

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · Genel
AZ · İç saha
Hapoel Be'er Sheva · Genel
Hapoel Be'er Sheva · Dış saha
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Sunderland | — | 0-1 | 0-0 |
| 16.04.26 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 2-2 | 0-0 |
| 09.04.26 | Dış | Shakhtar Donetsk | — | 0-3 | 0-0 |
| 19.03.26 | Dış | Sparta Praha | — | 4-0 | 1-0 |
| 12.03.26 | İç | Sparta Praha | — | 2-1 | 1-0 |
Hapoel Be'er Sheva · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Dinamo Zagreb | — | 0-0 | 0-0 |
| 31.07.25 | İç | AEK Athens | — | 0-0 | 0-0 |
| 24.07.25 | Dış | AEK Athens | — | 0-1 | 0-0 |
| 17.07.25 | İç | Levski Sofia | — | 1-1 | 0-0 |
| 10.07.25 | Dış | Levski Sofia | — | 0-0 | 0-0 |
AZ · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.26 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 2-2 | 0-0 |
| 12.03.26 | İç | Sparta Praha | — | 2-1 | 1-0 |
| 26.02.26 | İç | Artsakh | — | 4-0 | 2-0 |
| 18.12.25 | İç | Jagiellonia Białystok | — | 0-0 | 0-0 |
| 27.11.25 | İç | Shelbourne | — | 2-0 | 0-0 |
Hapoel Be'er Sheva · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.25 | Dış | AEK Athens | — | 0-1 | 0-0 |
| 10.07.25 | Dış | Levski Sofia | — | 0-0 | 0-0 |
| 08.08.24 | Dış | Mladá Boleslav | — | 1-1 | 0-1 |
| 01.08.24 | Dış | Cherno More | — | 2-1 | 1-1 |
| 17.08.23 | Dış | Levski Sofia | — | 1-2 | 0-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45Maç sonu toplam gol
| AZGenel | AZİç saha | Hapoel Be'er ShevaGenel | Hapoel Be'er ShevaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 4+ gol | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
İlk yarı toplam gol
| AZGenel | AZİç saha | Hapoel Be'er ShevaGenel | Hapoel Be'er ShevaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 2+ gol | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 245-60 | 260-75 | 375-90+ | 7toplam |
Hapoel Be'er Sheva · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 2toplam |
AZ · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 245-60 | 060-75 | 175-90+ | 3toplam |
Hapoel Be'er Sheva · Dış saha
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 230-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
AZ’ın son 5 genel maçında 8 gol atıp 7 gol yemesi, maç başına 1,6 atılan ve 1,4 yenilen golle toplam 3 gol ortalamasına ulaşması, oyunun iki yönlü yaşandığını gösteriyor. Bu karşılaşmaların tamamında 1+ gol çıktı; 2+ ve 3+ gol eşikleri 5 maçın 4’ünde, yani yüzde 80 oranında görüldü. Ancak 4+ gol 2 maçta yüzde 40’ta kaldı, 5+ gol ise hiç oluşmadı. AZ kendi sahasında daha etkili: son 5 iç saha maçında 10 gol atıp yalnızca 3 gol yedi, ortalamalar 2 ve 0,6, toplam gol ortalaması 2,6 oldu. İçeride 1+ ve 2+ gol yüzde 80, 3+ gol yüzde 60, 4+ gol yüzde 40; 5+ gol yine yüzde 0. Hapoel Be’er Sheva ise son 5 genel maçında 1 gol atıp 2 gol yedi; 0,2’lik hücum, 0,4’lük savunma ortalaması ve 0,6 toplam gol ortalaması oldukça kısır bir tablo. 1+ gol yüzde 40, 2+ gol yüzde 20, 3+ ve 4+ gol yüzde 0. Deplasmanda 4 gol atıp 5 gol yemeleri, 0,8 ve 1 ortalamalarla toplamı 1,8’e taşıyor; burada 1+ gol yüzde 80, 2+ yüzde 60, 3+ yüzde 40.
İlk yarıdaki tempo, AZ’nin genel maçlarında 1+ gol için yüzde 40, iç sahada yüzde 40; iç sahadaki 2+ gol değeri ise yüzde 20. Hapoel’in genel maçlarında ilk yarıda 1+ gol yüzde 0, deplasmanda yüzde 60; 2+ gol deplasmanda yüzde 20. Her iki takımda da ilk yarı skoru bilinen maç sayısı 5. AZ’nin 8 golünün 2’si ilk yarıda, 6’sı ikinci yarıda geldi; özellikle 60-75 arasında 3, 75-90+ arasında 2 gol dikkat çekiyor. İç sahada dağılım 0-15’te 1, 15-30’da 1, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 1, 60-75’te 2, 75-90+’ta 4 gol. Hapoel’in tek genel golü 75-90+ aralığında, deplasmandaki 4 golü ise 15-30, 45-60, 60-75 ve 75-90+ aralıklarına birer tane dağıldı. Karşılıklı gol AZ genelinde 2, iç sahada 2, Hapoel genelinde 1, deplasmanda 3 maçta görüldü. Son 10 maçın birleşiminde beklenen gol 1,8; karşılıklı gol 3 maçta yüzde 30, 2+ gol 5 maçta yüzde 50, 3+ gol 4 maçta yüzde 40, 4+ gol 2 maçta yüzde 20, 5+ gol yüzde 0. İlk yarıda 1+ gol yalnızca 2 maçta yüzde 20, 2+ gol ise yüzde 0. Bence belirleyici nokta, AZ’nin özellikle ikinci yarı ve son bölümdeki üretimiyle Hapoel’in deplasmanda oyuna geç ortak olabilmesi olacak; bu değerlendirme de son birkaç maçlık örnekleme dayanıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · Genel
AZ · İç saha
Hapoel Be'er Sheva · Genel
Hapoel Be'er Sheva · Dış saha
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Sunderland | — | 0-1 | 5-12 | 17 | 3-7 |
| 16.04.26 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 2-2 | 3-3 | 6 | 2-3 |
| 09.04.26 | Dış | Shakhtar Donetsk | — | 0-3 | 7-4 | 11 | 5-2 |
| 19.03.26 | Dış | Sparta Praha | — | 4-0 | 7-5 | 12 | 6-4 |
| 12.03.26 | İç | Sparta Praha | — | 2-1 | 8-2 | 10 | 5-2 |
Hapoel Be'er Sheva · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Dinamo Zagreb | — | 0-0 | 6-2 | 8 | 3-1 |
| 31.07.25 | İç | AEK Athens | — | 0-0 | 3-6 | 9 | 1-1 |
| 24.07.25 | Dış | AEK Athens | — | 0-1 | 4-6 | 10 | — |
| 17.07.25 | İç | Levski Sofia | — | 1-1 | 3-6 | 9 | 2-1 |
| 10.07.25 | Dış | Levski Sofia | — | 0-0 | 5-6 | 11 | 0-5 |
AZ · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.26 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 2-2 | 3-3 | 6 | 2-3 |
| 12.03.26 | İç | Sparta Praha | — | 2-1 | 8-2 | 10 | 5-2 |
| 26.02.26 | İç | Artsakh | — | 4-0 | 7-1 | 8 | 7-1 |
| 18.12.25 | İç | Jagiellonia Białystok | — | 0-0 | 8-5 | 13 | 1-2 |
| 27.11.25 | İç | Shelbourne | — | 2-0 | 8-6 | 14 | 3-4 |
Hapoel Be'er Sheva · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.25 | Dış | AEK Athens | — | 0-1 | 4-6 | 10 | — |
| 10.07.25 | Dış | Levski Sofia | — | 0-0 | 5-6 | 11 | 0-5 |
| 08.08.24 | Dış | Mladá Boleslav | — | 1-1 | 8-5 | 13 | 4-1 |
| 01.08.24 | Dış | Cherno More | — | 2-1 | 3-5 | 8 | 3-1 |
| 17.08.23 | Dış | Levski Sofia | — | 1-2 | 3-3 | 6 | 1-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45Maç toplamı korner
| AZGenel | AZİç saha | Hapoel Be'er ShevaGenel | Hapoel Be'er ShevaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı korner
| AZGenel | AZİç saha | Hapoel Be'er ShevaGenel | Hapoel Be'er ShevaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · Korner dengesi (genel)
Hapoel Be'er Sheva · Korner dengesi (genel)
AZ · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Hapoel Be'er Sheva · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 4 maç
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
AZ ile Hapoel Be’er Sheva arasındaki maçta korner trafiğinin yönünü belirleyecek ilk unsur, ev sahibinin iç sahadaki üretkenliği olacak. AZ son beş genel maçında maç başına 6 korner kullanırken rakiplerine 5,2 korner vermiş; toplam ortalama 11,2. İç sahada ise kendi korner ortalaması 6,8’e çıkıyor, rakibe verilen sayı 3,4’te kalıyor ve toplam 10,2’ye ulaşıyor. Bu tabloda AZ’nin oyunu kenarlara taşıyıp baskıyı rakip ceza alanı çevresine yığması beklenir. İç sahadaki beş maçın tamamında 3 ve üzeri, dördünde 4, 5, 6 ve 7 ve üzeri takım korneri görülmesi de bu sürekliliği anlatıyor. Toplamda 8 ve üzeri korner dört maçta, 9 ve 10 ve üzeri korner üçer maçta gerçekleşmiş. Hapoel tarafında ise genel ortalama 9,4, deplasman ortalaması 9,6; kendi kullandığı kornerler dış sahada 4,6, rakibe verdiği 5. Bu takım deplasmanda 8 ve üzeri korneri beş maçın beşinde görmüş olsa da 10 ve üzeri yalnızca üç maçta, 11 ve üzeri iki maçta kaldı. En yüksek toplamlar AZ’nin genelinde 17, iç sahasında 14; Hapoel’in deplasmanında 13, genelinde 11.
Korner dengesi bence maçın asıl hikâyesi olacak. AZ genel tabloda rakibinden fazla korner aldığı üç maçta, iç sahada ise beş maçın dördünde üstünlük kurmuş ve hiç geride kalmamış. Hapoel Be’er Sheva son beş genel maçının dördünde rakibine korner üstünlüğü vermiş; deplasmanda da üç kez geride kalırken yalnızca bir kez öne geçmiş. İki takımın son maçları birlikte değerlendirildiğinde beklenen toplam 10,3 korner, AZ için 5,6, Hapoel için 4,7 olarak şekilleniyor. Birleşik seride 9 ve üzeri korner 10 maçın 8’inde, 10 ve üzeri 6’sında, 11 ve üzeri 4’ünde görülmüş. İlk yarı beklenen toplam 5,65; ayrıca AZ iç sahada ilk yarıda 6, ikinci yarıda 4,2 ortalamaya sahipken Hapoel deplasmanda 3,75 ve 5,75 değerlerine ulaşıyor. İşin ilginç tarafı, Hapoel’in kornerleri ikinci devrede artıyor. AZ’nin erken baskısı sonuç üretmezse, oyunun ilerleyen bölümünde deplasman ekibinin savunmadan çıkışları ve geçiş hücumları toplam sayıyı belirleyebilir. Ancak tribünde benim gözüme çarpan temel mesele, AZ’nin kanat baskısını ne kadar uzun süre koruyacağıdır; maçın korner dengesi büyük ölçüde burada kurulacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · Genel
AZ · İç saha
Hapoel Be'er Sheva · Genel
Hapoel Be'er Sheva · Dış saha
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Sunderland | — | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 16.04.26 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 2-2 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| 09.04.26 | Dış | Shakhtar Donetsk | — | 0-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 19.03.26 | Dış | Sparta Praha | — | 4-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 12.03.26 | İç | Sparta Praha | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Hapoel Be'er Sheva · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Dinamo Zagreb | — | 0-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 31.07.25 | İç | AEK Athens | — | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 24.07.25 | Dış | AEK Athens | — | 0-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 17.07.25 | İç | Levski Sofia | — | 1-1 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 10.07.25 | Dış | Levski Sofia | — | 0-0 | 5-3 | 8 | 1-1 |
AZ · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.26 | İç | Shakhtar Donetsk | — | 2-2 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| 12.03.26 | İç | Sparta Praha | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 26.02.26 | İç | Artsakh | — | 4-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 18.12.25 | İç | Jagiellonia Białystok | — | 0-0 | 4-3 | 7 | 0-1 |
| 27.11.25 | İç | Shelbourne | — | 2-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
Hapoel Be'er Sheva · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.25 | Dış | AEK Athens | — | 0-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 10.07.25 | Dış | Levski Sofia | — | 0-0 | 5-3 | 8 | 1-1 |
| 08.08.24 | Dış | Mladá Boleslav | — | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 01.08.24 | Dış | Cherno More | — | 2-1 | 6-1 | 7 | 0-0 |
| 17.08.23 | Dış | Levski Sofia | — | 1-2 | 5-5 | 10 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45Maç toplamı kart
| AZGenel | AZİç saha | Hapoel Be'er ShevaGenel | Hapoel Be'er ShevaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
Takımın gördüğü kart
| AZGenel | AZİç saha | Hapoel Be'er ShevaGenel | Hapoel Be'er ShevaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45Hakem
AZ · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Hapoel Be'er Sheva · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
AZ–Hapoel Be’er Sheva karşılaşmasında kartların oyunun temasını ve ritmini belirlemesi beklenir. AZ’nin son 5 maçındaki toplam kart ortalaması 4,8; kendi sahasındaki son 5 maçta ise bu değer 5,8’e çıkıyor. Ev sahibi genelinde 3 ve üzeri kart oranı yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 40 seviyesinde kalmış. İç sahada tablo daha sert: 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri kart eşikleri yüzde 100, 5 ve üzeri yüzde 60, 6 ve üzeri yüzde 60, 7 ve üzeri yüzde 40. AZ’nin kendi gördüğü kart ortalaması evinde 2,8; 1 ve üzeri kartı 5 maçın 5’inde, 2 ve üzeri kartı 5 maçın 4’ünde, 3 ve üzeri kartı 5 maçın 3’ünde görmüş. Hapoel Be’er Sheva ise genel olarak maç başına 4,4 toplam karta sahipken deplasmanda bu sayı 7,2’ye yükseliyor. Deplasman maçlarının tamamında 3, 4 ve 5 ve üzeri kart çıktı; 6 ve üzeri yüzde 80, 7 ve üzeri yüzde 60. Takımın kendi kart ortalaması 4,4 ve 3 ve üzeri kart eşiği yüzde 100. En yüksek toplamlar AZ’de 8, Hapoel’in deplasmanında 10; en düşük değerler sırasıyla 3 ve 5.
Hakem konusunda son maçlara ait bir veri paylaşılmadığı için, düdük standardının bu tabloyu nasıl şekillendireceğini ölçülü değerlendirmek gerekiyor. Kırmızı kart tarafında AZ’nin genelinde 0, iç sahasında da 0 kırmızı kart var; ancak iç sahadaki 5 maçın 1’inde kırmızı kart çıkmış. Hapoel’in son 5 genel maçında 2 kırmızı kart ve kırmızı çıkan 2 maç bulunuyor; deplasmanda ise 1 kırmızı kart, 1 kırmızı çıkan maç var. İki takımın son 10 maçı birleştiğinde beklenen toplam 4,6 kart, AZ için 1,9, Hapoel için 2,7. Bu birleşimde 4 ve üzeri kart 7 maçta yüzde 70, 5 ve üzeri 5 maçta yüzde 50, 6 ve üzeri 3 maçta yüzde 30 gerçekleşmiş; kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 20. İlk yarı beklenen toplam 1,5 iken ikinci yarı eğilimi özellikle verilerde daha yüksek görünüyor: AZ’de 3,2, Hapoel’de 3,0. Açıkçası maçın belirleyici bölümü, Hapoel’in deplasmanda yükselen kart yüküyle AZ’nin iç sahadaki sertleşen ikinci yarı performansının kesiştiği anlar olacaktır; ilk düdükten çok, gerilim yükseldikçe savunma hamlelerine ve itirazlara bakmak gerekir. Bu değerlendirme son birkaç maça dayanıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,40 | 12,00 | 25,40 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 13,80 | 13,60 | 27,40 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 25+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 29+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 31+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Hapoel Be'er Sheva · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,60 | 19,00 | 31,60 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 12,50 | 24,50 | 37,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 25+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 27+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 29+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 31+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 14+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 15+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 4,60 | 7,00 | 11,60 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 3,40 | 9,20 | 12,60 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 2+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 3+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 14 / 8 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Hapoel Be'er Sheva · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel2 maç | — | — | — | — | 3,00 | 4,50 | 7,50 |
| Dış saha1 maç | — | — | — | — | 1,00 | 0,00 | 1,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 8+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 10+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 12+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 2+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 3+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 4+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
| 5+ | %501 / 2 maç | %00 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 14 / 1 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 2 · Devre verisi tutulmuyor
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,80 | 13,40 | 30,20 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 17,60 | 16,20 | 33,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 33+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 36+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 39+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Hapoel Be'er Sheva · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,40 | 22,00 | 41,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 14,67 | 13,33 | 28,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 33+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 36+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 39+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 64 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45AZ · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Sunderland | 0-1 | 16-12 | 8-6 | 19-13 |
| 16.04.26 | İç | Shakhtar Donetsk | 2-2 | 17-19 | 5-6 | 15-17 |
| 09.04.26 | Dış | Shakhtar Donetsk | 0-3 | 11-7 | 4-4 | 21-11 |
| 19.03.26 | Dış | Sparta Praha | 4-0 | 8-11 | 4-8 | 9-11 |
| 12.03.26 | İç | Sparta Praha | 2-1 | 15-11 | 2-11 | 20-15 |
Hapoel Be'er Sheva · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Dinamo Zagreb | 0-0 | 13-10 | 5-9 | 14-13 |
| 31.07.25 | İç | AEK Athens | 0-0 | 11-18 | — | 14-22 |
| 24.07.25 | Dış | AEK Athens | 0-1 | 13-18 | — | 16-15 |
| 17.07.25 | İç | Levski Sofia | 1-1 | 14-18 | — | 27-37 |
| 10.07.25 | Dış | Levski Sofia | 0-0 | 12-31 | — | 26-23 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
AZ ile Hapoel Be'er Sheva arasındaki oyunun duran top ve topun yeniden oyuna sokulma tarafında iki farklı karakter var. Serbest vuruşlarda AZ genel tabloda maç başına 13,4 kullanıyor, rakibe 12 veriyor ve toplam 25,4’e ulaşıyor; Hapoel Be'er Sheva ise 12,6 kullanırken rakibine 19 serbest vuruş bırakıyor, toplamı 31,6’yı buluyor. AZ’nin kendi sahasındaki ortalaması 13,8’e, toplamı 27,4’e çıkarken Hapoel’in dış saha verisi yalnızca iki maçta 12,5 kullanım ve 37 toplam gösteriyor. Bu başlıkta AZ’nin 12 ve üzeri, 13 ve üzeri, 14 ve üzeri ve 15 ve üzeri takım seviyelerinin her birinde yüzde 60’a sahip olması dikkat çekiyor; Hapoel’de ise genel olarak 12 ve üzeri yüzde 80, 13 ve üzeri yüzde 60, 14 ve üzeri yüzde 20, 15 ve üzeri yüzde 0. Kale vuruşlarında AZ’nin maç başı kullanımı 4,6, rakibininki 7; Hapoel’de bu değerler 3 ve 4,5. Taç atışlarında ise AZ 16,8 ile Hapoel’in 19,4’ünün gerisinde kalıyor; Hapoel’in rakip toplamıyla birlikte genel maç ortalaması 41,4, AZ’nin 30,2.
Maçın ritmini asıl belirleyecek alan bence taç çizgileri ve rakip savunmanın baskı altında ne kadar top kaybedeceği. AZ’nin iç saha taç toplamı 33,8; bu maçların yüzde 100’ünde 30 ve üzeri, yüzde 60’ında 33 ve üzeri görülmüş. Hapoel’in dış sahasında ise toplam 28; 30 ve üzeri yüzde 67, 33 ve üzeri yüzde 33. Serbest vuruşlarda iki takımın birleşik beklenen toplamı 28,5; bunun 16,2’si AZ, 12,3’ü Hapoel payına düşüyor. Kale vuruşlarında birleşik değer 9,55 ve dağılım AZ için 4,55, Hapoel için 5. Taç atışlarında birleşik beklenti 35,8; AZ 19,4, Hapoel 16,4. İlk yarı ve ikinci yarı ayrımı verilmediği için devreler arası fark üzerinden konuşamam; ancak son birkaç maçın genel ve saha ayrımındaki tablo, AZ’nin içeride daha düzenli duran top ve taç üretimine, Hapoel’in ise özellikle serbest vuruş ve toplam taç trafiğinde daha dalgalı, temaslı bir oyuna işaret ediyor. Her iki takımın da oyunu kenarlara ve kesilen hücumlara taşıması halinde bu küçük detaylar maçın akışını belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 2 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
AZvsHapoel Be'er Sheva
15.10.2026 · 19:45FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Sunderland
Shakhtar Donetsk
Sparta Praha
Dinamo Zagreb
AEK Athens
Levski Sofia
Artsakh