

- Pre-match standings
- Both teams’ position and points
- Last 5 matches form
- Missing players (injured / suspended)
- Goal Averages
- Recent matches
- Goal Thresholds
- Goal minutes
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
- Corner Averages
- Recent Matches and Corners
- Corner Thresholds
- Corner Balance and Halves
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
- Card Averages
- Recent Matches and Cards
- Card Thresholds
- Referee and Halves
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
- Free kicks
- Goal Kicks
- Throw-Ins
- Recent matches
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45French Ligue 1 2026/2027
| # | Team | P | W | D | L | Goals | GD | Pts | Last 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | +5 | 14 | WWDWD |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 | 13 | DWWLW |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | +2 | 13 | WWWLW |
| 4 | Olympique Lyonnais | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 | 11 | DWDWL |
| 5 | Paris | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 | 11 | WWDWL |
| 6 | PSG | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | +3 | 11 | DLWWW |
| 7 | Brest | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | +3 | 8 | DWLLW |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | LWDLW |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | LDLWW |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | +1 | 7 | LLDLW |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | WWDLL |
| 12 | Angers SCO | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | WLDWL |
| 13 | Olympique Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | +1 | 6 | LLLLW |
| 14 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | LDDWL |
| 15 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | DLDWD |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | LLWWL |
| 17 | Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | WLLLL |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | DLDLL |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans 3 players
- A. BourabaaWrist/Foot InjuryMidfielder · 5 matches · 3 goals
- E. ColasDarbeye Bağlı SakatlıkForward · 1 matches
- M. RossignolDarbeye Bağlı SakatlıkMidfielder
Toulouse 1 players
- R. NicolaisenDarbeye Bağlı SakatlıkDefender · 3 matches
Lineup information may change up to match time; follow official club announcements for the latest updates.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Overall
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Scored per match | 1.60 | 1.50 |
| Conceded per match | 2.00 | 1.40 |
| Total goals per match | 3.60 | 2.90 |
| Both teams to score | 100% (5) | 80% (8) |
| Clean sheet | 0% (0) | 20% (2) |
| Failed to score | 0% (0) | 0% (0) |
Le Mans · Home
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Scored per match | 1.60 | 1.80 |
| Conceded per match | 1.20 | 0.80 |
| Total goals per match | 2.80 | 2.60 |
| Both teams to score | 80% (4) | 60% (6) |
| Clean sheet | 20% (1) | 40% (4) |
| Failed to score | 0% (0) | 0% (0) |
Toulouse · Overall
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Scored per match | 1.80 | 1.70 |
| Conceded per match | 1.80 | 1.80 |
| Total goals per match | 3.60 | 3.50 |
| Both teams to score | 80% (4) | 80% (8) |
| Clean sheet | 0% (0) | 0% (0) |
| Failed to score | 20% (1) | 20% (2) |
Toulouse · Away
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Scored per match | 2.00 | 1.60 |
| Conceded per match | 2.00 | 2.00 |
| Total goals per match | 4.00 | 3.60 |
| Both teams to score | 100% (5) | 80% (8) |
| Clean sheet | 0% (0) | 0% (0) |
| Failed to score | 0% (0) | 20% (2) |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Last 10 matches · 14. place
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | PSG French Ligue 1 | 6. | 1-3 | 0-1 |
| 19.09.26 | Home | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-0 |
| 13.09.26 | Home | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-2 | 2-1 |
| 05.09.26 | Away | Nice French Ligue 1 | 9. | 1-1 | 1-1 |
| 30.08.26 | Away | Rennes French Ligue 1 | 3. | 2-3 | 1-2 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||
| 22.08.26 | Home | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 |
| 09.05.26 | Away | Bastia France Ligue 2 | — | 2-0 | 1-0 |
| 02.05.26 | Home | Reims France Ligue 2 | — | 1-1 | 1-1 |
| 25.04.26 | Away | Grenoble Foot 38 France Ligue 2 | — | 1-1 | 1-1 |
| 17.04.26 | Home | Clermont France Ligue 2 | — | 1-0 | 0-0 |
Toulouse · Last 10 matches · 15. place
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | Monaco French Ligue 1 | 1. | 2-2 | 0-2 |
| 19.09.26 | Home | Le Havre French Ligue 1 | 18. | 3-2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Away | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-2 | 0-2 |
| 03.09.26 | Home | Lille French Ligue 1 | 2. | 0-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Away | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||
| 22.08.26 | Home | Olympique Lyonnais French Ligue 1 | 4. | 0-2 | 0-0 |
| 10.05.26 | Home | Olympique Lyonnais French Ligue 1 | 4. | 2-1 | 1-0 |
| 03.05.26 | Away | Strasbourg French Ligue 1 | 11. | 2-1 | 1-1 |
| 25.04.26 | Home | Monaco French Ligue 1 | 1. | 2-2 | 0-2 |
| 17.04.26 | Away | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-3 | 2-0 |
Matches from newest to oldest; league, cup and European matches combined (competition shown next to the opponent’s name). Rankings are based on the league table before this match; "—": opponent is not in the same league table.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Last 10 home matches · 14nd place
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Home | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-0 |
| 13.09.26 | Home | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-2 | 2-1 |
| 22.08.26 | Home | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 |
| 02.05.26 | Home | Reims France Ligue 2 | — | 1-1 | 1-1 |
| 17.04.26 | Home | Clermont France Ligue 2 | — | 1-0 | 0-0 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||
| 06.04.26 | Home | Pau France Ligue 2 | — | 4-0 | 2-0 |
| 07.03.26 | Home | Annecy France Ligue 2 | — | 3-0 | 2-0 |
| 23.02.26 | Home | Guingamp France Ligue 2 | — | 1-1 | 1-0 |
| 07.02.26 | Home | Laval France Ligue 2 | — | 1-1 | 0-0 |
| 26.01.26 | Home | Dunkerque France Ligue 2 | — | 1-0 | 0-0 |
Toulouse · Last 10 away match · No. 15
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | Monaco French Ligue 1 | 1. | 2-2 | 0-2 |
| 12.09.26 | Away | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-2 | 0-2 |
| 29.08.26 | Away | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 |
| 03.05.26 | Away | Strasbourg French Ligue 1 | 11. | 2-1 | 1-1 |
| 17.04.26 | Away | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-3 | 2-0 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||
| 03.04.26 | Away | PSG French Ligue 1 | 6. | 1-3 | 1-2 |
| 15.03.26 | Away | Metz French Ligue 1 | — | 4-3 | 3-2 |
| 28.02.26 | Away | Rennes French Ligue 1 | 3. | 0-1 | 0-1 |
| 15.02.26 | Away | Le Havre French Ligue 1 | 18. | 1-2 | 1-1 |
| 08.02.26 | Away | Angers SCO French Ligue 1 | 12. | 0-1 | 0-0 |
Matches from newest to oldest; league, cup and European matches combined (competition shown next to the opponent’s name). Rankings are based on the league table before this match; "—": opponent is not in the same league table.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Total goals at full time
| Le MansGenel | Le MansHome | ToulouseGenel | ToulouseAway | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ goals | S5100%5/5S10100%10/10 | S5100%5/5S10100%10/10 | S5100%5/5S10100%10/10 | S5100%5/5S10100%10/10 |
| 2+ goals | S5100%5/5S1090%9/10 | S580%4/5S1080%8/10 | S580%4/5S1090%9/10 | S5100%5/5S1080%8/10 |
| 3+ goals | S580%4/5S1050%5/10 | S560%3/5S1050%5/10 | S580%4/5S1080%8/10 | S5100%5/5S1080%8/10 |
| 4+ goals | S560%3/5S1040%4/10 | S540%2/5S1030%3/10 | S580%4/5S1060%6/10 | S580%4/5S1060%6/10 |
| 5+ goals | S520%1/5S1010%1/10 | S50%0/5S100%0/10 | S520%1/5S1020%2/10 | S520%1/5S1020%2/10 |
First-half total goals
| Le MansGenel | Le MansHome | ToulouseGenel | ToulouseAway | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ goals | S5100%5/5S1090%9/10 | S580%4/5S1070%7/10 | S560%3/5S1070%7/10 | S5100%5/5S1090%9/10 |
| 2+ goals | S560%3/5S1060%6/10 | S560%3/5S1050%5/10 | S560%3/5S1060%6/10 | S5100%5/5S1080%8/10 |
| 3+ goals | S540%2/5S1020%2/10 | S520%1/5S1010%1/10 | S50%0/5S100%0/10 | S50%0/5S1020%2/10 |
| 4+ goals | S50%0/5S100%0/10 | S50%0/5S100%0/10 | S50%0/5S100%0/10 | S50%0/5S1010%1/10 |
| 5+ goals | S50%0/5S100%0/10 | S50%0/5S100%0/10 | S50%0/5S100%0/10 | S50%0/5S1010%1/10 |
S5 last 5 matches S10 last 10 matches · 70% and above 40–69% below 40% · Only matches with a known first-half score are included in the first-half table.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Last 5 matches
| Conceded | 10-15 | 215-30 | 230-45+ | 145-60 | 260-75 | 275-90+ | 10total |
Toulouse · Last 5 matches
| Conceded | 00-15 | 215-30 | 330-45+ | 045-60 | 260-75 | 275-90+ | 9total |
Le Mans · Last 10 matches
| Conceded | 10-15 | 315-30 | 430-45+ | 145-60 | 360-75 | 275-90+ | 14total |
Toulouse · Last 10 matches
| Conceded | 10-15 | 415-30 | 330-45+ | 045-60 | 660-75 | 475-90+ | 18total |
Chart: goals scored (number · percentage). Covers 30-45+ first-half stoppage time and 75-90+ full-time stoppage time. Bottom line: goals conceded in the same periods.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
Le Mans–Toulouse maçında ilk bakışta gol temposu dikkat çekiyor. Le Mans’ın son 5 genel maçında 8 gol atıp 10 gol yemesi, maç başına toplam 3.6 gole ve 1.6 atılan, 2 yenilen gol ortalamasına işaret ediyor. Bu karşılaşmaların tamamında 1 ve 2 ve üzeri gol görülürken, 3 ve üzeri gol yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 20 seviyesinde kaldı. İç sahadaki son 5 maçta ise 8-6’lık gol tablosu, 2.8 toplam gol ve 1.6-1.2 ortalamalarıyla daha dengeli bir Le Mans gösteriyor; 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 60. Toulouse’un son 5 genel maçında 9 atıp 9 yemesi ve 3.6 toplam gol ortalaması var; 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 80. Deplasmandaki son 5 maçta 10-10’luk tablo, 4 toplam gol ve 2-2 ortalamalarıyla daha açık bir oyun anlatıyor; 1, 2 ve 3 ve üzeri golün tamamı yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 80. Son 10 maçta Le Mans genel olarak 15-14, 2.9 toplam gol ve 1.5-1.4 ortalamalara gerilerken 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri yüzde 50 oldu; iç sahada 18-8, 2.6 toplam gol ve 1.8-0.8 ortalamalarla savunma belirgin biçimde güçlendi. Toulouse son 10 genel maçında 17-18, 3.5 toplam gol ve 1.7-1.8 ortalamalara sahip; 2 ve üzeri yüzde 90, 3 ve üzeri yüzde 80. Deplasmanda 16-20, 3.6 toplam gol ve 1.6-2 ortalamalar var. Yani Le Mans evinde son dönemde toparlanırken, Toulouse’un dış saha savunması daha fazla açık veriyor.
İlk yarı, maçın yönünü belirleyebilecek bölüm. Le Mans’ın son 5 genel maçında ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 60, 3 ve üzeri yüzde 40; evinde bu değerler yüzde 80, yüzde 60 ve yüzde 20. Son 10’da genel ilk yarı yüzdeleri yüzde 90, yüzde 60 ve yüzde 20’ye, iç sahada yüzde 70, yüzde 50 ve yüzde 10’a düşüyor. Toulouse’un son 5 genelinde ilk yarıda 1 ve 2 ve üzeri gol yüzde 60; deplasmanda ikisi de yüzde 100. Son 10 genelinde bu değerler yüzde 70 ve yüzde 60, deplasmanda yüzde 90 ve yüzde 80. Le Mans gollerini özellikle 30-45+ aralığında 5, 45-60 arasında 5 kez bulurken; genel son 10’da 60-75 ve 75-90+ arasında hiç golü yok. Toulouse’un son 5’te 45-60 arasında 5 golü var, son 10’da da aynı aralıkta 5, ayrıca 75-90+ arasında 4 gol attı; deplasmanda 0-15 aralığı 5 golle öne çıkıyor. Karşılıklı gol Le Mans’ın son 5’inde 5, son 10’unda 8; Toulouse’ta da sırasıyla 4 ve 8 maçta görüldü. İki takımın birleşik son 5 değerlerinde karşılıklı gol yüzde 90, 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 70; ilk yarıda 1 ve üzeri yüzde 80, 2 ve üzeri yüzde 60. Son 10’da bunlar yüzde 80, yüzde 90, yüzde 65, yüzde 50; ilk yarıda yüzde 80 ve yüzde 60. Aralarındaki son 2 maçta maç başı 3 gol, karşılıklı gol görülen 1 maç var. Bence erken bölümde Toulouse’un deplasman başlangıcı ile Le Mans’ın 30-45+ üretimi, ardından 45-60 baskısı maçın kilit düellosu olacak; bu son birkaç maçlık örneklemde savunma konsantrasyonu belirleyici görünüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Pre-match expected goals · combined recent matches of both teams
| Last 5 | Last 10 | |
|---|---|---|
| Expected goals | 3.60 | 3.20 |
| Both teams to score | 90%9/10 | 80%16/20 |
| 2+ goals | 90%9/10 | 90%18/20 |
| 3+ goals | 80%8/10 | 65%13/20 |
| 4+ goals | 70%7/10 | 50%10/20 |
| 5+ goals | 20%2/10 | 15%3/20 |
| HT 1+ goals | 80%8/10 | 80%16/20 |
| HT 2+ goals | 60%6/10 | 60%12/20 |
Last 2 matches between them
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Overall
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Corners won per match | 3.20 | 3.30 |
| Corners conceded to the opponent per match | 5.80 | 4.80 |
| Total corners per match | 9.00 | 8.10 |
| Highest / lowest total | 14 / 4 | 14 / 4 |
| More corners than the opponent | 0 / 5 | 4 / 10 |
| Corner difference per match | -2.60 | -1.50 |
Le Mans · Home
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Corners won per match | 2.80 | 4.00 |
| Corners conceded to the opponent per match | 5.60 | 4.60 |
| Total corners per match | 8.40 | 8.60 |
| Highest / lowest total | 12 / 4 | 14 / 3 |
| More corners than the opponent | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Corner difference per match | -2.80 | -0.60 |
Toulouse · Overall
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Corners won per match | 4.20 | 4.20 |
| Corners conceded to the opponent per match | 4.80 | 6.10 |
| Total corners per match | 9.00 | 10.30 |
| Highest / lowest total | 13 / 7 | 15 / 6 |
| More corners than the opponent | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Corner difference per match | -0.60 | -1.90 |
Toulouse · Away
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Corners won per match | 2.60 | 3.50 |
| Corners conceded to the opponent per match | 7.40 | 5.60 |
| Total corners per match | 10.00 | 9.10 |
| Highest / lowest total | 15 / 7 | 15 / 7 |
| More corners than the opponent | 0 / 5 | 2 / 10 |
| Corner difference per match | -4.80 | -2.10 |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Last 10 matches · 14. place
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | PSG French Ligue 1 | 6. | 1-3 | 4-4 | 8 | 3-1 |
| 19.09.26 | Home | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | Home | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-2 | 3-9 | 12 | 2-5 |
| 05.09.26 | Away | Nice French Ligue 1 | 9. | 1-1 | 2-5 | 7 | 2-2 |
| 30.08.26 | Away | Rennes French Ligue 1 | 3. | 2-3 | 6-8 | 14 | 3-6 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||||
| 22.08.26 | Home | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-10 | 11 | 0-2 |
| 09.05.26 | Away | Bastia France Ligue 2 | — | 2-0 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 02.05.26 | Home | Reims France Ligue 2 | — | 1-1 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 25.04.26 | Away | Grenoble Foot 38 France Ligue 2 | — | 1-1 | 4-1 | 5 | 2-0 |
| 17.04.26 | Home | Clermont France Ligue 2 | — | 1-0 | 6-4 | 10 | 3-3 |
Toulouse · Last 10 matches · 15. place
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | Monaco French Ligue 1 | 1. | 2-2 | 4-4 | 8 | 2-1 |
| 19.09.26 | Home | Le Havre French Ligue 1 | 18. | 3-2 | 6-7 | 13 | 1-5 |
| 12.09.26 | Away | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-2 | 3-4 | 7 | 2-1 |
| 03.09.26 | Home | Lille French Ligue 1 | 2. | 0-1 | 6-2 | 8 | 5-1 |
| 29.08.26 | Away | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 2-7 | 9 | 0-3 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||||
| 22.08.26 | Home | Olympique Lyonnais French Ligue 1 | 4. | 0-2 | 6-5 | 11 | 3-3 |
| 10.05.26 | Home | Olympique Lyonnais French Ligue 1 | 4. | 2-1 | 7-8 | 15 | 2-3 |
| 03.05.26 | Away | Strasbourg French Ligue 1 | 11. | 2-1 | 3-8 | 11 | 2-5 |
| 25.04.26 | Home | Monaco French Ligue 1 | 1. | 2-2 | 4-2 | 6 | 1-2 |
| 17.04.26 | Away | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-3 | 1-14 | 15 | 1-4 |
Corners: taken by the team - taken by the opponent. HT: first-half corners (team - opponent). Matches are listed from newest to oldest, with league, cup and European matches combined; only matches with recorded corner data are counted. Rankings are based on the league table before this match.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Last 10 home matches · 14nd place
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Home | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | Home | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-2 | 3-9 | 12 | 2-5 |
| 22.08.26 | Home | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-10 | 11 | 0-2 |
| 02.05.26 | Home | Reims France Ligue 2 | — | 1-1 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 17.04.26 | Home | Clermont France Ligue 2 | — | 1-0 | 6-4 | 10 | 3-3 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||||
| 06.04.26 | Home | Pau France Ligue 2 | — | 4-0 | 6-3 | 9 | 5-2 |
| 07.03.26 | Home | Annecy France Ligue 2 | — | 3-0 | 6-5 | 11 | 2-3 |
| 23.02.26 | Home | Guingamp France Ligue 2 | — | 1-1 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| 07.02.26 | Home | Laval France Ligue 2 | — | 1-1 | 10-4 | 14 | 4-1 |
| 26.01.26 | Home | Dunkerque France Ligue 2 | — | 1-0 | 1-2 | 3 | 1-0 |
Toulouse · Last 10 away match · No. 15
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | Monaco French Ligue 1 | 1. | 2-2 | 4-4 | 8 | 2-1 |
| 12.09.26 | Away | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-2 | 3-4 | 7 | 2-1 |
| 29.08.26 | Away | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 2-7 | 9 | 0-3 |
| 03.05.26 | Away | Strasbourg French Ligue 1 | 11. | 2-1 | 3-8 | 11 | 2-5 |
| 17.04.26 | Away | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-3 | 1-14 | 15 | 1-4 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||||
| 03.04.26 | Away | PSG French Ligue 1 | 6. | 1-3 | 2-5 | 7 | 1-3 |
| 15.03.26 | Away | Metz French Ligue 1 | — | 4-3 | 4-4 | 8 | 4-2 |
| 28.02.26 | Away | Rennes French Ligue 1 | 3. | 0-1 | 1-6 | 7 | 0-1 |
| 15.02.26 | Away | Le Havre French Ligue 1 | 18. | 1-2 | 10-1 | 11 | 2-1 |
| 08.02.26 | Away | Angers SCO French Ligue 1 | 12. | 0-1 | 5-3 | 8 | 0-1 |
Corners: taken by the team - taken by the opponent. HT: first-half corners (team - opponent). Matches are listed from newest to oldest, with league, cup and European matches combined; only matches with recorded corner data are counted. Rankings are based on the league table before this match.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Total match corners
| Le MansGenel | Le MansHome | ToulouseGenel | ToulouseAway | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S560%3/5S1050%5/10 | S560%3/5S1060%6/10 | S580%4/5S1080%8/10 | S580%4/5S1070%7/10 |
| 9+ | S540%2/5S1040%4/10 | S560%3/5S1060%6/10 | S540%2/5S1060%6/10 | S560%3/5S1040%4/10 |
| 10+ | S540%2/5S1040%4/10 | S560%3/5S1050%5/10 | S520%1/5S1050%5/10 | S540%2/5S1030%3/10 |
| 11+ | S540%2/5S1030%3/10 | S540%2/5S1040%4/10 | S520%1/5S1050%5/10 | S540%2/5S1030%3/10 |
| 12+ | S540%2/5S1020%2/10 | S520%1/5S1020%2/10 | S520%1/5S1030%3/10 | S520%1/5S1010%1/10 |
Team corners
| Le MansGenel | Le MansHome | ToulouseGenel | ToulouseAway | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S560%3/5S1070%7/10 | S560%3/5S1070%7/10 | S580%4/5S1080%8/10 | S560%3/5S1060%6/10 |
| 4+ | S540%2/5S1040%4/10 | S520%1/5S1040%4/10 | S560%3/5S1060%6/10 | S520%1/5S1040%4/10 |
| 5+ | S520%1/5S1020%2/10 | S520%1/5S1040%4/10 | S540%2/5S1040%4/10 | S50%0/5S1020%2/10 |
| 6+ | S520%1/5S1020%2/10 | S520%1/5S1040%4/10 | S540%2/5S1040%4/10 | S50%0/5S1010%1/10 |
| 7+ | S50%0/5S100%0/10 | S50%0/5S1010%1/10 | S50%0/5S1010%1/10 | S50%0/5S1010%1/10 |
S5 last 5 matches S10 last 10 matches · 70% and above 40–69% below 40% · The right table counts only the team's own corners.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Overall corner balance
Toulouse · Corner Balance (Overall)
Le Mans · Corners by half
Chart: last 5 matches (5 matches with half-time data) · Last 10 matches: first-half total 3.60, second-half total 4.50 (10 matches)
Toulouse · Corners by half
Chart: last 5 matches (5 matches with half-time data) · Last 10 matches: first-half total 4.70, second-half total 5.60 (10 matches)
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
Le Mans–Toulouse maçında korner havası, iki takımın son dönemindeki farklı yönleriyle şekilleniyor. Son 5 genel maçta Le Mans maç başına 3.2 korner kullanıp rakibe 5.8 verirken toplam ortalama 9 kornerde kaldı; toplamın 8 ve üzeri olduğu maçlar yüzde 60, 10 ve üzeri olanlar yüzde 40’tı, en yüksek toplam 14’tü. Kendi sahasında Le Mans’ın ortalaması 8.4’e geriliyor; 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri toplamlar yüzde 60, en yüksek değer 12. Toulouse’un son 5 genel maçında toplam ortalama yine 9, kendi kullandığı korner 4.2, rakibe verdiği 4.8. Deplasman özelinde toplam 10 ortalamaya çıkıyor ancak takımın kendi korneri 2.6’da kalıyor; 8 ve üzeri toplam yüzde 80, en yüksek toplam 15. Son 5’te Le Mans’ın 3 ve üzeri korner görme oranı genel ve iç sahada yüzde 60, Toulouse’ta genel yüzde 80, dış sahada yüzde 60. Son 10 maçta Le Mans genel toplamı 8.1, iç saha toplamı 8.6; 10 ve üzeri oranları sırasıyla yüzde 40 ve yüzde 50, en yüksek değer 14. Toulouse genelinde ortalama 10.3, deplasmanda 9.1; 10 ve üzeri oranı yüzde 50 ve yüzde 30, en yüksek değer yine 15. Le Mans’ın 3 ve üzeri takım korneri genel ve iç sahada yüzde 70’e çıkarken Toulouse’ta genel yüzde 80, dış sahada yüzde 60; yani Le Mans’ta son 10 maçlık iç saha çizgisi güçlenmiş, Toulouse’ta deplasman üretimi son 5’te zayıflamış görünüyor.
Korner dengesi bence maçın en kritik başlığı. Son 5’te Le Mans genel toplamda 16 korner kullanıp 29 korner verirken, iç sahada denge 14’e 28; Toulouse genelinde 21’e 24 olan tablo, deplasmanda 13’e 37 ile belirgin biçimde rakip lehine dönüyor. Son 10’da Le Mans’ın genel dengesi 33’e 48, iç sahası 40’a 46; Toulouse’ta genel 42’ye 61, dış saha 35’e 56. Birleşik son 5 verisi maç başına 9 korner, ev sahibi için 4, deplasman için 5 bekliyor; 9 ve üzeri yüzde 40, 10 ve üzeri yüzde 30, en yüksek birleşik toplam 10. Son 10 birleşiminde ortalama 9.2’ye çıkan tabloda Le Mans 4.7, Toulouse 4.5 kornerle dengeleniyor; 9 ve üzeri yüzde 50, 10 ve üzeri yüzde 45, 11 ve üzeri yüzde 40. İlk yarı beklentisi son 5’te 4.5, son 10’da 4.15. Açıkçası Toulouse’un dışarıda rakibe çok fazla korner bırakması, Le Mans’ın baskı kurduğu bölümlerde oyunun yönünü belirleyebilir; fakat ev sahibinin kendi üretimi düşük kaldığı için bu baskının sürekliliğini izlemek gerekecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Pre-match expected corners · combined recent matches of both teams
| Last 5 | Last 10 | |
|---|---|---|
| Expected total | 9.00 | 9.20 |
| Home team expected | 4.00 | 4.70 |
| Away team expected | 5.00 | 4.50 |
| 9+ corners | 40%4/10 | 50%10/20 |
| 10+ corners | 30%3/10 | 45%9/20 |
| 11+ corners | 30%3/10 | 40%8/20 |
| Expected in the first half | 4.50 | 4.15 |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Overall
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Cards received per match | 3.20 | 2.10 |
| Opponent cards per match | 2.20 | 2.10 |
| Total cards per match | 5.40 | 4.20 |
| Highest / lowest total | 7 / 4 | 7 / 1 |
| Yellow / red (own) | 14 / 1 | 19 / 1 |
| Match with a red card | 1 / 5 | 1 / 10 |
Le Mans · Home
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Cards received per match | 1.40 | 2.20 |
| Opponent cards per match | 1.80 | 1.80 |
| Total cards per match | 3.20 | 4.00 |
| Highest / lowest total | 6 / 1 | 6 / 1 |
| Yellow / red (own) | 7 / 0 | 22 / 0 |
| Match with a red card | 0 / 5 | 0 / 10 |
Toulouse · Overall
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Cards received per match | 1.80 | 2.50 |
| Opponent cards per match | 1.20 | 1.40 |
| Total cards per match | 3.00 | 3.90 |
| Highest / lowest total | 5 / 1 | 8 / 1 |
| Yellow / red (own) | 9 / 0 | 22 / 2 |
| Match with a red card | 0 / 5 | 2 / 10 |
Toulouse · Away
| Last 55 matches | Last 1010 matches | |
|---|---|---|
| Cards received per match | 2.20 | 2.40 |
| Opponent cards per match | 1.40 | 1.40 |
| Total cards per match | 3.60 | 3.80 |
| Highest / lowest total | 5 / 1 | 7 / 1 |
| Yellow / red (own) | 9 / 1 | 22 / 1 |
| Match with a red card | 1 / 5 | 2 / 10 |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Last 10 matches · 14. place
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | PSG French Ligue 1 | 6. | 1-3 | 5-0 | 5 | 0-0 |
| 19.09.26 | Home | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 13.09.26 | Home | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 05.09.26 | Away | Nice French Ligue 1 | 9. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 30.08.26 | Away | Rennes French Ligue 1 | 3. | 2-3 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||||
| 22.08.26 | Home | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 09.05.26 | Away | Bastia France Ligue 2 | — | 2-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 02.05.26 | Home | Reims France Ligue 2 | — | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 25.04.26 | Away | Grenoble Foot 38 France Ligue 2 | — | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 17.04.26 | Home | Clermont France Ligue 2 | — | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Toulouse · Last 10 matches · 15. place
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | Monaco French Ligue 1 | 1. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | Home | Le Havre French Ligue 1 | 18. | 3-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 12.09.26 | Away | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 03.09.26 | Home | Lille French Ligue 1 | 2. | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Away | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||||
| 22.08.26 | Home | Olympique Lyonnais French Ligue 1 | 4. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 10.05.26 | Home | Olympique Lyonnais French Ligue 1 | 4. | 2-1 | 6-2 | 8 | 1-0 |
| 03.05.26 | Away | Strasbourg French Ligue 1 | 11. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 25.04.26 | Home | Monaco French Ligue 1 | 1. | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 17.04.26 | Away | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-3 | 3-1 | 4 | 1-0 |
Cards: team received - opponent received (each yellow and red card counts as 1 card). Red: Team - Opponent. Matches from newest to oldest, with league, cup and European matches combined; only matches with card data are counted. Rankings are based on the league table before this match.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Last 10 home matches · 14nd place
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Home | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 13.09.26 | Home | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 22.08.26 | Home | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 02.05.26 | Home | Reims France Ligue 2 | — | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 17.04.26 | Home | Clermont France Ligue 2 | — | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||||
| 06.04.26 | Home | Pau France Ligue 2 | — | 4-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 07.03.26 | Home | Annecy France Ligue 2 | — | 3-0 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 23.02.26 | Home | Guingamp France Ligue 2 | — | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 07.02.26 | Home | Laval France Ligue 2 | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 26.01.26 | Home | Dunkerque France Ligue 2 | — | 1-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
Toulouse · Last 10 away match · No. 15
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | Monaco French Ligue 1 | 1. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 12.09.26 | Away | Lorient French Ligue 1 | 8. | 2-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Away | Brest French Ligue 1 | 7. | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 03.05.26 | Away | Strasbourg French Ligue 1 | 11. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 17.04.26 | Away | Lens French Ligue 1 | 10. | 2-3 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | |||||||
| 03.04.26 | Away | PSG French Ligue 1 | 6. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 15.03.26 | Away | Metz French Ligue 1 | — | 4-3 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 28.02.26 | Away | Rennes French Ligue 1 | 3. | 0-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 15.02.26 | Away | Le Havre French Ligue 1 | 18. | 1-2 | 4-3 | 7 | 0-1 |
| 08.02.26 | Away | Angers SCO French Ligue 1 | 12. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Cards: team received - opponent received (each yellow and red card counts as 1 card). Red: Team - Opponent. Matches from newest to oldest, with league, cup and European matches combined; only matches with card data are counted. Rankings are based on the league table before this match.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Total match cards
| Le MansGenel | Le MansHome | ToulouseGenel | ToulouseAway | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5100%5/5S1070%7/10 | S540%2/5S1070%7/10 | S560%3/5S1080%8/10 | S580%4/5S1080%8/10 |
| 4+ | S5100%5/5S1070%7/10 | S540%2/5S1070%7/10 | S560%3/5S1070%7/10 | S580%4/5S1070%7/10 |
| 5+ | S580%4/5S1050%5/10 | S540%2/5S1040%4/10 | S520%1/5S1030%3/10 | S520%1/5S1030%3/10 |
| 6+ | S540%2/5S1030%3/10 | S520%1/5S1030%3/10 | S50%0/5S1010%1/10 | S50%0/5S1010%1/10 |
| 7+ | S520%1/5S1010%1/10 | S50%0/5S100%0/10 | S50%0/5S1010%1/10 | S50%0/5S1010%1/10 |
Cards received by the team
| Le MansGenel | Le MansHome | ToulouseGenel | ToulouseAway | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5100%5/5S1090%9/10 | S580%4/5S1090%9/10 | S580%4/5S1090%9/10 | S580%4/5S1090%9/10 |
| 2+ | S5100%5/5S1060%6/10 | S540%2/5S1060%6/10 | S560%3/5S1070%7/10 | S580%4/5S1080%8/10 |
| 3+ | S560%3/5S1030%3/10 | S520%1/5S1050%5/10 | S540%2/5S1060%6/10 | S560%3/5S1060%6/10 |
| 4+ | S540%2/5S1020%2/10 | S50%0/5S1020%2/10 | S50%0/5S1010%1/10 | S50%0/5S1010%1/10 |
S5 last 5 matches S10 last 10 matches · 70% and above 40–69% below 40% · The right table counts only the cards received by the team itself.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Referee
Le Mans · Cards by half
Chart: last 5 matches (5 matches with half-time data) · Last 10 matches: first-half total 1.40, second-half total 2.80 (10 matches)
Toulouse · Cards by half
Chart: last 5 matches (5 matches with half-time data) · Last 10 matches: first-half total 1.50, second-half total 2.40 (10 matches)
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
Le Mans–Toulouse, kart açısından iki farklı görüntünün buluştuğu bir maç havası taşıyor. Le Mans’ın son 5 genel maçında maç başına toplam kart ortalaması 5.4; kendi gördüğü 3.2, rakibin gördüğü 2.2 kart. Ancak iç sahadaki son 5 karşılaşmada toplam ortalama 3.2’ye düşüyor; Le Mans 1.4, rakipleri 1.8 kart görüyor. Genel maçlarda 5 ve üzeri kart oranı yüzde 80, iç sahada yüzde 40; 6 ve üzeri oranları ise sırasıyla yüzde 40 ve yüzde 20. Le Mans’ın kendi kartı için 1 ve üzeri eşik genel maçlarda yüzde 100, iç sahada yüzde 80; 3 ve üzeri oranı yüzde 60’tan yüzde 20’ye geriliyor. Toulouse’un son 5 genel maçındaki toplam ortalama 3.0, deplasmandaki son 5 maçındaki ortalama ise 3.6 kart. Dışarıda Toulouse 2.2, rakipleri 1.4 kart görüyor; 4 ve üzeri kart oranı yüzde 80, 5 ve üzeri oranı yüzde 20. Son 10 maça geldiğimizde Le Mans genelinde toplam 4.2, iç sahada 4.0 ortalama var; 5 ve üzeri eşik her iki tabloda yüzde 50 ve yüzde 40. Toulouse’ta genel ortalama 3.9, deplasman ortalaması 3.8; 4 ve üzeri oranları yüzde 70, 5 ve üzeri oranları yüzde 30. Yani Le Mans’ta son 5 genel tablo daha sertken iç saha zayıflıyor; Toulouse’ta ise deplasman, genel eğilime göre son maçlarda daha mücadeleci görünüyor.
Hakem bilgisi paylaşılmadığı için yönetimin kart standardı üzerine yorum yapamam; bu, maçın kart ritmini okurken önemli bir eksik. Kırmızı kart tarafında Le Mans’ın son 5 genelinde 1, iç sahada 0; son 10 genelinde 1, iç sahada yine 0 kırmızı kartı var. Toulouse’ta son 5 genelinde 0, deplasmanda 1; son 10 genelinde 2, dış sahada 1 kırmızı kart görülmüş. İki takımın birleşik son 5 maçlarında beklenen toplam 4.2 kart; 4 ve üzeri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 20, kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 10. Son 10 birleşimde ortalama 4.05’e hafif gerileyen toplamda 4 ve üzeri yüzde 70, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 20, kırmızı kart oranı yüzde 15. En yüksek toplamlar Le Mans’ta 7, Toulouse’ta 8 kart. İlk yarı ortalamaları birleşik son 5’te 1.2, son 10’da 1.45; asıl sertlik ikinci yarıya kalabilir. Bence belirleyici nokta, Toulouse’un deplasmanda rakibinden fazla kart gördüğü son 5 maçın 3’ünde, son 10’un 7’sinde olması; Le Mans’ın iç sahadaki daha düşük toplamı bu baskıyı ne kadar karşılayacak, maçın kart hikâyesini bu gerilim yazacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Pre-match card expectations · combined recent matches of both teams
| Last 5 | Last 10 | |
|---|---|---|
| Expected total | 4.20 | 4.05 |
| Home team expected | 2.20 | 1.75 |
| Away team expected | 2.00 | 2.30 |
| 4+ cards | 80%8/10 | 70%14/20 |
| 5+ cards | 50%5/10 | 40%8/20 |
| 6+ cards | 20%2/10 | 20%4/20 |
| Match with a red card | 10%1/10 | 15%3/20 |
| Expected in the first half | 1.20 | 1.45 |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall · last 55 matches | — | — | — | — | 9.40 | 14.40 | 23.80 |
| Home · last 55 matches | — | — | — | — | 10.60 | 17.20 | 27.80 |
| Overall · last 1010 matches | — | — | — | — | 10.10 | 16.00 | 26.10 |
| Home · last 1010 matches | — | — | — | — | 9.80 | 17.40 | 27.20 |
Match total
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 23+ | S560%3/5S1080%8/10 | S5100%5/5S1090%9/10 |
| 25+ | S560%3/5S1070%7/10 | S580%4/5S1070%7/10 |
| 27+ | S560%3/5S1060%6/10 | S560%3/5S1060%6/10 |
| 29+ | S520%1/5S1030%3/10 | S540%2/5S1050%5/10 |
Used by the team
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 9+ | S560%3/5S1060%6/10 | S560%3/5S1070%7/10 |
| 10+ | S560%3/5S1060%6/10 | S560%3/5S1060%6/10 |
| 11+ | S560%3/5S1060%6/10 | S560%3/5S1040%4/10 |
| 12+ | S540%2/5S1050%5/10 | S540%2/5S1030%3/10 |
Highest / lowest total: 30 / 15 (last 10: 34 / 15) · Matches in which it had more than the opponent: 0 / 5 (last 10: 0 / 10) · Half-time data not recorded
Toulouse · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall · last 55 matches | — | — | — | — | 11.80 | 17.00 | 28.80 |
| Away · last 55 matches | — | — | — | — | 10.40 | 16.40 | 26.80 |
| Overall · last 1010 matches | — | — | — | — | 10.90 | 16.70 | 27.60 |
| Away · last 1010 matches | — | — | — | — | 9.30 | 15.30 | 24.60 |
Match total
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 23+ | S5100%5/5S1090%9/10 | S580%4/5S1070%7/10 |
| 25+ | S5100%5/5S1080%8/10 | S560%3/5S1040%4/10 |
| 27+ | S540%2/5S1050%5/10 | S520%1/5S1020%2/10 |
| 29+ | S540%2/5S1040%4/10 | S520%1/5S1010%1/10 |
Used by the team
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 9+ | S580%4/5S1080%8/10 | S560%3/5S1060%6/10 |
| 10+ | S540%2/5S1040%4/10 | S520%1/5S1030%3/10 |
| 11+ | S540%2/5S1030%3/10 | S520%1/5S1020%2/10 |
| 12+ | S540%2/5S1030%3/10 | S520%1/5S1010%1/10 |
Highest / lowest total: 37 / 25 (last 10: 37 / 22) · Matches in which it had more than the opponent: 1 / 5 (last 10: 1 / 10) · Half-time data not recorded
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall · last 55 matches | — | — | — | — | 8.40 | 6.20 | 14.60 |
| Home · last 55 matches | — | — | — | — | 6.80 | 6.80 | 13.60 |
| Overall · last 1010 matches | — | — | — | — | 7.80 | 6.60 | 14.40 |
| Home · last 1010 matches | — | — | — | — | 6.50 | 6.90 | 13.40 |
Match total
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 11+ | S5100%5/5S10100%10/10 | S5100%5/5S1090%9/10 |
| 13+ | S580%4/5S1070%7/10 | S560%3/5S1060%6/10 |
| 15+ | S560%3/5S1050%5/10 | S520%1/5S1030%3/10 |
| 17+ | S520%1/5S1020%2/10 | S50%0/5S100%0/10 |
Used by the team
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 6+ | S580%4/5S1070%7/10 | S560%3/5S1060%6/10 |
| 7+ | S580%4/5S1060%6/10 | S540%2/5S1040%4/10 |
| 8+ | S560%3/5S1050%5/10 | S520%1/5S1030%3/10 |
| 9+ | S540%2/5S1040%4/10 | S520%1/5S1030%3/10 |
Highest / lowest total: 17 / 12 (last 10: 17 / 12) · Matches in which it had more than the opponent: 2 / 5 (last 10: 4 / 10) · Half-time data not recorded
Toulouse · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall · last 55 matches | — | — | — | — | 6.20 | 8.60 | 14.80 |
| Away · last 55 matches | — | — | — | — | 9.40 | 6.60 | 16.00 |
| Overall · last 1010 matches | — | — | — | — | 8.10 | 8.50 | 16.60 |
| Away · last 1010 matches | — | — | — | — | 8.10 | 7.70 | 15.80 |
Match total
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 11+ | S5100%5/5S10100%10/10 | S5100%5/5S10100%10/10 |
| 13+ | S580%4/5S1090%9/10 | S580%4/5S1090%9/10 |
| 15+ | S540%2/5S1070%7/10 | S560%3/5S1070%7/10 |
| 17+ | S540%2/5S1040%4/10 | S540%2/5S1030%3/10 |
Used by the team
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 6+ | S560%3/5S1080%8/10 | S5100%5/5S1090%9/10 |
| 7+ | S520%1/5S1040%4/10 | S540%2/5S1040%4/10 |
| 8+ | S520%1/5S1040%4/10 | S540%2/5S1040%4/10 |
| 9+ | S520%1/5S1040%4/10 | S540%2/5S1030%3/10 |
Highest / lowest total: 18 / 12 (last 10: 23 / 12) · Matches in which it had more than the opponent: 1 / 5 (last 10: 3 / 10) · Half-time data not recorded
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall · last 55 matches | — | — | — | — | 19.20 | 19.00 | 38.20 |
| Home · last 55 matches | — | — | — | — | 20.20 | 20.80 | 41.00 |
| Overall · last 1010 matches | — | — | — | — | 20.80 | 22.00 | 42.80 |
| Home · last 1010 matches | — | — | — | — | 18.80 | 21.00 | 39.80 |
Match total
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 29+ | S5100%5/5S10100%10/10 | S5100%5/5S10100%10/10 |
| 32+ | S580%4/5S1090%9/10 | S5100%5/5S1090%9/10 |
| 35+ | S580%4/5S1090%9/10 | S5100%5/5S1080%8/10 |
| 38+ | S560%3/5S1080%8/10 | S580%4/5S1060%6/10 |
Used by the team
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 14+ | S5100%5/5S10100%10/10 | S5100%5/5S1090%9/10 |
| 16+ | S5100%5/5S10100%10/10 | S5100%5/5S1090%9/10 |
| 18+ | S560%3/5S1080%8/10 | S580%4/5S1060%6/10 |
| 20+ | S560%3/5S1070%7/10 | S560%3/5S1040%4/10 |
Highest / lowest total: 44 / 30 (last 10: 56 / 30) · Matches in which it had more than the opponent: 3 / 5 (last 10: 4 / 10) · Half-time data not recorded
Toulouse · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall · last 55 matches | — | — | — | — | 15.20 | 16.20 | 31.40 |
| Away · last 55 matches | — | — | — | — | 15.00 | 18.20 | 33.20 |
| Overall · last 1010 matches | — | — | — | — | 14.40 | 16.50 | 30.90 |
| Away · last 1010 matches | — | — | — | — | 15.20 | 16.20 | 31.40 |
Match total
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 29+ | S580%4/5S1070%7/10 | S580%4/5S1070%7/10 |
| 32+ | S540%2/5S1050%5/10 | S560%3/5S1060%6/10 |
| 35+ | S520%1/5S1030%3/10 | S540%2/5S1020%2/10 |
| 38+ | S520%1/5S1010%1/10 | S520%1/5S1010%1/10 |
Used by the team
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 14+ | S540%2/5S1050%5/10 | S560%3/5S1060%6/10 |
| 16+ | S540%2/5S1050%5/10 | S560%3/5S1050%5/10 |
| 18+ | S520%1/5S1030%3/10 | S540%2/5S1040%4/10 |
| 20+ | S520%1/5S1010%1/10 | S520%1/5S1030%3/10 |
Highest / lowest total: 43 / 23 (last 10: 43 / 21) · Matches in which it had more than the opponent: 2 / 5 (last 10: 4 / 10) · Half-time data not recorded
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Last 10 matches · 14. place
| Date | Opponent | Score | Free kickFT (HT) | Goal kickFT (HT) | Throw-inFT (HT) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | PSG French Ligue 1 | 1-3 | 3-15 | 8-9 | 20-24 |
| 19.09.26 | Home | Lorient French Ligue 1 | 2-1 | 15-15 | 7-7 | 16-19 |
| 13.09.26 | Home | Lens French Ligue 1 | 2-2 | 11-17 | 5-7 | 23-18 |
| 05.09.26 | Away | Nice French Ligue 1 | 1-1 | 4-11 | 10-5 | 21-20 |
| 30.08.26 | Away | Rennes French Ligue 1 | 2-3 | 14-14 | 12-3 | 16-14 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | ||||||
| 22.08.26 | Home | Brest French Ligue 1 | 2-2 | 12-14 | 11-5 | 21-20 |
| 09.05.26 | Away | Bastia France Ligue 2 | 2-0 | 13-14 | 5-7 | 26-30 |
| 02.05.26 | Home | Reims France Ligue 2 | 1-1 | 7-16 | 5-9 | 22-26 |
| 25.04.26 | Away | Grenoble Foot 38 France Ligue 2 | 1-1 | 14-20 | 9-8 | 24-28 |
| 17.04.26 | Home | Clermont France Ligue 2 | 1-0 | 8-24 | 6-6 | 19-21 |
Values: team’s total - opponent’s total, with the first half in parentheses. "—": this data was not recorded for that match. Matches are listed from newest to oldest; league, cup and European matches combined. Rankings are based on the league table before this match.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Toulouse · Last 10 matches · 15. place
| Date | Opponent | Score | Free kickFT (HT) | Goal kickFT (HT) | Throw-inFT (HT) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | Monaco French Ligue 1 | 2-2 | 9-16 | 6-6 | 13-16 |
| 19.09.26 | Home | Le Havre French Ligue 1 | 3-2 | 14-17 | 5-8 | 12-18 |
| 12.09.26 | Away | Lorient French Ligue 1 | 2-2 | 8-18 | 6-11 | 21-11 |
| 03.09.26 | Home | Lille French Ligue 1 | 0-1 | 9-16 | 4-14 | 13-10 |
| 29.08.26 | Away | Brest French Ligue 1 | 2-2 | 19-18 | 10-4 | 17-26 |
| ▲ Last 5 matches▼ Matches 6–10 | ||||||
| 22.08.26 | Home | Olympique Lyonnais French Ligue 1 | 0-2 | 15-15 | 10-13 | 19-16 |
| 10.05.26 | Home | Olympique Lyonnais French Ligue 1 | 2-1 | 9-20 | 9-7 | 8-13 |
| 03.05.26 | Away | Strasbourg French Ligue 1 | 2-1 | 7-15 | 6-10 | 18-17 |
| 25.04.26 | Home | Monaco French Ligue 1 | 2-2 | 10-17 | 6-10 | 17-17 |
| 17.04.26 | Away | Lens French Ligue 1 | 2-3 | 9-15 | 19-2 | 6-21 |
Values: team’s total - opponent’s total, with the first half in parentheses. "—": this data was not recorded for that match. Matches are listed from newest to oldest; league, cup and European matches combined. Rankings are based on the league table before this match.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
Le Mans–Toulouse karşılaşmasında duran toplar ve oyunun kenarlara taşınma biçimi dikkat çekiyor. Serbest vuruşlarda Le Mans’ın son 5 maçtaki toplamı 23.8, kendi kullandığı ortalama 9.4; son 10 maçta ise toplam 26.1, kendi ortalaması 10.1. Yani son dönemde Le Mans cephesinde bu başlık biraz zayıflamış görünüyor. İç sahada tablo daha hareketli: son 5 maçta toplam 27.8 ve kendi kullandığı 10.6 olurken, son 10 maçta 27.2 ve 9.8 seviyesinde. Toulouse genelinde son 5 maç toplam 28.8, kendi kullandığı 11.8; son 10 maçta 27.6 ve 10.9. Deplasman özelinde ise 26.8’den 24.6’ya inen toplam, son maçlarda serbest vuruş trafiğinin gerilediğini anlatıyor. Kale vuruşlarında Le Mans son 5 maçta 14.6, son 10 maçta 14.4 ortalama yakalamış; iç sahada bu değerler 13.6 ve 13.4. Toulouse’un genel ortalaması son 5’te 14.8, son 10’da 16.6; dış sahada 16 ve 15.8. Taç atışları ise iki takımın farkını daha net açıyor: Le Mans son 5’te 38.2, son 10’da 42.8; Toulouse 31.4 ve 30.9. Le Mans’ın son 5 maçta 20 ve üzeri kendi taç atışı görme oranı yüzde 60, son 10’da yüzde 70; Toulouse’ta bu oranlar yüzde 20 ve yüzde 10.
Bence maçın saha içi karakterini en çok bu son başlık belirleyebilir. Le Mans’ın iç sahadaki son 5 maçında toplam taç atışı 41, son 10’da 39.8; Toulouse’un deplasman değerleri ise 33.2 ve 31.4. Bu, ev sahibinin oyunu çizgiye, ikili mücadeleye ve sık sık duran topa taşıma eğiliminin daha canlı olduğunu düşündürüyor. Serbest vuruşlarda birleşik beklenti son 5 maç için 26.3; Le Mans 13.2, Toulouse 13.1. Son 10 maçta toplam beklenti 26.85’e çıkıyor ve dağılım 13.4’e 13.45 ile neredeyse eşit kalıyor. Kale vuruşlarında beklenti 14.7’den 15.5’e yükselirken Le Mans payı 8.5’ten 8.15’e, Toulouse payı 6.2’den 7.35’e geliyor. Taç atışlarında birleşik beklenti son 5’te 34.8, son 10’da 36.85; takım payları da 17.7–17.1’den 18.65–18.2’ye taşınıyor. Şunu söylemeden geçemem: son birkaç maçlık bu örneklem, özellikle Le Mans’ın kenar oyununu ve Toulouse’un deplasmanda daha sık savunma yerleşimi değiştirmesini izlememiz gerektiğini söylüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Free-kick expectation
| Last 5 | Last 10 | |
|---|---|---|
| Expected total | 26.30 | 26.85 |
| Home team | 13.20 | 13.40 |
| Away | 13.10 | 13.45 |
Goal-Kick Expectancy
| Last 5 | Last 10 | |
|---|---|---|
| Expected total | 14.70 | 15.50 |
| Home team | 8.50 | 8.15 |
| Away | 6.20 | 7.35 |
Throw-In Expectancy
| Last 5 | Last 10 | |
|---|---|---|
| Expected total | 34.80 | 36.85 |
| Home team | 17.70 | 18.65 |
| Away | 17.10 | 18.20 |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45FOOTBALLAn independent analysis created to understand football through statistics.
Methodology, Sources and Terms of Use
- Method: All statistics are calculated from the teams' last 5 matches before this game (with home/away splits shown separately). Averages and percentages are calculated automatically from matches with available data.
- Source: Match data is obtained from licensed football data providers. Data may contain a margin of error; past performance is not an indicator of future results.
- Commentary: The assessment sections are Yaşar Kenan Şeftalicioğlu's personal football commentary based on these statistics; they do not guarantee results.
- This content is not intended for betting or gambling; analiz.futbol is not a betting website.
- Team names and logos are the property of the respective clubs and rights holders; used for identification purposes only.
- All rights to this content belong to analiz.futbol. May be quoted with attribution and a link; unauthorized copying and reproduction are prohibited.
Prepared by: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 16.10.2026
Don't miss the match,
don't miss the analysis.
The next match analysis is ready too. Follow football through data with notifications, videos and live scores.
Monaco
Lille
Rennes
Olympique Lyonnais
Paris
PSG
Brest
Lorient
Nice
Lens
Strasbourg
Angers SCO
Olympique Marseille
Auxerre
Troyes
Le Havre