

- Pre-match standings
- Both teams’ position and points
- Last 5 matches form
- Goal Averages
- Recent Matches and Opponents
- Goal Thresholds
- Goal minutes
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
- Corner Averages
- Recent Matches and Corners
- Corner Thresholds
- Corner Balance and Halves
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
- Card Averages
- Recent Matches and Cards
- Card Thresholds
- Referee and Halves
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
- Free kicks
- Goal Kicks
- Throw-Ins
- Recent matches
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · Overall
Jagiellonia Białystok · Home
FC Avan Academy · Overall
FC Avan Academy · Away
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · Last 5 matches (Overall) · — Pos
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Away | Olympiakos Piraeus | — | 1-2 | 1-1 |
| 27.08.26 | Away | Saburtalo | — | 2-1 | 1-1 |
| 20.08.26 | Home | Saburtalo | — | 4-0 | 2-0 |
| 13.08.26 | Away | Rangers | — | 1-1 | 0-1 |
| 06.08.26 | Home | Rangers | — | 2-1 | 2-1 |
FC Avan Academy · Last 5 matches (Overall) · — Pos
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Home | Sparta Praha | — | 1-4 | 0-2 |
| 27.08.26 | Home | CS U Craiova | — | 1-0 | 0-0 |
| 20.08.26 | Away | CS U Craiova | — | 1-1 | 1-1 |
| 14.08.25 | Home | Sparta Praha | — | 1-2 | 1-1 |
| 07.08.25 | Away | Sparta Praha | — | 1-4 | 1-2 |
Jagiellonia Białystok · Last 5 Home Matches · — rank
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Home | Saburtalo | — | 4-0 | 2-0 |
| 06.08.26 | Home | Rangers | — | 2-1 | 2-1 |
| 19.02.26 | Home | Fiorentina | — | 0-3 | 0-0 |
| 11.12.25 | Home | Rayo Vallecano | — | 1-2 | 1-1 |
| 27.11.25 | Home | KuPS | — | 1-0 | 0-0 |
FC Avan Academy · Last 5 away matches · — rank
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Away | CS U Craiova | — | 1-1 | 1-1 |
| 07.08.25 | Away | Sparta Praha | — | 1-4 | 1-2 |
| 31.07.25 | Away | Universitatea Cluj | — | 2-1 | 0-1 |
| 15.08.24 | Away | Puskás | — | 3-3 | 2-1 |
Rankings are based on the league table before this match. "—": opponent is not in the same league table (cup, another league or previous season).
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Total goals at full time
| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia BiałystokHome | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyAway | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ goals | 100%5 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 100%4 / 4 matches |
| 2+ goals | 100%5 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 100%4 / 4 matches |
| 3+ goals | 80%4 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 4+ goals | 20%1 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 5+ goals | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
First-half total goals
| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia BiałystokHome | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyAway | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ goals | 100%5 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 100%4 / 4 matches |
| 2+ goals | 80%4 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 3+ goals | 20%1 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 4+ goals | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 4 matches |
| 5+ goals | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 4 matches |
70% and above 40%–69 below 40% · The first-half table counts only matches with a known first-half score.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · Overall
| Conceded | 10-15 | 115-30 | 230-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 5total |
FC Avan Academy · Overall
| Conceded | 00-15 | 415-30 | 230-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 11total |
Jagiellonia Białystok · Home
| Conceded | 20-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 6total |
FC Avan Academy · Away
| Conceded | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 9total |
Chart: goals scored (number · percentage). Covers 30-45+ first-half stoppage time and 75-90+ full-time stoppage time. Bottom line: goals conceded in the same periods.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
Jagiellonia Białystok’in son 5 maçında 10 gol atıp 5 gol yemesi, maç başına 2 atılan ve 1 yenilen gol ortalamasıyla hücumda daha dengeli bir görüntü verdiğini gösteriyor. Bu karşılaşmaların 5’inde de en az 1 gol, yine 5’inde 2 ve üzeri gol, 4’ünde 3 ve üzeri gol görüldü; 4 ve üzeri gol yalnızca 1 maçta kaldı, 5 ve üzeri gol ise hiç çıkmadı. İç sahadaki son 5 maçta ise 8 gol atıp 6 gol yediler; ortalamalar 1.6 ve 1.2, maç başına toplam gol değeri de 2.8. Evinde 2 ve üzeri gol 5 maçın 4’ünde, 3 ve üzeri gol yine 4’ünde gerçekleşirken, en az 1 gol bütün maçlarda vardı. FC Avan Academy tarafında son 5 maçta 5 gol atılıp 11 gol yenildi; 1 atılan, 2.2 yenilen gol ortalaması savunma zaafını açıkça ortaya koyuyor. Deplasmandaki son 4 maçta 7 gol atıp 9 gol yemeleri, 1.75’e karşı 2.25’lik ortalamalar ve maç başına 4 toplam gol ile oyunun daha açık akabileceğini düşündürüyor. Deplasman maçlarının tamamında 1 ve 2 üzeri gol, 3 ve üzeri golün 4 maçın 3’ünde görülmesi de bu tabloyu destekliyor.
İlk yarı başlangıcı iki takımda da canlı: Jagiellonia’nın genel maçlarının yüzde 100’ünde, Avan’ın yüzde 80’inde ilk yarıda en az 1 gol var. Birleşik son 10 maçta ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 90, 2 ve üzeri gol yüzde 80 seviyesinde; toplam gol tarafında 2 ve üzeri yüzde 90, 3 ve üzeri yüzde 70, 4 ve üzeri yüzde 30, 5 ve üzeri yüzde 20. Karşılıklı gol de 10 maçın 8’inde, yani yüzde 80’inde gerçekleşmiş; birleşik beklenen gol değeri 3.1. Dakikalara bakınca Jagiellonia genel olarak 30-45+ ve 60-75 aralıklarında üçer gol bulmuş, Avan deplasmanda 30-45+ ile 75-90+ aralıklarında ikişer kez ağları sarsmış. Avan’ın deplasmanda 15-30’da 1, 30-45+’ta 2 gol yemesi, Jagiellonia’nın ilk yarı baskısını önemli kılıyor; ev sahibinin kendi sahasında 0-15’te 2 gol yemesi ise erken bölümde dikkat gerektiriyor. Son birkaç maçlık bu örneklemde belirleyici nokta, Jagiellonia’nın ilk yarıdaki üretimiyle Avan’ın deplasmanda açık verdiği anların kesişmesi olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Pre-match goal expectations · last 5 + 5 matches
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · Overall
Jagiellonia Białystok · Home
FC Avan Academy · Overall
FC Avan Academy · Away
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · Last 5 matches (Overall) · — Pos
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Away | Olympiakos Piraeus | — | 1-2 | 0-13 | 13 | 0-7 |
| 27.08.26 | Away | Saburtalo | — | 2-1 | 4-8 | 12 | 1-5 |
| 20.08.26 | Home | Saburtalo | — | 4-0 | 4-6 | 10 | 1-4 |
| 13.08.26 | Away | Rangers | — | 1-1 | 2-6 | 8 | 1-5 |
| 06.08.26 | Home | Rangers | — | 2-1 | 1-5 | 6 | 0-1 |
FC Avan Academy · Last 5 matches (Overall) · — Pos
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Home | Sparta Praha | — | 1-4 | 2-13 | 15 | 1-9 |
| 27.08.26 | Home | CS U Craiova | — | 1-0 | 3-7 | 10 | 0-3 |
| 20.08.26 | Away | CS U Craiova | — | 1-1 | 4-8 | 12 | 2-1 |
| 14.08.25 | Home | Sparta Praha | — | 1-2 | 2-2 | 4 | — |
| 07.08.25 | Away | Sparta Praha | — | 1-4 | 1-7 | 8 | 1-4 |
Jagiellonia Białystok · Last 5 Home Matches · — rank
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Home | Saburtalo | — | 4-0 | 4-6 | 10 | 1-4 |
| 06.08.26 | Home | Rangers | — | 2-1 | 1-5 | 6 | 0-1 |
| 19.02.26 | Home | Fiorentina | — | 0-3 | 3-4 | 7 | 1-2 |
| 11.12.25 | Home | Rayo Vallecano | — | 1-2 | 2-8 | 10 | 0-5 |
| 27.11.25 | Home | KuPS | — | 1-0 | 7-5 | 12 | 6-0 |
FC Avan Academy · Last 5 away matches · — rank
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Away | CS U Craiova | — | 1-1 | 4-8 | 12 | 2-1 |
| 07.08.25 | Away | Sparta Praha | — | 1-4 | 1-7 | 8 | 1-4 |
| 31.07.25 | Away | Universitatea Cluj | — | 2-1 | 10-5 | 15 | 5-2 |
| 15.08.24 | Away | Puskás | — | 3-3 | 5-2 | 7 | 3-1 |
Corners: taken by the team - taken by the opponent. HT: first-half corners (team - opponent). Only matches with recorded corner data are counted. Rankings are based on the league table before this match.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Total match corners
| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia BiałystokHome | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyAway | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | 80%4 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 9+ | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 10+ | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 11+ | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 12+ | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
Team corners
| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia BiałystokHome | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyAway | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | 40%2 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 4+ | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 5+ | 0%0 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 6+ | 0%0 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 25%1 / 4 matches |
| 7+ | 0%0 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 25%1 / 4 matches |
70% and above 40%–69 below 40% · The right table counts only corners won by the team itself.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · Overall corner balance
FC Avan Academy · Corner Balance (Overall)
Jagiellonia Białystok · Corners by half
5 matches with half-time data
FC Avan Academy · Corners by half
4 matches with half-time data
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
Jagiellonia Białystok–FC Avan Academy karşılaşmasında korner oyununun merkezinde, ev sahibinin üretmekte zorlanan yapısı ile Avan’ın deplasmanda daha cesur görünmesi var. Across Jagiellonia’s last 5 matches, they averaged 2.2 corners per match and conceded 7.6 to opponents; the total average was 9.8. İç sahada kendi korner ortalaması 3.4’e çıkarken rakibe 5.6 veriyor ve toplam 9 seviyesinde kalıyor. Avan Academy’nin son 5 maç genel ortalaması yine 9.8; kendi korneri 2.4, rakibin kullandığı 7.4. Deplasman tablosu ise daha canlı: maç başına 5 korner kullanıyor, rakibe 5.5 veriyor ve toplam 10.5’e ulaşıyor. Toplamda 8 ve üzeri korner eşiği iki takımda da yüzde 80, 9 ve 10 ve üzeri eşikleri yüzde 60 seviyesinde. Jagiellonia’nın iç saha maçlarında bu üç eşik de yüzde 60; Avan’ın deplasmanında 8 ve üzeri yüzde 75, 9 ve 10 ve üzeri yüzde 50. Takım bazında Jagiellonia evinde 3 ve üzeri korneri yüzde 60, Avan ise deplasmanda yüzde 75 oranında gördü. Ev sahibinin son maçlarında en yüksek toplam 13, iç sahada 12; Avan’da genel ve deplasman en yüksek toplam 15, en düşükler sırasıyla 4 ve 7.
Benim gözüme çarpan asıl nokta, bu iki takımın korner dengesinde rakip lehine belirgin bir tablo olması. Jagiellonia son 5 genel maçının tamamında rakibinden daha az korner kullandı; iç sahada da bu oran 4 maça karşı 1. Avan genelinde 4 maçta geride kaldı, 1 maç eşit bitti; deplasmanda ise denge ikiye iki. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9.8 korner, ev sahibi için 4.8, Avan için 5 olarak şekilleniyor. Birleşik 10 maçın 6’sında 9 ve üzeri, yine 6’sında 10 ve üzeri korner görüldü; 11 ve üzeri eşik ise 4 maçta, yani yüzde 40’ta kaldı. The first-half expected total is 5.13. Açıkçası maçın ritmini belirleyecek konu, Jagiellonia’nın iç sahada kanatları ne kadar etkili kullanacağı ve Avan’ın deplasmandaki 5 kornerlik üretimini sürdürebilip sürdüremeyeceği. If the home team falls behind, their pressure and corner count may increase; as Avan carries the game into the opponent’s half, this balance could shift even further in favor of the away side.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Pre-match corner expectations · last 5 + 5 matches
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · Overall
Jagiellonia Białystok · Home
FC Avan Academy · Overall
FC Avan Academy · Away
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · Last 5 matches (Overall) · — Pos
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Away | Olympiakos Piraeus | — | 1-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 27.08.26 | Away | Saburtalo | — | 2-1 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 20.08.26 | Home | Saburtalo | — | 4-0 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 13.08.26 | Away | Rangers | — | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 06.08.26 | Home | Rangers | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
FC Avan Academy · Last 5 matches (Overall) · — Pos
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Home | Sparta Praha | — | 1-4 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 27.08.26 | Home | CS U Craiova | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 20.08.26 | Away | CS U Craiova | — | 1-1 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 14.08.25 | Home | Sparta Praha | — | 1-2 | 3-3 | 6 | 1-0 |
| 07.08.25 | Away | Sparta Praha | — | 1-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Jagiellonia Białystok · Last 5 Home Matches · — rank
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Home | Saburtalo | — | 4-0 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 06.08.26 | Home | Rangers | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.02.26 | Home | Fiorentina | — | 0-3 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 11.12.25 | Home | Rayo Vallecano | — | 1-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 27.11.25 | Home | KuPS | — | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
FC Avan Academy · Last 5 away matches · — rank
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Away | CS U Craiova | — | 1-1 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 07.08.25 | Away | Sparta Praha | — | 1-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 31.07.25 | Away | Universitatea Cluj | — | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 15.08.24 | Away | Puskás | — | 3-3 | 5-3 | 8 | 1-0 |
Cards: team received - opponent received (each yellow and red card counts as 1 card). Red: Team - Opponent. Only matches with recorded card data are counted. Rankings are based on the league table before this match.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Total match cards
| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia BiałystokHome | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyAway | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | 100%5 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 100%4 / 4 matches |
| 4+ | 100%5 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 5+ | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 6+ | 20%1 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 7+ | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
Cards received by the team
| Jagiellonia BiałystokGenel | Jagiellonia BiałystokHome | FC Avan AcademyGenel | FC Avan AcademyAway | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | 80%4 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 2+ | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 3+ | 40%2 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 4+ | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 25%1 / 4 matches |
70% and above 40%–69 below 40% · The right-hand table counts only cards received by the team itself.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Referee
Jagiellonia Białystok · Cards by half
5 matches with half-time data
FC Avan Academy · Cards by half
5 matches with half-time data
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
Jagiellonia Białystok ile FC Avan Academy arasındaki kart tablosu, sertliğin özellikle deplasman tarafında daha görünür olabileceğini söylüyor. Jagiellonia’nın son 5 maçında maç başına toplam kart ortalaması 4.6; kendi gördüğü kart ortalaması 1.6, rakibin gördüğü ise 3. İç sahada bu toplam 4.4’e geriliyor ve Jagiellonia’nın kendi kart ortalaması 1.2’de kalıyor. Ev sahibinin iç saha maçlarının yüzde 80’inde 3 ve üzeri, yine yüzde 80’inde 4 ve üzeri kart çıkmış; 5 ve üzeri kart eşiği yüzde 40, 6 ve üzeri kart eşiği de yüzde 40. FC Avan Academy’nin son 5 maçındaki toplam ortalama 4.4 olsa da deplasman özelinde rakam 5.5’e yükseliyor. Deplasman maçlarının tamamında 3 ve üzeri kart görülürken 4 ve üzeri yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 50, 7 ve üzeri yüzde 50 seviyesinde. Avan’s own away card average is 2.5, significantly higher than Jagiellonia’s 1.2 at home.
İki takımın son maçları birleştirildiğinde beklenen toplam 4.5 kart, dağılımda ev sahibi için 1.9, deplasman için 2.6 kart öne çıkıyor. On maçın 8’inde, yani yüzde 80’inde 4 ve üzeri kart görülmüş; 5 ve üzeri kart 4 maçta yüzde 40, 6 ve üzeri kart ise 3 maçta yüzde 30 oranında kalmış. İlk yarı beklenen toplam yalnızca 1 kartken, ikinci yarıdaki gerilim özellikle Avan’ın deplasman verisinde 4.25, Jagiellonia’nın iç sahasında 2.8 ortalamaya çıkıyor. Kırmızı kart tarafında Jagiellonia’nın son 5 maçında hiç kırmızı yok; Avan Academy’nin deplasman son 4 maçında 1 kırmızı ve kırmızı kart çıkan 1 maç bulunuyor. Birleşik tabloda kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 10. Hakemin son maçlarına dair veri paylaşılmadığı için bu başlıkta yön tayin edemem; fakat oyunun ikinci yarıda sertleşmesi, Avan’ın daha fazla kart görmesi ve Jagiellonia’nın rakiplerine kendi sahasında 3.2 kart ortalamasıyla alan bırakmaması maçın izlenmesi gereken noktaları.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Pre-match card expectations · last 5 + 5 matches
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall5 matches | — | — | — | — | 12.00 | 15.80 | 27.80 |
| Home5 matches | — | — | — | — | 14.60 | 15.80 | 30.40 |
Match total
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 24+ | 80%4 / 5 matches | 80%4 / 5 matches |
| 26+ | 60%3 / 5 matches | 80%4 / 5 matches |
| 28+ | 40%2 / 5 matches | 60%3 / 5 matches |
| 30+ | 20%1 / 5 matches | 60%3 / 5 matches |
Used by the team
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 13+ | 40%2 / 5 matches | 80%4 / 5 matches |
| 14+ | 40%2 / 5 matches | 80%4 / 5 matches |
| 15+ | 40%2 / 5 matches | 80%4 / 5 matches |
| 16+ | 0%0 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
Highest / lowest total: 36 / 23 · Matches in which they took more than the opponent: 1 / 5 · No half-by-half data
FC Avan Academy · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall5 matches | — | — | — | — | 17.00 | 10.40 | 27.40 |
| Away3 matches | — | — | — | — | 20.00 | 11.33 | 31.33 |
Match total
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 24+ | 80%4 / 5 matches | 100%3 / 3 matches |
| 26+ | 60%3 / 5 matches | 67%2 / 3 matches |
| 28+ | 60%3 / 5 matches | 67%2 / 3 matches |
| 30+ | 20%1 / 5 matches | 33%1 / 3 matches |
Used by the team
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 13+ | 100%5 / 5 matches | 100%3 / 3 matches |
| 14+ | 80%4 / 5 matches | 100%3 / 3 matches |
| 15+ | 80%4 / 5 matches | 100%3 / 3 matches |
| 16+ | 60%3 / 5 matches | 67%2 / 3 matches |
Highest / lowest total: 35 / 21 · Matches in which they took more than the opponent: 5 / 5 · No half-by-half data
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall5 matches | — | — | — | — | 10.00 | 8.40 | 18.40 |
| Home4 matches | — | — | — | — | 7.00 | 7.50 | 14.50 |
Match total
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 15+ | 60%3 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 17+ | 60%3 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
| 19+ | 60%3 / 5 matches | 25%1 / 4 matches |
| 21+ | 40%2 / 5 matches | 0%0 / 4 matches |
Used by the team
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 10+ | 80%4 / 5 matches | 25%1 / 4 matches |
| 11+ | 60%3 / 5 matches | 0%0 / 4 matches |
| 12+ | 40%2 / 5 matches | 0%0 / 4 matches |
| 13+ | 20%1 / 5 matches | 0%0 / 4 matches |
Highest / lowest total: 27 / 11 · Matches in which they took more than the opponent: 2 / 5 · No half-by-half data
FC Avan Academy · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall3 matches | — | — | — | — | 12.00 | 6.33 | 18.33 |
| Away1 matches | — | — | — | — | 14.00 | 6.00 | 20.00 |
Match total
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 15+ | 100%3 / 3 matches | 100%1 / 1 matches |
| 17+ | 67%2 / 3 matches | 100%1 / 1 matches |
| 19+ | 67%2 / 3 matches | 100%1 / 1 matches |
| 21+ | 0%0 / 3 matches | 0%0 / 1 matches |
Used by the team
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 10+ | 67%2 / 3 matches | 100%1 / 1 matches |
| 11+ | 67%2 / 3 matches | 100%1 / 1 matches |
| 12+ | 67%2 / 3 matches | 100%1 / 1 matches |
| 13+ | 67%2 / 3 matches | 100%1 / 1 matches |
Highest / lowest total: 20 / 15 · Matches in which they took more than the opponent: 3 / 3 · No half-by-half data
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall5 matches | — | — | — | — | 18.80 | 21.60 | 40.40 |
| Home5 matches | — | — | — | — | 15.40 | 16.40 | 31.80 |
Match total
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 35+ | 80%4 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
| 38+ | 80%4 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
| 41+ | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
| 44+ | 20%1 / 5 matches | 0%0 / 5 matches |
Used by the team
| Overall | Home | |
|---|---|---|
| 17+ | 80%4 / 5 matches | 40%2 / 5 matches |
| 19+ | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches |
| 21+ | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
| 23+ | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
Highest / lowest total: 50 / 31 · Matches in which they took more than the opponent: 2 / 5 · No half-by-half data
FC Avan Academy · per-match averages
| First half | Second half | Full match | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Used | Opponent | Used | Opponent | Used | Opponent | Total | |
| Overall5 matches | — | — | — | — | 22.00 | 19.00 | 41.00 |
| Away4 matches | — | — | — | — | 23.25 | 22.00 | 45.25 |
Match total
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 35+ | 60%3 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 38+ | 60%3 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 41+ | 60%3 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 44+ | 60%3 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
Used by the team
| Overall | Away | |
|---|---|---|
| 17+ | 60%3 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 19+ | 60%3 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 21+ | 60%3 / 5 matches | 75%3 / 4 matches |
| 23+ | 40%2 / 5 matches | 50%2 / 4 matches |
Highest / lowest total: 53 / 25 · Matches in which they took more than the opponent: 2 / 5 · No half-by-half data
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Jagiellonia Białystok · Last 5 Matches · — rank
| Date | Opponent | Score | Free kickFT (HT) | Goal kickFT (HT) | Throw-inFT (HT) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Away | Olympiakos Piraeus | 1-2 | 10-13 | 12-0 | 27-23 |
| 27.08.26 | Away | Saburtalo | 2-1 | 9-16 | 14-13 | 24-16 |
| 20.08.26 | Home | Saburtalo | 4-0 | 15-21 | — | 7-24 |
| 13.08.26 | Away | Rangers | 1-1 | 11-17 | — | 17-22 |
| 06.08.26 | Home | Rangers | 2-1 | 15-12 | 10-10 | 19-23 |
FC Avan Academy · Last 5 matches · — Pos
| Date | Opponent | Score | Free kickFT (HT) | Goal kickFT (HT) | Throw-inFT (HT) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Home | Sparta Praha | 1-4 | 19-16 | 8-7 | 12-13 |
| 27.08.26 | Home | CS U Craiova | 1-0 | 13-8 | 14-6 | 30-15 |
| 20.08.26 | Away | CS U Craiova | 1-1 | 17-8 | 14-6 | 22-28 |
| 14.08.25 | Home | Sparta Praha | 1-2 | 21-7 | — | 31-22 |
| 07.08.25 | Away | Sparta Praha | 1-4 | 15-13 | — | 15-17 |
Values: team’s total - opponent’s total, with the first half in parentheses. "—": this data was not recorded for that match. Rankings are based on the league table before this match.
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
The set-piece and wide-area profile of the game between Jagiellonia Białystok and FC Avan Academy looks quite different. Serbest vuruşlarda Jagiellonia genelinde maç başına 12 kullanırken rakiplerine 15.8 veriyor; toplam ortalama 27.8, aralık ise 23-36. At home, their own corners rise to 14.6, the opponent’s to 15.8, and the total to 30.4. Avan Academy ise genel tabloda 17 serbest vuruş kullanıp rakibe 10.4 bırakıyor, toplamı 27.4; deplasmanda kendi ortalaması 20, rakibinki 11.33, toplam da 31.33. Açıkçası burada konuk ekibin oyunu rakip yarı sahaya daha fazla taşıdığı hissi var. Kale vuruşlarında Jagiellonia’nın genel ortalaması 10, rakibin 8.4, toplam 18.4; iç sahada bu toplam 14.5’e düşüyor. Avan Academy genelinde 12’ye 6.33’lük kendi-rakip ortalaması ve 18.33 toplam var, deplasmandaki tek örnekte ise 14’e 6 ve toplam 20 görülüyor. Taçlarda Jagiellonia genelinde 18.8’e 21.6, toplam 40.4; evinde 15.4’e 16.4 ve 31.8. Avan Academy’s overall figures are 22 to 19, with a total of 41; away from home, they are 23.25 to 22, with a total of 45.25. Kenar oyununda da deplasman ekibi daha canlı.
İşin ilginç tarafı, serbest vuruşlarda Jagiellonia’nın evindeki toplamların 24 ve üzeri için yüzde 80, 26 ve üzeri için yüzde 80, 28 ve üzeri için yüzde 60, 30 ve üzeri için yüzde 60 olması; kendi takımının 13 ve üzeri değeri de yüzde 80. Avan Academy’nin deplasman serbest vuruşlarında aynı eşikler yüzde 100, 67, 67 ve 33; takımının 13, 14, 15 ve 16 ve üzeri değerleri yüzde 100, 100, 100 ve 67. Kale vuruşlarında Jagiellonia iç sahada 15 ve üzerini yüzde 50, 17 ve üzerini yüzde 50, 19 ve üzerini yüzde 25 görüyor; Avan Academy deplasmanda 15, 17 ve 19 ve üzerinin her birinde yüzde 100. Taçlarda Jagiellonia evinde 35 ve üzeri yüzde 20, 38 ve üzeri yüzde 20, 41 ve üzeri yüzde 20; Avan Academy deplasmanda bu eşikler yüzde 75, yüzde 75, yüzde 75 ve 44 ve üzeri yüzde 50. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 27.6, kale vuruşunda 18.37, taçta 40.7; paylar sırasıyla 11.2-16.4, 8.17-10.2 ve 18.9-21.8. Devre bazlı veri bulunmadığından zaman dilimi farkı söyleyemem; fakat son birkaç maçlık örneklem, Avan’ın daha doğrudan, Jagiellonia’nın ise evinde daha kontrollü bir akış yaşayabileceğini düşündürüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Free-kick expectation · last 5 + 5 matches
Goal-kick expectation · last 5 + 3 matches
Throw-in expectation · last 5 + 5 matches
Jagiellonia BiałystokvsFC Avan Academy
15.10.2026 · 22:00FOOTBALLAn independent analysis created to understand football through statistics.
Methodology, Sources and Terms of Use
- Method: All statistics are calculated from the teams' last 5 matches before this game (with home/away splits shown separately). Averages and percentages are calculated automatically from matches with available data.
- Source: Match data is obtained from licensed football data providers. Data may contain a margin of error; past performance is not an indicator of future results.
- Commentary: The assessment sections are Yaşar Kenan Şeftalicioğlu's personal football commentary based on these statistics; they do not guarantee results.
- This content is not intended for betting or gambling; analiz.futbol is not a betting website.
- Team names and logos are the property of the respective clubs and rights holders; used for identification purposes only.
- All rights to this content belong to analiz.futbol. May be quoted with attribution and a link; unauthorized copying and reproduction are prohibited.
Prepared by: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026
Don't miss the match,
don't miss the analysis.
The next match analysis is ready too. Follow football through data with notifications, videos and live scores.
Olympiakos Piraeus
Saburtalo
Rangers
Sparta Praha
CS U Craiova
Fiorentina
Universitatea Cluj