

- Pre-match standings
- Both teams’ position and points
- Last 5 matches form
- Missing players (injured / suspended)
- Goal Averages
- Recent Matches and Opponents
- Goal Thresholds
- Goal minutes
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
- Corner Averages
- Recent Matches and Corners
- Corner Thresholds
- Corner Balance and Halves
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
- Card Averages
- Recent Matches and Cards
- Card Thresholds
- Referee and Halves
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu’s comments
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Turkish 1. Lig 2026/2027
| # | Team | P | W | D | L | Goals | GD | Pts | Last 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | +13 | 22 | DWWWW |
| 2 | Bursaspor | 9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | +8 | 19 | WWDWL |
| 3 | 76 Iğdır Belediyespor | 9 | 6 | 1 | 2 | 14:8 | +6 | 19 | WWWDW |
| 4 | Keçiörengücü | 9 | 4 | 4 | 1 | 19:10 | +9 | 16 | WWDDW |
| 5 | Batman Petrolspor | 9 | 5 | 1 | 3 | 16:15 | +1 | 16 | WWLLL |
| 6 | Mardin BB | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | +5 | 15 | DWLLW |
| 7 | Antalyaspor | 9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | +2 | 15 | WLWWW |
| 8 | Sarıyer | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | +2 | 15 | WLDWD |
| 9 | Bandırmaspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 14:5 | +9 | 13 | LWDLW |
| 10 | Fatih Karagümrük | 9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | +1 | 13 | DLDWD |
| 11 | Muğlaspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | +1 | 12 | WDDDD |
| 12 | Sivasspor | 9 | 2 | 5 | 2 | 13:12 | +1 | 11 | DWDDW |
| 13 | Pendikspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 11:17 | -6 | 10 | LWDDL |
| 14 | Manisa BBSK | 9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | LLDLL |
| 15 | BB Bodrumspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | DLWDL |
| 16 | Erokspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | DLDLW |
| 17 | Ümraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | LLLWD |
| 18 | Van BB | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:19 | -11 | 6 | LDDLL |
| 19 | İstanbulspor | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:20 | -13 | 5 | LLLWL |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 | LLDLL |
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Antalyaspor 0 players
No absences have been reported.
Kayserispor 2 players
- Semih Güler15/10/2026Defender · 9 matches
- Abdulsamet Burak10/11/2026Defender
Lineup information may change up to match time; follow official club announcements for the latest updates.
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Antalyaspor · Overall
Antalyaspor · Home
Kayserispor · Overall
Kayserispor · Away
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Antalyaspor · Last 5 matches (Overall) · 7. place
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | Boluspor | 20. | 1-0 | 0-0 |
| 20.09.26 | Home | Van BB | 18. | 3-0 | 1-0 |
| 12.09.26 | Away | Ümraniyespor | 17. | 2-1 | 0-1 |
| 06.09.26 | Home | Sivasspor | 12. | 1-2 | 1-1 |
| 01.09.26 | Away | Bandırmaspor | 9. | 1-0 | 1-0 |
Kayserispor · Last 5 matches (Overall) · 1. place
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Home | Manisa BBSK | 14. | 3-2 | 1-0 |
| 20.09.26 | Away | Mardin BB | 6. | 1-0 | 0-0 |
| 14.09.26 | Home | İstanbulspor | 19. | 4-0 | 3-0 |
| 07.09.26 | Away | Erokspor | 16. | 3-0 | 2-0 |
| 02.09.26 | Away | Fatih Karagümrük | 10. | 1-1 | 0-0 |
Antalyaspor · Last 5 home matches · 7nd place
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Home | Van BB | 18. | 3-0 | 1-0 |
| 06.09.26 | Home | Sivasspor | 12. | 1-2 | 1-1 |
| 28.08.26 | Home | Sarıyer | 8. | 1-2 | 1-0 |
| 22.08.26 | Home | Pendikspor | 13. | 2-3 | 0-2 |
| 08.08.26 | Home | Keçiörengücü | 4. | 4-3 | 1-0 |
Kayserispor · Last 5 away match · No. 1
| Date | Opponent | Opponent's position | Score | HT | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Away | Mardin BB | 6. | 1-0 | 0-0 |
| 07.09.26 | Away | Erokspor | 16. | 3-0 | 2-0 |
| 02.09.26 | Away | Fatih Karagümrük | 10. | 1-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | Away | 76 Iğdır Belediyespor | 3. | 1-0 | 0-0 |
| 09.08.26 | Away | Van BB | 18. | 2-0 | 1-0 |
Rankings are based on the league table before this match. "—": opponent is not in the same league table (cup, another league or previous season).
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Total goals at full time
| AntalyasporGenel | AntalyasporHome | KayserisporGenel | KayserisporAway | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ goals | 100%5 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 100%5 / 5 matches |
| 2+ goals | 60%3 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 60%3 / 5 matches |
| 3+ goals | 60%3 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
| 4+ goals | 0%0 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 0%0 / 5 matches |
| 5+ goals | 0%0 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 0%0 / 5 matches |
First-half total goals
| AntalyasporGenel | AntalyasporHome | KayserisporGenel | KayserisporAway | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ goals | 80%4 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches |
| 2+ goals | 20%1 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
| 3+ goals | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 0%0 / 5 matches |
| 4+ goals | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches |
| 5+ goals | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches |
70% and above 40%–69 below 40% · The first-half table counts only matches with a known first-half score.
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Antalyaspor · Overall
| Conceded | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 3total |
Kayserispor · Overall
| Conceded | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 275-90+ | 3total |
Antalyaspor · Home
| Conceded | 00-15 | 215-30 | 130-45+ | 245-60 | 260-75 | 375-90+ | 10total |
Kayserispor · Away
| Conceded | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 1total |
Chart: goals scored (number · percentage). Covers 30-45+ first-half stoppage time and 75-90+ full-time stoppage time. Bottom line: goals conceded in the same periods.
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
Antalyaspor’un son 5 maçında 8 gol atıp 3 gol yemesi, maç başına 1.6 gol üretirken yalnızca 0.6 gol gördüğünü gösteriyor; toplam gol ortalaması da 2.2. Bu karşılaşmaların tamamında 1 ve üzeri gol çıktı, 2 ve üzeri gol oranı yüzde 60, 3 ve üzeri gol oranı da yüzde 60’ta kaldı; 4 ve 5 ve üzeri gol ise hiç görülmedi. Ancak iç sahadaki tablo çok daha hareketli: 5 maçta 11 gol atıp 10 gol yediler, ortalamalar 2.2 ve 2, toplam 4.2 gole ulaştı. Evindeki 5 maçın tamamında 1, 2 ve 3 ve üzeri gol görülürken, 4 ve 5 ve üzeri gol eşikleri yüzde 40’ta kaldı. Kayserispor ise son 5 maçta 12 golle, maç başına 2.4 golle dikkat çekiyor; 3 gol yediler ve toplam ortalama 3. Bu seride 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri yüzde 20. Deplasmanda 8 atıp sadece 1 gol yemeleri, 1.6’ya karşı 0.2 ortalama ve 1.8 toplam gol değeriyle daha kontrollü bir yapı anlatıyor; dış sahada 2 ve üzeri gol yüzde 60, 3 ve üzeri ise yüzde 20.
İlk yarıda Antalyaspor’un genel maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri yüzde 20; iç sahada bu oranlar yüzde 100 ve yüzde 40. For Kayserispor, the overall rates were 60% and 40%, compared with 40% and 20% away. Antalyaspor genel olarak ilk yarıda 3, ikinci yarıda 5 gol atarken, evinde bu dağılım 4’e 7; Kayserispor’da genel denge 6’ya 6, deplasmanda 3’e 5. Dakika akışında Antalyaspor’un genel golleri 0-15’te 1, 30-45+’ta 2, 45-60’ta 1, 60-75’te 2, 75-90+’ta 2; iç sahada özellikle 30-45+ aralığındaki 4 gol öne çıkıyor. Kayserispor genelinde 15-30’da 2, 30-45+’ta 4 gol var; deplasmanda 45-60’ta 2, 60-75’te 3 gol buldular. Antalyaspor’un evinde yediği 10 golün 2’si 15-30, 1’i 30-45+, 2’si 45-60, 2’si 60-75, 3’ü 75-90+ aralığında; Kayserispor deplasmanda yalnızca 60-75’te 1 gol yedi. Karşılıklı gol Antalyaspor’un genelinde 2, evinde 4; Kayserispor’un genelinde 2, deplasmanında 1 maçta var. Birleşik 10 maçta beklenen gol 2.6, 2 ve üzeri gol 7 maçta yüzde 70, 3 ve üzeri gol 6 maçta yüzde 60, karşılıklı gol 4 maçta yüzde 40; ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 70. Aralarındaki son 5 maçta maç başı gol 2.2, karşılıklı gol 3, yalnızca 1 maçta 2.5 üzeri değer bulunuyor. Bence düğüm, Antalyaspor’un iç sahadaki açık oyunu ile Kayserispor’un deplasmandaki savunma disiplininde; özellikle 30-45+ ve ikinci yarıdaki geçişler maçı şekillendirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Pre-match goal expectations · last 5 + 5 matches
Last 5 matches between them
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Antalyaspor · Overall
Antalyaspor · Home
Kayserispor · Overall
Kayserispor · Away
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Antalyaspor · Last 5 matches (Overall) · 7. place
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | Boluspor | 20. | 1-0 | 5-1 | 6 | 1-1 |
| 20.09.26 | Home | Van BB | 18. | 3-0 | 3-2 | 5 | 0-1 |
| 12.09.26 | Away | Ümraniyespor | 17. | 2-1 | 6-3 | 9 | 1-0 |
| 06.09.26 | Home | Sivasspor | 12. | 1-2 | 8-1 | 9 | 4-1 |
| 01.09.26 | Away | Bandırmaspor | 9. | 1-0 | 1-7 | 8 | 0-5 |
Kayserispor · Last 5 matches (Overall) · 1. place
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Home | Manisa BBSK | 14. | 3-2 | 6-4 | 10 | 3-3 |
| 20.09.26 | Away | Mardin BB | 6. | 1-0 | 3-1 | 4 | 2-1 |
| 14.09.26 | Home | İstanbulspor | 19. | 4-0 | 7-1 | 8 | 2-0 |
| 07.09.26 | Away | Erokspor | 16. | 3-0 | 1-6 | 7 | 0-4 |
| 02.09.26 | Away | Fatih Karagümrük | 10. | 1-1 | 7-4 | 11 | 5-1 |
Antalyaspor · Last 5 home matches · 7nd place
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Home | Van BB | 18. | 3-0 | 3-2 | 5 | 0-1 |
| 06.09.26 | Home | Sivasspor | 12. | 1-2 | 8-1 | 9 | 4-1 |
| 28.08.26 | Home | Sarıyer | 8. | 1-2 | 4-0 | 4 | 3-0 |
| 22.08.26 | Home | Pendikspor | 13. | 2-3 | 11-1 | 12 | 3-0 |
| 08.08.26 | Home | Keçiörengücü | 4. | 4-3 | 4-5 | 9 | 4-1 |
Kayserispor · Last 5 away match · No. 1
| Date | Opponent | Pos | Score | Corners | Total | HT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Away | Mardin BB | 6. | 1-0 | 3-1 | 4 | 2-1 |
| 07.09.26 | Away | Erokspor | 16. | 3-0 | 1-6 | 7 | 0-4 |
| 02.09.26 | Away | Fatih Karagümrük | 10. | 1-1 | 7-4 | 11 | 5-1 |
| 22.08.26 | Away | 76 Iğdır Belediyespor | 3. | 1-0 | 4-6 | 10 | 1-2 |
| 09.08.26 | Away | Van BB | 18. | 2-0 | 5-5 | 10 | 3-3 |
Corners: taken by the team - taken by the opponent. HT: first-half corners (team - opponent). Only matches with recorded corner data are counted. Rankings are based on the league table before this match.
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Total match corners
| AntalyasporGenel | AntalyasporHome | KayserisporGenel | KayserisporAway | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches |
| 9+ | 40%2 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 60%3 / 5 matches |
| 10+ | 0%0 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 60%3 / 5 matches |
| 11+ | 0%0 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
| 12+ | 0%0 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 0%0 / 5 matches | 0%0 / 5 matches |
Team corners
| AntalyasporGenel | AntalyasporHome | KayserisporGenel | KayserisporAway | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | 80%4 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 80%4 / 5 matches |
| 4+ | 60%3 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches |
| 5+ | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches |
| 6+ | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
| 7+ | 20%1 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
70% and above 40%–69 below 40% · The right table counts only corners won by the team itself.
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Antalyaspor · Overall corner balance
Kayserispor · Corner Balance (Overall)
Antalyaspor · Corners by half
5 matches with half-time data
Kayserispor · Corners by half
5 matches with half-time data
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
Antalyaspor’s home corner production immediately stands out in the match’s corner outlook. Son 5 genel karşılaşmada maç başına 4.6 korner kullanan ev sahibi, rakiplerine 2.8 korner bırakmış ve toplam ortalamayı 7.4’te tutmuş. Antalya’daki son 5 maçta ise kendi ortalaması 6 korner, rakip ortalaması 1.8; toplam değer 7.8’e yükseliyor. Üstelik bu iç saha serisinin en yüksek toplamı 12, en düşüğü 4 korner. Toplamda 8 ve üzeri korner 5 maçın 3’ünde, 9 ve üzeri korner yine 3 maçın 3’ünde görülürken 10 ve üzeri korner yalnızca 1 maçta kaldı. Takım tarafında da iç sahada Antalyaspor’un 3 ve üzeri korner oranı yüzde 100, 4 ve üzeri oranı yüzde 80. Kayserispor’un son 5 genel maçındaki takım ortalaması 4.8, rakibe verdiği ortalama 3.2 ve toplam maç ortalaması 8. Deplasmanda kendi korneri 4’e inerken rakibe verilen sayı 4.4’e çıkıyor, toplam ise 8.4 oluyor. Bu seride en yüksek toplam 11 korner; deplasman maçlarının yüzde 60’ında 8 ve üzeri, yüzde 60’ında 9 ve üzeri, yine yüzde 60’ında 10 ve üzeri korner oluşmuş. Ancak Kayserispor’un deplasmanda 3 ve üzeri korner oranı yüzde 80, 5 ve üzeri oranı yüzde 40’ta kalıyor.
Benim gözüme çarpan temel ayrım, Antalyaspor’un kendi sahasında korner dengesini belirgin biçimde lehine kurması: son 5 iç saha maçının 4’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, yalnızca 1’inde geride kalmış. Kayserispor genel tabloda aynı şekilde son 5 maçın 4’ünde önde olsa da deplasmanda bu denge iki galibiyet, bir eşitlik ve iki geride kalma şeklinde daha kırılgan. İki takımın son maçları birleştirildiğinde beklenen toplam 7.7 korner; dağılım Antalyaspor için 3.9, Kayserispor için 3.8. 10 maçlık birleşik örneklemde 9 ve üzeri korner 4 maçta, yani yüzde 40’ta; 10 ve üzeri 2 maçta yüzde 20’de, 11 ve üzeri ise 1 maçta yüzde 10’da kalıyor. İlk yarı beklenen toplam 3.5 korner olduğu için başlangıçta kontrollü, ikinci bölümde kanat baskısı artan bir oyun görebiliriz. Antalyaspor’un iç saha baskısı ile Kayserispor’un deplasmanda rakibe korner verme eğilimi birleşirse, özellikle kenar kullanımı ve geriye düşen tarafın kuracağı hücum temposu maçın korner dengesini belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Pre-match corner expectations · last 5 + 5 matches
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Antalyaspor · Overall
Antalyaspor · Home
Kayserispor · Overall
Kayserispor · Away
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Antalyaspor · Last 5 matches (Overall) · 7. place
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Away | Boluspor | 20. | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 20.09.26 | Home | Van BB | 18. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 12.09.26 | Away | Ümraniyespor | 17. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 06.09.26 | Home | Sivasspor | 12. | 1-2 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 01.09.26 | Away | Bandırmaspor | 9. | 1-0 | 1-6 | 7 | 0-1 |
Kayserispor · Last 5 matches (Overall) · 1. place
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Home | Manisa BBSK | 14. | 3-2 | 3-6 | 9 | 0-1 |
| 20.09.26 | Away | Mardin BB | 6. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 14.09.26 | Home | İstanbulspor | 19. | 4-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 07.09.26 | Away | Erokspor | 16. | 3-0 | 4-5 | 9 | 0-1 |
| 02.09.26 | Away | Fatih Karagümrük | 10. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
Antalyaspor · Last 5 home matches · 7nd place
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Home | Van BB | 18. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Home | Sivasspor | 12. | 1-2 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 28.08.26 | Home | Sarıyer | 8. | 1-2 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| 22.08.26 | Home | Pendikspor | 13. | 2-3 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 08.08.26 | Home | Keçiörengücü | 4. | 4-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kayserispor · Last 5 away match · No. 1
| Date | Opponent | Pos | Score | Cards | Total | Red | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Away | Mardin BB | 6. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 07.09.26 | Away | Erokspor | 16. | 3-0 | 4-5 | 9 | 0-1 |
| 02.09.26 | Away | Fatih Karagümrük | 10. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 22.08.26 | Away | 76 Iğdır Belediyespor | 3. | 1-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 09.08.26 | Away | Van BB | 18. | 2-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
Cards: team received - opponent received (each yellow and red card counts as 1 card). Red: Team - Opponent. Only matches with recorded card data are counted. Rankings are based on the league table before this match.
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Total match cards
| AntalyasporGenel | AntalyasporHome | KayserisporGenel | KayserisporAway | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | 100%5 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches |
| 4+ | 80%4 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches |
| 5+ | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches |
| 6+ | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches |
| 7+ | 20%1 / 5 matches | 20%1 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 20%1 / 5 matches |
Cards received by the team
| AntalyasporGenel | AntalyasporHome | KayserisporGenel | KayserisporAway | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | 100%5 / 5 matches | 100%5 / 5 matches | 80%4 / 5 matches | 80%4 / 5 matches |
| 2+ | 40%2 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 60%3 / 5 matches |
| 3+ | 20%1 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 60%3 / 5 matches | 40%2 / 5 matches |
| 4+ | 0%0 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches | 40%2 / 5 matches |
70% and above 40%–69 below 40% · The right-hand table counts only cards received by the team itself.
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Referee
Antalyaspor · Cards by half
5 matches with half-time data
Kayserispor · Cards by half
5 matches with half-time data
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu provides his analysis
Antalyaspor-Kayserispor buluşmasında kart trafiği, iki takımın saha koşullarına göre farklı bir resim çiziyor. Antalyaspor’un son 5 maç genelinde maç başına gördüğü kart 1.6, rakibin gördüğü kart 3.4 ve toplam ortalama 5 kart. İç sahada kendi kart ortalamasının 2.4’e çıkması dikkat çekiyor; rakipler 2.6, toplam yine 5 kart görüyor. Kayserispor’da genel tablo 2.4 takım kartı, 2.8 rakip kartı ve 5.2 toplam ortalamayla biraz daha yoğun. Ancak deplasman verisi belirgin biçimde sakinleşiyor: Kayserispor’un kendi kart ortalaması 2.2, rakibin 1.6, toplam ise 3.8. Antalyaspor’un genel maçlarında 3 ve üzeri kart yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60 oranında görülmüş; iç sahada da bu oranlar aynı. Kayserispor genelinde 3, 4 ve 5 ve üzeri kart eşiklerinin her biri yüzde 60, deplasmanda ise yüzde 40. For Antalyaspor, 1+ cards occurred in 100% of matches overall and 2+ in 60% at home; for Kayserispor, the overall rate for 1+ is 80%, and the away rate is 80%. Bence ev sahibinin iç sahadaki sertliğiyle Kayserispor’un deplasmandaki düşük toplamı arasında ilginç bir denge var.
Maçın kart ritmini özellikle ikinci yarı belirleyebilir. Antalyaspor’un son 5 genel maçında ilk yarı toplam ortalaması 1, ikinci yarı 4; iç sahada bu değerler 1.6 ve 3.4. Kayserispor’da genel ortalamalar 0.6 ve 4.6, deplasmanda ise 0.4 ve 3.4. İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 5.1 kart; ev sahibi için 2.2, deplasman için 2.9 kart öne çıkıyor. Bu birleşik tabloda 4 ve üzeri kart yüzde 70, 5 ve üzeri yüzde 60, 6 ve üzeri yüzde 50. En yüksek toplam Antalyaspor genelinde 7, iç sahada 7; Kayserispor’da genel ve deplasman kayıtlarında 9, en düşük değer ise 0. For red cards, Antalyaspor has 1 overall and 1 at home; Kayserispor has 0 overall and 0 away. Birleşik son 10 maçta kırmızı kart çıkan karşılaşma oranı yüzde 30. Hakemin son maçlarına ilişkin veri bulunmadığı için bu başlıkta yön tayin etmek mümkün değil; şunu söylemeden geçemem, maç gerilimi erken yükselmezse asıl kart dalgasını ikinci yarıda, ikili mücadeleler ve oyunu durduran fauller getirebilir. Bu değerlendirme, takımların son birkaç maçlık örneklemine dayanıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Pre-match card expectations · last 5 + 5 matches
AntalyasporvsKayserispor
14.10.2026 · 20:00FOOTBALLAn independent analysis created to understand football through statistics.
Methodology, Sources and Terms of Use
- Method: All statistics are calculated from the teams' last 5 matches before this game (with home/away splits shown separately). Averages and percentages are calculated automatically from matches with available data.
- Source: Match data is obtained from licensed football data providers. Data may contain a margin of error; past performance is not an indicator of future results.
- Commentary: The assessment sections are Yaşar Kenan Şeftalicioğlu's personal football commentary based on these statistics; they do not guarantee results.
- This content is not intended for betting or gambling; analiz.futbol is not a betting website.
- Team names and logos are the property of the respective clubs and rights holders; used for identification purposes only.
- All rights to this content belong to analiz.futbol. May be quoted with attribution and a link; unauthorized copying and reproduction are prohibited.
Prepared by: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 13.10.2026
Don't miss the match,
don't miss the analysis.
The next match analysis is ready too. Follow football through data with notifications, videos and live scores.
Bursaspor
76 Iğdır Belediyespor
Keçiörengücü
Batman Petrolspor
Mardin BB
Sarıyer
Bandırmaspor
Fatih Karagümrük
Muğlaspor
Sivasspor
Pendikspor
Manisa BBSK
BB Bodrumspor
Erokspor
Ümraniyespor
Van BB
İstanbulspor
Boluspor