

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 7 | 7 | 0 | 0 | 31:7 | +24 | 21 | GGGGG |
| 2 | Atlético Madrid | 7 | 5 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | 16 | GMGGG |
| 3 | Real Betis | 7 | 5 | 1 | 1 | 9:7 | +2 | 16 | MGGGB |
| 4 | Real Madrid | 7 | 5 | 0 | 2 | 18:8 | +10 | 15 | GMGGM |
| 5 | Sevilla FC | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | +1 | 13 | MBGGM |
| 6 | Deportivo Alavés | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:6 | +5 | 11 | GGMMB |
| 7 | Deportivo La Coruña | 7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | +2 | 10 | GGBMB |
| 8 | Real Sociedad | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 10 | GBGMG |
| 9 | Villarreal | 7 | 2 | 2 | 3 | 13:12 | +1 | 8 | MMMGG |
| 10 | Athletic Club Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | MGGBB |
| 11 | RCD Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | BGMMB |
| 12 | Getafe CF | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 8 | MBBMG |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | MGMGB |
| 14 | CA Osasuna | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:13 | -7 | 8 | GMMMB |
| 15 | Celta de Vigo | 7 | 1 | 4 | 2 | 8:6 | +2 | 7 | MBBBG |
| 16 | Racing Santander | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:21 | -10 | 7 | GMGMM |
| 17 | Levante UD | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 5 | BGBMM |
| 18 | Elche CF | 7 | 1 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 5 | MMBMG |
| 19 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | BBMMB |
| 20 | Valencia CF | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:13 | -9 | 4 | MMMGM |
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · Genel
FC Barcelona · İç saha
Getafe CF · Genel
Getafe CF · Dış saha
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · Son 5 maç (genel) · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sevilla FC | 5. | 3-1 | 1-1 |
| 16.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 7-2 | 4-1 |
| 13.09.26 | Dış | Levante UD | 17. | 4-2 | 2-0 |
| 06.09.26 | Dış | Valencia CF | 20. | 5-0 | 2-0 |
| 31.08.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 5-2 | 2-1 |
Getafe CF · Son 5 maç (genel) · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Málaga CF | 19. | 1-0 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Real Betis | 3. | 0-1 | 0-1 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 7. | 1-1 | 0-0 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo | 15. | 1-1 | 1-0 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna | 14. | 0-1 | 0-1 |
FC Barcelona · Son 5 iç saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 7-2 | 4-1 |
| 31.08.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 5-2 | 2-1 |
| 27.08.26 | İç | Athletic Club Bilbao | 10. | 2-0 | 1-0 |
Getafe CF · Son 5 dış saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Real Betis | 3. | 0-1 | 0-1 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna | 14. | 0-1 | 0-1 |
| 15.08.26 | Dış | Deportivo Alavés | 6. | 0-3 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30Maç sonu toplam gol
| FC BarcelonaGenel | FC Barcelonaİç saha | Getafe CFGenel | Getafe CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ gol | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ gol | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
İlk yarı toplam gol
| FC BarcelonaGenel | FC Barcelonaİç saha | Getafe CFGenel | Getafe CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · Genel
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 275-90+ | 7toplam |
Getafe CF · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
FC Barcelona · İç saha
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 075-90+ | 4toplam |
Getafe CF · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
FC Barcelona, son 5 maçında 24 gol atıp 7 gol yedi; maç başına 4,80 gol atarken 1,40 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 3 maçta ise tablo 14 atılan ve 4 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 6,00. Getafe CF cephesinde son 5 maçta 3 gol atıldı, 4 gol yenildi; deplasmandaki son 3 maçta maç başı toplam gol 1,67. Gol sayısına baktığımızda FC Barcelona maçlarının %100'ü 2 ve üzeri, %100'ü 3 ve üzeri golle bitmiş; Getafe CF maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %0. İç saha özelinde FC Barcelona maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %67, dış saha özelinde Getafe CF maçlarında %33.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: FC Barcelona maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %100, Getafe CF maçlarında %60; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %100 ile %0 arasında. FC Barcelona gollerini en çok 15-30 dakikaları arasında buluyor, Getafe CF ise en verimli zamanını 15-30 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında FC Barcelona son 5 maçın 4 tanesinde, Getafe CF ise 2 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · Genel
FC Barcelona · İç saha
Getafe CF · Genel
Getafe CF · Dış saha
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · Son 5 maç (genel) · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sevilla FC | 5. | 3-1 | 3-1 | 4 | 2-0 |
| 16.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 7-2 | 18-0 | 18 | 9-0 |
| 13.09.26 | Dış | Levante UD | 17. | 4-2 | 5-3 | 8 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | Valencia CF | 20. | 5-0 | 4-1 | 5 | 1-1 |
| 31.08.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 5-2 | 9-5 | 14 | 9-1 |
Getafe CF · Son 5 maç (genel) · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Málaga CF | 19. | 1-0 | 5-9 | 14 | 2-3 |
| 17.09.26 | Dış | Real Betis | 3. | 0-1 | 3-4 | 7 | 1-3 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 7. | 1-1 | 3-7 | 10 | 0-2 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo | 15. | 1-1 | 3-5 | 8 | 1-3 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna | 14. | 0-1 | 3-1 | 4 | 2-1 |
FC Barcelona · Son 5 iç saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 7-2 | 18-0 | 18 | 9-0 |
| 31.08.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 5-2 | 9-5 | 14 | 9-1 |
| 27.08.26 | İç | Athletic Club Bilbao | 10. | 2-0 | 12-5 | 17 | 7-3 |
Getafe CF · Son 5 dış saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Real Betis | 3. | 0-1 | 3-4 | 7 | 1-3 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna | 14. | 0-1 | 3-1 | 4 | 2-1 |
| 15.08.26 | Dış | Deportivo Alavés | 6. | 0-3 | 3-5 | 8 | 2-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30Maç toplamı korner
| FC BarcelonaGenel | FC Barcelonaİç saha | Getafe CFGenel | Getafe CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı korner
| FC BarcelonaGenel | FC Barcelonaİç saha | Getafe CFGenel | Getafe CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · Korner dengesi (genel)
Getafe CF · Korner dengesi (genel)
FC Barcelona · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Getafe CF · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
FC Barcelona, son 5 maçında maç başına 7,80 korner kullanırken rakiplerine 2,00 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 9,80. Kendi sahasındaki son 3 maçta kullandığı korner ortalaması 13,00, maç başı toplam korner ise 16,33. Getafe CF cephesinde son 5 maçta maç başına 3,40 korner kullanıldı, 5,20 korner verildi; deplasmandaki son 3 maçta toplam korner ortalaması 6,33. Toplam korner sayısında FC Barcelona maçlarının %40'ı 9+ korner, %40'ı 10+ korner ile bitti; Getafe CF maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %40. En yüksek toplam korner FC Barcelona maçlarında 18, Getafe CF maçlarında 14 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında FC Barcelona son 5 maçın 5 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Getafe CF ise 5 maçın 1 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 9,20; ev sahibi için beklenen korner 6,50, deplasman için 2,70. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,20. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · Genel
FC Barcelona · İç saha
Getafe CF · Genel
Getafe CF · Dış saha
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · Son 5 maç (genel) · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sevilla FC | 5. | 3-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 16.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 7-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Levante UD | 17. | 4-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Valencia CF | 20. | 5-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 31.08.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 5-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
Getafe CF · Son 5 maç (genel) · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Málaga CF | 19. | 1-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Real Betis | 3. | 0-1 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 7. | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo | 15. | 1-1 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna | 14. | 0-1 | 4-5 | 9 | 0-0 |
FC Barcelona · Son 5 iç saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 7-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 31.08.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 5-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Athletic Club Bilbao | 10. | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Getafe CF · Son 5 dış saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Real Betis | 3. | 0-1 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna | 14. | 0-1 | 4-5 | 9 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Deportivo Alavés | 6. | 0-3 | 5-4 | 9 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30Maç toplamı kart
| FC BarcelonaGenel | FC Barcelonaİç saha | Getafe CFGenel | Getafe CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın gördüğü kart
| FC BarcelonaGenel | FC Barcelonaİç saha | Getafe CFGenel | Getafe CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30Hakem
FC Barcelona · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Getafe CF · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
FC Barcelona, son 5 maçında maç başına 1,40 kart görürken rakipleri 1,20 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 2,60. Kendi sahasındaki son 3 maçta gördüğü kart ortalaması 1,33, maç başı toplam kart ise 3,00. Getafe CF cephesinde son 5 maçta maç başına 4,00 kart görüldü, rakiplerine 2,20 kart çıktı; deplasmandaki son 3 maçta toplam kart ortalaması 8,00. Toplam kart sayısında FC Barcelona maçlarının %40'ı 4+ kart, %20'si 5+ kart ile bitti; Getafe CF maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %80. En sert maç FC Barcelona için 5, Getafe CF için 9 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 4,40; ev sahibi için beklenen kart 1,80, deplasman için 2,60. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 2. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,60 | 8,40 | 18,00 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 9,00 | 9,00 | 18,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 23+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 25+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 13+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Getafe CF · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,80 | 15,00 | 27,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 15,33 | 16,67 | 32,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 21+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 23+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 25+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 2,80 | 11,60 | 14,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 3,67 | 12,00 | 15,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 8+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 6 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Getafe CF · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,60 | 8,20 | 17,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 7,33 | 5,33 | 12,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,80 | 19,00 | 35,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 18,33 | 16,00 | 34,33 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 34+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 40+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 20+ | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 26 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Getafe CF · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,00 | 17,60 | 36,60 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 18,67 | 18,00 | 36,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 34+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 40+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 32 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FC Barcelona · Son 5 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sevilla FC | 3-1 | 10-11 | 5-14 | 15-15 |
| 16.09.26 | İç | Racing Santander | 7-2 | 10-10 | 1-17 | 19-7 |
| 13.09.26 | Dış | Levante UD | 4-2 | 10-11 | 3-3 | 16-28 |
| 06.09.26 | Dış | Valencia CF | 5-0 | 7-6 | 1-13 | 18-24 |
| 31.08.26 | İç | Rayo Vallecano | 5-2 | 11-4 | 4-11 | 16-21 |
Getafe CF · Son 5 maç · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Málaga CF | 1-0 | 16-16 | 5-6 | 20-20 |
| 17.09.26 | Dış | Real Betis | 0-1 | 13-24 | 8-5 | 17-16 |
| 13.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 1-1 | 9-14 | 13-15 | 26-13 |
| 07.09.26 | İç | Celta de Vigo | 1-1 | 9-8 | 17-9 | 11-21 |
| 31.08.26 | Dış | CA Osasuna | 0-1 | 17-13 | 5-6 | 21-18 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında FC Barcelona son 5 maçında maç başına 9,60 serbest vuruş kullanırken rakipleri 8,40 kullandı; Getafe CF ise maç başına 12,80 kullanıp rakiplerine 15,00 bıraktı. Maç toplamında FC Barcelona maçlarının %40'ı 21+ serbest vuruş ile bitti, Getafe CF maçlarında bu oran %80. Kale vuruşu tarafında FC Barcelona son 5 maçında maç başına 2,80 kale vuruşu kullanırken rakipleri 11,60 kullandı; Getafe CF ise maç başına 9,60 kullanıp rakiplerine 8,20 bıraktı. Maç toplamında FC Barcelona maçlarının %60'ı 15+ kale vuruşu ile bitti, Getafe CF maçlarında bu oran %40. Taç atışı tarafında FC Barcelona son 5 maçında maç başına 16,80 taç atışı kullanırken rakipleri 19,00 kullandı; Getafe CF ise maç başına 19,00 kullanıp rakiplerine 17,60 bıraktı. Maç toplamında FC Barcelona maçlarının %60'ı 34+ taç atışı ile bitti, Getafe CF maçlarında bu oran %60. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 22,90; ev sahibi için 12,30, deplasman için 10,60. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 16,10; ev sahibi için 5,50, deplasman için 10,60. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 36,20; ev sahibi için 17,20, deplasman için 19,00. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
FC BarcelonavsGetafe CF
10.10.2026 · 19:30FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Atlético Madrid
Deportivo Alavés
Athletic Club Bilbao
RCD Espanyol
Rayo Vallecano
Málaga CF