

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 7 | 7 | 0 | 0 | 31:7 | +24 | 21 | GGGGG |
| 2 | Atlético Madrid | 7 | 5 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | 16 | GMGGG |
| 3 | Real Betis | 7 | 5 | 1 | 1 | 9:7 | +2 | 16 | MGGGB |
| 4 | Real Madrid | 7 | 5 | 0 | 2 | 18:8 | +10 | 15 | GMGGM |
| 5 | Sevilla FC | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | +1 | 13 | MBGGM |
| 6 | Deportivo Alavés | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:6 | +5 | 11 | GGMMB |
| 7 | Deportivo La Coruña | 7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | +2 | 10 | GGBMB |
| 8 | Real Sociedad | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 10 | GBGMG |
| 9 | Villarreal | 7 | 2 | 2 | 3 | 13:12 | +1 | 8 | MMMGG |
| 10 | Athletic Club Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | MGGBB |
| 11 | RCD Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | BGMMB |
| 12 | Getafe CF | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 8 | MBBMG |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | MGMGB |
| 14 | CA Osasuna | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:13 | -7 | 8 | GMMMB |
| 15 | Celta de Vigo | 7 | 1 | 4 | 2 | 8:6 | +2 | 7 | MBBBG |
| 16 | Racing Santander | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:21 | -10 | 7 | GMGMM |
| 17 | Levante UD | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 5 | BGBMM |
| 18 | Elche CF | 7 | 1 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 5 | MMBMG |
| 19 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | BBMMB |
| 20 | Valencia CF | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:13 | -9 | 4 | MMMGM |
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · Genel
Deportivo Alavés · İç saha
Atlético Madrid · Genel
Atlético Madrid · Dış saha
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 10. | 0-0 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Valencia CF | 20. | 0-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Racing Santander | 16. | 1-2 | 1-1 |
| 06.09.26 | İç | CA Osasuna | 14. | 5-2 | 2-0 |
| 28.08.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-0 | 1-0 |
Atlético Madrid · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 2-1 | 0-0 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | 14. | 4-0 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 3-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 10. | 0-3 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Sevilla FC | 5. | 3-1 | 3-0 |
Deportivo Alavés · Son 5 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.26 | İç | Valencia CF | 20. | 0-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | CA Osasuna | 14. | 5-2 | 2-0 |
| 28.08.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-0 | 1-0 |
| 15.08.26 | İç | Getafe CF | 12. | 3-0 | 0-0 |
Atlético Madrid · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 3-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 10. | 0-3 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Sevilla FC | 5. | 3-1 | 3-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Maç sonu toplam gol
| Deportivo AlavésGenel | Deportivo Alavésİç saha | Atlético MadridGenel | Atlético MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
İlk yarı toplam gol
| Deportivo AlavésGenel | Deportivo Alavésİç saha | Atlético MadridGenel | Atlético MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 5toplam |
Atlético Madrid · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 5toplam |
Deportivo Alavés · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 175-90+ | 3toplam |
Atlético Madrid · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Deportivo Alavés, son 5 maçında 7 gol atıp 5 gol yedi; maç başına 1,40 gol atarken 1,00 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 4 maçta ise tablo 9 atılan ve 3 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 3,00. Atlético Madrid cephesinde son 5 maçta 12 gol atıldı, 5 gol yenildi; deplasmandaki son 3 maçta maç başı toplam gol 3,33. Gol sayısına baktığımızda Deportivo Alavés maçlarının %40'ı 2 ve üzeri, %40'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; Atlético Madrid maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %100. İç saha özelinde Deportivo Alavés maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %50, dış saha özelinde Atlético Madrid maçlarında %100.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Deportivo Alavés maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %60, Atlético Madrid maçlarında %40; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %40 ile %20 arasında. Deportivo Alavés gollerini en çok 15-30 dakikaları arasında buluyor, Atlético Madrid ise en verimli zamanını 75-90+ aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Deportivo Alavés son 5 maçın 2 tanesinde, Atlético Madrid ise 2 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · Genel
Deportivo Alavés · İç saha
Atlético Madrid · Genel
Atlético Madrid · Dış saha
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 10. | 0-0 | 1-5 | 6 | 0-2 |
| 15.09.26 | İç | Valencia CF | 20. | 0-1 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 12.09.26 | Dış | Racing Santander | 16. | 1-2 | 6-4 | 10 | 3-2 |
| 06.09.26 | İç | CA Osasuna | 14. | 5-2 | 4-1 | 5 | 2-1 |
| 28.08.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-0 | 5-9 | 14 | 3-4 |
Atlético Madrid · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-1 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | 14. | 4-0 | 8-0 | 8 | 2-0 |
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 3-0 | 3-9 | 12 | 2-6 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 10. | 0-3 | 8-3 | 11 | 3-3 |
| 29.08.26 | Dış | Sevilla FC | 5. | 3-1 | 2-4 | 6 | 2-1 |
Deportivo Alavés · Son 5 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.26 | İç | Valencia CF | 20. | 0-1 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 06.09.26 | İç | CA Osasuna | 14. | 5-2 | 4-1 | 5 | 2-1 |
| 28.08.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-0 | 5-9 | 14 | 3-4 |
| 15.08.26 | İç | Getafe CF | 12. | 3-0 | 5-3 | 8 | 0-2 |
Atlético Madrid · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 3-0 | 3-9 | 12 | 2-6 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 10. | 0-3 | 8-3 | 11 | 3-3 |
| 29.08.26 | Dış | Sevilla FC | 5. | 3-1 | 2-4 | 6 | 2-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Maç toplamı korner
| Deportivo AlavésGenel | Deportivo Alavésİç saha | Atlético MadridGenel | Atlético MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı korner
| Deportivo AlavésGenel | Deportivo Alavésİç saha | Atlético MadridGenel | Atlético MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · Korner dengesi (genel)
Atlético Madrid · Korner dengesi (genel)
Deportivo Alavés · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Atlético Madrid · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Deportivo Alavés, son 5 maçında maç başına 3,60 korner kullanırken rakiplerine 4,80 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 8,40. Kendi sahasındaki son 4 maçta kullandığı korner ortalaması 4,00, maç başı toplam korner ise 8,50. Atlético Madrid cephesinde son 5 maçta maç başına 4,80 korner kullanıldı, 3,40 korner verildi; deplasmandaki son 3 maçta toplam korner ortalaması 9,67. Toplam korner sayısında Deportivo Alavés maçlarının %40'ı 9+ korner, %40'ı 10+ korner ile bitti; Atlético Madrid maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %40. En yüksek toplam korner Deportivo Alavés maçlarında 14, Atlético Madrid maçlarında 12 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Deportivo Alavés son 5 maçın 2 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Atlético Madrid ise 5 maçın 3 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 8,30; ev sahibi için beklenen korner 3,50, deplasman için 4,80. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,20. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · Genel
Deportivo Alavés · İç saha
Atlético Madrid · Genel
Atlético Madrid · Dış saha
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 10. | 0-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Valencia CF | 20. | 0-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Racing Santander | 16. | 1-2 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 06.09.26 | İç | CA Osasuna | 14. | 5-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
Atlético Madrid · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | 14. | 4-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 10. | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Sevilla FC | 5. | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Deportivo Alavés · Son 5 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.26 | İç | Valencia CF | 20. | 0-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | CA Osasuna | 14. | 5-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Getafe CF | 12. | 3-0 | 4-5 | 9 | 0-1 |
Atlético Madrid · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 10. | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Sevilla FC | 5. | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Maç toplamı kart
| Deportivo AlavésGenel | Deportivo Alavésİç saha | Atlético MadridGenel | Atlético MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın gördüğü kart
| Deportivo AlavésGenel | Deportivo Alavésİç saha | Atlético MadridGenel | Atlético MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Hakem
Deportivo Alavés · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Atlético Madrid · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Deportivo Alavés, son 5 maçında maç başına 1,60 kart görürken rakipleri 2,80 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,40. Kendi sahasındaki son 4 maçta gördüğü kart ortalaması 2,25, maç başı toplam kart ise 5,50. Atlético Madrid cephesinde son 5 maçta maç başına 1,40 kart görüldü, rakiplerine 2,00 kart çıktı; deplasmandaki son 3 maçta toplam kart ortalaması 2,67. Toplam kart sayısında Deportivo Alavés maçlarının %60'ı 4+ kart, %60'ı 5+ kart ile bitti; Atlético Madrid maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %20. En sert maç Deportivo Alavés için 7, Atlético Madrid için 6 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,90; ev sahibi için beklenen kart 1,80, deplasman için 2,10. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 2. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,40 | 12,80 | 26,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 12,00 | 12,75 | 24,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 13+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 21 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Atlético Madrid · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,80 | 12,20 | 24,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 13,33 | 10,33 | 23,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 14+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,00 | 7,20 | 16,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 7,75 | 8,75 | 16,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 8+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Atlético Madrid · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,80 | 8,00 | 15,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 9,33 | 9,00 | 18,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,80 | 24,00 | 40,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 17,25 | 24,75 | 42,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 34+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 37+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 40+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 43+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 21+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 48 / 34 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Atlético Madrid · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 21,00 | 17,20 | 38,20 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 24,00 | 15,67 | 39,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 34+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 40+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 43+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 34 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Deportivo Alavés · Son 5 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 0-0 | 16-12 | 11-4 | 18-16 |
| 15.09.26 | İç | Valencia CF | 0-1 | 14-7 | 9-10 | 15-24 |
| 12.09.26 | Dış | Racing Santander | 1-2 | 16-17 | 8-6 | 17-23 |
| 06.09.26 | İç | CA Osasuna | 5-2 | 13-13 | 7-8 | 20-23 |
| 28.08.26 | İç | Villarreal | 1-0 | 8-15 | 10-8 | 14-34 |
Atlético Madrid · Son 5 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 2-1 | 7-22 | 5-4 | 15-19 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | 4-0 | 12-8 | 6-9 | 18-20 |
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 3-0 | 12-9 | 11-8 | 26-14 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 0-3 | 8-6 | 6-15 | 31-13 |
| 29.08.26 | Dış | Sevilla FC | 3-1 | 20-16 | 11-4 | 15-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Deportivo Alavés son 5 maçında maç başına 13,40 serbest vuruş kullanırken rakipleri 12,80 kullandı; Atlético Madrid ise maç başına 11,80 kullanıp rakiplerine 12,20 bıraktı. Maç toplamında Deportivo Alavés maçlarının %60'ı 24+ serbest vuruş ile bitti, Atlético Madrid maçlarında bu oran %40. Kale vuruşu tarafında Deportivo Alavés son 5 maçında maç başına 9,00 kale vuruşu kullanırken rakipleri 7,20 kullandı; Atlético Madrid ise maç başına 7,80 kullanıp rakiplerine 8,00 bıraktı. Maç toplamında Deportivo Alavés maçlarının %80'i 15+ kale vuruşu ile bitti, Atlético Madrid maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Deportivo Alavés son 5 maçında maç başına 16,80 taç atışı kullanırken rakipleri 24,00 kullandı; Atlético Madrid ise maç başına 21,00 kullanıp rakiplerine 17,20 bıraktı. Maç toplamında Deportivo Alavés maçlarının %80'i 37+ taç atışı ile bitti, Atlético Madrid maçlarında bu oran %60. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 25,10; ev sahibi için 12,80, deplasman için 12,30. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 16,00; ev sahibi için 8,50, deplasman için 7,50. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 39,50; ev sahibi için 17,00, deplasman için 22,50. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Deportivo AlavésvsAtlético Madrid
10.10.2026 · 17:15FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Athletic Club Bilbao
RCD Espanyol
Rayo Vallecano
Málaga CF