

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 7 | 7 | 0 | 0 | 31:7 | +24 | 21 | GGGGG |
| 2 | Atlético Madrid | 7 | 5 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | 16 | GMGGG |
| 3 | Real Betis | 7 | 5 | 1 | 1 | 9:7 | +2 | 16 | MGGGB |
| 4 | Real Madrid | 7 | 5 | 0 | 2 | 18:8 | +10 | 15 | GMGGM |
| 5 | Sevilla FC | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | +1 | 13 | MBGGM |
| 6 | Deportivo Alavés | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:6 | +5 | 11 | GGMMB |
| 7 | Deportivo La Coruña | 7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | +2 | 10 | GGBMB |
| 8 | Real Sociedad | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 10 | GBGMG |
| 9 | Villarreal | 7 | 2 | 2 | 3 | 13:12 | +1 | 8 | MMMGG |
| 10 | Athletic Club Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | MGGBB |
| 11 | Getafe CF | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 8 | MBBMG |
| 12 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | MGMGB |
| 13 | CA Osasuna | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:13 | -7 | 8 | GMMMB |
| 14 | Celta de Vigo | 7 | 1 | 4 | 2 | 8:6 | +2 | 7 | MBBBG |
| 15 | RCD Espanyol | 7 | 2 | 1 | 4 | 10:10 | 0 | 7 | MBGMM |
| 16 | Racing Santander | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:21 | -10 | 7 | GMGMM |
| 17 | Levante UD | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 5 | BGBMM |
| 18 | Elche CF | 7 | 1 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 5 | MMBMG |
| 19 | Valencia CF | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:13 | -9 | 4 | MMMGM |
| 20 | Málaga CF | 7 | 0 | 3 | 4 | 3:12 | -9 | 3 | MBBMM |
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · Genel
Málaga CF · İç saha
RCD Espanyol · Genel
RCD Espanyol · Dış saha
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · Son 5 maç (genel) · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Getafe CF | 11. | 0-1 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-3 | 1-2 |
| 13.09.26 | Dış | Celta de Vigo | 14. | 1-1 | 0-1 |
| 06.09.26 | İç | Levante UD | 17. | 0-0 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Real Madrid | 4. | 0-4 | 0-3 |
RCD Espanyol · Son 5 maç (genel) · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Elche CF | 18. | 1-3 | 0-2 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano | 12. | 1-2 | 0-2 |
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna | 13. | 2-0 | 2-0 |
| 06.09.26 | İç | Sevilla FC | 5. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 1-2 | 1-1 |
Málaga CF · Son 5 iç saha maçı · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-3 | 1-2 |
| 06.09.26 | İç | Levante UD | 17. | 0-0 | 0-0 |
| 24.08.26 | İç | Deportivo La Coruña | 7. | 1-1 | 1-1 |
RCD Espanyol · Son 5 dış saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano | 12. | 1-2 | 0-2 |
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna | 13. | 2-0 | 2-0 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 1-2 | 1-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| Málaga CFGenel | Málaga CFİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ gol | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
İlk yarı toplam gol
| Málaga CFGenel | Málaga CFİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · Genel
| Yediği | 00-15 | 315-30 | 330-45+ | 045-60 | 060-75 | 375-90+ | 9toplam |
RCD Espanyol · Genel
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 8toplam |
Málaga CF · İç saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 230-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
RCD Espanyol · Dış saha
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Málaga CF, son 5 maçında 2 gol atıp 9 gol yedi; maç başına 0,40 gol atarken 1,80 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 3 maçta ise tablo 2 atılan ve 4 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 2,00. RCD Espanyol cephesinde son 5 maçta 6 gol atıldı, 8 gol yenildi; deplasmandaki son 3 maçta maç başı toplam gol 2,67. Gol sayısına baktığımızda Málaga CF maçlarının %60'ı 2 ve üzeri, %40'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; RCD Espanyol maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %60. İç saha özelinde Málaga CF maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %33, dış saha özelinde RCD Espanyol maçlarında %67.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Málaga CF maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %60, RCD Espanyol maçlarında %80; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %40 ile %80 arasında. Málaga CF gollerini en çok 0-15 dakikaları arasında buluyor, RCD Espanyol ise en verimli zamanını 0-15 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Málaga CF son 5 maçın 2 tanesinde, RCD Espanyol ise 4 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · Genel
Málaga CF · İç saha
RCD Espanyol · Genel
RCD Espanyol · Dış saha
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · Son 5 maç (genel) · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Getafe CF | 11. | 0-1 | 9-5 | 14 | 3-2 |
| 17.09.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-3 | 4-8 | 12 | 0-5 |
| 13.09.26 | Dış | Celta de Vigo | 14. | 1-1 | 5-1 | 6 | 2-0 |
| 06.09.26 | İç | Levante UD | 17. | 0-0 | 6-4 | 10 | 4-0 |
| 30.08.26 | Dış | Real Madrid | 4. | 0-4 | 6-9 | 15 | 1-6 |
RCD Espanyol · Son 5 maç (genel) · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Elche CF | 18. | 1-3 | 3-3 | 6 | 1-1 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano | 12. | 1-2 | 5-3 | 8 | 2-2 |
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna | 13. | 2-0 | 4-3 | 7 | 1-1 |
| 06.09.26 | İç | Sevilla FC | 5. | 1-1 | 0-4 | 4 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 1-2 | 3-7 | 10 | 1-6 |
Málaga CF · Son 5 iç saha maçı · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-3 | 4-8 | 12 | 0-5 |
| 06.09.26 | İç | Levante UD | 17. | 0-0 | 6-4 | 10 | 4-0 |
| 24.08.26 | İç | Deportivo La Coruña | 7. | 1-1 | 7-4 | 11 | 5-1 |
RCD Espanyol · Son 5 dış saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano | 12. | 1-2 | 5-3 | 8 | 2-2 |
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna | 13. | 2-0 | 4-3 | 7 | 1-1 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 1-2 | 3-7 | 10 | 1-6 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| Málaga CFGenel | Málaga CFİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı korner
| Málaga CFGenel | Málaga CFİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · Korner dengesi (genel)
RCD Espanyol · Korner dengesi (genel)
Málaga CF · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
RCD Espanyol · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Málaga CF, son 5 maçında maç başına 6,00 korner kullanırken rakiplerine 5,40 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 11,40. Kendi sahasındaki son 3 maçta kullandığı korner ortalaması 5,67, maç başı toplam korner ise 11,00. RCD Espanyol cephesinde son 5 maçta maç başına 3,00 korner kullanıldı, 4,00 korner verildi; deplasmandaki son 3 maçta toplam korner ortalaması 8,33. Toplam korner sayısında Málaga CF maçlarının %80'i 9+ korner, %80'i 10+ korner ile bitti; RCD Espanyol maçlarında bu oranlar sırasıyla %20 ve %20. En yüksek toplam korner Málaga CF maçlarında 15, RCD Espanyol maçlarında 10 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Málaga CF son 5 maçın 3 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, RCD Espanyol ise 5 maçın 2 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 9,20; ev sahibi için beklenen korner 5,00, deplasman için 4,20. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 3,90. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · Genel
Málaga CF · İç saha
RCD Espanyol · Genel
RCD Espanyol · Dış saha
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · Son 5 maç (genel) · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Getafe CF | 11. | 0-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-3 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Celta de Vigo | 14. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Levante UD | 17. | 0-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Real Madrid | 4. | 0-4 | 2-0 | 2 | 0-0 |
RCD Espanyol · Son 5 maç (genel) · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Elche CF | 18. | 1-3 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano | 12. | 1-2 | 3-5 | 8 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna | 13. | 2-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Sevilla FC | 5. | 1-1 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 1-2 | 4-2 | 6 | 0-0 |
Málaga CF · Son 5 iç saha maçı · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Villarreal | 9. | 1-3 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Levante UD | 17. | 0-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 24.08.26 | İç | Deportivo La Coruña | 7. | 1-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
RCD Espanyol · Son 5 dış saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano | 12. | 1-2 | 3-5 | 8 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna | 13. | 2-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad | 8. | 1-2 | 4-2 | 6 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| Málaga CFGenel | Málaga CFİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın gördüğü kart
| Málaga CFGenel | Málaga CFİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Hakem
Málaga CF · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
RCD Espanyol · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Málaga CF, son 5 maçında maç başına 2,80 kart görürken rakipleri 1,60 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,40. Kendi sahasındaki son 3 maçta gördüğü kart ortalaması 3,33, maç başı toplam kart ise 5,67. RCD Espanyol cephesinde son 5 maçta maç başına 2,80 kart görüldü, rakiplerine 3,60 kart çıktı; deplasmandaki son 3 maçta toplam kart ortalaması 6,33. Toplam kart sayısında Málaga CF maçlarının %60'ı 4+ kart, %60'ı 5+ kart ile bitti; RCD Espanyol maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %100. En sert maç Málaga CF için 6, RCD Espanyol için 8 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 5,40; ev sahibi için beklenen kart 3,20, deplasman için 2,20. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 3. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,40 | 13,20 | 23,60 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 10,33 | 14,33 | 24,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 25+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 27+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 29+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
RCD Espanyol · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,20 | 16,80 | 29,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 13,00 | 17,67 | 30,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 25+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 27+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 29+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,00 | 6,40 | 12,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 5,67 | 6,67 | 12,33 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 17+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 16 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
RCD Espanyol · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,40 | 8,80 | 16,20 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 9,00 | 7,00 | 16,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,20 | 12,60 | 28,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 17,67 | 12,33 | 30,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 28+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 31+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 34+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 37+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 22 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
RCD Espanyol · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,60 | 19,20 | 38,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 18,67 | 20,67 | 39,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 28+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 31+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 34+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Málaga CF · Son 5 maç · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Getafe CF | 0-1 | 16-16 | 6-5 | 20-20 |
| 17.09.26 | İç | Villarreal | 1-3 | 10-16 | 6-5 | 21-12 |
| 13.09.26 | Dış | Celta de Vigo | 1-1 | 10-10 | 9-7 | 14-8 |
| 06.09.26 | İç | Levante UD | 0-0 | 10-15 | 5-6 | 19-8 |
| 30.08.26 | Dış | Real Madrid | 0-4 | 6-9 | 4-9 | 7-15 |
RCD Espanyol · Son 5 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Elche CF | 1-3 | 9-14 | 4-16 | 22-13 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano | 1-2 | 10-15 | 12-10 | 23-19 |
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna | 2-0 | 10-24 | 9-2 | 16-29 |
| 06.09.26 | İç | Sevilla FC | 1-1 | 13-17 | 6-7 | 20-21 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad | 1-2 | 19-14 | 6-9 | 17-14 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Málaga CF son 5 maçında maç başına 10,40 serbest vuruş kullanırken rakipleri 13,20 kullandı; RCD Espanyol ise maç başına 12,20 kullanıp rakiplerine 16,80 bıraktı. Maç toplamında Málaga CF maçlarının %60'ı 25+ serbest vuruş ile bitti, RCD Espanyol maçlarında bu oran %80. Kale vuruşu tarafında Málaga CF son 5 maçında maç başına 6,00 kale vuruşu kullanırken rakipleri 6,40 kullandı; RCD Espanyol ise maç başına 7,40 kullanıp rakiplerine 8,80 bıraktı. Maç toplamında Málaga CF maçlarının %40'ı 13+ kale vuruşu ile bitti, RCD Espanyol maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Málaga CF son 5 maçında maç başına 16,20 taç atışı kullanırken rakipleri 12,60 kullandı; RCD Espanyol ise maç başına 19,60 kullanıp rakiplerine 19,20 bıraktı. Maç toplamında Málaga CF maçlarının %40'ı 31+ taç atışı ile bitti, RCD Espanyol maçlarında bu oran %100. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 26,30; ev sahibi için 13,60, deplasman için 12,70. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 14,30; ev sahibi için 7,40, deplasman için 6,90. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 33,80; ev sahibi için 17,70, deplasman için 16,10. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Málaga CFvsRCD Espanyol
09.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 09.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.