

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Türkiye Süper Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | +5 | 16 | GGGMG |
| 2 | Amed | 6 | 4 | 1 | 1 | 15:7 | +8 | 13 | MGBGG |
| 3 | Beşiktaş | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:7 | +7 | 12 | MGGGM |
| 4 | Kocaelispor | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:4 | +3 | 12 | GGGMG |
| 5 | Alanyaspor | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | +2 | 11 | GMGBG |
| 6 | Fenerbahçe | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:6 | +10 | 10 | GGMBG |
| 7 | Trabzonspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:5 | +8 | 10 | GMGMG |
| 8 | Rizespor | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 10 | MGMGB |
| 9 | Kasımpaşa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | BBGBM |
| 10 | Gaziantep FK | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 8 | GMGBM |
| 11 | Çorum Belediyespor | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:12 | +1 | 7 | MMGGM |
| 12 | İstanbul Başakşehir | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | MBMMG |
| 13 | Gençlerbirliği | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 7 | GBMMM |
| 14 | BB Erzurumspor | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 7 | MBGMG |
| 15 | Konyaspor | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 4 | MMMGB |
| 16 | Samsunspor | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | GMMMM |
| 17 | Göztepe | 6 | 0 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 3 | MMMBB |
| 18 | Eyüpspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:16 | -14 | 3 | MGMMM |
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · Genel
Gençlerbirliği · İç saha
Amed · Genel
Amed · Dış saha
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · Son 5 maç (genel) · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | İstanbul Başakşehir | 12. | 0-4 | 0-2 |
| 13.09.26 | İç | Kasımpaşa | 9. | 1-2 | 1-0 |
| 06.09.26 | Dış | Trabzonspor | 7. | 0-5 | 0-3 |
| 28.08.26 | İç | BB Erzurumspor | 14. | 1-1 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Göztepe | 17. | 1-0 | 0-0 |
Amed · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Beşiktaş | 3. | 3-2 | 2-0 |
| 13.09.26 | İç | İstanbul Başakşehir | 12. | 5-0 | 1-0 |
| 06.09.26 | Dış | Kasımpaşa | 9. | 2-2 | 0-1 |
| 31.08.26 | İç | Trabzonspor | 7. | 2-1 | 1-1 |
| 24.08.26 | Dış | Kocaelispor | 4. | 0-2 | 0-1 |
Gençlerbirliği · Son 5 iç saha maçı · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Kasımpaşa | 9. | 1-2 | 1-0 |
| 28.08.26 | İç | BB Erzurumspor | 14. | 1-1 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Fenerbahçe | 6. | 2-1 | 1-1 |
Amed · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | Dış | Kasımpaşa | 9. | 2-2 | 0-1 |
| 24.08.26 | Dış | Kocaelispor | 4. | 0-2 | 0-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Maç sonu toplam gol
| GençlerbirliğiGenel | Gençlerbirliğiİç saha | AmedGenel | AmedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ gol | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
İlk yarı toplam gol
| GençlerbirliğiGenel | Gençlerbirliğiİç saha | AmedGenel | AmedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · Genel
| Yediği | 30-15 | 115-30 | 130-45+ | 345-60 | 160-75 | 375-90+ | 12toplam |
Amed · Genel
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 030-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 7toplam |
Gençlerbirliği · İç saha
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 275-90+ | 4toplam |
Amed · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Gençlerbirliği, son 5 maçında 3 gol atıp 12 gol yedi; maç başına 0,60 gol atarken 2,40 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 3 maçta ise tablo 4 atılan ve 4 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 2,67. Amed cephesinde son 5 maçta 12 gol atıldı, 7 gol yenildi; deplasmandaki son 2 maçta maç başı toplam gol 3,00. Gol sayısına baktığımızda Gençlerbirliği maçlarının %80'i 2 ve üzeri, %60'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; Amed maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %80. İç saha özelinde Gençlerbirliği maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %67, dış saha özelinde Amed maçlarında %50.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Gençlerbirliği maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %60, Amed maçlarında %100; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %40 ile %40 arasında. Gençlerbirliği gollerini en çok 15-30 dakikaları arasında buluyor, Amed ise en verimli zamanını 45-60 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Gençlerbirliği son 5 maçın 2 tanesinde, Amed ise 3 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 2 maç
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · Genel
Gençlerbirliği · İç saha
Amed · Genel
Amed · Dış saha
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · Son 5 maç (genel) · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | İstanbul Başakşehir | 12. | 0-4 | 7-3 | 10 | 3-1 |
| 13.09.26 | İç | Kasımpaşa | 9. | 1-2 | 8-9 | 17 | 3-3 |
| 06.09.26 | Dış | Trabzonspor | 7. | 0-5 | 3-6 | 9 | 1-3 |
| 28.08.26 | İç | BB Erzurumspor | 14. | 1-1 | 3-5 | 8 | 2-3 |
| 23.08.26 | Dış | Göztepe | 17. | 1-0 | 5-6 | 11 | 5-2 |
Amed · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Beşiktaş | 3. | 3-2 | 1-10 | 11 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | İstanbul Başakşehir | 12. | 5-0 | 3-3 | 6 | 0-2 |
| 06.09.26 | Dış | Kasımpaşa | 9. | 2-2 | 9-2 | 11 | 5-2 |
| 31.08.26 | İç | Trabzonspor | 7. | 2-1 | 2-5 | 7 | 1-0 |
| 24.08.26 | Dış | Kocaelispor | 4. | 0-2 | 7-3 | 10 | 0-3 |
Gençlerbirliği · Son 5 iç saha maçı · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Kasımpaşa | 9. | 1-2 | 8-9 | 17 | 3-3 |
| 28.08.26 | İç | BB Erzurumspor | 14. | 1-1 | 3-5 | 8 | 2-3 |
| 15.08.26 | İç | Fenerbahçe | 6. | 2-1 | 1-12 | 13 | 0-5 |
Amed · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | Dış | Kasımpaşa | 9. | 2-2 | 9-2 | 11 | 5-2 |
| 24.08.26 | Dış | Kocaelispor | 4. | 0-2 | 7-3 | 10 | 0-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Maç toplamı korner
| GençlerbirliğiGenel | Gençlerbirliğiİç saha | AmedGenel | AmedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı korner
| GençlerbirliğiGenel | Gençlerbirliğiİç saha | AmedGenel | AmedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · Korner dengesi (genel)
Amed · Korner dengesi (genel)
Gençlerbirliği · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Amed · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Gençlerbirliği, son 5 maçında maç başına 5,20 korner kullanırken rakiplerine 5,80 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 11,00. Kendi sahasındaki son 3 maçta kullandığı korner ortalaması 4,00, maç başı toplam korner ise 12,67. Amed cephesinde son 5 maçta maç başına 4,40 korner kullanıldı, 4,60 korner verildi; deplasmandaki son 2 maçta toplam korner ortalaması 10,50. Toplam korner sayısında Gençlerbirliği maçlarının %80'i 9+ korner, %60'ı 10+ korner ile bitti; Amed maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %60. En yüksek toplam korner Gençlerbirliği maçlarında 17, Amed maçlarında 11 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Gençlerbirliği son 5 maçın 1 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Amed ise 5 maçın 2 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 10,00; ev sahibi için beklenen korner 4,90, deplasman için 5,10. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,00. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · Genel
Gençlerbirliği · İç saha
Amed · Genel
Amed · Dış saha
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · Son 5 maç (genel) · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | İstanbul Başakşehir | 12. | 0-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Kasımpaşa | 9. | 1-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Trabzonspor | 7. | 0-5 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | BB Erzurumspor | 14. | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Göztepe | 17. | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Amed · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Beşiktaş | 3. | 3-2 | 9-5 | 14 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | İstanbul Başakşehir | 12. | 5-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Kasımpaşa | 9. | 2-2 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 31.08.26 | İç | Trabzonspor | 7. | 2-1 | 5-3 | 8 | 0-0 |
| 24.08.26 | Dış | Kocaelispor | 4. | 0-2 | 2-0 | 2 | 0-0 |
Gençlerbirliği · Son 5 iç saha maçı · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Kasımpaşa | 9. | 1-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | BB Erzurumspor | 14. | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Fenerbahçe | 6. | 2-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
Amed · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | Dış | Kasımpaşa | 9. | 2-2 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 24.08.26 | Dış | Kocaelispor | 4. | 0-2 | 2-0 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Maç toplamı kart
| GençlerbirliğiGenel | Gençlerbirliğiİç saha | AmedGenel | AmedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın gördüğü kart
| GençlerbirliğiGenel | Gençlerbirliğiİç saha | AmedGenel | AmedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Hakem
Gençlerbirliği · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Amed · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Gençlerbirliği, son 5 maçında maç başına 2,00 kart görürken rakipleri 2,40 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,40. Kendi sahasındaki son 3 maçta gördüğü kart ortalaması 2,00, maç başı toplam kart ise 4,33. Amed cephesinde son 5 maçta maç başına 3,80 kart görüldü, rakiplerine 3,00 kart çıktı; deplasmandaki son 2 maçta toplam kart ortalaması 4,50. Toplam kart sayısında Gençlerbirliği maçlarının %60'ı 4+ kart, %40'ı 5+ kart ile bitti; Amed maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %60. En sert maç Gençlerbirliği için 6, Amed için 14 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 5,60; ev sahibi için beklenen kart 2,50, deplasman için 3,10. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,60 | 12,60 | 25,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 11,67 | 13,33 | 25,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 28+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Amed · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,80 | 15,40 | 25,20 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 12,00 | 13,00 | 25,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 24+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 28+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,80 | 6,40 | 14,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 10,00 | 7,67 | 17,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Amed · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,20 | 9,20 | 16,40 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 7,50 | 9,50 | 17,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 14+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,60 | 18,60 | 36,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 18,33 | 22,67 | 41,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 35+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 38+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 41+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 47 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Amed · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,80 | 19,60 | 39,40 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 23,00 | 16,00 | 39,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 35+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 38+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 41+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 36 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Gençlerbirliği · Son 5 maç · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | İstanbul Başakşehir | 0-4 | 11-8 | 7-4 | 15-18 |
| 13.09.26 | İç | Kasımpaşa | 1-2 | 14-18 | 12-8 | 21-16 |
| 06.09.26 | Dış | Trabzonspor | 0-5 | 12-11 | 3-10 | 12-7 |
| 28.08.26 | İç | BB Erzurumspor | 1-1 | 11-15 | 6-5 | 22-23 |
| 23.08.26 | Dış | Göztepe | 1-0 | 15-11 | 11-5 | 18-29 |
Amed · Son 5 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Beşiktaş | 3-2 | 7-24 | 11-4 | 12-25 |
| 13.09.26 | İç | İstanbul Başakşehir | 5-0 | 9-9 | 7-11 | 23-21 |
| 06.09.26 | Dış | Kasımpaşa | 2-2 | 15-10 | 5-9 | 22-14 |
| 31.08.26 | İç | Trabzonspor | 2-1 | 9-18 | 3-12 | 18-20 |
| 24.08.26 | Dış | Kocaelispor | 0-2 | 9-16 | 10-10 | 24-18 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Gençlerbirliği son 5 maçında maç başına 12,60 serbest vuruş kullanırken rakipleri 12,60 kullandı; Amed ise maç başına 9,80 kullanıp rakiplerine 15,40 bıraktı. Maç toplamında Gençlerbirliği maçlarının %60'ı 24+ serbest vuruş ile bitti, Amed maçlarında bu oran %80. Kale vuruşu tarafında Gençlerbirliği son 5 maçında maç başına 7,80 kale vuruşu kullanırken rakipleri 6,40 kullandı; Amed ise maç başına 7,20 kullanıp rakiplerine 9,20 bıraktı. Maç toplamında Gençlerbirliği maçlarının %40'ı 14+ kale vuruşu ile bitti, Amed maçlarında bu oran %100. Taç atışı tarafında Gençlerbirliği son 5 maçında maç başına 17,60 taç atışı kullanırken rakipleri 18,60 kullandı; Amed ise maç başına 19,80 kullanıp rakiplerine 19,60 bıraktı. Maç toplamında Gençlerbirliği maçlarının %60'ı 35+ taç atışı ile bitti, Amed maçlarında bu oran %100. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 25,20; ev sahibi için 14,00, deplasman için 11,20. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 15,30; ev sahibi için 8,50, deplasman için 6,80. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 37,80; ev sahibi için 18,60, deplasman için 19,20. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
GençlerbirliğivsAmed
10.10.2026 · 13:30FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Galatasaray
Alanyaspor
Fenerbahçe
Trabzonspor
Rizespor
Kasımpaşa
BB Erzurumspor
Samsunspor