

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00UEFA Şampiyonlar Ligi 2026/2027 — lig aşaması
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sabah | 10 | 7 | 0 | 3 | 20:11 | +9 | 21 | GMGMG |
| 2 | Levski Sofia | 8 | 4 | 3 | 1 | 10:7 | +3 | 15 | BGGBM |
| 3 | Hapoel Be'er Sheva | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:8 | +2 | 12 | GGGGM |
| 4 | Kairat | 6 | 3 | 0 | 3 | 5:4 | +1 | 9 | GMGMM |
| 5 | CS U Craiova | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | +3 | 7 | GGMB |
| 6 | AEK Athens | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | +3 | 7 | BGGM |
| 7 | Víkingur Reykjavík | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | GBGM |
| 8 | FC Barcelona | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | +7 | 6 | GG |
| 9 | Red Star Belgrade | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:3 | +6 | 6 | GGMM |
| 10 | Liverpool | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | +4 | 6 | GG |
| 11 | Sporting CP | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | 6 | GG |
| 12 | AGF | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:10 | -3 | 6 | MGGM |
| 13 | Larne | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:10 | -7 | 6 | GGMM |
| 14 | Shakhtar Donetsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 | 4 | BG |
| 15 | Como | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | +2 | 3 | GM |
| 16 | Manchester United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | 3 | GM |
| 17 | Atlético Madrid | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 | 3 | MG |
| 18 | Lech Poznań | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 3 | GM |
| 19 | Omonia Nicosia | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | GM |
| 20 | Celtic | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | GM |
| 21 | Lens | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | GM |
| 22 | Vardar | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | MG |
| 23 | KuPS | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | GMMM |
| 24 | RB Leipzig | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 3 | MG |
| 25 | LASK Linz | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 3 | MGMM |
| 26 | Feyenoord | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:7 | -3 | 3 | MG |
| 27 | ETO | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 28 | PSV | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 29 | Borac Banja Luka | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 | 1 | BM |
| 30 | Tre Fiori | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | MM |
| 31 | Slavia Praha | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | MM |
| 32 | Sutjeska | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | MM |
| 33 | The New Saints | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | MM |
| 34 | ML Vitebsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 35 | Galatasaray | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 | MM |
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP 2 oyuncu
- R. ZalazarKalça/Uyluk SakatlığıOrta saha · 1 maç · 1 gol
- Z. DebastDarbeye Bağlı SakatlıkDefans · 1 maç
LASK Linz 2 oyuncu
- M. UsorOmuz SakatlığıForvet · 3 maç · 1 gol
- A. SmakajStatü GereğiOrta saha · 0 maç
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı yediği | 0,40 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
Sporting CP · İç saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 2,78 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 0,89 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,67 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %67 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %22 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %11 (1) |
LASK Linz · Genel
| Son 54 maç | Son 104 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 2,75 | 2,75 |
| Maç başı toplam gol | 4,75 | 4,75 |
| Karşılıklı gol | %50 (2) | %50 (2) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %50 (2) | %50 (2) |
LASK Linz · Dış saha
| Son 52 maç | Son 102 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,00 | 0,00 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 2,00 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 2,00 |
| Karşılıklı gol | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %100 (2) | %100 (2) |
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Lens UEFA Şampiyonlar Ligi | 21. | 2-0 | 1-0 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | 35. | 3-1 | 1-1 |
| 15.04.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-0 | 0-0 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.03.26 | Dış | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 0-2 |
| 28.01.26 | Dış | Athletic Club Bilbao UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 1-2 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 0-0 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 1-0 |
| 09.12.25 | Dış | Bayern München UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-3 | 0-0 |
LASK Linz · Son 10 maç · 25. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | 10. | 3-6 | 0-3 |
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens UEFA Şampiyonlar Ligi | 6. | 0-1 | 0-1 |
| 25.08.26 | İç | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 20. | 5-1 | 1-1 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 20. | 0-3 | 0-2 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Son 10 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | 35. | 3-1 | 1-1 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 1-0 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 0-0 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 26.11.25 | İç | Club Brugge UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 2-0 |
| 28.10.25 | İç | Alverca Portekiz Lig Kupası | — | 5-1 | 2-0 |
| 22.10.25 | İç | Olympique Marseille UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 0-1 |
| 18.09.25 | İç | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 4. | 4-1 | 1-0 |
LASK Linz · Son 10 dış saha maçı · 25. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens UEFA Şampiyonlar Ligi | 6. | 0-1 | 0-1 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 20. | 0-3 | 0-2 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | LASK LinzGenel | LASK LinzDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1009/9 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%898/9 | S5%753/4S10%753/4 | S5%501/2S10%501/2 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%898/9 | S5%753/4S10%753/4 | S5%501/2S10%501/2 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%444/9 | S5%502/4S10%502/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%333/9 | S5%502/4S10%502/4 | S5%00/2S10%00/2 |
İlk yarı toplam gol
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | LASK LinzGenel | LASK LinzDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%787/9 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%333/9 | S5%753/4S10%753/4 | S5%501/2S10%501/2 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/4S10%00/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/4S10%00/4 | S5%00/2S10%00/2 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 2toplam |
LASK Linz · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 515-30 | 230-45+ | 145-60 | 360-75 | 075-90+ | 11toplam |
Sporting CP · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 045-60 | 360-75 | 575-90+ | 13toplam |
LASK Linz · Son 10 maç
| Yediği | 00-15 | 515-30 | 230-45+ | 145-60 | 360-75 | 075-90+ | 11toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Sporting CP’nin hücum iştahı yükselirken genel gol eğilimi son dönemde aşağı geliyor; yani üretim var ama maçların toplam temposu eskisi kadar taşmıyor. Savunmadaki gerileme de LASK Linz için fırsat yaratabilir. LASK’ın gol karakteri ise istikrarlı ve karşılaşmaları yüksek skora açık seyrediyor. Özellikle ilk yarılarda etkili olmaları, Sporting’in oyuna erken ağırlık koymasını zorunlu kılıyor. Ev sahibinin iç sahadaki canlılığı dikkat çekiyor, ancak LASK’ın son bölümlerde gol bulma alışkanlığı maçın son düdüğe kadar açık kalabileceğini düşündürüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,58 | 3,88 |
| Karşılıklı gol | %333/9 | %507/14 |
| 2+ gol | %676/9 | %7911/14 |
| 3+ gol | %565/9 | %7110/14 |
| 4+ gol | %444/9 | %436/14 |
| 5+ gol | %333/9 | %294/14 |
| İY 1+ gol | %787/9 | %7110/14 |
| İY 2+ gol | %444/9 | %436/14 |
Aralarındaki son 3 maç
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 5,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 5,30 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 10,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 20 / 3 | 20 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,40 | -0,20 |
Sporting CP · İç saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,00 | 5,33 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,00 | 4,33 |
| Maç başı toplam korner | 11,00 | 9,67 |
| En yüksek / en düşük toplam | 20 / 3 | 20 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 9 |
| Maç başı korner farkı | +1,00 | +1,00 |
LASK Linz · Genel
| Son 54 maç | Son 104 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,75 | 4,75 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,75 | 7,75 |
| Maç başı toplam korner | 12,50 | 12,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 10 | 15 / 10 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 4 | 1 / 4 |
| Maç başı korner farkı | -3,00 | -3,00 |
LASK Linz · Dış saha
| Son 52 maç | Son 102 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,00 | 3,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,50 | 7,50 |
| Maç başı toplam korner | 10,50 | 10,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 10 | 11 / 10 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 2 | 0 / 2 |
| Maç başı korner farkı | -4,50 | -4,50 |
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Lens UEFA Şampiyonlar Ligi | 21. | 2-0 | 3-6 | 9 | 2-1 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | 35. | 3-1 | 1-2 | 3 | 0-2 |
| 15.04.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-0 | 3-8 | 11 | 1-3 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 16-4 | 20 | 5-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.03.26 | Dış | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 5-4 | 9 | 2-2 |
| 28.01.26 | Dış | Athletic Club Bilbao UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 7-6 | 13 | 2-3 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 2-10 | 12 | 0-3 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 8-5 | 13 | 4-3 |
| 09.12.25 | Dış | Bayern München UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-3 | 3-4 | 7 | 2-1 |
LASK Linz · Son 10 maç · 25. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | 10. | 3-6 | 3-11 | 14 | 3-8 |
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens UEFA Şampiyonlar Ligi | 6. | 0-1 | 3-7 | 10 | 1-2 |
| 25.08.26 | İç | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 20. | 5-1 | 10-5 | 15 | 4-2 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 20. | 0-3 | 3-8 | 11 | 0-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Son 10 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | 35. | 3-1 | 1-2 | 3 | 0-2 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 16-4 | 20 | 5-1 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 2-10 | 12 | 0-3 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 8-5 | 13 | 4-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 26.11.25 | İç | Club Brugge UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 3-5 | 8 | 1-2 |
| 28.10.25 | İç | Alverca Portekiz Lig Kupası | — | 5-1 | 4-5 | 9 | 2-1 |
| 22.10.25 | İç | Olympique Marseille UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-1 |
| 18.09.25 | İç | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 4. | 4-1 | 8-3 | 11 | 6-3 |
LASK Linz · Son 10 dış saha maçı · 25. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens UEFA Şampiyonlar Ligi | 6. | 0-1 | 3-7 | 10 | 1-2 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 20. | 0-3 | 3-8 | 11 | 0-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | LASK LinzGenel | LASK LinzDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%676/9 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%565/9 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 10+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%444/9 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 11+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%444/9 | S5%753/4S10%753/4 | S5%501/2S10%501/2 |
| 12+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%333/9 | S5%502/4S10%502/4 | S5%00/2S10%00/2 |
Takımın kullandığı korner
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | LASK LinzGenel | LASK LinzDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%787/9 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 4+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%444/9 | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 5+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 6+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/2S10%00/2 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Korner dengesi (genel)
LASK Linz · Korner dengesi (genel)
Sporting CP · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,90, ikinci yarı toplam 6,50 (10 maç)
LASK Linz · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 4 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,50, ikinci yarı toplam 7,00 (4 maç)
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde dengeli ama hareketli bir maç bekliyorum.Sporting CP’nin üretimi istikrarlı; buna karşılık LASK Linz rakiplerine daha fazla köşe vuruşu alanı bırakıyor. Bu, ev sahibinin özellikle kanatları kullanarak baskıyı artırabileceği anlamına geliyor. LASK’ın kendi maçlarında yüksek korner temposu korunmuş, son dönem eğilimi de değişmemiş. Toplam beklenti çift haneli bir çizgide duruyor ve bu tablo iki takımın da oyunu kenarlara taşıyabileceğini gösteriyor. Sporting’in rakibinden fazla korner üretme alışkanlığı sınırlı kalsa da, saha üstünlüğü kurarsa sayı LASK aleyhine hızla birikebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,25 | 11,45 |
| Ev sahibi beklenen | 6,48 | 6,43 |
| Deplasman beklenen | 4,78 | 5,03 |
| 9+ korner | %787/9 | %7911/14 |
| 10+ korner | %676/9 | %649/14 |
| 11+ korner | %565/9 | %578/14 |
| İlk yarı beklenen | 4,45 | 4,70 |
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 19 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Sporting CP · İç saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,33 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 4,33 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 1 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 18 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 9 |
LASK Linz · Genel
| Son 54 maç | Son 104 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,50 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 0,50 | 0,50 |
| Maç başı toplam kart | 2,00 | 2,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 3 / 1 | 3 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 6 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 4 | 0 / 4 |
LASK Linz · Dış saha
| Son 52 maç | Son 102 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,50 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 0,50 | 0,50 |
| Maç başı toplam kart | 2,00 | 2,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 3 / 1 | 3 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 3 / 0 | 3 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 2 | 0 / 2 |
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Lens UEFA Şampiyonlar Ligi | 21. | 2-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | 35. | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 15.04.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.03.26 | Dış | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 28.01.26 | Dış | Athletic Club Bilbao UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 5-4 | 9 | 0-0 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 09.12.25 | Dış | Bayern München UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
LASK Linz · Son 10 maç · 25. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | 10. | 3-6 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens UEFA Şampiyonlar Ligi | 6. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 25.08.26 | İç | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 20. | 5-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 20. | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Son 10 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | 35. | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 26.11.25 | İç | Club Brugge UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 28.10.25 | İç | Alverca Portekiz Lig Kupası | — | 5-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 22.10.25 | İç | Olympique Marseille UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 18.09.25 | İç | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 4. | 4-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
LASK Linz · Son 10 dış saha maçı · 25. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens UEFA Şampiyonlar Ligi | 6. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 20. | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | LASK LinzGenel | LASK LinzDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 | S5%502/4S10%502/4 | S5%501/2S10%501/2 |
| 4+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%787/9 | S5%00/4S10%00/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 5+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%565/9 | S5%00/4S10%00/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 6+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%333/9 | S5%00/4S10%00/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 7+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%111/9 | S5%00/4S10%00/4 | S5%00/2S10%00/2 |
Takımın gördüğü kart
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | LASK LinzGenel | LASK LinzDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%898/9 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 2+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%676/9 | S5%502/4S10%502/4 | S5%501/2S10%501/2 |
| 3+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%00/4S10%00/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%111/9 | S5%00/4S10%00/4 | S5%00/2S10%00/2 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Hakem
Sporting CP · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 2,80 (10 maç)
LASK Linz · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 4 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,50, ikinci yarı toplam 1,50 (4 maç)
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kartlarda sert ve gerilimli bir karşılaşma görüntüsü yok.Sporting CP’nin kart eğilimi son maçlarda düşüşte; uzun dönem ortalamasına göre daha sakin bir çizgiye gelmiş durumda. LASK Linz ise istikrarlı seyrediyor ve kendi tarafında kart yükü düşük kalıyor. Bu nedenle mücadelede sürekli itirazlar ya da kontrolsüz faullerden çok, pozisyon bazlı uyarılar öne çıkabilir. Sporting’in rakibe göre daha fazla kart görmesi beklenebilir, fakat genel tablo yüksek kartlı bir oyunu desteklemiyor. Maçın erken bölümünde tempo yükselse bile oyuncuların disiplinini koruması muhtemel.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 2,60 | 3,00 |
| Ev sahibi beklenen | 0,95 | 1,20 |
| Deplasman beklenen | 1,65 | 1,80 |
| 4+ kart | %222/9 | %365/14 |
| 5+ kart | %222/9 | %294/14 |
| 6+ kart | %111/9 | %142/14 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %00/9 | %00/14 |
| İlk yarı beklenen | 0,65 | 0,85 |
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,20 | 13,40 | 22,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,40 | 13,40 | 24,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,00 | 11,40 | 23,40 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 11,89 | 12,56 | 24,44 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 21+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 23+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 25+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 9+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 10+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 11+ | S5%201/5S10%606/10 | S5%603/5S10%565/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 19 (son 10: 30 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
LASK Linz · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 54 maç | — | — | — | — | 9,00 | 13,50 | 22,50 |
| Dış saha · son 52 maç | — | — | — | — | 6,50 | 12,00 | 18,50 |
| Genel · son 104 maç | — | — | — | — | 9,00 | 13,50 | 22,50 |
| Dış saha · son 102 maç | — | — | — | — | 6,50 | 12,00 | 18,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%753/4S10%753/4 | S5%501/2S10%501/2 |
| 21+ | S5%502/4S10%502/4 | S5%501/2S10%501/2 |
| 23+ | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 25+ | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/2S10%00/2 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%502/4S10%502/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 9+ | S5%502/4S10%502/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 10+ | S5%502/4S10%502/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 11+ | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/2S10%00/2 |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 15 (son 10: 33 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 4 (son 10: 0 / 4) · Devre verisi tutulmuyor
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 7,60 | 15,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,00 | 7,20 | 16,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,10 | 6,30 | 15,40 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 7,67 | 8,22 | 15,89 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 16+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 18+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 20+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%222/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 7+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 8+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 9+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%333/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 6 (son 10: 25 / 6) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
LASK Linz · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 54 maç | — | — | — | — | 7,50 | 12,00 | 19,50 |
| Dış saha · son 52 maç | — | — | — | — | 9,00 | 7,50 | 16,50 |
| Genel · son 104 maç | — | — | — | — | 7,50 | 12,00 | 19,50 |
| Dış saha · son 102 maç | — | — | — | — | 9,00 | 7,50 | 16,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 16+ | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 18+ | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/2S10%00/2 |
| 20+ | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/2S10%00/2 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 7+ | S5%502/4S10%502/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 8+ | S5%502/4S10%502/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 9+ | S5%251/4S10%251/4 | S5%501/2S10%501/2 |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 16 (son 10: 29 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 4 (son 10: 1 / 4) · Devre verisi tutulmuyor
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,20 | 17,00 | 33,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,40 | 12,40 | 28,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,20 | 16,10 | 30,30 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 15,22 | 11,89 | 27,11 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 32+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%333/9 |
| 35+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 38+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 16+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 18+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 20+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 22 (son 10: 39 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
LASK Linz · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 54 maç | — | — | — | — | 19,50 | 17,00 | 36,50 |
| Dış saha · son 52 maç | — | — | — | — | 21,00 | 17,00 | 38,00 |
| Genel · son 104 maç | — | — | — | — | 19,50 | 17,00 | 36,50 |
| Dış saha · son 102 maç | — | — | — | — | 21,00 | 17,00 | 38,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%753/4S10%753/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 32+ | S5%753/4S10%753/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 35+ | S5%753/4S10%753/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 38+ | S5%502/4S10%502/4 | S5%501/2S10%501/2 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%753/4S10%753/4 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 16+ | S5%502/4S10%502/4 | S5%501/2S10%501/2 |
| 18+ | S5%502/4S10%502/4 | S5%501/2S10%501/2 |
| 20+ | S5%502/4S10%502/4 | S5%501/2S10%501/2 |
En yüksek / en düşük toplam: 48 / 22 (son 10: 48 / 22) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 4 (son 10: 2 / 4) · Devre verisi tutulmuyor
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Sporting CP · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Lens UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-0 | 8-12 | 10-5 | 11-28 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-1 | 10-13 | 4-2 | 17-16 |
| 15.04.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-0 | 7-12 | 12-6 | 13-22 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 11-13 | 6-6 | 15-7 |
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | 5-0 | 10-17 | 6-19 | 25-12 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 11.03.26 | Dış | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-3 | 15-10 | 3-6 | 11-12 |
| 28.01.26 | Dış | Athletic Club Bilbao UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-2 | 22-8 | 7-5 | 17-17 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-1 | 11-10 | 15-5 | 7-10 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | 1-2 | 15-14 | 14-4 | 18-17 |
| 09.12.25 | Dış | Bayern München UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-3 | 11-5 | 14-5 | 8-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00LASK Linz · Son 4 maç · 25. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-6 | 10-10 | 6-10 | 6-16 |
| 08.09.26 | Dış | AEK Athens UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 7-15 | 10-6 | 27-14 |
| 25.08.26 | İç | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 5-1 | 13-20 | 6-23 | 30-18 |
| 19.08.26 | Dış | Celtic UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-3 | 6-9 | 8-9 | 15-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışlarında oyunun akışı belirleyici olacak.Sporting CP’nin serbest vuruş ve kale vuruşu eğilimi son maçlarda düşüşte; bu, topa sahip olamadığı anlarda oyunun kontrolünü rakibe bırakabileceğini düşündürüyor. LASK Linz bu iki başlıkta istikrarlı kalırken taç atışlarında da düzenini koruyor. Sporting’in taç kullanımında ise yükseliş var. Bu tablo, ev sahibinin kenarları daha fazla zorlayacağını, LASK’ın da topu sık sık çizgiye taşıyacağını gösteriyor. Duran oyundan çok, oyunun kesilme biçimi ve saha kenarındaki mücadeleler dikkat çekecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 22,55 | 22,95 |
| Ev sahibi | 11,35 | 12,75 |
| Deplasman | 11,20 | 10,20 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 17,35 | 17,45 |
| Ev sahibi | 9,80 | 10,55 |
| Deplasman | 7,55 | 6,90 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 34,85 | 33,40 |
| Ev sahibi | 16,60 | 15,60 |
| Deplasman | 18,25 | 17,80 |
Sporting CPvsLASK Linz
21.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 20.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Sabah
Levski Sofia
Hapoel Be'er Sheva
Kairat
CS U Craiova
AEK Athens
Víkingur Reykjavík
FC Barcelona
Red Star Belgrade
Liverpool
AGF
Larne
Shakhtar Donetsk
Como
Manchester United
Atlético Madrid
Lech Poznań
Omonia Nicosia
Celtic
Lens
Vardar
KuPS
RB Leipzig
Feyenoord
ETO
PSV
Borac Banja Luka
Tre Fiori
Slavia Praha
Sutjeska
The New Saints
ML Vitebsk
Galatasaray
Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi
FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi