

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Hollanda Eredivisie 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 9 | 7 | 2 | 0 | 31:10 | +21 | 23 | GGGGG |
| 2 | AZ | 9 | 6 | 2 | 1 | 20:10 | +10 | 20 | GBGMB |
| 3 | PSV | 9 | 6 | 1 | 2 | 27:12 | +15 | 19 | GGMGM |
| 4 | Ajax | 9 | 5 | 3 | 1 | 27:12 | +15 | 18 | GGBBG |
| 5 | Twente | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:10 | +7 | 17 | GGGBM |
| 6 | Fortuna Sittard | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:17 | -1 | 15 | GMGBB |
| 7 | Groningen | 9 | 4 | 2 | 3 | 22:19 | +3 | 14 | BBGGM |
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto 4 oyuncu
- William GomesBilek/Ayak SakatlığıForvet · 1 maç
- N. PerezBaldır/Bacak SakatlığıDefans · 1 maç
- V. SousaAyak SakatlığıOrta saha
- Z. SanusiArka AdaleDefans · 0 maç
PSV 7 oyuncu
- G. TilŞüpheliOrta saha · 2 maç
- R. PepiDarbeye Bağlı SakatlıkForvet · 1 maç
- P. WannerAyak SakatlığıOrta saha · 1 maç
- S. OuaissaBaldır GerilmesiForvet
- K. SildilliaDarbeye Bağlı SakatlıkDefans
- A. PleaDiz SakatlığıForvet
- J. SchoutenStatü GereğiOrta saha
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 2,20 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %20 (2) |
Porto · İç saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,67 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 2,20 | 2,67 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %56 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %33 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %11 (1) |
PSV · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 2,60 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,20 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
PSV · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,40 | 2,30 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 4,00 | 3,80 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Son 10 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | — | 1-0 | 1-0 |
| 16.04.26 | Dış | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 0-1 |
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 1-0 |
| 12.03.26 | Dış | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 2-1 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 3-1 |
| 22.01.26 | Dış | Viktoria Plzeň UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
| 11.12.25 | İç | Malmö FF UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
PSV · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | — | 1-2 | 1-0 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | — | 2-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 2-3 | 2-1 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 3-1 | 2-1 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 6-1 | 2-1 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 7. | 5-1 | 3-1 |
| 15.08.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Son 10 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | — | 1-0 | 1-0 |
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-1 |
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 1-0 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 3-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.12.25 | İç | Malmö FF UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
| 04.12.25 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-3 | 1-1 |
| 27.11.25 | İç | Nice UEFA Avrupa Ligi | — | 3-0 | 2-0 |
| 02.10.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 1-1 |
PSV · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | — | 1-2 | 1-0 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 2-3 | 2-1 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 3-1 | 2-1 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 6-1 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 15.08.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 1-0 |
| 10.05.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 2-1 |
| 02.05.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 2-2 | 1-1 |
| 11.04.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | — | 2-0 | 1-0 |
| 22.03.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | — | 1-3 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| PortoGenel | Portoİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1009/9 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%898/9 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%565/9 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%222/9 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
İlk yarı toplam gol
| PortoGenel | Portoİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%898/9 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%676/9 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%111/9 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 7toplam |
PSV · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 375-90+ | 7toplam |
Porto · Son 10 maç
| Yediği | 40-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 375-90+ | 11toplam |
PSV · Son 10 maç
| Yediği | 40-15 | 115-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 375-90+ | 12toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı dengeli ama kontrollü bir hikâyeye yakın.Porto’nun hücum üretimi son maçlarda aşağı gelirken savunma tarafında toparlanma var; bu da ev sahibinin oyunu açık bir düelloya çevirmekten çok dengeyi koruyabileceğini düşündürüyor. PSV daha üretken görüntüsüne rağmen son dönemde hem gol eğiliminde hem hücumda düşüş yaşıyor, savunması ise yükselişte. Son beş maçın toplam gol havası, son ona göre gerilemiş durumda. İlk bölümde hareket, son bölümde PSV baskısı görülebilir; fakat yüksek skorlu senaryo eskisi kadar güçlü değil.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,70 | 3,15 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %7014/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %404/10 | %5511/20 |
| 4+ gol | %303/10 | %357/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %255/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %8517/20 |
| İY 2+ gol | %303/10 | %459/20 |
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,60 | 3,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 3,90 |
| Maç başı toplam korner | 7,00 | 7,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 6 | 15 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,80 | -0,30 |
Porto · İç saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 4,56 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 3,67 |
| Maç başı toplam korner | 8,40 | 8,22 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 6 | 15 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 7 / 9 |
| Maç başı korner farkı | -0,80 | +0,89 |
PSV · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,40 | 6,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,20 | 3,50 |
| Maç başı toplam korner | 11,60 | 10,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 5 | 18 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,20 | +3,00 |
PSV · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,60 | 6,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,20 | 3,40 |
| Maç başı toplam korner | 9,80 | 9,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 2 | 18 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,40 | +3,10 |
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Son 10 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 1-5 | 6 | 0-4 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | — | 1-0 | 4-2 | 6 | 2-2 |
| 16.04.26 | Dış | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 1-8 | 9 | 0-4 |
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 5-2 | 7 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 4-11 | 15 | 2-8 |
| 12.03.26 | Dış | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 1-1 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 4-3 | 7 | 2-0 |
| 22.01.26 | Dış | Viktoria Plzeň UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 7-2 | 9 | 4-1 |
| 11.12.25 | İç | Malmö FF UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 5-0 | 5 | 3-0 |
PSV · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | — | 1-2 | 2-3 | 5 | 0-2 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 12-6 | 18 | 6-2 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | — | 2-0 | 4-6 | 10 | 2-4 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 2-3 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 9-5 | 14 | 5-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 2-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 6-1 | 13-0 | 13 | 7-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 7. | 5-1 | 9-4 | 13 | 2-1 |
| 15.08.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 7-1 | 8 | 3-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Son 10 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | — | 1-0 | 4-2 | 6 | 2-2 |
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 5-2 | 7 | 0-2 |
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 4-11 | 15 | 2-8 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 4-3 | 7 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.12.25 | İç | Malmö FF UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 5-0 | 5 | 3-0 |
| 04.12.25 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-3 | 8-4 | 12 | 3-2 |
| 27.11.25 | İç | Nice UEFA Avrupa Ligi | — | 3-0 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 02.10.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 5-3 | 8 | 1-3 |
PSV · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | — | 1-2 | 2-3 | 5 | 0-2 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 12-6 | 18 | 6-2 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 2-3 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 6-1 | 13-0 | 13 | 7-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 7-1 | 8 | 3-1 |
| 10.05.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 4-8 | 12 | 2-2 |
| 02.05.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 2-2 | 4-6 | 10 | 2-4 |
| 11.04.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | — | 2-0 | 5-2 | 7 | 3-2 |
| 22.03.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | — | 1-3 | 12-1 | 13 | 4-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| PortoGenel | Portoİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%333/9 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%222/9 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%222/9 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%222/9 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%222/9 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı korner
| PortoGenel | Portoİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%898/9 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%898/9 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%444/9 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%111/9 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%111/9 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Korner dengesi (genel)
PSV · Korner dengesi (genel)
Porto · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,70, ikinci yarı toplam 3,80 (10 maç)
PSV · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,30, ikinci yarı toplam 5,70 (10 maç)
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Korner tarafında bence PSV’nin kanat ve baskı oyunu belirleyici olabilir.Hollanda ekibinin son maçlardaki korner üretimi yükselişte ve yakın dönem temposu, daha geniş zaman dilimine göre belirgin biçimde canlı. Porto’nun eğilimi ise istikrarlı; buna rağmen kendi korner üretimi PSV kadar güçlü görünmüyor. Bu tablo, topa daha fazla sahip olan tarafın değil, rakip savunmayı kenarlara taşıyan takımın öne çıkabileceğini söylüyor. Porto kendi sahasında direnç gösterse de korner akışında PSV’nin üstünlüğü ve maç boyunca daha fazla tekrar yakalaması dikkat çekiyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,30 | 8,75 |
| Ev sahibi beklenen | 3,90 | 3,55 |
| Deplasman beklenen | 5,40 | 5,20 |
| 9+ korner | %505/10 | %459/20 |
| 10+ korner | %404/10 | %357/20 |
| 11+ korner | %303/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,10 | 4,00 |
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,60 | 2,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,50 |
| Maç başı toplam kart | 4,80 | 4,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 1 | 22 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
Porto · İç saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 2,22 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,56 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 4,78 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 12 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 20 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 9 |
PSV · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 4,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 1 | 18 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
PSV · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,60 | 2,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 1,70 |
| Maç başı toplam kart | 5,20 | 4,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 3 | 9 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 1 | 21 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Son 10 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 16.04.26 | Dış | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 12.03.26 | Dış | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 22.01.26 | Dış | Viktoria Plzeň UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 4-4 | 8 | 0-1 |
| 11.12.25 | İç | Malmö FF UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
PSV · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | — | 1-2 | 2-3 | 5 | 1-0 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | — | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 3-1 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 6-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 7. | 5-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Son 10 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | — | 2-0 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | — | 3-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.12.25 | İç | Malmö FF UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 04.12.25 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-3 | 7-5 | 12 | 0-0 |
| 27.11.25 | İç | Nice UEFA Avrupa Ligi | — | 3-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 02.10.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
PSV · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | — | 1-2 | 2-3 | 5 | 1-0 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 3-1 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 6-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 2-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 11.04.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | — | 2-0 | 6-1 | 7 | 0-0 |
| 22.03.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | — | 1-3 | 3-1 | 4 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| PortoGenel | Portoİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%676/9 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%676/9 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%444/9 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%222/9 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın gördüğü kart
| PortoGenel | Portoİç saha | PSVGenel | PSVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%787/9 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%565/9 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%444/9 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%111/9 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Hakem
Porto · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,60, ikinci yarı toplam 3,30 (10 maç)
PSV · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,40, ikinci yarı toplam 2,90 (10 maç)
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kartlarda bence Porto tarafının daha sert ve temaslı bir mücadeleye girmesi beklenebilir.Ev sahibinin kart eğilimi istikrarlı, rakibin gördüğü kartlar da kendi seviyesine yakın seyrediyor. PSV’de ise son maçlarda düşüş var; bu nedenle deplasman ekibinin oyunu gereksiz düellolarla sertleştirmekten kaçınması mümkün. Toplam kart atmosferi, son beş maçta son ona kıyasla biraz sakinleşmiş durumda. Yine de Porto’nun baskısı ve ikili mücadele isteği, disiplin sınırını zorlayabilecek başlık olarak öne çıkıyor. Maçın gerilimi arttıkça ilk reaksiyon ev sahibinden gelebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,00 | 4,60 |
| Ev sahibi beklenen | 2,10 | 2,40 |
| Deplasman beklenen | 1,90 | 2,20 |
| 4+ kart | %505/10 | %5511/20 |
| 5+ kart | %404/10 | %5010/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %459/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %204/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,60 | 1,50 |
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,40 | 12,00 | 27,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,80 | 11,60 | 26,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,00 | 11,70 | 26,70 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 14,78 | 12,78 | 27,56 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 24+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 26+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 28+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%565/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 13+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 15+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%565/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 21 (son 10: 37 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PSV · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 11,60 | 22,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,60 | 10,80 | 24,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,80 | 10,50 | 21,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,40 | 9,30 | 19,70 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%404/10 |
| 24+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 26+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 28+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 9 (son 10: 29 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 6,80 | 14,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,00 | 9,20 | 15,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,50 | 8,80 | 15,30 |
| İç saha · son 108 maç | — | — | — | — | 6,13 | 8,50 | 14,63 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%887/8 |
| 14+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%887/8 |
| 16+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%252/8 |
| 18+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%131/8 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%635/8 |
| 8+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%383/8 |
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%252/8 |
| 10+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%131/8 |
En yüksek / en düşük toplam: 16 / 11 (son 10: 21 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PSV · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 7,80 | 16,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 7,40 | 16,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,20 | 8,90 | 15,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,60 | 7,80 | 15,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 10 (son 10: 24 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,00 | 11,20 | 28,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,20 | 13,00 | 30,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,60 | 12,60 | 30,20 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 16,78 | 14,00 | 30,78 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 30+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 33+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 36+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%222/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 16+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 18+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 20+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%333/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 25 (son 10: 39 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 9 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PSV · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,80 | 18,00 | 35,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,60 | 19,20 | 37,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,90 | 18,20 | 37,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,30 | 17,70 | 36,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 30+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 33+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 36+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 34 (son 10: 53 / 28) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Porto · Son 10 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-3 | 14-14 | 7-4 | 16-9 |
| 08.09.26 | İç | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-2 | 19-18 | 7-8 | 12-13 |
| 01.08.26 | İç | Torreense Portekiz Süper Kupa | 1-0 | 9-13 | — | 21-16 |
| 16.04.26 | Dış | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | 0-1 | 18-11 | 10-6 | 17-9 |
| 09.04.26 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 17-4 | 3-12 | 19-9 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 19.03.26 | İç | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | 2-0 | 16-6 | 10-4 | 14-13 |
| 12.03.26 | Dış | Stuttgart UEFA Avrupa Ligi | 2-1 | 18-9 | 9-6 | 17-11 |
| 29.01.26 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | 3-1 | 13-17 | 7-8 | 20-14 |
| 22.01.26 | Dış | Viktoria Plzeň UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 10-12 | 7-14 | 18-15 |
| 11.12.25 | İç | Malmö FF UEFA Avrupa Ligi | 2-1 | 16-13 | 3-14 | 22-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00PSV · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 1-2 | 20-9 | 17-7 | 14-20 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 12-12 | 6-4 | 15-19 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 2-0 | 10-19 | 6-10 | 19-15 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 2-3 | 10-12 | 11-7 | 25-18 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 4-1 | 3-6 | 3-11 | 16-18 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-1 | 15-14 | 2-7 | 17-16 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 3-1 | 6-13 | 7-6 | 16-23 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 6-1 | 20-8 | 2-13 | 23-16 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 5-1 | 3-9 | 3-15 | 15-13 |
| 15.08.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | 2-1 | 9-3 | 5-9 | 29-24 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Karma başlıklarda bence oyun akışı dengeli, fakat kale vuruşlarında belirgin bir hareketlilik var.Serbest vuruşlarda iki takımın eğilimi de istikrarlı; bu alan maçın doğal temas ve duraklama ritmini yansıtabilir. Kale vuruşlarında ise hem Porto hem PSV son dönemde yükselişte, dolayısıyla topun sık sık savunma hattından yeniden oyuna sokulduğu bir karşılaşma bekliyorum. Taç atışlarında iki tarafın görüntüsü dengeli ve istikrarlı. Bu nedenle maçın kenar çizgilerinde düzenli bir trafik, kaleci başlatmalarında ise daha canlı bir tempo göze çarpabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 25,00 | 24,00 |
| Ev sahibi | 13,50 | 12,75 |
| Deplasman | 11,50 | 11,25 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,30 | 15,20 |
| Ev sahibi | 7,60 | 7,70 |
| Deplasman | 7,70 | 7,50 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 32,00 | 33,65 |
| Ev sahibi | 17,50 | 17,90 |
| Deplasman | 14,50 | 15,75 |
PortovsPSV
20.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 20.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Feyenoord
AZ
Ajax
Twente
Fortuna Sittard
Groningen
Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi
Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi
Torreense Portekiz Süper Kupa
Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi
Stuttgart UEFA Avrupa Ligi
ADO Den Haag Hollanda Eredivisie
RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi
Heerenveen Hollanda Eredivisie
Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie
Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi