

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Fransa Ligue 1 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | +5 | 14 | GGBGB |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 | 13 | BGGMG |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | +2 | 13 | GGGMG |
| 4 | Olympique Lyonnais | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 | 11 | BGBGM |
| 5 | Paris | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 | 11 | GGBGM |
| 6 | PSG | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | +3 | 11 | BMGGG |
| 7 | Brest | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | +3 | 8 | BGMMG |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | MGBMG |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | MBMGG |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | +1 | 7 | MMBMG |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | GGBMM |
| 12 | Angers SCO | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | GMBGM |
| 13 | Olympique Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | +1 | 6 | MMMMG |
| 14 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 6 | MBBGM |
| 15 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | BMBGB |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | MMGGM |
| 17 | Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | GMMMM |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | BMBMM |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans 3 oyuncu
- A. BourabaaBilek/Ayak SakatlığıOrta saha · 5 maç · 3 gol
- E. ColasDarbeye Bağlı SakatlıkForvet · 1 maç
- M. RossignolDarbeye Bağlı SakatlıkOrta saha
Toulouse 1 oyuncu
- R. NicolaisenDarbeye Bağlı SakatlıkDefans · 3 maç
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
Le Mans · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 0,80 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,60 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
Toulouse · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,50 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
Toulouse · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 2,00 |
| Maç başı toplam gol | 4,00 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %20 (2) |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Son 10 maç · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 6. | 1-3 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-2 | 2-1 |
| 05.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 9. | 1-1 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 2-3 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 22.08.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 |
| 09.05.26 | Dış | Bastia Fransa Ligue 2 | — | 2-0 | 1-0 |
| 02.05.26 | İç | Reims Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 1-1 |
| 25.04.26 | Dış | Grenoble Foot 38 Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 1-1 |
| 17.04.26 | İç | Clermont Fransa Ligue 2 | — | 1-0 | 0-0 |
Toulouse · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 0-2 |
| 19.09.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 3-2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-2 | 0-2 |
| 03.09.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 22.08.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 4. | 0-2 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 4. | 2-1 | 1-0 |
| 03.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 1-1 |
| 25.04.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 0-2 |
| 17.04.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-3 | 2-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Son 10 iç saha maçı · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-2 | 2-1 |
| 22.08.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 |
| 02.05.26 | İç | Reims Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 1-1 |
| 17.04.26 | İç | Clermont Fransa Ligue 2 | — | 1-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.04.26 | İç | Pau Fransa Ligue 2 | — | 4-0 | 2-0 |
| 07.03.26 | İç | Annecy Fransa Ligue 2 | — | 3-0 | 2-0 |
| 23.02.26 | İç | Guingamp Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 1-0 |
| 07.02.26 | İç | Laval Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 0-0 |
| 26.01.26 | İç | Dunkerque Fransa Ligue 2 | — | 1-0 | 0-0 |
Toulouse · Son 10 dış saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 0-2 |
| 12.09.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-2 | 0-2 |
| 29.08.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 |
| 03.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 1-1 |
| 17.04.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-3 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 03.04.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 6. | 1-3 | 1-2 |
| 15.03.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 4-3 | 3-2 |
| 28.02.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 0-1 | 0-1 |
| 15.02.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-2 | 1-1 |
| 08.02.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 12. | 0-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Maç sonu toplam gol
| Le MansGenel | Le Mansİç saha | ToulouseGenel | ToulouseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 4+ gol | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
İlk yarı toplam gol
| Le MansGenel | Le Mansİç saha | ToulouseGenel | ToulouseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 230-45+ | 145-60 | 260-75 | 275-90+ | 10toplam |
Toulouse · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 330-45+ | 045-60 | 260-75 | 275-90+ | 9toplam |
Le Mans · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 430-45+ | 145-60 | 360-75 | 275-90+ | 14toplam |
Toulouse · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 415-30 | 330-45+ | 045-60 | 660-75 | 475-90+ | 18toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Le Mans–Toulouse maçında ilk bakışta gol temposu dikkat çekiyor. Le Mans’ın son 5 genel maçında 8 gol atıp 10 gol yemesi, maç başına toplam 3,6 gole ve 1,6 atılan, 2 yenilen gol ortalamasına işaret ediyor. Bu karşılaşmaların tamamında 1 ve 2 ve üzeri gol görülürken, 3 ve üzeri gol yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 20 seviyesinde kaldı. İç sahadaki son 5 maçta ise 8-6’lık gol tablosu, 2,8 toplam gol ve 1,6-1,2 ortalamalarıyla daha dengeli bir Le Mans gösteriyor; 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 60. Toulouse’un son 5 genel maçında 9 atıp 9 yemesi ve 3,6 toplam gol ortalaması var; 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 80. Deplasmandaki son 5 maçta 10-10’luk tablo, 4 toplam gol ve 2-2 ortalamalarıyla daha açık bir oyun anlatıyor; 1, 2 ve 3 ve üzeri golün tamamı yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 80. Son 10 maçta Le Mans genel olarak 15-14, 2,9 toplam gol ve 1,5-1,4 ortalamalara gerilerken 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri yüzde 50 oldu; iç sahada 18-8, 2,6 toplam gol ve 1,8-0,8 ortalamalarla savunma belirgin biçimde güçlendi. Toulouse son 10 genel maçında 17-18, 3,5 toplam gol ve 1,7-1,8 ortalamalara sahip; 2 ve üzeri yüzde 90, 3 ve üzeri yüzde 80. Deplasmanda 16-20, 3,6 toplam gol ve 1,6-2 ortalamalar var. Yani Le Mans evinde son dönemde toparlanırken, Toulouse’un dış saha savunması daha fazla açık veriyor.
İlk yarı, maçın yönünü belirleyebilecek bölüm. Le Mans’ın son 5 genel maçında ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 60, 3 ve üzeri yüzde 40; evinde bu değerler yüzde 80, yüzde 60 ve yüzde 20. Son 10’da genel ilk yarı yüzdeleri yüzde 90, yüzde 60 ve yüzde 20’ye, iç sahada yüzde 70, yüzde 50 ve yüzde 10’a düşüyor. Toulouse’un son 5 genelinde ilk yarıda 1 ve 2 ve üzeri gol yüzde 60; deplasmanda ikisi de yüzde 100. Son 10 genelinde bu değerler yüzde 70 ve yüzde 60, deplasmanda yüzde 90 ve yüzde 80. Le Mans gollerini özellikle 30-45+ aralığında 5, 45-60 arasında 5 kez bulurken; genel son 10’da 60-75 ve 75-90+ arasında hiç golü yok. Toulouse’un son 5’te 45-60 arasında 5 golü var, son 10’da da aynı aralıkta 5, ayrıca 75-90+ arasında 4 gol attı; deplasmanda 0-15 aralığı 5 golle öne çıkıyor. Karşılıklı gol Le Mans’ın son 5’inde 5, son 10’unda 8; Toulouse’ta da sırasıyla 4 ve 8 maçta görüldü. İki takımın birleşik son 5 değerlerinde karşılıklı gol yüzde 90, 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 70; ilk yarıda 1 ve üzeri yüzde 80, 2 ve üzeri yüzde 60. Son 10’da bunlar yüzde 80, yüzde 90, yüzde 65, yüzde 50; ilk yarıda yüzde 80 ve yüzde 60. Aralarındaki son 2 maçta maç başı 3 gol, karşılıklı gol görülen 1 maç var. Bence erken bölümde Toulouse’un deplasman başlangıcı ile Le Mans’ın 30-45+ üretimi, ardından 45-60 baskısı maçın kilit düellosu olacak; bu son birkaç maçlık örneklemde savunma konsantrasyonu belirleyici görünüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,60 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %909/10 | %8016/20 |
| 2+ gol | %909/10 | %9018/20 |
| 3+ gol | %808/10 | %6513/20 |
| 4+ gol | %707/10 | %5010/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %808/10 | %8016/20 |
| İY 2+ gol | %606/10 | %6012/20 |
Aralarındaki son 2 maç
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,20 | 3,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,80 | 4,80 |
| Maç başı toplam korner | 9,00 | 8,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 4 | 14 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,60 | -1,50 |
Le Mans · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,80 | 4,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,60 | 4,60 |
| Maç başı toplam korner | 8,40 | 8,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 4 | 14 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,80 | -0,60 |
Toulouse · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 4,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 6,10 |
| Maç başı toplam korner | 9,00 | 10,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 7 | 15 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,60 | -1,90 |
Toulouse · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,60 | 3,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,40 | 5,60 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 9,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 7 | 15 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -4,80 | -2,10 |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Son 10 maç · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 6. | 1-3 | 4-4 | 8 | 3-1 |
| 19.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-2 | 3-9 | 12 | 2-5 |
| 05.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 9. | 1-1 | 2-5 | 7 | 2-2 |
| 30.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 2-3 | 6-8 | 14 | 3-6 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-10 | 11 | 0-2 |
| 09.05.26 | Dış | Bastia Fransa Ligue 2 | — | 2-0 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 02.05.26 | İç | Reims Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 25.04.26 | Dış | Grenoble Foot 38 Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 4-1 | 5 | 2-0 |
| 17.04.26 | İç | Clermont Fransa Ligue 2 | — | 1-0 | 6-4 | 10 | 3-3 |
Toulouse · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 4-4 | 8 | 2-1 |
| 19.09.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 3-2 | 6-7 | 13 | 1-5 |
| 12.09.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-2 | 3-4 | 7 | 2-1 |
| 03.09.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-1 | 6-2 | 8 | 5-1 |
| 29.08.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 2-7 | 9 | 0-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 4. | 0-2 | 6-5 | 11 | 3-3 |
| 10.05.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 4. | 2-1 | 7-8 | 15 | 2-3 |
| 03.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 3-8 | 11 | 2-5 |
| 25.04.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 4-2 | 6 | 1-2 |
| 17.04.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-3 | 1-14 | 15 | 1-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Son 10 iç saha maçı · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-2 | 3-9 | 12 | 2-5 |
| 22.08.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-10 | 11 | 0-2 |
| 02.05.26 | İç | Reims Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 17.04.26 | İç | Clermont Fransa Ligue 2 | — | 1-0 | 6-4 | 10 | 3-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.04.26 | İç | Pau Fransa Ligue 2 | — | 4-0 | 6-3 | 9 | 5-2 |
| 07.03.26 | İç | Annecy Fransa Ligue 2 | — | 3-0 | 6-5 | 11 | 2-3 |
| 23.02.26 | İç | Guingamp Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| 07.02.26 | İç | Laval Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 10-4 | 14 | 4-1 |
| 26.01.26 | İç | Dunkerque Fransa Ligue 2 | — | 1-0 | 1-2 | 3 | 1-0 |
Toulouse · Son 10 dış saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 4-4 | 8 | 2-1 |
| 12.09.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-2 | 3-4 | 7 | 2-1 |
| 29.08.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 2-7 | 9 | 0-3 |
| 03.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 3-8 | 11 | 2-5 |
| 17.04.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-3 | 1-14 | 15 | 1-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.04.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 6. | 1-3 | 2-5 | 7 | 1-3 |
| 15.03.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 4-3 | 4-4 | 8 | 4-2 |
| 28.02.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 0-1 | 1-6 | 7 | 0-1 |
| 15.02.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-2 | 10-1 | 11 | 2-1 |
| 08.02.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 12. | 0-1 | 5-3 | 8 | 0-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Maç toplamı korner
| Le MansGenel | Le Mansİç saha | ToulouseGenel | ToulouseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı korner
| Le MansGenel | Le Mansİç saha | ToulouseGenel | ToulouseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Korner dengesi (genel)
Toulouse · Korner dengesi (genel)
Le Mans · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,60, ikinci yarı toplam 4,50 (10 maç)
Toulouse · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,70, ikinci yarı toplam 5,60 (10 maç)
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Le Mans–Toulouse maçında korner havası, iki takımın son dönemindeki farklı yönleriyle şekilleniyor. Son 5 genel maçta Le Mans maç başına 3,2 korner kullanıp rakibe 5,8 verirken toplam ortalama 9 kornerde kaldı; toplamın 8 ve üzeri olduğu maçlar yüzde 60, 10 ve üzeri olanlar yüzde 40’tı, en yüksek toplam 14’tü. Kendi sahasında Le Mans’ın ortalaması 8,4’e geriliyor; 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri toplamlar yüzde 60, en yüksek değer 12. Toulouse’un son 5 genel maçında toplam ortalama yine 9, kendi kullandığı korner 4,2, rakibe verdiği 4,8. Deplasman özelinde toplam 10 ortalamaya çıkıyor ancak takımın kendi korneri 2,6’da kalıyor; 8 ve üzeri toplam yüzde 80, en yüksek toplam 15. Son 5’te Le Mans’ın 3 ve üzeri korner görme oranı genel ve iç sahada yüzde 60, Toulouse’ta genel yüzde 80, dış sahada yüzde 60. Son 10 maçta Le Mans genel toplamı 8,1, iç saha toplamı 8,6; 10 ve üzeri oranları sırasıyla yüzde 40 ve yüzde 50, en yüksek değer 14. Toulouse genelinde ortalama 10,3, deplasmanda 9,1; 10 ve üzeri oranı yüzde 50 ve yüzde 30, en yüksek değer yine 15. Le Mans’ın 3 ve üzeri takım korneri genel ve iç sahada yüzde 70’e çıkarken Toulouse’ta genel yüzde 80, dış sahada yüzde 60; yani Le Mans’ta son 10 maçlık iç saha çizgisi güçlenmiş, Toulouse’ta deplasman üretimi son 5’te zayıflamış görünüyor.
Korner dengesi bence maçın en kritik başlığı. Son 5’te Le Mans genel toplamda 16 korner kullanıp 29 korner verirken, iç sahada denge 14’e 28; Toulouse genelinde 21’e 24 olan tablo, deplasmanda 13’e 37 ile belirgin biçimde rakip lehine dönüyor. Son 10’da Le Mans’ın genel dengesi 33’e 48, iç sahası 40’a 46; Toulouse’ta genel 42’ye 61, dış saha 35’e 56. Birleşik son 5 verisi maç başına 9 korner, ev sahibi için 4, deplasman için 5 bekliyor; 9 ve üzeri yüzde 40, 10 ve üzeri yüzde 30, en yüksek birleşik toplam 10. Son 10 birleşiminde ortalama 9,2’ye çıkan tabloda Le Mans 4,7, Toulouse 4,5 kornerle dengeleniyor; 9 ve üzeri yüzde 50, 10 ve üzeri yüzde 45, 11 ve üzeri yüzde 40. İlk yarı beklentisi son 5’te 4,5, son 10’da 4,15. Açıkçası Toulouse’un dışarıda rakibe çok fazla korner bırakması, Le Mans’ın baskı kurduğu bölümlerde oyunun yönünü belirleyebilir; fakat ev sahibinin kendi üretimi düşük kaldığı için bu baskının sürekliliğini izlemek gerekecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,00 | 9,20 |
| Ev sahibi beklenen | 4,00 | 4,70 |
| Deplasman beklenen | 5,00 | 4,50 |
| 9+ korner | %404/10 | %5010/20 |
| 10+ korner | %303/10 | %459/20 |
| 11+ korner | %303/10 | %408/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,50 | 4,15 |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,20 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 5,40 | 4,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 4 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 14 / 1 | 19 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Le Mans · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 2,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 22 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Toulouse · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 2,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,40 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 3,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 22 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
Toulouse · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 3,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 1 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 1 | 22 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Son 10 maç · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 6. | 1-3 | 5-0 | 5 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 9. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 2-3 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Bastia Fransa Ligue 2 | — | 2-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 02.05.26 | İç | Reims Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Grenoble Foot 38 Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 17.04.26 | İç | Clermont Fransa Ligue 2 | — | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Toulouse · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 3-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 03.09.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 4. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 4. | 2-1 | 6-2 | 8 | 1-0 |
| 03.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 25.04.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 17.04.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-3 | 3-1 | 4 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Son 10 iç saha maçı · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 02.05.26 | İç | Reims Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 17.04.26 | İç | Clermont Fransa Ligue 2 | — | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.04.26 | İç | Pau Fransa Ligue 2 | — | 4-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 07.03.26 | İç | Annecy Fransa Ligue 2 | — | 3-0 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 23.02.26 | İç | Guingamp Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 07.02.26 | İç | Laval Fransa Ligue 2 | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 26.01.26 | İç | Dunkerque Fransa Ligue 2 | — | 1-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
Toulouse · Son 10 dış saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 2-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 7. | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 03.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 17.04.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 10. | 2-3 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.04.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 6. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 15.03.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 4-3 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 28.02.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 0-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 15.02.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-2 | 4-3 | 7 | 0-1 |
| 08.02.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 12. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Maç toplamı kart
| Le MansGenel | Le Mansİç saha | ToulouseGenel | ToulouseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın gördüğü kart
| Le MansGenel | Le Mansİç saha | ToulouseGenel | ToulouseDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Hakem
Le Mans · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,40, ikinci yarı toplam 2,80 (10 maç)
Toulouse · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,50, ikinci yarı toplam 2,40 (10 maç)
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Le Mans–Toulouse, kart açısından iki farklı görüntünün buluştuğu bir maç havası taşıyor. Le Mans’ın son 5 genel maçında maç başına toplam kart ortalaması 5,4; kendi gördüğü 3,2, rakibin gördüğü 2,2 kart. Ancak iç sahadaki son 5 karşılaşmada toplam ortalama 3,2’ye düşüyor; Le Mans 1,4, rakipleri 1,8 kart görüyor. Genel maçlarda 5 ve üzeri kart oranı yüzde 80, iç sahada yüzde 40; 6 ve üzeri oranları ise sırasıyla yüzde 40 ve yüzde 20. Le Mans’ın kendi kartı için 1 ve üzeri eşik genel maçlarda yüzde 100, iç sahada yüzde 80; 3 ve üzeri oranı yüzde 60’tan yüzde 20’ye geriliyor. Toulouse’un son 5 genel maçındaki toplam ortalama 3,0, deplasmandaki son 5 maçındaki ortalama ise 3,6 kart. Dışarıda Toulouse 2,2, rakipleri 1,4 kart görüyor; 4 ve üzeri kart oranı yüzde 80, 5 ve üzeri oranı yüzde 20. Son 10 maça geldiğimizde Le Mans genelinde toplam 4,2, iç sahada 4,0 ortalama var; 5 ve üzeri eşik her iki tabloda yüzde 50 ve yüzde 40. Toulouse’ta genel ortalama 3,9, deplasman ortalaması 3,8; 4 ve üzeri oranları yüzde 70, 5 ve üzeri oranları yüzde 30. Yani Le Mans’ta son 5 genel tablo daha sertken iç saha zayıflıyor; Toulouse’ta ise deplasman, genel eğilime göre son maçlarda daha mücadeleci görünüyor.
Hakem bilgisi paylaşılmadığı için yönetimin kart standardı üzerine yorum yapamam; bu, maçın kart ritmini okurken önemli bir eksik. Kırmızı kart tarafında Le Mans’ın son 5 genelinde 1, iç sahada 0; son 10 genelinde 1, iç sahada yine 0 kırmızı kartı var. Toulouse’ta son 5 genelinde 0, deplasmanda 1; son 10 genelinde 2, dış sahada 1 kırmızı kart görülmüş. İki takımın birleşik son 5 maçlarında beklenen toplam 4,2 kart; 4 ve üzeri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 20, kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 10. Son 10 birleşimde ortalama 4,05’e hafif gerileyen toplamda 4 ve üzeri yüzde 70, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 20, kırmızı kart oranı yüzde 15. En yüksek toplamlar Le Mans’ta 7, Toulouse’ta 8 kart. İlk yarı ortalamaları birleşik son 5’te 1,2, son 10’da 1,45; asıl sertlik ikinci yarıya kalabilir. Bence belirleyici nokta, Toulouse’un deplasmanda rakibinden fazla kart gördüğü son 5 maçın 3’ünde, son 10’un 7’sinde olması; Le Mans’ın iç sahadaki daha düşük toplamı bu baskıyı ne kadar karşılayacak, maçın kart hikâyesini bu gerilim yazacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,20 | 4,05 |
| Ev sahibi beklenen | 2,20 | 1,75 |
| Deplasman beklenen | 2,00 | 2,30 |
| 4+ kart | %808/10 | %7014/20 |
| 5+ kart | %505/10 | %408/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %204/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %153/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,20 | 1,45 |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,40 | 14,40 | 23,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,60 | 17,20 | 27,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,10 | 16,00 | 26,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,80 | 17,40 | 27,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 27+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 29+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 15 (son 10: 34 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 0 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Toulouse · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,80 | 17,00 | 28,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,40 | 16,40 | 26,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,90 | 16,70 | 27,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,30 | 15,30 | 24,60 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 25+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 29+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 25 (son 10: 37 / 22) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,40 | 6,20 | 14,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 6,80 | 13,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,80 | 6,60 | 14,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,50 | 6,90 | 13,40 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 12 (son 10: 17 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Toulouse · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,20 | 8,60 | 14,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,40 | 6,60 | 16,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,10 | 8,50 | 16,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,10 | 7,70 | 15,80 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 12 (son 10: 23 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,20 | 19,00 | 38,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 20,20 | 20,80 | 41,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,80 | 22,00 | 42,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,80 | 21,00 | 39,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 32+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 35+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 38+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 16+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 20+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 30 (son 10: 56 / 30) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Toulouse · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,20 | 16,20 | 31,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,00 | 18,20 | 33,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,40 | 16,50 | 30,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,20 | 16,20 | 31,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 32+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 35+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 38+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 23 (son 10: 43 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Le Mans · Son 10 maç · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1-3 | 3-15 | 8-9 | 20-24 |
| 19.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 2-1 | 15-15 | 7-7 | 16-19 |
| 13.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 2-2 | 11-17 | 5-7 | 23-18 |
| 05.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 1-1 | 4-11 | 10-5 | 21-20 |
| 30.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 2-3 | 14-14 | 12-3 | 16-14 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 22.08.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 2-2 | 12-14 | 11-5 | 21-20 |
| 09.05.26 | Dış | Bastia Fransa Ligue 2 | 2-0 | 13-14 | 5-7 | 26-30 |
| 02.05.26 | İç | Reims Fransa Ligue 2 | 1-1 | 7-16 | 5-9 | 22-26 |
| 25.04.26 | Dış | Grenoble Foot 38 Fransa Ligue 2 | 1-1 | 14-20 | 9-8 | 24-28 |
| 17.04.26 | İç | Clermont Fransa Ligue 2 | 1-0 | 8-24 | 6-6 | 19-21 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Toulouse · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 2-2 | 9-16 | 6-6 | 13-16 |
| 19.09.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 3-2 | 14-17 | 5-8 | 12-18 |
| 12.09.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 2-2 | 8-18 | 6-11 | 21-11 |
| 03.09.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 0-1 | 9-16 | 4-14 | 13-10 |
| 29.08.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 2-2 | 19-18 | 10-4 | 17-26 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 22.08.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 0-2 | 15-15 | 10-13 | 19-16 |
| 10.05.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 2-1 | 9-20 | 9-7 | 8-13 |
| 03.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 2-1 | 7-15 | 6-10 | 18-17 |
| 25.04.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 2-2 | 10-17 | 6-10 | 17-17 |
| 17.04.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 2-3 | 9-15 | 19-2 | 6-21 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Le Mans–Toulouse karşılaşmasında duran toplar ve oyunun kenarlara taşınma biçimi dikkat çekiyor. Serbest vuruşlarda Le Mans’ın son 5 maçtaki toplamı 23,8, kendi kullandığı ortalama 9,4; son 10 maçta ise toplam 26,1, kendi ortalaması 10,1. Yani son dönemde Le Mans cephesinde bu başlık biraz zayıflamış görünüyor. İç sahada tablo daha hareketli: son 5 maçta toplam 27,8 ve kendi kullandığı 10,6 olurken, son 10 maçta 27,2 ve 9,8 seviyesinde. Toulouse genelinde son 5 maç toplam 28,8, kendi kullandığı 11,8; son 10 maçta 27,6 ve 10,9. Deplasman özelinde ise 26,8’den 24,6’ya inen toplam, son maçlarda serbest vuruş trafiğinin gerilediğini anlatıyor. Kale vuruşlarında Le Mans son 5 maçta 14,6, son 10 maçta 14,4 ortalama yakalamış; iç sahada bu değerler 13,6 ve 13,4. Toulouse’un genel ortalaması son 5’te 14,8, son 10’da 16,6; dış sahada 16 ve 15,8. Taç atışları ise iki takımın farkını daha net açıyor: Le Mans son 5’te 38,2, son 10’da 42,8; Toulouse 31,4 ve 30,9. Le Mans’ın son 5 maçta 20 ve üzeri kendi taç atışı görme oranı yüzde 60, son 10’da yüzde 70; Toulouse’ta bu oranlar yüzde 20 ve yüzde 10.
Bence maçın saha içi karakterini en çok bu son başlık belirleyebilir. Le Mans’ın iç sahadaki son 5 maçında toplam taç atışı 41, son 10’da 39,8; Toulouse’un deplasman değerleri ise 33,2 ve 31,4. Bu, ev sahibinin oyunu çizgiye, ikili mücadeleye ve sık sık duran topa taşıma eğiliminin daha canlı olduğunu düşündürüyor. Serbest vuruşlarda birleşik beklenti son 5 maç için 26,3; Le Mans 13,2, Toulouse 13,1. Son 10 maçta toplam beklenti 26,85’e çıkıyor ve dağılım 13,4’e 13,45 ile neredeyse eşit kalıyor. Kale vuruşlarında beklenti 14,7’den 15,5’e yükselirken Le Mans payı 8,5’ten 8,15’e, Toulouse payı 6,2’den 7,35’e geliyor. Taç atışlarında birleşik beklenti son 5’te 34,8, son 10’da 36,85; takım payları da 17,7–17,1’den 18,65–18,2’ye taşınıyor. Şunu söylemeden geçemem: son birkaç maçlık bu örneklem, özellikle Le Mans’ın kenar oyununu ve Toulouse’un deplasmanda daha sık savunma yerleşimi değiştirmesini izlememiz gerektiğini söylüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 26,30 | 26,85 |
| Ev sahibi | 13,20 | 13,40 |
| Deplasman | 13,10 | 13,45 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 14,70 | 15,50 |
| Ev sahibi | 8,50 | 8,15 |
| Deplasman | 6,20 | 7,35 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 34,80 | 36,85 |
| Ev sahibi | 17,70 | 18,65 |
| Deplasman | 17,10 | 18,20 |
Le MansvsToulouse
16.10.2026 · 21:45FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 16.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Monaco
Lille
Rennes
Olympique Lyonnais
Paris
PSG
Brest
Lorient
Nice
Lens
Strasbourg
Angers SCO
Olympique Marseille
Auxerre
Troyes
Le Havre