

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Çin Süper Lig 2026
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City FC | 27 | 15 | 7 | 5 | 51:31 | +20 | 52 | GMGBM |
| 2 | Beijing Guoan | 27 | 12 | 10 | 5 | 52:33 | +19 | 46 | GBBBG |
| 3 | Shanghai Shenhua | 27 | 13 | 5 | 9 | 59:47 | +12 | 44 | MGMGG |
| 4 | Shandong Luneng | 27 | 13 | 5 | 9 | 47:44 | +3 | 44 | GMGBB |
| 5 | Dalian Zhixing | 27 | 13 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | 43 | BGBGG |
| 6 | Shanghai SIPG | 27 | 11 | 8 | 8 | 44:35 | +9 | 41 | BGGBG |
| 7 | Tianjin Teda | 27 | 10 | 8 | 9 | 37:32 | +5 | 38 | BBGGG |
| 8 | Yunnan Yukun | 27 | 11 | 5 | 11 | 55:58 | -3 | 38 | GBMGM |
| 9 | Qingdao Youth Island | 27 | 8 | 14 | 5 | 31:36 | -5 | 38 | BGBBM |
| 10 | Zhejiang FC | 27 | 10 | 6 | 11 | 47:47 | 0 | 36 | BGMGM |
| 11 | Henan Jianye | 27 | 8 | 10 | 9 | 35:37 | -2 | 34 | BBBBB |
| 12 | Chongqing Tongliang Long | 27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 | 32 | BMBMB |
| 13 | Sichuan Jiuniu | 27 | 8 | 5 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | GBMBB |
| 14 | Wuhan Three Towns | 27 | 5 | 12 | 10 | 40:47 | -7 | 27 | GBBMB |
| 15 | Shenyang Urban | 27 | 7 | 5 | 15 | 35:48 | -13 | 26 | BMMMB |
| 16 | Qingdao Jonoon | 27 | 6 | 3 | 18 | 34:56 | -22 | 21 | MMMMM |
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
Henan Jianye · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,60 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 0,80 |
| Maç başı toplam gol | 1,20 | 2,20 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
Tianjin Teda · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 0,40 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 1,40 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Tianjin Teda · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 0,40 | 0,70 |
| Maç başı toplam gol | 1,60 | 1,70 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %80 (4) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Sichuan Jiuniu Çin Süper Lig | 13. | 2-2 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 14. | 1-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 0-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Chongqing Tongliang Long Çin Süper Lig | 12. | 1-1 | 1-0 |
| 23.08.26 | Dış | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 15. | 4-4 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 15.08.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 3. | 1-4 | 1-1 |
| 09.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 0-0 | 0-0 |
| 31.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin Süper Lig | 5. | 1-1 | 1-0 |
| 26.07.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 4. | 2-1 | 2-0 |
| 21.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin FA Kupası | 5. | 1-1 | 1-1 |
Tianjin Teda · Son 10 maç · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 1-0 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 15. | 1-0 | 1-0 |
| 06.09.26 | İç | Zhejiang FC Çin Süper Lig | 10. | 2-1 | 1-1 |
| 29.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 1-1 | 0-1 |
| 22.08.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 14. | 0-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 15.08.26 | İç | Beijing Guoan Çin Süper Lig | 2. | 2-4 | 0-2 |
| 09.08.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 4. | 1-2 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | Yunnan Yukun Çin Süper Lig | 8. | 3-2 | 0-1 |
| 25.07.26 | Dış | Qingdao Jonoon Çin Süper Lig | 16. | 2-0 | 1-0 |
| 18.07.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 3. | 2-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Son 10 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | İç | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 0-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Chongqing Tongliang Long Çin Süper Lig | 12. | 1-1 | 1-0 |
| 09.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 0-0 | 0-0 |
| 31.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin Süper Lig | 5. | 1-1 | 1-0 |
| 21.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin FA Kupası | 5. | 1-1 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.07.26 | İç | Qingdao Jonoon Çin Süper Lig | 16. | 5-1 | 2-0 |
| 27.06.26 | İç | Shanghai SIPG Çin Süper Lig | 6. | 1-2 | 1-1 |
| 30.05.26 | İç | Zhejiang FC Çin Süper Lig | 10. | 0-2 | 0-1 |
| 15.05.26 | İç | Sichuan Jiuniu Çin Süper Lig | 13. | 1-0 | 0-0 |
| 01.05.26 | İç | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 15. | 4-0 | 2-0 |
Tianjin Teda · Son 10 dış saha maçı · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 1-0 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 14. | 0-0 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 4. | 1-2 | 0-0 |
| 25.07.26 | Dış | Qingdao Jonoon Çin Süper Lig | 16. | 2-0 | 1-0 |
| 18.07.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 3. | 2-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 27.06.26 | Dış | Chongqing Tongliang Long Çin Süper Lig | 12. | 0-1 | 0-0 |
| 19.06.26 | Dış | Rizhao Yuqi Çin FA Kupası | — | 1-1 | 1-1 |
| 23.05.26 | Dış | Shanghai SIPG Çin Süper Lig | 6. | 1-1 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Zhejiang FC Çin Süper Lig | 10. | 1-1 | 0-0 |
| 05.05.26 | Dış | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 1-1 | 1-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Maç sonu toplam gol
| Henan JianyeGenel | Henan Jianyeİç saha | Tianjin TedaGenel | Tianjin TedaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
İlk yarı toplam gol
| Henan JianyeGenel | Henan Jianyeİç saha | Tianjin TedaGenel | Tianjin TedaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 545-60 | 260-75 | 175-90+ | 8toplam |
Tianjin Teda · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
Henan Jianye · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 845-60 | 360-75 | 275-90+ | 15toplam |
Tianjin Teda · Son 10 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 430-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 10toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Henan Jianye ile Tianjin Teda arasındaki maçta gol ritmi iki farklı karakteri karşı karşıya getiriyor. Henan’ın son 5 genel maçında 8 gol atıp 8 gol yemesi, maç başına 1,6 gol üretip aynı ortalamayla gol görmesi ve maç başı toplam golün 3,2 olması dikkat çekiyor. Bu seride 2 ve üzeri gol 5 maçın 4’ünde, 3 ve üzeri gol ise 2 maçta kaldı. Ancak iç sahadaki son 5 maç daha kontrollü: 3 gol atıp 3 gol yediler, iki takımın maç başı gol ortalaması 0,6, toplam gol ortalaması 1,2; 2 ve üzeri gol 3 maçta, 3 ve üzeri gol ise hiç gerçekleşmedi. Son 10 maçta Henan’ın genel üretimi 13 gol, savunmada verdiği 15 gol, atılan gol ortalaması 1,3, yenilen gol ortalaması 1,5 ve toplam ortalaması 2,8. 2 ve üzeri gol 10 maçın 8’inde, 3 ve üzeri gol 4’ünde görüldü. Son 10 iç saha maçında 14 gol atıp 8 gol yediler; ortalamalar 1,4 ve 0,8, toplam 2,2. Tianjin’in son 5 genel maçında 5’e karşı 2 gol ve 1,0’a karşı 0,4 ortalamaları var; toplam 1,4, 2 ve üzeri gol 2 maçta kaldı. Son 5 deplasmanda 6 gol atıp 2 gol yediler, ortalamalar 1,2 ve 0,4, toplam 1,6; 2 ve üzeri gol 3 maçta. Son 10 genel seri 15-10, ortalamalar 1,5 ve 1,0, toplam 2,5; 2 ve üzeri gol 7, 3 ve üzeri gol 4 maçta. Deplasmanda 10-7, ortalamalar 1,0 ve 0,7, toplam 1,7; 2 ve üzeri gol 7, 3 ve üzeri gol 1 maçta. Bence son 5’te Tianjin savunmada güçlenirken Henan’ın iç saha gol temposu, son 10’a göre zayıflamış.
İlk yarıda Henan’ın son 5 genel ve iç saha maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 20; son 10’da bu oranlar hem genel hem iç sahada yüzde 70 ve yüzde 40. Tianjin’de son 5 genel oranları yüzde 60 ve yüzde 20, fakat deplasmanda yüzde 20 ve yüzde 0; son 10 genel yüzde 60 ve yüzde 20, deplasmanda yüzde 30 ve yüzde 20. Henan son 5’te gollerini 15-30’da 1, 30-45+’ta 3, 45-60’ta 2, 75-90+’ta 2 kez buldu; yediği 8 golün 5’i 45-60 arasında geldi. Son 10’da en üretken aralık 30-45+ oldu: 5 gol; savunmada yine 45-60 aralığı 8 golle öne çıktı. Tianjin son 5 genelinde goller 0-15’te 2, 60-75’te 1, 75-90+’ta 2 kez geldi; deplasmanda 75-90+ aralığı 4 golle belirgin. Son 10’da ise 75-90+’ta 9 gol, toplam 12 ikinci yarı golü var; deplasmanda aynı aralıkta 6 gol attılar. Birleşik son 5 değerlerinde beklenen gol 2,3, karşılıklı gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 60, 3 ve üzeri gol yüzde 30, ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 60. Son 10’da bunlar sırasıyla 2,65, yüzde 65, yüzde 75, yüzde 40 ve ilk yarı yüzde 65. Aralarındaki son 6 maçta maç başı gol 2,67, karşılıklı gol 3 maçta gerçekleşti. İşin belirleyici tarafı, Henan’ın 45-60 savunma zaafına karşı Tianjin’in özellikle son bölümdeki üretimi olabilir; maçın ilk yarıda ne kadar açılacağı ve Tianjin’in geçişlerde sabırlı kalıp kalamayacağı izlenmeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,30 | 2,65 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %6513/20 |
| 2+ gol | %606/10 | %7515/20 |
| 3+ gol | %303/10 | %408/20 |
| 4+ gol | %202/10 | %255/20 |
| 5+ gol | %101/10 | %204/20 |
| İY 1+ gol | %606/10 | %6513/20 |
| İY 2+ gol | %202/10 | %306/20 |
Aralarındaki son 6 maç
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,40 | 6,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,00 | 3,30 |
| Maç başı toplam korner | 10,40 | 9,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 4 | 16 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +4,40 | +3,00 |
Henan Jianye · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,20 | 5,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,20 | 2,90 |
| Maç başı toplam korner | 9,40 | 8,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 8 | 12 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,00 | +3,00 |
Tianjin Teda · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 4,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,80 | 5,00 |
| Maç başı toplam korner | 10,20 | 9,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 5 | 15 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,40 | -0,80 |
Tianjin Teda · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,20 | 3,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,20 | 6,00 |
| Maç başı toplam korner | 8,40 | 9,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 5 | 15 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 5 | 1 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -4,00 | -2,30 |
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Sichuan Jiuniu Çin Süper Lig | 13. | 2-2 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 14. | 1-1 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| 06.09.26 | İç | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 0-0 | 9-0 | 9 | 5-0 |
| 29.08.26 | İç | Chongqing Tongliang Long Çin Süper Lig | 12. | 1-1 | 6-3 | 9 | 2-2 |
| 23.08.26 | Dış | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 15. | 4-4 | 8-8 | 16 | 4-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 3. | 1-4 | 4-2 | 6 | 3-2 |
| 09.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 0-0 | 6-3 | 9 | 4-2 |
| 31.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin Süper Lig | 5. | 1-1 | 3-5 | 8 | 3-1 |
| 26.07.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 4. | 2-1 | 6-3 | 9 | 3-0 |
| 21.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin FA Kupası | 5. | 1-1 | 7-5 | 12 | 4-3 |
Tianjin Teda · Son 10 maç · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-4 |
| 12.09.26 | İç | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 15. | 1-0 | 3-3 | 6 | 1-2 |
| 06.09.26 | İç | Zhejiang FC Çin Süper Lig | 10. | 2-1 | 10-4 | 14 | 4-2 |
| 29.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 1-1 | 5-6 | 11 | 1-5 |
| 22.08.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 14. | 0-0 | 3-12 | 15 | 3-5 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | İç | Beijing Guoan Çin Süper Lig | 2. | 2-4 | 10-1 | 11 | 3-0 |
| 09.08.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 4. | 1-2 | 1-5 | 6 | 1-0 |
| 01.08.26 | İç | Yunnan Yukun Çin Süper Lig | 8. | 3-2 | 3-5 | 8 | 2-1 |
| 25.07.26 | Dış | Qingdao Jonoon Çin Süper Lig | 16. | 2-0 | 4-5 | 9 | 2-2 |
| 18.07.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 3. | 2-0 | 2-5 | 7 | 2-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Son 10 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | İç | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 0-0 | 9-0 | 9 | 5-0 |
| 29.08.26 | İç | Chongqing Tongliang Long Çin Süper Lig | 12. | 1-1 | 6-3 | 9 | 2-2 |
| 09.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 0-0 | 6-3 | 9 | 4-2 |
| 31.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin Süper Lig | 5. | 1-1 | 3-5 | 8 | 3-1 |
| 21.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin FA Kupası | 5. | 1-1 | 7-5 | 12 | 4-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.07.26 | İç | Qingdao Jonoon Çin Süper Lig | 16. | 5-1 | 6-2 | 8 | 3-2 |
| 27.06.26 | İç | Shanghai SIPG Çin Süper Lig | 6. | 1-2 | 2-3 | 5 | 1-1 |
| 30.05.26 | İç | Zhejiang FC Çin Süper Lig | 10. | 0-2 | 7-1 | 8 | 4-0 |
| 15.05.26 | İç | Sichuan Jiuniu Çin Süper Lig | 13. | 1-0 | 9-3 | 12 | 5-0 |
| 01.05.26 | İç | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 15. | 4-0 | 4-4 | 8 | 3-1 |
Tianjin Teda · Son 10 dış saha maçı · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-4 |
| 22.08.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 14. | 0-0 | 3-12 | 15 | 3-5 |
| 09.08.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 4. | 1-2 | 1-5 | 6 | 1-0 |
| 25.07.26 | Dış | Qingdao Jonoon Çin Süper Lig | 16. | 2-0 | 4-5 | 9 | 2-2 |
| 18.07.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 3. | 2-0 | 2-5 | 7 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 27.06.26 | Dış | Chongqing Tongliang Long Çin Süper Lig | 12. | 0-1 | 13-2 | 15 | 4-2 |
| 19.06.26 | Dış | Rizhao Yuqi Çin FA Kupası | — | 1-1 | 4-10 | 14 | 2-6 |
| 23.05.26 | Dış | Shanghai SIPG Çin Süper Lig | 6. | 1-1 | 3-4 | 7 | 2-1 |
| 10.05.26 | Dış | Zhejiang FC Çin Süper Lig | 10. | 1-1 | 3-6 | 9 | 2-2 |
| 05.05.26 | Dış | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 1-1 | 3-7 | 10 | 0-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Maç toplamı korner
| Henan JianyeGenel | Henan Jianyeİç saha | Tianjin TedaGenel | Tianjin TedaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı korner
| Henan JianyeGenel | Henan Jianyeİç saha | Tianjin TedaGenel | Tianjin TedaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 6+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Korner dengesi (genel)
Tianjin Teda · Korner dengesi (genel)
Henan Jianye · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,10, ikinci yarı toplam 4,50 (10 maç)
Tianjin Teda · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,10, ikinci yarı toplam 5,10 (10 maç)
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Henan Jianye–Tianjin Teda karşılaşmasında ilk bakışta ev sahibinin korner üretimi öne çıkıyor. Henan, son 5 genel maçında maç başına 7,4 korner kullanıp rakiplerine 3 korner vermiş; toplam ortalaması 10,4 ve 8 ile 9 ve üzeri korner eşiği yüzde 80’de kalmış. 10, 11 ve 12 ve üzeri korner ise yüzde 40 oranında görülmüş, en yüksek toplam 16 olmuş. İç sahadaki son 5 maçta kendi ortalaması 6,2’ye, toplam ortalaması 9,4’e inse de 8 ve üzeri kornerin tamamında, 9 ve üzerinin yüzde 80’inde aşılması dikkat çekiyor; en yüksek toplam 12. Takım bazında Henan’ın genel serisinde 3 ve üzeri korner yüzde 100, 4, 5 ve 6 ve üzeri yüzde 80, 7 ve üzeri yüzde 60. Tianjin’in son 5 genel maçında ise kendi korner ortalaması 4,4, rakibe verdiği 5,8, toplam ortalaması 10,2. 8, 9, 10 ve 11 ve üzeri toplamlar yüzde 60, en yüksek değer 15. Ancak deplasmanda tablo belirgin biçimde zayıflıyor: 2,2 kendi korneri, 6,2 rakip korneri ve 8,4 toplam ortalaması var; 5 ve üzeri takım korneri hiç gelmemiş. Bu, son maçlarda Tianjin’in dış sahadaki üretiminin gerilediğini gösteriyor.
Son 10 maça uzandığımızda Henan’ın genel korner ortalaması 6,3’e, toplamı 9,6’ya geliyor; 8 ve üzeri yüzde 80, 9 ve üzeri yüzde 70, 10 ve üzeri yüzde 30. İç sahada toplam ortalama 8,8’e düşerken 8 ve üzeri yüzde 90, takımın 3 ve üzeri korner üretimi yüzde 90, 4 ve üzeri yüzde 80, 5 ve 6 ve üzeri yüzde 70. Tianjin’de son 10 genel ortalama 4,2 kendi korneri ve 9,2 toplam; 8 ve üzeri yüzde 60, 9 ve üzeri yüzde 50. Deplasmanda 3,7 kendi korneri, rakibe verilen 6 korner ve 9,7 toplam görülüyor; 3 ve üzeri takım korneri yüzde 70, 5 ve üzeri yalnızca yüzde 10. Birleşik son 5 maç hesabında beklenen toplam 10,3, Henan 6,6 ve Tianjin 3,7 korner seviyesinde; 9 ve üzeri yüzde 70, 10 ve 11 ve üzeri yüzde 50. Son 10’da toplam beklenti 9,4’e gerilese de denge yine Henan lehine, 5,65’e 3,75. Bence maçın kilidi, Henan’ın kanat baskısını sürdürebilmesi ve Tianjin’in deplasmanda rakibe verdiği 6 kornerlik alanı daraltabilmesi olacak; son birkaç maçlık örneklemde ev sahibinin üstün korner dengesi daha belirleyici görünüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,30 | 9,40 |
| Ev sahibi beklenen | 6,60 | 5,65 |
| Deplasman beklenen | 3,70 | 3,75 |
| 9+ korner | %707/10 | %6012/20 |
| 10+ korner | %505/10 | %357/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %357/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,30 | 4,60 |
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 2,30 |
| Maç başı toplam kart | 5,20 | 4,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 3 | 10 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 23 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 3 / 10 |
Henan Jianye · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,80 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 5,60 | 4,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 3 | 10 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 1 | 18 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Tianjin Teda · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,00 | 1,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,50 |
| Maç başı toplam kart | 2,40 | 2,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 0 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 5 / 0 | 12 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Tianjin Teda · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,00 | 1,00 |
| Maç başı toplam kart | 2,40 | 2,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 0 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Sichuan Jiuniu Çin Süper Lig | 13. | 2-2 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 12.09.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 14. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 06.09.26 | İç | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 0-0 | 3-7 | 10 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Chongqing Tongliang Long Çin Süper Lig | 12. | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 15. | 4-4 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 3. | 1-4 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 0-0 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 31.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin Süper Lig | 5. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 26.07.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 4. | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 21.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin FA Kupası | 5. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Tianjin Teda · Son 10 maç · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 1-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 15. | 1-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Zhejiang FC Çin Süper Lig | 10. | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 14. | 0-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | İç | Beijing Guoan Çin Süper Lig | 2. | 2-4 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 4. | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | Yunnan Yukun Çin Süper Lig | 8. | 3-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 25.07.26 | Dış | Qingdao Jonoon Çin Süper Lig | 16. | 2-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 18.07.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 3. | 2-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Son 10 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | İç | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 0-0 | 3-7 | 10 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Chongqing Tongliang Long Çin Süper Lig | 12. | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 0-0 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 31.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin Süper Lig | 5. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 21.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin FA Kupası | 5. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.07.26 | İç | Qingdao Jonoon Çin Süper Lig | 16. | 5-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 27.06.26 | İç | Shanghai SIPG Çin Süper Lig | 6. | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 30.05.26 | İç | Zhejiang FC Çin Süper Lig | 10. | 0-2 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 15.05.26 | İç | Sichuan Jiuniu Çin Süper Lig | 13. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 01.05.26 | İç | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 15. | 4-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Tianjin Teda · Son 10 dış saha maçı · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1. | 1-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 14. | 0-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 4. | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 25.07.26 | Dış | Qingdao Jonoon Çin Süper Lig | 16. | 2-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 18.07.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 3. | 2-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 27.06.26 | Dış | Chongqing Tongliang Long Çin Süper Lig | 12. | 0-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 19.06.26 | Dış | Rizhao Yuqi Çin FA Kupası | — | 1-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 23.05.26 | Dış | Shanghai SIPG Çin Süper Lig | 6. | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Zhejiang FC Çin Süper Lig | 10. | 1-1 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 05.05.26 | Dış | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 9. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Maç toplamı kart
| Henan JianyeGenel | Henan Jianyeİç saha | Tianjin TedaGenel | Tianjin TedaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın gördüğü kart
| Henan JianyeGenel | Henan Jianyeİç saha | Tianjin TedaGenel | Tianjin TedaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%606/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Hakem
Henan Jianye · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,90, ikinci yarı toplam 2,90 (10 maç)
Tianjin Teda · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,60, ikinci yarı toplam 2,10 (10 maç)
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Henan Jianye–Tianjin Teda karşılaşmasında kart havası iki takımın son maçlarında belirgin biçimde ayrışıyor. Henan’ın son 5 genel maçında toplam kart ortalaması 5,2; kendi gördüğü kart ortalaması 2,2, rakiplerin gördüğü ise 3. Bu maçların tamamında 3 ve üzeri kart çıktı, 4 ve üzeri kart oranı yüzde 60, 5 ve üzeri kart oranı yüzde 40 oldu. Henan kendi sahasında daha da sert bir görüntü veriyor: son 5 iç saha maçında toplam ortalama 5,6 karta çıkarken 3 ve üzeri eşik yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60. Takımın kendi kartında 2 ve üzeri oranı iç sahada yüzde 100, 3 ve üzeri oranı yüzde 60. Tianjin’in son 5 genel maçında ise toplam ortalama yalnızca 2,4; 3 ve üzeri kart oranı yüzde 40. Deplasmanda da ortalama 2,4 kart var, ancak Tianjin’in kendi kartı 1,4’e yükseliyor ve 1 ve üzeri kart oranı yüzde 80’e ulaşıyor. Son 5 maçın en yüksek toplamı Henan’da 10, Tianjin’de 7. Daha geniş son 10 maçta Henan genel ortalaması 4,8’e, iç saha ortalaması 4,4’e geriliyor; 5 ve üzeri kart oranları sırasıyla yüzde 50 ve yüzde 40. Tianjin’de genel ortalama 2,7, deplasman ortalaması 2,5; 3 ve üzeri oranı yüzde 50 ve yüzde 30. Yani son 5 maçta Henan’ın kart temposu güçlenmiş, Tianjin’de ise belirgin bir yükseliş yok.
İki takımın birleşik son 5 maçında beklenen toplam 3,8 kart, son 10 maçında 3,75 kart; 4 ve üzeri eşik son 5’te yüzde 40, son 10’da yüzde 50, 5 ve üzeri ise her iki tabloda da yüzde 30. İlk yarı beklenen değer 1,3 ve 1,25 iken, Henan’ın son 5 genelinde ikinci yarı ortalaması 3 karta, Tianjin’de 2 karta çıkıyor; gerilimin özellikle devre sonrasında artması mümkün. Kırmızı kart tarafında Henan’ın son 5 genelinde 2 maçta, son 10 genelinde 3 maçta kırmızı kart görülmüş; kendi sahasında bu değerler 1 ve 1. Tianjin’in son 5 ve son 10 genelinde kırmızı kart bulunmuyor. Birleşik tabloda kırmızı kart çıkan maç oranı son 5’te yüzde 20, son 10’da yüzde 15. Hakemin kimliği ve son maçlarına ait kart verisi paylaşılmadığı için hakem etkisini ayrıca ölçemiyorum; bu nedenle karşılaşmada özellikle Henan’ın iç sahadaki yüksek kart ritmini, Tianjin’in deplasmanda daha sınırlı kalan toplamını ve ikinci yarıda yükselen temas dozunu izlemek gerekir. Henan’ın baskısı arttıkça rakibin savunma faulleri, Tianjin oyunu dengeledikçe ev sahibinin disiplin sınırı maçın kart seyrini belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,80 | 3,75 |
| Ev sahibi beklenen | 1,80 | 2,00 |
| Deplasman beklenen | 2,00 | 1,75 |
| 4+ kart | %404/10 | %5010/20 |
| 5+ kart | %303/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %204/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %153/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,30 | 1,25 |
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,40 | 14,40 | 30,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,80 | 14,80 | 29,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,30 | 14,60 | 27,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,80 | 13,40 | 27,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 23+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 25+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 27+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 21 (son 10: 40 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Tianjin Teda · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,80 | 11,00 | 18,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 7,00 | 13,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,80 | 9,00 | 16,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,30 | 9,30 | 18,60 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%404/10 |
| 23+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 25+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 27+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 14+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 10 (son 10: 25 / 10) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 9,40 | 16,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,20 | 9,60 | 14,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,80 | 9,00 | 15,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,30 | 9,50 | 15,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 13 (son 10: 24 / 10) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Tianjin Teda · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,60 | 6,20 | 15,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,40 | 6,60 | 17,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,50 | 7,20 | 16,70 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,70 | 6,00 | 15,70 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 12 (son 10: 23 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,80 | 15,80 | 35,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 24,40 | 17,80 | 42,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,00 | 17,20 | 37,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 25,20 | 18,80 | 44,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 34+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 37+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 40+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 43+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 22+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%804/5S10%808/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 26 (son 10: 51 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 8 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Tianjin Teda · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 18,20 | 25,20 | 43,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,20 | 25,00 | 43,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,10 | 24,10 | 43,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,00 | 23,90 | 41,90 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 34+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 37+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 40+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 43+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 22+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 34 (son 10: 53 / 32) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Henan Jianye · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Sichuan Jiuniu Çin Süper Lig | 2-2 | 15-20 | 4-10 | 19-17 |
| 12.09.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 1-1 | 11-10 | 11-13 | 17-9 |
| 06.09.26 | İç | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 0-0 | 23-17 | 2-11 | 18-17 |
| 29.08.26 | İç | Chongqing Tongliang Long Çin Süper Lig | 1-1 | 19-14 | 8-6 | 29-15 |
| 23.08.26 | Dış | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 4-4 | 14-11 | 9-7 | 16-21 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 15.08.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 1-4 | 8-15 | 11-9 | 13-12 |
| 09.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 0-0 | 11-15 | 5-8 | 23-19 |
| 31.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin Süper Lig | 1-1 | 16-17 | 4-9 | 23-16 |
| 26.07.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 2-1 | 11-16 | 7-3 | 13-24 |
| 21.07.26 | İç | Dalian Zhixing Çin FA Kupası | 1-1 | 5-11 | — | 29-22 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Tianjin Teda · Son 10 maç · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Chengdu Better City FC Çin Süper Lig | 1-0 | 7-6 | 6-6 | 19-30 |
| 12.09.26 | İç | Shenyang Urban Çin Süper Lig | 1-0 | 9-15 | 12-6 | 9-35 |
| 06.09.26 | İç | Zhejiang FC Çin Süper Lig | 2-1 | 10-15 | 11-6 | 13-21 |
| 29.08.26 | İç | Qingdao Youth Island Çin Süper Lig | 1-1 | 10-12 | 6-7 | 30-21 |
| 22.08.26 | Dış | Wuhan Three Towns Çin Süper Lig | 0-0 | 3-7 | 13-6 | 20-19 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 15.08.26 | İç | Beijing Guoan Çin Süper Lig | 2-4 | 6-5 | 4-13 | 33-19 |
| 09.08.26 | Dış | Shandong Luneng Çin Süper Lig | 1-2 | 10-6 | 8-8 | 19-24 |
| 01.08.26 | İç | Yunnan Yukun Çin Süper Lig | 3-2 | 9-8 | — | 15-20 |
| 25.07.26 | Dış | Qingdao Jonoon Çin Süper Lig | 2-0 | 8-7 | 15-8 | 16-37 |
| 18.07.26 | Dış | Shanghai Shenhua Çin Süper Lig | 2-0 | 6-9 | 10-5 | 17-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Henan Jianye ile Tianjin Teda arasındaki oyunun duran top ve kenar çizgisi tarafında iki farklı hikâye var. Son 5 iç saha maçında Henan, maç başına 14,8 serbest vuruş kullanırken rakiplerine 14,8 vermiş; toplam ortalama 29,6. Tianjin’in son 5 deplasmanında kendi kullandığı serbest vuruş ortalaması 6,8, rakibinin 7,0 ve toplam 13,8’de kalmış. Bu fark, 21 ve üzeri toplam serbest vuruşun Henan iç sahasında yüzde 80, Tianjin deplasmanında yüzde 0 görülmesiyle de netleşiyor; takım bazında 11 ve üzeri eşik Henan’da yüzde 80, Tianjin’de yüzde 0. Son 10 maçta ev sahibinin iç saha serbest vuruş ortalaması 13,8’e, toplamı 27,2’ye inerken 21 ve üzeri yüzde 80, takımının 11 ve üzeri üretimi yüzde 70. Tianjin deplasmanda 9,7 kullanıyor, toplam 15,7; 21 ve üzeri yüzde 40, kendi adına 11 ve üzeri yüzde 70. Kale vuruşlarında ise denge deplasman ekibine kayıyor: son 5’te Henan 5,2, Tianjin 10,4 ortalamaya sahip; toplamlar sırasıyla 14,8 ve 17,0, 13 ve üzeri eşik oranları yüzde 100 ve yüzde 80. Son 10’da bu değerler 6,3 ve 9,7, toplamlar 15,8 ve 15,7; 13 ve üzeri oranları yüzde 90 ve yüzde 80. Taç atışlarında Henan’ın üstünlüğü belirgin: son 5 iç sahada 24,4’e 18,2, toplamda 42,2’ye 43,2; son 10’da 25,2’ye 18,0, toplamda 44,0’a 41,9.
Bence maçın saha yerleşimi açısından en canlı alanı taç çizgileri olacak. Henan’ın son 5 iç saha maçında 34 ve üzeri toplam taç atışı yüzde 100, 16 ve üzeri takım taç atışı yüzde 100; son 10’da bu oranlar yüzde 90 ve yüzde 90, ayrıca 20 ve üzeri takım taç atışı yüzde 80. Tianjin’de son 5 deplasmanda aynı eşikler toplam için yüzde 80, takım için 16 ve üzeri yüzde 100; son 10’da toplam 34 ve üzeri yüzde 90, takım 16 ve üzeri yüzde 80, 20 ve üzeri yüzde 40. Birleşik beklenti son 5’te serbest vuruşta 24,8 toplam, Henan 13,7 ve Tianjin 11,1; kale vuruşunda 16,0 toplam, 6,5’e 9,5; taç atışında 39,5 toplam, 22,5’e 17,0. Son 10’da bu beklentiler sırasıyla 22,35 toplam, 11,15’e 11,2; 16,25 toplam, 7,0’a 9,25; 40,2 toplam, 22,05’e 18,15. İlk yarı, ikinci yarı ve maç sonu devre kırılımları verilmediği için bu bölümlerde fark kuramam; yine de son 5 ile son 10 karşılaştırması, Henan’ın taç ve serbest vuruş baskısının son maçlarda güçlendiğini, Tianjin’in ise kale vuruşlarında daha fazla savunma yükü taşıdığını gösteriyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 24,80 | 22,35 |
| Ev sahibi | 13,70 | 11,15 |
| Deplasman | 11,10 | 11,20 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,00 | 16,25 |
| Ev sahibi | 6,50 | 7,00 |
| Deplasman | 9,50 | 9,25 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 39,50 | 40,20 |
| Ev sahibi | 22,50 | 22,05 |
| Deplasman | 17,00 | 18,15 |
Henan JianyevsTianjin Teda
16.10.2026 · 14:35FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 16.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Chengdu Better City FC
Beijing Guoan
Shanghai Shenhua
Shandong Luneng
Dalian Zhixing
Shanghai SIPG
Yunnan Yukun
Qingdao Youth Island
Zhejiang FC
Chongqing Tongliang Long
Sichuan Jiuniu
Wuhan Three Towns
Shenyang Urban
Qingdao Jonoon