

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC 1 oyuncu
- Emre MorKasık GerilmesiForvet
Levski Sofia 3 oyuncu
- A. BourasUyluk Kası GerilmesiOrta saha
- N. SerafimovKol/Dirsek SakatlığıDefans
- R. KirilovDiz SakatlığıForvet
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · Genel
NEC · İç saha
Levski Sofia · Genel
Levski Sofia · Dış saha
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Juventus | — | 0-5 | 0-3 |
Levski Sofia · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Salzburg | — | 0-1 | 0-1 |
| 28.08.25 | Dış | AZ | — | 1-4 | 0-3 |
| 21.08.25 | İç | AZ | — | 0-2 | 0-0 |
| 14.08.25 | Dış | Sabah | — | 2-0 | 1-0 |
| 07.08.25 | İç | Sabah | — | 1-0 | 0-0 |
NEC · Son 5 iç saha maçı · — sıra
Levski Sofia · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.25 | Dış | AZ | — | 1-4 | 0-3 |
| 14.08.25 | Dış | Sabah | — | 2-0 | 1-0 |
| 31.07.25 | Dış | Sporting Braga | — | 0-1 | 0-0 |
| 17.07.25 | Dış | Hapoel Be'er Sheva | — | 1-1 | 0-0 |
| 31.08.23 | Dış | Eintracht Frankfurt | — | 0-2 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| NECGenel | NECİç saha | Levski SofiaGenel | Levski SofiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1001 / 1 maç | — | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %1001 / 1 maç | — | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 3+ gol | %1001 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 4+ gol | %1001 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 5+ gol | %1001 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
İlk yarı toplam gol
| NECGenel | NECİç saha | Levski SofiaGenel | Levski SofiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1001 / 1 maç | — | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 2+ gol | %1001 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 3+ gol | %1001 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 4+ gol | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · Genel
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 5toplam |
Levski Sofia · Genel
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 230-45+ | 145-60 | 160-75 | 175-90+ | 7toplam |
NEC · İç saha
Levski Sofia · Dış saha
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 575-90+ | 8toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
NEC, son 5 maçında 0 gol atıp 5 gol yedi; maç başına 0,00 gol atarken 5,00 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 0 maçta ise tablo 0 atılan ve 0 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması —. Levski Sofia cephesinde son 5 maçta 4 gol atıldı, 7 gol yenildi; deplasmandaki son 5 maçta maç başı toplam gol 2,40. Gol sayısına baktığımızda NEC maçlarının %100'ü 2 ve üzeri, %100'ü 3 ve üzeri golle bitmiş; Levski Sofia maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %20. İç saha özelinde NEC maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %0, dış saha özelinde Levski Sofia maçlarında %20.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: NEC maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %100, Levski Sofia maçlarında %60; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %100 ile %20 arasında. NEC için gol dakikası verisi sınırlı, Levski Sofia ise en verimli zamanını 75-90+ aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında NEC son 5 maçın 0 tanesinde, Levski Sofia ise 1 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 1 + 5 maç
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · Genel
NEC · İç saha
Levski Sofia · Genel
Levski Sofia · Dış saha
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Juventus | — | 0-5 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Levski Sofia · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Salzburg | — | 0-1 | 5-4 | 9 | 3-2 |
| 28.08.25 | Dış | AZ | — | 1-4 | 4-3 | 7 | 0-3 |
| 21.08.25 | İç | AZ | — | 0-2 | 9-2 | 11 | 2-0 |
| 14.08.25 | Dış | Sabah | — | 2-0 | 3-4 | 7 | — |
| 07.08.25 | İç | Sabah | — | 1-0 | 6-1 | 7 | — |
NEC · Son 5 iç saha maçı · — sıra
Levski Sofia · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.25 | Dış | AZ | — | 1-4 | 4-3 | 7 | 0-3 |
| 14.08.25 | Dış | Sabah | — | 2-0 | 3-4 | 7 | — |
| 31.07.25 | Dış | Sporting Braga | — | 0-1 | 4-9 | 13 | 1-5 |
| 17.07.25 | Dış | Hapoel Be'er Sheva | — | 1-1 | 6-3 | 9 | 1-2 |
| 31.08.23 | Dış | Eintracht Frankfurt | — | 0-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| NECGenel | NECİç saha | Levski SofiaGenel | Levski SofiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %00 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 9+ | %00 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 10+ | %00 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 11+ | %00 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 12+ | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı korner
| NECGenel | NECİç saha | Levski SofiaGenel | Levski SofiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %00 / 1 maç | — | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 4+ | %00 / 1 maç | — | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %00 / 1 maç | — | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 6+ | %00 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 7+ | %00 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · Korner dengesi (genel)
Levski Sofia · Korner dengesi (genel)
NEC · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 1 maç
Levski Sofia · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 3 maç
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
NEC ile Levski Sofia arasındaki bu maçta korner havası iki takımın son birkaç karşılaşmasında oldukça farklı görünüyor. NEC’in elde yalnızca 1 genel maçlık verisi var; bu karşılaşmada 1 korner kullanıp rakibine hiç korner vermemiş, toplam sayı da 1’de kalmış. İç saha içinse kayıt bulunmuyor, dolayısıyla NEC’in kendi stadındaki eğilimi hakkında sağlam bir karşılaştırma yapmak mümkün değil. Levski Sofia ise son 5 maçında maç başına 5,4 korner üretmiş, rakiplerine 2,8 korner vermiş ve toplam ortalamayı 8,2’ye taşımış. Bu ekipte en yüksek toplam 11, en düşük toplam 7 korner. Genel tabloda 8 ve üzeri ile 9 ve üzeri korner oranı yüzde 40, 10 ve üzeri ile 11 ve üzeri korner oranı yüzde 20; 12 ve üzeri korner ise yüzde 0. Levski’nin deplasman ortalaması 7,6’ya inerken kendi kullandığı korner 3,6, rakibe verdiği 4 oluyor. Deplasmanda 8 ve 9 ve üzeri korner yüzde 40, 10 ve 11 ve üzeri yüzde 20, 12 ve üzeri yüzde 20 seviyesinde.
Korner dengesi bakımından Levski’nin genel görüntüsü dikkat çekiyor: 5 maçın 4’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, yalnızca 1 maçta geride kalmış. Fakat deplasmanda tablo 2-2-1; yani dış sahada üstünlük daha kırılgan ve rakibin baskısına daha açık. Takım bazlı eşiklerde Levski genel olarak 3 ve üzeri korneri yüzde 100, 4 ve üzerini yüzde 80, 5 ve üzerini yüzde 60 oranında yakalamış; deplasmanda bu oranlar sırasıyla yüzde 80, yüzde 60 ve yüzde 20’ye düşüyor. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 4,6 korner, NEC için 1,9, Levski için 2,7. 6 maçlık birleşik tabloda 9 ve üzeri korner yüzde 33, 10 ve üzeri yüzde 17, 11 ve üzeri yüzde 17. İlk yarı beklentisi 1,67, ikinci yarı verisi ise Levski’de genel 5,67 ve deplasmanda 4,75 toplam korner ortalamasıyla daha hareketli. Bence maçın kilidi, NEC’in erken bölümde oyunu ne kadar genişleteceği ve Levski’nin dış sahadaki daha temkinli korner üretimini ikinci yarıda artırıp artıramayacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 1 + 5 maç
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · Genel
NEC · İç saha
Levski Sofia · Genel
Levski Sofia · Dış saha
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Juventus | — | 0-5 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Levski Sofia · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Salzburg | — | 0-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 28.08.25 | Dış | AZ | — | 1-4 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 21.08.25 | İç | AZ | — | 0-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 14.08.25 | Dış | Sabah | — | 2-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 07.08.25 | İç | Sabah | — | 1-0 | 0-4 | 4 | 0-0 |
NEC · Son 5 iç saha maçı · — sıra
Levski Sofia · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.25 | Dış | AZ | — | 1-4 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 14.08.25 | Dış | Sabah | — | 2-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 31.07.25 | Dış | Sporting Braga | — | 0-1 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 17.07.25 | Dış | Hapoel Be'er Sheva | — | 1-1 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 31.08.23 | Dış | Eintracht Frankfurt | — | 0-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| NECGenel | NECİç saha | Levski SofiaGenel | Levski SofiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %00 / 1 maç | — | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ | %00 / 1 maç | — | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %00 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 6+ | %00 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 7+ | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
Takımın gördüğü kart
| NECGenel | NECİç saha | Levski SofiaGenel | Levski SofiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1001 / 1 maç | — | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 2+ | %00 / 1 maç | — | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ | %00 / 1 maç | — | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ | %00 / 1 maç | — | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00Hakem
NEC · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 1 maç
Levski Sofia · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
NEC–Levski Sofia karşılaşmasında kart ritmi iki taraf için aynı yerden gelmiyor. NEC’in son genel verisi yalnızca 1 maça dayanıyor; bu maçta kendi kart ortalaması 1, rakibin kart ortalaması da 1 ve toplam ortalama 2 kart. En yüksek ve en düşük toplamın da 2 olması, ancak çok dar bir örneklem içinde sakin bir tabloya işaret ediyor. NEC’in 3 ve üzeri, 4 ve üzeri, 5 ve üzeri, 6 ve üzeri ve 7 ve üzeri kart eşiklerinin tamamı yüzde 0; takım olarak 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 100, 2 ve üzeri ise yüzde 0. İç saha tarafında ise veri bulunmuyor. Levski Sofia’da tablo belirgin biçimde daha hareketli: son 5 maçta toplam kart ortalaması 4,4, en yüksek toplam 6, en düşük toplam 3. Bu maçların yüzde 100’ünde 3 ve üzeri, yüzde 80’inde 4 ve üzeri, yüzde 40’ında 5 ve üzeri kart çıkmış. Deplasmanda toplam ortalama 4 karta inerken kendi kart ortalaması 2,2’ye yükseliyor; 3 ve üzeri kart oranı yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 40. Deplasman maçlarında Levski’nin 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 80, 2 ve üzeri yüzde 60, 3 ve üzeri yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 20.
Hakemin son maçlarına dair JSON’da veri yok; dolayısıyla hakemin kart standardı veya maç yönetim eğilimi üzerinden bir hüküm kuramam. Kırmızı kartlarda da birleşik son 6 maç tablosunda oran yüzde 0, yani kırmızı kart çıkan maç sayısı 0. Levski’nin deplasman satırında kırmızı kart sayısı 0 görünürken kırmızı kart çıkan maç sayısı 1 olarak yer alıyor; bu ayrımı not etmek gerekir. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 3,2 kart, ev sahibi beklenen 2,1, deplasman beklenen 1,1. 4 ve üzeri kart 6 maçın 4’ünde, yani yüzde 67; 5 ve üzeri kart 2 maçta yüzde 33, 6 ve üzeri kart ise 1 maçta yüzde 17. İlk yarı beklenen toplam 0,7; Levski’de ilk yarı 1,2, ikinci yarı 2,8, NEC’te ise ilk yarı 0, ikinci yarı 2. Bence maçın düğümü, özellikle ikinci yarıda Levski’nin deplasmanda yükselen kart temposu ve NEC’in gerilim altında oyuna ne kadar tutunacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 1 + 5 maç
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 9,00 | 18,00 | 27,00 |
| İç saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 24+ | %1001 / 1 maç | — |
| 26+ | %1001 / 1 maç | — |
| 28+ | %00 / 1 maç | — |
| 30+ | %00 / 1 maç | — |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %00 / 1 maç | — |
| 12+ | %00 / 1 maç | — |
| 13+ | %00 / 1 maç | — |
| 14+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
Levski Sofia · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,60 | 12,20 | 27,80 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 17,25 | 18,25 | 35,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 24+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 30+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 13+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 3,00 | 4,00 | 7,00 |
| İç saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %1001 / 1 maç | — |
| 7+ | %1001 / 1 maç | — |
| 9+ | %00 / 1 maç | — |
| 11+ | %00 / 1 maç | — |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 3+ | %1001 / 1 maç | — |
| 4+ | %00 / 1 maç | — |
| 5+ | %00 / 1 maç | — |
| 6+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 7 / 7 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
Levski Sofia · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel4 maç | — | — | — | — | 6,50 | 4,00 | 10,50 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 4,50 | 1,50 | 6,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 7+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 3+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 5+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 6+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 16 / 1 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 4 · Devre verisi tutulmuyor
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 11,00 | 12,00 | 23,00 |
| İç saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 26+ | %00 / 1 maç | — |
| 29+ | %00 / 1 maç | — |
| 32+ | %00 / 1 maç | — |
| 35+ | %00 / 1 maç | — |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %00 / 1 maç | — |
| 15+ | %00 / 1 maç | — |
| 17+ | %00 / 1 maç | — |
| 19+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
Levski Sofia · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 21,60 | 17,80 | 39,40 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 25,40 | 23,20 | 48,60 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 26+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 29+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 32+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 35+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 15+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 19+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 53 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00NEC · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Juventus | 0-5 | 9-18 | 3-4 | 11-12 |
Levski Sofia · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Salzburg | 0-1 | 21-9 | 8-8 | 20-17 |
| 28.08.25 | Dış | AZ | 1-4 | 5-14 | 8-3 | 16-15 |
| 21.08.25 | İç | AZ | 0-2 | 14-10 | 9-5 | 20-11 |
| 14.08.25 | Dış | Sabah | 2-0 | 21-18 | — | 22-23 |
| 07.08.25 | İç | Sabah | 1-0 | 17-10 | — | 30-23 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
NEC–Levski Sofia karşılaşmasında duran top ve oyunun kenar çizgilerindeki hareketlilik bakımından iki takım arasında belirgin bir fark var. NEC’in tek maçlık genel verisinde serbest vuruşlarda kendi kullandığı sayı maç başı 9, rakibine verdiği sayı 18 ve toplam 27. Bu toplamın 24 ve üzeri ile 26 ve üzeri seviyeye ulaşma oranı yüzde 100, 28 ve 30 ve üzeri oranı ise yüzde 0; NEC’in kendi kullandığı serbest vuruşlarda 11, 12, 13 ve 14 ve üzeri eşiklerin tamamı yüzde 0. Levski Sofia ise beş maçlık genel tabloda maç başı 15,6 serbest vuruş kullanıp 12,2 rakip serbest vuruşu yaşamış, toplam ortalama 27,8’e ulaşmış. Deplasman dört maçında bu değerler 17,25, 18,25 ve 35,5’e çıkıyor; 24 ve 26 ve üzeri toplamlar yüzde 75, 28 ve 30 ve üzeri toplamlar da yüzde 75. Kale vuruşlarında NEC’in toplamı 7, kendi hanesi 3; 5 ve 7 ve üzeri toplamlar yüzde 100. Levski’nin genel ortalaması 10,5, deplasmanda 6 ve her iki tabloda da 5, 7, 9 ve 11 ve üzeri eşiklerin oranı genelinde yüzde 75, deplasmanda yüzde 50. Taç atışlarında NEC’in toplamı 23 ve bütün eşiklerde oranı yüzde 0 iken Levski genelinde 39,4, deplasmanda 48,6 ortalamaya sahip; 26 ve 29 ve üzeri deplasman toplamları yüzde 100, 32 ve 35 ve üzeri yüzde 80.
İlk yarı, ikinci yarı ve maç sonu için ayrı devre değerleri paylaşılmadığından oyunun hangi bölümünde bu yoğunluğun arttığını söylemek mümkün değil; bunu özellikle kenara yazmak gerekir. Yine de birleşik beklentiler maçın karakterine dair güçlü bir çerçeve çiziyor: serbest vuruşlarda toplam 27,4, NEC için 10,6, Levski için 16,8; kale vuruşlarında toplam 8,75, NEC için 3,5, Levski için 5,25; taç atışlarında ise toplam 31,2, NEC için 14,4, Levski için 16,8. Benim gözüme çarpan, NEC’in tek maçlık verisinde daha sınırlı kalan kenar oyununun, Levski’nin özellikle deplasman alışkanlıklarıyla ciddi biçimde hareketlenme ihtimali. Levski’nin yüksek taç ve serbest vuruş ortalamaları, topun sık sık çizgiye taşınacağı, ikili mücadelelerin oyunu böleceği bir akışa işaret ediyor. Ancak bu tablo son birkaç maçlık örnekleme dayanıyor; sahada izlenmesi gereken asıl nokta, NEC’in baskı karşısında topu ne kadar süre tutabildiği olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 1 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 1 + 4 maç
Taç Atışı beklentisi · son 1 + 5 maç
NECvsLevski Sofia
15.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Juventus
Salzburg
AZ
Sabah
Sporting Braga