

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · Genel
Salzburg · İç saha
AC Milan · Genel
AC Milan · Dış saha
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Levski Sofia | — | 1-0 | 1-0 |
| 27.08.26 | İç | Mjällby | — | 3-0 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Mjällby | — | 1-0 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | Paphos | — | 3-3 | 0-2 |
| 06.08.26 | İç | Paphos | — | 1-0 | 0-0 |
AC Milan · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Benfica | — | 0-2 | 0-1 |
| 18.04.24 | Dış | Roma | — | 1-2 | 0-2 |
| 11.04.24 | İç | Roma | — | 0-1 | 0-1 |
| 14.03.24 | Dış | Slavia Praha | — | 3-1 | 3-0 |
| 07.03.24 | İç | Slavia Praha | — | 4-2 | 3-1 |
Salzburg · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Mjällby | — | 3-0 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | Paphos | — | 1-0 | 0-0 |
| 22.01.26 | İç | Basel | — | 3-1 | 3-0 |
| 06.11.25 | İç | Go Ahead Eagles | — | 2-0 | 0-0 |
AC Milan · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.24 | Dış | Roma | — | 1-2 | 0-2 |
| 14.03.24 | Dış | Slavia Praha | — | 3-1 | 3-0 |
| 22.02.24 | Dış | Rennes | — | 2-3 | 1-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Maç sonu toplam gol
| SalzburgGenel | Salzburgİç saha | AC MilanGenel | AC MilanDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
İlk yarı toplam gol
| SalzburgGenel | Salzburgİç saha | AC MilanGenel | AC MilanDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · Genel
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 3toplam |
AC Milan · Genel
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 175-90+ | 8toplam |
Salzburg · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 1toplam |
AC Milan · Dış saha
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 175-90+ | 6toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Salzburg’un son 5 maçında 9 gol atıp 3 gol yemesi, 1,8 gol atma ve 0,6 gol yeme ortalamasıyla oldukça dengeli bir tablo çiziyor; maç başı toplam gol 2,4. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1 gol varken, 2 ve üzeri gol ile 3 ve üzeri gol oranı yüzde 40’ta kaldı. İç sahada ise Salzburg daha üretken: son 4 maçta 9 gol attı, yalnızca 1 gol yedi; atılan gol ortalaması 2,25, yenilen gol ortalaması 0,25 ve maç başı toplam gol 2,5. Evindeki maçların yüzde 100’ünde 1 ve üzeri, yüzde 75’inde 2 ve üzeri, yüzde 50’sinde 3 ve üzeri gol çıktı. AC Milan’ın son 5 maçında 8 gol atıp 8 gol yemesi, iki alanda da 1,6 ortalama ve 3,2 maç başı toplam gol anlamına geliyor. Bu seride 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 60. Deplasmanda ise üç maçın tamamında en az 3 gol görülürken maç başı toplam 4; 2 ve üzeri ile 3 ve üzeri gol oranları yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 67.
İlk yarıdaki hikâye iki takım arasında belirgin biçimde ayrılıyor. Salzburg son 5 maçta ilk yarıda yalnızca 1 gol attı; 1 ve üzeri gol oranı yüzde 40, 2 ve üzeri yüzde 20. Gollerinin 8’i ikinci yarıda geldi ve özellikle 45-60 dakikaları arasında 3, 60-75 arasında 2, 75-90+ aralığında 3 gol buldu. İç sahada ilk yarı golü 3, ikinci yarı golü 6. Milan ise ilk yarıda 6 gol üretmiş; son 5 maçında 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 60. Deplasmanda bu oranlar yine yüzde 100 ve yüzde 100; gollerinin 4’ü 30-45+ aralığında. Milan’ın deplasman maçlarının üçünde de karşılıklı gol oldu, Salzburg’un genelinde bu sayı 1. Birleşik 10 maçta beklenen gol 2,8; karşılıklı gol 4 maçta yüzde 40, 2 ve üzeri gol yüzde 60, 3 ve üzeri yüzde 50, 4 ve üzeri yüzde 30, 5 ve üzeri yüzde 20. İlk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 70, 2 ve üzeri yüzde 40. Aralarındaki son 2 maçta maç başı gol 3, karşılıklı gol 1 maçta görüldü; oyunun kilidi, Salzburg’un ikinci yarı baskısı ile Milan’ın ilk yarıdaki hızlı hücumları arasında açılabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 2 maç
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · Genel
Salzburg · İç saha
AC Milan · Genel
AC Milan · Dış saha
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Levski Sofia | — | 1-0 | 4-5 | 9 | 2-3 |
| 27.08.26 | İç | Mjällby | — | 3-0 | 7-0 | 7 | 4-0 |
| 20.08.26 | Dış | Mjällby | — | 1-0 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 13.08.26 | Dış | Paphos | — | 3-3 | 2-4 | 6 | 1-0 |
| 06.08.26 | İç | Paphos | — | 1-0 | 13-0 | 13 | 8-0 |
AC Milan · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Benfica | — | 0-2 | 10-1 | 11 | 4-1 |
| 18.04.24 | Dış | Roma | — | 1-2 | 11-0 | 11 | 6-0 |
| 11.04.24 | İç | Roma | — | 0-1 | 9-3 | 12 | 4-3 |
| 14.03.24 | Dış | Slavia Praha | — | 3-1 | 5-3 | 8 | 4-2 |
| 07.03.24 | İç | Slavia Praha | — | 4-2 | 8-4 | 12 | 6-1 |
Salzburg · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Mjällby | — | 3-0 | 7-0 | 7 | 4-0 |
| 06.08.26 | İç | Paphos | — | 1-0 | 13-0 | 13 | 8-0 |
| 22.01.26 | İç | Basel | — | 3-1 | 8-2 | 10 | 5-0 |
| 06.11.25 | İç | Go Ahead Eagles | — | 2-0 | 3-4 | 7 | 2-1 |
AC Milan · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.24 | Dış | Roma | — | 1-2 | 11-0 | 11 | 6-0 |
| 14.03.24 | Dış | Slavia Praha | — | 3-1 | 5-3 | 8 | 4-2 |
| 22.02.24 | Dış | Rennes | — | 2-3 | 2-10 | 12 | 1-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Maç toplamı korner
| SalzburgGenel | Salzburgİç saha | AC MilanGenel | AC MilanDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı korner
| SalzburgGenel | Salzburgİç saha | AC MilanGenel | AC MilanDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · Korner dengesi (genel)
AC Milan · Korner dengesi (genel)
Salzburg · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
AC Milan · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Salzburg–AC Milan maçında korner açısından iki farklı karakter karşı karşıya geliyor. Salzburg’un son 5 maçındaki ortalaması 6,4 kullandığı ve 2,2 rakibe verdiği korner; toplam ortalama ise 8,6. İç sahaya geldiğimizde Salzburg’un üretimi belirgin biçimde artıyor: 4 maçta maç başı 7,75 korner kullanmış, rakiplerine yalnızca 1,5 korner vermiş ve toplam ortalama 9,25’e çıkmış. Bu sahada 3 ve üzeri takım korneri 4 maçın 4’ünde, 5 ve üzeri ile 6 ve üzeri korner ise 4 maçın 3’ünde görülmüş. Toplamda 8 ve üzeri korner iç saha maçlarının yüzde 50’sinde, 10 ve üzeri yüzde 50’sinde gerçekleşmiş; en yüksek toplam 13, en düşük toplam 7. Milan ise son 5 maçta 8,6 korner ortalamasıyla daha canlı bir hücum görüntüsü veriyor, rakibe verdiği ortalama 2,2. Deplasmandaki 3 maçta kendi korner ortalaması 6, toplam korner ortalaması 10,33. Bu karşılaşmaların tamamında 8 ve üzeri korner çıkarken 9, 10 ve 11 ve üzeri eşikleri yüzde 67’de kalmış. Milan’ın 5 ve üzeri takım korneri genelinde 5 maçın 5’inde, deplasmanda ise 3 maçın 2’sinde görülmüş; en yüksek deplasman toplamı 12.
Korner dengesi bence maçın en dikkat çekici başlığı. Salzburg genel tabloda 5 maçın 3’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, fakat 2 maçta geride kalmış; iç sahada bu üstünlük 4 maçın 3’ünde. Milan ise son 5 maçının tamamında rakibinden fazla korner üretmiş. Deplasmanda da 2 kez önde, 1 kez geride kalmış. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9,7 korner; bunun 4,3’ü Salzburg’a, 5,4’ü Milan’a düşüyor. Birleşik 10 maçın 6’sında 9 ve üzeri korner, 5’inde 10 ve üzeri, yine 5’inde 11 ve üzeri korner görülmüş; bu eşiklerin her biri için toplam değer 10. İlk yarı beklenen toplam 5,2, Salzburg’un iç saha ilk yarı ortalaması 5, Milan’ın deplasman ortalaması 5,33. Dolayısıyla karşılaşmanın başlangıcında iki takımın da kenarları kullanması şaşırtıcı olmaz. İşin ilginç tarafı, Salzburg’un evindeki güçlü korner baskısıyla Milan’ın genel üstünlüğünün aynı anda sınanacak olması. İlk bölümde kimin rakibi kendi ceza alanına daha fazla iteceği, toplam sayının ve korner dengesinin yönünü belirleyebilir; bu yorumun son birkaç maça dayandığını da akılda tutmak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · Genel
Salzburg · İç saha
AC Milan · Genel
AC Milan · Dış saha
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Levski Sofia | — | 1-0 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Mjällby | — | 3-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Mjällby | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | Paphos | — | 3-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | Paphos | — | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
AC Milan · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Benfica | — | 0-2 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 18.04.24 | Dış | Roma | — | 1-2 | 6-2 | 8 | 0-1 |
| 11.04.24 | İç | Roma | — | 0-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 14.03.24 | Dış | Slavia Praha | — | 3-1 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 07.03.24 | İç | Slavia Praha | — | 4-2 | 2-2 | 4 | 0-1 |
Salzburg · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Mjällby | — | 3-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | Paphos | — | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 22.01.26 | İç | Basel | — | 3-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 06.11.25 | İç | Go Ahead Eagles | — | 2-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
AC Milan · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.24 | Dış | Roma | — | 1-2 | 6-2 | 8 | 0-1 |
| 14.03.24 | Dış | Slavia Praha | — | 3-1 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 22.02.24 | Dış | Rennes | — | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Maç toplamı kart
| SalzburgGenel | Salzburgİç saha | AC MilanGenel | AC MilanDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın gördüğü kart
| SalzburgGenel | Salzburgİç saha | AC MilanGenel | AC MilanDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Hakem
Salzburg · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
AC Milan · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Salzburg–AC Milan karşılaşmasında kart havasını belirleyen temel ayrım, iki takımın son birkaç maçındaki disiplin profili. Salzburg genel tabloda maç başına 1,4 kart görürken rakipleri 2 kart almış ve toplam ortalama 3,4’te kalmış; en yüksek toplam 6, en düşük toplam ise 1 kart. Ancak iç sahada Salzburg’un kendi kart ortalaması yalnızca 0,5, rakiplerin ortalaması 3, toplam da 3,5. Evindeki dört maçın tamamında rakibinden az kart görmesi dikkat çekiyor. İç sahada 3 ve üzeri kart toplamı yüzde 75, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 25; 6 ve üzeri ile 7 ve üzeri kart görülmemiş. Salzburg’un takım olarak 1 ve üzeri kart alma oranı genelinde yüzde 60, iç sahada yüzde 50; 2 ve üzeri iç sahada yüzde 0. Milan tarafında ise genel toplam ortalaması 6 kart, takım ve rakip kart ortalamaları ayrı ayrı 3. En yüksek toplam 8, en düşük 4. Deplasmanda Milan 3,67 kart görürken rakipleri 2,67’de kalıyor ve toplam ortalama 6,33’e yükseliyor; 3 ve üzeri kart oranı yüzde 100, 4, 5, 6 ve 7 ve üzeri kart oranları yüzde 67. Milan’ın deplasmanda 1 ve 2 ve üzeri takım kartı oranı yüzde 100, 3 ve üzeri yüzde 67.
Hakemle ilgili bir veri paylaşılmadığı için düdüğün kart standardı üzerinden ayrıca bir yorum yapmak mümkün değil; yine de sahanın gerilimini okumak için elimizde güçlü bir karşılaştırma var. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 4,7 kart; bunun 2,2’si Salzburg, 2,5’i Milan kaynaklı. Bu birleşik tabloda 4 ve üzeri kart 10 maçın 7’sinde, yani yüzde 70; 5 ve üzeri 5 maçta yüzde 50, 6 ve üzeri 4 maçta yüzde 40 oranında kalmış. İlk yarı beklenen toplam 1,7 iken Milan’ın genelinde ikinci yarı ortalaması 3,8, deplasmanda ise 5; Salzburg’da bu değerler genel olarak ilk yarıda 1,2, ikinci yarıda 2,2, iç sahada 2,25 ve 1,25. İşin ilginç tarafı, Milan’ın kart yükü maç ilerledikçe belirginleşiyor. Kırmızı kart her iki takımın genel verisinde sıfır olsa da Salzburg’un son maçlarının birinde, Milan’ın üçünde kırmızı kart çıkmış; deplasman özelinde Milan’da bu sayı iki. Bu yüzden erken bölümde Salzburg’un rakibe bıraktığı kart üstünlüğü, ikinci yarıda Milan’ın artan sertliğiyle farklı bir hikâyeye dönebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,80 | 12,40 | 23,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 9,25 | 9,25 | 18,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 13+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AC Milan · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 12,00 | 14,00 | 26,00 |
| Dış saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %1001 / 1 maç | — |
| 23+ | %1001 / 1 maç | — |
| 25+ | %1001 / 1 maç | — |
| 27+ | %00 / 1 maç | — |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1001 / 1 maç | — |
| 11+ | %1001 / 1 maç | — |
| 12+ | %1001 / 1 maç | — |
| 13+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 26 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,20 | 7,80 | 14,00 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 7,25 | 9,50 | 16,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 1 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AC Milan · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,80 | 9,40 | 17,20 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 8,50 | 5,50 | 14,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,20 | 18,60 | 37,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 17,25 | 18,50 | 35,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 28+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 31+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 34+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 20+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 32 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AC Milan · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,20 | 14,60 | 29,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 16,00 | 18,67 | 34,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 28+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 31+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 34+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 37+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 20+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Salzburg · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Levski Sofia | 1-0 | 9-21 | 8-8 | 17-20 |
| 27.08.26 | İç | Mjällby | 3-0 | 10-5 | 6-10 | 18-20 |
| 20.08.26 | Dış | Mjällby | 1-0 | 12-7 | 9-9 | 19-13 |
| 13.08.26 | Dış | Paphos | 3-3 | 12-16 | 1-0 | 16-20 |
| 06.08.26 | İç | Paphos | 1-0 | 11-13 | 7-12 | 26-20 |
AC Milan · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Benfica | 0-2 | 12-14 | 6-11 | 13-5 |
| 18.04.24 | Dış | Roma | 1-2 | — | — | 21-18 |
| 11.04.24 | İç | Roma | 0-1 | — | — | 18-12 |
| 14.03.24 | Dış | Slavia Praha | 3-1 | — | 6-5 | 9-18 |
| 07.03.24 | İç | Slavia Praha | 4-2 | — | 8-12 | 15-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Salzburg–AC Milan eşleşmesinde duran top çevresindeki tablo, iki takımın farklı alışkanlıklarını gösteriyor. Salzburg’un son beş maçındaki serbest vuruş ortalaması 10,8; rakipleri 12,4 kullanmış ve toplam 23,2’ye ulaşılmış. İç sahada bu değerler 9,25, 9,25 ve 18,5’e geriliyor. Milan tarafında genel ortalama takım için 12, rakip için 14, toplamda 26; tek maçlık dış saha verisi bulunmadığı için bu alanda daha geniş bir karşılaştırma yapmak doğru olmaz. Salzburg’un genel maçlarında toplamın 21 ve üzeri olma oranı yüzde 60, takımın 10 ve üzeri serbest vuruş kullanma oranı yüzde 80. Milan’ın genelinde toplam 21, 23 ve 25 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 100 oranında görülürken, takımın 12 ve üzeri seviyeye ulaşması da yüzde 100. Kale vuruşlarında Salzburg iç sahada maç başı 7,25 kullanıyor, rakipleri 9,5’te kalıyor; toplam 16,75. Milan’ın dış saha ortalaması 8,5, rakip ortalaması 5,5, toplam ise 14. Taç atışlarında Salzburg’un iç saha toplamı 35,75; Milan’ın dış saha toplamı 34,67. İki takım da kendi adına 20 ve üzeri taç atışına sık çıkmıyor: oranlar sırasıyla yüzde 25 ve yüzde 33.
Devre bazında ayrıntılı değer bulunmadığı için ilk yarı ile ikinci yarı arasında sayısal bir fark kuramıyorum; fakat maç sonu toplamları oyunun ritmi hakkında yeterince fikir veriyor. Serbest vuruşta iki takımın birleşik beklenen toplamı 24,6; dağılım Salzburg için 12,4, Milan için 12,2. Bu, temaslı ve sık duran bir oyun ihtimalini öne çıkarıyor, ancak Salzburg’un iç saha 18,5’lik ortalaması ile Milan’ın genel 26’lık seviyesi arasında belirgin bir gerilim var. Kale vuruşunda birleşik beklenti 15,6 ve iki takım için 7,8’er; burada Milan’ın dış sahada rakiplerinden daha fazla kale vuruşu kullanması, oyunun zaman zaman kendi ceza alanına taşınabileceğini düşündürüyor. Taç atışında beklenen toplam 33,8, takım payları 16,9’ar. Açıkçası benim gözüme çarpan, taçlarda dengeli ve kenarları kullanan bir mücadele; serbest vuruşlarda ise Milan’ın genel yüksekliğiyle Salzburg’un iç sahadaki daha ölçülü profili arasındaki fark. Bunlar son birkaç maçlık örneklem; sahada özellikle kanat değişimlerini ve duran top sonrası ikinci topları izlemek gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 1 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
SalzburgvsAC Milan
15.10.2026 · 19:45FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Levski Sofia
Mjällby
Paphos
Benfica
Roma
Slavia Praha
Rennes