

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · Genel
Union Saint-Gilloise · İç saha
Real Sociedad · Genel
Real Sociedad · Dış saha
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Viktoria Plzeň | — | 3-0 | 2-0 |
| 20.02.25 | Dış | Ajax | — | 2-1 | 2-0 |
| 13.02.25 | İç | Ajax | — | 0-2 | 0-0 |
| 30.01.25 | Dış | Rangers | — | 1-2 | 0-1 |
| 23.01.25 | İç | Sporting Braga | — | 2-1 | 0-1 |
Real Sociedad · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | AFC Bournemouth | — | 1-2 | 0-2 |
| 13.03.25 | Dış | Manchester United | — | 1-4 | 1-1 |
| 06.03.25 | İç | Manchester United | — | 1-1 | 0-0 |
| 20.02.25 | İç | Midtjylland | — | 5-2 | 3-2 |
| 13.02.25 | Dış | Midtjylland | — | 2-1 | 2-1 |
Union Saint-Gilloise · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.25 | İç | Ajax | — | 0-2 | 0-0 |
| 23.01.25 | İç | Sporting Braga | — | 2-1 | 0-1 |
| 12.12.24 | İç | Nice | — | 2-1 | 1-1 |
| 07.11.24 | İç | Roma | — | 1-1 | 0-0 |
| 03.10.24 | İç | FK Bodo - Glimt | — | 0-0 | 0-0 |
Real Sociedad · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.25 | Dış | Manchester United | — | 1-4 | 1-1 |
| 13.02.25 | Dış | Midtjylland | — | 2-1 | 2-1 |
| 23.01.25 | Dış | Lazio | — | 1-3 | 0-3 |
| 07.11.24 | Dış | Viktoria Plzeň | — | 1-2 | 1-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Maç sonu toplam gol
| Union Saint-GilloiseGenel | Union Saint-Gilloiseİç saha | Real SociedadGenel | Real SociedadDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| Union Saint-GilloiseGenel | Union Saint-Gilloiseİç saha | Real SociedadGenel | Real SociedadDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · Genel
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 6toplam |
Real Sociedad · Genel
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 230-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 10toplam |
Union Saint-Gilloise · İç saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 260-75 | 075-90+ | 5toplam |
Real Sociedad · Dış saha
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 330-45+ | 145-60 | 060-75 | 375-90+ | 10toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Maçın havasında Union Saint-Gilloise’nin iç sahadaki kontrollü çizgisiyle Real Sociedad’ın deplasmandaki açık oyunu karşı karşıya geliyor. Union’un son 5 genel maçında 8 gol atıp 6 gol yemesi, maç başına 1,6 attığı, 1,2 yediği ve toplam gol ortalamasının 2,8 olduğu görülüyor. Bu karşılaşmaların tamamında 1 ve 2 üzeri gol, 4’ünde 3 ve üzeri gol geldi; 4 ve 5 üzeri gol ise hiç oluşmadı. Evindeki son 5 maçta ise 5 atıp 5 yedi, iki takım toplamı ortalama 2 gole indi; 1 ve 2 üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 40 seviyesinde kaldı. Real Sociedad’ın son 5 genel maçında 10 gol atıp 10 gol yemesi, iki alanda da 2 ortalama ve maç başına 4 toplam gole ulaşması, daha hareketli bir tablo sunuyor. Bu seride 1 ve 2 üzeri gol yüzde 100, 3 üzeri yüzde 80, 4 ve 5 üzeri yüzde 40. Deplasmandaki son 4 maçta 5 gol atıp 10 gol yemesi, attığı 1,25’e karşı 2,5 yediğini ve toplam ortalamanın 3,75 olduğunu gösteriyor; 1, 2 ve 3 üzeri gol yüzde 100, 4 üzeri yüzde 50, 5 üzeri yüzde 25.
İlk yarı, özellikle Real Sociedad tarafında oyunun erken açılabileceğini söylüyor: genel maçlarında 1 ve 2 üzeri ilk yarı golü yüzde 80, 3 üzeri yüzde 40; deplasmanda bu iki eşik yüzde 100, 3 üzeri yüzde 50. Union’da genel oranlar yüzde 80 ve yüzde 40, iç sahada ise yüzde 40 ve yüzde 20. Union’un golleri 15-30 dakikalarında 3, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 2, 60-75’te 1 ve 75-90+’ta 1 kez geldi; evinde en çok 75-90+ aralığında, 2 gol buldu. Sociedad genelinde 0-15’te 3, 30-45+’ta 2, 60-75’te 2 gol dikkat çekiyor; deplasmanda 0-15 ve 30-45+ aralıklarında ikişer gol attı. Union 5 genel maçının 3’ünde, evindeki 5 maçın 3’ünde karşılıklı gol gördü; Sociedad’da bu sayı genel ve deplasman serilerinde 5 ve 4. Birleşik 10 maçta beklenen gol 3,4, karşılıklı gol 8 maçta, 2 ve üzeri gol 10 maçta, 3 ve üzeri 8 maçta; ilk yarı 1 ve üzeri gol 8, 2 ve üzeri 6 maçta yaşandı. Aralarında son maç verisi yok; bence belirleyici nokta, Union’un ikinci yarı direnciyle Sociedad’ın erken baskısının çarpışması olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · Genel
Union Saint-Gilloise · İç saha
Real Sociedad · Genel
Real Sociedad · Dış saha
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Viktoria Plzeň | — | 3-0 | 1-5 | 6 | 0-3 |
| 20.02.25 | Dış | Ajax | — | 2-1 | 12-1 | 13 | 1-0 |
| 13.02.25 | İç | Ajax | — | 0-2 | 6-4 | 10 | 3-1 |
| 30.01.25 | Dış | Rangers | — | 1-2 | 3-4 | 7 | 2-3 |
| 23.01.25 | İç | Sporting Braga | — | 2-1 | 3-0 | 3 | 2-0 |
Real Sociedad · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | AFC Bournemouth | — | 1-2 | 10-3 | 13 | 2-2 |
| 06.03.25 | İç | Manchester United | — | 1-1 | 6-2 | 8 | 3-2 |
| 20.02.25 | İç | Midtjylland | — | 5-2 | 7-6 | 13 | 5-3 |
| 13.02.25 | Dış | Midtjylland | — | 2-1 | 3-8 | 11 | 1-4 |
| 30.01.25 | İç | PAOK | — | 2-0 | 4-4 | 8 | 2-3 |
Union Saint-Gilloise · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.25 | İç | Ajax | — | 0-2 | 6-4 | 10 | 3-1 |
| 23.01.25 | İç | Sporting Braga | — | 2-1 | 3-0 | 3 | 2-0 |
| 12.12.24 | İç | Nice | — | 2-1 | 8-3 | 11 | 2-2 |
| 07.11.24 | İç | Roma | — | 1-1 | 5-4 | 9 | 3-1 |
| 03.10.24 | İç | FK Bodo - Glimt | — | 0-0 | 4-2 | 6 | 2-0 |
Real Sociedad · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.25 | Dış | Midtjylland | — | 2-1 | 3-8 | 11 | 1-4 |
| 23.01.25 | Dış | Lazio | — | 1-3 | 3-3 | 6 | 2-2 |
| 07.11.24 | Dış | Viktoria Plzeň | — | 1-2 | 4-5 | 9 | 1-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Maç toplamı korner
| Union Saint-GilloiseGenel | Union Saint-Gilloiseİç saha | Real SociedadGenel | Real SociedadDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı korner
| Union Saint-GilloiseGenel | Union Saint-Gilloiseİç saha | Real SociedadGenel | Real SociedadDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · Korner dengesi (genel)
Real Sociedad · Korner dengesi (genel)
Union Saint-Gilloise · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Real Sociedad · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Union Saint-Gilloise ile Real Sociedad arasındaki maçta korner ritmi, iki takımın saha şartlarına göre belirgin biçimde değişiyor. Union’ın son 5 maç genelinde kullandığı korner ortalaması 5, rakibe verdiği 2,8 ve toplam korner ortalaması 7,8. İç sahada ise kendi ortalaması 5,2’ye çıkarken rakibe yalnızca 2,6 korner bırakıyor; toplam yine 7,8’de kalıyor ve 5 maçın tamamında rakibinden fazla korner kullanmış. Ev sahibinin iç saha maçlarında 8 ve 9 üzeri korner oranı yüzde 60, 10 üzeri yüzde 40, 11 üzeri yüzde 20, 12 üzeri ise yüzde 0. Takım bazında 3 ve üzeri korneri yüzde 100, 4 ve üzerini yüzde 80, 5 ve üzerini yüzde 60 oranında görmüş. Real Sociedad genelinde 6 korner kullanıp 4,6 korner veriyor, toplam ortalama 10,6; ancak deplasmanda kendi ortalaması 3,33’e inerken rakibe verdiği sayı 5,33’e yükseliyor ve toplam 8,67 oluyor. Deplasman maçlarında 8 ve 9 üzeri toplam korner yüzde 67, 10 ve 11 üzeri yüzde 33, 12 üzeri yüzde 0. Kendi adına 3 ve üzeri yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 33, 5 ve üzeri yüzde 0 seviyesinde.
Korner dengesi bence maçın asıl hikâyesini taşıyor: Union genelinde 5 maçın 3’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, 2’sinde geride kalmış; iç sahada ise bu denge 5-0 tamamen ev sahibinin lehine. Real Sociedad genelinde 3 kez üstün, 1 kez eşit, 1 kez geride; deplasmanda ise 3 maçın hiçbirinde rakibinden fazla korner üretememiş. İşin ilginç tarafı, Real’in deplasmanda düşük üretimine rağmen rakibe daha fazla korner vermesi. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9,2, ev sahibi beklentisi 4,8, deplasman beklentisi 4,4. Birleşik 10 maçta 9 ve 10 üzeri korner oranı yüzde 50, 11 üzeri yüzde 40; en yüksek toplamlar Union genelinde ve Real genelinde 13, Union iç sahada ve Real deplasmanında 11. İlk yarı beklenen toplam 4,2 olduğundan, oyunun kenarlara ne kadar erken taşınacağı önemli. Union’ın iç saha baskısı Real’in savunma kaynaklı korner verme eğilimini artırırsa ev sahibi dengeyi elinde tutabilir; Real topu daha fazla kullanıp kanatları işletirse maçın toplam ritmi yükselir. Bunlar son birkaç maçın örneklemi; sahadaki ilk bölümün temposu belirleyici olacaktır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · Genel
Union Saint-Gilloise · İç saha
Real Sociedad · Genel
Real Sociedad · Dış saha
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Viktoria Plzeň | — | 3-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 20.02.25 | Dış | Ajax | — | 2-1 | 6-8 | 14 | 0-1 |
| 13.02.25 | İç | Ajax | — | 0-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 30.01.25 | Dış | Rangers | — | 1-2 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 23.01.25 | İç | Sporting Braga | — | 2-1 | 7-7 | 14 | 2-2 |
Real Sociedad · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | AFC Bournemouth | — | 1-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 13.03.25 | Dış | Manchester United | — | 1-4 | 9-2 | 11 | 1-0 |
| 06.03.25 | İç | Manchester United | — | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 20.02.25 | İç | Midtjylland | — | 5-2 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 13.02.25 | Dış | Midtjylland | — | 2-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
Union Saint-Gilloise · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.25 | İç | Ajax | — | 0-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 23.01.25 | İç | Sporting Braga | — | 2-1 | 7-7 | 14 | 2-2 |
| 12.12.24 | İç | Nice | — | 2-1 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 07.11.24 | İç | Roma | — | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 03.10.24 | İç | FK Bodo - Glimt | — | 0-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
Real Sociedad · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.25 | Dış | Manchester United | — | 1-4 | 9-2 | 11 | 1-0 |
| 13.02.25 | Dış | Midtjylland | — | 2-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 23.01.25 | Dış | Lazio | — | 1-3 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 07.11.24 | Dış | Viktoria Plzeň | — | 1-2 | 5-3 | 8 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Maç toplamı kart
| Union Saint-GilloiseGenel | Union Saint-Gilloiseİç saha | Real SociedadGenel | Real SociedadDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| Union Saint-GilloiseGenel | Union Saint-Gilloiseİç saha | Real SociedadGenel | Real SociedadDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Hakem
Union Saint-Gilloise · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Real Sociedad · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Union Saint-Gilloise ile Real Sociedad arasındaki maç, kart temposu açısından iki farklı eğilimi aynı sahaya taşıyor. Union’ın son 5 maçında toplam kart ortalaması 8,2; kendi gördüğü kart ortalaması 3,6, rakibin gördüğü ise 4,6. Toplamda 3 ve üzeri kart 5 maçın 4’ünde, 4 ve üzeri kart yine 4’ünde, 5 ve üzeri kart 3’ünde görüldü; takım tarafında Union’ın 1 ve üzeri kartı 5 maçın 5’inde, 2 ve üzeri kartı 4’ünde mevcut. İç sahada toplam ortalama 6’ya gerilerken Union’ın kendi kart ortalaması 3,4, rakibin ortalaması 2,6. Burada 3 ve 4 ve üzeri kart eşikleri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60 seviyesinde; en yüksek toplam 14, en düşük toplam 2. Real Sociedad’ın genel toplam ortalaması 6,2, deplasman maçlarında ise 7,75. Dışarıda 4 maçın tamamında 3, 4 ve 5 ve üzeri kart görüldü; 6 ve 7 ve üzeri kart eşikleri yüzde 75. Sociedad’ın deplasmanda kendi kart ortalaması 5,25, rakibin 2,5 ve en yüksek toplam 11. 10 ve üzeri korner için bu veride oran bulunmuyor; bu değerlendirme yalnızca kartlar üzerinden okunmalı.
İşin ilginç tarafı, iki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 7,2 kart; bunun 3,1’i Union, 4,1’i Real Sociedad tarafına yazılıyor. 4 ve üzeri kart 10 maçın 8’inde, 5 ve üzeri 7’sinde, 6 ve üzeri 6’sında gerçekleşmiş. İlk yarı beklenen toplam 1,8 iken, Union’ın genelinde ikinci yarı ortalaması 6,6, iç sahada 5,2; Sociedad’da genel ikinci yarı 4,2, deplasmanda 5. Bu da asıl gerilimin oyunun son bölümünde büyüyebileceğini düşündürüyor. Union’ın genelinde 2, iç sahasında 1; Sociedad’ın genelinde 1, deplasmanında 2 kırmızı kart çıkan maç var. Birleşik tabloda kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 40, yani 10 maçın 4’ü. Hakemin son maçları ve kart ortalamaları paylaşılmadığı için düdük sahibinin etkisi hakkında sayı üzerinden hüküm kuramam. Yine de deplasmanda her maçta rakibinden fazla kart gören Sociedad’ın sertliği ve Union’ın iç sahadaki temaslı oyunu, özellikle ikinci yarıda belirleyici olabilir; maçın nabzını kenar yönetimiyle birlikte izlemek gerekecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 13,00 | 11,00 | 24,00 |
| İç saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 24+ | %1001 / 1 maç | — |
| 26+ | %00 / 1 maç | — |
| 28+ | %00 / 1 maç | — |
| 30+ | %00 / 1 maç | — |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1001 / 1 maç | — |
| 14+ | %00 / 1 maç | — |
| 15+ | %00 / 1 maç | — |
| 16+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 24 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
Real Sociedad · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel2 maç | — | — | — | — | 15,50 | 15,00 | 30,50 |
| Dış saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 24+ | %1002 / 2 maç | — |
| 26+ | %1002 / 2 maç | — |
| 28+ | %501 / 2 maç | — |
| 30+ | %501 / 2 maç | — |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1002 / 2 maç | — |
| 14+ | %1002 / 2 maç | — |
| 15+ | %501 / 2 maç | — |
| 16+ | %501 / 2 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 26 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 2 · Devre verisi tutulmuyor
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 5,40 | 7,80 | 13,20 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 5,50 | 7,00 | 12,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 11+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 4+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Real Sociedad · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 5,60 | 7,00 | 12,60 |
| Dış saha1 maç | — | — | — | — | 5,00 | 4,00 | 9,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %1005 / 5 maç | %1001 / 1 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %00 / 1 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %00 / 1 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %00 / 1 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 4+ | %1005 / 5 maç | %1001 / 1 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %1001 / 1 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %00 / 1 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %00 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,80 | 22,80 | 42,60 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 22,50 | 22,00 | 44,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 36+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 39+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 42+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 45+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 22+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 24+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 48 / 35 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Real Sociedad · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 22,20 | 17,80 | 40,00 |
| Dış saha1 maç | — | — | — | — | 26,00 | 14,00 | 40,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 36+ | %804 / 5 maç | %1001 / 1 maç |
| 39+ | %804 / 5 maç | %1001 / 1 maç |
| 42+ | %402 / 5 maç | %00 / 1 maç |
| 45+ | %00 / 5 maç | %00 / 1 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %1001 / 1 maç |
| 20+ | %804 / 5 maç | %1001 / 1 maç |
| 22+ | %402 / 5 maç | %1001 / 1 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %1001 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Union Saint-Gilloise · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Viktoria Plzeň | 3-0 | 13-11 | 3-9 | 18-27 |
| 20.02.25 | Dış | Ajax | 2-1 | — | — | — |
| 13.02.25 | İç | Ajax | 0-2 | — | — | — |
| 30.01.25 | Dış | Rangers | 1-2 | — | — | — |
| 23.01.25 | İç | Sporting Braga | 2-1 | — | — | — |
Real Sociedad · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | AFC Bournemouth | 1-2 | 17-18 | 7-10 | 20-24 |
| 13.03.25 | Dış | Manchester United | 1-4 | — | — | — |
| 06.03.25 | İç | Manchester United | 1-1 | 14-12 | 7-7 | 29-15 |
| 20.02.25 | İç | Midtjylland | 5-2 | — | — | — |
| 13.02.25 | Dış | Midtjylland | 2-1 | — | — | — |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Union Saint-Gilloise ile Real Sociedad arasında duran top ve oyunun kenar çizgisine taşan mücadele bakımından ilginç bir denge var. Serbest vuruşlarda Union Saint-Gilloise son 1 maçta maç başı 13 kullanıp 11 rakip serbest vuruşu gördü; toplam ortalaması 24 ve rakibinden fazla olduğu maç sayısı 1. Bu maçta toplamın 24 ve üzeri gelme yüzdesi yüzde 100, Union’ın kendi hanesinde 13 ve üzeri serbest vuruş yüzdesi de yüzde 100. Real Sociedad ise son 2 maçta maç başı 15,5 serbest vuruş kullanmış, rakibine 15 vermiş ve toplam ortalamayı 30,5’e taşımış. Onlarda 24 ve 26 ve üzeri toplam yüzdesi yüzde 100, 28 ve 30 ve üzeri ise yüzde 50; takımın 13 ve 14 ve üzeri serbest vuruş oranı yüzde 100. Kale vuruşlarında Union’ın genel ortalaması 5,4, rakibininki 7,8; Real Sociedad’da bu değerler 5,6 ve 7. Union’ın maç toplamı 13,2, Real Sociedad’ın 12,6. Taç atışlarında ise Union 19,8, Real Sociedad 22,2 ortalamayla daha hareketli. Union maçlarında toplam 36 ve 39 ve üzeri oranı yüzde 80, kendi adına 20 ve üzeri oranı yüzde 40; Real Sociedad’da toplam 36 ve 39 ve üzeri yüzde 80, takımın 20 ve üzeri oranı yüzde 80.
İlk yarı, ikinci yarı ve maç sonu devre kırılımı paylaşılmadığı için oyunun hangi bölümünde bu sayıların yükseldiğini söylemek mümkün değil; bu ayrımı zorlamamak gerekir. Yine de birleşik beklentiler, karşılaşmanın kenar çizgilerinde ve duran toplarda canlı bir yapı taşıdığını gösteriyor: serbest vuruşlarda beklenen toplam 27,25; Union Saint-Gilloise için 14, Real Sociedad için 13,25. Kale vuruşu beklentisi 12,9’a karşılık ev sahibi için 6,2, deplasman için 6,7. Taç atışlarında birleşik beklenti 41,3; Union için 18,8, Real Sociedad için 22,5. Benim gözüme çarpan, Real Sociedad’ın özellikle taçlarda daha yüksek hacim üretmesi, Union’ın ise iç sahadaki iki maçında taç toplamını 44,5’e çıkarması. Örneklemin son birkaç maçla sınırlı olduğunu akılda tutarak, izlerken oyunun kanatlara ne kadar açıldığını ve ikinci toplarda hangi takımın daha ısrarcı kaldığını takip etmek gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 1 + 2 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad
15.10.2026 · 19:45FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Viktoria Plzeň
Ajax
Rangers
Sporting Braga
AFC Bournemouth
Manchester United
Midtjylland
Nice
PAOK