ANALİZ.FUTBOLUnion Saint-Gilloise – Real Sociedad Maç Öncesi Analiz Sunumu
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
UEFA Avrupa Ligi · 2026/2027 · King Power at Den Dreef Stadion15.10.2026 · 19:45Türkiye saati
Union Saint-Gilloise 
GMMGG
VS
Real Sociedad 
GGBMM
Bu sunumda23 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–7
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Union Saint-Gilloise / Real Sociedad
Maç başı toplam gol2,80 / 4,00
3+ gol%80 / %80
03Sayfa 8–12
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Union Saint-Gilloise / Real Sociedad
Maç başı toplam korner7,80 / 10,60
10+ korner%40 / %60
04Sayfa 13–17
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Union Saint-Gilloise / Real Sociedad
Maç başı toplam kart8,20 / 6,20
5+ kart%60 / %80
05Sayfa 18–22
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Union Saint-Gilloise / Real Sociedad
Serbest Vuruş ort.13,00 / 15,50
Kale Vuruşu ort.5,40 / 5,60
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45
Bu maç için gösterilebilecek puan tablosu yok (eleme turu veya tek maçlık organizasyon).
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · Genel

8attığı gol
6yediği gol
Maç başı attığı 1,60Maç başı yediği 1,20Maç başı toplam gol 2,80Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Union Saint-Gilloise · İç saha

5attığı gol
5yediği gol
Maç başı attığı 1,00Maç başı yediği 1,00Maç başı toplam gol 2,00Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %40 (2)
5 maç

Real Sociedad · Genel

10attığı gol
10yediği gol
Maç başı attığı 2,00Maç başı yediği 2,00Maç başı toplam gol 4,00Karşılıklı gol %100 (5)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %0 (0)
5 maç

Real Sociedad · Dış saha

5attığı gol
10yediği gol
Maç başı attığı 1,25Maç başı yediği 2,50Maç başı toplam gol 3,75Karşılıklı gol %100 (4)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %0 (0)
4 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
17.09.26DışViktoria Plzeň—3-02-0
20.02.25DışAjax—2-12-0
13.02.25İçAjax—0-20-0
30.01.25DışRangers—1-20-1
23.01.25İçSporting Braga—2-10-1

Real Sociedad · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
17.09.26İçAFC Bournemouth—1-20-2
13.03.25DışManchester United—1-41-1
06.03.25İçManchester United—1-10-0
20.02.25İçMidtjylland—5-23-2
13.02.25DışMidtjylland—2-12-1

Union Saint-Gilloise · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
13.02.25İçAjax—0-20-0
23.01.25İçSporting Braga—2-10-1
12.12.24İçNice—2-11-1
07.11.24İçRoma—1-10-0
03.10.24İçFK Bodo - Glimt—0-00-0

Real Sociedad · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
13.03.25DışManchester United—1-41-1
13.02.25DışMidtjylland—2-12-1
23.01.25DışLazio—1-30-3
07.11.24DışViktoria Plzeň—1-21-1

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Maç sonu toplam gol

Union Saint-GilloiseGenelUnion Saint-Gilloiseİç sahaReal SociedadGenelReal SociedadDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%804 / 5 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+ gol%1005 / 5 maç%804 / 5 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
3+ gol%804 / 5 maç%402 / 5 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç

İlk yarı toplam gol

Union Saint-GilloiseGenelUnion Saint-Gilloiseİç sahaReal SociedadGenelReal SociedadDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%402 / 5 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+ gol%402 / 5 maç%201 / 5 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
3+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · Genel

00-15'3 · %3815-30'1 · %1330-45+'2 · %2545-60'1 · %1360-75'1 · %1375-90+'
8attığı gol
4 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%40 (2/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15215-30030-45+245-60160-75175-90+6toplam

Real Sociedad · Genel

3 · %300-15'1 · %1015-30'2 · %2030-45+'1 · %1045-60'2 · %2060-75'1 · %1075-90+'
10attığı gol
6 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%60 (3/5)ilk golü attığı maç
Yediği10-15315-30230-45+245-60060-75275-90+10toplam

Union Saint-Gilloise · İç saha

00-15'015-30'1 · %2030-45+'1 · %2045-60'1 · %2060-75'2 · %4075-90+'
5attığı gol
1 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%25 (1/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15115-30130-45+145-60260-75075-90+5toplam

Real Sociedad · Dış saha

2 · %400-15'015-30'2 · %4030-45+'045-60'060-75'1 · %2075-90+'
5attığı gol
4 / 1ilk yarı / ikinci yarı
%50 (2/4)ilk golü attığı maç
Yediği20-15115-30330-45+145-60060-75375-90+10toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Maçın havasında Union Saint-Gilloise’nin iç sahadaki kontrollü çizgisiyle Real Sociedad’ın deplasmandaki açık oyunu karşı karşıya geliyor. Union’un son 5 genel maçında 8 gol atıp 6 gol yemesi, maç başına 1,6 attığı, 1,2 yediği ve toplam gol ortalamasının 2,8 olduğu görülüyor. Bu karşılaşmaların tamamında 1 ve 2 üzeri gol, 4’ünde 3 ve üzeri gol geldi; 4 ve 5 üzeri gol ise hiç oluşmadı. Evindeki son 5 maçta ise 5 atıp 5 yedi, iki takım toplamı ortalama 2 gole indi; 1 ve 2 üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 40 seviyesinde kaldı. Real Sociedad’ın son 5 genel maçında 10 gol atıp 10 gol yemesi, iki alanda da 2 ortalama ve maç başına 4 toplam gole ulaşması, daha hareketli bir tablo sunuyor. Bu seride 1 ve 2 üzeri gol yüzde 100, 3 üzeri yüzde 80, 4 ve 5 üzeri yüzde 40. Deplasmandaki son 4 maçta 5 gol atıp 10 gol yemesi, attığı 1,25’e karşı 2,5 yediğini ve toplam ortalamanın 3,75 olduğunu gösteriyor; 1, 2 ve 3 üzeri gol yüzde 100, 4 üzeri yüzde 50, 5 üzeri yüzde 25.

İlk yarı, özellikle Real Sociedad tarafında oyunun erken açılabileceğini söylüyor: genel maçlarında 1 ve 2 üzeri ilk yarı golü yüzde 80, 3 üzeri yüzde 40; deplasmanda bu iki eşik yüzde 100, 3 üzeri yüzde 50. Union’da genel oranlar yüzde 80 ve yüzde 40, iç sahada ise yüzde 40 ve yüzde 20. Union’un golleri 15-30 dakikalarında 3, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 2, 60-75’te 1 ve 75-90+’ta 1 kez geldi; evinde en çok 75-90+ aralığında, 2 gol buldu. Sociedad genelinde 0-15’te 3, 30-45+’ta 2, 60-75’te 2 gol dikkat çekiyor; deplasmanda 0-15 ve 30-45+ aralıklarında ikişer gol attı. Union 5 genel maçının 3’ünde, evindeki 5 maçın 3’ünde karşılıklı gol gördü; Sociedad’da bu sayı genel ve deplasman serilerinde 5 ve 4. Birleşik 10 maçta beklenen gol 3,4, karşılıklı gol 8 maçta, 2 ve üzeri gol 10 maçta, 3 ve üzeri 8 maçta; ilk yarı 1 ve üzeri gol 8, 2 ve üzeri 6 maçta yaşandı. Aralarında son maç verisi yok; bence belirleyici nokta, Union’un ikinci yarı direnciyle Sociedad’ın erken baskısının çarpışması olacak.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

3,40Beklenen gol
%80Karşılıklı gol · 8/10
%1002+ gol · 10/10
%803+ gol · 8/10
%204+ gol · 2/10
%205+ gol · 2/10
%80İY 1+ gol · 8/10
%60İY 2+ gol · 6/10
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · Genel

25kullandığı korner
14rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,00Maç başı rakibe verdiği korner 2,80Maç başı toplam korner 7,80En yüksek / en düşük toplam 13 / 3Rakipten fazla korner 3 / 5Maç başı korner farkı +2,20
korner verisi olan 5 maç

Union Saint-Gilloise · İç saha

26kullandığı korner
13rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,20Maç başı rakibe verdiği korner 2,60Maç başı toplam korner 7,80En yüksek / en düşük toplam 11 / 3Rakipten fazla korner 5 / 5Maç başı korner farkı +2,60
korner verisi olan 5 maç

Real Sociedad · Genel

30kullandığı korner
23rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,00Maç başı rakibe verdiği korner 4,60Maç başı toplam korner 10,60En yüksek / en düşük toplam 13 / 8Rakipten fazla korner 3 / 5Maç başı korner farkı +1,40
korner verisi olan 5 maç

Real Sociedad · Dış saha

10kullandığı korner
16rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 3,33Maç başı rakibe verdiği korner 5,33Maç başı toplam korner 8,67En yüksek / en düşük toplam 11 / 6Rakipten fazla korner 0 / 3Maç başı korner farkı -2,00
korner verisi olan 3 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
17.09.26DışViktoria Plzeň—3-01-560-3
20.02.25DışAjax—2-112-1131-0
13.02.25İçAjax—0-26-4103-1
30.01.25DışRangers—1-23-472-3
23.01.25İçSporting Braga—2-13-032-0

Real Sociedad · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
17.09.26İçAFC Bournemouth—1-210-3132-2
06.03.25İçManchester United—1-16-283-2
20.02.25İçMidtjylland—5-27-6135-3
13.02.25DışMidtjylland—2-13-8111-4
30.01.25İçPAOK—2-04-482-3

Union Saint-Gilloise · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
13.02.25İçAjax—0-26-4103-1
23.01.25İçSporting Braga—2-13-032-0
12.12.24İçNice—2-18-3112-2
07.11.24İçRoma—1-15-493-1
03.10.24İçFK Bodo - Glimt—0-04-262-0

Real Sociedad · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
13.02.25DışMidtjylland—2-13-8111-4
23.01.25DışLazio—1-33-362-2
07.11.24DışViktoria Plzeň—1-24-591-0

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Maç toplamı korner

Union Saint-GilloiseGenelUnion Saint-Gilloiseİç sahaReal SociedadGenelReal SociedadDış saha
8+%402 / 5 maç%603 / 5 maç%1005 / 5 maç%672 / 3 maç
9+%402 / 5 maç%603 / 5 maç%603 / 5 maç%672 / 3 maç
10+%402 / 5 maç%402 / 5 maç%603 / 5 maç%331 / 3 maç
11+%201 / 5 maç%201 / 5 maç%603 / 5 maç%331 / 3 maç
12+%201 / 5 maç%00 / 5 maç%402 / 5 maç%00 / 3 maç

Takımın kullandığı korner

Union Saint-GilloiseGenelUnion Saint-Gilloiseİç sahaReal SociedadGenelReal SociedadDış saha
3+%804 / 5 maç%1005 / 5 maç%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
4+%402 / 5 maç%804 / 5 maç%804 / 5 maç%331 / 3 maç
5+%402 / 5 maç%603 / 5 maç%603 / 5 maç%00 / 3 maç
6+%402 / 5 maç%402 / 5 maç%603 / 5 maç%00 / 3 maç
7+%201 / 5 maç%201 / 5 maç%402 / 5 maç%00 / 3 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · Korner dengesi (genel)

3 rakipten fazla0 eşit2 rakipten az
5,00kullandığı
2,80verdiği
+2,20maç başı fark

Real Sociedad · Korner dengesi (genel)

3 rakipten fazla1 eşit1 rakipten az
6,00kullandığı
4,60verdiği
+1,40maç başı fark

Union Saint-Gilloise · Devrelere göre korner

3,00İlk yarı toplam4,80İkinci yarı toplam1,60İY kullandığı
%40İY 4+ · 2/5
%20İY 5+ · 1/5
%0İY 6+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

Real Sociedad · Devrelere göre korner

5,40İlk yarı toplam5,20İkinci yarı toplam2,60İY kullandığı
%100İY 4+ · 5/5
%80İY 5+ · 4/5
%20İY 6+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Union Saint-Gilloise ile Real Sociedad arasındaki maçta korner ritmi, iki takımın saha şartlarına göre belirgin biçimde değişiyor. Union’ın son 5 maç genelinde kullandığı korner ortalaması 5, rakibe verdiği 2,8 ve toplam korner ortalaması 7,8. İç sahada ise kendi ortalaması 5,2’ye çıkarken rakibe yalnızca 2,6 korner bırakıyor; toplam yine 7,8’de kalıyor ve 5 maçın tamamında rakibinden fazla korner kullanmış. Ev sahibinin iç saha maçlarında 8 ve 9 üzeri korner oranı yüzde 60, 10 üzeri yüzde 40, 11 üzeri yüzde 20, 12 üzeri ise yüzde 0. Takım bazında 3 ve üzeri korneri yüzde 100, 4 ve üzerini yüzde 80, 5 ve üzerini yüzde 60 oranında görmüş. Real Sociedad genelinde 6 korner kullanıp 4,6 korner veriyor, toplam ortalama 10,6; ancak deplasmanda kendi ortalaması 3,33’e inerken rakibe verdiği sayı 5,33’e yükseliyor ve toplam 8,67 oluyor. Deplasman maçlarında 8 ve 9 üzeri toplam korner yüzde 67, 10 ve 11 üzeri yüzde 33, 12 üzeri yüzde 0. Kendi adına 3 ve üzeri yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 33, 5 ve üzeri yüzde 0 seviyesinde.

Korner dengesi bence maçın asıl hikâyesini taşıyor: Union genelinde 5 maçın 3’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, 2’sinde geride kalmış; iç sahada ise bu denge 5-0 tamamen ev sahibinin lehine. Real Sociedad genelinde 3 kez üstün, 1 kez eşit, 1 kez geride; deplasmanda ise 3 maçın hiçbirinde rakibinden fazla korner üretememiş. İşin ilginç tarafı, Real’in deplasmanda düşük üretimine rağmen rakibe daha fazla korner vermesi. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9,2, ev sahibi beklentisi 4,8, deplasman beklentisi 4,4. Birleşik 10 maçta 9 ve 10 üzeri korner oranı yüzde 50, 11 üzeri yüzde 40; en yüksek toplamlar Union genelinde ve Real genelinde 13, Union iç sahada ve Real deplasmanında 11. İlk yarı beklenen toplam 4,2 olduğundan, oyunun kenarlara ne kadar erken taşınacağı önemli. Union’ın iç saha baskısı Real’in savunma kaynaklı korner verme eğilimini artırırsa ev sahibi dengeyi elinde tutabilir; Real topu daha fazla kullanıp kanatları işletirse maçın toplam ritmi yükselir. Bunlar son birkaç maçın örneklemi; sahadaki ilk bölümün temposu belirleyici olacaktır.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

9,20Beklenen toplam
4,80Ev sahibi beklenen
4,40Deplasman beklenen
%509+ korner · 5/10
%5010+ korner · 5/10
%4011+ korner · 4/10
4,20İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · Genel

18gördüğü kart
23rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 3,60Maç başı rakibin gördüğü kart 4,60Maç başı toplam kart 8,20En yüksek / en düşük toplam 14 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 16 / 2Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Union Saint-Gilloise · İç saha

17gördüğü kart
13rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 3,40Maç başı rakibin gördüğü kart 2,60Maç başı toplam kart 6,00En yüksek / en düşük toplam 14 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 15 / 2Kırmızı kart çıkan maç 1 / 5
kart verisi olan 5 maç

Real Sociedad · Genel

18gördüğü kart
13rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 3,60Maç başı rakibin gördüğü kart 2,60Maç başı toplam kart 6,20En yüksek / en düşük toplam 11 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 16 / 1Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Real Sociedad · Dış saha

21gördüğü kart
10rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 5,25Maç başı rakibin gördüğü kart 2,50Maç başı toplam kart 7,75En yüksek / en düşük toplam 11 / 5Sarı / kırmızı (kendi) 18 / 2Kırmızı kart çıkan maç 2 / 4
kart verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
17.09.26DışViktoria Plzeň—3-02-240-0
20.02.25DışAjax—2-16-8140-1
13.02.25İçAjax—0-21-120-0
30.01.25DışRangers—1-22-570-0
23.01.25İçSporting Braga—2-17-7142-2

Real Sociedad · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
17.09.26İçAFC Bournemouth—1-23-360-0
13.03.25DışManchester United—1-49-2111-0
06.03.25İçManchester United—1-11-120-0
20.02.25İçMidtjylland—5-21-450-1
13.02.25DışMidtjylland—2-14-370-0

Union Saint-Gilloise · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
13.02.25İçAjax—0-21-120-0
23.01.25İçSporting Braga—2-17-7142-2
12.12.24İçNice—2-14-150-0
07.11.24İçRoma—1-12-240-0
03.10.24İçFK Bodo - Glimt—0-03-250-0

Real Sociedad · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
13.03.25DışManchester United—1-49-2111-0
13.02.25DışMidtjylland—2-14-370-0
23.01.25DışLazio—1-33-251-0
07.11.24DışViktoria Plzeň—1-25-380-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Maç toplamı kart

Union Saint-GilloiseGenelUnion Saint-Gilloiseİç sahaReal SociedadGenelReal SociedadDış saha
3+%804 / 5 maç%804 / 5 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
4+%804 / 5 maç%804 / 5 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
5+%603 / 5 maç%603 / 5 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
6+%603 / 5 maç%201 / 5 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
7+%603 / 5 maç%201 / 5 maç%402 / 5 maç%753 / 4 maç

Takımın gördüğü kart

Union Saint-GilloiseGenelUnion Saint-Gilloiseİç sahaReal SociedadGenelReal SociedadDış saha
1+%1005 / 5 maç%1005 / 5 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+%804 / 5 maç%804 / 5 maç%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
3+%402 / 5 maç%603 / 5 maç%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
4+%402 / 5 maç%402 / 5 maç%402 / 5 maç%753 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Union Saint-Gilloise · Devrelere göre kart

1,60İlk yarı toplam6,60İkinci yarı toplam0,60İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%60İY 2+ · 3/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

Real Sociedad · Devrelere göre kart

2,00İlk yarı toplam4,20İkinci yarı toplam1,00İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%80İY 2+ · 4/5
%40İY 3+ · 2/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Union Saint-Gilloise ile Real Sociedad arasındaki maç, kart temposu açısından iki farklı eğilimi aynı sahaya taşıyor. Union’ın son 5 maçında toplam kart ortalaması 8,2; kendi gördüğü kart ortalaması 3,6, rakibin gördüğü ise 4,6. Toplamda 3 ve üzeri kart 5 maçın 4’ünde, 4 ve üzeri kart yine 4’ünde, 5 ve üzeri kart 3’ünde görüldü; takım tarafında Union’ın 1 ve üzeri kartı 5 maçın 5’inde, 2 ve üzeri kartı 4’ünde mevcut. İç sahada toplam ortalama 6’ya gerilerken Union’ın kendi kart ortalaması 3,4, rakibin ortalaması 2,6. Burada 3 ve 4 ve üzeri kart eşikleri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60 seviyesinde; en yüksek toplam 14, en düşük toplam 2. Real Sociedad’ın genel toplam ortalaması 6,2, deplasman maçlarında ise 7,75. Dışarıda 4 maçın tamamında 3, 4 ve 5 ve üzeri kart görüldü; 6 ve 7 ve üzeri kart eşikleri yüzde 75. Sociedad’ın deplasmanda kendi kart ortalaması 5,25, rakibin 2,5 ve en yüksek toplam 11. 10 ve üzeri korner için bu veride oran bulunmuyor; bu değerlendirme yalnızca kartlar üzerinden okunmalı.

İşin ilginç tarafı, iki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 7,2 kart; bunun 3,1’i Union, 4,1’i Real Sociedad tarafına yazılıyor. 4 ve üzeri kart 10 maçın 8’inde, 5 ve üzeri 7’sinde, 6 ve üzeri 6’sında gerçekleşmiş. İlk yarı beklenen toplam 1,8 iken, Union’ın genelinde ikinci yarı ortalaması 6,6, iç sahada 5,2; Sociedad’da genel ikinci yarı 4,2, deplasmanda 5. Bu da asıl gerilimin oyunun son bölümünde büyüyebileceğini düşündürüyor. Union’ın genelinde 2, iç sahasında 1; Sociedad’ın genelinde 1, deplasmanında 2 kırmızı kart çıkan maç var. Birleşik tabloda kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 40, yani 10 maçın 4’ü. Hakemin son maçları ve kart ortalamaları paylaşılmadığı için düdük sahibinin etkisi hakkında sayı üzerinden hüküm kuramam. Yine de deplasmanda her maçta rakibinden fazla kart gören Sociedad’ın sertliği ve Union’ın iç sahadaki temaslı oyunu, özellikle ikinci yarıda belirleyici olabilir; maçın nabzını kenar yönetimiyle birlikte izlemek gerekecek.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

7,20Beklenen toplam
3,10Ev sahibi beklenen
4,10Deplasman beklenen
%804+ kart · 8/10
%705+ kart · 7/10
%606+ kart · 6/10
%40Kırmızı kart çıkan maç · 4/10
1,80İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel1 maç————13,0011,0024,00
İç saha0 maç———————
Maç toplamı
Genelİç saha
24+%1001 / 1 maç—
26+%00 / 1 maç—
28+%00 / 1 maç—
30+%00 / 1 maç—
Takımın kullandığı
Genelİç saha
13+%1001 / 1 maç—
14+%00 / 1 maç—
15+%00 / 1 maç—
16+%00 / 1 maç—

En yüksek / en düşük toplam: 24 / 24 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor

Real Sociedad · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel2 maç————15,5015,0030,50
Dış saha0 maç———————
Maç toplamı
GenelDış saha
24+%1002 / 2 maç—
26+%1002 / 2 maç—
28+%501 / 2 maç—
30+%501 / 2 maç—
Takımın kullandığı
GenelDış saha
13+%1002 / 2 maç—
14+%1002 / 2 maç—
15+%501 / 2 maç—
16+%501 / 2 maç—

En yüksek / en düşük toplam: 35 / 26 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 2 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————5,407,8013,20
İç saha2 maç————5,507,0012,50
Maç toplamı
Genelİç saha
9+%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç
11+%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç
13+%402 / 5 maç%501 / 2 maç
15+%201 / 5 maç%00 / 2 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
4+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
5+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
6+%402 / 5 maç%501 / 2 maç
7+%201 / 5 maç%00 / 2 maç

En yüksek / en düşük toplam: 17 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Real Sociedad · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————5,607,0012,60
Dış saha1 maç————5,004,009,00
Maç toplamı
GenelDış saha
9+%1005 / 5 maç%1001 / 1 maç
11+%804 / 5 maç%00 / 1 maç
13+%402 / 5 maç%00 / 1 maç
15+%201 / 5 maç%00 / 1 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
4+%1005 / 5 maç%1001 / 1 maç
5+%804 / 5 maç%1001 / 1 maç
6+%402 / 5 maç%00 / 1 maç
7+%402 / 5 maç%00 / 1 maç

En yüksek / en düşük toplam: 17 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————19,8022,8042,60
İç saha2 maç————22,5022,0044,50
Maç toplamı
Genelİç saha
36+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
39+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
42+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
45+%402 / 5 maç%501 / 2 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
18+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
20+%402 / 5 maç%501 / 2 maç
22+%201 / 5 maç%501 / 2 maç
24+%201 / 5 maç%501 / 2 maç

En yüksek / en düşük toplam: 48 / 35 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Real Sociedad · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————22,2017,8040,00
Dış saha1 maç————26,0014,0040,00
Maç toplamı
GenelDış saha
36+%804 / 5 maç%1001 / 1 maç
39+%804 / 5 maç%1001 / 1 maç
42+%402 / 5 maç%00 / 1 maç
45+%00 / 5 maç%00 / 1 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
18+%804 / 5 maç%1001 / 1 maç
20+%804 / 5 maç%1001 / 1 maç
22+%402 / 5 maç%1001 / 1 maç
24+%402 / 5 maç%1001 / 1 maç

En yüksek / en düşük toplam: 44 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Union Saint-Gilloise · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
17.09.26DışViktoria Plzeň3-013-113-918-27
20.02.25DışAjax2-1———
13.02.25İçAjax0-2———
30.01.25DışRangers1-2———
23.01.25İçSporting Braga2-1———

Real Sociedad · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
17.09.26İçAFC Bournemouth1-217-187-1020-24
13.03.25DışManchester United1-4———
06.03.25İçManchester United1-114-127-729-15
20.02.25İçMidtjylland5-2———
13.02.25DışMidtjylland2-1———

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Union Saint-GilloisevsReal Sociedad15.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Union Saint-Gilloise ile Real Sociedad arasında duran top ve oyunun kenar çizgisine taşan mücadele bakımından ilginç bir denge var. Serbest vuruşlarda Union Saint-Gilloise son 1 maçta maç başı 13 kullanıp 11 rakip serbest vuruşu gördü; toplam ortalaması 24 ve rakibinden fazla olduğu maç sayısı 1. Bu maçta toplamın 24 ve üzeri gelme yüzdesi yüzde 100, Union’ın kendi hanesinde 13 ve üzeri serbest vuruş yüzdesi de yüzde 100. Real Sociedad ise son 2 maçta maç başı 15,5 serbest vuruş kullanmış, rakibine 15 vermiş ve toplam ortalamayı 30,5’e taşımış. Onlarda 24 ve 26 ve üzeri toplam yüzdesi yüzde 100, 28 ve 30 ve üzeri ise yüzde 50; takımın 13 ve 14 ve üzeri serbest vuruş oranı yüzde 100. Kale vuruşlarında Union’ın genel ortalaması 5,4, rakibininki 7,8; Real Sociedad’da bu değerler 5,6 ve 7. Union’ın maç toplamı 13,2, Real Sociedad’ın 12,6. Taç atışlarında ise Union 19,8, Real Sociedad 22,2 ortalamayla daha hareketli. Union maçlarında toplam 36 ve 39 ve üzeri oranı yüzde 80, kendi adına 20 ve üzeri oranı yüzde 40; Real Sociedad’da toplam 36 ve 39 ve üzeri yüzde 80, takımın 20 ve üzeri oranı yüzde 80.

İlk yarı, ikinci yarı ve maç sonu devre kırılımı paylaşılmadığı için oyunun hangi bölümünde bu sayıların yükseldiğini söylemek mümkün değil; bu ayrımı zorlamamak gerekir. Yine de birleşik beklentiler, karşılaşmanın kenar çizgilerinde ve duran toplarda canlı bir yapı taşıdığını gösteriyor: serbest vuruşlarda beklenen toplam 27,25; Union Saint-Gilloise için 14, Real Sociedad için 13,25. Kale vuruşu beklentisi 12,9’a karşılık ev sahibi için 6,2, deplasman için 6,7. Taç atışlarında birleşik beklenti 41,3; Union için 18,8, Real Sociedad için 22,5. Benim gözüme çarpan, Real Sociedad’ın özellikle taçlarda daha yüksek hacim üretmesi, Union’ın ise iç sahadaki iki maçında taç toplamını 44,5’e çıkarması. Örneklemin son birkaç maçla sınırlı olduğunu akılda tutarak, izlerken oyunun kanatlara ne kadar açıldığını ve ikinci toplarda hangi takımın daha ısrarcı kaldığını takip etmek gerekir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 1 + 2 maç

27,25Beklenen toplam
14,00Ev sahibi
13,25Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

12,90Beklenen toplam
6,20Ev sahibi
6,70Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

41,30Beklenen toplam
18,80Ev sahibi
22,50Deplasman