

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Türkiye 1. Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | +13 | 22 | BGGGG |
| 2 | Bursaspor | 9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | +8 | 19 | GGBGM |
| 3 | 76 Iğdır Belediyespor | 9 | 6 | 1 | 2 | 14:8 | +6 | 19 | GGGBG |
| 4 | Keçiörengücü | 9 | 4 | 4 | 1 | 19:10 | +9 | 16 | GGBBG |
| 5 | Batman Petrolspor | 9 | 5 | 1 | 3 | 16:15 | +1 | 16 | GGMMM |
| 6 | Mardin BB | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | +5 | 15 | BGMMG |
| 7 | Antalyaspor | 9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | +2 | 15 | GMGGG |
| 8 | Sarıyer | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | +2 | 15 | GMBGB |
| 9 | Bandırmaspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 14:5 | +9 | 13 | MGBMG |
| 10 | Fatih Karagümrük | 9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | +1 | 13 | BMBGB |
| 11 | Muğlaspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | +1 | 12 | GBBBB |
| 12 | Sivasspor | 9 | 2 | 5 | 2 | 13:12 | +1 | 11 | BGBBG |
| 13 | Pendikspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 11:17 | -6 | 10 | MGBBM |
| 14 | Manisa BBSK | 9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | MMBMM |
| 15 | BB Bodrumspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | BMGBM |
| 16 | Erokspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | BMBMG |
| 17 | Ümraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | MMMGB |
| 18 | Van BB | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:19 | -11 | 6 | MBBMM |
| 19 | İstanbulspor | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:20 | -13 | 5 | MMMGM |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 | MMBMM |
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · Genel
Keçiörengücü · İç saha
76 Iğdır Belediyespor · Genel
76 Iğdır Belediyespor · Dış saha
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · Son 5 maç (genel) · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | BB Bodrumspor | 15. | 2-0 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Sivasspor | 12. | 1-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Van BB | 18. | 1-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Sarıyer | 8. | 3-0 | 1-0 |
| 01.09.26 | Dış | Boluspor | 20. | 2-0 | 2-0 |
76 Iğdır Belediyespor · Son 5 maç (genel) · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Batman Petrolspor | 5. | 2-1 | 2-1 |
| 18.09.26 | Dış | Muğlaspor | 11. | 2-2 | 1-1 |
| 13.09.26 | İç | Mardin BB | 6. | 1-0 | 0-0 |
| 07.09.26 | Dış | İstanbulspor | 19. | 2-1 | 1-0 |
| 03.09.26 | İç | Manisa BBSK | 14. | 4-2 | 3-1 |
Keçiörengücü · Son 5 iç saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Sivasspor | 12. | 1-1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Sarıyer | 8. | 3-0 | 1-0 |
| 28.08.26 | İç | Ümraniyespor | 17. | 2-2 | 1-2 |
| 16.08.26 | İç | Pendikspor | 13. | 4-1 | 2-1 |
76 Iğdır Belediyespor · Son 5 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Muğlaspor | 11. | 2-2 | 1-1 |
| 07.09.26 | Dış | İstanbulspor | 19. | 2-1 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | Erokspor | 16. | 1-0 | 1-0 |
| 15.08.26 | Dış | Bursaspor | 2. | 0-1 | 0-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Maç sonu toplam gol
| KeçiörengücüGenel | Keçiörengücüİç saha | 76 Iğdır BelediyesporGenel | 76 Iğdır BelediyesporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| KeçiörengücüGenel | Keçiörengücüİç saha | 76 Iğdır BelediyesporGenel | 76 Iğdır BelediyesporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 2toplam |
76 Iğdır Belediyespor · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 330-45+ | 045-60 | 060-75 | 375-90+ | 6toplam |
Keçiörengücü · İç saha
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 4toplam |
76 Iğdır Belediyespor · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 275-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Keçiörengücü cephesinde son 5 maçta 9 gol atıp 2 gol yeme, maç başına 1,8 gol üretip yalnızca 0,4 gol verme görüntüsü var; toplam gol ortalaması da 2,2. İç sahadaki son 4 karşılaşmada ise 10 gol atılması, 4 gol yenmesi ve 3,5 toplam gol ortalaması, evindeki hücum iştahını daha net gösteriyor. Bu maçların tamamında 1 ve 2 ve üzeri gol görülürken, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 75, 4 ve üzeri gol yüzde 50, 5 ve üzeri gol yüzde 25 seviyesinde. 76 Iğdır Belediyespor son 5 maçında 11 gol atıp 6 gol yedi; 2,2 atılan, 1,2 yenilen ve 3,4 toplam gol ortalamasıyla daha hareketli bir tablo ortaya koydu. Deplasmandaki son 4 maçta ise 5 gol atıp 4 gol yedi, ortalamalar 1,25 ve 1 olurken toplam 2,25’te kaldı. Dış sahada 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve 3 ve üzeri gol yüzde 50, 4 ve üzeri gol yüzde 25; 5 ve üzeri gol ise yüzde 0. Açıkçası burada Keçiörengücü’nün ev üretimiyle Iğdır’ın genel hücum temposu karşı karşıya geliyor.
İlk yarıdaki ritim de maçı şekillendirebilir. Keçiörengücü’nün iç saha maçlarında ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 75, 2 ve 3 ve üzeri gol yüzde 50; Iğdır’ın deplasmanında ise 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 25, 3 ve üzeri gol yüzde 0. Keçiörengücü evinde gollerini en çok 30-45+ dakikalarında 3 ve 60-75 arasında 3 kez bulmuş; Iğdır deplasmanda 0-15, 15-30, 30-45+, 45-60 ve 75-90+ aralıklarının her birinde 1 gol attı. Ev sahibi 60-75 arasında 1, 75-90+ arasında 1 gol yerken, Iğdır’ın yediği gollerin 15-30’da 1, 30-45+’da 1 ve 75-90+’da 2 olması, son bölüm savunmasını izlenmesi gereken noktaya taşıyor. Birleşik son 10 maçta beklenen gol 2,8; karşılıklı gol 6 maçta yüzde 60, 2 ve üzeri gol 9 maçta yüzde 90, 3 ve üzeri gol 5 maçta yüzde 50, ilk yarı 1 ve üzeri gol 8 maçta yüzde 80. Aralarındaki son 4 maçta maç başı gol 2,25, 2,5 üzeri gol 2, karşılıklı gol ise 1 maçta kaldı. Bence ilk düdükten sonra özellikle ilk yarı temposu ve 30-45+ aralığı belirleyici olabilir; yine de bunlar son birkaç maçın verileri.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 4 maç
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · Genel
Keçiörengücü · İç saha
76 Iğdır Belediyespor · Genel
76 Iğdır Belediyespor · Dış saha
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · Son 5 maç (genel) · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | BB Bodrumspor | 15. | 2-0 | 1-7 | 8 | 1-2 |
| 19.09.26 | İç | Sivasspor | 12. | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-1 |
| 12.09.26 | Dış | Van BB | 18. | 1-1 | 4-10 | 14 | 2-6 |
| 05.09.26 | İç | Sarıyer | 8. | 3-0 | 5-4 | 9 | 3-1 |
| 01.09.26 | Dış | Boluspor | 20. | 2-0 | 6-2 | 8 | 2-0 |
76 Iğdır Belediyespor · Son 5 maç (genel) · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Batman Petrolspor | 5. | 2-1 | 3-2 | 5 | 2-2 |
| 18.09.26 | Dış | Muğlaspor | 11. | 2-2 | 7-6 | 13 | 5-3 |
| 13.09.26 | İç | Mardin BB | 6. | 1-0 | 3-6 | 9 | 1-1 |
| 07.09.26 | Dış | İstanbulspor | 19. | 2-1 | 2-9 | 11 | 1-6 |
| 03.09.26 | İç | Manisa BBSK | 14. | 4-2 | 7-6 | 13 | 3-2 |
Keçiörengücü · Son 5 iç saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Sivasspor | 12. | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Sarıyer | 8. | 3-0 | 5-4 | 9 | 3-1 |
| 28.08.26 | İç | Ümraniyespor | 17. | 2-2 | 3-5 | 8 | 1-1 |
| 16.08.26 | İç | Pendikspor | 13. | 4-1 | 2-6 | 8 | 2-3 |
76 Iğdır Belediyespor · Son 5 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Muğlaspor | 11. | 2-2 | 7-6 | 13 | 5-3 |
| 07.09.26 | Dış | İstanbulspor | 19. | 2-1 | 2-9 | 11 | 1-6 |
| 30.08.26 | Dış | Erokspor | 16. | 1-0 | 7-5 | 12 | 6-2 |
| 15.08.26 | Dış | Bursaspor | 2. | 0-1 | 4-3 | 7 | 2-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Maç toplamı korner
| KeçiörengücüGenel | Keçiörengücüİç saha | 76 Iğdır BelediyesporGenel | 76 Iğdır BelediyesporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| KeçiörengücüGenel | Keçiörengücüİç saha | 76 Iğdır BelediyesporGenel | 76 Iğdır BelediyesporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · Korner dengesi (genel)
76 Iğdır Belediyespor · Korner dengesi (genel)
Keçiörengücü · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
76 Iğdır Belediyespor · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Keçiörengücü ile 76 Iğdır Belediyespor arasındaki maçta korner ritmi iki farklı karakteri karşı karşıya getiriyor. Keçiörengücü son 5 maçında maç başına 3,8 korner kullanırken rakiplerine 4,8 korner vermiş ve toplam ortalaması 8,6’da kalmış. İç sahadaki 4 maçta ise kendi korner ortalaması 3,25, rakibe verdiği korner 4 ve toplam ortalama 7,25. Bu tablo, Ankara ekibinin evinde daha kontrollü bir korner akışı yaşadığını söylüyor. İç saha maçlarının yüzde 75’inde 8 ve üzeri korner görülürken 9 ve üzeri oranı yüzde 25, 10 ve üzeri ise yüzde 0. Takım bazında 3 ve üzeri korner yüzde 75, 4 ve üzeri yüzde 25. Iğdır tarafında ise son 5 maçın toplam korner ortalaması 10,2; deplasmanda bu değer 10,75’e yükseliyor. Deplasman maçlarının yüzde 75’inde 8, 9, 10 ve 11 ve üzeri korner çıktı; 12 ve üzeri oranı da yüzde 50. Iğdır’ın deplasmanda 3 ve 4 ve üzeri takım korneri görme oranı yüzde 75, 5, 6 ve 7 ve üzeri oranları yüzde 50. En yüksek toplamlar Keçiörengücü genelinde 14, iç sahada 9; Iğdır’da 13, deplasmanda da 13 korner.
Korner dengesi de maçın önemli hikâyesi olabilir. Keçiörengücü genelinde rakibinden fazla korner kullandığı 3, geride kaldığı 2 maç var; iç sahada bu denge 2’ye 2. Iğdır ise genel tabloda 3 maçta rakibinden fazla korner üretmiş, 2 maçta geride kalmış; deplasmanda üstün olduğu maç sayısı 3, geride kaldığı maç sayısı 1. Birleşik son maç verileri toplamda 9,4 kornerlik bir beklenti, ev sahibi için 4,8 ve deplasman ekibi için 4,6 korner gösteriyor. 10 maçlık birleşik örneklemde 9 ve üzeri korner yüzde 60, 10 ve 11 ve üzeri yüzde 40 seviyesinde. İlk yarı beklenen toplam 4,4; Keçiörengücü maçlarında ilk yarı 3,6, iç sahada 3, Iğdır’ın deplasman maçlarında ise 7 korner ortalaması dikkat çekiyor. Bence belirleyici nokta, Iğdır’ın deplasmanda erken genişlik bulup bulamayacağı; Keçiörengücü oyunu kendi kanatlarına taşıyabilirse denge kurulabilir, aksi halde konuk ekibin yüksek deplasman temposu korner sayısını sürükleyebilir. Bunun son birkaç maça dayalı bir görünüm olduğunu da akılda tutmak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · Genel
Keçiörengücü · İç saha
76 Iğdır Belediyespor · Genel
76 Iğdır Belediyespor · Dış saha
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · Son 5 maç (genel) · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | BB Bodrumspor | 15. | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Sivasspor | 12. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Van BB | 18. | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Sarıyer | 8. | 3-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 01.09.26 | Dış | Boluspor | 20. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
76 Iğdır Belediyespor · Son 5 maç (genel) · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Batman Petrolspor | 5. | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 18.09.26 | Dış | Muğlaspor | 11. | 2-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Mardin BB | 6. | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 07.09.26 | Dış | İstanbulspor | 19. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 03.09.26 | İç | Manisa BBSK | 14. | 4-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
Keçiörengücü · Son 5 iç saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Sivasspor | 12. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Sarıyer | 8. | 3-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Ümraniyespor | 17. | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 16.08.26 | İç | Pendikspor | 13. | 4-1 | 3-0 | 3 | 0-0 |
76 Iğdır Belediyespor · Son 5 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Muğlaspor | 11. | 2-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 07.09.26 | Dış | İstanbulspor | 19. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Erokspor | 16. | 1-0 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Bursaspor | 2. | 0-1 | 3-0 | 3 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Maç toplamı kart
| KeçiörengücüGenel | Keçiörengücüİç saha | 76 Iğdır BelediyesporGenel | 76 Iğdır BelediyesporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| KeçiörengücüGenel | Keçiörengücüİç saha | 76 Iğdır BelediyesporGenel | 76 Iğdır BelediyesporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Hakem
Keçiörengücü · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
76 Iğdır Belediyespor · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Keçiörengücü ile 76 Iğdır Belediyespor arasındaki mücadelede kart trafiğinin iki farklı karakteri var. Keçiörengücü’nün son 5 genel maçında maç başına toplam kart ortalaması 3,8; kendi kart ortalaması 1,8, rakibininki ise 2. Evindeki son 4 karşılaşmada toplam ortalama 4’e çıkıyor, kendisi 2,5 kart görürken rakip 1,5’te kalıyor. İç sahada en yüksek toplam 6, en düşük toplam 2 kart. Genel tabloda 3 ve üzeri kart maçların yüzde 80’inde, 4 ve üzeri yüzde 60’ında, 5 ve üzeri yüzde 40’ında kaldı; evinde bu oranlar sırasıyla yüzde 75, yüzde 50 ve yüzde 50. Iğdır ise son 5 genel maçta 5,4 toplam kart ortalamasıyla çok daha sert bir görüntü veriyor; takımın payı 3,2, rakibin payı 2,2 ve en yüksek toplam 7 kart. Deplasmandaki son 4 maçta toplam ortalama 4,5, kendi kart ortalaması 3,75, rakibinki yalnızca 0,75. Deplasmanda 3 ve üzeri kart yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 50 oranında görülmüş. Ayrıca Iğdır’ın takım olarak 3 ve üzeri karta ulaşma oranı hem genel hem deplasmanda yüzde 100; Keçiörengücü’nde bu oran genel yüzde 0, iç sahada yüzde 50.
Hakemin son maçlarına ait bir veri paylaşılmadığı için, düdük standardının bu tabloyu nasıl etkileyeceği konusunda ölçülü kalmak gerekiyor. Kırmızı kart tarafında Keçiörengücü’nün genel ve iç saha örnekleminde kırmızı kart yok; Iğdır’ın genelinde 1, deplasmanında da 1 kırmızı kart çıkan maç bulunuyor. İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 4,6 kart; dağılım Keçiörengücü için 2, Iğdır için 2,6. Bu birleşik tabloda 4 ve üzeri kart yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60, 6 ve üzeri yüzde 20; kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 10. İlk yarı beklenen toplam 1,3 kartken, yük özellikle ikinci yarıya kayıyor: Keçiörengücü’nde genel ortalama 2,6, iç sahada 3,25; Iğdır’da genel ve deplasman ortalaması 4. Bence maçın kilidi burada: Iğdır’ın yüksek temaslı deplasman oyunu ile Keçiörengücü’nün evinde daha fazla kart görmesi birleşirse, gerilim ikinci yarıda belirginleşebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,00 | 14,60 | 24,60 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 9,50 | 14,75 | 24,25 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 24+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 26+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 28+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
76 Iğdır Belediyespor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,80 | 16,80 | 26,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 10,25 | 17,50 | 27,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,20 | 8,00 | 18,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 10,50 | 8,50 | 19,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 22+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
76 Iğdır Belediyespor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,20 | 9,60 | 19,80 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 10,25 | 4,00 | 14,25 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 22+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 22,60 | 19,80 | 42,40 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 20,75 | 18,75 | 39,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 40+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 43+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 46+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 49+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 22+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 26+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 47 / 37 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
76 Iğdır Belediyespor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 25,20 | 22,40 | 47,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 24,00 | 22,75 | 46,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 40+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 43+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 46+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 49+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 22+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 24+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 26+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 53 / 44 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Keçiörengücü · Son 5 maç · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | BB Bodrumspor | 2-0 | 13-17 | 11-8 | 24-17 |
| 19.09.26 | İç | Sivasspor | 1-1 | 9-15 | 2-9 | 24-19 |
| 12.09.26 | Dış | Van BB | 1-1 | 11-8 | 17-8 | 23-21 |
| 05.09.26 | İç | Sarıyer | 3-0 | 9-16 | 13-8 | 19-28 |
| 01.09.26 | Dış | Boluspor | 2-0 | 8-17 | 8-7 | 23-14 |
76 Iğdır Belediyespor · Son 5 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Batman Petrolspor | 2-1 | 17-10 | 5-12 | 24-23 |
| 18.09.26 | Dış | Muğlaspor | 2-2 | 7-16 | 14-5 | 24-29 |
| 13.09.26 | İç | Mardin BB | 1-0 | 8-24 | 11-15 | 22-22 |
| 07.09.26 | Dış | İstanbulspor | 2-1 | 8-20 | 9-2 | 32-18 |
| 03.09.26 | İç | Manisa BBSK | 4-2 | 9-14 | 12-14 | 24-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Maçın ritmi, duran toplar ve kenar çizgisi üzerinden kendini fazlasıyla hissettirecek gibi duruyor. Serbest vuruşlarda Keçiörengücü son beş maçta maç başına 10 kullandı, rakiplerine 14,6 verdi ve toplam 24,6’ya ulaştı; iç sahada bu değerler 9,5, 14,75 ve 24,25. 76 Iğdır Belediyespor’un genel ortalaması ise 9,8 kullandığı, 16,8 rakibe bıraktığı ve 26,6 toplam serbest vuruş; deplasmanda toplam 27,75’e çıkıyor. Keçiörengücü maçlarının yüzde 80’inde 22 ve üzeri, yüzde 80’inde 24 ve üzeri toplam görülürken kendi hanesinde 8 ve üzeri oranı yüzde 100, 9 ve üzeri oranı yüzde 80. Iğdır tarafında toplamda 22 ve üzeri oranı yüzde 100, takımının 8 ve üzeri kullanma oranı yüzde 80. Kale vuruşlarında ev sahibinin genel toplamı 18,2, iç saha ortalaması 19; deplasmanın genel ortalaması 19,8, dış saha toplamı ise 14,25. Keçiörengücü’nün toplamda 16 ve üzeri oranı yüzde 60, takımının 9 ve üzeri oranı yüzde 60; Iğdır’da bu oranlar genel tabloda yüzde 80 ve yüzde 80. Taç atışları ise belirgin biçimde Iğdır lehine yüksek: Keçiörengücü 22,6, iç sahada 20,75; Iğdır 25,2, deplasmanda 24. Keçiörengücü maçlarında 40 ve üzeri toplam yüzde 80, takımının 20 ve üzeri oranı yüzde 80 iken Iğdır’da bu iki oran da yüzde 100.
Devre bazında ayrı değer bulunmadığı için ilk yarıdan ikinci yarıya bir fark kurmak mümkün değil; fakat maç geneli, oyunun kenarlara açılan ve mücadele dozu yüksek bir karakter taşıdığını söylüyor. Birleşik beklentide serbest vuruş toplamı 25,6; Keçiörengücü 13,4, Iğdır 12,2 bekleniyor. Kale vuruşunda birleşik değer 19, ev sahibi 9,9, deplasman 9,1; taç atışında ise toplam 45, iki takım için de 22,5. Benim gözüme çarpan, Iğdır’ın özellikle deplasmanda rakibi daha fazla geriye koşturan, topu çizgiye taşıyan ve oyunu sık sık taçla kesilen bölgelere sürükleyen yapısı. Keçiörengücü kendi sahasında serbest vuruşları rakibinden fazla üretmese de 20 ve üzeri taç atışı eşiğinde yüzde 50’de kalıyor; bu da ev sahibinin oyunu daha merkezden kurabileceğini düşündürüyor. Son birkaç maçlık bu örneklemde izlenmesi gereken nokta, Iğdır’ın kanat baskısı karşısında Keçiörengücü’nün çıkışları olacaktır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Keçiörengücüvs76 Iğdır Belediyespor
14.10.2026 · 20:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 13.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Kayserispor
Bursaspor
Batman Petrolspor
Mardin BB
Antalyaspor
Sarıyer
Bandırmaspor
Fatih Karagümrük
Muğlaspor
Sivasspor
Pendikspor
Manisa BBSK
BB Bodrumspor
Erokspor
Ümraniyespor
Van BB
İstanbulspor
Boluspor