

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00İskoçya Premiership 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 10 | 9 | 0 | 1 | 25:6 | +19 | 27 | GMGGG |
| 2 | Rangers | 10 | 7 | 2 | 1 | 17:7 | +10 | 23 | GGGBG |
| 3 | Hearts | 10 | 6 | 1 | 3 | 22:15 | +7 | 19 | MBGMG |
| 4 | Dundee United | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 15 | BGGBG |
| 5 | Dundee | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | +2 | 14 | MGGBM |
| 6 | St. Mirren | 10 | 4 | 1 | 5 | 11:18 | -7 | 13 | MMMMG |
| 7 | Falkirk | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 12 | GBMGG |
| 8 | St. Johnstone | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | 12 | MBGBM |
| 9 | Aberdeen | 10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | GBMGM |
| 10 | Motherwell | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:18 | -7 | 8 | MMMMM |
| 11 | Kilmarnock | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:23 | -13 | 8 | GBMGM |
| 12 | Hibernian | 10 | 2 | 1 | 7 | 10:16 | -6 | 7 | MBMMM |
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 3,40 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Hearts · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,40 | 2,20 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Rangers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 0,50 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,10 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Rangers · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 1-0 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 1-5 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 5-0 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 1-1 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 2-0 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 2-0 |
Rangers · Son 10 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 4-0 | 1-0 |
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 1-1 |
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 3-0 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 1-0 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 1-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 1-0 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Son 10 iç saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 5-0 | 2-0 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 2-0 |
| 20.08.26 | İç | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 13.08.26 | İç | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 4-0 | 2-0 |
| 28.07.26 | İç | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 0-0 |
| 13.05.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 2-0 |
| 04.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-1 | 0-1 |
Rangers · Son 10 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 1-1 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 1-0 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.08.26 | Dış | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 1-2 |
| 31.07.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 1-1 | 0-1 |
| 16.05.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 5-2 | 3-2 |
| 10.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 1-1 |
| 04.05.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Maç sonu toplam gol
| HeartsGenel | Heartsİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 5+ gol | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
İlk yarı toplam gol
| HeartsGenel | Heartsİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 430-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 10toplam |
Rangers · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 3toplam |
Hearts · Son 10 maç
| Yediği | 30-15 | 215-30 | 430-45+ | 445-60 | 160-75 | 275-90+ | 16toplam |
Rangers · Son 10 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 045-60 | 260-75 | 175-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Hearts’ın son dönemdeki gol üretimi istikrarlı, fakat savunması da toparlanma işareti veriyor. Buna rağmen kendi sahasındaki maçlar daha açık ve hareketli bir havaya bürünüyor. Rangers cephesinde ise hem hücum hem savunma yükselişte; özellikle karşılaşmaların başında baskı kurup skor arayan bir takım görüntüsü var. Son dönemdeki toplam gol seviyesi, daha geniş döneme göre yükselmiş durumda. İlk devrede tempo bekliyorum. Hearts direnç gösterebilir ama Rangers’ın canlı başlangıcı maçı erkenden açabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,30 | 2,75 |
| Karşılıklı gol | %404/10 | %5010/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %7014/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %5010/20 |
| 4+ gol | %505/10 | %306/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %102/20 |
| İY 1+ gol | %909/10 | %8016/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %408/20 |
Aralarındaki son 6 maç
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 6,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,40 | 4,50 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 10,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 7 | 16 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,20 | +1,60 |
Hearts · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,60 | 6,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 4,60 |
| Maç başı toplam korner | 11,60 | 10,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 8 | 16 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,60 | +1,40 |
Rangers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 8,20 | 6,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,20 | 4,00 |
| Maç başı toplam korner | 11,40 | 10,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 9 | 14 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +5,00 | +2,70 |
Rangers · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 5,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,40 | 4,30 |
| Maç başı toplam korner | 10,60 | 10,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 9 | 15 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,20 | +1,50 |
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 5-6 | 11 | 3-3 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 1-6 | 7 | 1-3 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 6-7 | 13 | 4-5 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 5-0 | 6-2 | 8 | 4-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 14-2 | 16 | 9-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 8-7 | 15 | 5-1 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 8-4 | 12 | 6-2 |
Rangers · Son 10 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 4-0 | 12-2 | 14 | 9-0 |
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 6-3 | 9 | 0-3 |
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 7-3 | 10 | 2-1 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 4-8 | 12 | 2-5 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 1-0 | 12-0 | 12 | 9-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 7-5 | 12 | 3-3 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 6-5 | 11 | 2-3 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 6-6 | 12 | 3-2 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 4-5 | 9 | 0-1 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 2-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Son 10 iç saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 6-7 | 13 | 4-5 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 5-0 | 6-2 | 8 | 4-1 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 14-2 | 16 | 9-1 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 8-4 | 12 | 6-2 |
| 20.08.26 | İç | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 4-5 | 9 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.08.26 | İç | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 0-11 | 11 | 0-5 |
| 09.08.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 4-0 | 7-2 | 9 | 4-2 |
| 28.07.26 | İç | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 8-2 | 10 | 2-1 |
| 13.05.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 5-5 | 10 | 3-3 |
| 04.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-1 | 2-6 | 8 | 0-3 |
Rangers · Son 10 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 6-3 | 9 | 0-3 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 4-8 | 12 | 2-5 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 6-5 | 11 | 2-3 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 6-6 | 12 | 3-2 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 4-5 | 9 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.08.26 | Dış | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 31.07.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 1-1 | 10-5 | 15 | 4-3 |
| 16.05.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 5-2 | 4-7 | 11 | 2-4 |
| 10.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 7-1 | 8 | 3-0 |
| 04.05.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 6-2 | 8 | 3-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Maç toplamı korner
| HeartsGenel | Heartsİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı korner
| HeartsGenel | Heartsİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%00/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Korner dengesi (genel)
Rangers · Korner dengesi (genel)
Hearts · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 6,00, ikinci yarı toplam 4,60 (10 maç)
Rangers · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,10, ikinci yarı toplam 5,60 (10 maç)
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Korner tarafında Rangers’ın belirgin bir üstünlüğü var.Hearts kendi sahasında rakibe daha fazla köşe vuruşu bırakırken, Rangers kanatları ve öndeki baskısıyla bu alanda üretken görünüyor. Hearts’ın son dönemdeki toplam korner seviyesi, daha geniş döneme kıyasla biraz gerilemiş olsa da eğilim istikrarlı; yani tamamen kopuk bir görüntü yok. Rangers’ta da yön değişmemiş, fakat rakip ceza alanına daha sık yerleşen taraf onlar. Maçın kilidi erken açılırsa Hearts’ın yüklenmesi toplamı yukarı taşıyabilir. Yine de genel resimde korner baskısını Rangers’ın kurmasını bekliyorum.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,50 | 10,65 |
| Ev sahibi beklenen | 3,70 | 5,05 |
| Deplasman beklenen | 6,80 | 5,60 |
| 9+ korner | %808/10 | %7515/20 |
| 10+ korner | %606/10 | %6012/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %5511/20 |
| İlk yarı beklenen | 6,00 | 5,55 |
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 2,90 |
| Maç başı toplam kart | 5,80 | 5,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 4 | 8 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 14 / 0 | 21 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
Hearts · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,80 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 3,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 0 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 12 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Rangers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 3,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 9 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 15 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Rangers · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,80 | 2,60 |
| Maç başı toplam kart | 4,80 | 4,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 3 | 9 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 20 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 5-3 | 8 | 0-0 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 5-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
Rangers · Son 10 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 4-0 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 4-2 | 6 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Son 10 iç saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 5-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.08.26 | İç | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 4-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 28.07.26 | İç | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 13.05.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 04.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Rangers · Son 10 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.08.26 | Dış | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 31.07.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 5-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 2-6 | 8 | 0-0 |
| 04.05.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Maç toplamı kart
| HeartsGenel | Heartsİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın gördüğü kart
| HeartsGenel | Heartsİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hakem
Hearts · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,90, ikinci yarı toplam 3,10 (10 maç)
Rangers · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,80, ikinci yarı toplam 3,00 (10 maç)
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart başlığında Hearts tarafında yükselen bir gerilim dikkat çekiyor.Son dönemde hem kendi oyuncuları hem rakipler daha fazla kart görürken, takımın maçları sert ikili mücadelelere açık hale gelmiş. Rangers cephesinde ise görünüm istikrarlı ve kart yoğunluğu daha sınırlı seyrediyor; onların oyunu daha kontrollü kalabilir. Hearts’ın yükselen kart eğilimi, özellikle Rangers’ın hızlı başlangıçlarına karşı savunmada geç kalınan anlarda önem kazanır. Hakemin mücadeleleri nasıl yorumladığı belirleyici olacak. Bu eşleşmede disiplin yükünün daha çok ev sahibinin omuzlarına binmesini bekliyorum.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,60 | 4,40 |
| Ev sahibi beklenen | 2,30 | 2,10 |
| Deplasman beklenen | 2,30 | 2,30 |
| 4+ kart | %808/10 | %6513/20 |
| 5+ kart | %505/10 | %459/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %357/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %255/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,30 | 1,35 |
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,80 | 12,40 | 27,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,80 | 12,00 | 27,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,00 | 12,30 | 27,30 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,60 | 10,00 | 24,60 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 24+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%606/10 |
| 26+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 28+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 30+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 25 (son 10: 32 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Rangers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,40 | 13,60 | 27,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,00 | 16,00 | 32,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,60 | 14,20 | 27,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,30 | 14,40 | 29,70 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 24+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 26+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 28+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 30+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 18 (son 10: 40 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,40 | 8,60 | 15,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 4,80 | 10,00 | 14,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,50 | 9,30 | 15,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 5,90 | 8,40 | 14,30 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 18+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 12 (son 10: 24 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Rangers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 5,60 | 10,20 | 15,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,20 | 9,40 | 17,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,20 | 10,20 | 17,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,40 | 9,00 | 17,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%00/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 13 (son 10: 25 / 13) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,80 | 19,00 | 38,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 22,80 | 18,60 | 41,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,60 | 19,80 | 41,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 25,80 | 20,30 | 46,10 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 32+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 35+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 38+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 41+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 18+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 22+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 49 / 32 (son 10: 51 / 32) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Rangers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 20,00 | 17,00 | 37,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 21,40 | 22,40 | 43,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,80 | 20,30 | 41,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,90 | 20,90 | 42,80 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 32+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 35+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 38+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 41+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 18+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 20+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 22+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 41 / 32 (son 10: 61 / 32) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Hearts · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 2-0 | 15-10 | 10-5 | 24-20 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | 0-2 | 12-14 | 8-8 | 13-19 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1-7 | 17-8 | 3-12 | 18-16 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | 1-1 | 14-14 | 3-9 | 26-23 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 5-0 | 16-16 | 8-9 | 18-17 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 1-1 | 13-17 | 7-17 | 16-28 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 1-2 | 15-13 | 9-4 | 32-18 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 2-1 | 18-11 | 4-16 | 29-8 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 3-1 | 16-9 | 8-5 | 16-22 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 2-1 | 14-11 | 5-8 | 24-27 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Rangers · Son 10 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 4-0 | 9-9 | 7-10 | 21-19 |
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 2-2 | 13-10 | 5-13 | 21-15 |
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 3-1 | 13-15 | 7-10 | 14-18 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1-0 | 19-21 | 5-8 | 24-17 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 1-0 | 13-13 | 4-10 | 20-16 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 1-0 | 11-7 | 8-17 | 22-16 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 2-1 | 12-17 | 8-9 | 20-28 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 1-0 | 20-15 | 8-12 | 16-17 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | 0-1 | 16-17 | 15-5 | 26-35 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | 1-0 | 10-18 | 5-8 | 24-22 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu karma başlıkta oyunun duran ve dışarı taşan bölümleri dengeli bir tablo sunuyor.Serbest vuruşlarda iki takımın eğilimi istikrarlı; mücadele sertleşse bile bu alanda büyük bir dalgalanma beklemiyorum. Kale vuruşlarında Hearts’ın görüntüsü sabit kalırken Rangers’ta son dönemde düşüş var; bu, topu geriden oyuna sokma konusunda daha fazla baskı gördüklerini düşündürüyor. Taç atışlarında ise iki taraf da istikrarlı. Maçın kenar çizgilerine taşan, sık sık bölünen bir akışı olabilir. Özellikle Rangers’ın geriden çıkışları burada yakından izlenmeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 27,10 | 27,55 |
| Ev sahibi | 14,20 | 14,60 |
| Deplasman | 12,90 | 12,95 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,40 | 16,60 |
| Ev sahibi | 8,30 | 8,35 |
| Deplasman | 7,10 | 8,25 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 37,90 | 41,25 |
| Ev sahibi | 18,40 | 20,95 |
| Deplasman | 19,50 | 20,30 |
HeartsvsRangers
28.10.2026 · 23:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 28.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Hearts - Rangers bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Celtic
Dundee United
Dundee
St. Mirren
Falkirk
St. Johnstone
Aberdeen
Motherwell
Kilmarnock
Hibernian
Trabzonspor UEFA Konferans Ligi
Nordsjælland UEFA Konferans Ligi