<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<?xml-stylesheet type="text/xsl" href="https://analiz.futbol/sitemap.xsl"?>
<urlset xmlns="http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9" xmlns:video="http://www.google.com/schemas/sitemap-video/1.1">
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/genclerbirligi-alanyaspor-mac-oncesi-analiz-02-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/genclerbirligi-alanyaspor-02-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Gençlerbirliği &amp;#8211; Alanyaspor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Gençlerbirliği son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 1,80 gol yedi; Alanyaspor ise maç başına 1,40 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,00. Korner tarafında Gençlerbirliği maç başına 7,60, Alanyaspor 4,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,60.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/genclerbirligi-alanyaspor-02-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>405</video:duration><video:publication_date>2026-11-02T08:09:11+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/hirnyk-dynamo-kyiv-mac-oncesi-analiz-02-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/hirnyk-dynamo-kyiv-02-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Hirnyk &amp;#8211; Dynamo Kyiv Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Hirnyk son 5 maçında maç başına 0,40 gol attı ve 1,40 gol yedi; Dynamo Kyiv ise maç başına 2,00 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,30. Korner tarafında Hirnyk maç başına 4,60, Dynamo Kyiv 7,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 12,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/hirnyk-dynamo-kyiv-02-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>357</video:duration><video:publication_date>2026-11-02T07:55:38+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/new-england-revolution-inter-miami-mac-oncesi-analiz-02-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/new-england-revolution-inter-miami-02-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>New England Revolution &amp;#8211; Inter Miami Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>New England Revolution son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,60 gol yedi; Inter Miami ise maç başına 2,20 gol attı, 1,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,30. Korner tarafında New England Revolution maç başına 4,20, Inter Miami 3,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/new-england-revolution-inter-miami-02-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>326</video:duration><video:publication_date>2026-11-02T07:44:12+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/olympique-marseille-toulouse-mac-oncesi-analiz-01-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/olympique-marseille-toulouse-01-11-2026-kapak-1.png</video:thumbnail_loc><video:title>Olympique Marseille &amp;#8211; Toulouse Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Olympique Marseille son 5 maçında maç başına 2,20 gol attı ve 1,40 gol yedi; Toulouse ise maç başına 2,00 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,40. Korner tarafında Olympique Marseille maç başına 5,00, Toulouse 3,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 7,70.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/olympique-marseille-toulouse-01-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>376</video:duration><video:publication_date>2026-11-01T23:16:10+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/kasimpasa-besiktas-mac-oncesi-analiz-01-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/kasimpasa-besiktas-01-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Kasımpaşa &amp;#8211; Beşiktaş Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Kasımpaşa son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,00 gol yedi; Beşiktaş ise maç başına 1,80 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,00. Korner tarafında Kasımpaşa maç başına 6,60, Beşiktaş 4,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,30.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/kasimpasa-besiktas-01-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>318</video:duration><video:publication_date>2026-11-01T10:50:25+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/racing-santander-real-madrid-mac-oncesi-analiz-01-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/racing-santander-real-madrid-01-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Racing Santander &amp;#8211; Real Madrid Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Racing Santander son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 3,40 gol yedi; Real Madrid ise maç başına 3,00 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 4,40. Korner tarafında Racing Santander maç başına 4,80, Real Madrid 6,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/racing-santander-real-madrid-01-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>247</video:duration><video:publication_date>2026-11-01T10:47:50+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/lazio-cagliari-mac-oncesi-analiz-01-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/lazio-cagliari-01-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Lazio &amp;#8211; Cagliari Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Lazio son 5 maçında maç başına 3,20 gol attı ve 0,80 gol yedi; Cagliari ise maç başına 0,80 gol attı, 2,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,50. Korner tarafında Lazio maç başına 5,00, Cagliari 3,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,60.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/lazio-cagliari-01-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>363</video:duration><video:publication_date>2026-11-01T10:42:46+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/trabzonspor-gaziantep-fk-mac-oncesi-analiz-01-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/trabzonspor-gaziantep-fk-01-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Trabzonspor &amp;#8211; Gaziantep FK Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Trabzonspor son 5 maçında maç başına 3,00 gol attı ve 1,00 gol yedi; Gaziantep FK ise maç başına 1,20 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,60. Korner tarafında Trabzonspor maç başına 5,00, Gaziantep FK 6,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/trabzonspor-gaziantep-fk-01-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>371</video:duration><video:publication_date>2026-11-01T10:35:58+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/istanbul-basaksehir-samsunspor-mac-oncesi-analiz-01-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/istanbul-basaksehir-samsunspor-01-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>İstanbul Başakşehir &amp;#8211; Samsunspor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>İstanbul Başakşehir son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 1,60 gol yedi; Samsunspor ise maç başına 0,60 gol attı, 3,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,20. Korner tarafında İstanbul Başakşehir maç başına 3,40, Samsunspor 6,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,60.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/istanbul-basaksehir-samsunspor-01-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>326</video:duration><video:publication_date>2026-11-01T10:26:32+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/getafe-cf-sevilla-fc-mac-oncesi-analiz-01-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/getafe-cf-sevilla-fc-01-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Getafe CF &amp;#8211; Sevilla FC Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Getafe CF son 5 maçında maç başına 0,80 gol attı ve 2,80 gol yedi; Sevilla FC ise maç başına 1,60 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,60. Korner tarafında Getafe CF maç başına 6,60, Sevilla FC 3,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/getafe-cf-sevilla-fc-01-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>315</video:duration><video:publication_date>2026-11-01T10:17:04+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/falkirk-celtic-mac-oncesi-analiz-01-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/falkirk-celtic-01-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Falkirk &amp;#8211; Celtic Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Falkirk son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 0,80 gol yedi; Celtic ise maç başına 2,60 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,50. Korner tarafında Falkirk maç başına 5,40, Celtic 6,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,50.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/falkirk-celtic-01-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>353</video:duration><video:publication_date>2026-11-01T10:06:31+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/amed-eyupspor-mac-oncesi-analiz-01-11-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/amed-eyupspor-01-11-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Amed &amp;#8211; Eyüpspor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Amed son 5 maçında maç başına 2,60 gol attı ve 1,00 gol yedi; Eyüpspor ise maç başına 0,00 gol attı, 3,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,50. Korner tarafında Amed maç başına 4,40, Eyüpspor 5,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,50.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/amed-eyupspor-01-11-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>427</video:duration><video:publication_date>2026-11-01T07:53:37+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/aston-villa-fulham-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/aston-villa-fulham-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Aston Villa &amp;#8211; Fulham Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Aston Villa son 5 maçında maç başına 2,80 gol attı ve 0,80 gol yedi; Fulham ise maç başına 0,80 gol attı, 0,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,50. Korner tarafında Aston Villa maç başına 5,60, Fulham 6,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/11/aston-villa-fulham-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>377</video:duration><video:publication_date>2026-11-01T07:24:41+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/fenerbahce-goztepe-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fenerbahce-goztepe-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Fenerbahçe &amp;#8211; Göztepe Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Fenerbahçe son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 2,00 gol yedi; Göztepe ise maç başına 2,40 gol attı, 1,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,60. Korner tarafında Fenerbahçe maç başına 4,60, Göztepe 3,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fenerbahce-goztepe-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>188</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T12:05:08+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/coventry-city-sunderland-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/coventry-city-sunderland-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Coventry City &amp;#8211; Sunderland Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Coventry City son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 2,00 gol yedi; Sunderland ise maç başına 0,60 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,50. Korner tarafında Coventry City maç başına 3,40, Sunderland 5,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/coventry-city-sunderland-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>258</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T07:42:27+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/brentford-nottingham-forest-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/brentford-nottingham-forest-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Brentford &amp;#8211; Nottingham Forest Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Brentford son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,40 gol yedi; Nottingham Forest ise maç başına 0,80 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,70. Korner tarafında Brentford maç başına 3,20, Nottingham Forest 5,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,40.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/brentford-nottingham-forest-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>306</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T07:33:44+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/schalke-04-rb-leipzig-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/schalke-04-rb-leipzig-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Schalke 04 &amp;#8211; RB Leipzig Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Schalke 04 son 5 maçında maç başına 0,80 gol attı ve 0,80 gol yedi; RB Leipzig ise maç başına 2,60 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,10. Korner tarafında Schalke 04 maç başına 4,00, RB Leipzig 3,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/schalke-04-rb-leipzig-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>245</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T07:23:56+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/bayer-leverkusen-stuttgart-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/bayer-leverkusen-stuttgart-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Bayer Leverkusen &amp;#8211; Stuttgart Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Bayer Leverkusen son 5 maçında maç başına 2,40 gol attı ve 1,40 gol yedi; Stuttgart ise maç başına 1,60 gol attı, 1,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,20. Korner tarafında Bayer Leverkusen maç başına 5,00, Stuttgart 7,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,50.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/bayer-leverkusen-stuttgart-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>235</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T07:06:19+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/werder-bremen-hoffenheim-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/werder-bremen-hoffenheim-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Werder Bremen &amp;#8211; Hoffenheim Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Werder Bremen son 5 maçında maç başına 2,20 gol attı ve 1,80 gol yedi; Hoffenheim ise maç başına 2,40 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,90. Korner tarafında Werder Bremen maç başına 4,20, Hoffenheim 7,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/werder-bremen-hoffenheim-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>414</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T07:15:42+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/al-taawon-al-ittifaq-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-taawon-al-ittifaq-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Al Taawon &amp;#8211; Al Ittifaq Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Al Taawon son 5 maçında maç başına 0,40 gol attı ve 2,60 gol yedi; Al Ittifaq ise maç başına 1,80 gol attı, 1,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,20. Korner tarafında Al Taawon maç başına 4,60, Al Ittifaq 3,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-taawon-al-ittifaq-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>433</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T06:58:16+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/bursaspor-bandirmaspor-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/bursaspor-bandirmaspor-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Bursaspor &amp;#8211; Bandırmaspor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Bursaspor son 5 maçında maç başına 2,40 gol attı ve 1,00 gol yedi; Bandırmaspor ise maç başına 1,00 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,80. Korner tarafında Bursaspor maç başına 4,20, Bandırmaspor 5,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/bursaspor-bandirmaspor-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>299</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T06:46:50+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/kocaelispor-rizespor-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/kocaelispor-rizespor-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Kocaelispor &amp;#8211; Rizespor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Kocaelispor son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,00 gol yedi; Rizespor ise maç başına 1,60 gol attı, 2,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,30. Korner tarafında Kocaelispor maç başına 4,80, Rizespor 3,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/kocaelispor-rizespor-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>361</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T06:28:12+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/levante-ud-atletico-madrid-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/levante-ud-atletico-madrid-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Levante UD &amp;#8211; Atlético Madrid Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Levante UD son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 2,00 gol yedi; Atlético Madrid ise maç başına 1,40 gol attı, 0,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,80. Korner tarafında Levante UD maç başına 3,40, Atlético Madrid 6,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,30.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/levante-ud-atletico-madrid-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>262</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T06:35:04+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/chelsea-manchester-united-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/chelsea-manchester-united-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Chelsea &amp;#8211; Manchester United Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Chelsea son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,60 gol yedi; Manchester United ise maç başına 0,60 gol attı, 2,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,10. Korner tarafında Chelsea maç başına 6,80, Manchester United 4,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,40.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/chelsea-manchester-united-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>333</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T06:19:27+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/bb-erzurumspor-corum-belediyespor-mac-oncesi-analiz-31-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/bb-erzurumspor-corum-belediyespor-31-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>BB Erzurumspor &amp;#8211; Çorum Belediyespor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>BB Erzurumspor son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 0,80 gol yedi; Çorum Belediyespor ise maç başına 2,20 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,70. Korner tarafında BB Erzurumspor maç başına 2,40, Çorum Belediyespor 3,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,40.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/bb-erzurumspor-corum-belediyespor-31-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>330</video:duration><video:publication_date>2026-10-31T06:12:21+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/villarreal-rcd-espanyol-mac-oncesi-analiz-30-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/villarreal-rcd-espanyol-30-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Villarreal &amp;#8211; RCD Espanyol Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Villarreal son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 1,40 gol yedi; RCD Espanyol ise maç başına 0,80 gol attı, 1,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,80. Korner tarafında Villarreal maç başına 5,60, RCD Espanyol 3,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/villarreal-rcd-espanyol-30-10-2026-youtube-16x9-2.mp4</video:content_loc><video:duration>373</video:duration><video:publication_date>2026-10-30T10:27:00+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/le-havre-psg-mac-oncesi-analiz-30-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/le-havre-psg-30-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Le Havre &amp;#8211; PSG Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Le Havre son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 2,20 gol yedi; PSG ise maç başına 3,20 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,90. Korner tarafında Le Havre maç başına 5,20, PSG 4,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,60.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/le-havre-psg-30-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>272</video:duration><video:publication_date>2026-10-30T06:22:57+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/konyaspor-galatasaray-mac-oncesi-analiz-30-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/konyaspor-galatasaray-30-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Konyaspor &amp;#8211; Galatasaray Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Konyaspor son 5 maçında maç başına 0,60 gol attı ve 0,20 gol yedi; Galatasaray ise maç başına 2,20 gol attı, 1,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,30. Korner tarafında Konyaspor maç başına 4,20, Galatasaray 6,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,40.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/konyaspor-galatasaray-30-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>310</video:duration><video:publication_date>2026-10-30T06:17:44+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/shakhtar-donetsk-obolon-brovar-mac-oncesi-analiz-30-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/shakhtar-donetsk-obolon-brovar-30-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Shakhtar Donetsk &amp;#8211; Obolon-Brovar Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Shakhtar Donetsk son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 0,60 gol yedi; Obolon-Brovar ise maç başına 0,80 gol attı, 2,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,70. Korner tarafında Shakhtar Donetsk maç başına 8,00, Obolon-Brovar 3,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,90.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/shakhtar-donetsk-obolon-brovar-30-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>349</video:duration><video:publication_date>2026-10-30T06:08:51+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/fiorentina-atalanta-mac-oncesi-analiz-29-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fiorentina-atalanta-29-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Fiorentina &amp;#8211; Atalanta Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Fiorentina son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 1,60 gol yedi; Atalanta ise maç başına 2,40 gol attı, 2,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,80. Korner tarafında Fiorentina maç başına 4,60, Atalanta 6,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,30.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fiorentina-atalanta-29-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>22</video:duration><video:publication_date>2026-10-29T07:09:01+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/al-nassr-al-kholood-mac-oncesi-analiz-29-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-nassr-al-kholood-29-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Al Nassr &amp;#8211; Al Kholood Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Al Nassr son 5 maçında maç başına 2,00 gol attı ve 0,60 gol yedi; Al Kholood ise maç başına 0,80 gol attı, 2,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,10. Korner tarafında Al Nassr maç başına 6,40, Al Kholood 6,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-nassr-al-kholood-29-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>290</video:duration><video:publication_date>2026-10-29T07:08:18+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/inter-miami-fc-cincinnati-mac-oncesi-analiz-29-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/inter-miami-fc-cincinnati-29-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Inter Miami &amp;#8211; FC Cincinnati Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Inter Miami son 5 maçında maç başına 2,00 gol attı ve 1,00 gol yedi; FC Cincinnati ise maç başına 1,80 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,10. Korner tarafında Inter Miami maç başına 2,40, FC Cincinnati 5,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/inter-miami-fc-cincinnati-29-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>294</video:duration><video:publication_date>2026-10-29T06:56:58+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/porto-academico-viseu-mac-oncesi-analiz-28-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/porto-academico-viseu-28-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Porto &amp;#8211; Academico Viseu Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Porto son 5 maçında maç başına 0,60 gol attı ve 1,40 gol yedi; Academico Viseu ise maç başına 1,00 gol attı, 0,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 1,50. Korner tarafında Porto maç başına 2,00, Academico Viseu 4,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 7,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/porto-academico-viseu-28-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>276</video:duration><video:publication_date>2026-10-28T05:51:09+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/hearts-rangers-mac-oncesi-analiz-28-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/hearts-rangers-28-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Hearts &amp;#8211; Rangers Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Hearts son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 2,00 gol yedi; Rangers ise maç başına 2,20 gol attı, 0,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,30. Korner tarafında Hearts maç başına 4,20, Rangers 8,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,50.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/hearts-rangers-28-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>420</video:duration><video:publication_date>2026-10-28T05:45:52+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/celtic-dundee-united-mac-oncesi-analiz-28-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/celtic-dundee-united-28-10-2026-kapak-1.png</video:thumbnail_loc><video:title>Celtic &amp;#8211; Dundee United Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Celtic son 5 maçında maç başına 2,60 gol attı ve 1,60 gol yedi; Dundee United ise maç başına 1,80 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,40. Korner tarafında Celtic maç başına 5,80, Dundee United 7,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,30.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/celtic-dundee-united-28-10-2026-youtube-16x9-2.mp4</video:content_loc><video:duration>22</video:duration><video:publication_date>2026-10-28T08:48:00+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/genoa-juventus-mac-oncesi-analiz-28-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/genoa-juventus-28-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Genoa &amp;#8211; Juventus Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Genoa son 5 maçında maç başına 1,00 gol attı ve 1,00 gol yedi; Juventus ise maç başına 1,40 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,40. Korner tarafında Genoa maç başına 4,60, Juventus 6,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/genoa-juventus-28-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>312</video:duration><video:publication_date>2026-10-28T05:38:51+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/monza-napoli-mac-oncesi-analiz-28-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/monza-napoli-28-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Monza &amp;#8211; Napoli Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Monza son 5 maçında maç başına 2,20 gol attı ve 2,00 gol yedi; Napoli ise maç başına 2,20 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 4,20. Korner tarafında Monza maç başına 5,00, Napoli 5,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/monza-napoli-28-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>297</video:duration><video:publication_date>2026-10-28T05:33:31+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/venezia-inter-milan-mac-oncesi-analiz-28-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/venezia-inter-milan-28-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Venezia &amp;#8211; Inter Milan Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Venezia son 5 maçında maç başına 0,80 gol attı ve 2,00 gol yedi; Inter Milan ise maç başına 2,40 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,20. Korner tarafında Venezia maç başına 5,20, Inter Milan 4,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/venezia-inter-milan-28-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>295</video:duration><video:publication_date>2026-10-28T05:28:23+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/ac-milan-bologna-mac-oncesi-analiz-28-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/ac-milan-bologna-28-10-2026-kapak-1.png</video:thumbnail_loc><video:title>AC Milan &amp;#8211; Bologna Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>AC Milan son 5 maçında maç başına 2,00 gol attı ve 1,20 gol yedi; Bologna ise maç başına 1,20 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,80. Korner tarafında AC Milan maç başına 3,40, Bologna 2,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/ac-milan-bologna-28-10-2026-youtube-16x9-2.mp4</video:content_loc><video:duration>22</video:duration><video:publication_date>2026-10-28T07:28:39+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/fethiyespor-eyupspor-mac-oncesi-analiz-28-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fethiyespor-eyupspor-28-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Fethiyespor &amp;#8211; Eyüpspor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Fethiyespor son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 1,00 gol yedi; Eyüpspor ise maç başına 0,00 gol attı, 3,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,80. Korner tarafında Fethiyespor maç başına 4,40, Eyüpspor 5,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,30.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fethiyespor-eyupspor-28-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>354</video:duration><video:publication_date>2026-10-28T05:21:38+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/sporting-cp-cs-maritimo-mac-oncesi-analiz-27-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/sporting-cp-cs-maritimo-27-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Sporting CP &amp;#8211; CS Marítimo Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Sporting CP son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 1,00 gol yedi; CS Marítimo ise maç başına 1,20 gol attı, 1,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,60. Korner tarafında Sporting CP maç başına 3,40, CS Marítimo 2,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 6,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/sporting-cp-cs-maritimo-27-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>306</video:duration><video:publication_date>2026-10-27T03:37:00+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/sassuolo-lazio-mac-oncesi-analiz-27-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/sassuolo-lazio-27-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Sassuolo &amp;#8211; Lazio Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Sassuolo son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 2,20 gol yedi; Lazio ise maç başına 2,40 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,40. Korner tarafında Sassuolo maç başına 3,80, Lazio 5,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,40.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/sassuolo-lazio-27-10-2026-youtube-16x9-2.mp4</video:content_loc><video:duration>196</video:duration><video:publication_date>2026-10-27T02:40:12+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/kocaelispor-mazidagi-fosfatspor-mac-oncesi-analiz-27-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/kocaelispor-mazidagi-fosfatspor-27-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Kocaelispor &amp;#8211; Mazıdağı Fosfatspor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Kocaelispor son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 1,20 gol yedi; Mazıdağı Fosfatspor ise maç başına 1,00 gol attı, 0,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 1,70.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/kocaelispor-mazidagi-fosfatspor-27-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>270</video:duration><video:publication_date>2026-10-27T01:19:01+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/etimesgut-belediyespor-gaziantep-fk-mac-oncesi-analiz-27-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/etimesgut-belediyespor-gaziantep-fk-27-10-2026-kapak-1.png</video:thumbnail_loc><video:title>Etimesgut Belediyespor &amp;#8211; Gaziantep FK Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Etimesgut Belediyespor son 1 maçında maç başına 5,00 gol attı ve 1,00 gol yedi; Gaziantep FK ise maç başına 0,40 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 4,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/etimesgut-belediyespor-gaziantep-fk-27-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>220</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T23:51:21+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/sevilla-fc-ca-osasuna-mac-oncesi-analiz-26-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/sevilla-fc-ca-osasuna-26-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Sevilla FC &amp;#8211; CA Osasuna Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Sevilla FC son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 2,00 gol yedi; CA Osasuna ise maç başına 1,00 gol attı, 2,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,40. Korner tarafında Sevilla FC maç başına 3,00, CA Osasuna 3,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 7,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/sevilla-fc-ca-osasuna-26-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>298</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T07:10:56+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/psg-olympique-lyonnais-mac-oncesi-analiz-26-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/psg-olympique-lyonnais-26-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>PSG &amp;#8211; Olympique Lyonnais Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>PSG son 5 maçında maç başına 3,20 gol attı ve 1,40 gol yedi; Olympique Lyonnais ise maç başına 2,00 gol attı, 1,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 4,10. Korner tarafında PSG maç başına 4,20, Olympique Lyonnais 4,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,50.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/psg-olympique-lyonnais-26-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>298</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T07:07:28+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/los-angeles-fc-la-galaxy-mac-oncesi-analiz-26-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/los-angeles-fc-la-galaxy-26-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Los Angeles FC &amp;#8211; LA Galaxy Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Los Angeles FC son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 1,20 gol yedi; LA Galaxy ise maç başına 2,40 gol attı, 2,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,70. Korner tarafında Los Angeles FC maç başına 3,80, LA Galaxy 4,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/los-angeles-fc-la-galaxy-26-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>342</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T07:04:10+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/fc-barcelona-real-madrid-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fc-barcelona-real-madrid-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>FC Barcelona &amp;#8211; Real Madrid Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>FC Barcelona son 5 maçında maç başına 3,40 gol attı ve 1,60 gol yedi; Real Madrid ise maç başına 2,80 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 4,60. Korner tarafında FC Barcelona maç başına 5,20, Real Madrid 5,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 7,50.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fc-barcelona-real-madrid-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>219</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T07:00:40+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/udinese-ac-milan-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/udinese-ac-milan-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Udinese &amp;#8211; AC Milan Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Udinese son 5 maçında maç başına 1,00 gol attı ve 2,60 gol yedi; AC Milan ise maç başına 2,20 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,50. Korner tarafında Udinese maç başına 4,60, AC Milan 3,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/udinese-ac-milan-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>258</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T06:58:15+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/az-twente-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/az-twente-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>AZ &amp;#8211; Twente Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>AZ son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,00 gol yedi; Twente ise maç başına 2,00 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,00. Korner tarafında AZ maç başına 5,60, Twente 6,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/az-twente-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>211</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T06:55:46+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/crystal-palace-newcastle-united-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/crystal-palace-newcastle-united-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Crystal Palace &amp;#8211; Newcastle United Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Crystal Palace son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 2,20 gol yedi; Newcastle United ise maç başına 1,20 gol attı, 2,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,60. Korner tarafında Crystal Palace maç başına 3,80, Newcastle United 4,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/crystal-palace-newcastle-united-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>229</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T06:53:34+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/monaco-lille-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/monaco-lille-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Monaco &amp;#8211; Lille Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Monaco son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,00 gol yedi; Lille ise maç başına 1,00 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,90. Korner tarafında Monaco maç başına 3,40, Lille 3,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,40.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/monaco-lille-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>292</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T06:48:09+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/atalanta-frosinone-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/atalanta-frosinone-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Atalanta &amp;#8211; Frosinone Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Atalanta son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 1,80 gol yedi; Frosinone ise maç başına 2,00 gol attı, 1,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,50. Korner tarafında Atalanta maç başına 6,00, Frosinone 6,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/atalanta-frosinone-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>340</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T06:51:23+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/psv-feyenoord-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/psv-feyenoord-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>PSV &amp;#8211; Feyenoord Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>PSV son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 1,20 gol yedi; Feyenoord ise maç başına 2,80 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,20. Korner tarafında PSV maç başına 5,20, Feyenoord 5,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/psv-feyenoord-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>292</video:duration><video:publication_date>2026-10-26T06:45:36+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/antalyaspor-bb-bodrumspor-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/antalyaspor-bb-bodrumspor-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Antalyaspor &amp;#8211; BB Bodrumspor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Antalyaspor son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 1,00 gol yedi; BB Bodrumspor ise maç başına 2,20 gol attı, 1,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,90. Korner tarafında Antalyaspor maç başına 5,00, BB Bodrumspor 4,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 7,60.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/antalyaspor-bb-bodrumspor-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>222</video:duration><video:publication_date>2026-10-25T09:32:16+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/konyaspor-genclerbirligi-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/konyaspor-genclerbirligi-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Konyaspor &amp;#8211; Gençlerbirliği Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Konyaspor son 5 maçında maç başına 0,20 gol attı ve 0,40 gol yedi; Gençlerbirliği ise maç başına 0,60 gol attı, 2,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,00. Korner tarafında Konyaspor maç başına 3,00, Gençlerbirliği 6,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/konyaspor-genclerbirligi-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>256</video:duration><video:publication_date>2026-10-25T08:51:06+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/hibernian-celtic-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/hibernian-celtic-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Hibernian &amp;#8211; Celtic Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Hibernian son 5 maçında maç başına 0,60 gol attı ve 1,40 gol yedi; Celtic ise maç başına 2,20 gol attı, 1,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,90. Korner tarafında Hibernian maç başına 7,40, Celtic 6,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 12,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/hibernian-celtic-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>287</video:duration><video:publication_date>2026-10-25T07:32:23+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/inter-milan-fiorentina-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/inter-milan-fiorentina-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Inter Milan &amp;#8211; Fiorentina Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Inter Milan son 5 maçında maç başına 2,40 gol attı ve 1,40 gol yedi; Fiorentina ise maç başına 2,00 gol attı, 1,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,70. Korner tarafında Inter Milan maç başına 4,00, Fiorentina 5,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 7,60.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/inter-milan-fiorentina-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>205</video:duration><video:publication_date>2026-10-25T07:12:26+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/pendikspor-kayserispor-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/pendikspor-kayserispor-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Pendikspor &amp;#8211; Kayserispor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Pendikspor son 5 maçında maç başına 0,80 gol attı ve 2,00 gol yedi; Kayserispor ise maç başına 2,80 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,20. Korner tarafında Pendikspor maç başına 5,20, Kayserispor 4,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/pendikspor-kayserispor-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>244</video:duration><video:publication_date>2026-10-25T07:09:09+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/new-york-rb-inter-miami-mac-oncesi-analiz-25-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/new-york-rb-inter-miami-25-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>New York RB &amp;#8211; Inter Miami Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>New York RB son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 1,60 gol yedi; Inter Miami ise maç başına 2,40 gol attı, 1,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,10. Korner tarafında New York RB maç başına 6,60, Inter Miami 2,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/new-york-rb-inter-miami-25-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>271</video:duration><video:publication_date>2026-10-25T07:04:42+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/atletico-madrid-deportivo-la-coruna-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/atletico-madrid-deportivo-la-coruna-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Atlético Madrid &amp;#8211; Deportivo La Coruña Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Atlético Madrid son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 0,60 gol yedi; Deportivo La Coruña ise maç başına 1,00 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,30. Korner tarafında Atlético Madrid maç başına 6,20, Deportivo La Coruña 7,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,90.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/atletico-madrid-deportivo-la-coruna-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>315</video:duration><video:publication_date>2026-10-25T07:00:12+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/lazio-parma-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/lazio-parma-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Lazio &amp;#8211; Parma Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Lazio son 5 maçında maç başına 2,40 gol attı ve 0,80 gol yedi; Parma ise maç başına 0,80 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,00. Korner tarafında Lazio maç başına 5,20, Parma 3,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,40.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/lazio-parma-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>242</video:duration><video:publication_date>2026-10-25T06:50:20+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/samsunspor-amed-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/samsunspor-amed-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Samsunspor &amp;#8211; Amed Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Samsunspor son 5 maçında maç başına 0,40 gol attı ve 2,80 gol yedi; Amed ise maç başına 2,60 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,50. Korner tarafında Samsunspor maç başına 6,40, Amed 4,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/samsunspor-amed-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>252</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:39:02+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/napoli-roma-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/napoli-roma-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Napoli &amp;#8211; Roma Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Napoli son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,60 gol yedi; Roma ise maç başına 2,20 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,40. Korner tarafında Napoli maç başına 5,80, Roma 4,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/napoli-roma-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>216</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:36:52+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/al-kholood-al-ittifaq-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-kholood-al-ittifaq-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Al Kholood &amp;#8211; Al Ittifaq Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Al Kholood son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 2,60 gol yedi; Al Ittifaq ise maç başına 1,20 gol attı, 1,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,30. Korner tarafında Al Kholood maç başına 7,00, Al Ittifaq 4,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-kholood-al-ittifaq-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>162</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:35:12+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/shakhtar-donetsk-zorya-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/shakhtar-donetsk-zorya-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Shakhtar Donetsk &amp;#8211; Zorya Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Shakhtar Donetsk son 5 maçında maç başına 2,20 gol attı ve 0,60 gol yedi; Zorya ise maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,70. Korner tarafında Shakhtar Donetsk maç başına 6,60, Zorya 6,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/shakhtar-donetsk-zorya-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>222</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:33:40+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/neom-sc-abha-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/neom-sc-abha-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Neom SC &amp;#8211; Abha Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Neom SC son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 1,00 gol yedi; Abha ise maç başına 0,80 gol attı, 1,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,40. Korner tarafında Neom SC maç başına 6,20, Abha 1,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/neom-sc-abha-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>258</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:26:14+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/rangers-st-johnstone-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/rangers-st-johnstone-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Rangers &amp;#8211; St. Johnstone Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Rangers son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 0,60 gol yedi; St. Johnstone ise maç başına 1,00 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,00. Korner tarafında Rangers maç başına 7,20, St. Johnstone 2,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,40.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/rangers-st-johnstone-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>272</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:31:55+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/coventry-city-fulham-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/coventry-city-fulham-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Coventry City &amp;#8211; Fulham Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Coventry City son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 2,00 gol yedi; Fulham ise maç başına 1,00 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,70. Korner tarafında Coventry City maç başına 3,60, Fulham 6,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,70.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/coventry-city-fulham-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>223</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:29:47+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/arsenal-everton-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/arsenal-everton-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Arsenal &amp;#8211; Everton Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Arsenal son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 1,20 gol yedi; Everton ise maç başına 1,00 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,50. Korner tarafında Arsenal maç başına 5,20, Everton 5,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,70.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/arsenal-everton-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>258</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:28:01+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/rb-leipzig-elversberg-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/rb-leipzig-elversberg-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>RB Leipzig &amp;#8211; Elversberg Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>RB Leipzig son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 2,40 gol yedi; Elversberg ise maç başına 1,80 gol attı, 1,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,90. Korner tarafında RB Leipzig maç başına 3,80, Elversberg 3,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 12,70.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/rb-leipzig-elversberg-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>302</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:24:27+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/gaziantep-fk-bb-erzurumspor-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/gaziantep-fk-bb-erzurumspor-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Gaziantep FK &amp;#8211; BB Erzurumspor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Gaziantep FK son 5 maçında maç başına 1,00 gol attı ve 1,80 gol yedi; BB Erzurumspor ise maç başına 0,80 gol attı, 0,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,10. Korner tarafında Gaziantep FK maç başına 5,00, BB Erzurumspor 2,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/gaziantep-fk-bb-erzurumspor-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>161</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:22:15+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/aston-villa-manchester-city-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/aston-villa-manchester-city-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Aston Villa &amp;#8211; Manchester City Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Aston Villa son 5 maçında maç başına 3,00 gol attı ve 1,00 gol yedi; Manchester City ise maç başına 3,60 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 4,80. Korner tarafında Aston Villa maç başına 5,00, Manchester City 6,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,60.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/aston-villa-manchester-city-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>160</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:20:49+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/eyupspor-kasimpasa-mac-oncesi-analiz-24-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/eyupspor-kasimpasa-24-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Eyüpspor &amp;#8211; Kasımpaşa Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Eyüpspor son 5 maçında maç başına 0,00 gol attı ve 3,80 gol yedi; Kasımpaşa ise maç başına 1,80 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,50. Korner tarafında Eyüpspor maç başına 4,40, Kasımpaşa 5,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/eyupspor-kasimpasa-24-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>156</video:duration><video:publication_date>2026-10-24T09:19:19+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/ipswich-town-nottingham-forest-mac-oncesi-analiz-23-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/ipswich-town-nottingham-forest-23-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Ipswich Town &amp;#8211; Nottingham Forest Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Ipswich Town son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 1,80 gol yedi; Nottingham Forest ise maç başına 0,60 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,50. Korner tarafında Ipswich Town maç başına 3,20, Nottingham Forest 5,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/ipswich-town-nottingham-forest-23-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>246</video:duration><video:publication_date>2026-10-23T06:12:48+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/al-quadisiya-al-hilal-mac-oncesi-analiz-23-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-quadisiya-al-hilal-23-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Al Quadisiya &amp;#8211; Al Hilal Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Al Quadisiya son 5 maçında maç başına 2,80 gol attı ve 1,20 gol yedi; Al Hilal ise maç başına 2,40 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,60. Korner tarafında Al Quadisiya maç başına 6,80, Al Hilal 7,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-quadisiya-al-hilal-23-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>250</video:duration><video:publication_date>2026-10-23T06:10:43+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/alanyaspor-kocaelispor-mac-oncesi-analiz-23-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/alanyaspor-kocaelispor-23-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Alanyaspor &amp;#8211; Kocaelispor Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Alanyaspor son 5 maçında maç başına 1,00 gol attı ve 1,20 gol yedi; Kocaelispor ise maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,10. Korner tarafında Alanyaspor maç başına 5,40, Kocaelispor 4,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,50.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/alanyaspor-kocaelispor-23-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>279</video:duration><video:publication_date>2026-10-23T06:08:42+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/al-faisaly-al-nassr-mac-oncesi-analiz-23-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-faisaly-al-nassr-23-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Al Faisaly &amp;#8211; Al Nassr Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Al Faisaly son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 1,40 gol yedi; Al Nassr ise maç başına 1,60 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,50. Korner tarafında Al Faisaly maç başına 3,20, Al Nassr 8,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,70.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-faisaly-al-nassr-23-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>333</video:duration><video:publication_date>2026-10-23T06:06:30+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/dynamo-kyiv-kudrivka-mac-oncesi-analiz-23-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/dynamo-kyiv-kudrivka-23-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Dynamo Kyiv &amp;#8211; Kudrivka Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Dynamo Kyiv son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 0,60 gol yedi; Kudrivka ise maç başına 1,80 gol attı, 2,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,20. Korner tarafında Dynamo Kyiv maç başına 6,20, Kudrivka 2,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/dynamo-kyiv-kudrivka-23-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>239</video:duration><video:publication_date>2026-10-23T06:03:53+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/monaco-freiburg-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/monaco-freiburg-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Monaco &amp;#8211; Freiburg Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Monaco son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 1,20 gol yedi; Freiburg ise maç başına 2,60 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,30. Korner tarafında Monaco maç başına 3,60, Freiburg 5,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,50.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/monaco-freiburg-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>157</video:duration><video:publication_date>2026-10-23T06:01:57+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/ajax-atalanta-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/ajax-atalanta-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Ajax &amp;#8211; Atalanta Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Ajax son 5 maçında maç başına 2,80 gol attı ve 1,60 gol yedi; Atalanta ise maç başına 1,80 gol attı, 1,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 4,00. Korner tarafında Ajax maç başına 7,20, Atalanta 4,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,40.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/ajax-atalanta-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>154</video:duration><video:publication_date>2026-10-23T06:00:29+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/afc-bournemouth-ac-milan-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/afc-bournemouth-ac-milan-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>AFC Bournemouth &amp;#8211; AC Milan Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>AFC Bournemouth son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 1,40 gol yedi; AC Milan ise maç başına 2,20 gol attı, 1,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,10. Korner tarafında AFC Bournemouth maç başına 5,00, AC Milan 4,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 7,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/afc-bournemouth-ac-milan-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>197</video:duration><video:publication_date>2026-10-22T03:34:25+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/celtic-celta-de-vigo-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/celtic-celta-de-vigo-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Celtic &amp;#8211; Celta de Vigo Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Celtic son 5 maçında maç başına 2,20 gol attı ve 1,80 gol yedi; Celta de Vigo ise maç başına 1,60 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,20. Korner tarafında Celtic maç başına 8,00, Celta de Vigo 3,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/celtic-celta-de-vigo-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>296</video:duration><video:publication_date>2026-10-22T03:01:38+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/omonia-nicosia-benfica-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/omonia-nicosia-benfica-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Omonia Nicosia &amp;#8211; Benfica Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Omonia Nicosia son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 0,60 gol yedi; Benfica ise maç başına 2,60 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,90. Korner tarafında Omonia Nicosia maç başına 4,80, Benfica 7,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,80.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/omonia-nicosia-benfica-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>289</video:duration><video:publication_date>2026-10-22T02:19:57+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/hoffenheim-olympique-lyonnais-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/hoffenheim-olympique-lyonnais-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Hoffenheim &amp;#8211; Olympique Lyonnais Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Hoffenheim son 5 maçında maç başına 1,40 gol attı ve 2,40 gol yedi; Olympique Lyonnais ise maç başına 2,40 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,70. Korner tarafında Hoffenheim maç başına 6,60, Olympique Lyonnais 3,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,40.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/hoffenheim-olympique-lyonnais-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>251</video:duration><video:publication_date>2026-10-22T01:44:16+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/besiktas-crystal-palace-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/besiktas-crystal-palace-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Beşiktaş &amp;#8211; Crystal Palace Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Beşiktaş son 5 maçında maç başına 2,20 gol attı ve 1,80 gol yedi; Crystal Palace ise maç başına 1,80 gol attı, 1,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,80. Korner tarafında Beşiktaş maç başına 5,60, Crystal Palace 4,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/besiktas-crystal-palace-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>156</video:duration><video:publication_date>2026-10-22T01:15:28+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/trabzonspor-hearts-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/trabzonspor-hearts-22-10-2026-kapak-1.png</video:thumbnail_loc><video:title>Trabzonspor &amp;#8211; Hearts Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Trabzonspor son 5 maçında maç başına 2,60 gol attı ve 0,60 gol yedi; Hearts ise maç başına 1,80 gol attı, 2,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,60. Korner tarafında Trabzonspor maç başına 4,60, Hearts 5,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/trabzonspor-hearts-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>246</video:duration><video:publication_date>2026-10-22T00:43:22+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/jablonec-brighton-hove-albion-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/jablonec-brighton-hove-albion-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Jablonec &amp;#8211; Brighton &amp;amp; Hove Albion Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Jablonec son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 1,80 gol yedi; Brighton &amp; Hove Albion ise maç başına 3,80 gol attı, 0,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,40. Korner tarafında Jablonec maç başına 5,40, Brighton &amp; Hove Albion 6,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/jablonec-brighton-hove-albion-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>255</video:duration><video:publication_date>2026-10-21T22:37:52+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/fc-avan-academy-az-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fc-avan-academy-az-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>FC Avan Academy &amp;#8211; AZ Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>FC Avan Academy son 5 maçında maç başına 0,80 gol attı ve 2,00 gol yedi; AZ ise maç başına 1,00 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,50. Korner tarafında FC Avan Academy maç başına 4,20, AZ 5,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,50.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fc-avan-academy-az-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>164</video:duration><video:publication_date>2026-10-21T23:30:50+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/ofi-bayer-leverkusen-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/ofi-bayer-leverkusen-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>OFI &amp;#8211; Bayer Leverkusen Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>OFI son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 2,20 gol yedi; Bayer Leverkusen ise maç başına 2,80 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,70. Korner tarafında OFI maç başına 4,40, Bayer Leverkusen 5,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/ofi-bayer-leverkusen-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>206</video:duration><video:publication_date>2026-10-21T22:34:08+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/juventus-rennes-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/juventus-rennes-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Juventus &amp;#8211; Rennes Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Juventus son 5 maçında maç başına 2,00 gol attı ve 1,00 gol yedi; Rennes ise maç başına 1,80 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,40. Korner tarafında Juventus maç başına 5,00, Rennes 8,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/juventus-rennes-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>264</video:duration><video:publication_date>2026-10-21T22:41:28+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/sturm-graz-olympique-marseille-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/sturm-graz-olympique-marseille-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Sturm Graz &amp;#8211; Olympique Marseille Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Sturm Graz son 5 maçında maç başına 0,40 gol attı ve 1,20 gol yedi; Olympique Marseille ise maç başına 1,80 gol attı, 1,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,60. Korner tarafında Sturm Graz maç başına 3,80, Olympique Marseille 4,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/sturm-graz-olympique-marseille-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>304</video:duration><video:publication_date>2026-10-22T00:04:16+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/lech-poznan-sunderland-mac-oncesi-analiz-22-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/lech-poznan-sunderland-22-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Lech Poznań &amp;#8211; Sunderland Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Lech Poznań son 5 maçında maç başına 2,80 gol attı ve 2,00 gol yedi; Sunderland ise maç başına 1,20 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 4,00. Korner tarafında Lech Poznań maç başına 5,20, Sunderland 7,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,90.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/lech-poznan-sunderland-22-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>234</video:duration><video:publication_date>2026-10-21T22:32:39+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/roma-slovan-bratislava-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/roma-slovan-bratislava-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Roma &amp;#8211; Slovan Bratislava Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Roma son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,20 gol yedi; Slovan Bratislava ise maç başına 1,20 gol attı, 2,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,20. Korner tarafında Roma maç başına 4,80, Slovan Bratislava 3,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 8,60.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/roma-slovan-bratislava-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>310</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T06:07:09+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/porto-psv-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/porto-psv-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Porto &amp;#8211; PSV Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Porto son 5 maçında maç başına 0,80 gol attı ve 1,40 gol yedi; PSV ise maç başına 1,80 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,70. Korner tarafında Porto maç başına 2,60, PSV 6,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,30.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/porto-psv-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>247</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T06:04:42+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/napoli-fk-bodo-glimt-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/napoli-fk-bodo-glimt-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Napoli &amp;#8211; FK Bodo &amp;#8211; Glimt Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Napoli son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 1,00 gol yedi; FK Bodo - Glimt ise maç başına 2,00 gol attı, 1,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,90. Korner tarafında Napoli maç başına 7,40, FK Bodo - Glimt 4,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,70.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/napoli-fk-bodo-glimt-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>303</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T06:17:28+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/stuttgart-atletico-madrid-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/stuttgart-atletico-madrid-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Stuttgart &amp;#8211; Atlético Madrid Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Stuttgart son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 0,80 gol yedi; Atlético Madrid ise maç başına 2,20 gol attı, 0,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,30. Korner tarafında Stuttgart maç başına 7,00, Atlético Madrid 7,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/stuttgart-atletico-madrid-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>299</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T06:14:57+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/psg-fc-barcelona-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/psg-fc-barcelona-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>PSG &amp;#8211; FC Barcelona Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>PSG son 5 maçında maç başına 2,60 gol attı ve 1,00 gol yedi; FC Barcelona ise maç başına 4,40 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 4,60. Korner tarafında PSG maç başına 4,20, FC Barcelona 8,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/psg-fc-barcelona-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>245</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T06:12:51+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/manchester-city-aek-athens-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/manchester-city-aek-athens-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Manchester City &amp;#8211; AEK Athens Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Manchester City son 5 maçında maç başına 2,80 gol attı ve 1,80 gol yedi; AEK Athens ise maç başına 1,60 gol attı, 1,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,60. Korner tarafında Manchester City maç başına 6,40, AEK Athens 5,60 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,30.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/manchester-city-aek-athens-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>217</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T06:10:59+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/liverpool-villarreal-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/liverpool-villarreal-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Liverpool &amp;#8211; Villarreal Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Liverpool son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,40 gol yedi; Villarreal ise maç başına 1,80 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,90. Korner tarafında Liverpool maç başına 6,80, Villarreal 6,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,20.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/liverpool-villarreal-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>288</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T06:09:11+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/al-nassr-neom-sc-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-nassr-neom-sc-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Al Nassr &amp;#8211; Neom SC Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Al Nassr son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,00 gol yedi; Neom SC ise maç başına 2,00 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,80. Korner tarafında Al Nassr maç başına 9,40, Neom SC 6,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,50.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-nassr-neom-sc-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>164</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T06:02:39+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/al-ittifaq-al-ittihad-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-ittifaq-al-ittihad-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Al Ittifaq &amp;#8211; Al Ittihad Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Al Ittifaq son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 0,80 gol yedi; Al Ittihad ise maç başına 1,80 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,50. Korner tarafında Al Ittifaq maç başına 5,20, Al Ittihad 4,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,90.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/al-ittifaq-al-ittihad-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>302</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T06:01:17+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/fenerbahce-slavia-praha-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fenerbahce-slavia-praha-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Fenerbahçe &amp;#8211; Slavia Praha Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Fenerbahçe son 5 maçında maç başına 2,80 gol attı ve 1,20 gol yedi; Slavia Praha ise maç başına 1,00 gol attı, 3,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 4,10. Korner tarafında Fenerbahçe maç başına 6,00, Slavia Praha 4,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 11,00.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/fenerbahce-slavia-praha-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>272</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T05:57:18+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
  <url><loc>https://analiz.futbol/mac-analizi/sabah-borussia-dortmund-mac-oncesi-analiz-20-10-2026/</loc><video:video><video:thumbnail_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/sabah-borussia-dortmund-20-10-2026-kapak.png</video:thumbnail_loc><video:title>Sabah &amp;#8211; Borussia Dortmund Maç Öncesi Analiz Sunumu — video analiz</video:title><video:description>Sabah son 5 maçında maç başına 2,40 gol attı ve 1,60 gol yedi; Borussia Dortmund ise maç başına 1,20 gol attı, 0,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,90. Korner tarafında Sabah maç başına 5,00, Borussia Dortmund 6,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,10.</video:description><video:content_loc>https://analiz.futbol/wp-content/uploads/2026/10/sabah-borussia-dortmund-20-10-2026-youtube-16x9-1.mp4</video:content_loc><video:duration>240</video:duration><video:publication_date>2026-10-20T05:59:08+00:00</video:publication_date><video:family_friendly>yes</video:family_friendly><video:live>no</video:live></video:video></url>
</urlset>
