

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Türkiye Süper Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | +5 | 16 | GGGMG |
| 2 | Amed | 6 | 4 | 1 | 1 | 15:7 | +8 | 13 | MGBGG |
| 3 | Beşiktaş | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:7 | +7 | 12 | MGGGM |
| 4 | Kocaelispor | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:4 | +3 | 12 | GGGMG |
| 5 | Alanyaspor | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | +2 | 11 | GMGBG |
| 6 | Fenerbahçe | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:6 | +10 | 10 | GGMBG |
| 7 | Trabzonspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:5 | +8 | 10 | GMGMG |
| 8 | Rizespor | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 10 | MGMGB |
| 9 | Kasımpaşa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | BBGBM |
| 10 | Gaziantep FK | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 8 | GMGBM |
| 11 | Çorum Belediyespor | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:12 | +1 | 7 | MMGGM |
| 12 | İstanbul Başakşehir | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | MBMMG |
| 13 | Gençlerbirliği | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 7 | GBMMM |
| 14 | BB Erzurumspor | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 7 | MBGMG |
| 15 | Konyaspor | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 4 | MMMGB |
| 16 | Samsunspor | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | GMMMM |
| 17 | Göztepe | 6 | 0 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 3 | MMMBB |
| 18 | Eyüpspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:16 | -14 | 3 | MGMMM |
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · Genel
Rizespor · İç saha
Fenerbahçe · Genel
Fenerbahçe · Dış saha
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Göztepe | 17. | 2-2 | 0-1 |
| 12.09.26 | Dış | Eyüpspor | 18. | 2-0 | 1-0 |
| 07.09.26 | İç | Alanyaspor | 5. | 0-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Gaziantep FK | 10. | 2-1 | 2-0 |
| 22.08.26 | İç | Samsunspor | 16. | 0-2 | 0-1 |
Fenerbahçe · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Eyüpspor | 18. | 8-0 | 5-0 |
| 14.09.26 | Dış | Gaziantep FK | 10. | 0-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Beşiktaş | 3. | 1-2 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Samsunspor | 16. | 2-0 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Konyaspor | 15. | 4-2 | 3-1 |
Rizespor · Son 5 iç saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.26 | İç | Alanyaspor | 5. | 0-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Samsunspor | 16. | 0-2 | 0-1 |
Fenerbahçe · Son 5 dış saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | Dış | Gaziantep FK | 10. | 0-0 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Samsunspor | 16. | 2-0 | 1-0 |
| 15.08.26 | Dış | Gençlerbirliği | 13. | 1-2 | 1-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Maç sonu toplam gol
| RizesporGenel | Rizesporİç saha | FenerbahçeGenel | FenerbahçeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
İlk yarı toplam gol
| RizesporGenel | Rizesporİç saha | FenerbahçeGenel | FenerbahçeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · Genel
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 260-75 | 275-90+ | 6toplam |
Fenerbahçe · Genel
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 4toplam |
Rizespor · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 260-75 | 075-90+ | 3toplam |
Fenerbahçe · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Rizespor, son 5 maçında 6 gol atıp 6 gol yedi; maç başına 1,20 gol atarken 1,20 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 2 maçta ise tablo 0 atılan ve 3 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 1,50. Fenerbahçe cephesinde son 5 maçta 15 gol atıldı, 4 gol yenildi; deplasmandaki son 3 maçta maç başı toplam gol 1,67. Gol sayısına baktığımızda Rizespor maçlarının %80'i 2 ve üzeri, %40'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; Fenerbahçe maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %60. İç saha özelinde Rizespor maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %0, dış saha özelinde Fenerbahçe maçlarında %33.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Rizespor maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %80, Fenerbahçe maçlarında %80; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %20 ile %60 arasında. Rizespor gollerini en çok 75-90+ dakikaları arasında buluyor, Fenerbahçe ise en verimli zamanını 0-15 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Rizespor son 5 maçın 2 tanesinde, Fenerbahçe ise 2 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · Genel
Rizespor · İç saha
Fenerbahçe · Genel
Fenerbahçe · Dış saha
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Göztepe | 17. | 2-2 | 3-4 | 7 | 1-2 |
| 12.09.26 | Dış | Eyüpspor | 18. | 2-0 | 2-8 | 10 | 1-1 |
| 07.09.26 | İç | Alanyaspor | 5. | 0-1 | 8-7 | 15 | 5-3 |
| 29.08.26 | Dış | Gaziantep FK | 10. | 2-1 | 0-8 | 8 | 0-3 |
| 22.08.26 | İç | Samsunspor | 16. | 0-2 | 10-1 | 11 | 5-1 |
Fenerbahçe · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Eyüpspor | 18. | 8-0 | 8-6 | 14 | 2-2 |
| 14.09.26 | Dış | Gaziantep FK | 10. | 0-0 | 6-6 | 12 | 2-5 |
| 05.09.26 | İç | Beşiktaş | 3. | 1-2 | 2-7 | 9 | 1-5 |
| 30.08.26 | Dış | Samsunspor | 16. | 2-0 | 6-1 | 7 | 5-0 |
| 22.08.26 | İç | Konyaspor | 15. | 4-2 | 7-3 | 10 | 3-1 |
Rizespor · Son 5 iç saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.26 | İç | Alanyaspor | 5. | 0-1 | 8-7 | 15 | 5-3 |
| 22.08.26 | İç | Samsunspor | 16. | 0-2 | 10-1 | 11 | 5-1 |
Fenerbahçe · Son 5 dış saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | Dış | Gaziantep FK | 10. | 0-0 | 6-6 | 12 | 2-5 |
| 30.08.26 | Dış | Samsunspor | 16. | 2-0 | 6-1 | 7 | 5-0 |
| 15.08.26 | Dış | Gençlerbirliği | 13. | 1-2 | 12-1 | 13 | 5-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Maç toplamı korner
| RizesporGenel | Rizesporİç saha | FenerbahçeGenel | FenerbahçeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı korner
| RizesporGenel | Rizesporİç saha | FenerbahçeGenel | FenerbahçeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · Korner dengesi (genel)
Fenerbahçe · Korner dengesi (genel)
Rizespor · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Fenerbahçe · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Rizespor, son 5 maçında maç başına 4,60 korner kullanırken rakiplerine 5,60 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 10,20. Kendi sahasındaki son 2 maçta kullandığı korner ortalaması 9,00, maç başı toplam korner ise 13,00. Fenerbahçe cephesinde son 5 maçta maç başına 5,80 korner kullanıldı, 4,60 korner verildi; deplasmandaki son 3 maçta toplam korner ortalaması 10,67. Toplam korner sayısında Rizespor maçlarının %60'ı 9+ korner, %60'ı 10+ korner ile bitti; Fenerbahçe maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %60. En yüksek toplam korner Rizespor maçlarında 15, Fenerbahçe maçlarında 14 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Rizespor son 5 maçın 2 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Fenerbahçe ise 5 maçın 3 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 10,30; ev sahibi için beklenen korner 4,60, deplasman için 5,70. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,80. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · Genel
Rizespor · İç saha
Fenerbahçe · Genel
Fenerbahçe · Dış saha
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Göztepe | 17. | 2-2 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Eyüpspor | 18. | 2-0 | 5-0 | 5 | 1-0 |
| 07.09.26 | İç | Alanyaspor | 5. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Gaziantep FK | 10. | 2-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Samsunspor | 16. | 0-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Fenerbahçe · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Eyüpspor | 18. | 8-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 14.09.26 | Dış | Gaziantep FK | 10. | 0-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Beşiktaş | 3. | 1-2 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Samsunspor | 16. | 2-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Konyaspor | 15. | 4-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
Rizespor · Son 5 iç saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.26 | İç | Alanyaspor | 5. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Samsunspor | 16. | 0-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Fenerbahçe · Son 5 dış saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | Dış | Gaziantep FK | 10. | 0-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Samsunspor | 16. | 2-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Gençlerbirliği | 13. | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Maç toplamı kart
| RizesporGenel | Rizesporİç saha | FenerbahçeGenel | FenerbahçeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın gördüğü kart
| RizesporGenel | Rizesporİç saha | FenerbahçeGenel | FenerbahçeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Hakem
Rizespor · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Fenerbahçe · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Rizespor, son 5 maçında maç başına 2,00 kart görürken rakipleri 1,60 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 3,60. Kendi sahasındaki son 2 maçta gördüğü kart ortalaması 1,00, maç başı toplam kart ise 2,00. Fenerbahçe cephesinde son 5 maçta maç başına 1,80 kart görüldü, rakiplerine 2,20 kart çıktı; deplasmandaki son 3 maçta toplam kart ortalaması 3,00. Toplam kart sayısında Rizespor maçlarının %40'ı 4+ kart, %40'ı 5+ kart ile bitti; Fenerbahçe maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %40. En sert maç Rizespor için 6, Fenerbahçe için 7 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,80; ev sahibi için beklenen kart 2,10, deplasman için 1,70. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,80 | 11,20 | 24,00 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 13,00 | 10,50 | 23,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 26+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 28+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Fenerbahçe · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,40 | 13,40 | 26,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 12,00 | 12,00 | 24,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,80 | 8,20 | 16,00 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 4,00 | 11,00 | 15,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Fenerbahçe · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,40 | 7,40 | 14,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 9,00 | 8,67 | 17,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,40 | 20,20 | 39,60 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 24,00 | 17,00 | 41,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 32+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 35+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 38+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 52 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Fenerbahçe · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,40 | 14,00 | 28,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 21,00 | 15,00 | 36,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 32+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 35+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 38+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 41 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Rizespor · Son 5 maç · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Göztepe | 2-2 | 15-8 | 9-6 | 17-18 |
| 12.09.26 | Dış | Eyüpspor | 2-0 | 13-10 | 16-7 | 11-20 |
| 07.09.26 | İç | Alanyaspor | 0-1 | 15-8 | 5-10 | 28-24 |
| 29.08.26 | Dış | Gaziantep FK | 2-1 | 10-17 | 6-6 | 21-29 |
| 22.08.26 | İç | Samsunspor | 0-2 | 11-13 | 3-12 | 20-10 |
Fenerbahçe · Son 5 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Eyüpspor | 8-0 | 8-12 | 7-9 | 7-6 |
| 14.09.26 | Dış | Gaziantep FK | 0-0 | 16-8 | 9-8 | 24-17 |
| 05.09.26 | İç | Beşiktaş | 1-2 | 21-18 | 3-6 | 16-18 |
| 30.08.26 | Dış | Samsunspor | 2-0 | 13-18 | 8-6 | 10-16 |
| 22.08.26 | İç | Konyaspor | 4-2 | 9-11 | 10-8 | 15-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Rizespor son 5 maçında maç başına 12,80 serbest vuruş kullanırken rakipleri 11,20 kullandı; Fenerbahçe ise maç başına 13,40 kullanıp rakiplerine 13,40 bıraktı. Maç toplamında Rizespor maçlarının %40'ı 24+ serbest vuruş ile bitti, Fenerbahçe maçlarında bu oran %60. Kale vuruşu tarafında Rizespor son 5 maçında maç başına 7,80 kale vuruşu kullanırken rakipleri 8,20 kullandı; Fenerbahçe ise maç başına 7,40 kullanıp rakiplerine 7,40 bıraktı. Maç toplamında Rizespor maçlarının %80'i 14+ kale vuruşu ile bitti, Fenerbahçe maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Rizespor son 5 maçında maç başına 19,40 taç atışı kullanırken rakipleri 20,20 kullandı; Fenerbahçe ise maç başına 14,40 kullanıp rakiplerine 14,00 bıraktı. Maç toplamında Rizespor maçlarının %60'ı 32+ taç atışı ile bitti, Fenerbahçe maçlarında bu oran %40. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 25,40; ev sahibi için 13,10, deplasman için 12,30. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 15,40; ev sahibi için 7,60, deplasman için 7,80. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 34,00; ev sahibi için 16,70, deplasman için 17,30. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
RizesporvsFenerbahçe
10.10.2026 · 19:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Galatasaray
Amed
Alanyaspor
Trabzonspor
Kasımpaşa
Gençlerbirliği
BB Erzurumspor
Samsunspor