

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00İskoçya Premiership 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 9 | 8 | 0 | 1 | 23:5 | +18 | 24 | GGMGG |
| 2 | Rangers | 9 | 6 | 2 | 1 | 13:7 | +6 | 20 | GGGGB |
| 3 | Hearts | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:15 | +5 | 16 | GMBGM |
| 4 | Dundee | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | +3 | 14 | BMGGB |
| 5 | St. Johnstone | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 12 | GMBGB |
| 6 | Dundee United | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | MBGGB |
| 7 | Aberdeen | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:10 | 0 | 11 | BGBMG |
| 8 | St. Mirren | 9 | 3 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 10 | MMMMM |
| 9 | Falkirk | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | BGBMG |
| 10 | Motherwell | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | MMMMM |
| 11 | Kilmarnock | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:20 | -10 | 8 | BGBMG |
| 12 | Hibernian | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:14 | -5 | 7 | MMBMM |
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 0,60 |
| Maç başı toplam gol | 2,20 | 1,90 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Rangers · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 0,40 | 1,20 |
| Maç başı toplam gol | 1,80 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
St. Johnstone · Genel
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,22 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,22 |
| Maç başı toplam gol | 1,80 | 2,44 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %67 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %11 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %22 (2) |
St. Johnstone · Dış saha
| Son 54 maç | Son 104 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,75 | 0,75 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 1,75 | 1,75 |
| Karşılıklı gol | %50 (2) | %50 (2) |
| Gol yemedi | %25 (1) | %25 (1) |
| Gol atamadı | %25 (1) | %25 (1) |
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Son 10 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-2 | 1-1 |
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 3-0 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 1-0 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
St. Johnstone · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 1-0 |
| 11.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 1-1 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 0-2 |
| 08.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 0-1 | 0-0 |
| 02.08.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 4-3 | 1-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Son 10 iç saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 3-0 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 1-0 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-2 | 0-1 |
| 13.05.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-2 | 1-1 |
| 26.04.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-3 | 0-2 |
| 04.04.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 4-2 | 2-1 |
| 21.03.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 4-1 | 1-0 |
St. Johnstone · Son 10 dış saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 1-0 |
| 02.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 0-2 |
| 08.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 0-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Maç sonu toplam gol
| RangersGenel | Rangersİç saha | St. JohnstoneGenel | St. JohnstoneDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1009/9 | S5%1004/4S10%1004/4 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%676/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%606/10 | S5%201/5S10%333/9 | S5%251/4S10%251/4 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%00/5S10%111/9 | S5%00/4S10%00/4 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%00/5S10%111/9 | S5%00/4S10%00/4 |
İlk yarı toplam gol
| RangersGenel | Rangersİç saha | St. JohnstoneGenel | St. JohnstoneDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%565/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%333/9 | S5%251/4S10%251/4 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%111/9 | S5%00/4S10%00/4 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/4S10%00/4 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/4S10%00/4 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 3toplam |
St. Johnstone · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
Rangers · Son 10 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 045-60 | 360-75 | 175-90+ | 6toplam |
St. Johnstone · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 230-45+ | 445-60 | 160-75 | 275-90+ | 11toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafında Rangers’ın baskısı öne çıkıyor.Ev sahibi son dönemde hem üretkenlikte hem genel gol akışında yükselişte; savunmasının istikrarlı kalması da oyunun kontrolünü elinde tutmasına yardım ediyor. Özellikle karşılaşmaların başlangıcında canlı bir Rangers bekliyorum. St. Johnstone cephesinde ise hava tersine dönmüş durumda: hücum düşüşte, savunma da son dönemde güven vermiyor. Buna rağmen deplasman ekibinin son maçlarında karşılıklı gol görüntüsü var; yani tamamen kapanıp kalması kolay değil. Rangers’ın erken baskısı sonuç verirse maç açılır, ancak St. Johnstone’un direnç gösterdiği bölüm uzadıkça tempo dalgalanabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,00 | 2,17 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %5310/19 |
| 2+ gol | %505/10 | %5310/19 |
| 3+ gol | %303/10 | %326/19 |
| 4+ gol | %202/10 | %163/19 |
| 5+ gol | %00/10 | %51/19 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %5811/19 |
| İY 2+ gol | %303/10 | %326/19 |
Aralarındaki son 6 maç
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,20 | 6,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,80 | 4,00 |
| Maç başı toplam korner | 11,00 | 10,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 9 | 12 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,40 | +2,10 |
Rangers · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,00 | 7,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 2,60 | 2,90 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 9,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 6 | 12 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +4,40 | +4,10 |
St. Johnstone · Genel
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,60 | 3,33 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 9,20 | 7,11 |
| Maç başı toplam korner | 11,80 | 10,44 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 9 | 15 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 5 | 2 / 9 |
| Maç başı korner farkı | -6,60 | -3,78 |
St. Johnstone · Dış saha
| Son 54 maç | Son 104 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,25 | 3,25 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,00 | 7,00 |
| Maç başı toplam korner | 10,25 | 10,25 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 7 | 15 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 4 | 1 / 4 |
| Maç başı korner farkı | -3,75 | -3,75 |
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Son 10 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-2 | 6-3 | 9 | 0-3 |
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 7-3 | 10 | 2-1 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 4-8 | 12 | 2-5 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 12-0 | 12 | 9-0 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 7-5 | 12 | 3-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 6-5 | 11 | 2-3 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 6-6 | 12 | 3-2 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 4-5 | 9 | 0-1 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 2-1 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 6-2 | 8 | 5-1 |
St. Johnstone · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 4-7 | 11 | 2-4 |
| 11.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 2-13 | 15 | 1-5 |
| 19.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 1-1 | 3-8 | 11 | 2-5 |
| 09.09.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-1 | 2-11 | 13 | 2-7 |
| 06.09.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 2-7 | 9 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-1 | 5-2 | 7 | 4-1 |
| 29.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 4-8 | 12 | 2-6 |
| 08.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 0-1 | 2-5 | 7 | 0-3 |
| 02.08.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 4-3 | 6-3 | 9 | 4-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Son 10 iç saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 7-3 | 10 | 2-1 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 12-0 | 12 | 9-0 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 7-5 | 12 | 3-3 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 2-1 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 6-2 | 8 | 5-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-2 | 7-3 | 10 | 3-3 |
| 13.05.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-2 | 9-3 | 12 | 7-1 |
| 26.04.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-3 | 7-5 | 12 | — |
| 04.04.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 4-2 | 10-1 | 11 | 5-1 |
| 21.03.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 4-1 | 2-4 | 6 | 2-0 |
St. Johnstone · Son 10 dış saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 2-13 | 15 | 1-5 |
| 02.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-1 | 5-2 | 7 | 4-1 |
| 29.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 4-8 | 12 | 2-6 |
| 08.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 0-1 | 2-5 | 7 | 0-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Maç toplamı korner
| RangersGenel | Rangersİç saha | St. JohnstoneGenel | St. JohnstoneDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%787/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 9+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%787/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 10+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%565/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%565/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 12+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%502/4S10%502/4 |
Takımın kullandığı korner
| RangersGenel | Rangersİç saha | St. JohnstoneGenel | St. JohnstoneDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%402/5S10%565/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 4+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%201/5S10%444/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 5+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%00/5S10%222/9 | S5%251/4S10%251/4 |
| 6+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%00/5S10%111/9 | S5%00/4S10%00/4 |
| 7+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/4S10%00/4 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Korner dengesi (genel)
St. Johnstone · Korner dengesi (genel)
Rangers · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,80, ikinci yarı toplam 5,30 (10 maç)
St. Johnstone · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,44, ikinci yarı toplam 5,00 (9 maç)
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde sahnenin Rangers’a ait olmasını bekliyorum.Ev sahibi son dönemde rakiplerinden belirgin biçimde fazla üretim yapıyor; bu, oyunu rakip yarı alana yıkan ve kenarları sık kullanan bir takım görüntüsü veriyor. Son 5 maçtaki toplam korner seviyesi, son 10 maçlık çizginin biraz üzerinde ve eğilim istikrarlı. St. Johnstone’un kendi korner üretimi sınırlı kalırken rakibe çok sayıda köşe vuruşu bırakması dikkat çekiyor. Deplasman ekibinde toplam korner eğilimi yükselişte olsa da bu artış daha çok savunma altında kalmasından kaynaklanıyor gibi. Rangers’ın baskısı sürdükçe korner akışı da canlı kalır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,40 | 10,27 |
| Ev sahibi beklenen | 8,20 | 6,61 |
| Deplasman beklenen | 3,20 | 3,67 |
| 9+ korner | %10010/10 | %7915/19 |
| 10+ korner | %808/10 | %5811/19 |
| 11+ korner | %707/10 | %5310/19 |
| İlk yarı beklenen | 5,60 | 5,12 |
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 2,60 | 3,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 0 | 9 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 15 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
Rangers · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 2,80 | 3,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 0 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 5 / 1 | 10 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
St. Johnstone · Genel
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,56 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,11 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 2,67 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 0 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 1 | 13 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 9 |
St. Johnstone · Dış saha
| Son 54 maç | Son 104 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 0,75 | 0,75 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 0,50 | 0,50 |
| Maç başı toplam kart | 1,25 | 1,25 |
| En yüksek / en düşük toplam | 3 / 0 | 3 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 3 / 0 | 3 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 4 | 0 / 4 |
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Son 10 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
St. Johnstone · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 1-1 | 4-0 | 4 | 1-0 |
| 09.09.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 02.08.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 4-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Son 10 iç saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 13.05.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 26.04.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 04.04.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 4-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 21.03.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 4-1 | 0-4 | 4 | 0-0 |
St. Johnstone · Son 10 dış saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Maç toplamı kart
| RangersGenel | Rangersİç saha | St. JohnstoneGenel | St. JohnstoneDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%565/9 | S5%251/4S10%251/4 |
| 4+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%444/9 | S5%00/4S10%00/4 |
| 5+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 | S5%00/4S10%00/4 |
| 6+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 | S5%00/4S10%00/4 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/4S10%00/4 |
Takımın gördüğü kart
| RangersGenel | Rangersİç saha | St. JohnstoneGenel | St. JohnstoneDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%787/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 2+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%565/9 | S5%251/4S10%251/4 |
| 3+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 | S5%00/4S10%00/4 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 | S5%00/4S10%00/4 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Hakem
Rangers · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,80, ikinci yarı toplam 3,00 (10 maç)
St. Johnstone · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,78, ikinci yarı toplam 1,89 (9 maç)
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında sert ama kontrolden çıkmış bir maç tablosu beklemiyorum.Rangers’ın son dönemdeki kart ortalaması, daha uzun vadeli görünümüne göre düşüşte; bu da ev sahibinin oyunu daha sakin ve kontrollü oynadığını düşündürüyor. St. Johnstone’da ise tersine bir hareket var, kart eğilimi yükseliyor. Deplasman ekibi topu rakibe bıraktığında ikili mücadelelerde geç kalabilir ve bu durum özellikle orta sahada faul riskini artırır. Yine de iki takımın yakın dönem toplamı düşük-orta seviyede seyrediyor. Maçın gerilimi skordan çok, St. Johnstone’un Rangers baskısına nasıl cevap vereceğine bağlı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 2,80 | 3,24 |
| Ev sahibi beklenen | 1,30 | 1,41 |
| Deplasman beklenen | 1,50 | 1,83 |
| 4+ kart | %505/10 | %479/19 |
| 5+ kart | %202/10 | %214/19 |
| 6+ kart | %101/10 | %163/19 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %112/19 |
| İlk yarı beklenen | 0,40 | 0,79 |
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,80 | 13,20 | 27,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,80 | 12,80 | 25,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,40 | 14,40 | 28,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,70 | 12,80 | 25,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 24+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 26+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 28+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 18 (son 10: 40 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
St. Johnstone · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 11,40 | 23,40 |
| Dış saha · son 54 maç | — | — | — | — | 10,75 | 11,25 | 22,00 |
| Genel · son 109 maç | — | — | — | — | 12,22 | 10,89 | 23,11 |
| Dış saha · son 104 maç | — | — | — | — | 10,75 | 11,25 | 22,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | S5%804/5S10%676/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 24+ | S5%402/5S10%444/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 26+ | S5%402/5S10%333/9 | S5%251/4S10%251/4 |
| 28+ | S5%201/5S10%222/9 | S5%251/4S10%251/4 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%676/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 12+ | S5%603/5S10%565/9 | S5%251/4S10%251/4 |
| 13+ | S5%402/5S10%444/9 | S5%251/4S10%251/4 |
| 14+ | S5%402/5S10%333/9 | S5%251/4S10%251/4 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 16 (son 10: 31 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 9) · Devre verisi tutulmuyor
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 5,80 | 11,60 | 17,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,40 | 11,80 | 18,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,30 | 10,60 | 17,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,10 | 10,20 | 16,30 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 9+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 13 (son 10: 25 / 13) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
St. Johnstone · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,80 | 4,00 | 13,80 |
| Dış saha · son 54 maç | — | — | — | — | 9,75 | 7,50 | 17,25 |
| Genel · son 109 maç | — | — | — | — | 8,78 | 6,56 | 15,33 |
| Dış saha · son 104 maç | — | — | — | — | 9,75 | 7,50 | 17,25 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%898/9 | S5%1004/4S10%1004/4 |
| 14+ | S5%402/5S10%565/9 | S5%753/4S10%753/4 |
| 16+ | S5%402/5S10%565/9 | S5%753/4S10%753/4 |
| 18+ | S5%201/5S10%333/9 | S5%502/4S10%502/4 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%898/9 | S5%1004/4S10%1004/4 |
| 7+ | S5%804/5S10%787/9 | S5%753/4S10%753/4 |
| 8+ | S5%804/5S10%676/9 | S5%502/4S10%502/4 |
| 9+ | S5%402/5S10%333/9 | S5%251/4S10%251/4 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 8 (son 10: 20 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 5 / 9) · Devre verisi tutulmuyor
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 20,20 | 16,40 | 36,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 20,40 | 17,80 | 38,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,90 | 20,10 | 41,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,80 | 16,80 | 38,60 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 35+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 38+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 41+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 44+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 19+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 23+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 41 / 32 (son 10: 61 / 32) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
St. Johnstone · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 20,80 | 23,40 | 44,20 |
| Dış saha · son 54 maç | — | — | — | — | 25,25 | 24,75 | 50,00 |
| Genel · son 109 maç | — | — | — | — | 23,44 | 23,89 | 47,33 |
| Dış saha · son 104 maç | — | — | — | — | 25,25 | 24,75 | 50,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 35+ | S5%1005/5S10%1009/9 | S5%1004/4S10%1004/4 |
| 38+ | S5%804/5S10%898/9 | S5%1004/4S10%1004/4 |
| 41+ | S5%804/5S10%898/9 | S5%1004/4S10%1004/4 |
| 44+ | S5%603/5S10%787/9 | S5%1004/4S10%1004/4 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%804/5S10%898/9 | S5%1004/4S10%1004/4 |
| 19+ | S5%804/5S10%898/9 | S5%1004/4S10%1004/4 |
| 21+ | S5%603/5S10%787/9 | S5%1004/4S10%1004/4 |
| 23+ | S5%201/5S10%565/9 | S5%753/4S10%753/4 |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 37 (son 10: 57 / 37) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 5 / 9) · Devre verisi tutulmuyor
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Rangers · Son 10 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 2-2 | 13-10 | 5-13 | 21-15 |
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 3-1 | 13-15 | 7-10 | 14-18 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1-0 | 19-21 | 5-8 | 24-17 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 1-0 | 13-13 | 4-10 | 20-16 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 1-0 | 11-7 | 8-17 | 22-16 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 2-1 | 12-17 | 8-9 | 20-28 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 1-0 | 20-15 | 8-12 | 16-17 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | 0-1 | 16-17 | 15-5 | 26-35 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | 1-0 | 10-18 | 5-8 | 24-22 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 17-11 | — | 22-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00St. Johnstone · Son 9 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 1-1 | 15-11 | 8-4 | 15-22 |
| 11.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 1-0 | 6-10 | 18-2 | 21-25 |
| 19.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 1-1 | 18-13 | 5-3 | 26-25 |
| 09.09.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 0-1 | 9-13 | 10-3 | 20-23 |
| 06.09.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 2-1 | 12-10 | 8-8 | 22-22 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 1-1 | 16-14 | 6-14 | 24-22 |
| 29.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 1-2 | 11-14 | 8-5 | 27-24 |
| 08.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 0-1 | 10-7 | 7-9 | 29-28 |
| 02.08.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 4-3 | 13-6 | 9-11 | 27-24 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta duran oyun ve saha dışına çıkan toplar, temponun hikâyesini anlatabilir.Serbest vuruş üretimi iki takımda da istikrarlı; dolayısıyla mücadele boyunca düdüklerin oyunu sık sık kesmesi şaşırtmaz. Kale vuruşlarında Rangers’ın son dönemdeki düşüşü dikkat çekiyor, St. Johnstone’un çizgisi ise daha dengeli. Bu, ev sahibinin rakip ceza alanına daha fazla yerleştiği bir akışa işaret edebilir. Taç atışlarında iki tarafın görünümü birbirine yakın ve istikrarlı. Rangers topu önde tutarsa taçlar hücum baskısının devamını getirir; St. Johnstone ise kenarlarda oyunu sıkıştırmaya çalışacaktır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 25,20 | 25,96 |
| Ev sahibi | 12,60 | 12,65 |
| Deplasman | 12,60 | 13,31 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,60 | 16,62 |
| Ev sahibi | 4,90 | 6,93 |
| Deplasman | 10,70 | 9,69 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 40,40 | 44,17 |
| Ev sahibi | 21,80 | 22,40 |
| Deplasman | 18,60 | 21,77 |
RangersvsSt. Johnstone
24.10.2026 · 17:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 24.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Rangers - St. Johnstone bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Celtic
Hearts
Dundee
Dundee United
Aberdeen
St. Mirren
Falkirk
Motherwell
Kilmarnock
Hibernian