

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Japonya J1 Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:6 | +19 | 23 | MGGGG |
| 2 | Machida Zelvia | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:10 | +15 | 23 | GBMGG |
| 3 | Tokyo | 10 | 7 | 2 | 1 | 21:8 | +13 | 23 | GGGGG |
| 4 | Vissel Kobe | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:9 | +8 | 22 | GGGMG |
| 5 | Kashiwa Reysol | 10 | 7 | 0 | 3 | 22:17 | +5 | 21 | MGGGM |
| 6 | Kashima Antlers | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:16 | +5 | 19 | MMBGG |
| 7 | Kawasaki Frontale | 10 | 4 | 4 | 2 | 21:16 | +5 | 16 | GGBMG |
| 8 | Yokohama F. Marinos | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | +4 | 16 | GBGBB |
| 9 | Urawa Reds | 10 | 5 | 0 | 5 | 17:21 | -4 | 15 | GMGMG |
| 10 | Shimizu S-Pulse | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 14 | MGGGB |
| 11 | Fagiano Okayama | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:15 | -3 | 13 | GGMMM |
| 12 | Nagoya Grampus | 10 | 4 | 0 | 6 | 12:16 | -4 | 12 | MMMGG |
| 13 | Cerezo Osaka | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 12 | BMBBM |
| 14 | Mito Hollyhock | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:14 | -2 | 9 | BMMMM |
| 15 | V-Varen Nagasaki | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | MGBBM |
| 16 | Kyoto Sanga | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:19 | -8 | 8 | MMGMM |
| 17 | Avispa Fukuoka | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:16 | -5 | 7 | BMMGM |
| 18 | Gamba Osaka | 10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | MMMMB |
| 19 | JEF United | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | GBMBB |
| 20 | Tokyo Verdy | 10 | 0 | 4 | 6 | 4:18 | -14 | 4 | BBMMM |
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,60 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %40 (4) |
Avispa Fukuoka · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,10 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
Gamba Osaka · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,40 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 2,20 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %80 (4) | %50 (5) |
Gamba Osaka · Dış saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 0,89 |
| Maç başı yediği | 2,20 | 1,44 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 2,33 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %44 (4) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %22 (2) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %44 (4) |
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Son 10 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-3 | 0-1 |
| 10.10.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 2-3 | 2-1 |
| 29.08.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-2 | 0-1 |
| 22.08.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 2-3 | 1-1 |
| 15.08.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 3-0 | 2-0 |
| 08.08.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 0-1 |
Gamba Osaka · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 2-2 | 0-2 |
| 09.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-2 | 0-1 |
| 20.09.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 0-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 2-2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-0 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-3 | 1-1 |
| 15.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 0-1 |
| 07.08.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 4-3 | 2-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Son 10 iç saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 2-3 | 2-1 |
| 15.08.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 3-0 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 08.08.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 0-1 |
| 30.11.25 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 1-0 | 0-0 |
| 26.10.25 | İç | Shonan Bellmare Japonya J1 Lig | — | 1-0 | 0-0 |
| 04.10.25 | İç | Yokohama Japonya J1 Lig | — | 1-0 | 0-0 |
| 27.09.25 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-2 | 0-1 |
Gamba Osaka · Son 10 dış saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 2-2 | 0-2 |
| 09.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-2 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 0-2 | 0-1 |
| 02.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 2-2 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-3 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 15.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 0-1 |
| 30.11.25 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 0-1 | 0-0 |
| 25.10.25 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-0 | 0-0 |
| 05.10.25 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Maç sonu toplam gol
| Avispa FukuokaGenel | Avispa Fukuokaİç saha | Gamba OsakaGenel | Gamba OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%787/9 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%333/9 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%333/9 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/9 |
İlk yarı toplam gol
| Avispa FukuokaGenel | Avispa Fukuokaİç saha | Gamba OsakaGenel | Gamba OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%565/9 |
| 2+ gol | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 460-75 | 275-90+ | 7toplam |
Gamba Osaka · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 330-45+ | 345-60 | 060-75 | 175-90+ | 9toplam |
Avispa Fukuoka · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 130-45+ | 145-60 | 660-75 | 475-90+ | 16toplam |
Gamba Osaka · Son 10 maç
| Yediği | 30-15 | 215-30 | 330-45+ | 345-60 | 060-75 | 775-90+ | 18toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda değil; iki takımın da hücum ritmi aşağı doğru gidiyor.Avispa Fukuoka son dönemde üretkenlikte zorlanırken savunmada da güven vermiyor, ancak iç sahadaki toplam gol havası oyunu canlı tutabilir. Gamba Osaka’nın gol katkısı daha da sınırlı, savunması ise istikrarlı görünüyor. İlginç taraf, iki ekibin son beş maçındaki toplam gol seviyesi, daha geniş dönemin gerisinde kalmış durumda. Avispa’nın devre sonuna doğru, Gamba’nın ise maçın son bölümünde etkili olması beklenebilir; erken gol gelmezse tempo uzun süre kontrollü kalır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,10 | 2,75 |
| Karşılıklı gol | %303/10 | %5010/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %7515/20 |
| 3+ gol | %303/10 | %5010/20 |
| 4+ gol | %101/10 | %306/20 |
| 5+ gol | %00/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %606/10 | %7014/20 |
| İY 2+ gol | %101/10 | %306/20 |
Aralarındaki son 6 maç
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 4,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 3,00 |
| Maç başı toplam korner | 8,40 | 7,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 5 | 18 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,80 | +1,50 |
Avispa Fukuoka · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,60 | 4,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 4,50 |
| Maç başı toplam korner | 8,40 | 8,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 5 | 18 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,20 | -0,50 |
Gamba Osaka · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,00 | 4,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,40 | 6,30 |
| Maç başı toplam korner | 10,40 | 11,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 5 | 18 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,40 | -1,60 |
Gamba Osaka · Dış saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 4,56 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 4,33 |
| Maç başı toplam korner | 8,00 | 8,89 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 5 | 18 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 2 / 9 |
| Maç başı korner farkı | -0,40 | +0,22 |
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Son 10 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-3 | 5-1 | 6 | 1-1 |
| 10.10.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 2-3 | 5 | 1-3 |
| 19.09.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-1 | 2-16 | 18 | 0-2 |
| 12.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 5-1 | 6 | 3-0 |
| 05.09.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 5-2 | 7 | 4-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 2-3 | 5-1 | 6 | 2-0 |
| 29.08.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-2 | 6-1 | 7 | 2-0 |
| 22.08.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 2-3 | 8-2 | 10 | 4-2 |
| 15.08.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 3-0 | 4-2 | 6 | 1-2 |
| 08.08.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 3-1 | 4 | 3-0 |
Gamba Osaka · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 2-2 | 4-7 | 11 | 0-4 |
| 09.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 4-7 | 11 | 0-2 |
| 12.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 5-13 | 18 | 1-9 |
| 06.09.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 0-2 | 3-4 | 7 | 1-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 2-2 | 5-5 | 10 | 2-3 |
| 29.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-0 | 5-7 | 12 | 4-2 |
| 22.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-3 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| 15.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 9-9 | 18 | 4-2 |
| 07.08.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 4-3 | 5-6 | 11 | 2-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Son 10 iç saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 2-3 | 5 | 1-3 |
| 19.09.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-1 | 2-16 | 18 | 0-2 |
| 05.09.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 5-2 | 7 | 4-1 |
| 02.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 2-3 | 5-1 | 6 | 2-0 |
| 15.08.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 3-0 | 4-2 | 6 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 08.08.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 3-1 | 4 | 3-0 |
| 30.11.25 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 1-0 | 4-4 | 8 | 2-0 |
| 26.10.25 | İç | Shonan Bellmare Japonya J1 Lig | — | 1-0 | 8-5 | 13 | 3-2 |
| 04.10.25 | İç | Yokohama Japonya J1 Lig | — | 1-0 | 3-5 | 8 | 0-2 |
| 27.09.25 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-2 | 4-6 | 10 | 2-0 |
Gamba Osaka · Son 10 dış saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 2-2 | 4-7 | 11 | 0-4 |
| 09.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 0-2 | 3-4 | 7 | 1-4 |
| 02.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 2-2 | 5-5 | 10 | 2-3 |
| 22.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-3 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 9-9 | 18 | 4-2 |
| 30.11.25 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 0-1 | 4-4 | 8 | 0-2 |
| 25.10.25 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-0 | 8-4 | 12 | 5-2 |
| 05.10.25 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-0 | 1-1 | 2 | 1-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Maç toplamı korner
| Avispa FukuokaGenel | Avispa Fukuokaİç saha | Gamba OsakaGenel | Gamba OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 9+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 10+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 11+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%333/9 |
| 12+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%222/9 |
Takımın kullandığı korner
| Avispa FukuokaGenel | Avispa Fukuokaİç saha | Gamba OsakaGenel | Gamba OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 4+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 5+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%333/9 |
| 6+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%222/9 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%222/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Korner dengesi (genel)
Gamba Osaka · Korner dengesi (genel)
Avispa Fukuoka · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,20, ikinci yarı toplam 4,30 (10 maç)
Gamba Osaka · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,60, ikinci yarı toplam 6,40 (10 maç)
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde dengeli ama hareketli bir maç havası var.Avispa Fukuoka’nın son dönemdeki korner eğilimi istikrarlı; buna karşın rakiplerine verdiği fırsatlar, oyunun kendi ceza alanı çevresine de taşınabildiğini gösteriyor. Gamba Osaka tarafında toplam korner seviyesi yüksek ve takımın rakibe bıraktığı alan daha belirgin. Son dönem ile daha geniş tablo birbirine yakın, yani bu başlıkta yön değişimi yok. Gamba’nın dış saha baskısı, Avispa’nın iç sahadaki üretimiyle karşılaşacak. Kanat kullanımı ve savunmadan seken toplar, korner sayısını belirleyecek temel ayrıntılar olur.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,40 | 9,25 |
| Ev sahibi beklenen | 5,10 | 5,40 |
| Deplasman beklenen | 4,30 | 3,85 |
| 9+ korner | %404/10 | %459/20 |
| 10+ korner | %404/10 | %459/20 |
| 11+ korner | %404/10 | %357/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,70 | 3,90 |
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,40 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 2 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 2 | 18 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Avispa Fukuoka · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,40 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 3,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 1 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 2 | 17 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Gamba Osaka · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 2,80 | 3,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 3 / 2 | 5 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 10 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 3 / 10 |
Gamba Osaka · Dış saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,22 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,44 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 2,67 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 5 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 1 | 9 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 9 |
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Son 10 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-1 | 5-2 | 7 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 2-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 3-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Gamba Osaka · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 2-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 0-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-0 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 22.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-3 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 15.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 07.08.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 4-3 | 0-5 | 5 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Son 10 iç saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-1 | 5-2 | 7 | 2-0 |
| 05.09.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 3-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 08.08.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 30.11.25 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 26.10.25 | İç | Shonan Bellmare Japonya J1 Lig | — | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 04.10.25 | İç | Yokohama Japonya J1 Lig | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 27.09.25 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
Gamba Osaka · Son 10 dış saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 2-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 0-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-3 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 30.11.25 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 0-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 25.10.25 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 05.10.25 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Maç toplamı kart
| Avispa FukuokaGenel | Avispa Fukuokaİç saha | Gamba OsakaGenel | Gamba OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 4+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%222/9 |
| 5+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%111/9 |
| 6+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
Takımın gördüğü kart
| Avispa FukuokaGenel | Avispa Fukuokaİç saha | Gamba OsakaGenel | Gamba OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 2+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 3+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%111/9 |
| 4+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Hakem
Avispa Fukuoka · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,60, ikinci yarı toplam 1,90 (10 maç)
Gamba Osaka · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,30, ikinci yarı toplam 2,00 (10 maç)
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında tansiyonun ev sahibi lehine yükseldiğini düşünüyorum.Avispa Fukuoka’nın son dönemdeki kart eğilimi artışta; takım mücadele dozunu yükselttikçe ikili temaslarda sınırı zorluyor. Gamba Osaka’da ise tersine bir düşüş var ve son bölümde daha sakin kalma eğilimi görülüyor. Yine de ev sahibinin sertliği, maçın genel disiplin seviyesini yukarı çekebilir. Son dönemdeki toplam kart havası, daha uzun periyoda göre hafifçe yükselmiş durumda. Hakemin temaslara yaklaşımı ve orta alandaki geçişleri kesme biçimi bu başlıkta belirleyici olacaktır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,60 | 3,40 |
| Ev sahibi beklenen | 2,00 | 2,00 |
| Deplasman beklenen | 1,60 | 1,40 |
| 4+ kart | %303/10 | %357/20 |
| 5+ kart | %303/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %102/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %204/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,40 | 1,45 |
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,60 | 12,60 | 25,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,40 | 12,40 | 23,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,40 | 13,10 | 23,50 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,40 | 13,40 | 23,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 23+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 20 (son 10: 30 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Gamba Osaka · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 11,20 | 22,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 13,20 | 24,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,30 | 11,40 | 22,70 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 11,89 | 12,44 | 24,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 23+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 25+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 27+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%222/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 12+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 13+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 14+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%333/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 19 (son 10: 31 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 6,80 | 14,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 7,60 | 16,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 7,20 | 14,30 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,40 | 8,60 | 16,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 10 (son 10: 21 / 10) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Gamba Osaka · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 10,60 | 18,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 8,20 | 15,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,80 | 8,00 | 14,80 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 7,00 | 7,33 | 14,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 15+ | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 17+ | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 19+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%222/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 7+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 8+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 9+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%333/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 14 (son 10: 21 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 20,80 | 21,60 | 42,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 19,60 | 21,60 | 41,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,50 | 22,50 | 44,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 22,10 | 22,30 | 44,40 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 37+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 40+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 43+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 46+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 20+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 22+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 24+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 53 / 35 (son 10: 60 / 35) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Gamba Osaka · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 23,00 | 19,80 | 42,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 26,00 | 20,20 | 46,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 22,10 | 18,80 | 40,90 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 22,78 | 19,56 | 42,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 37+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%787/9 |
| 40+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%787/9 |
| 43+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%565/9 |
| 46+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%444/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 20+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%676/9 |
| 22+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%676/9 |
| 24+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%676/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 53 / 32 (son 10: 53 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Avispa Fukuoka · Son 10 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 0-3 | 15-9 | 3-7 | 23-20 |
| 10.10.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 2-1 | 10-13 | 8-6 | 20-33 |
| 19.09.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 0-1 | 8-12 | 12-4 | 10-25 |
| 12.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 0-1 | 12-18 | 7-4 | 26-18 |
| 05.09.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 1-1 | 18-11 | 7-13 | 25-12 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 2-3 | 10-15 | 12-9 | 23-17 |
| 29.08.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 1-2 | 7-11 | 9-8 | 27-21 |
| 22.08.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 2-3 | 8-9 | 4-7 | 16-23 |
| 15.08.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 3-0 | 11-11 | 4-6 | 20-21 |
| 08.08.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 0-1 | 5-22 | 5-8 | 25-35 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Gamba Osaka · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 2-2 | 9-13 | 9-12 | 24-16 |
| 09.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 0-2 | 13-18 | 10-9 | 25-28 |
| 20.09.26 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 0-1 | 10-11 | 7-11 | 26-16 |
| 12.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 0-2 | 12-9 | 8-10 | 16-16 |
| 06.09.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 0-2 | 14-5 | 3-11 | 24-23 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 2-2 | 9-11 | 8-6 | 30-16 |
| 29.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 0-0 | 10-8 | 7-7 | 15-18 |
| 22.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 1-3 | 10-19 | 6-3 | 27-18 |
| 15.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 1-1 | 14-9 | 4-6 | 15-12 |
| 07.08.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 4-3 | 12-11 | 6-5 | 19-25 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruşlarda maçın fiziksel tarafı belirginleşebilir; Avispa Fukuoka’nın yükselen eğilimi, rakibin ataklarını temasla durdurduğunu düşündürüyor.Gamba Osaka bu alanda daha istikrarlı kalıyor. Kale vuruşlarında iki takımın görüntüsü dengeli ve son dönemde belirgin bir yön değişimi yok; geriden oyun kurma yerine zaman zaman doğrudan oyuna dönülebilir. Taç atışlarında da iki taraf istikrarlı. Gamba’nın kenarları daha sık kullanması, oyunun çizgiye taşınacağını gösteriyor. Topun dışarı çıkma sıklığı ve baskı anındaki tercihleri, maçın akışını şekillendirir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 24,00 | 23,10 |
| Ev sahibi | 11,90 | 10,90 |
| Deplasman | 12,10 | 12,20 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,10 | 14,55 |
| Ev sahibi | 9,00 | 7,55 |
| Deplasman | 7,10 | 7,00 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 42,60 | 42,45 |
| Ev sahibi | 20,30 | 20,15 |
| Deplasman | 22,30 | 22,30 |
Avispa FukuokavsGamba Osaka
21.10.2026 · 13:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 21.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Sanfrecce Hiroshima
Machida Zelvia
Tokyo
Vissel Kobe
Kashiwa Reysol
Kashima Antlers
Kawasaki Frontale
Yokohama F. Marinos
Urawa Reds
Shimizu S-Pulse
Fagiano Okayama
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
Kyoto Sanga
JEF United
Tokyo Verdy