

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Fransa Ligue 1 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 7 | 4 | 2 | 1 | 14:9 | +5 | 14 | MGGGG |
| 2 | Lille | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:5 | +5 | 14 | GGMGB |
| 3 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | +5 | 14 | GGBGB |
| 4 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | +2 | 13 | GGGMG |
| 5 | Olympique Lyonnais | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 | 11 | BGBGM |
| 6 | Paris | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 | 11 | GGBGM |
| 7 | Lens | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:11 | +3 | 10 | MBMGG |
| 8 | Brest | 7 | 2 | 3 | 2 | 13:10 | +3 | 9 | GMMGB |
| 9 | Toulouse | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | 9 | MBGBG |
| 10 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | MGBMG |
| 11 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | MBMGG |
| 12 | Strasbourg | 7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | GBMMM |
| 13 | Angers SCO | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | GMBGM |
| 14 | Olympique Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | +1 | 6 | MMMMG |
| 15 | Le Mans | 7 | 1 | 3 | 3 | 10:15 | -5 | 6 | BBGMM |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | MMGGM |
| 17 | Troyes | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:16 | -11 | 4 | MMMMM |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | BMBMM |
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais 3 oyuncu
- L. OpendaBacak KırığıForvet · 5 maç · 1 gol
- N. TagliaficoDinlendirildiDefans · 1 maç
- M. OuedraogoDiz SakatlığıDefans · 1 maç
Nice 4 oyuncu
- A. MendyDiz Ön Çapraz Bağ SakatlığıDefans · 3 maç
- L. AbergelDiz SakatlığıOrta saha
- M. SansonDiz SakatlığıOrta saha
- M. BombitoAyak SakatlığıDefans
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Olympique Lyonnais · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,40 | 2,40 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,80 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Nice · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 0,80 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 1,90 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
Nice · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,40 | 0,50 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 1,80 | 1,90 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %60 (6) |
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 2-0 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 1-2 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4. | 4-0 | 2-0 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 3-1 | 2-1 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 0-0 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 0-2 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-0 | 0-0 |
| 18.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
Nice · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 2-1 | 1-1 |
| 20.09.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 2-1 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 0-1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Le Mans Fransa Ligue 1 | 15. | 1-1 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 22.08.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-0 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Metz Fransa Ligue 1 | — | 0-0 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 1-2 | 1-1 |
| 02.05.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 1-1 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 1-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Son 10 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 2-0 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4. | 4-0 | 2-0 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 3-1 | 2-1 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 0-0 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.08.26 | İç | Sparta Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 1-0 |
| 17.05.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 0-4 | 0-3 |
| 03.05.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4. | 4-2 | 2-1 |
| 25.04.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 3-2 | 1-1 |
| 12.04.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 2-0 | 0-0 |
Nice · Son 10 dış saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 0-1 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-3 | 0-1 |
| 10.05.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 1-2 | 1-1 |
| 26.04.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 1-1 | 0-0 |
| 18.04.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 04.04.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 1-3 | 0-3 |
| 14.03.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 2-0 | 0-0 |
| 01.03.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-1 | 0-1 |
| 15.02.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 0-2 | 0-1 |
| 29.01.26 | Dış | Ludogorets UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Maç sonu toplam gol
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | NiceGenel | NiceDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
İlk yarı toplam gol
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | NiceGenel | NiceDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 275-90+ | 5toplam |
Nice · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 275-90+ | 7toplam |
Olympique Lyonnais · Son 10 maç
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 230-45+ | 245-60 | 260-75 | 275-90+ | 10toplam |
Nice · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 130-45+ | 245-60 | 360-75 | 275-90+ | 11toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Lyon’un hücum ve savunma çizgisi istikrarlı; özellikle iç sahada maçın temposunu yukarı çekebilecek bir görüntü veriyor. Nice ise son dönemde hem üretkenlik hem savunma bakımından yükselişte ve uzun dönem ortalamasının üzerine çıkmış durumda. İki takımın da son bölümlerde daha etkili olması, karşılaşmanın ilerledikçe açılabileceğini düşündürüyor. İlk yarıda gol ihtimali de canlı. Açıkçası Lyon’un baskısı ile Nice’in toparlanan hücumu birleşirse, karşılıklı pozisyonlar izleyebiliriz.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,70 | 2,35 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %6513/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %8016/20 |
| 3+ gol | %707/10 | %5010/20 |
| 4+ gol | %202/10 | %153/20 |
| 5+ gol | %101/10 | %51/20 |
| İY 1+ gol | %808/10 | %6012/20 |
| İY 2+ gol | %505/10 | %408/20 |
Aralarındaki son 6 maç
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 4,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,60 | 5,40 |
| Maç başı toplam korner | 9,40 | 9,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 7 | 14 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,80 | -1,10 |
Olympique Lyonnais · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,40 | 7,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,60 | 5,10 |
| Maç başı toplam korner | 11,00 | 12,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 8 | 28 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,20 | +2,00 |
Nice · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 5,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,40 | 4,90 |
| Maç başı toplam korner | 7,80 | 9,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 5 | 15 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,00 | +0,10 |
Nice · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,40 | 5,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,40 | 5,90 |
| Maç başı toplam korner | 8,80 | 11,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 6 | 14 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | -0,70 |
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 5-3 | 8 | 3-0 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 1-2 | 4-7 | 11 | 0-6 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4. | 4-0 | 3-8 | 11 | 3-4 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 4-6 | 10 | 3-4 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-0 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 3-1 | 9-5 | 14 | 8-2 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 5-5 | 10 | 2-4 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 5-7 | 12 | 3-4 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-0 | 5-6 | 11 | 3-3 |
| 18.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 0-3 | 3 | 0-3 |
Nice · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 2-1 | 2-3 | 5 | 1-1 |
| 20.09.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 2-1 | 3-7 | 10 | 1-3 |
| 12.09.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 0-1 | 8-3 | 11 | 1-1 |
| 05.09.26 | İç | Le Mans Fransa Ligue 1 | 15. | 1-1 | 5-2 | 7 | 2-2 |
| 30.08.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-0 | 9-3 | 12 | 5-2 |
| 17.05.26 | İç | Metz Fransa Ligue 1 | — | 0-0 | 10-4 | 14 | 5-3 |
| 10.05.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 1-2 | 1-10 | 11 | 1-6 |
| 02.05.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 1-1 | 7-8 | 15 | 4-5 |
| 26.04.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 1-1 | 1-7 | 8 | 0-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Son 10 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 5-3 | 8 | 3-0 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4. | 4-0 | 3-8 | 11 | 3-4 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 3-1 | 9-5 | 14 | 8-2 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 5-5 | 10 | 2-4 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 5-7 | 12 | 3-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.08.26 | İç | Sparta Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 7-1 | 8 | 3-1 |
| 17.05.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 0-4 | 20-8 | 28 | 8-5 |
| 03.05.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4. | 4-2 | 7-5 | 12 | 3-3 |
| 25.04.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 3-2 | 6-3 | 9 | 3-0 |
| 12.04.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 2-0 | 4-6 | 10 | 3-1 |
Nice · Son 10 dış saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 0-1 | 8-3 | 11 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 1-2 | 1-10 | 11 | 1-6 |
| 26.04.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 1-1 | 1-7 | 8 | 0-3 |
| 18.04.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-0 | 3-5 | 8 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.04.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 1-3 | 10-4 | 14 | 4-3 |
| 14.03.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 2-0 | 6-7 | 13 | 3-3 |
| 01.03.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-1 | 6-8 | 14 | 2-3 |
| 15.02.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 0-2 | 5-8 | 13 | 3-4 |
| 29.01.26 | Dış | Ludogorets UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 8-5 | 13 | 6-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Maç toplamı korner
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | NiceGenel | NiceDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%00/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı korner
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | NiceGenel | NiceDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Korner dengesi (genel)
Nice · Korner dengesi (genel)
Olympique Lyonnais · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,60, ikinci yarı toplam 4,10 (10 maç)
Nice · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,60, ikinci yarı toplam 5,30 (10 maç)
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde maçın dengesi Lyon’un rakibe verdiği alan ve Nice’in son dönemdeki gerilemesi üzerinden şekillenebilir.Lyon’un genel eğilimi istikrarlı olsa da kendi kullandığından daha fazla rakip korneri görmesi, savunmada kenarların zaman zaman zorlandığını gösteriyor. Nice ise uzun dönem görüntüsüne göre son maçlarda düşüşte; buna rağmen rakibinden daha fazla korner üretmeye yatkın. Bence karşılaşmanın başında kanat kullanımı belirleyici olur. Lyon öne geçerse Nice’in baskısı korner sayısını artırabilir, fakat son dönemdeki düşüş nedeniyle yüksek tempo sürekli kalmayabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 8,60 | 9,80 |
| Ev sahibi beklenen | 3,60 | 4,60 |
| Deplasman beklenen | 5,00 | 5,20 |
| 9+ korner | %505/10 | %6513/20 |
| 10+ korner | %505/10 | %6513/20 |
| 11+ korner | %303/10 | %5010/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,60 | 5,10 |
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Olympique Lyonnais · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,50 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
Nice · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,00 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 2,60 | 3,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 1 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 14 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
Nice · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 0,80 | 1,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 2,60 | 3,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 4 / 0 | 14 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4. | 4-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 18.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Nice · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Le Mans Fransa Ligue 1 | 15. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Metz Fransa Ligue 1 | — | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 02.05.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 1-1 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 26.04.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 1-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Son 10 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4. | 4-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.08.26 | İç | Sparta Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 17.05.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 0-4 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 03.05.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4. | 4-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 25.04.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 3-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 12.04.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 2-0 | 4-1 | 5 | 0-0 |
Nice · Son 10 dış saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 1-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 18.04.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.04.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 14.03.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 2-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 01.03.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-1 | 3-6 | 9 | 0-1 |
| 15.02.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 0-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 29.01.26 | Dış | Ludogorets UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Maç toplamı kart
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | NiceGenel | NiceDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın gördüğü kart
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | NiceGenel | NiceDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 3+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Hakem
Olympique Lyonnais · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 2,30 (10 maç)
Nice · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 1,80 (10 maç)
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında dengeli ama sertleşmesi kolay olmayan bir maç havası var.Lyon’un kart eğilimi istikrarlı ve son dönem görüntüsü, daha uzun periyottaki seviyesinden belirgin biçimde kopmıyor. Nice ise son maçlarda daha az kart gören bir çizgide; bu da disiplin açısından olumlu bir tablo sunuyor. Ev sahibinin rakibinden biraz daha fazla kart görmesi, savunma geçişlerinde dikkat edilmesi gereken noktayı oluşturuyor. Bence mücadele orta saha temaslarıyla sıkışsa bile kart yükünün bir anda yükselmesi için maçın özel bir gerilim kazanması gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,20 | 3,25 |
| Ev sahibi beklenen | 1,40 | 1,55 |
| Deplasman beklenen | 1,80 | 1,70 |
| 4+ kart | %505/10 | %459/20 |
| 5+ kart | %101/10 | %153/20 |
| 6+ kart | %101/10 | %102/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %102/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,00 | 1,20 |
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,00 | 10,80 | 24,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,00 | 9,40 | 22,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,90 | 11,20 | 25,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,20 | 11,50 | 24,70 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 19+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 21+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 23+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 11+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 14 (son 10: 32 / 14) · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Nice · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 7,20 | 16,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,60 | 7,80 | 18,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,50 | 8,90 | 19,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,50 | 10,00 | 20,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%201/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 23+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 13+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 11 (son 10: 26 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,40 | 5,20 | 11,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,80 | 8,00 | 15,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,30 | 7,10 | 14,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,80 | 7,70 | 14,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 16+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 14 / 9 (son 10: 23 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Nice · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 8,60 | 15,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 6,20 | 14,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,10 | 7,90 | 16,00 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,00 | 7,10 | 15,10 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 12 (son 10: 22 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,40 | 22,00 | 41,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,60 | 14,60 | 33,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,30 | 18,50 | 36,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,20 | 15,70 | 33,90 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 33+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 36+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 39+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 20+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 49 / 31 (son 10: 49 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Nice · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,80 | 14,20 | 30,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,20 | 16,80 | 35,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,70 | 15,60 | 33,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,80 | 15,90 | 32,70 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 33+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 36+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 39+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 41 / 24 (son 10: 47 / 24) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Olympique Lyonnais · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | 3-2 | 10-4 | 9-4 | 14-17 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 1-2 | 13-12 | 7-7 | 22-19 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4-0 | 14-13 | 8-5 | 25-23 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | 2-1 | 14-12 | 5-4 | 20-29 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 0-0 | 19-13 | 3-6 | 16-22 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 3-1 | 8-11 | 7-11 | 16-9 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 1-1 | 16-7 | 11-10 | 20-8 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-2 | 17-12 | 4-10 | 18-16 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 2-0 | 15-15 | 13-10 | 16-19 |
| 18.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-1 | 13-13 | 6-4 | 16-23 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Nice · Son 10 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 2-1 | 8-3 | 11-8 | 17-15 |
| 20.09.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2-1 | 9-16 | 4-8 | 10-14 |
| 12.09.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 0-1 | 9-7 | 7-9 | 19-9 |
| 05.09.26 | İç | Le Mans Fransa Ligue 1 | 1-1 | 11-4 | 5-10 | 20-21 |
| 30.08.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 0-3 | 7-6 | 9-8 | 13-12 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 22.08.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 0-0 | 8-15 | 6-8 | 21-10 |
| 17.05.26 | İç | Metz Fransa Ligue 1 | 0-0 | 15-11 | 9-13 | 18-13 |
| 10.05.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 1-2 | 15-9 | 10-3 | 25-22 |
| 02.05.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 1-1 | 10-11 | 7-5 | 19-19 |
| 26.04.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 1-1 | 13-7 | 13-7 | 15-21 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu karşılaşmada duran oyun ve topun sık sık dışarı çıkması, maçın ritmini anlatan önemli ayrıntılar olacak.Lyon serbest vuruşlarda istikrarlı biçimde daha fazla üretim yapıyor; Nice’in bu alandaki eğilimi ise son dönemde düşüşte. Kale vuruşlarında Lyon gerilerken Nice daha dengeli kalıyor, dolayısıyla topun hangi bölgede kazanıldığı önem taşıyacak. Taç atışlarında iki takımın çizgisi istikrarlı. Bence Lyon’un kenarları kullanması, Nice’in ise oyunu daha doğrudan kurması bu üç başlığın dağılımını belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 20,40 | 22,25 |
| Ev sahibi | 10,60 | 11,40 |
| Deplasman | 9,80 | 10,85 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 13,70 | 15,20 |
| Ev sahibi | 7,50 | 7,60 |
| Deplasman | 6,20 | 7,60 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,70 | 35,05 |
| Ev sahibi | 16,80 | 16,95 |
| Deplasman | 18,90 | 18,10 |
Olympique LyonnaisvsNice
18.10.2026 · 21:45FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 18.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
PSG
Lille
Monaco
Rennes
Paris
Lens
Brest
Toulouse
Lorient
Strasbourg
Angers SCO
Olympique Marseille
Le Mans
Auxerre
Troyes
Le Havre
Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi
RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi