

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Fransa Ligue 1 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 7 | 4 | 2 | 1 | 14:9 | +5 | 14 | MGGGG |
| 2 | Lille | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:5 | +5 | 14 | GGMGB |
| 3 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | +5 | 14 | GGBGB |
| 4 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | +2 | 13 | GGGMG |
| 5 | Olympique Lyonnais | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 | 11 | BGBGM |
| 6 | Paris | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 | 11 | GGBGM |
| 7 | Lens | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:11 | +3 | 10 | MBMGG |
| 8 | Brest | 7 | 2 | 3 | 2 | 13:10 | +3 | 9 | GMMGB |
| 9 | Toulouse | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | 9 | MBGBG |
| 10 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | MGBMG |
| 11 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | MBMGG |
| 12 | Strasbourg | 7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | GBMMM |
| 13 | Angers SCO | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | GMBGM |
| 14 | Olympique Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | +1 | 6 | MMMMG |
| 15 | Le Mans | 7 | 1 | 3 | 3 | 10:15 | -5 | 6 | BBGMM |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | MMGGM |
| 17 | Troyes | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:16 | -11 | 4 | MMMMM |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | BMBMM |
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient 4 oyuncu
- M. KoneŞüpheliForvet · 6 maç · 1 gol
- P. KatserisDarbeye Bağlı SakatlıkDefans · 5 maç
- N. MbambaDiz SakatlığıOrta saha · 3 maç · 1 gol
- B. FadigaBilek/Ayak SakatlığıOrta saha · 0 maç
Monaco 2 oyuncu
- E. DierŞüpheliDefans · 6 maç · 1 gol
- P. Brunner19/10/2026Forvet · 5 maç · 4 gol
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %20 (2) |
Lorient · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Monaco · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 2,30 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,70 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
Monaco · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 3,80 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %90 (9) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-0 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | 15. | 1-2 | 0-1 |
| 12.09.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 2-0 |
| 05.09.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 1-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 1-2 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 22.08.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 11. | 0-0 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-2 | 0-1 |
| 10.05.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 1-0 |
| 02.05.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 1-1 |
| 26.04.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 2-3 | 1-0 |
Monaco · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 2-0 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 1-1 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-0 | 1-0 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 2-0 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 1-0 |
| 20.08.26 | Dış | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 3-2 | 1-0 |
| 17.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 4-5 | 3-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Son 10 iç saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-0 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 2-0 |
| 29.08.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 1-2 | 0-2 |
| 17.05.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-2 | 0-1 |
| 26.04.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 2-3 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 18.04.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-0 | 1-0 |
| 05.04.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-1 | 0-0 |
| 14.03.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 1-0 |
| 01.03.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 2-2 | 2-2 |
| 15.02.26 | İç | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 2-0 | 1-0 |
Monaco · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 1-1 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 1-0 |
| 20.08.26 | Dış | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 3-2 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 4-5 | 3-1 |
| 02.05.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 2-0 |
| 10.04.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-4 | 1-3 |
| 22.03.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 2-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Maç sonu toplam gol
| LorientGenel | Lorientİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
İlk yarı toplam gol
| LorientGenel | Lorientİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 075-90+ | 6toplam |
Monaco · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 445-60 | 060-75 | 175-90+ | 6toplam |
Lorient · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 245-60 | 460-75 | 275-90+ | 13toplam |
Monaco · Son 10 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 645-60 | 360-75 | 375-90+ | 14toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Lorient’in gol eğilimi istikrarlı kalsa da hücumdaki son dönem düşüşü, oyunun bazı bölümlerinde üretkenlik sorunu yaratabilir. Monaco ise daha fazla skor bulabilen bir takım görüntüsünde; fakat hem hücum hem savunma yönündeki gerileme, deplasmanda kontrolü zorlaştırıyor. İki ekipte de karşılıklı oyun ihtimali güçlü ve Lorient’in son bölümde, Monaco’nun ise devre sonuna doğru etkili olması maçın ritmini canlı tutabilir. Açıkçası erken gol gelirse karşılaşma hızla açılır; gol gecikirse Monaco’nun kalite farkını sabırla kullanması gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,70 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %808/10 | %6513/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %8016/20 |
| 3+ gol | %707/10 | %6513/20 |
| 4+ gol | %202/10 | %408/20 |
| 5+ gol | %00/10 | %204/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %8016/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %357/20 |
Aralarındaki son 6 maç
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,40 | 3,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,20 | 6,20 |
| Maç başı toplam korner | 7,60 | 9,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 4 | 16 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,80 | -2,70 |
Lorient · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,60 | 3,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,00 | 5,70 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 9,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 6 | 16 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,40 | -2,10 |
Monaco · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,80 | 3,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,40 | 5,90 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 9,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 13 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -3,60 | -2,10 |
Monaco · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,20 | 5,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,80 | 5,00 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 10,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 14 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -3,60 | 0,00 |
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-0 | 3-9 | 12 | 2-4 |
| 19.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | 15. | 1-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 4-3 | 7 | 1-2 |
| 05.09.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 1-0 | 0-8 | 8 | 0-5 |
| 29.08.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 1-2 | 2-5 | 7 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 11. | 0-0 | 3-9 | 12 | 2-5 |
| 17.05.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-2 | 5-1 | 6 | 2-1 |
| 10.05.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 4-7 | 11 | 0-5 |
| 02.05.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 2-12 | 14 | 2-9 |
| 26.04.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 2-3 | 9-7 | 16 | 7-3 |
Monaco · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 1-12 | 13 | 0-7 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 4-4 | 8 | 1-2 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 2-8 | 10 | 2-2 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 1-1 | 7-2 | 9 | 2-2 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 0-6 | 6 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-0 | 5-7 | 12 | 2-1 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 5-2 | 7 | 3-1 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 4-7 | 11 | 1-2 |
| 20.08.26 | Dış | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 3-2 | 4-7 | 11 | 3-2 |
| 17.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 4-5 | 6-4 | 10 | 3-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Son 10 iç saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-0 | 3-9 | 12 | 2-4 |
| 12.09.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 4-3 | 7 | 1-2 |
| 29.08.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 1-2 | 2-5 | 7 | 1-1 |
| 17.05.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-2 | 5-1 | 6 | 2-1 |
| 26.04.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 2-3 | 9-7 | 16 | 7-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 18.04.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-0 | 1-7 | 8 | 1-5 |
| 05.04.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-1 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 14.03.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 1-10 | 11 | 1-4 |
| 01.03.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 2-2 | 3-7 | 10 | 1-3 |
| 15.02.26 | İç | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 2-0 | 3-2 | 5 | 1-1 |
Monaco · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 1-12 | 13 | 0-7 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 1-1 | 7-2 | 9 | 2-2 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 0-6 | 6 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 4-7 | 11 | 1-2 |
| 20.08.26 | Dış | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 3-2 | 4-7 | 11 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 4-5 | 6-4 | 10 | 3-0 |
| 02.05.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 9-5 | 14 | 5-0 |
| 25.04.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 2-4 | 6 | 2-1 |
| 10.04.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-4 | 11-1 | 12 | 7-0 |
| 22.03.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 2-1 | 6-2 | 8 | 3-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Maç toplamı korner
| LorientGenel | Lorientİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı korner
| LorientGenel | Lorientİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 5+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Korner dengesi (genel)
Monaco · Korner dengesi (genel)
Lorient · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,20, ikinci yarı toplam 4,50 (10 maç)
Monaco · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,70, ikinci yarı toplam 6,00 (10 maç)
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Korner tarafında Monaco’nun baskısı daha belirgin görünüyor.Lorient’in son dönemdeki düşüşü, rakiplerine daha fazla kenar hücumu ve savunma müdahalesi alanı bırakıyor; bu da kendi lehine korner üretmesini sınırlıyor. Monaco’nun toplam korner çizgisi istikrarlı, ancak rakibe de yüksek sayıda fırsat tanıması maçın tek taraflı set oyunu olmayacağını anlatıyor. Bence Lorient geriye düşerse bu tablo daha da belirginleşir. Monaco kanatları zorlar, Lorient ise geçişlerde yakaladığı anlarda korner arar. Daha geniş döneme göre tempo düşmüş olsa da tamamen kısır bir görünüm yok.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 8,40 | 9,70 |
| Ev sahibi beklenen | 4,40 | 4,70 |
| Deplasman beklenen | 4,00 | 5,00 |
| 9+ korner | %404/10 | %6012/20 |
| 10+ korner | %303/10 | %5511/20 |
| 11+ korner | %202/10 | %459/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,50 | 4,45 |
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 3,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 0 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 12 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Lorient · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,00 | 0,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 2,60 | 2,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 0 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 5 / 0 | 9 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Monaco · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 2,80 | 3,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 2 | 5 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Monaco · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 3,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 5 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-0 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | 15. | 1-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 1-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 11. | 0-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 26.04.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 2-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Monaco · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-0 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 3-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 4-5 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Son 10 iç saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-0 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 1-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 26.04.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 2-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 18.04.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 05.04.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 14.03.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 01.03.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 16. | 2-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 15.02.26 | İç | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 2-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
Monaco · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 3-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 12. | 4-5 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 9. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 10.04.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-4 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 22.03.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Maç toplamı kart
| LorientGenel | Lorientİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın gördüğü kart
| LorientGenel | Lorientİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Hakem
Lorient · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,30, ikinci yarı toplam 1,80 (10 maç)
Monaco · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,80, ikinci yarı toplam 2,40 (10 maç)
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kartlarda maçın sertlik seviyesi tamamen yüksek görünmüyor, fakat ibre Lorient tarafında yukarı dönmüş durumda.Ev sahibi son dönemde daha fazla kart gören, rakibini de temasa zorlayan bir görüntü veriyor. Monaco’da ise kart eğilimi geriliyor; bu, deplasman ekibinin mücadeleyi daha kontrollü tutmaya çalışabileceğini düşündürüyor. İki takımın genel toplamı uzun dönem seviyesinin yalnızca biraz üzerinde, dolayısıyla hakemin erken müdahaleleri belirleyici olabilir. Lorient baskıyı artırırsa taktik fauller çoğalır; Monaco oyunu sakinleştirirse kart ritmi düşer. Kırmızı kart geçmişi de ev sahibinde daha dikkat çekici, ancak bunu maçın ana senaryosu yapmam.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,20 | 3,15 |
| Ev sahibi beklenen | 1,40 | 1,40 |
| Deplasman beklenen | 1,80 | 1,75 |
| 4+ kart | %505/10 | %459/20 |
| 5+ kart | %303/10 | %204/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %102/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %51/20 |
| İlk yarı beklenen | 0,50 | 1,05 |
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,00 | 9,20 | 24,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,40 | 9,00 | 22,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,20 | 8,90 | 22,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,20 | 8,30 | 19,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 22+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 24+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 26+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 19 (son 10: 30 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Monaco · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 11,00 | 22,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,40 | 12,00 | 23,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,20 | 11,40 | 22,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,60 | 12,10 | 22,70 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 22+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 24+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 26+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 19 (son 10: 28 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,80 | 7,60 | 15,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 8,00 | 15,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,50 | 6,90 | 15,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,20 | 7,00 | 15,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 12 (son 10: 18 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Monaco · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 5,20 | 12,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 6,20 | 13,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,80 | 5,30 | 12,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,90 | 6,80 | 14,70 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 8 (son 10: 18 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,00 | 18,00 | 34,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,60 | 15,80 | 29,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,70 | 18,30 | 32,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,60 | 17,60 | 32,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 32+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 35+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 38+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 19 (son 10: 45 / 19) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Monaco · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,40 | 19,20 | 35,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,40 | 19,40 | 34,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,90 | 17,40 | 32,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,60 | 16,80 | 32,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 32+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 35+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 38+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 27 (son 10: 46 / 20) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Lorient · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 1-0 | 13-9 | 8-4 | 6-13 |
| 19.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | 1-2 | 15-15 | 7-7 | 19-16 |
| 12.09.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 2-2 | 18-8 | 11-6 | 11-21 |
| 05.09.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 1-0 | 18-6 | 11-7 | 15-24 |
| 29.08.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 1-2 | 11-8 | 2-14 | 29-16 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 22.08.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 0-0 | 15-8 | 8-6 | 10-21 |
| 17.05.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 0-2 | 10-11 | 8-9 | 16-15 |
| 10.05.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | 4-0 | 8-8 | 7-6 | 15-16 |
| 02.05.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 2-2 | 9-7 | 15-3 | 10-27 |
| 26.04.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 2-3 | 15-9 | 8-7 | 6-14 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Monaco · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | 2-1 | 13-12 | 12-6 | 14-32 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 2-2 | 16-9 | 6-6 | 16-13 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 2-1 | 11-13 | 5-3 | 23-21 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 1-1 | 9-10 | 6-7 | 15-12 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 2-1 | 9-11 | 7-4 | 14-18 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 2-0 | 10-9 | 8-4 | 9-19 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | 4-1 | 11-12 | 4-5 | 12-16 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 1-0 | 13-12 | 6-9 | 16-19 |
| 20.08.26 | Dış | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | 3-2 | 13-15 | 7-5 | 18-16 |
| 17.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 4-5 | 7-11 | 7-4 | 12-8 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Duran oyunlar ve topun sık dışarı çıkması bu maçın ritmini belirleyebilir.Lorient’in serbest vuruş üretimi son dönemde yükselişte, Monaco’nun bu alandaki görünümü ise istikrarlı; bu nedenle ev sahibi duran toplarla nefes alabilir. Kale vuruşlarında iki tarafın da çizgisi dengeli ve eğilimler değişmiyor, yani başlangıç tercihlerinde büyük bir sapma beklemem. Taç atışlarında Lorient’in yükselen yönü dikkat çekiyor, Monaco yine istikrarlı. Bence oyun sıkıştığında Lorient’in kenar kullanımı ve duran top sürekliliği öne çıkacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 23,40 | 22,35 |
| Ev sahibi | 13,00 | 12,30 |
| Deplasman | 10,40 | 10,05 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 13,90 | 13,75 |
| Ev sahibi | 6,50 | 6,90 |
| Deplasman | 7,40 | 6,85 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 34,80 | 32,15 |
| Ev sahibi | 17,60 | 15,55 |
| Deplasman | 17,20 | 16,60 |
LorientvsMonaco
18.10.2026 · 18:15FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 18.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
PSG
Lille
Rennes
Olympique Lyonnais
Paris
Lens
Brest
Toulouse
Nice
Strasbourg
Angers SCO
Olympique Marseille
Le Mans
Auxerre
Troyes
Le Havre
CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi