

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | +27 | 24 | GGGGG |
| 2 | Atlético Madrid | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | +10 | 19 | MGGGG |
| 3 | Real Betis | 8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | +5 | 19 | GGGBG |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | +11 | 18 | MGGMG |
| 5 | Sevilla FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | +1 | 14 | BGGMB |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | BGMGG |
| 7 | Deportivo Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | +4 | 11 | GMMBM |
| 8 | Deportivo La Coruña | 8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | +1 | 10 | GBMBM |
| 9 | Celta de Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | +2 | 8 | BBBGB |
| 10 | Athletic Club Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | MGGBB |
| 11 | Villarreal | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | MMGGM |
| 12 | RCD Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | BGMMB |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | MGMGB |
| 14 | Getafe CF | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | BBMGM |
| 15 | Racing Santander | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | MGMMB |
| 16 | CA Osasuna | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | MMMBM |
| 17 | Levante UD | 7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | GBMMB |
| 18 | Elche CF | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | MBMGB |
| 19 | Valencia CF | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | MMGMB |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | BBMMB |
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña 3 oyuncu
- P. AubameyangDiz SakatlığıForvet · 7 maç · 5 gol
- Z. EddahchouriEl Bileği KırığıForvet · 4 maç · 1 gol
- M. CasadoOmuz SakatlığıOrta saha · 3 maç
Levante UD 3 oyuncu
- H. SoteloDiz SakatlığıOrta saha · 4 maç
- E. EyongDarbeye Bağlı SakatlıkForvet · 3 maç
- PrimoOmuz SakatlığıKaleci
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Deportivo La Coruña · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 2,60 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Levante UD · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 1,70 |
| Maç başı yediği | 2,40 | 1,90 |
| Maç başı toplam gol | 4,60 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %30 (3) |
Levante UD · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,40 | 0,70 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %50 (5) |
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Son 10 maç · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 2-3 | 0-2 |
| 20.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-1 | 0-1 |
| 16.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 0-1 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 14. | 1-1 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 3-2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 30.08.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 3-1 | 2-1 |
| 24.08.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-1 | 1-1 |
| 17.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 1-1 | 1-0 |
| 31.05.26 | İç | UD Las Palmas İspanya La Liga 2 | — | 1-2 | 1-2 |
| 24.05.26 | Dış | Real Valladolid İspanya La Liga 2 | — | 2-0 | 2-0 |
Levante UD · Son 10 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 3-3 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 1-3 | 1-1 |
| 13.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-4 | 0-2 |
| 06.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 0-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 5-2 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 24.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 16. | 0-0 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 0-3 | 0-2 |
| 23.05.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 1-1 |
| 17.05.26 | İç | RCD Mallorca İspanya La Liga | — | 2-0 | 1-0 |
| 12.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 3-2 | 1-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Son 10 iç saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-1 | 0-1 |
| 16.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 0-1 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 3-1 | 2-1 |
| 17.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 1-1 | 1-0 |
| 31.05.26 | İç | UD Las Palmas İspanya La Liga 2 | — | 1-2 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.05.26 | İç | FC Andorra İspanya La Liga 2 | — | 2-1 | 0-1 |
| 01.05.26 | İç | Leganés İspanya La Liga 2 | — | 2-1 | 0-0 |
| 20.04.26 | İç | Mirandés İspanya La Liga 2 | — | 3-1 | 0-1 |
| 04.04.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga 2 | 20. | 1-1 | 0-0 |
| 31.03.26 | İç | Córdoba İspanya La Liga 2 | — | 2-0 | 2-0 |
Levante UD · Son 10 dış saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 1-3 | 1-1 |
| 06.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 0-0 | 0-0 |
| 24.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 16. | 0-0 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 0-3 | 0-2 |
| 23.05.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 12.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 3-2 | 1-1 |
| 02.05.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 1-5 | 0-1 |
| 27.04.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 0-0 | 0-0 |
| 04.04.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 0-2 | 0-1 |
| 16.03.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 13. | 1-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| Deportivo La CoruñaGenel | Deportivo La Coruñaİç saha | Levante UDGenel | Levante UDDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 5+ gol | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%00/5S10%202/10 |
İlk yarı toplam gol
| Deportivo La CoruñaGenel | Deportivo La Coruñaİç saha | Levante UDGenel | Levante UDDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 230-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 8toplam |
Levante UD · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 330-45+ | 345-60 | 060-75 | 375-90+ | 12toplam |
Deportivo La Coruña · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 415-30 | 330-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 13toplam |
Levante UD · Son 10 maç
| Yediği | 50-15 | 115-30 | 430-45+ | 445-60 | 160-75 | 475-90+ | 19toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Deportivo La Coruña–Levante UD karşılaşmasında ilk dikkat çeken tablo, iki takımın son 5 maçındaki farklı gol karakteri. Deportivo genelinde 7 gol atıp 8 gol yedi; maç başına toplam gol ortalaması 3, atılan gol ortalaması 1,4, yenilen gol ortalaması 1,6 oldu. Bu maçların tamamında en az 1 gol, yüzde 80’inde 2 ve üzeri gol, yüzde 40’ında 3 ve üzeri gol görüldü. Evindeki son 5 maçta ise 6 gol atıp 6 gol yedi, toplam ortalama 2,4’e indi; 2 ve üzeri gol oranı yüzde 80, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 40’tı. Levante’nin son 5 genel maçında 11 gol atıp 12 gol yemesi ve maç başına toplam 4,6 gol ortalaması, çok daha açık bir oyuna işaret ediyor. Bu karşılaşmaların yüzde 80’inde 2, 3 ve 4 ve üzeri gol, yüzde 60’ında 5 ve üzeri gol vardı. Fakat deplasmanda son 5 maçta yalnızca 2 gol atıp 8 gol yediler; atılan gol ortalaması 0,4, toplam ortalama 2 oldu. Deplasman maçlarının yüzde 60’ında 1, 2 ve 3 ve üzeri gol görülürken 5 ve üzeri gol hiç çıkmadı. Açıkçası son 5 maçta Levante’nin genel hücum görüntüsü güçlü, deplasman üretimi ise belirgin biçimde zayıf.
Daha geniş son 10 maç penceresinde Deportivo 15 gol atıp 13 gol yedi; 1,5’e 1,3’lük ortalamalar ve 2,8 toplam gol ortalaması var. 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri gol yüzde 40; iç sahada 16 gol atıp 10 gol yediler, toplam ortalama 2,6 ve 3 ve üzeri gol oranı yüzde 50 oldu. Levante son 10 maçta 17 gol atıp 19 gol yedi; toplam ortalama 3,6, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 70. Deplasmanda 7 gol atıp 18 gol yemeleri, 0,7’e karşı 1,8’lik ortalamalarla savunma zaafını büyütüyor. Birleşik son 5 maçta beklenen gol 3,8; karşılıklı gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve 4 ve üzeri gol yüzde 60, ilk yarıda 1 ve 2 ve üzeri gol oranları yüzde 70 ve 50. Son 10’da bu oranlar karşılıklı golde yüzde 70, 2 ve üzeri golde yüzde 85, 3 ve üzeri golde yüzde 55, ilk yarı 1 ve 2 ve üzeri golde yüzde 80 ve 60. Deportivo gollerinin son 5’te 60-75 ve 75-90+ dakikalarda, Levante’nin ise özellikle 75-90+ dakikalarda geldiğini; iki takımın son 6 buluşmasında maç başına 3,17 gol ve 6’da karşılıklı gol olduğunu unutmamak gerek. Bence maçın düğümü, Levante’nin deplasmanda ilk 15 dakikadaki savunması ve Deportivo’nun ikinci yarı baskısı olacak; son 5 maçtaki tempo yükselişi, son 10 maçın daha dengeli tablosuna göre belirginleşmiş durumda.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,80 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %808/10 | %7014/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %606/10 | %5511/20 |
| 4+ gol | %606/10 | %408/20 |
| 5+ gol | %505/10 | %306/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %8016/20 |
| İY 2+ gol | %505/10 | %6012/20 |
Aralarındaki son 6 maç
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,60 | 4,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,20 | 5,50 |
| Maç başı toplam korner | 11,80 | 10,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 8 | 17 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,40 | -0,70 |
Deportivo La Coruña · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,60 | 4,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,00 | 5,00 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 9,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 6 | 20 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,40 | -0,20 |
Levante UD · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,60 | 3,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,60 | 5,10 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 9,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 7 | 13 / 1 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | -1,20 |
Levante UD · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,60 | 4,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,20 | 5,70 |
| Maç başı toplam korner | 8,80 | 9,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 1 | 16 / 1 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,60 | -1,70 |
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Son 10 maç · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 2-3 | 10-7 | 17 | 2-4 |
| 20.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-1 | 11-5 | 16 | 0-3 |
| 16.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 0-1 | 4-4 | 8 | 2-3 |
| 13.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 14. | 1-1 | 7-3 | 10 | 2-0 |
| 05.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 3-2 | 1-7 | 8 | 1-5 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.08.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 3-1 | 5-5 | 10 | 4-2 |
| 24.08.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-1 | 4-7 | 11 | 1-5 |
| 17.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 1-1 | 2-6 | 8 | 1-4 |
| 31.05.26 | İç | UD Las Palmas İspanya La Liga 2 | — | 1-2 | 1-5 | 6 | 1-3 |
| 24.05.26 | Dış | Real Valladolid İspanya La Liga 2 | — | 2-0 | 3-6 | 9 | 0-2 |
Levante UD · Son 10 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 3-3 | 5-2 | 7 | 4-1 |
| 20.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 1-3 | 1-7 | 8 | 0-4 |
| 13.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-4 | 3-5 | 8 | 1-0 |
| 06.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 0-0 | 4-6 | 10 | 0-4 |
| 29.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 5-2 | 5-8 | 13 | 3-7 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 24.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 16. | 0-0 | 4-9 | 13 | 1-6 |
| 16.08.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 0-3 | 1-0 | 1 | 1-0 |
| 23.05.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 8-4 | 12 | 4-0 |
| 17.05.26 | İç | RCD Mallorca İspanya La Liga | — | 2-0 | 4-6 | 10 | 3-4 |
| 12.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 3-2 | 4-4 | 8 | 0-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Son 10 iç saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-1 | 11-5 | 16 | 0-3 |
| 16.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 0-1 | 4-4 | 8 | 2-3 |
| 30.08.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 3-1 | 5-5 | 10 | 4-2 |
| 17.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 1-1 | 2-6 | 8 | 1-4 |
| 31.05.26 | İç | UD Las Palmas İspanya La Liga 2 | — | 1-2 | 1-5 | 6 | 1-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | İç | FC Andorra İspanya La Liga 2 | — | 2-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 01.05.26 | İç | Leganés İspanya La Liga 2 | — | 2-1 | 9-2 | 11 | 6-0 |
| 20.04.26 | İç | Mirandés İspanya La Liga 2 | — | 3-1 | 1-5 | 6 | 1-1 |
| 04.04.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga 2 | 20. | 1-1 | 11-9 | 20 | 7-4 |
| 31.03.26 | İç | Córdoba İspanya La Liga 2 | — | 2-0 | 2-8 | 10 | 1-3 |
Levante UD · Son 10 dış saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 1-3 | 1-7 | 8 | 0-4 |
| 06.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 0-0 | 4-6 | 10 | 0-4 |
| 24.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 16. | 0-0 | 4-9 | 13 | 1-6 |
| 16.08.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 0-3 | 1-0 | 1 | 1-0 |
| 23.05.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 8-4 | 12 | 4-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 3-2 | 4-4 | 8 | 0-1 |
| 02.05.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 1-5 | 3-7 | 10 | 0-4 |
| 27.04.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 0-0 | 4-4 | 8 | 1-4 |
| 04.04.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 0-2 | 5-11 | 16 | 2-5 |
| 16.03.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 13. | 1-1 | 6-5 | 11 | 2-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| Deportivo La CoruñaGenel | Deportivo La Coruñaİç saha | Levante UDGenel | Levante UDDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı korner
| Deportivo La CoruñaGenel | Deportivo La Coruñaİç saha | Levante UDGenel | Levante UDDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Korner dengesi (genel)
Levante UD · Korner dengesi (genel)
Deportivo La Coruña · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,50, ikinci yarı toplam 5,80 (10 maç)
Levante UD · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,40, ikinci yarı toplam 4,60 (10 maç)
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Deportivo La Coruña–Levante UD karşılaşmasında korner ritmi, ev sahibinin son maçlardaki üretkenliğiyle deplasman ekibinin daha temkinli yapısı arasında şekillenebilir. Deportivo son 5 genel maçında maç başına 6,6 korner kullanıp rakibe 5,2 korner verdi; toplam ortalama 11,8 oldu ve en yüksek toplam 17’ye çıktı. Bu maçların yüzde 100’ünde 8 ve üzeri, yüzde 60’ında 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri korner görüldü. Kendi sahasında ise ortalama 4,6 korner üretirken rakibe 5 korner bıraktı, toplam 9,6’da kaldı; 8 ve üzeri korner yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 40 oranında gerçekleşti. Deportivo’nun takım bazında son 5 genel görünümünde 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri korner yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60; iç sahada bu oranlar sırasıyla yüzde 60, yüzde 60 ve yüzde 40. Levante son 5 genel maçında 3,6 korner kullanıp 5,6 korner verdi, toplam ortalaması 9,2; 8 ve üzeri yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 40. Deplasmanda toplam ortalama 8,8’e inerken 8 ve üzeri yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 60 oldu. Levante’nin 5 ve üzeri takım korneri genel maçlarda yüzde 40, deplasmanda yüzde 20 seviyesinde kaldı.
Son 10 maça uzandığımızda Deportivo’nun genel toplam ortalaması 10,3, iç saha ortalaması 9,8; 10 ve üzeri korner oranları sırasıyla yüzde 50 ve yüzde 50, 8 ve üzeri oranları yüzde 90 ve yüzde 70. En yüksek toplam genel tabloda 17, iç sahada 20. Levante’de genel ortalama 9, deplasman ortalaması 9,7; 8 ve üzeri oranları yüzde 80 ve yüzde 90, 10 ve üzeri oranları yüzde 50 ve yüzde 60, en yüksek değerler 13 ve 16. Genel denge iki takımda da rakip lehine: Deportivo son 10’da 3 kez fazla, 2 kez eşit, 5 kez geride; Levante 3 kez fazla, 1 kez eşit, 6 kez geride. Birleşik son 5’te beklenen toplam 10,5; Deportivo 6,1, Levante 4,4 korner, 9 ve üzeri yüzde 50, 10 ve üzeri yüzde 50. Son 10 birleşiminde toplam 9,65’e gerilerken 9 ve üzeri yüzde 55, 10 ve üzeri yüzde 50. İlk yarı beklentileri 4,6’dan 4,45’e düşüyor; bu yüzden maçın düğümünü, Deportivo’nun kenar baskısı ve Levante’nin ikinci yarıda artan korner temposu çözebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,50 | 9,65 |
| Ev sahibi beklenen | 6,10 | 4,95 |
| Deplasman beklenen | 4,40 | 4,70 |
| 9+ korner | %505/10 | %5511/20 |
| 10+ korner | %505/10 | %5010/20 |
| 11+ korner | %303/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,60 | 4,45 |
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 4,80 | 4,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 2 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 2 | 16 / 3 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 4 / 10 |
Deportivo La Coruña · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 2,30 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 4,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 1 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 2 | 17 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 2 / 10 |
Levante UD · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 3,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 2 | 8 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 14 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Levante UD · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 4,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 8 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 20 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Son 10 maç · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 2-3 | 4-3 | 7 | 1-1 |
| 20.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 16.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 0-1 | 3-4 | 7 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 14. | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 3-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.08.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 3-1 | 2-1 | 3 | 1-0 |
| 24.08.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-1 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 17.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 31.05.26 | İç | UD Las Palmas İspanya La Liga 2 | — | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 24.05.26 | Dış | Real Valladolid İspanya La Liga 2 | — | 2-0 | 1-7 | 8 | 0-1 |
Levante UD · Son 10 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 3-3 | 2-6 | 8 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 1-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-4 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 0-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 5-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 24.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 16. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 0-3 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 23.05.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | RCD Mallorca İspanya La Liga | — | 2-0 | 4-2 | 6 | 1-1 |
| 12.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 3-2 | 2-0 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Son 10 iç saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 16.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 0-1 | 3-4 | 7 | 1-0 |
| 30.08.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 3-1 | 2-1 | 3 | 1-0 |
| 17.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 31.05.26 | İç | UD Las Palmas İspanya La Liga 2 | — | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | İç | FC Andorra İspanya La Liga 2 | — | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 01.05.26 | İç | Leganés İspanya La Liga 2 | — | 2-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 20.04.26 | İç | Mirandés İspanya La Liga 2 | — | 3-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 04.04.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga 2 | 20. | 1-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 31.03.26 | İç | Córdoba İspanya La Liga 2 | — | 2-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Levante UD · Son 10 dış saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 1-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 0-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 24.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 16. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 0-3 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 23.05.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 3-2 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 11. | 1-5 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 27.04.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 0-0 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 04.04.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 0-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 16.03.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 13. | 1-1 | 5-3 | 8 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| Deportivo La CoruñaGenel | Deportivo La Coruñaİç saha | Levante UDGenel | Levante UDDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın gördüğü kart
| Deportivo La CoruñaGenel | Deportivo La Coruñaİç saha | Levante UDGenel | Levante UDDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Hakem
Deportivo La Coruña · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 3,40 (10 maç)
Levante UD · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 2,50 (10 maç)
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Deportivo La Coruña–Levante UD karşılaşmasında kart havası, iki takımın son birkaç maçındaki farklı karakterleriyle şekilleniyor. Deportivo son 5 genel maçta maç başına 4,8 toplam karta ulaşmış; kendi gördüğü ortalama 2,2, rakibin gördüğü ise 2,6. Bu seride 3 ve üzeri kart ile 4 ve üzeri kart oranı yüzde 80, 5 ve üzeri kart oranı yüzde 40; takımın kendisi 1 ve üzeri kartı 5 maçın 5’inde, 2 ve üzeri kartı 3 maçta görmüş. İç sahada ise toplam ortalama 3,4’e geriliyor, 3 ve üzeri kart oranı yüzde 60’a, 5 ve üzeri kart oranı yüzde 20’ye düşüyor; en yüksek toplam 7, en düşük toplam 1. Levante’nin son 5 genelinde toplam ortalama 4,0, deplasmanında 3,4. Genel seride 3 ve üzeri kart oranı yüzde 40 iken, deplasmanda yüzde 80’e çıkıyor; buna karşın deplasman takımının 2 ve üzeri karta ulaşması yüzde 40, 3 ve üzeri kartı ise yüzde 0. Son 10 maçta Deportivo’nun genel toplamı 4,5, iç saha toplamı 4,3; Levante’de bu değerler 3,7 ve 4,2. Yani Deportivo genel tabloda son 5’te yükselmiş, fakat evindeki 4,3’ten 3,4’e inerek zayıflamış; Levante de genel olarak hafif yükselirken deplasmanındaki 4,2’den 3,4’e gerilemiş.
İşin ilginç tarafı, birleşik son 5 maçta beklenen toplamın 4,4 karta çıkması; bunun 2,4’ü Deportivo, 2’si Levante kaynaklı. Bu 10 maçlık birleşimde 4 ve üzeri kart yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 40; kırmızı kart çıkan maç oranı da yüzde 30. Son 10 maçlık birleşik görünümde beklenen toplam 4,1’e inse de 4 ve üzeri kart yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 35, 6 ve üzeri yüzde 30 seviyesinde kalıyor. Deportivo’nun genel son 10’daki en yüksek toplamı 8, Levante’nin de 8; ev sahibinin iç sahadaki en yüksek değeri 7, Levante’nin son 5 deplasmanındaki en yüksek değeriyse 6. Şunu söylemeden geçemem: hakemin son maçlarına ait kart verisi JSON’da yer almıyor, bu yüzden hakem etkisi hakkında sayı temelli bir yorum yapılamaz. Kırmızı kart geçmişi ise Deportivo’da son 5 genel maçta 2, son 10’da 3; iç sahada her iki dönemde de 2. Levante’de son 5 genelde 0, son 10’da 1; deplasmanda kırmızı kart yok. İlk yarı birleşik beklenti 1,2’den 1,15’e inerken, asıl gerilim ikinci bölümde toplanabilir; Deportivo’nun son 5 genelinde ikinci yarı ortalaması 3,8, Levante’de 2,6.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,40 | 4,10 |
| Ev sahibi beklenen | 2,40 | 2,10 |
| Deplasman beklenen | 2,00 | 2,00 |
| 4+ kart | %606/10 | %5010/20 |
| 5+ kart | %404/10 | %357/20 |
| 6+ kart | %404/10 | %306/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %303/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,20 | 1,15 |
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,20 | 11,40 | 24,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,00 | 12,60 | 22,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,80 | 11,50 | 23,30 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,10 | 13,80 | 25,90 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 21+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 23+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 15 (son 10: 31 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Levante UD · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,80 | 9,20 | 21,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,20 | 9,20 | 21,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,70 | 9,30 | 21,00 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,50 | 10,60 | 22,10 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 23+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 25+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 16 (son 10: 25 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 7,40 | 16,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,00 | 5,60 | 10,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 6,60 | 13,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,10 | 6,60 | 12,70 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 9 (son 10: 28 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Levante UD · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 6,40 | 13,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 6,80 | 14,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,00 | 7,40 | 14,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,10 | 7,50 | 15,60 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 6 (son 10: 20 / 6) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,40 | 19,40 | 35,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 20,40 | 18,00 | 38,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,20 | 18,60 | 35,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,80 | 17,00 | 34,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 36+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 39+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 29 (son 10: 45 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Levante UD · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,80 | 15,80 | 35,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,20 | 19,40 | 35,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,90 | 18,40 | 36,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,20 | 20,10 | 37,30 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 36+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 39+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 26 (son 10: 47 / 22) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Deportivo La Coruña · Son 10 maç · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 2-3 | 13-13 | 5-7 | 16-13 |
| 20.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 1-1 | 9-6 | 8-7 | 17-19 |
| 16.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 0-1 | 16-15 | 6-3 | 28-17 |
| 13.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 1-1 | 14-9 | 15-13 | 13-26 |
| 05.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 3-2 | 14-14 | 9-7 | 8-22 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 30.08.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 3-1 | 5-14 | 4-9 | 18-21 |
| 24.08.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 1-1 | 12-11 | 9-6 | 17-13 |
| 17.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 1-1 | 12-17 | 5-4 | 30-15 |
| 31.05.26 | İç | UD Las Palmas İspanya La Liga 2 | 1-2 | 8-11 | 2-5 | 9-18 |
| 24.05.26 | Dış | Real Valladolid İspanya La Liga 2 | 2-0 | 15-5 | 8-5 | 16-22 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Levante UD · Son 10 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 3-3 | 17-7 | 7-9 | 26-15 |
| 20.09.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | 1-3 | 9-10 | 9-8 | 21-19 |
| 13.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 2-4 | 11-10 | 3-3 | 28-16 |
| 06.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 0-0 | 15-10 | 6-5 | 8-19 |
| 29.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 5-2 | 7-9 | 10-7 | 16-10 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 24.08.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 0-0 | 9-12 | 6-10 | 24-23 |
| 16.08.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 0-3 | 17-7 | 10-3 | 20-22 |
| 23.05.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 1-2 | 11-7 | 5-8 | 8-14 |
| 17.05.26 | İç | RCD Mallorca İspanya La Liga | 2-0 | 14-11 | 9-11 | 14-18 |
| 12.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 3-2 | 7-10 | 5-10 | 14-28 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Deportivo La Coruña–Levante UD karşılaşmasında duran oyun başlıkları, özellikle taç atışlarında hareketli bir tablo vadediyor. Son 5 maçta Deportivo genelinde 13,2 serbest vuruş kullanırken rakipleri 11,4’te kalmış; toplam maç başı ortalaması 24,6. Levante ise 11,8 kullanmış, rakiplerine 9,2 serbest vuruş vermiş ve toplamda 21 ortalamaya ulaşmış. Deportivo’nun 19 ve üzeri toplam serbest vuruş oranı yüzde 80, kendi takımının 11 ve üzeri üretim oranı da yüzde 80; Levante’de bu oranlar sırasıyla yüzde 80 ve yüzde 60. Son 10 maçta Deportivo’nun genel toplamı 23,3’e gerilese de 11 ve üzeri serbest vuruş oranı yüzde 70, Levante’nin toplamı 21’de, 11 ve üzeri takım oranı yüzde 60. Kale vuruşlarında son 5 maç Deportivo 16, Levante 13,4 ortalamada; son 10 maçta bu değerler sırasıyla 13,7 ve 14,4. Son 5’te Deportivo toplamda 11 ve üzerini yüzde 80, Levante yüzde 80 gördü; son 10’da oranlar yüzde 70 ve yüzde 90. Taçlarda ise son 5 maç Deportivo 35,8, Levante 35,6 ortalamada. Son 10’da Deportivo yine 35,8’de kalırken Levante 36,3’e çıktı; deplasman özelinde Levante’nin 37,3 ortalaması dikkat çekiyor.
İşin ilginç tarafı, son 5 maçta birleşik beklenti serbest vuruşta 22,8; Deportivo için 11,2, Levante için 11,6. Son 10’da toplam beklenti 22,15’e inerken dağılım 10,55’e 11,6, yani Levante’nin payı korunuyor. Kale vuruşlarında son 5 birleşik beklenti 14,7 ve paylaşım 7,5’e 7,2; son 10’da toplam 14,05, taraflar 7,25 ve 6,8. Taç atışlarında ise tempo belirgin biçimde daha yüksek: son 5 beklenti 35,7, Deportivo 16,1, Levante 19,6; son 10’da 36,05, dağılım 17,8’e 18,25. Deportivo iç sahada son 5 maçta 38,4, son 10’da 34,8 toplam taç ortalamasına sahip; Levante deplasmanda 35,6’dan 37,3’e yükselmiş. Devre bazlı ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu ayrımı veride bulunmadığı için bu alanlarda fark üretmek doğru olmaz. Benim gözüme çarpan, serbest vuruşlarda dengeli ama Levante’ye hafifçe kayan, kale vuruşlarında orta seviyeli, taçlarda ise kenar oyunu ve sık top çıkışıyla beslenen bir maç resmi. Tribünde özellikle taçların hangi bölümde yoğunlaştığına, Levante’nin dış sahadaki yüksek ortalamasına ve Deportivo’nun iç sahada serbest vuruşları nasıl topladığına bakarım; yine de örneklemin son birkaç maçtan oluştuğunu akılda tutmak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 22,80 | 22,15 |
| Ev sahibi | 11,20 | 10,55 |
| Deplasman | 11,60 | 11,60 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 14,70 | 14,05 |
| Ev sahibi | 7,50 | 7,25 |
| Deplasman | 7,20 | 6,80 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,70 | 36,05 |
| Ev sahibi | 16,10 | 17,80 |
| Deplasman | 19,60 | 18,25 |
Deportivo La CoruñavsLevante UD
16.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 16.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
FC Barcelona
Atlético Madrid
Real Betis
Real Madrid
Sevilla FC
Real Sociedad
Deportivo Alavés
Celta de Vigo
Athletic Club Bilbao
Villarreal
RCD Espanyol
Rayo Vallecano
Getafe CF
Racing Santander
CA Osasuna
Elche CF
Valencia CF
Málaga CF