

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00İngiltere Championship 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea City | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | +8 | 20 | BMGGG |
| 2 | Middlesbrough | 9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | +5 | 18 | GGBBG |
| 3 | Southampton | 9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | +10 | 17 | BGGMG |
| 4 | West Ham United | 9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | +11 | 16 | GGGBB |
| 5 | Stoke City | 9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | +2 | 16 | GBGGG |
| 6 | Wolverhampton Wanderers | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | +4 | 14 | MBGGM |
| 7 | Queens Park Rangers | 9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | +3 | 14 | MBBBB |
| 8 | Birmingham City | 9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | +2 | 14 | BMGBG |
| 9 | Millwall | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | +1 | 14 | GMBBG |
| 10 | West Bromwich Albion | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | +1 | 14 | GGBMM |
| 11 | Bristol City | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 14 | GMMGB |
| 12 | Charlton Athletic | 9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | MBBMB |
| 13 | Blackburn Rovers | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | +1 | 12 | MMGBG |
| 14 | Sheffield United | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | +1 | 12 | MGMMG |
| 15 | Wrexham | 9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | BBMGB |
| 16 | Lincoln City | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | BGGMM |
| 17 | Bolton Wanderers | 9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | MMGGM |
| 18 | Norwich City | 9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | GGMMM |
| 19 | Portsmouth | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | MGBBM |
| 20 | Watford | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | MGMMM |
| 21 | Cardiff City | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | MBMGM |
| 22 | Burnley | 9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | MBMBG |
| 23 | Derby County | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | MMMBB |
| 24 | Preston North End | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 | GMMBM |
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · Genel
Stoke City · İç saha
Middlesbrough · Genel
Middlesbrough · Dış saha
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · Son 5 maç (genel) · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Bolton Wanderers | 17. | 2-1 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Sheffield United | 14. | 2-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Watford | 20. | 2-1 | 1-0 |
| 08.09.26 | Dış | Cardiff City | 21. | 1-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Charlton Athletic | 12. | 4-0 | 4-0 |
Middlesbrough · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 6. | 1-0 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Birmingham City | 8. | 2-2 | 1-0 |
| 15.09.26 | İç | Millwall | 9. | 2-2 | 0-2 |
| 12.09.26 | İç | Norwich City | 18. | 4-3 | 3-1 |
| 05.09.26 | Dış | Queens Park Rangers | 7. | 1-0 | 1-0 |
Stoke City · Son 5 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Sheffield United | 14. | 2-1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Charlton Athletic | 12. | 4-0 | 4-0 |
| 01.09.26 | İç | Norwich City | 18. | 1-0 | 1-0 |
| 15.08.26 | İç | Swansea City | 1. | 1-2 | 1-1 |
Middlesbrough · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Birmingham City | 8. | 2-2 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Queens Park Rangers | 7. | 1-0 | 1-0 |
| 02.09.26 | Dış | Burnley | 22. | 1-1 | 1-0 |
| 22.08.26 | Dış | Blackburn Rovers | 13. | 1-2 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| Stoke CityGenel | Stoke Cityİç saha | MiddlesbroughGenel | MiddlesbroughDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| Stoke CityGenel | Stoke Cityİç saha | MiddlesbroughGenel | MiddlesbroughDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 275-90+ | 4toplam |
Middlesbrough · Genel
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 260-75 | 075-90+ | 7toplam |
Stoke City · İç saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 075-90+ | 3toplam |
Middlesbrough · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 545-60 | 060-75 | 075-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Stoke City bu eşleşmeye son 5 maçında attığı 11, yediği 4 gol ve maç başına 2,2 gol üretimiyle geliyor; savunmada da ortalama 0,8 gol yemesi dikkat çekiyor. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1 ve en az 2 gol görülürken, 3 ve üzeri gol 5 maçın 4’ünde, 4 ve üzeri gol 1 maçta kaldı. İç sahadaki son 4 maçta Stoke’un 8 gol atıp 3 gol yemesi, 2 gol ortalaması ve 0,75 gol yeme ortalaması var. Bu bölümde 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 75, 3 ve üzeri gol yüzde 75 oranında gerçekleşti. Middlesbrough ise son 5 maçında 10 gol atıp 7 gol yedi; 2 gol atma, 1,4 gol yeme ve maç başına 3,4 toplam gol ortalaması, Stoke’a göre daha açık bir oyun işareti veriyor. Deplasmandaki son 4 maçında attığı ve yediği gol 5’er, iki ortalama da 1,25; 2 ve üzeri gol yüzde 75, 3 ve üzeri gol yüzde 50, 4 ve üzeri gol yüzde 25 düzeyinde.
İlk yarı tarafında iki takımın genel tablosu hareketli: Stoke’un maçlarının yüzde 80’inde ilk yarıda 1 ve üzeri gol, yüzde 20’sinde 2 ve üzeri gol çıktı; Middlesbrough’da bu oranlar yüzde 80 ve yüzde 40. İki takımın son maçları birleştiğinde ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 30; toplam tabloda karşılıklı gol yüzde 70, 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 70, 4 ve üzeri gol yüzde 40, 5 ve üzeri gol yüzde 10. Stoke gollerini en çok 15-30 ve 30-45+ dakikalarında, üçer kez bulmuş; Middlesbrough’da dağılım 0-15’te 2, 15-30’da 1, 30-45+’ta 2, 45-60’ta 2, 60-75’te 1 ve 75-90+’ta 2 gol. Stoke’un iç sahada 0-15’te 3 golü, Middlesbrough’nun deplasmanda 45-60 arasında yediği 5 gol, benim gözüme çarpan kritik ayrıntılar. Aralarındaki son 5 maçta maç başına 2,8 gol, 2.5 golün üzerinde biten 3 maç ve karşılıklı gol görülen 2 maç var. Yakın dönem örneklemi içinde belirleyici olan, Stoke’un evdeki erken baskısı ile Middlesbrough’nun ikinci yarıdaki savunma direnci olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · Genel
Stoke City · İç saha
Middlesbrough · Genel
Middlesbrough · Dış saha
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · Son 5 maç (genel) · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Bolton Wanderers | 17. | 2-1 | 4-10 | 14 | 1-3 |
| 19.09.26 | İç | Sheffield United | 14. | 2-1 | 8-1 | 9 | 6-1 |
| 12.09.26 | Dış | Watford | 20. | 2-1 | 8-5 | 13 | 6-2 |
| 08.09.26 | Dış | Cardiff City | 21. | 1-1 | 5-7 | 12 | 4-4 |
| 05.09.26 | İç | Charlton Athletic | 12. | 4-0 | 5-3 | 8 | 5-2 |
Middlesbrough · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 6. | 1-0 | 4-6 | 10 | 3-1 |
| 19.09.26 | Dış | Birmingham City | 8. | 2-2 | 3-5 | 8 | 2-2 |
| 15.09.26 | İç | Millwall | 9. | 2-2 | 14-1 | 15 | 7-1 |
| 12.09.26 | İç | Norwich City | 18. | 4-3 | 3-5 | 8 | 0-4 |
| 05.09.26 | Dış | Queens Park Rangers | 7. | 1-0 | 3-12 | 15 | 2-4 |
Stoke City · Son 5 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Sheffield United | 14. | 2-1 | 8-1 | 9 | 6-1 |
| 05.09.26 | İç | Charlton Athletic | 12. | 4-0 | 5-3 | 8 | 5-2 |
| 01.09.26 | İç | Norwich City | 18. | 1-0 | 3-5 | 8 | 1-1 |
| 15.08.26 | İç | Swansea City | 1. | 1-2 | 4-5 | 9 | 1-3 |
Middlesbrough · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Birmingham City | 8. | 2-2 | 3-5 | 8 | 2-2 |
| 05.09.26 | Dış | Queens Park Rangers | 7. | 1-0 | 3-12 | 15 | 2-4 |
| 02.09.26 | Dış | Burnley | 22. | 1-1 | 1-5 | 6 | 0-3 |
| 22.08.26 | Dış | Blackburn Rovers | 13. | 1-2 | 10-2 | 12 | 2-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| Stoke CityGenel | Stoke Cityİç saha | MiddlesbroughGenel | MiddlesbroughDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| Stoke CityGenel | Stoke Cityİç saha | MiddlesbroughGenel | MiddlesbroughDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · Korner dengesi (genel)
Middlesbrough · Korner dengesi (genel)
Stoke City · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Middlesbrough · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Stoke City–Middlesbrough maçında korner trafiğinin tamamen kısır kalması zor görünüyor; ancak iç saha ve deplasman ayrımı tabloyu biraz değiştiriyor. Stoke’un son 5 genel maçında maç başına kullandığı korner 6, rakibe verdiği korner 5,2 ve toplam ortalama 11,2. Bu karşılaşmaların tamamında 8 ve üzeri korner görülürken, 9 ve üzeri oranı yüzde 80, 10 ve üzeri ile 11 ve üzeri oranları yüzde 60’ta kalmış. Stoke kendi sahasındaki son 4 maçta ise toplam ortalama 8,5’e düşüyor; 8 ve üzeri kornerin tamamında görülmesi dikkat çekse de 10 ve üzeri korner hiç oluşmamış. Middlesbrough’un genel ortalaması yine 11,2; takım 5,4 korner kullanırken rakiplerine 5,8 korner bırakmış. Son 5 maçın tamamı 8 ve üzeri kornerle bitmiş, 9 ve üzeri yüzde 60, 10 ve üzeri yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 40 seviyesinde. Deplasmandaki son 4 maçta toplam ortalama 10,25, 8 ve üzeri oranı yüzde 75; 10, 11 ve 12 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 50. Stoke genelinde en yüksek toplam 14, Middlesbrough’da 15; deplasman tarafının en düşük değeri ise 6.
Benim gözüme çarpan asıl ayrıntı, korner dengesindeki yön farkı. Stoke son 5 genel maçın 3’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, 2’sinde geride kalmış; iç sahada bu denge iki maça iki maç olarak bölünmüş. Middlesbrough ise genel tabloda yalnızca 1 maçta üstünlük kurarken 4 maçta rakibinden az korner üretmiş; deplasmanda da 1’e 3’lük bir görünüm var. Buna rağmen deplasmanda rakibe maç başına 6 korner vermesi, Stoke’un kenar hücumlarını ve baskı anlarını canlı tutabilir. İki takımın son maçlarının birleşiminde toplam değer 11,2; Stoke için 5,9, Middlesbrough için 5,3 hesaplanmış. Son 10 maçlık birleşik tabloda 9 ve üzeri korner yüzde 70, 10 ve üzeri yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 50. İlk yarı birleşik ortalamasının 6, ikinci yarının ise 5,2 olması da başlangıç bölümünde daha hareketli bir oyun ihtimalini düşündürüyor. Açıkçası belirleyici nokta, Stoke’un evindeki üretimini yükseltip yükseltemeyeceği; Middlesbrough’un deplasmanda verdiği korner sayısı, maçın kenarlardan ne kadar sıkışacağını gösterecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · Genel
Stoke City · İç saha
Middlesbrough · Genel
Middlesbrough · Dış saha
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · Son 5 maç (genel) · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Bolton Wanderers | 17. | 2-1 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Sheffield United | 14. | 2-1 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Watford | 20. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 08.09.26 | Dış | Cardiff City | 21. | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Charlton Athletic | 12. | 4-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
Middlesbrough · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 6. | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Birmingham City | 8. | 2-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Millwall | 9. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Norwich City | 18. | 4-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Queens Park Rangers | 7. | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Stoke City · Son 5 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Sheffield United | 14. | 2-1 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Charlton Athletic | 12. | 4-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 01.09.26 | İç | Norwich City | 18. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Swansea City | 1. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Middlesbrough · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Birmingham City | 8. | 2-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Queens Park Rangers | 7. | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | Burnley | 22. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Blackburn Rovers | 13. | 1-2 | 1-4 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| Stoke CityGenel | Stoke Cityİç saha | MiddlesbroughGenel | MiddlesbroughDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| Stoke CityGenel | Stoke Cityİç saha | MiddlesbroughGenel | MiddlesbroughDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Hakem
Stoke City · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Middlesbrough · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Stoke City ile Middlesbrough arasındaki kart tablosunda ev sahibinin daha sert ve daha yoğun bir maç profili öne çıkıyor. Stoke’un son 5 maçında maç başına toplam kart ortalaması 4,8; kendi gördüğü kart ortalaması 2,4, rakibin gördüğü de 2,4. Stoke iç sahada ise toplam ortalama 5,25’e çıkıyor; kendisi 2, rakipleri 3,25 kart görüyor. İçeride oynanan 4 maçın tamamında 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri kart çıktı, 5 ve üzeri kart oranı yüzde 50’de kaldı. Genel tabloda Stoke için 3 ve üzeri kart yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 40. Middlesbrough’un son 5 maçındaki toplam ortalama 3,2, deplasmanındaki 4 maçta ise 3,5. Deplasmanda 3 ve üzeri kart yüzde 75, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 25 oranında görülmüş. Stoke’un iç sahadaki en yüksek toplamı 8, en düşüğü 4; Middlesbrough’un deplasmanda en yüksek toplamı 5, en düşüğü 2. Bu fark, oyunun temas dozunu daha çok Stoke’un sahasındaki mücadelelerin belirleyebileceğini düşündürüyor.
Hakemin son maçlarına dair JSON’da veri bulunmuyor; dolayısıyla düdük standardı üzerinden ayrıca bir yorum yapmak mümkün değil. Buna rağmen iki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 4 kart, ev sahibi için 2, deplasman ekibi için 2 kart görünüyor. 10 maçlık birleşik tabloda 4 ve üzeri kart 5 maçta, yani yüzde 50; 5 ve üzeri kart 3 maçta yüzde 30, 6 ve üzeri kart 2 maçta yüzde 20 oranında kalmış. Kırmızı kart çıkan maç sayısı 2, oranı yüzde 20. Stoke’un genel son maçlarında 10 sarı ve 1 kırmızı kart bulunurken kırmızı kart 2 maçta görülmüş; iç sahada 8 sarı, 0 kırmızı ve kırmızı kart çıkan 1 maç var. Middlesbrough’da 8 sarı, 0 kırmızı; deplasmanda 5 sarı ve 0 kırmızı kart bulunuyor. İlk yarı toplam ortalamaları Stoke genelinde 2,2, iç sahada 1,5; Middlesbrough’da 0,8, deplasmanda 1,25. İkinci yarı ortalamalarının sırasıyla 2,6, 3,75, 2,4 ve 2,25 olması, özellikle Stoke’un sahasında gerilimin son bölümlerde yükselmesini izlenmesi gereken ana başlık yapıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,80 | 13,40 | 24,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 11,50 | 15,75 | 27,25 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 20+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Middlesbrough · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,40 | 9,20 | 18,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 8,75 | 9,25 | 18,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 24+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,20 | 6,00 | 16,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 6,75 | 8,25 | 15,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Middlesbrough · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,20 | 11,00 | 20,20 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 6,25 | 10,25 | 16,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 17+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,00 | 22,40 | 37,40 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 20,00 | 24,50 | 44,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 33+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 36+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 39+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 32 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Middlesbrough · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,20 | 19,00 | 34,20 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 18,75 | 21,00 | 39,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 33+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 36+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 39+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 47 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Stoke City · Son 5 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Bolton Wanderers | 2-1 | 8-9 | 13-4 | 17-24 |
| 19.09.26 | İç | Sheffield United | 2-1 | 15-13 | 4-9 | 15-23 |
| 12.09.26 | Dış | Watford | 2-1 | 14-6 | 8-7 | 14-30 |
| 08.09.26 | Dış | Cardiff City | 1-1 | 5-19 | 18-3 | 13-19 |
| 05.09.26 | İç | Charlton Athletic | 4-0 | 12-20 | 8-7 | 16-16 |
Middlesbrough · Son 5 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 1-0 | 12-11 | 9-8 | 16-14 |
| 19.09.26 | Dış | Birmingham City | 2-2 | 11-11 | 8-10 | 17-30 |
| 15.09.26 | İç | Millwall | 2-2 | 12-3 | 8-14 | 12-11 |
| 12.09.26 | İç | Norwich City | 4-3 | 9-13 | 11-16 | 12-17 |
| 05.09.26 | Dış | Queens Park Rangers | 1-0 | 3-8 | 10-7 | 19-23 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Stoke City ile Middlesbrough arasında duran toplar ve oyunun kenar çizgisine taşınan bölümleri, iki farklı karakter gösteriyor. Serbest vuruşlarda Stoke’un genel maç başı kullandığı 10,8, rakibine verdiği 13,4 ve toplam 24,2 değerleri var; Middlesbrough’da bu tablo 9,4, 9,2 ve 18,6’ya iniyor. Stoke’un iç sahadaki toplamı 27,25’e çıkarken, Middlesbrough’nun deplasman toplamı 18’de kalıyor. Stoke maçlarının yüzde 80’inde toplam serbest vuruş 20 ve üzeri olmuş; Middlesbrough’da bu oran genel tabloda yüzde 60, dış sahada yüzde 50. Takım tarafında Stoke’un 10 ve üzeri kullandığı maç oranı yüzde 60, Middlesbrough’nun deplasmanda aynı eşiği yakalama oranı yüzde 75. Kale vuruşlarında ise Stoke genelinde 10,2’ye karşı 6 rakip vuruşu ve 16,2 toplamı görülüyor; Middlesbrough’nun değerleri 9,2, 11 ve 20,2. Ancak dış sahada Middlesbrough’nun kendi kullandığı kale vuruşu 6,25’e düşüyor. Taç atışları bu karşılaşmanın en hareketli başlığı: Stoke iç sahada maç başı 20 kendi taç atışına, 24,5 rakip taç atışına ve 44,5 toplamına ulaşıyor; Middlesbrough deplasmanda 18,75, 21 ve 39,75 değerlerinde.
Benim gözüme çarpan, Stoke’un sahasında oyunun daha fazla kesildiği ve kenarlara yayıldığı. Stoke iç saha serbest vuruş toplamında 20 ve üzeri eşiğini yüzde 100, 22 ve üzerini de yüzde 100 yakalamış; taç atışlarında 33 ve üzeri yüzde 75, 36 ve üzeri yüzde 75. Middlesbrough dış sahada taç atışlarında 33 ve üzeri yüzde 75, 36 ve üzeri yine yüzde 75, 39 ve üzeri yüzde 75 oranında kalıyor. Birleşik beklenti serbest vuruşta 21,4; Stoke için 10, Middlesbrough için 11,4. Kale vuruşunda toplam beklenti 18,2, takım payları 10,6 ve 7,6; taç atışında ise 35,8, takım beklentileri 17 ve 18,8. Açıkçası bu rakamlar, kontrollü ama temaslı, özellikle kanatlarda sık sık duran bir oyuna işaret ediyor. İlk birkaç dakikada taç çizgisi mücadeleleri ve Stoke’un iç saha baskısı belirleyici olabilir; Middlesbrough’nun deplasmandaki daha dengeli serbest vuruş profili de oyunun tamamen tek tarafa akmasını önleyebilir. Bunlar son birkaç maçın örneklemi; sahadaki tempo ve skorun akışı bütün bu başlıkların seyrini değiştirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Stoke CityvsMiddlesbrough
13.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Swansea City
Southampton
West Ham United
Wolverhampton Wanderers
Queens Park Rangers
Birmingham City
Millwall
West Bromwich Albion
Bristol City
Charlton Athletic
Blackburn Rovers
Sheffield United
Wrexham
Lincoln City
Bolton Wanderers
Norwich City
Portsmouth
Watford
Cardiff City
Burnley
Derby County
Preston North End