

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Fransa Ligue 1 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | +11 | 20 | GGGGG |
| 2 | Lille | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | +6 | 18 | MGBBG |
| 3 | Rennes | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | +1 | 16 | MGMGM |
| 4 | Monaco | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:7 | +4 | 15 | BGBMB |
| 5 | Olympique Lyonnais | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:7 | +6 | 14 | BGMGM |
| 6 | Paris | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:9 | +4 | 14 | BGMGM |
| 7 | Nice | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | +1 | 14 | GGMGG |
| 8 | Lens | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | +3 | 13 | MGGGM |
| 9 | Olympique Marseille | 8 | 4 | 0 | 4 | 18:13 | +5 | 12 | MMGGG |
| 10 | Lorient | 8 | 3 | 3 | 2 | 7:6 | +1 | 12 | BMGGB |
| 11 | Toulouse | 8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | +1 | 10 | BGBGB |
| 12 | Auxerre | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:18 | -6 | 10 | GGMGB |
| 13 | Brest | 8 | 2 | 3 | 3 | 14:12 | +2 | 9 | MMGBM |
| 14 | Angers SCO | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 8 | BGMMB |
| 15 | Troyes | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | -9 | 8 | MMMBG |
| 16 | Strasbourg | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:18 | -6 | 7 | BMMMM |
| 17 | Le Mans | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | -7 | 7 | GMMBM |
| 18 | Le Havre | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | -11 | 2 | MMMMM |
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,20 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
Paris · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 2,30 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
Monaco · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Monaco · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 1-2 | 1-0 |
| 18.10.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-3 | 2-1 |
| 10.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-1 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 2-1 | 1-0 |
| 12.09.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 0-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 9. | 3-2 | 2-1 |
| 30.08.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 3-0 | 1-0 |
| 22.08.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | 15. | 0-0 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 1-2 | 0-0 |
Monaco · Son 10 maç · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 1-1 | 0-1 |
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 3-0 | 1-0 |
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-1 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 11. | 2-2 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 1-1 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 0-1 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 9. | 2-0 | 1-0 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 2-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Son 10 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-3 | 2-1 |
| 19.09.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 2-1 | 1-0 |
| 12.09.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 0-0 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 3-0 | 1-0 |
| 17.05.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 03.05.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 4-0 | 2-0 |
| 26.04.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-1 | 0-1 |
| 10.04.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 4. | 4-1 | 3-1 |
| 22.03.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 3-2 | 2-0 |
| 01.03.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 1-0 | 1-0 |
Monaco · Son 10 dış saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-1 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 1-1 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 20.08.26 | Dış | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 3-2 | 1-0 |
| 17.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 4-5 | 3-1 |
| 02.05.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 11. | 2-2 | 2-0 |
| 10.04.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-4 | 1-3 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Maç sonu toplam gol
| ParisGenel | Parisİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%404/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 |
İlk yarı toplam gol
| ParisGenel | Parisİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 360-75 | 375-90+ | 7toplam |
Monaco · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 5toplam |
Paris · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 560-75 | 375-90+ | 12toplam |
Monaco · Son 10 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 445-60 | 160-75 | 275-90+ | 9toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda, ancak iki takımın son dönemdeki hücum düşüşü temkin gerektiriyor.Paris savunmada toparlanırken Monaco daha dengeli bir görüntü veriyor; bu nedenle karşılaşmanın başında kontrollü, ilerleyen bölümde ise daha açık bir oyun izleyebiliriz. Birleşik beklenti 2.7 gol seviyesinde ve bu değer önceki dönemdeki 2.8 ortalamaya yakın. Paris’in gol arayışı özellikle son bölümde artıyor, Monaco ise devrenin sonlarına doğru etkili olabiliyor. Karşılıklı gol ihtimali canlı; fakat maçın kaderini, takımların düşüşteki hücumlarını ne kadar çabuk aşacağı belirleyecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,70 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %6513/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %8016/20 |
| 3+ gol | %606/10 | %6513/20 |
| 4+ gol | %202/10 | %204/20 |
| 5+ gol | %101/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %6513/20 |
| İY 2+ gol | %303/10 | %255/20 |
Aralarındaki son 2 maç
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,00 | 3,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,20 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 7,20 | 7,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 3 | 12 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,80 | -0,90 |
Paris · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,00 | 4,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 2,80 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 5,80 | 8,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 3 | 14 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,20 | +0,50 |
Monaco · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 4,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,20 | 5,60 |
| Maç başı toplam korner | 10,40 | 9,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 7 | 17 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | -1,60 |
Monaco · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,20 | 4,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,00 | 5,10 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 9,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 14 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,80 | -0,30 |
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 1-2 | 1-6 | 7 | 0-1 |
| 18.10.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-3 | 3-4 | 7 | 2-1 |
| 10.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-1 | 9-3 | 12 | 4-2 |
| 19.09.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 2-1 | 3-0 | 3 | 2-0 |
| 12.09.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 0-0 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 9. | 3-2 | 4-5 | 9 | 4-3 |
| 30.08.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 3-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | 15. | 0-0 | 2-6 | 8 | — |
| 17.05.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 3-3 | 6 | 2-0 |
| 10.05.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 1-2 | 2-8 | 10 | 1-7 |
Monaco · Son 10 maç · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 1-1 | 6-1 | 7 | 0-1 |
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 3-0 | 6-11 | 17 | 4-2 |
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-1 | 4-3 | 7 | 0-2 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 1-12 | 13 | 0-7 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 11. | 2-2 | 4-4 | 8 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 2-8 | 10 | 2-2 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 1-1 | 7-2 | 9 | 2-2 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 0-6 | 6 | 0-1 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 9. | 2-0 | 5-7 | 12 | 2-1 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 5-2 | 7 | 3-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Son 10 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-3 | 3-4 | 7 | 2-1 |
| 19.09.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 2-1 | 3-0 | 3 | 2-0 |
| 12.09.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 0-0 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| 30.08.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 3-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 3-3 | 6 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.05.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 4-0 | 7-3 | 10 | 6-1 |
| 26.04.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-1 | 7-3 | 10 | 4-1 |
| 10.04.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 4. | 4-1 | 1-11 | 12 | 0-7 |
| 22.03.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 3-2 | 9-5 | 14 | 7-1 |
| 01.03.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 1-0 | 8-6 | 14 | 3-2 |
Monaco · Son 10 dış saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-1 | 4-3 | 7 | 0-2 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 1-12 | 13 | 0-7 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 1-1 | 7-2 | 9 | 2-2 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 0-6 | 6 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 4-7 | 11 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.08.26 | Dış | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 3-2 | 4-7 | 11 | 3-2 |
| 17.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 4-5 | 6-4 | 10 | 3-0 |
| 02.05.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 9-5 | 14 | 5-0 |
| 25.04.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 11. | 2-2 | 2-4 | 6 | 2-1 |
| 10.04.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-4 | 11-1 | 12 | 7-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Maç toplamı korner
| ParisGenel | Parisİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%00/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı korner
| ParisGenel | Parisİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Korner dengesi (genel)
Monaco · Korner dengesi (genel)
Paris · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,33, ikinci yarı toplam 4,11 (9 maç)
Monaco · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,50, ikinci yarı toplam 6,10 (10 maç)
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Korner tarafında dengeli ama hareketli bir karşılaşma bekliyorum.Birleşik beklenti 8.8 seviyesinde; bu, önceki dönemdeki 8.55 ortalamanın hafif üzerinde ve oyunun kanatlara taşınabileceğini gösteriyor. Paris kendi sahasında üretken olurken Monaco’nun maçları daha yüksek korner temposuna çıkabiliyor. İki takımın eğilimi de istikrarlı, yani burada ani bir kopuştan çok karşılıklı baskı dikkat çekiyor. Paris’in ev sahibi avantajıyla daha fazla korner araması mümkün. Monaco ise rakibin baskısını savuşturup hızlı hücumlarla köşe vuruşu kazanabilir; özellikle skor dengede kaldıkça tempo yükselebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 8,80 | 8,55 |
| Ev sahibi beklenen | 5,10 | 4,45 |
| Deplasman beklenen | 3,70 | 4,10 |
| 9+ korner | %303/10 | %408/20 |
| 10+ korner | %303/10 | %306/20 |
| 11+ korner | %303/10 | %204/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,20 | 3,42 |
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,00 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 1,40 |
| Maç başı toplam kart | 5,20 | 3,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 15 / 0 | 20 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Paris · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 2,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 4,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 21 / 3 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 3 / 10 |
Monaco · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,60 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,80 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 5,40 | 3,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 4 | 9 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 13 / 0 | 20 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Monaco · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 3,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 17 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 1-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-3 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-1 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 9. | 3-2 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 3-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | 15. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Monaco · Son 10 maç · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 1-1 | 3-6 | 9 | 0-1 |
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 3-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 11. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 9. | 2-0 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Son 10 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-3 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 5. | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 3-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.05.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 4-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 26.04.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-1 | 6-3 | 9 | 1-0 |
| 10.04.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 4. | 4-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 22.03.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 3-2 | 2-1 | 3 | 1-0 |
| 01.03.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 1-0 | 6-3 | 9 | 1-0 |
Monaco · Son 10 dış saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.08.26 | Dış | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 3-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 4-5 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | Metz Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 11. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 10.04.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 1-4 | 0-1 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Maç toplamı kart
| ParisGenel | Parisİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın gördüğü kart
| ParisGenel | Parisİç saha | MonacoGenel | MonacoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Hakem
Paris · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,90, ikinci yarı toplam 2,50 (10 maç)
Monaco · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,60, ikinci yarı toplam 3,30 (10 maç)
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kartlar açısından maçın sertleşme ihtimali belirgin.Birleşik beklenti 5.3 karta çıkıyor; önceki dönemdeki 3.65 seviyesine göre dikkat çekici bir yükseliş var. Üstelik hem Paris hem Monaco tarafında eğilim son maçlarda yukarı yönlü. Paris’in kendi karşılaşmalarında kart yükü daha baskın görünürken Monaco da ikili mücadelelerde geri adım atmıyor. Bu tablo, özellikle orta saha presi ve geçiş savunmasında hakemin daha sık devreye girebileceğini düşündürüyor. Paris’in yükselen savunma formu mücadele dozunu artırabilir; Monaco’nun dengeli savunması ise faul sınırını zorlayabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 5,30 | 3,65 |
| Ev sahibi beklenen | 2,90 | 1,95 |
| Deplasman beklenen | 2,40 | 1,70 |
| 4+ kart | %909/10 | %5010/20 |
| 5+ kart | %606/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %505/10 | %255/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %51/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,10 | 0,75 |
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,20 | 15,20 | 28,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 12,20 | 23,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,10 | 12,80 | 23,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,90 | 10,30 | 20,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 24+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 26+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 28+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 30+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 22 (son 10: 34 / 13) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Monaco · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,40 | 13,80 | 26,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,80 | 12,20 | 23,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,20 | 12,40 | 23,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,60 | 11,80 | 22,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 24+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 26+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 28+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 30+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 24 (son 10: 31 / 19) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 4,60 | 11,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 6,20 | 13,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,40 | 6,10 | 14,50 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,40 | 6,60 | 15,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 16 / 9 (son 10: 23 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Monaco · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,00 | 6,60 | 12,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 6,80 | 13,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,00 | 5,60 | 11,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,40 | 6,70 | 14,10 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 11+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 10 (son 10: 18 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,00 | 15,40 | 34,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 19,00 | 15,80 | 34,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,00 | 15,70 | 31,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,80 | 17,20 | 35,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 33+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 36+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 39+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 18+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 19 (son 10: 44 / 19) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Monaco · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,60 | 20,00 | 35,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,60 | 19,80 | 35,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,10 | 18,60 | 33,70 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,70 | 16,80 | 32,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 36+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 39+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 20+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 29 (son 10: 46 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Paris · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 1-2 | 17-17 | 8-1 | 18-17 |
| 18.10.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4-3 | 15-10 | 8-4 | 18-18 |
| 10.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 0-1 | 9-13 | 4-8 | 13-6 |
| 19.09.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 2-1 | 12-17 | 9-7 | 24-20 |
| 12.09.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 0-0 | 13-19 | 6-3 | 22-16 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 06.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 3-2 | 9-12 | 13-8 | 11-13 |
| 30.08.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 3-0 | 6-7 | 8-9 | 12-13 |
| 22.08.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | 0-0 | 8-14 | 8-5 | 11-15 |
| 17.05.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 2-1 | 9-8 | 5-8 | 19-12 |
| 10.05.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 1-2 | 13-11 | 15-8 | 12-27 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Monaco · Son 10 maç · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 1-1 | 13-18 | 1-10 | 16-20 |
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | 3-0 | 10-14 | 7-3 | 13-17 |
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 0-1 | 10-16 | 4-8 | 19-18 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | 2-1 | 13-12 | 12-6 | 14-32 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 2-2 | 16-9 | 6-6 | 16-13 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 2-1 | 11-13 | 5-3 | 23-21 |
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 1-1 | 9-10 | 6-7 | 15-12 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 2-1 | 9-11 | 7-4 | 14-18 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 2-0 | 10-9 | 8-4 | 9-19 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | 4-1 | 11-12 | 4-5 | 12-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu sayılar maçın karakterini anlatıyor: taç ve kale vuruşu topun ne sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş ise oyunun ne kadar kesik geçeceğini gösterir.Serbest vuruş tarafında Paris maç başına 13,20, Monaco 12,40 kullanıyor. Kale vuruşu tarafında Paris maç başına 7,00, Monaco 6,00 kullanıyor.
Öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir; maçın temposunu bu gözle izlemenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 27,30 | 23,75 |
| Ev sahibi | 13,50 | 11,75 |
| Deplasman | 13,80 | 12,00 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 12,10 | 13,05 |
| Ev sahibi | 6,80 | 7,00 |
| Deplasman | 5,30 | 6,05 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,00 | 32,70 |
| Ev sahibi | 19,50 | 17,30 |
| Deplasman | 15,50 | 15,40 |
ParisvsMonaco
01.11.2026 · 19:15FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 01.11.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Paris - Monaco bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
PSG
Lille
Rennes
Olympique Lyonnais
Nice
Lens
Olympique Marseille
Lorient
Toulouse
Auxerre
Brest
Angers SCO
Troyes
Strasbourg
Le Mans
Le Havre
Freiburg UEFA Konferans Ligi
CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi