

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00İngiltere Premier Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 8 | 7 | 0 | 1 | 20:9 | +11 | 21 | GGGGM |
| 2 | Arsenal | 8 | 7 | 0 | 1 | 13:5 | +8 | 21 | GMGGG |
| 3 | Brighton & Hove Albion | 8 | 5 | 1 | 2 | 23:7 | +16 | 16 | GGGGM |
| 4 | Liverpool | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:8 | +3 | 15 | BGMGG |
| 5 | Chelsea | 8 | 4 | 1 | 3 | 17:15 | +2 | 13 | BMGGM |
| 6 | Brentford | 8 | 2 | 5 | 1 | 14:9 | +5 | 11 | BGBMB |
| 7 | Leeds United | 8 | 2 | 5 | 1 | 9:6 | +3 | 11 | GBMBB |
| 8 | Newcastle United | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | MGMMG |
| 9 | Aston Villa | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:12 | -3 | 11 | MGBGG |
| 10 | Hull City | 8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | +1 | 10 | BMBMB |
| 11 | Everton | 8 | 2 | 4 | 2 | 8:9 | -1 | 10 | BGBMM |
| 12 | Ipswich Town | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | GMGMB |
| 13 | AFC Bournemouth | 8 | 2 | 3 | 3 | 12:13 | -1 | 9 | BMMGG |
| 14 | Tottenham Hotspur | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | BMBGG |
| 15 | Fulham | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:10 | -2 | 8 | BBMGG |
| 16 | Manchester United | 8 | 1 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 7 | MBBBM |
| 17 | Crystal Palace | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:19 | -10 | 7 | MBGMM |
| 18 | Nottingham Forest | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:10 | -4 | 6 | GMMMB |
| 19 | Coventry City | 8 | 2 | 0 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | MGGMM |
| 20 | Sunderland | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 5 | MMMMB |
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,20 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
Brentford · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %20 (2) |
Nottingham Forest · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 0,90 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 2,20 | 2,30 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
Nottingham Forest · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hull City İngiltere Premier Lig | 10. | 1-1 | 0-1 |
| 17.10.26 | İç | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 1-2 | 1-0 |
| 10.10.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 9. | 2-2 | 1-1 |
| 18.09.26 | İç | Chelsea İngiltere Premier Lig | 5. | 3-0 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | 13. | 2-2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 05.09.26 | İç | Sunderland İngiltere Premier Lig | 20. | 1-1 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Leeds United İngiltere Premier Lig | 7. | 1-1 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 3-0 | 2-0 |
| 24.05.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 1-1 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 2-2 | 1-1 |
Nottingham Forest · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.26 | Dış | Ipswich Town İngiltere Premier Lig | 12. | 1-1 | 1-1 |
| 18.10.26 | İç | Arsenal İngiltere Premier Lig | 2. | 0-1 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 1-3 | 1-2 |
| 19.09.26 | İç | Coventry City İngiltere Premier Lig | 19. | 0-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 9. | 2-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 05.09.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 0-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 2-2 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Leeds United İngiltere Premier Lig | 7. | 0-1 | 0-0 |
| 24.05.26 | İç | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | 13. | 1-1 | 1-0 |
| 17.05.26 | Dış | Manchester United İngiltere Premier Lig | 16. | 2-3 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Son 10 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 1-2 | 1-0 |
| 18.09.26 | İç | Chelsea İngiltere Premier Lig | 5. | 3-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Sunderland İngiltere Premier Lig | 20. | 1-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 3-0 | 2-0 |
| 17.05.26 | İç | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 2-2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.05.26 | İç | West Ham United İngiltere Premier Lig | — | 3-0 | 1-0 |
| 18.04.26 | İç | Fulham İngiltere Premier Lig | 15. | 0-0 | 0-0 |
| 11.04.26 | İç | Everton İngiltere Premier Lig | 11. | 2-2 | 1-1 |
| 16.03.26 | İç | Wolverhampton Wanderers İngiltere Premier Lig | — | 2-2 | 2-1 |
| 21.02.26 | İç | Brighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig | 3. | 0-2 | 0-2 |
Nottingham Forest · Son 10 dış saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.26 | Dış | Ipswich Town İngiltere Premier Lig | 12. | 1-1 | 1-1 |
| 11.10.26 | Dış | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 1-3 | 1-2 |
| 12.09.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 9. | 2-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 2-2 | 1-0 |
| 17.05.26 | Dış | Manchester United İngiltere Premier Lig | 16. | 2-3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 07.05.26 | Dış | Aston Villa UEFA Avrupa Ligi | 9. | 0-4 | 0-1 |
| 04.05.26 | Dış | Chelsea İngiltere Premier Lig | 5. | 3-1 | 2-0 |
| 24.04.26 | Dış | Sunderland İngiltere Premier Lig | 20. | 5-0 | 4-0 |
| 09.04.26 | Dış | Porto UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-1 |
| 22.03.26 | Dış | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 3-0 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Maç sonu toplam gol
| BrentfordGenel | Brentfordİç saha | Nottingham ForestGenel | Nottingham ForestDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
İlk yarı toplam gol
| BrentfordGenel | Brentfordİç saha | Nottingham ForestGenel | Nottingham ForestDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 7toplam |
Nottingham Forest · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 330-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 7toplam |
Brentford · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 130-45+ | 345-60 | 260-75 | 375-90+ | 12toplam |
Nottingham Forest · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 330-45+ | 545-60 | 160-75 | 475-90+ | 14toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Brentford’un son dönemdeki üretimi canlı; son 5 maçta toplam gol ortalaması 3.2 ile daha geniş dönemdeki 2.9’un üzerine çıkmış, üstelik üç ve üzeri gollü karşılaşma oranı da belirgin biçimde yükselmiş. Savunmadaki toparlanma, oyunun tamamen kontrolden çıkmasını engelleyebilir ama Nottingham Forest’ın deplasman maçları açık tempoya müsait. Brentford özellikle devrenin son bölümünde, Forest ise karşılaşmanın başında etkili olabiliyor. İlk düdükten itibaren tempo yükselirse karşılıklı pozisyon izleriz.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,70 | 2,60 |
| Karşılıklı gol | %707/10 | %7014/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %8016/20 |
| 3+ gol | %606/10 | %5010/20 |
| 4+ gol | %303/10 | %306/20 |
| 5+ gol | %00/10 | %51/20 |
| İY 1+ gol | %606/10 | %6012/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %306/20 |
Aralarındaki son 6 maç
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,20 | 4,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,20 | 6,00 |
| Maç başı toplam korner | 9,40 | 10,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 3 | 16 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -3,00 | -1,60 |
Brentford · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,40 | 4,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,40 | 5,30 |
| Maç başı toplam korner | 11,80 | 10,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 7 | 16 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,00 | -0,60 |
Nottingham Forest · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,60 | 5,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,80 | 4,40 |
| Maç başı toplam korner | 9,40 | 9,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 5 | 14 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,80 | +0,60 |
Nottingham Forest · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,00 | 4,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 5,80 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 9,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 5 | 16 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,80 | -1,80 |
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hull City İngiltere Premier Lig | 10. | 1-1 | 6-5 | 11 | 3-4 |
| 17.10.26 | İç | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 1-2 | 3-10 | 13 | 3-4 |
| 10.10.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 9. | 2-2 | 2-2 | 4 | 1-0 |
| 18.09.26 | İç | Chelsea İngiltere Premier Lig | 5. | 3-0 | 4-12 | 16 | 2-3 |
| 12.09.26 | Dış | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | 13. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | Sunderland İngiltere Premier Lig | 20. | 1-1 | 4-3 | 7 | 3-3 |
| 30.08.26 | Dış | Leeds United İngiltere Premier Lig | 7. | 1-1 | 6-5 | 11 | — |
| 22.08.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 3-0 | 7-3 | 10 | 2-0 |
| 24.05.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 1-1 | 2-14 | 16 | 1-8 |
| 17.05.26 | İç | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 2-2 | 9-4 | 13 | 5-4 |
Nottingham Forest · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.26 | Dış | Ipswich Town İngiltere Premier Lig | 12. | 1-1 | 5-0 | 5 | 2-0 |
| 18.10.26 | İç | Arsenal İngiltere Premier Lig | 2. | 0-1 | 8-6 | 14 | 3-2 |
| 11.10.26 | Dış | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 1-3 | 8-5 | 13 | 3-2 |
| 19.09.26 | İç | Coventry City İngiltere Premier Lig | 19. | 0-1 | 6-2 | 8 | 1-1 |
| 12.09.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 9. | 2-1 | 1-6 | 7 | 0-5 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 0-0 | 2-10 | 12 | 2-5 |
| 29.08.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 2-2 | 5-3 | 8 | 4-2 |
| 22.08.26 | İç | Leeds United İngiltere Premier Lig | 7. | 0-1 | 3-2 | 5 | 1-1 |
| 24.05.26 | İç | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | 13. | 1-1 | 6-3 | 9 | 3-1 |
| 17.05.26 | Dış | Manchester United İngiltere Premier Lig | 16. | 2-3 | 6-7 | 13 | 4-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Son 10 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 1-2 | 3-10 | 13 | 3-4 |
| 18.09.26 | İç | Chelsea İngiltere Premier Lig | 5. | 3-0 | 4-12 | 16 | 2-3 |
| 05.09.26 | İç | Sunderland İngiltere Premier Lig | 20. | 1-1 | 4-3 | 7 | 3-3 |
| 22.08.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 3-0 | 7-3 | 10 | 2-0 |
| 17.05.26 | İç | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 2-2 | 9-4 | 13 | 5-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.05.26 | İç | West Ham United İngiltere Premier Lig | — | 3-0 | 2-6 | 8 | 0-5 |
| 18.04.26 | İç | Fulham İngiltere Premier Lig | 15. | 0-0 | 9-3 | 12 | 4-2 |
| 11.04.26 | İç | Everton İngiltere Premier Lig | 11. | 2-2 | 2-3 | 5 | 2-1 |
| 16.03.26 | İç | Wolverhampton Wanderers İngiltere Premier Lig | — | 2-2 | 1-5 | 6 | 0-3 |
| 21.02.26 | İç | Brighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig | 3. | 0-2 | 6-4 | 10 | 3-4 |
Nottingham Forest · Son 10 dış saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.26 | Dış | Ipswich Town İngiltere Premier Lig | 12. | 1-1 | 5-0 | 5 | 2-0 |
| 11.10.26 | Dış | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 1-3 | 8-5 | 13 | 3-2 |
| 12.09.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 9. | 2-1 | 1-6 | 7 | 0-5 |
| 29.08.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 2-2 | 5-3 | 8 | 4-2 |
| 17.05.26 | Dış | Manchester United İngiltere Premier Lig | 16. | 2-3 | 6-7 | 13 | 4-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 07.05.26 | Dış | Aston Villa UEFA Avrupa Ligi | 9. | 0-4 | 3-6 | 9 | 0-5 |
| 04.05.26 | Dış | Chelsea İngiltere Premier Lig | 5. | 3-1 | 1-10 | 11 | 1-4 |
| 24.04.26 | Dış | Sunderland İngiltere Premier Lig | 20. | 5-0 | 6-3 | 9 | 6-1 |
| 09.04.26 | Dış | Porto UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 2-5 | 7 | 2-0 |
| 22.03.26 | Dış | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 3-0 | 3-13 | 16 | 2-8 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Maç toplamı korner
| BrentfordGenel | Brentfordİç saha | Nottingham ForestGenel | Nottingham ForestDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı korner
| BrentfordGenel | Brentfordİç saha | Nottingham ForestGenel | Nottingham ForestDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Korner dengesi (genel)
Nottingham Forest · Korner dengesi (genel)
Brentford · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,22, ikinci yarı toplam 5,11 (9 maç)
Nottingham Forest · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,40, ikinci yarı toplam 5,00 (10 maç)
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Korner tarafı dengeli; oyunun akışı belirleyici olacak.Brentford maçlarında maç başına toplam 9,40 korner görülüyor; iki takımda da tablo son 10 maçla aynı çizgide. İki takımın son maçlarını yan yana koyduğumda maç başına 9,40 korner beklentisi çıkıyor. Nottingham Forest son maçlarının çoğunda rakibinden fazla korner kullandı; dikkat edilmesi gereken taraf o.
Öne geçen takım geri çekilirse rakibin korner sayısı hızla artar; skorun nasıl şekillendiğine dikkat.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,40 | 9,90 |
| Ev sahibi beklenen | 3,50 | 4,40 |
| Deplasman beklenen | 5,90 | 5,50 |
| 9+ korner | %505/10 | %6012/20 |
| 10+ korner | %505/10 | %5511/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %5010/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,00 | 4,81 |
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,00 | 2,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 5,00 | 4,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 2 | 24 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Brentford · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,60 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 3,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 2 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 2 | 14 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Nottingham Forest · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 2 | 7 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 19 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Nottingham Forest · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 3,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 2 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 21 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hull City İngiltere Premier Lig | 10. | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 17.10.26 | İç | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 1-2 | 6-3 | 9 | 2-0 |
| 10.10.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 9. | 2-2 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | Chelsea İngiltere Premier Lig | 5. | 3-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | 13. | 2-2 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | Sunderland İngiltere Premier Lig | 20. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Leeds United İngiltere Premier Lig | 7. | 1-1 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 24.05.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 2-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Nottingham Forest · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.26 | Dış | Ipswich Town İngiltere Premier Lig | 12. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Arsenal İngiltere Premier Lig | 2. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 1-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Coventry City İngiltere Premier Lig | 19. | 0-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 9. | 2-1 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 0-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 2-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Leeds United İngiltere Premier Lig | 7. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 24.05.26 | İç | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | 13. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Manchester United İngiltere Premier Lig | 16. | 2-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Son 10 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 1-2 | 6-3 | 9 | 2-0 |
| 18.09.26 | İç | Chelsea İngiltere Premier Lig | 5. | 3-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Sunderland İngiltere Premier Lig | 20. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 2-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.05.26 | İç | West Ham United İngiltere Premier Lig | — | 3-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 18.04.26 | İç | Fulham İngiltere Premier Lig | 15. | 0-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 11.04.26 | İç | Everton İngiltere Premier Lig | 11. | 2-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 16.03.26 | İç | Wolverhampton Wanderers İngiltere Premier Lig | — | 2-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 21.02.26 | İç | Brighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig | 3. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Nottingham Forest · Son 10 dış saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.26 | Dış | Ipswich Town İngiltere Premier Lig | 12. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 17. | 1-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 9. | 2-1 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 4. | 2-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Manchester United İngiltere Premier Lig | 16. | 2-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 07.05.26 | Dış | Aston Villa UEFA Avrupa Ligi | 9. | 0-4 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 04.05.26 | Dış | Chelsea İngiltere Premier Lig | 5. | 3-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 24.04.26 | Dış | Sunderland İngiltere Premier Lig | 20. | 5-0 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 09.04.26 | Dış | Porto UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 22.03.26 | Dış | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 14. | 3-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Maç toplamı kart
| BrentfordGenel | Brentfordİç saha | Nottingham ForestGenel | Nottingham ForestDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın gördüğü kart
| BrentfordGenel | Brentfordİç saha | Nottingham ForestGenel | Nottingham ForestDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Hakem
Brentford · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 3,40 (10 maç)
Nottingham Forest · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 2,50 (10 maç)
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında dengeli bir tablo var; maçın gerginliği belirleyici olacak.Brentford maçlarında maç başına toplam 5,00 kart görülüyor; iki takımda da tablo son 10 maçla aynı çizgide. İki takımın son maçlarını yan yana koyduğumda maç başına 4,20 kart beklentisi çıkıyor. Hakemin tavrı bu maçta kart sayısını en çok etkileyecek unsur olacak.
Erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda yükseltebilir; maçın ilk yarım saatini izlemenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,20 | 4,00 |
| Ev sahibi beklenen | 2,10 | 2,15 |
| Deplasman beklenen | 2,10 | 1,85 |
| 4+ kart | %505/10 | %5511/20 |
| 5+ kart | %404/10 | %357/20 |
| 6+ kart | %404/10 | %255/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %51/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,20 | 1,05 |
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,40 | 14,00 | 25,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,80 | 13,20 | 25,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,90 | 13,60 | 24,50 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,90 | 10,90 | 22,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 29+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 21 (son 10: 36 / 14) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Nottingham Forest · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 14,80 | 26,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,60 | 11,60 | 24,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,70 | 14,50 | 27,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,20 | 12,90 | 25,10 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 29+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 11+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 23 (son 10: 38 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,80 | 9,00 | 18,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 8,80 | 17,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,30 | 8,90 | 18,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,50 | 10,30 | 18,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 22+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 8+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 15 (son 10: 23 / 13) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Nottingham Forest · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 12,20 | 19,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 11,60 | 20,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,60 | 9,60 | 18,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,10 | 7,40 | 17,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 20+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 22+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 14 (son 10: 24 / 14) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 22,00 | 19,40 | 41,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,20 | 17,00 | 33,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,20 | 17,70 | 36,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,80 | 19,00 | 36,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 31+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 34+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 37+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 40+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 36 (son 10: 51 / 22) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Nottingham Forest · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,20 | 16,00 | 31,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,60 | 16,80 | 34,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,40 | 17,20 | 34,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,80 | 17,30 | 32,10 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 31+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 34+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 37+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 40+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 27 (son 10: 45 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Brentford · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hull City İngiltere Premier Lig | 1-1 | 12-10 | 10-12 | 32-14 |
| 17.10.26 | İç | Liverpool İngiltere Premier Lig | 1-2 | 15-8 | 13-10 | 13-24 |
| 10.10.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 2-2 | 8-25 | 7-12 | 22-14 |
| 18.09.26 | İç | Chelsea İngiltere Premier Lig | 3-0 | 9-12 | 9-6 | 19-18 |
| 12.09.26 | Dış | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | 2-2 | 13-15 | 10-5 | 24-27 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 05.09.26 | İç | Sunderland İngiltere Premier Lig | 1-1 | 12-19 | 7-6 | 22-13 |
| 30.08.26 | Dış | Leeds United İngiltere Premier Lig | 1-1 | 7-12 | 7-8 | 22-22 |
| 22.08.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 3-0 | 17-19 | 8-12 | 11-11 |
| 24.05.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 1-1 | 10-8 | 15-8 | 11-15 |
| 17.05.26 | İç | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 2-2 | 6-8 | 7-10 | 16-19 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Nottingham Forest · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.26 | Dış | Ipswich Town İngiltere Premier Lig | 1-1 | 11-12 | 8-16 | 15-16 |
| 18.10.26 | İç | Arsenal İngiltere Premier Lig | 0-1 | 10-16 | 10-4 | 12-16 |
| 11.10.26 | Dış | Crystal Palace İngiltere Premier Lig | 1-3 | 13-11 | 6-17 | 15-12 |
| 19.09.26 | İç | Coventry City İngiltere Premier Lig | 0-1 | 13-15 | 6-11 | 22-13 |
| 12.09.26 | Dış | Aston Villa İngiltere Premier Lig | 2-1 | 13-20 | 7-13 | 12-23 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 05.09.26 | İç | Tottenham Hotspur İngiltere Premier Lig | 0-0 | 14-24 | 6-8 | 15-21 |
| 29.08.26 | Dış | Liverpool İngiltere Premier Lig | 2-2 | 15-10 | 11-6 | 25-20 |
| 22.08.26 | İç | Leeds United İngiltere Premier Lig | 0-1 | 18-18 | 6-10 | 25-12 |
| 24.05.26 | İç | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | 1-1 | 9-14 | 15-5 | 12-26 |
| 17.05.26 | Dış | Manchester United İngiltere Premier Lig | 2-3 | 11-5 | 11-6 | 21-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçın karma başlıklarında oyunun yönünü kenar kullanımı ve yeniden başlayan hücumlar belirleyebilir.Serbest vuruşlarda iki takımın eğilimi istikrarlı; toplam beklenti 26.1 ile oyunun sık sık durabileceğini gösteriyor. Kale vuruşlarında Brentford tarafı dengeli kalırken Nottingham Forest’ta son maçlarda düşüş var, bu da geriden çıkışta daha fazla baskı hissedebileceklerini düşündürüyor. Taç atışlarında Brentford’un yükselen, Forest’ın ise gerileyen eğilimi dikkat çekiyor. Özellikle ev sahibi baskıyı kanatlara taşıdığında taçlar ve ikinci toplar oyunun ritmini şekillendirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 26,10 | 25,85 |
| Ev sahibi | 13,10 | 12,70 |
| Deplasman | 13,00 | 13,15 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 19,20 | 18,20 |
| Ev sahibi | 11,00 | 9,45 |
| Deplasman | 8,20 | 8,75 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 36,30 | 35,75 |
| Ev sahibi | 19,00 | 18,20 |
| Deplasman | 17,30 | 17,55 |
BrentfordvsNottingham Forest
31.10.2026 · 18:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 31.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Brentford - Nottingham Forest bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Manchester City
Arsenal
Brighton & Hove Albion
Liverpool
Chelsea
Leeds United
Newcastle United
Aston Villa
Hull City
Everton
Ipswich Town
AFC Bournemouth
Tottenham Hotspur
Fulham
Manchester United
Crystal Palace
Coventry City
Sunderland