

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 10 | 9 | 0 | 1 | 40:11 | +29 | 27 | GGGGM |
| 2 | Atlético Madrid | 10 | 8 | 1 | 1 | 20:8 | +12 | 25 | GGGGG |
| 3 | Real Madrid | 10 | 8 | 0 | 2 | 25:10 | +15 | 24 | GMGGG |
| 4 | Real Betis | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:14 | +2 | 20 | GBGMB |
| 5 | Real Sociedad | 10 | 6 | 1 | 3 | 19:18 | +1 | 19 | MGGGG |
| 6 | Sevilla FC | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:16 | 0 | 17 | GMBMG |
| 7 | Deportivo Alavés | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:11 | +3 | 12 | MBMMB |
| 8 | Athletic Club Bilbao | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:9 | +3 | 12 | BBBMG |
| 9 | Celta de Vigo | 10 | 2 | 6 | 2 | 10:7 | +3 | 12 | BGBGB |
| 10 | Villarreal | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | +1 | 12 | GGMBG |
| 11 | Deportivo La Coruña | 10 | 2 | 5 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | MBMBM |
| 12 | CA Osasuna | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:20 | -10 | 11 | MBMGM |
| 13 | Racing Santander | 10 | 3 | 2 | 5 | 15:26 | -11 | 11 | MMBMG |
| 14 | Levante UD | 10 | 2 | 4 | 4 | 16:19 | -3 | 10 | MBBGM |
| 15 | Elche CF | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:17 | -3 | 10 | MGBBG |
| 16 | Rayo Vallecano | 9 | 2 | 3 | 4 | 12:20 | -8 | 9 | MGBBM |
| 17 | Getafe CF | 10 | 2 | 3 | 5 | 5:15 | -10 | 9 | MGMBM |
| 18 | RCD Espanyol | 10 | 2 | 2 | 6 | 12:14 | -2 | 8 | MMBMM |
| 19 | Valencia CF | 10 | 1 | 3 | 6 | 7:17 | -10 | 6 | GMBBM |
| 20 | Málaga CF | 10 | 0 | 5 | 5 | 7:19 | -12 | 5 | MMBMB |
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal 3 oyuncu
- P. Gueye31/10/2026Orta saha · 10 maç · 3 gol
- N. PepeGöz SakatlığıForvet · 6 maç · 2 gol
- CarlosDarbeye Bağlı SakatlıkDefans · 6 maç
RCD Espanyol 1 oyuncu
- KikeArka AdaleForvet
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %20 (2) |
Villarreal · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 2,60 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 4,00 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %90 (9) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
RCD Espanyol · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,60 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
RCD Espanyol · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %20 (2) |
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 2-1 | 0-1 |
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 2-2 |
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 15. | 0-0 | 0-0 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-1 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-1 | 1-1 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 2-1 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-2 | 1-2 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 11. | 2-3 | 1-1 |
RCD Espanyol · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 13. | 1-2 | 0-0 |
| 17.10.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-1 | 0-0 |
| 09.10.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-1 | 1-0 |
| 18.09.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 15. | 1-3 | 0-2 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-2 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 12. | 2-0 | 2-0 |
| 06.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-2 | 1-1 |
| 22.08.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 1-1 |
| 16.08.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-0 | 2-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Son 10 iç saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 15. | 0-0 | 0-0 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-1 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-1 | 1-1 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-2 | 1-2 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 11. | 2-3 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 24.05.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 5-1 | 4-1 |
| 13.05.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 2-3 | 2-2 |
| 02.05.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 5-1 | 1-0 |
| 26.04.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 2-0 |
| 20.03.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 3-1 | 3-0 |
RCD Espanyol · Son 10 dış saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 13. | 1-2 | 0-0 |
| 09.10.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-1 | 1-0 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-2 | 0-2 |
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 12. | 2-0 | 2-0 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.05.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 12. | 2-1 | 1-0 |
| 09.05.26 | Dış | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 1-2 | 0-0 |
| 23.04.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 0-1 | 0-0 |
| 11.04.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 1-4 | 0-2 |
| 04.04.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Maç sonu toplam gol
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
İlk yarı toplam gol
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 330-45+ | 045-60 | 360-75 | 075-90+ | 7toplam |
RCD Espanyol · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 475-90+ | 9toplam |
Villarreal · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 730-45+ | 145-60 | 360-75 | 475-90+ | 17toplam |
RCD Espanyol · Son 10 maç
| Yediği | 30-15 | 315-30 | 030-45+ | 045-60 | 260-75 | 675-90+ | 14toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda, fakat son dönemdeki düşüş işin rengini biraz dengeliyor.Villarreal’in hem hücumda hem savunmada geriye gidişi dikkat çekiyor; son 10 maçlık seviyesine göre toplam gol üretimi azalmış durumda. Buna rağmen iç sahadaki karşılaşmalar daha hareketli geçiyor. Espanyol’un gol eğilimi istikrarlı, ancak hücumdaki düşüş savunmadaki toparlanmayla birlikte okunmalı. Karşılıklı gol ihtimali canlı. Villarreal’in özellikle maçın son bölümünde, Espanyol’un ise başlangıç düdüğüyle birlikte etkili olabileceği bir senaryo var. İlk golün zamanlaması, oyunun bütün dengesini değiştirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,80 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %707/10 | %7515/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %606/10 | %7014/20 |
| 4+ gol | %303/10 | %357/20 |
| 5+ gol | %101/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %606/10 | %7014/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %6012/20 |
Aralarındaki son 6 maç
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,60 | 6,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,20 | 5,00 |
| Maç başı toplam korner | 11,80 | 11,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 8 | 16 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,60 | +1,40 |
Villarreal · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,00 | 6,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,00 | 4,10 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 10,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 8 | 15 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +4,00 | +2,30 |
RCD Espanyol · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,60 | 2,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,00 | 5,80 |
| Maç başı toplam korner | 10,60 | 8,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 6 | 16 / 1 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -3,40 | -3,30 |
RCD Espanyol · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,60 | 3,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,00 | 6,00 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 9,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 7 | 13 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,40 | -2,10 |
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 2-1 | 9-6 | 15 | 7-1 |
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 2-7 | 9 | 2-3 |
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 15. | 0-0 | 10-5 | 15 | 5-1 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 4-4 | 8 | 3-3 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 3-9 | 12 | 1-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-1 | 7-1 | 8 | 4-0 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 8-4 | 12 | 5-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-2 | 7-4 | 11 | 5-3 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 7-9 | 16 | 2-4 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 11. | 2-3 | 7-1 | 8 | 5-1 |
RCD Espanyol · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 13. | 1-2 | 4-9 | 13 | 1-3 |
| 17.10.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-1 | 4-12 | 16 | 1-7 |
| 09.10.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-1 | 2-8 | 10 | 1-3 |
| 18.09.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 15. | 1-3 | 3-3 | 6 | 1-1 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-2 | 5-3 | 8 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 12. | 2-0 | 4-3 | 7 | 1-1 |
| 06.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 1-1 | 0-4 | 4 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-2 | 3-7 | 10 | 1-6 |
| 22.08.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 0-8 | 8 | 0-3 |
| 16.08.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-0 | 0-1 | 1 | 0-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Son 10 iç saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 15. | 0-0 | 10-5 | 15 | 5-1 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 4-4 | 8 | 3-3 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-1 | 7-1 | 8 | 4-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-2 | 7-4 | 11 | 5-3 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 11. | 2-3 | 7-1 | 8 | 5-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 24.05.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 5-1 | 5-9 | 14 | 4-5 |
| 13.05.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 2-3 | 6-4 | 10 | 2-2 |
| 02.05.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 5-1 | 7-3 | 10 | 4-0 |
| 26.04.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 7-5 | 12 | 0-4 |
| 20.03.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 3-1 | 4-5 | 9 | 2-4 |
RCD Espanyol · Son 10 dış saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 13. | 1-2 | 4-9 | 13 | 1-3 |
| 09.10.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-1 | 2-8 | 10 | 1-3 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-2 | 5-3 | 8 | 2-2 |
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 12. | 2-0 | 4-3 | 7 | 1-1 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-2 | 3-7 | 10 | 1-6 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 12. | 2-1 | 2-9 | 11 | 1-3 |
| 09.05.26 | Dış | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 1-2 | 6-4 | 10 | 4-3 |
| 23.04.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 0-1 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 11.04.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 1-4 | 5-7 | 12 | 1-4 |
| 04.04.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-0 | 3-4 | 7 | 1-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Maç toplamı korner
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı korner
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Korner dengesi (genel)
RCD Espanyol · Korner dengesi (genel)
Villarreal · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,90, ikinci yarı toplam 5,50 (10 maç)
RCD Espanyol · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,60, ikinci yarı toplam 4,70 (10 maç)
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde bu maçın temposu bana yüksek görünüyor.Villarreal kendi sahasında rakip ceza alanına daha fazla yüklenen, kenarları kullanan taraf olmaya aday; son dönemdeki korner çizgisi istikrarlı ve rakibinden daha fazla üretme ihtimali var. Espanyol tarafında ise son 5 maçla birlikte belirgin bir yükseliş görülüyor. Bu, deplasmanda geriye düşse bile oyunu kanatlara taşıyabileceğini gösteriyor. Birleşik beklentinin son 5 maçta 11,2 seviyesine çıkması, son 10 maça göre hareketliliğin arttığını anlatıyor. Erken baskı ve savunmadan çıkışlar korner sayısını belirleyecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,20 | 9,85 |
| Ev sahibi beklenen | 6,30 | 6,10 |
| Deplasman beklenen | 4,90 | 3,75 |
| 9+ korner | %707/10 | %5511/20 |
| 10+ korner | %606/10 | %5010/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %408/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,20 | 4,75 |
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,60 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,80 | 2,80 |
| Maç başı toplam kart | 6,40 | 4,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 2 | 10 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 1 | 19 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 2 / 10 |
Villarreal · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 3,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
RCD Espanyol · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,40 | 3,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 4,20 | 3,10 |
| Maç başı toplam kart | 7,60 | 6,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 6 | 9 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 15 / 1 | 32 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 3 / 10 |
RCD Espanyol · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 4,00 | 4,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,20 | 2,80 |
| Maç başı toplam kart | 7,20 | 6,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 5 | 10 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 18 / 1 | 38 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 2-1 | 5-5 | 10 | 1-1 |
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 15. | 0-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 2-7 | 9 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 11. | 2-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
RCD Espanyol · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 13. | 1-2 | 5-3 | 8 | 0-0 |
| 17.10.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 09.10.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-1 | 5-4 | 9 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 15. | 1-3 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-2 | 3-5 | 8 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 12. | 2-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 1-1 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-2 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 16.08.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Son 10 iç saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 15. | 0-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 11. | 2-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 24.05.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 5-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 13.05.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 02.05.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 5-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 26.04.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 20.03.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 3-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
RCD Espanyol · Son 10 dış saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 13. | 1-2 | 5-3 | 8 | 0-0 |
| 09.10.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 1-1 | 5-4 | 9 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-2 | 3-5 | 8 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 12. | 2-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-2 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 12. | 2-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 1-2 | 5-5 | 10 | 0-0 |
| 23.04.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 0-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 11.04.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 1-4 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 04.04.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Maç toplamı kart
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın gördüğü kart
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | RCD EspanyolGenel | RCD EspanyolDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 3+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Hakem
Villarreal · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,50, ikinci yarı toplam 3,40 (10 maç)
RCD Espanyol · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 2,50, ikinci yarı toplam 4,00 (10 maç)
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kartlar açısından sert ve gerilimli bir maç havası var.Her iki takımda da son dönemde yükselen bir kart eğilimi bulunuyor; bu, ikili mücadelelerin ve geçiş anlarının daha fazla faulle kesilebileceğini düşündürüyor. Espanyol’un maç başına kart yükü Villarreal’den daha ağır, rakiplerinin gördüğü kartların da yüksek seyretmesi karşılaşmanın temaslı geçeceğine işaret ediyor. Birleşik kart beklentisinin son dönemde 7 seviyesine çıkması, önceki 10 maçlık tabloya göre belirgin bir artış. Özellikle skor dengede kalırsa hakemin oyuna etkisi büyüyebilir; itirazlar ve geciken müdahaleler yakından izlenmeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 7,00 | 5,70 |
| Ev sahibi beklenen | 3,40 | 2,60 |
| Deplasman beklenen | 3,60 | 3,10 |
| 4+ kart | %909/10 | %8016/20 |
| 5+ kart | %909/10 | %7014/20 |
| 6+ kart | %808/10 | %6012/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %404/10 | %255/20 |
| İlk yarı beklenen | 2,10 | 2,00 |
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,40 | 11,00 | 23,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,80 | 10,00 | 20,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,50 | 10,40 | 22,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,70 | 10,00 | 20,70 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 22+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 24+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 26+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 19 (son 10: 28 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
RCD Espanyol · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,60 | 14,20 | 23,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,80 | 17,00 | 28,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,40 | 16,20 | 26,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,60 | 16,60 | 28,20 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 22+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 24+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 26+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 11+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 19 (son 10: 34 / 19) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,80 | 8,80 | 16,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 8,60 | 16,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,40 | 7,90 | 15,30 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,20 | 7,30 | 14,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 19+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 15 (son 10: 18 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
RCD Espanyol · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,20 | 8,60 | 16,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,80 | 6,40 | 14,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,50 | 7,70 | 15,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,90 | 6,80 | 15,70 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 9 (son 10: 22 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,80 | 17,80 | 32,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,40 | 16,80 | 33,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,40 | 17,90 | 33,30 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,10 | 16,40 | 32,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 36+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 39+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 20+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 27 (son 10: 40 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
RCD Espanyol · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 21,00 | 17,00 | 38,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 20,20 | 20,20 | 40,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,00 | 18,90 | 38,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,40 | 18,50 | 36,90 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 33+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 36+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 39+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 18+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 20+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 29 (son 10: 45 / 29) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Villarreal · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Valencia CF İspanya La Liga | 2-1 | 18-8 | 4-14 | 16-17 |
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-4 | 14-14 | 11-4 | 14-15 |
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 0-0 | 7-12 | 6-9 | 11-16 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-1 | 15-8 | 9-8 | 14-20 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 0-1 | 8-13 | 9-9 | 19-21 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 3-1 | 10-9 | 8-9 | 19-21 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 3-1 | 16-10 | 5-6 | 12-21 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 1-2 | 8-7 | 7-8 | 16-19 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-3 | 15-9 | 8-3 | 11-21 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 2-3 | 14-14 | 7-9 | 22-8 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00RCD Espanyol · Son 10 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 1-2 | 10-17 | 6-8 | 26-15 |
| 17.10.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 0-1 | 9-10 | 13-6 | 15-14 |
| 09.10.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 1-1 | 10-15 | 6-3 | 19-24 |
| 18.09.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 1-3 | 9-14 | 4-16 | 22-13 |
| 15.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 1-2 | 10-15 | 12-10 | 23-19 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 12.09.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 2-0 | 10-24 | 9-2 | 16-29 |
| 06.09.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 1-1 | 13-17 | 6-7 | 20-21 |
| 29.08.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 1-2 | 19-14 | 6-9 | 17-14 |
| 22.08.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 1-2 | 7-19 | 10-6 | 20-20 |
| 16.08.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 3-0 | 7-17 | 3-10 | 22-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışlarında dengeli, alışkanlıkların değişmediği bir maç bekliyorum.İki takımın da bu üç başlıkta eğilimi istikrarlı; yani oyun planlarının temel akışı son dönemde korunuyor. Serbest vuruşlarda toplam hareketlilik 23,6 seviyesinde, kale vuruşlarında ise 16,7 civarında bir tempo öne çıkıyor. Taç atışlarında Espanyol’un daha fazla devreye girmesi, oyunu kenarlara ve sıkışık bölümlere taşıyabileceğini düşündürüyor. Villarreal’in merkezden çıkışları, Espanyol’un çizgi kullanımıyla karşılaşacak. Bu küçük detaylar, maçın ritmini ve topun hangi bölgede kalacağını belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 23,60 | 24,75 |
| Ev sahibi | 13,30 | 14,35 |
| Deplasman | 10,30 | 10,40 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,70 | 15,25 |
| Ev sahibi | 8,20 | 7,55 |
| Deplasman | 8,50 | 7,70 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,30 | 36,10 |
| Ev sahibi | 15,90 | 17,15 |
| Deplasman | 19,40 | 18,95 |
VillarrealvsRCD Espanyol
30.10.2026 · 23:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 30.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Villarreal - RCD Espanyol bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
FC Barcelona
Atlético Madrid
Real Madrid
Real Betis
Real Sociedad
Sevilla FC
Deportivo Alavés
Athletic Club Bilbao
Celta de Vigo
Deportivo La Coruña
CA Osasuna
Racing Santander
Levante UD
Elche CF
Rayo Vallecano
Getafe CF
Valencia CF
Málaga CF
Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi
Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi