

Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 10 | 9 | 0 | 1 | 40:11 | +29 | 27 | GGGGM |
| 2 | Atlético Madrid | 10 | 8 | 1 | 1 | 20:8 | +12 | 25 | GGGGG |
| 3 | Real Madrid | 10 | 8 | 0 | 2 | 25:10 | +15 | 24 | GMGGG |
| 4 | Real Betis | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:14 | +2 | 20 | GBGMB |
| 5 | Real Sociedad | 10 | 6 | 1 | 3 | 19:18 | +1 | 19 | MGGGG |
| 6 | Sevilla FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | GGMBM |
| 7 | Deportivo Alavés | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:11 | +3 | 12 | MBMMB |
| 8 | Athletic Club Bilbao | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:9 | +3 | 12 | BBBMG |
| 9 | Celta de Vigo | 10 | 2 | 6 | 2 | 10:7 | +3 | 12 | BGBGB |
| 10 | Villarreal | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | +1 | 12 | GGMBG |
| 11 | Deportivo La Coruña | 10 | 2 | 5 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | MBMBM |
| 12 | CA Osasuna | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:18 | -8 | 11 | MMBMG |
| 13 | Racing Santander | 10 | 3 | 2 | 5 | 15:26 | -11 | 11 | MMBMG |
| 14 | Levante UD | 10 | 2 | 4 | 4 | 16:19 | -3 | 10 | MBBGM |
| 15 | Elche CF | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:17 | -3 | 10 | MGBBG |
| 16 | Rayo Vallecano | 9 | 2 | 3 | 4 | 12:20 | -8 | 9 | MGBBM |
| 17 | Getafe CF | 10 | 2 | 3 | 5 | 5:15 | -10 | 9 | MGMBM |
| 18 | RCD Espanyol | 10 | 2 | 2 | 6 | 12:14 | -2 | 8 | MMBMM |
| 19 | Valencia CF | 10 | 1 | 3 | 6 | 7:17 | -10 | 6 | GMBBM |
| 20 | Málaga CF | 10 | 0 | 5 | 5 | 7:19 | -12 | 5 | MMBMB |
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,40 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 2,40 | 1,90 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 3,20 | 2,60 |
| Maç başı toplam gol | 4,40 | 3,70 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-4 | 0-2 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-3 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 1-3 | 1-1 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 11. | 1-0 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 1-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 18. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-3 | 0-3 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 3-1 | 1-0 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 2-1 | 0-1 |
| 23.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 0-1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | 13. | 2-0 | 1-0 |
| 11.10.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 2-5 | 0-2 |
| 19.09.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-1 | 1-0 |
| 16.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-4 | 0-1 |
| 12.09.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 18. | 0-2 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-5 | 0-2 |
| 31.08.26 | İç | Getafe CF İspanya La Liga | 17. | 1-0 | 1-0 |
| 27.08.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 0-1 |
| 24.08.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 0-0 | 0-0 |
| 23.05.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 17. | 0-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 1-3 | 1-1 |
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 1-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-3 | 0-3 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 2-1 | 0-1 |
| 17.05.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.05.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 18. | 2-1 | 0-0 |
| 04.05.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-0 | 0-0 |
| 11.04.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 2-1 | 2-1 |
| 21.03.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 0-2 | 0-2 |
| 08.03.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-1 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 2-5 | 0-2 |
| 16.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-4 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-5 | 0-2 |
| 27.08.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 0-1 |
| 23.05.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 17. | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 08.05.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 2-3 | 2-2 |
| 21.04.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 0-1 | 0-1 |
| 05.04.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-2 | 1-1 |
| 15.03.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-3 | 0-2 |
| 01.03.26 | Dış | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 0-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Sevilla FCGenel | Sevilla FCİç saha | CA OsasunaGenel | CA OsasunaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 4+ gol | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 5+ gol | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Sevilla FCGenel | Sevilla FCİç saha | CA OsasunaGenel | CA OsasunaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Yediği | 00-15 | 215-30 | 130-45+ | 245-60 | 260-75 | 375-90+ | 10toplam |
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 130-45+ | 345-60 | 260-75 | 275-90+ | 12toplam |
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 230-45+ | 345-60 | 360-75 | 475-90+ | 17toplam |
| Yediği | 30-15 | 315-30 | 230-45+ | 545-60 | 360-75 | 375-90+ | 19toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Sevilla’nın son dönemdeki gol üretimi istikrarlı kalırken savunması toparlanma işareti veriyor; buna rağmen evindeki karşılaşmaların açık oyuna daha fazla izin verdiği görülüyor. Osasuna’da hücum çizgisi yükselişte ve savunmadaki gelişim dikkat çekiyor, fakat deplasmanda rakibe alan bırakabiliyor. İki takımın son 5 maçındaki toplam gol ortalaması 3.4’e çıkarken, önceki 10 maçlık tablo daha aşağıda kalıyor. Bu fark, formun özellikle Osasuna tarafında canlı olduğunu gösteriyor.
İlk yarıda hareket bekliyorum. Sevilla’nın 45-60 dakikaları arasındaki üretkenliğiyle Osasuna’nın benzer zaman dilimindeki gol eğilimi birleşince, maçın kilidi devre arası dönüşünde açılabilir. Karşılıklı gol ihtimali de göz ardı edilmemeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,40 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %5511/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %7014/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %5010/20 |
| 4+ gol | %505/10 | %408/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %204/20 |
| İY 1+ gol | %808/10 | %7014/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %306/20 |
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,00 | 3,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,40 | 3,50 |
| Maç başı toplam korner | 6,40 | 6,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 3 | 13 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,40 | -0,50 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,20 | 3,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,00 | 3,50 |
| Maç başı toplam korner | 6,20 | 7,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 3 | 12 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,20 | +0,10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,60 | 3,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,60 | 4,60 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 8,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 7 | 13 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | -1,00 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,40 | 2,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,40 | 6,20 |
| Maç başı toplam korner | 7,80 | 8,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 5 | 16 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -3,00 | -3,50 |
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-4 | 2-1 | 3 | 1-1 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-3 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 1-3 | 1-3 | 4 | 0-2 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 11. | 1-0 | 4-4 | 8 | 3-2 |
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 1-0 | 6-4 | 10 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 18. | 1-1 | 4-0 | 4 | 1-0 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-3 | 4-2 | 6 | 1-2 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 3-1 | 3-10 | 13 | 3-2 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 2-1 | 1-2 | 3 | 1-1 |
| 23.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 0-1 | 3-4 | 7 | 1-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | 13. | 2-0 | 7-4 | 11 | 1-3 |
| 11.10.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 2-5 | 4-8 | 12 | 1-6 |
| 19.09.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-1 | 4-4 | 8 | 2-4 |
| 16.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-4 | 0-8 | 8 | 0-2 |
| 12.09.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 18. | 0-2 | 3-4 | 7 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-5 | 1-4 | 5 | 1-2 |
| 31.08.26 | İç | Getafe CF İspanya La Liga | 17. | 1-0 | 1-3 | 4 | 1-2 |
| 27.08.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 24.08.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 0-0 | 9-4 | 13 | 6-1 |
| 23.05.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 17. | 0-1 | 4-2 | 6 | 3-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 1-3 | 1-3 | 4 | 0-2 |
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 1-0 | 6-4 | 10 | 1-2 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-3 | 4-2 | 6 | 1-2 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 2-1 | 1-2 | 3 | 1-1 |
| 17.05.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 4-4 | 8 | 2-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.05.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 18. | 2-1 | 4-6 | 10 | 3-4 |
| 04.05.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-0 | 3-3 | 6 | 3-1 |
| 11.04.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 2-1 | 6-6 | 12 | 4-3 |
| 21.03.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 0-2 | 1-3 | 4 | 1-1 |
| 08.03.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-1 | 6-2 | 8 | 4-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 2-5 | 4-8 | 12 | 1-6 |
| 16.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-4 | 0-8 | 8 | 0-2 |
| 06.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-5 | 1-4 | 5 | 1-2 |
| 27.08.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 23.05.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 17. | 0-1 | 4-2 | 6 | 3-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 08.05.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 2-3 | 1-15 | 16 | 1-3 |
| 21.04.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 0-1 | 4-5 | 9 | 0-3 |
| 05.04.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-2 | 1-7 | 8 | 1-4 |
| 15.03.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-3 | 5-3 | 8 | 1-2 |
| 01.03.26 | Dış | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 0-1 | 4-5 | 9 | 1-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Sevilla FCGenel | Sevilla FCİç saha | CA OsasunaGenel | CA OsasunaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 11+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Sevilla FCGenel | Sevilla FCİç saha | CA OsasunaGenel | CA OsasunaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,10, ikinci yarı toplam 3,40 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,80, ikinci yarı toplam 4,40 (10 maç)
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00Kornerlerde maçın ritmini Osasuna’nın yükselen eğilimi belirleyebilir.Sevilla’nın üretimi istikrarlı olsa da toplam korner görüntüsü son 5 maçta hafif gerilemiş durumda; bu, kanat etkinliğinin her karşılaşmada aynı seviyeye çıkmadığını düşündürüyor. Osasuna ise son dönemde daha fazla korner üreten, rakibini kendi ceza alanına itebilen bir takım görüntüsü veriyor. Deplasman tarafının rakibe verdiği korner sayısı yüksek olduğu için oyun iki yönlü gelişebilir.
Benim gözüme çarpan nokta, Sevilla’nın evinde baskıyı kurduğu anlarda seri ataklarla köşe vuruşu bulabilecek olması. Osasuna’nın yükselen temposu ise maçın son bölümünde bu dengeyi değiştirebilir. Kenar savunmaları ve ikinci toplar belirleyici olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 7,80 | 7,35 |
| Ev sahibi beklenen | 4,30 | 3,80 |
| Deplasman beklenen | 3,50 | 3,55 |
| 9+ korner | %303/10 | %255/20 |
| 10+ korner | %303/10 | %255/20 |
| 11+ korner | %202/10 | %204/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,80 | 3,45 |
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 3,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 4,60 | 5,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 10 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 13 / 1 | 28 / 3 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 5,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 1 | 10 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 1 | 26 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 5,00 | 4,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 3 | 9 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 14 / 0 | 26 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 2,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 4,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 3 | 9 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 23 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 4 / 10 |
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 1-4 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 3-3 | 6-2 | 8 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 11. | 1-0 | 4-3 | 7 | 0-1 |
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 18. | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 3-1 | 5-4 | 9 | 0-1 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 2-1 | 6-4 | 10 | 1-0 |
| 23.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | 13. | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 2-5 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 18. | 0-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-5 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 31.08.26 | İç | Getafe CF İspanya La Liga | 17. | 1-0 | 5-4 | 9 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 24.08.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 23.05.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 17. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 2-1 | 6-4 | 10 | 1-0 |
| 17.05.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.05.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 18. | 2-1 | 5-5 | 10 | 0-0 |
| 04.05.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 11.04.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 2-1 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| 21.03.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 08.03.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 16. | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 2-5 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-5 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 23.05.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 17. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 08.05.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 14. | 2-3 | 2-2 | 4 | 1-0 |
| 21.04.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 8. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 05.04.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-2 | 7-2 | 9 | 1-0 |
| 15.03.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 1-3 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 01.03.26 | Dış | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 0-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Sevilla FCGenel | Sevilla FCİç saha | CA OsasunaGenel | CA OsasunaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Sevilla FCGenel | Sevilla FCİç saha | CA OsasunaGenel | CA OsasunaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,60, ikinci yarı toplam 3,90 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,50, ikinci yarı toplam 3,10 (10 maç)
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00Kartlar konusunda sertlik tamamen kaybolmuş değil, ancak Sevilla tarafında düşüş eğilimi belirgin.Son dönemde takımın kart ortalaması 4.6 seviyesine inerken, daha geniş tabloda bu rakamın 5.5 olması gerilimin azaldığını gösteriyor. Osasuna ise istikrarlı biçimde mücadele dozunu koruyor ve maçlarının büyük bölümünde yüksek kart temposu oluşuyor. Bu nedenle karşılaşmanın fiziksel karakterini daha çok deplasman ekibi taşıyabilir.
Açıkçası ilk düdükten itibaren ikili mücadeleler önem kazanacak. Sevilla oyunu geriden kurarken Osasuna önde karşılamayı seçerse, taktik fauller ve itirazlar kart dengesini etkileyebilir. Hakemin maçın başındaki standardı, özellikle orta saha mücadelelerinde belirleyici olacaktır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,80 | 5,05 |
| Ev sahibi beklenen | 2,50 | 2,65 |
| Deplasman beklenen | 2,30 | 2,40 |
| 4+ kart | %707/10 | %6012/20 |
| 5+ kart | %606/10 | %5010/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %357/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,50 | 1,55 |
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 12,80 | 23,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,40 | 14,80 | 28,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,60 | 15,10 | 27,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,70 | 14,00 | 26,70 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 24+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 26+ | S5%201/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 28+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 20 (son 10: 36 / 20) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,80 | 15,20 | 28,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 14,60 | 25,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,50 | 15,10 | 27,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,30 | 13,50 | 24,80 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 24+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 26+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 28+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 20 (son 10: 37 / 20) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,80 | 6,40 | 14,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,60 | 9,20 | 15,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,30 | 7,10 | 14,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,00 | 8,20 | 14,20 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%404/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 9 (son 10: 19 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,60 | 7,80 | 14,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,60 | 5,80 | 11,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,30 | 6,90 | 13,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,50 | 5,70 | 14,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 9 (son 10: 20 / 6) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,60 | 20,00 | 37,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 22,00 | 16,40 | 38,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,10 | 20,30 | 39,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,00 | 19,40 | 39,40 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 34+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 37+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 40+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 43+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 30 (son 10: 60 / 26) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,40 | 21,20 | 40,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,80 | 20,40 | 39,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,20 | 21,80 | 42,00 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,90 | 20,60 | 37,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 34+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 37+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 40+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 43+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 27 (son 10: 56 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 1-4 | 10-13 | 11-6 | 16-17 |
| 12.10.26 | Dış | Levante UD İspanya La Liga | 3-3 | 7-17 | 9-7 | 15-26 |
| 19.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1-3 | 11-10 | 14-5 | 15-15 |
| 16.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 1-0 | 15-16 | 3-6 | 17-28 |
| 11.09.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 1-0 | 12-8 | 2-8 | 25-14 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 06.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 1-1 | 17-13 | 7-6 | 21-20 |
| 29.08.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 1-3 | 16-20 | 4-11 | 20-15 |
| 22.08.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 3-1 | 11-16 | 9-4 | 12-32 |
| 15.08.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 2-1 | 16-18 | 6-9 | 35-25 |
| 23.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 0-1 | 11-20 | 8-9 | 15-11 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | 2-0 | 8-21 | 7-13 | 24-26 |
| 11.10.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 2-5 | 11-12 | 5-4 | 10-17 |
| 19.09.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 1-1 | 13-21 | 10-7 | 14-29 |
| 16.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 0-4 | 8-12 | 9-6 | 20-18 |
| 12.09.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 0-2 | 24-10 | 2-9 | 29-16 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 06.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 2-5 | 13-13 | 8-7 | 23-20 |
| 31.08.26 | İç | Getafe CF İspanya La Liga | 1-0 | 13-17 | 6-5 | 18-21 |
| 27.08.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 2-1 | 6-16 | 1-5 | 14-18 |
| 24.08.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 0-0 | 12-9 | 10-6 | 23-24 |
| 23.05.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 0-1 | 17-20 | 5-7 | 27-29 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00Bu sayılar maçın karakterini anlatıyor: taç ve kale vuruşu topun ne sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş ise oyunun ne kadar kesik geçeceğini gösterir.Serbest vuruş tarafında Sevilla FC maç başına 11,00, CA Osasuna 12,80 kullanıyor. Kale vuruşu tarafında Sevilla FC maç başına 7,80, CA Osasuna 6,60 kullanıyor.
Öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir; maçın temposunu bu gözle izlemenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 25,90 | 27,65 |
| Ev sahibi | 13,10 | 13,85 |
| Deplasman | 12,80 | 13,80 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 14,30 | 13,80 |
| Ev sahibi | 7,80 | 7,10 |
| Deplasman | 6,50 | 6,70 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 39,10 | 40,70 |
| Ev sahibi | 19,40 | 20,45 |
| Deplasman | 19,70 | 20,25 |
Sevilla FCvsCA Osasuna
26.10.2026 · 23:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 26.10.2026
Sevilla FC - CA Osasuna bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.