

MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 9 | 8 | 0 | 1 | 23:5 | +18 | 24 | GGMGG |
| 2 | Rangers | 10 | 7 | 2 | 1 | 17:7 | +10 | 23 | GGGBG |
| 3 | Hearts | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:15 | +5 | 16 | GMBGM |
| 4 | Dundee United | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 15 | BGGBG |
| 5 | Dundee | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | +2 | 14 | MGGBM |
| 6 | St. Mirren | 10 | 4 | 1 | 5 | 11:18 | -7 | 13 | MMMMG |
| 7 | Falkirk | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 12 | GBMGG |
| 8 | St. Johnstone | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | 12 | MBGBM |
| 9 | Aberdeen | 10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | GBMGM |
| 10 | Motherwell | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | MMMMM |
| 11 | Kilmarnock | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:23 | -13 | 8 | GBMGM |
| 12 | Hibernian | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:14 | -5 | 7 | MMBMM |
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,60 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 2,40 | 2,20 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,50 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %30 (3) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 2,20 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 2,60 | 3,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 4,10 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 2-3 | 1-1 |
| 11.10.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-2 | 0-1 |
| 19.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 1-2 | 1-2 |
| 15.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 0-4 | 0-1 |
| 05.09.26 | Dış | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 3-0 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 3-3 | 2-3 |
| 27.08.26 | Dış | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 1-4 | 1-1 |
| 20.08.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 1-1 |
| 13.08.26 | İç | HJK UEFA Konferans Ligi | — | 2-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 1-5 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 5-0 | 2-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 1-1 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 2-0 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 2-0 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-2 | 0-1 |
| 15.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 0-4 | 0-1 |
| 02.09.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 3-0 | 1-0 |
| 20.08.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 1-1 |
| 13.08.26 | İç | HJK UEFA Konferans Ligi | — | 2-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 0-0 | 0-0 |
| 23.07.26 | İç | HB UEFA Konferans Ligi | — | 2-0 | 1-0 |
| 13.05.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 2-3 | 1-1 |
| 09.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-1 | 1-1 |
| 04.04.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-3 | 1-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 1-5 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 1-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 0-1 |
| 06.08.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-6 | 0-3 |
| 01.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 1-0 |
| 21.07.26 | Dış | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-4 | 0-1 |
| 16.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 1-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| MotherwellGenel | Motherwellİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| MotherwellGenel | Motherwellİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Yediği | 30-15 | 115-30 | 230-45+ | 345-60 | 160-75 | 275-90+ | 12toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 430-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 11toplam |
| Yediği | 40-15 | 215-30 | 530-45+ | 445-60 | 360-75 | 475-90+ | 22toplam |
| Yediği | 30-15 | 215-30 | 530-45+ | 445-60 | 160-75 | 375-90+ | 18toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda, fakat iki takımın hikâyesi birbirinden oldukça farklı.Motherwell son dönemde hücumda ve genel gol üretiminde düşüş yaşıyor; üstelik savunması istikrarlı görünse de kalesinde fazla açık verebiliyor. Hearts’ın gol eğilimi dengeli, hücum çizgisi de bozulmamış. Savunmadaki yükseliş, deplasman ekibinin oyunu son bölümde daha kontrollü taşıyabileceğini söylüyor. İlk yarılarda iki takımın da gol bulma alışkanlığı dikkat çekiyor. Bu nedenle erken hareketlenen, ardından Hearts’ın geç bölümde ağırlık koyduğu bir karşılaşma bekliyorum; Motherwell’in direnç göstermesi için bitiriciliğini toparlaması şart.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,40 | 3,55 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %6513/20 |
| 2+ gol | %909/10 | %9519/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %7014/20 |
| 4+ gol | %404/10 | %459/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %255/20 |
| İY 1+ gol | %10010/10 | %9519/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %5010/20 |
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,80 | 4,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,40 | 6,40 |
| Maç başı toplam korner | 11,20 | 11,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 7 | 18 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,60 | -1,80 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 4,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,80 | 4,30 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 8,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 7 | 12 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,60 | -0,30 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 6,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 5,20 |
| Maç başı toplam korner | 9,00 | 11,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 7 | 19 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,20 | +1,00 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 5,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 6,00 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 11,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 7 | 19 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,40 | -0,60 |
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 2-3 | 3-5 | 8 | 3-2 |
| 11.10.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-2 | 2-9 | 11 | 1-3 |
| 19.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 1-2 | 9-9 | 18 | 1-3 |
| 15.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 0-4 | 5-2 | 7 | 3-2 |
| 05.09.26 | Dış | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 5-7 | 12 | 3-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 3-0 | 9-3 | 12 | 6-0 |
| 30.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 3-3 | 7-7 | 14 | 3-4 |
| 27.08.26 | Dış | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 1-4 | 1-7 | 8 | 1-2 |
| 20.08.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 2-8 | 10 | 2-2 |
| 13.08.26 | İç | HJK UEFA Konferans Ligi | — | 2-0 | 3-7 | 10 | 3-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 1-6 | 7 | 1-3 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 6-7 | 13 | 4-5 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 5-0 | 6-2 | 8 | 4-1 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 14-2 | 16 | 9-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 8-7 | 15 | 5-1 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 8-4 | 12 | 6-2 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 6-13 | 19 | 0-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-2 | 2-9 | 11 | 1-3 |
| 15.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 0-4 | 5-2 | 7 | 3-2 |
| 02.09.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 3-0 | 9-3 | 12 | 6-0 |
| 20.08.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 2-8 | 10 | 2-2 |
| 13.08.26 | İç | HJK UEFA Konferans Ligi | — | 2-0 | 3-7 | 10 | 3-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 0-0 | 2-2 | 4 | 2-0 |
| 23.07.26 | İç | HB UEFA Konferans Ligi | — | 2-0 | 5-1 | 6 | 2-0 |
| 13.05.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 2-3 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 09.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-1 | 2-6 | 8 | 1-2 |
| 04.04.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-3 | 6-2 | 8 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 1-6 | 7 | 1-3 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 8-7 | 15 | 5-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 6-13 | 19 | 0-3 |
| 06.08.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-6 | 2-6 | 8 | 1-5 |
| 01.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 6-4 | 10 | 1-2 |
| 21.07.26 | Dış | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-4 | 12-4 | 16 | 4-1 |
| 16.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 6-9 | 15 | 3-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| MotherwellGenel | Motherwellİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| MotherwellGenel | Motherwellİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,10, ikinci yarı toplam 5,90 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,70, ikinci yarı toplam 5,70 (10 maç)
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00Bu maçta kornerlerde dengeli ama hafif dalgalı bir tempo bekliyorum.Motherwell’in kendi kullandığı korner sayısı istikrarlı; buna karşılık rakiplerine daha fazla fırsat vermesi, oyunun zaman zaman kendi ceza alanı çevresinde sıkışabileceğini gösteriyor. Hearts tarafında son dönem düşüş var ve uzun vadeli seviyesine göre üretim belirgin biçimde gerilemiş durumda. Ev sahibi için kanatlardan baskı kurmak, deplasman ekibi içinse geçişlerde çizgiye inmek belirleyici olabilir. Açıkçası korner sayısını tek taraflı bir üstünlükten çok, maçın bölüm bölüm el değiştiren akışı şekillendirecek. Kanat savunmasındaki zaaflar bu başlıkta özellikle izlenmeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,10 | 11,20 |
| Ev sahibi beklenen | 4,70 | 4,90 |
| Deplasman beklenen | 5,40 | 6,30 |
| 9+ korner | %505/10 | %6513/20 |
| 10+ korner | %404/10 | %6012/20 |
| 11+ korner | %404/10 | %5010/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,00 | 5,40 |
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 0,80 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı toplam kart | 2,20 | 2,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 0 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 4 / 0 | 11 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 3,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 1 | 14 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,80 | 2,90 |
| Maç başı toplam kart | 5,00 | 5,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 4 | 8 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 20 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 4 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 2,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 3,00 |
| Maç başı toplam kart | 4,80 | 5,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 3 | 9 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 24 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 4 / 10 |
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 2-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 11.10.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 0-4 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 30.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 3-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 1-4 | 3-0 | 3 | 1-0 |
| 20.08.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 13.08.26 | İç | HJK UEFA Konferans Ligi | — | 2-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 5-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 5-3 | 8 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 0-4 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 20.08.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 13.08.26 | İç | HJK UEFA Konferans Ligi | — | 2-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 0-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 23.07.26 | İç | HB UEFA Konferans Ligi | — | 2-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 13.05.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 2-3 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 09.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 04.04.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-3 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 5-3 | 8 | 1-0 |
| 06.08.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-6 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 01.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| 21.07.26 | Dış | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 3-6 | 9 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| MotherwellGenel | Motherwellİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| MotherwellGenel | Motherwellİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 3+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,80, ikinci yarı toplam 2,10 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,90, ikinci yarı toplam 3,10 (10 maç)
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00Bu maçta kart yükünü daha çok Hearts’ın belirlemesini bekliyorum.Motherwell’in son dönemdeki kart eğilimi düşüşte; takım daha sakin kalıyor ve rakibine de görece az kart gördürüyor. Hearts ise istikrarlı biçimde daha sert, daha temaslı bir görüntü veriyor. Bu fark, özellikle ikili mücadelelerin yoğunlaştığı bölümlerde deplasman ekibinin sınırda oynamasına yol açabilir. Toplam kart temposu uzun dönem seviyesinin altında seyrediyor, fakat Hearts’ın disiplin çizgisi maçı yeniden sertleştirebilir. Motherwell’in öne geçmesi halinde savunma baskısı artarsa, kart dengesi hızla deplasman tarafına kayabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,60 | 3,95 |
| Ev sahibi beklenen | 1,80 | 2,20 |
| Deplasman beklenen | 1,80 | 1,75 |
| 4+ kart | %606/10 | %5511/20 |
| 5+ kart | %404/10 | %408/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %306/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %357/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,40 | 1,35 |
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 7,40 | 15,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,00 | 8,40 | 17,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,80 | 9,20 | 18,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,90 | 9,50 | 21,40 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 20+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%606/10 |
| 22+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 24+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 7 (son 10: 28 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,40 | 13,80 | 28,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,60 | 12,20 | 26,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,50 | 13,10 | 28,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,50 | 13,00 | 27,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 20+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 22+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 24+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 11+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 25 (son 10: 38 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 8,80 | 16,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 6,20 | 13,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,00 | 7,50 | 15,50 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,90 | 6,70 | 13,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 11 (son 10: 25 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 5,80 | 11,00 | 16,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 9,20 | 16,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,30 | 9,60 | 16,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,20 | 8,20 | 16,40 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 12 (son 10: 26 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 20,40 | 21,20 | 41,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 21,00 | 16,60 | 37,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,80 | 17,50 | 36,30 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,60 | 17,50 | 39,10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 35+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 38+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 41+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 44+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 18+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 20+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 22+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 38 (son 10: 46 / 24) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 18,20 | 20,60 | 38,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 19,00 | 20,60 | 39,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,40 | 21,20 | 41,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,60 | 22,50 | 42,10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 35+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 38+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 41+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 44+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 22+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 49 / 32 (son 10: 51 / 32) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 2-3 | 9-8 | 6-9 | 18-23 |
| 11.10.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 0-2 | 4-3 | 8-3 | 25-21 |
| 19.09.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 1-2 | 8-8 | 3-14 | 21-22 |
| 15.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 0-4 | 12-7 | 6-10 | 22-18 |
| 05.09.26 | Dış | Rangers İskoçya Premiership | 0-1 | 7-11 | 17-8 | 16-22 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 3-0 | 6-8 | 6-6 | 14-17 |
| 30.08.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 3-3 | 13-12 | 7-13 | 12-12 |
| 27.08.26 | Dış | Freiburg UEFA Konferans Ligi | 1-4 | 6-11 | 12-0 | 16-13 |
| 20.08.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | 1-3 | 15-13 | 10-3 | 27-12 |
| 13.08.26 | İç | HJK UEFA Konferans Ligi | 2-0 | 8-11 | — | 17-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | 0-2 | 12-14 | 8-8 | 13-19 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1-7 | 17-8 | 3-12 | 18-16 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | 1-1 | 14-14 | 3-9 | 26-23 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 5-0 | 16-16 | 8-9 | 18-17 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 1-1 | 13-17 | 7-17 | 16-28 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 1-2 | 15-13 | 9-4 | 32-18 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 2-1 | 18-11 | 4-16 | 29-8 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 3-1 | 16-9 | 8-5 | 16-22 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 2-1 | 14-11 | 5-8 | 24-27 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | 2-2 | 20-18 | 18-8 | 12-34 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00Serbest vuruşlarda iki takımın çizgisi istikrarlı; Hearts’ın daha fazla duran top fırsatı bulması, deplasmanda oyunu temas ve baskı üzerinden kurabileceğini düşündürüyor.Kale vuruşlarında Motherwell’in temposu korunurken Hearts’ta son dönemde düşüş var; bu da deplasman ekibinin savunmadan çıkışta daha az rahat olabileceğine işaret ediyor. Taç atışlarında ise iki tarafın düzeni bozulmamış. Bence maçın kenar kullanımı ve topun sık sık dışarı taşınması doğal bir parçası olacak; asıl farkı, serbest vuruşlarda Hearts’ın rakip yarı alanda kuracağı baskı yaratabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 21,80 | 23,30 |
| Ev sahibi | 10,90 | 10,95 |
| Deplasman | 10,90 | 12,35 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,80 | 16,20 |
| Ev sahibi | 9,50 | 8,80 |
| Deplasman | 7,30 | 7,40 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 40,20 | 38,95 |
| Ev sahibi | 20,50 | 20,00 |
| Deplasman | 19,70 | 18,95 |
MotherwellvsHearts
25.10.2026 · 17:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 25.10.2026
Motherwell - Hearts bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.