

MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympique Lyonnais | 7 | 4 | 2 | 1 | 13:5 | +8 | 14 | GBGMG |
| 2 | PSG | 7 | 4 | 2 | 1 | 14:9 | +5 | 14 | MGGGG |
| 3 | Lille | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:5 | +5 | 14 | GGMGB |
| 4 | Paris | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:9 | +4 | 14 | BGMGM |
| 5 | Monaco | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:6 | +4 | 14 | GBGBM |
| 6 | Lens | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:12 | +4 | 13 | BMGGG |
| 7 | Rennes | 7 | 4 | 1 | 2 | 15:14 | +1 | 13 | GGMGM |
| 8 | Lorient | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 11 | GBMGG |
| 9 | Nice | 8 | 3 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | 11 | MGGMG |
| 10 | Olympique Marseille | 7 | 3 | 0 | 4 | 14:10 | +4 | 9 | MMMGG |
| 11 | Brest | 8 | 2 | 3 | 3 | 14:12 | +2 | 9 | MMGBM |
| 12 | Toulouse | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | 9 | MBGBG |
| 13 | Auxerre | 7 | 3 | 0 | 4 | 11:17 | -6 | 9 | MGGMG |
| 14 | Strasbourg | 7 | 2 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | 7 | GBMMM |
| 15 | Angers SCO | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 7 | MBGMM |
| 16 | Le Mans | 7 | 1 | 3 | 3 | 10:15 | -5 | 6 | BBGMM |
| 17 | Troyes | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:16 | -11 | 4 | MMMMM |
| 18 | Le Havre | 7 | 0 | 2 | 5 | 5:11 | -6 | 2 | MBMMM |
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 0,80 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,60 | 2,10 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 0,80 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 2,30 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 3-0 | 1-0 |
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 0-1 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 2-2 | 2-0 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 6. | 2-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 14. | 1-1 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 2. | 2-1 | 0-1 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-0 | 1-0 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 2-0 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-4 | 2-2 |
| 17.10.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 11. | 1-1 | 0-1 |
| 13.10.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 9. | 1-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 13.09.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 2-0 | 1-0 |
| 08.09.26 | İç | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 2-1 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 1-0 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 2. | 2-2 | 1-0 |
| 23.08.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 2-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 3-0 | 1-0 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 2-2 | 2-0 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 6. | 2-1 | 1-0 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-0 | 1-0 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 10.05.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 3. | 0-1 | 0-0 |
| 19.04.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 13. | 2-2 | 0-2 |
| 05.04.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-1 | 0-0 |
| 14.03.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 11. | 2-0 | 1-0 |
| 28.02.26 | İç | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 9. | 1-2 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 1-0 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 2-0 |
| 10.05.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 5. | 1-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 26.04.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 4. | 1-0 | 1-0 |
| 12.04.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 4-0 | 1-0 |
| 22.03.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-1 | 0-1 |
| 19.03.26 | Dış | Aston Villa UEFA Avrupa Ligi | — | 0-2 | 0-0 |
| 15.03.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| MonacoGenel | Monacoİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| MonacoGenel | Monacoİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 345-60 | 160-75 | 175-90+ | 5toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 560-75 | 075-90+ | 10toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 445-60 | 160-75 | 275-90+ | 8toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 345-60 | 560-75 | 275-90+ | 15toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Monaco’nun hücum üretimi istikrarlı, savunması ise son dönemde toparlanıyor. İç sahadaki yüksek toplam gol havası, ev sahibinin oyunu rakip yarı alana yıkabileceğini gösteriyor. Lille’de gol eğilimi dengeli kalsa da hücum tarafında düşüş, savunmada ise yükseliş var; bu yüzden deplasman ekibi daha temkinli kalabilir.
İşin ilginç tarafı, iki takımın da ilk devrede hareketlenmeye yatkın olması. Monaco son bölümde, Lille ise başlangıçta etkili görünüyor. Karşılıklı gol ihtimali canlı; ancak maçın kaderini Monaco’nun baskısı ile Lille’in savunma direnci belirler.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,90 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %5511/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %8016/20 |
| 3+ gol | %707/10 | %5511/20 |
| 4+ gol | %202/10 | %255/20 |
| 5+ gol | %101/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %808/10 | %8016/20 |
| İY 2+ gol | %303/10 | %306/20 |
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,40 | 3,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,60 | 6,20 |
| Maç başı toplam korner | 11,00 | 10,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 7 | 17 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -4,20 | -2,40 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 4,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,40 | 5,50 |
| Maç başı toplam korner | 10,80 | 10,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 7 | 17 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | -0,90 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 3,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 4,90 |
| Maç başı toplam korner | 7,80 | 8,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 6 | 11 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,20 | -1,80 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,80 | 3,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,80 | 5,60 |
| Maç başı toplam korner | 8,60 | 8,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 7 | 11 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -3,00 | -2,60 |
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 3-0 | 6-11 | 17 | 4-2 |
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 0-1 | 4-3 | 7 | 0-2 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 1-12 | 13 | 0-7 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 2-2 | 4-4 | 8 | 1-2 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 6. | 2-1 | 2-8 | 10 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 14. | 1-1 | 7-2 | 9 | 2-2 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 2. | 2-1 | 0-6 | 6 | 0-1 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-0 | 5-7 | 12 | 2-1 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 5-2 | 7 | 3-1 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 4-7 | 11 | 1-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-4 | 3-3 | 6 | 1-0 |
| 17.10.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 11. | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-2 |
| 13.10.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 0-7 | 7 | 0-3 |
| 10.10.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 4-5 | 9 | 0-2 |
| 20.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 9. | 1-2 | 7-3 | 10 | 3-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.09.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 2-0 | 2-5 | 7 | 1-3 |
| 08.09.26 | İç | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 5-5 | 10 | 1-2 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 1-0 | 2-6 | 8 | 1-5 |
| 28.08.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 2. | 2-2 | 0-5 | 5 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 3-8 | 11 | 3-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 3-0 | 6-11 | 17 | 4-2 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 2-2 | 4-4 | 8 | 1-2 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 6. | 2-1 | 2-8 | 10 | 2-2 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-0 | 5-7 | 12 | 2-1 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 5-2 | 7 | 3-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.05.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 3. | 0-1 | 5-2 | 7 | 4-1 |
| 19.04.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 13. | 2-2 | 11-3 | 14 | 4-2 |
| 05.04.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-1 | 0-8 | 8 | 0-4 |
| 14.03.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 11. | 2-0 | 3-8 | 11 | 1-4 |
| 28.02.26 | İç | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 5-2 | 7 | 3-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 0-7 | 7 | 0-3 |
| 20.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 9. | 1-2 | 7-3 | 10 | 3-1 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 1-0 | 2-6 | 8 | 1-5 |
| 23.08.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 3-8 | 11 | 3-3 |
| 10.05.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 5. | 1-0 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 26.04.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 4. | 1-0 | 3-7 | 10 | 1-4 |
| 12.04.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 4-0 | 2-4 | 6 | 1-3 |
| 22.03.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-1 | 4-6 | 10 | 2-0 |
| 19.03.26 | Dış | Aston Villa UEFA Avrupa Ligi | — | 0-2 | 5-5 | 10 | 1-3 |
| 15.03.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 2-5 | 7 | 1-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| MonacoGenel | Monacoİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| MonacoGenel | Monacoİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,70, ikinci yarı toplam 6,30 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,20, ikinci yarı toplam 4,80 (10 maç)
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00Kornerlerde bence dengeli görünen ama Monaco’nun rakibe baskı kuracağı bir tablo var.Ev sahibi kendi kullandığından çok rakibine fırsat veren bir yapıda; bu da Lille’in geçişlerde ve hızlı çıkışlarda köşe vuruşu bulabileceğini düşündürüyor. Monaco’nun son dönem çizgisi istikrarlı, fakat kendi sahasında üstünlük kurma konusunda rakamlar çok parlak değil.
Lille tarafında da genel eğilim değişmiyor. Buna karşın iki takımın birleşik görünümü, maçın orta-yüksek bir korner temposuna taşınabileceğini söylüyor. Monaco’nun çift haneli toplamları görme eğilimi daha canlı; Lille’de bu ihtimal daha sınırlı. Kanat kullanımı ve savunmadan seken toplar burada belirleyici olur.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,40 | 9,00 |
| Ev sahibi beklenen | 3,70 | 4,35 |
| Deplasman beklenen | 5,70 | 4,65 |
| 9+ korner | %505/10 | %5010/20 |
| 10+ korner | %404/10 | %408/20 |
| 11+ korner | %202/10 | %255/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,50 | 3,45 |
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 19 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 2 | 5 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 17 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 14 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,30 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 4,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 19 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 3-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 8. | 0-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 6. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 14. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 2. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-0 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-4 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 17.10.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 11. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.10.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-0 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 9. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.09.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 2-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-3 | 6 | 1-0 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 2. | 2-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | — | 3-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 6. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-0 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.05.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 3. | 0-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.04.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 13. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 05.04.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 14.03.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 11. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 28.02.26 | İç | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 9. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 5. | 1-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 26.04.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 4. | 1-0 | 3-6 | 9 | 0-1 |
| 12.04.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 12. | 4-0 | 0-4 | 4 | 0-1 |
| 22.03.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 10. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 19.03.26 | Dış | Aston Villa UEFA Avrupa Ligi | — | 0-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 15.03.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 5-2 | 7 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| MonacoGenel | Monacoİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| MonacoGenel | Monacoİç saha | LilleGenel | LilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,70, ikinci yarı toplam 2,80 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,80, ikinci yarı toplam 2,70 (10 maç)
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00Kart tarafında bence maçın sertlik seviyesi son döneme göre biraz daha yukarıda olabilir.Hem Monaco’da hem Lille’de son maçların kart eğilimi yükselişte; bu, ikili mücadelelerde hakemin oyuna daha sık müdahale edebileceğini gösteriyor. Monaco kendi adına daha fazla kart görmeye yakın dururken Lille rakiplerini daha çok cezaya zorlayan bir görüntü veriyor.
Toplam kart seviyesi son dönem ortalamasının üzerinde seyrediyor. Lille’in yakın geçmişinde kırmızı kartların da görülmüş olması, özellikle geriye düştüğü anlarda kontrolü kaybetmemesi gerektiğini hatırlatıyor. Monaco’nun savunmada toparlanması olumlu, fakat maç gerildikçe itirazlar ve geç müdahaleler kart trafiğini artırabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,00 | 3,50 |
| Ev sahibi beklenen | 2,30 | 1,90 |
| Deplasman beklenen | 1,70 | 1,60 |
| 4+ kart | %707/10 | %5511/20 |
| 5+ kart | %202/10 | %204/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %153/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %102/20 |
| İlk yarı beklenen | 0,60 | 0,75 |
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 12,80 | 24,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 11,40 | 23,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,20 | 11,80 | 23,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,20 | 12,10 | 22,30 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 24+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 26+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 28+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 24 (son 10: 26 / 19) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,40 | 11,80 | 26,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,20 | 10,60 | 24,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,90 | 11,40 | 25,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,60 | 10,00 | 22,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 24+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 26+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 28+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 19 (son 10: 31 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 5,20 | 12,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,00 | 4,20 | 10,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,50 | 5,50 | 12,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 6,10 | 13,20 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%505/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%404/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 8 (son 10: 18 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 5,20 | 13,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,80 | 4,40 | 14,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,60 | 5,20 | 14,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,20 | 5,00 | 14,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 11+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 9 (son 10: 21 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,00 | 20,20 | 37,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,60 | 17,20 | 31,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,10 | 18,50 | 33,60 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,20 | 17,50 | 33,70 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 36+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 39+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 29 (son 10: 46 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,20 | 17,20 | 33,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,00 | 17,80 | 32,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,90 | 18,60 | 33,50 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,20 | 19,00 | 33,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 36+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 39+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 24 (son 10: 40 / 23) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Freiburg UEFA Konferans Ligi | 3-0 | 10-14 | 7-3 | 13-17 |
| 18.10.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 0-1 | 10-16 | 4-8 | 19-18 |
| 15.10.26 | Dış | CSKA Sofia UEFA Konferans Ligi | 2-1 | 13-12 | 12-6 | 14-32 |
| 10.10.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 2-2 | 16-9 | 6-6 | 16-13 |
| 18.09.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 2-1 | 11-13 | 5-3 | 23-21 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 12.09.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 1-1 | 9-10 | 6-7 | 15-12 |
| 04.09.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 2-1 | 9-11 | 7-4 | 14-18 |
| 30.08.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 2-0 | 10-9 | 8-4 | 9-19 |
| 27.08.26 | İç | Górnik Zabrze UEFA Konferans Ligi | 4-1 | 11-12 | 4-5 | 12-16 |
| 23.08.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 1-0 | 13-12 | 6-9 | 16-19 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-4 | 10-9 | 5-7 | 13-20 |
| 17.10.26 | İç | Brest Fransa Ligue 1 | 1-1 | 19-12 | 4-8 | 24-16 |
| 13.10.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-3 | 15-12 | 8-1 | 13-19 |
| 10.10.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 1-0 | 12-17 | 15-6 | 17-21 |
| 20.09.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 1-2 | 16-9 | 8-4 | 14-10 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 13.09.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 2-0 | 20-11 | 5-6 | 18-21 |
| 08.09.26 | İç | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-3 | 13-11 | 10-3 | 12-20 |
| 03.09.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 1-0 | 16-9 | 14-4 | 10-13 |
| 28.08.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 2-2 | 7-11 | 13-8 | 15-21 |
| 23.08.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 2-0 | 11-13 | 14-5 | 13-25 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00Bu maçta oyunun akışını serbest vuruşlar, kale vuruşları ve taçlar birlikte şekillendirebilir.Serbest vuruşlarda iki takımın da çizgisi istikrarlı; dolayısıyla mücadele sık sık duran topa dönebilir. Lille bu alanda daha fazla pozisyon üreten taraf gibi duruyor ve deplasmanda oyunu doğrudan rakip bölgesine taşıma isteği öne çıkabilir.
Kale vuruşlarında Monaco’nun düzeni korunuyor, Lille’de ise son dönemde düşüş var; bu, deplasman ekibinin geriden oyun kurarken daha fazla zorlanabileceğini düşündürüyor. Taçlarda Monaco’nun yükselen eğilimi dikkat çekiyor. Kenar kullanımı ve topu hızlı oyuna sokma çabası, özellikle baskı bölümlerinde maçın ritmini belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 25,50 | 24,15 |
| Ev sahibi | 11,90 | 11,30 |
| Deplasman | 13,60 | 12,85 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 12,60 | 13,40 |
| Ev sahibi | 6,00 | 5,85 |
| Deplasman | 6,60 | 7,55 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,30 | 33,55 |
| Ev sahibi | 17,10 | 16,85 |
| Deplasman | 18,20 | 16,70 |
MonacovsLille
25.10.2026 · 17:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 25.10.2026
Monaco - Lille bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.