

PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 9 | 7 | 2 | 0 | 31:10 | +21 | 23 | GGGGG |
| 2 | AZ | 9 | 6 | 2 | 1 | 20:10 | +10 | 20 | GBGMB |
| 3 | PSV | 9 | 6 | 1 | 2 | 27:12 | +15 | 19 | GGMGM |
| 4 | Ajax | 9 | 5 | 3 | 1 | 27:12 | +15 | 18 | GGBBG |
| 5 | Twente | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:10 | +7 | 17 | GGGBM |
| 6 | Heerenveen | 10 | 4 | 3 | 3 | 18:13 | +5 | 15 | BGMGG |
| 7 | Fortuna Sittard | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:17 | -1 | 15 | GMGBB |
| 8 | Groningen | 9 | 4 | 2 | 3 | 22:19 | +3 | 14 | BBGGM |
| 9 | Go Ahead Eagles | 10 | 3 | 5 | 2 | 23:23 | 0 | 14 | BBBMG |
| 10 | Cambuur | 10 | 3 | 3 | 4 | 19:22 | -3 | 12 | GBGBG |
| 11 | Utrecht | 10 | 3 | 3 | 4 | 17:27 | -10 | 12 | GMGGB |
| 12 | Excelsior | 9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | BMBMM |
| 13 | NEC | 9 | 2 | 4 | 3 | 15:16 | -1 | 10 | BMBBB |
| 14 | Sparta Rotterdam | 9 | 2 | 3 | 4 | 16:22 | -6 | 9 | BMMBG |
| 15 | PEC Zwolle | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:23 | -12 | 8 | MMMGB |
| 16 | Telstar | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:21 | -9 | 6 | BMBMM |
| 17 | ADO Den Haag | 10 | 1 | 3 | 6 | 13:23 | -10 | 6 | MBBGM |
| 18 | Willem II | 10 | 0 | 2 | 8 | 10:32 | -22 | 2 | MMMMM |
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 2,50 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,80 | 3,30 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 4,70 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %90 (9) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,80 | 3,20 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 4,00 | 4,80 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 3,00 | 2,60 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 5,00 | 4,00 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Porto UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 1-2 | 1-0 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 2-3 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 2-1 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 3-1 | 2-1 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 6-1 | 2-1 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 8. | 5-1 | 3-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 16. | 4-3 | 3-2 |
| 14.10.26 | İç | Como UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 1-1 |
| 10.10.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 2. | 2-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 5-0 | 3-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 7-0 | 3-0 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 0-2 |
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 3-1 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 10. | 5-2 | 4-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 2-1 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 8. | 5-1 | 3-1 |
| 08.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.05.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 5-1 | 2-1 |
| 23.04.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 6-1 | 1-0 |
| 04.04.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 4-3 | 1-2 |
| 14.03.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 2-3 | 1-2 |
| 07.03.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 2. | 2-1 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 16. | 4-3 | 3-2 |
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 7-0 | 3-0 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 0-2 |
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 3-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 10. | 5-2 | 4-0 |
| 09.08.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-0 | 1-0 |
| 17.05.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 2-0 | 0-0 |
| 03.05.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-1 | 0-0 |
| 12.04.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 1-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| PSVGenel | PSVİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| PSVGenel | PSVİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 375-90+ | 6toplam |
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 175-90+ | 6toplam |
| Yediği | 40-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 375-90+ | 11toplam |
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 130-45+ | 445-60 | 260-75 | 475-90+ | 16toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30Bu maçta bence gol tarafı ön planda, fakat son dönemdeki düşüş işin rengini biraz değiştiriyor.PSV’nin iç saha maçları açık ve hareketli geçiyor; Feyenoord ise deplasmanda daha üretken, ancak son maçlarda hücum ivmesi aşağı yönlü. İki takımın da son 5 karşılaşmadaki gol eğilimi, önceki 10 maçlık tabloya göre gerilemiş durumda. PSV’nin savunması daha dengeli görünürken Feyenoord arka tarafta aynı güveni vermiyor.
İlk yarıda gol ihtimali canlı. PSV özellikle son bölümde yükleniyor, Feyenoord ise orta bölümde etkili oluyor. Maç erken açılırsa tempo ve karşılıklı ataklar artar; kilit nokta, Feyenoord’un savunma zaaflarını PSV’nin ne kadar zorlayacağı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,20 | 4,20 |
| Karşılıklı gol | %404/10 | %6513/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %7014/20 |
| 4+ gol | %404/10 | %6513/20 |
| 5+ gol | %404/10 | %5010/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %8016/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %5511/20 |
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 6,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 3,60 |
| Maç başı toplam korner | 9,80 | 9,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 5 | 18 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,60 | +2,50 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,80 | 6,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,60 | 4,70 |
| Maç başı toplam korner | 10,40 | 11,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 6 | 20 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,20 | +2,20 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,80 | 5,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 3,60 |
| Maç başı toplam korner | 9,80 | 8,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 5 | 14 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,80 | +1,50 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,00 | 5,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 3,50 |
| Maç başı toplam korner | 8,00 | 8,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 2 | 15 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | 0,00 | +1,90 |
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Porto UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-0 | 3-2 | 5 | 1-1 |
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 1-2 | 2-3 | 5 | 0-2 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 12-6 | 18 | 6-2 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 4-6 | 10 | 2-4 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 2-3 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 9-5 | 14 | 5-0 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 2-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 6-1 | 13-0 | 13 | 7-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 8. | 5-1 | 9-4 | 13 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 4-4 | 8 | 1-1 |
| 17.10.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 16. | 4-3 | 8-6 | 14 | 4-2 |
| 14.10.26 | İç | Como UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 4-1 | 5 | 2-0 |
| 10.10.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 2. | 2-0 | 7-6 | 13 | 4-2 |
| 20.09.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 5-0 | 6-3 | 9 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 7-0 | 6-5 | 11 | 6-1 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-4 | 5 | 0-3 |
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-1 |
| 30.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 11-3 | 14 | 5-1 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 10. | 5-2 | 3-3 | 6 | 2-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 4-6 | 10 | 2-4 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 9-5 | 14 | 5-0 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 2-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 8. | 5-1 | 9-4 | 13 | 2-1 |
| 08.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-2 | 9-0 | 9 | 6-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 5-1 | 11-9 | 20 | 1-6 |
| 23.04.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 6-1 | 4-4 | 8 | 3-2 |
| 04.04.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 4-3 | 8-3 | 11 | 5-0 |
| 14.03.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 2-3 | 7-7 | 14 | 3-4 |
| 07.03.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 2. | 2-1 | 5-6 | 11 | 3-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 4-4 | 8 | 1-1 |
| 17.10.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 16. | 4-3 | 8-6 | 14 | 4-2 |
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 7-0 | 6-5 | 11 | 6-1 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-4 | 5 | 0-3 |
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 10. | 5-2 | 3-3 | 6 | 2-1 |
| 09.08.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-0 | 10-5 | 15 | 6-2 |
| 17.05.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 2-0 | 12-2 | 14 | 7-0 |
| 03.05.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-1 | 8-1 | 9 | 3-1 |
| 12.04.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 1-1 | 1-4 | 5 | 1-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| PSVGenel | PSVİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| PSVGenel | PSVİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,10, ikinci yarı toplam 5,60 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,80, ikinci yarı toplam 4,90 (10 maç)
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30Korner tarafında dengeli ama yüksek tempolu bir karşılaşma bekliyorum.PSV’nin üretimi istikrarlı kalırken Feyenoord son maçlarda bu alanda belirgin biçimde yükseliyor. İki takımın son 5 maçındaki toplam görünüm, önceki 10 maçlık ortalamanın üzerinde; bu da kanatların ve ceza sahası çevresinin sık kullanılacağını düşündürüyor.
Feyenoord rakibinden daha fazla korner bulmaya daha yatkın, PSV ise kendi sahasında baskıyı koruyabilen bir ekip. Ev sahibi erken baskıyla oyunu rakip yarı alana iterse korner sayısı hızla büyüyebilir. Feyenoord’un geçiş hücumları da bu tabloyu destekler; özellikle maçın ritmi düştüğünde bile kenar organizasyonları önemini korur.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,80 | 9,20 |
| Ev sahibi beklenen | 4,60 | 4,85 |
| Deplasman beklenen | 5,20 | 4,35 |
| 9+ korner | %606/10 | %5511/20 |
| 10+ korner | %505/10 | %5010/20 |
| 11+ korner | %404/10 | %459/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,00 | 3,95 |
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 2,30 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 4,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 9 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 1 | 20 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 2,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 2 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 11 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,50 |
| Maç başı toplam kart | 4,20 | 3,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 3 | 5 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 0,80 | 1,40 |
| Maç başı toplam kart | 2,60 | 3,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 0 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 18 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Porto UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 1-2 | 2-3 | 5 | 1-0 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 4. | 3-1 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 6-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 8. | 5-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 16. | 4-3 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 14.10.26 | İç | Como UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 2. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 5-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 7-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 3-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 10. | 5-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 8. | 5-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 5. | 5-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 23.04.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 6-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 04.04.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 11. | 4-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 14.03.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 2-3 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 07.03.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 2. | 2-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 16. | 4-3 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 7-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 3-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 10. | 5-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 15. | 2-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 03.05.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 12.04.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 13. | 1-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| PSVGenel | PSVİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%804/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| PSVGenel | PSVİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 3+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,50, ikinci yarı toplam 2,90 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,90, ikinci yarı toplam 2,10 (10 maç)
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30Kart tarafında orta sertlikte, fakat son bölümlerde gerilebilecek bir tablo var.PSV’nin kart eğilimi önceki 10 maça göre düşüşte; Feyenoord’da ise tam tersine yükseliş dikkat çekiyor. Bu farklılık, deplasman ekibinin ikili mücadelelerde daha fazla zorlandığını ve oyunu kesmeye daha sık ihtiyaç duyabileceğini gösteriyor.
Toplam görünüm son 5 maçta önceki döneme yakın seyrediyor. PSV daha kontrollü kalmaya çalışırken Feyenoord’un agresifliği maçın tansiyonunu belirleyebilir. Özellikle orta saha baskısı ve geçişleri durdurma çabası kartların ana kaynağı olur. Hakemin temaslara yaklaşımı, karşılaşmanın sertlik seviyesini doğrudan etkiler.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,70 | 3,70 |
| Ev sahibi beklenen | 1,90 | 1,80 |
| Deplasman beklenen | 1,80 | 1,90 |
| 4+ kart | %505/10 | %408/20 |
| 5+ kart | %303/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %00/10 | %153/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %51/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,30 | 1,20 |
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,80 | 12,20 | 24,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 11,40 | 18,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,60 | 11,10 | 21,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 9,50 | 16,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 24+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 26+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 28+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 16 (son 10: 29 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,80 | 11,40 | 26,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,40 | 10,00 | 19,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,30 | 10,60 | 22,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,40 | 10,50 | 21,90 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 24+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 26+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 28+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 17 (son 10: 37 / 14) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 8,20 | 18,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 3,40 | 10,40 | 13,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,80 | 9,30 | 16,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 4,90 | 9,40 | 14,30 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 10 (son 10: 24 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 7,40 | 15,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,20 | 6,00 | 15,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,50 | 7,30 | 14,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,50 | 9,00 | 17,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 11 (son 10: 23 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,60 | 17,20 | 34,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,40 | 15,00 | 33,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,50 | 17,20 | 34,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,30 | 15,90 | 36,20 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 30+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 33+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 36+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 29 (son 10: 43 / 28) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,40 | 14,00 | 30,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,40 | 14,40 | 31,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,40 | 14,40 | 31,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,70 | 14,90 | 31,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 30+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 33+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 36+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 18+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 20+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 28 (son 10: 44 / 24) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Porto UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-0 | 7-9 | 11-13 | 15-14 |
| 17.10.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 1-2 | 20-9 | 17-7 | 14-20 |
| 13.10.26 | Dış | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 12-12 | 6-4 | 15-19 |
| 09.10.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 2-0 | 10-19 | 6-10 | 19-15 |
| 20.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 2-3 | 10-12 | 11-7 | 25-18 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 4-1 | 3-6 | 3-11 | 16-18 |
| 10.09.26 | İç | Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-1 | 15-14 | 2-7 | 17-16 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 3-1 | 6-13 | 7-6 | 16-23 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 6-1 | 20-8 | 2-13 | 23-16 |
| 23.08.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 5-1 | 3-9 | 3-15 | 15-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Dış | Real Betis UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 8-9 | 4-7 | 15-13 |
| 17.10.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 4-3 | 11-6 | 12-5 | 16-12 |
| 14.10.26 | İç | Como UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-2 | 18-19 | 7-6 | 17-11 |
| 10.10.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 2-0 | 15-12 | 12-11 | 17-20 |
| 20.09.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 5-0 | 22-11 | 3-8 | 17-14 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 7-0 | 9-8 | 7-7 | 24-20 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-5 | 10-12 | 9-2 | 12-12 |
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 3-1 | 9-15 | 14-9 | 20-15 |
| 30.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 2-2 | 9-5 | 5-12 | 24-10 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 5-2 | 12-9 | 2-6 | 12-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30Bu maçta duran oyunlar ve saha dışına çıkan toplar, temponun nasıl şekilleneceğini gösterecek.Serbest vuruşlarda Feyenoord’un son dönemde yükselen bir hareketliliği var; PSV tarafı ise daha istikrarlı. Deplasman ekibi rakibi bozmak için daha fazla faul yapabilir, ev sahibi de bunu öne yerleşmek için kullanabilir.
Kale vuruşlarında PSV’nin yükselen eğilimi, oyunu geriden kurma ya da baskı sonrası yeniden başlama arayışını düşündürüyor. Feyenoord bu başlıkta daha dengeli. Taç atışlarında iki tarafın görünümü istikrarlı; burada belirleyici olan sayıdan çok, taçların hangi bölgede kazanıldığı olacak. Kenar mücadeleleri ve ikinci toplar maçın akışını sık sık değiştirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 25,10 | 22,30 |
| Ev sahibi | 11,60 | 10,60 |
| Deplasman | 13,50 | 11,70 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,70 | 15,45 |
| Ev sahibi | 8,80 | 7,05 |
| Deplasman | 7,90 | 8,40 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 32,60 | 33,25 |
| Ev sahibi | 15,80 | 15,95 |
| Deplasman | 16,80 | 17,30 |
PSVvsFeyenoord
25.10.2026 · 16:30Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 25.10.2026
PSV - Feyenoord bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.