

PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Borussia Dortmund | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 13 | GGGGB |
| 2 | Bayern München | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:2 | +12 | 10 | GBGG |
| 3 | Freiburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | +9 | 10 | GGGB |
| 4 | Werder Bremen | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | MGBGB |
| 5 | Augsburg | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:6 | +5 | 7 | GGBM |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | +5 | 7 | MGBG |
| 7 | Mainz 05 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:6 | +4 | 7 | BGMG |
| 8 | Elversberg | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | +1 | 7 | GGMB |
| 9 | RB Leipzig | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | +4 | 6 | GMGM |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | -1 | 5 | BMGB |
| 11 | Schalke 04 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | MBGB |
| 12 | Paderborn | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | BMMG |
| 13 | Köln | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | GMBM |
| 14 | Hoffenheim | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | -3 | 3 | MMGM |
| 15 | Stuttgart | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | MGMM |
| 16 | Hamburger SV | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:13 | -11 | 3 | MMMG |
| 17 | Union Berlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:17 | -13 | 1 | BMMM |
| 18 | Borussia M'gladbach | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:16 | -10 | 0 | MMMM |
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Hoffenheim | 14. | 3-1 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 0-3 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Freiburg | 3. | 0-1 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Mainz 05 | 7. | 0-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 0-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | 14. | 1-2 | 0-1 |
| 04.09.26 | İç | Köln | 13. | 4-1 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | 2. | 1-5 | 0-1 |
| 16.05.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 2-2 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Hoffenheim | 14. | 3-1 | 2-0 |
| 05.09.26 | İç | Freiburg | 3. | 0-1 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | 14. | 1-2 | 0-1 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | 2. | 1-5 | 0-1 |
| 16.05.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 2-2 | 2-0 |
| 02.05.26 | Dış | Hoffenheim | 14. | 3-3 | 1-2 |
| 19.04.26 | Dış | Bayern München | 2. | 2-4 | 1-3 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| PaderbornGenel | Paderbornİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %753 / 4 maç | %1002 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 3+ gol | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ gol | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| PaderbornGenel | Paderbornİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %753 / 4 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ gol | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 4+ gol | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 275-90+ | 5toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 360-75 | 475-90+ | 11toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 330-45+ | 445-60 | 260-75 | 375-90+ | 16toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30Paderborn, son 5 maçında 3 gol atıp 5 gol yedi; maç başına 0,75 gol atarken 1,25 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 2 maçta ise tablo 3 atılan ve 2 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 2,50. Stuttgart cephesinde son 5 maçta 8 gol atıldı, 11 gol yenildi; deplasmandaki son 5 maçta maç başı toplam gol 5,00. Gol sayısına baktığımızda Paderborn maçlarının %50'si 2 ve üzeri, %50'si 3 ve üzeri golle bitmiş; Stuttgart maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %80. İç saha özelinde Paderborn maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %50, dış saha özelinde Stuttgart maçlarında %100.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Paderborn maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %75, Stuttgart maçlarında %80; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %25 ile %20 arasında. Paderborn gollerini en çok 15-30 dakikaları arasında buluyor, Stuttgart ise en verimli zamanını 45-60 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Paderborn son 5 maçın 1 tanesinde, Stuttgart ise 4 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Hoffenheim | 14. | 3-1 | 6-5 | 11 | 5-0 |
| 12.09.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 0-3 | 3-7 | 10 | 2-2 |
| 05.09.26 | İç | Freiburg | 3. | 0-1 | 5-4 | 9 | 5-3 |
| 29.08.26 | Dış | Mainz 05 | 7. | 0-0 | 2-11 | 13 | 2-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 0-1 | 6-2 | 8 | 2-2 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | 14. | 1-2 | 7-5 | 12 | 0-1 |
| 04.09.26 | İç | Köln | 13. | 4-1 | 10-8 | 18 | 5-3 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | 2. | 1-5 | 3-9 | 12 | 2-5 |
| 16.05.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 2-2 | 6-6 | 12 | 5-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Hoffenheim | 14. | 3-1 | 6-5 | 11 | 5-0 |
| 05.09.26 | İç | Freiburg | 3. | 0-1 | 5-4 | 9 | 5-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | 14. | 1-2 | 7-5 | 12 | 0-1 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | 2. | 1-5 | 3-9 | 12 | 2-5 |
| 16.05.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 2-2 | 6-6 | 12 | 5-4 |
| 02.05.26 | Dış | Hoffenheim | 14. | 3-3 | 5-4 | 9 | 0-1 |
| 19.04.26 | Dış | Bayern München | 2. | 2-4 | 3-11 | 14 | 3-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| PaderbornGenel | Paderbornİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1004 / 4 maç | %1002 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 9+ | %1004 / 4 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 10+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 11+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 12+ | %251 / 4 maç | %00 / 2 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| PaderbornGenel | Paderbornİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %753 / 4 maç | %1002 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ | %502 / 4 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %502 / 4 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 6+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 7+ | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30Devre verisi olan 4 maç
Devre verisi olan 5 maç
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30Paderborn, son 4 maçında maç başına 4,00 korner kullanırken rakiplerine 6,75 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 10,75. Kendi sahasındaki son 2 maçta kullandığı korner ortalaması 5,50, maç başı toplam korner ise 10,00. Stuttgart cephesinde son 5 maçta maç başına 6,40 korner kullanıldı, 6,00 korner verildi; deplasmandaki son 5 maçta toplam korner ortalaması 11,80. Toplam korner sayısında Paderborn maçlarının %100'ü 9+ korner, %75'i 10+ korner ile bitti; Stuttgart maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %80. En yüksek toplam korner Paderborn maçlarında 13, Stuttgart maçlarında 18 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Paderborn son 4 maçın 2 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Stuttgart ise 5 maçın 3 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 11,58; ev sahibi için beklenen korner 5,00, deplasman için 6,58. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 5,78. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Hoffenheim | 14. | 3-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 0-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Freiburg | 3. | 0-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Mainz 05 | 7. | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 0-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | 14. | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Köln | 13. | 4-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | 2. | 1-5 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Hoffenheim | 14. | 3-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Freiburg | 3. | 0-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | 14. | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | 2. | 1-5 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | Hoffenheim | 14. | 3-3 | 3-3 | 6 | 1-0 |
| 19.04.26 | Dış | Bayern München | 2. | 2-4 | 0-0 | 0 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| PaderbornGenel | Paderbornİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 6+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 7+ | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| PaderbornGenel | Paderbornİç saha | StuttgartGenel | StuttgartDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 2+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30Devre verisi olan 4 maç
Devre verisi olan 5 maç
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30Paderborn, son 4 maçında maç başına 1,50 kart görürken rakipleri 1,50 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 3,00. Kendi sahasındaki son 2 maçta gördüğü kart ortalaması 1,50, maç başı toplam kart ise 3,50. Stuttgart cephesinde son 5 maçta maç başına 1,80 kart görüldü, rakiplerine 2,40 kart çıktı; deplasmandaki son 5 maçta toplam kart ortalaması 3,20. Toplam kart sayısında Paderborn maçlarının %25'i 4+ kart, %25'i 5+ kart ile bitti; Stuttgart maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %40. En sert maç Paderborn için 6, Stuttgart için 7 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,60; ev sahibi için beklenen kart 1,95, deplasman için 1,65. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 0. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel4 maç | — | — | — | — | 10,75 | 9,75 | 20,50 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 12,00 | 11,00 | 23,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %1004 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 20+ | %502 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 22+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 24+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %753 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 11+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 4 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,80 | 9,80 | 21,60 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 12,60 | 9,40 | 22,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 20+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 22+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel4 maç | — | — | — | — | 7,25 | 7,00 | 14,25 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 7,00 | 6,50 | 13,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %1004 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 13+ | %1004 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 15+ | %251 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 17+ | %251 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 8+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %251 / 4 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 4 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,40 | 6,00 | 15,40 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 9,00 | 5,00 | 14,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 8+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel4 maç | — | — | — | — | 15,50 | 20,25 | 35,75 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 13,50 | 20,00 | 33,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 34+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 37+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 40+ | %251 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 16+ | %251 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 18+ | %251 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 20+ | %251 / 4 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 42 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 4 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,00 | 17,80 | 36,80 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 15,80 | 18,00 | 33,80 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 34+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 40+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 48 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Hoffenheim | 3-1 | 14-6 | 9-4 | 14-23 |
| 12.09.26 | Dış | Borussia Dortmund | 0-3 | 11-7 | 4-9 | 20-22 |
| 05.09.26 | İç | Freiburg | 0-1 | 10-16 | 5-9 | 13-17 |
| 29.08.26 | Dış | Mainz 05 | 0-0 | 8-10 | 11-6 | 15-19 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 0-1 | 14-9 | 10-9 | 16-17 |
| 12.09.26 | Dış | Hoffenheim | 1-2 | 15-8 | 11-5 | 29-19 |
| 04.09.26 | İç | Köln | 4-1 | 6-5 | 11-8 | 25-12 |
| 28.08.26 | Dış | Bayern München | 1-5 | 10-17 | 7-4 | 8-15 |
| 16.05.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 2-2 | 14-10 | 8-4 | 17-26 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30Serbest vuruş tarafında Paderborn son 4 maçında maç başına 10,75 serbest vuruş kullanırken rakipleri 9,75 kullandı; Stuttgart ise maç başına 11,80 kullanıp rakiplerine 9,80 bıraktı. Maç toplamında Paderborn maçlarının %50'si 20+ serbest vuruş ile bitti, Stuttgart maçlarında bu oran %80. Kale vuruşu tarafında Paderborn son 4 maçında maç başına 7,25 kale vuruşu kullanırken rakipleri 7,00 kullandı; Stuttgart ise maç başına 9,40 kullanıp rakiplerine 6,00 bıraktı. Maç toplamında Paderborn maçlarının %100'ü 13+ kale vuruşu ile bitti, Stuttgart maçlarında bu oran %60. Taç atışı tarafında Paderborn son 4 maçında maç başına 15,50 taç atışı kullanırken rakipleri 20,25 kullandı; Stuttgart ise maç başına 19,00 kullanıp rakiplerine 17,80 bıraktı. Maç toplamında Paderborn maçlarının %75'i 34+ taç atışı ile bitti, Stuttgart maçlarında bu oran %60. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 21,05; ev sahibi için 10,28, deplasman için 10,78. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 14,83; ev sahibi için 6,63, deplasman için 8,20. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 36,28; ev sahibi için 16,65, deplasman için 19,63. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
PaderbornvsStuttgart
10.10.2026 · 16:30Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026