

Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ferencváros | 10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | +14 | 26 | BGGGG |
| 2 | Beşiktaş | 8 | 7 | 0 | 1 | 15:4 | +11 | 21 | GGMGG |
| 3 | Benfica | 8 | 6 | 1 | 1 | 25:7 | +18 | 19 | BGGGG |
| 4 | RSC Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:7 | +8 | 16 | GGGMM |
| 5 | Jagiellonia Białystok | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | +7 | 13 | BGGMG |
| 6 | Omonia Nicosia | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | +6 | 13 | GMGGG |
| 7 | Salzburg | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:7 | +2 | 13 | BGGGM |
| 8 | CSKA Sofia | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 11 | BGMMM |
| 9 | Lech Poznań | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:10 | +5 | 10 | GGBMM |
| 10 | OFI | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:2 | +6 | 9 | GGGM |
| 11 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 | 9 | GGMG |
| 12 | Qarabağ | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 | 8 | GGBB |
| 13 | Juventus | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | 6 | GG |
| 14 | Bayer Leverkusen | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | 6 | GG |
| 15 | AFC Bournemouth | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | 6 | GG |
| 16 | Olympique Lyonnais | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 | 6 | GG |
| 17 | Olympiakos Piraeus | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 | GG |
| 18 | Sunderland | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 | GG |
| 19 | PAOK | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | +1 | 6 | GGMM |
| 20 | Hradec Králové | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | +1 | 6 | GGMM |
| 21 | Hajduk Split | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | GMGM |
| 22 | CS U Craiova | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | BGBM |
| 23 | Lillestrøm | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | BGMB |
| 24 | Sparta Praha | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 | 4 | GB |
| 25 | Union Saint-Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | 4 | GB |
| 26 | Egnatia Rrogozhinë | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 4 | MGBM |
| 27 | Paphos | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 4 | MGMB |
| 28 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 | 4 | BG |
| 29 | Dinamo Zagreb | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 | 4 | BG |
| 30 | FC Avan Academy | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | BGMM |
| 31 | Saburtalo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | BGMM |
| 32 | Thun | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:12 | -5 | 4 | GMMB |
| 33 | Sheriff | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 4 | BGMM |
| 34 | Crystal Palace | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 | 3 | GM |
| 35 | AC Milan | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | 3 | MG |
| 36 | Torreense | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | GM |
| 37 | AZ | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | MG |
| 38 | Red Star Belgrade | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | GM |
| 39 | Sint-Truiden | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | GM |
| 40 | Žilina | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | MG |
| 41 | Shamrock Rovers | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | GM |
| 42 | Víkingur Reykjavík | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | MG |
| 43 | Kauno Žalgiris | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 3 | MG |
| 44 | Viktoria Plzeň | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | MGMM |
| 45 | St. Gallen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | GM |
| 46 | Universitatea Cluj | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | BB |
| 47 | Dynamo Kyiv | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | BBMM |
| 48 | Twente | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | MB |
| 49 | KuPS | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | BM |
| 50 | Rangers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 51 | Real Sociedad | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 52 | Górnik Zabrze | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | MB |
| 53 | Hapoel Be'er Sheva | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 54 | Larne | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 55 | Levski Sofia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | MB |
| 56 | Lincoln Red Imps | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 57 | Aluminij | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | BM |
| 58 | Hammarby | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | BM |
| 59 | Sturm Graz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | BM |
| 60 | Hearts | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | -5 | 1 | MB |
| 61 | NEC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | -5 | 1 | MB |
| 62 | Derry City | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 0 | MM |
| 63 | Celta de Vigo | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | MM |
| 64 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | MM |
| 65 | Tromsø | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | MM |
| 66 | Midtjylland | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 | MM |
| 67 | AGF | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | MM |
| 68 | Olympique Marseille | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 69 | Vojvodina | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 70 | Mjällby | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | MM |
| 71 | Celtic | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 | MM |
| 72 | Celje | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | MM |
| 73 | Trabzonspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | MM |
| 74 | Kairat | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| 75 | KÍ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| 76 | Vestri | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 2,10 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %30 (3) |
| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,13 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 0,63 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 1,75 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %13 (1) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %50 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %38 (3) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,60 | 2,60 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,11 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,33 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,44 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %44 (4) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %22 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %33 (3) |
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Celje UEFA Avrupa Ligi | 72. | 3-0 | 1-0 |
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | 63. | 1-0 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 39. | 4-2 | 2-1 |
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 39. | 0-1 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 56. | 1-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 56. | 1-1 | 0-0 |
| 29.07.26 | Dış | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 74. | 0-1 | 0-1 |
| 22.07.26 | İç | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 74. | 1-0 | 1-0 |
| 26.02.26 | Dış | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 1-0 |
| 19.02.26 | İç | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Celtic UEFA Avrupa Ligi | 71. | 4-1 | 3-0 |
| 16.09.26 | Dış | AC Milan UEFA Avrupa Ligi | 35. | 2-0 | 1-0 |
| 27.08.26 | Dış | AGF UEFA Avrupa Ligi | 67. | 3-1 | 1-0 |
| 20.08.26 | İç | AGF UEFA Avrupa Ligi | 67. | 3-1 | 3-1 |
| 13.08.26 | Dış | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 60. | 1-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.08.26 | İç | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 60. | 6-1 | 3-0 |
| 30.07.26 | İç | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 45. | 5-0 | 1-0 |
| 23.07.26 | Dış | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 45. | 1-2 | 1-1 |
| 25.02.26 | Dış | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 1-1 |
| 17.02.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | 63. | 1-0 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 39. | 4-2 | 2-1 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 56. | 1-0 | 1-0 |
| 22.07.26 | İç | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 74. | 1-0 | 1-0 |
| 19.02.26 | İç | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 18.12.25 | İç | Raków Częstochowa UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 27.11.25 | İç | Dynamo Kyiv UEFA Konferans Ligi | 47. | 2-0 | 1-0 |
| 02.10.25 | İç | Mainz 05 UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | AC Milan UEFA Avrupa Ligi | 35. | 2-0 | 1-0 |
| 27.08.26 | Dış | AGF UEFA Avrupa Ligi | 67. | 3-1 | 1-0 |
| 13.08.26 | Dış | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 60. | 1-1 | 0-0 |
| 23.07.26 | Dış | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 45. | 1-2 | 1-1 |
| 25.02.26 | Dış | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 21.01.26 | Dış | Juventus UEFA Şampiyonlar Ligi | 13. | 0-2 | 0-0 |
| 25.11.25 | Dış | Ajax UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 1-0 |
| 21.10.25 | Dış | Newcastle United UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 0-1 |
| 30.09.25 | Dış | Chelsea UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Omonia NicosiaGenel | Omonia Nicosiaİç saha | BenficaGenel | BenficaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1008/8 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%252/8 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%131/8 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%131/8 | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%111/9 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%131/8 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| Omonia NicosiaGenel | Omonia Nicosiaİç saha | BenficaGenel | BenficaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%504/8 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%131/8 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%131/8 | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 275-90+ | 3toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 175-90+ | 4toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 145-60 | 260-75 | 475-90+ | 9toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 230-45+ | 245-60 | 260-75 | 375-90+ | 10toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Omonia Nicosia’nın hücumdaki yükselişi dikkat çekiyor; ancak savunmadaki gerileme, Benfica gibi üretken bir rakip karşısında ciddi sınav anlamına gelir. Benfica’nın gol çizgisi istikrarlı, savunması ise son dönemde eski sağlamlığında değil. Bu nedenle ev sahibi de oyunun içinde kalabilir. Benfica’nın hızlı başlangıçları, Omonia’nın ise maçın orta bölümündeki üretkenliği karşılaşmanın ritmini belirleyebilir. Son beş maçtaki toplam gol havası, son on maça göre hafifçe yukarı taşınmış durumda. Açıkçası iki kalede de hareket bekliyorum.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,90 | 2,85 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %5010/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %6513/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %5010/20 |
| 4+ gol | %404/10 | %357/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %204/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %7014/20 |
| İY 2+ gol | %303/10 | %306/20 |
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,80 | 4,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,80 | 6,10 |
| Maç başı toplam korner | 10,60 | 10,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 7 | 14 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,00 | -1,80 |
| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 4,38 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,60 | 6,25 |
| Maç başı toplam korner | 11,80 | 10,63 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 9 | 14 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 2 / 8 |
| Maç başı korner farkı | -1,40 | -1,88 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,00 | 6,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 4,00 |
| Maç başı toplam korner | 11,00 | 10,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 7 | 14 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,00 | +2,50 |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,60 | 5,78 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 5,78 |
| Maç başı toplam korner | 10,20 | 11,56 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 7 | 20 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 9 |
| Maç başı korner farkı | +1,00 | 0,00 |
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Celje UEFA Avrupa Ligi | 72. | 3-0 | 5-3 | 8 | 2-0 |
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | 63. | 1-0 | 3-11 | 14 | 3-4 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 39. | 4-2 | 5-6 | 11 | 1-1 |
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 39. | 0-1 | 1-6 | 7 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 56. | 1-0 | 10-3 | 13 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 56. | 1-1 | 2-7 | 9 | 2-2 |
| 29.07.26 | Dış | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 74. | 0-1 | 2-11 | 13 | 2-0 |
| 22.07.26 | İç | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 74. | 1-0 | 1-11 | 12 | 0-6 |
| 26.02.26 | Dış | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 7-1 | 8 | 4-1 |
| 19.02.26 | İç | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 7-2 | 9 | 3-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Celtic UEFA Avrupa Ligi | 71. | 4-1 | 8-6 | 14 | 5-3 |
| 16.09.26 | Dış | AC Milan UEFA Avrupa Ligi | 35. | 2-0 | 1-10 | 11 | 1-4 |
| 27.08.26 | Dış | AGF UEFA Avrupa Ligi | 67. | 3-1 | 4-3 | 7 | — |
| 20.08.26 | İç | AGF UEFA Avrupa Ligi | 67. | 3-1 | 11-1 | 12 | 6-0 |
| 13.08.26 | Dış | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 60. | 1-1 | 11-0 | 11 | 5-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.08.26 | İç | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 60. | 6-1 | 6-2 | 8 | 5-1 |
| 30.07.26 | İç | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 45. | 5-0 | 9-2 | 11 | 5-1 |
| 23.07.26 | Dış | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 45. | 1-2 | 5-6 | 11 | 1-3 |
| 25.02.26 | Dış | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 7-4 | 11 | 3-2 |
| 17.02.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 3-6 | 9 | 1-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | 63. | 1-0 | 3-11 | 14 | 3-4 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 39. | 4-2 | 5-6 | 11 | 1-1 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 56. | 1-0 | 10-3 | 13 | 1-2 |
| 22.07.26 | İç | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 74. | 1-0 | 1-11 | 12 | 0-6 |
| 19.02.26 | İç | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 7-2 | 9 | 3-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 18.12.25 | İç | Raków Częstochowa UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 1-1 | 2 | 1-1 |
| 27.11.25 | İç | Dynamo Kyiv UEFA Konferans Ligi | 47. | 2-0 | 4-8 | 12 | 2-4 |
| 02.10.25 | İç | Mainz 05 UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 4-8 | 12 | 1-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | AC Milan UEFA Avrupa Ligi | 35. | 2-0 | 1-10 | 11 | 1-4 |
| 27.08.26 | Dış | AGF UEFA Avrupa Ligi | 67. | 3-1 | 4-3 | 7 | — |
| 13.08.26 | Dış | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 60. | 1-1 | 11-0 | 11 | 5-0 |
| 23.07.26 | Dış | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 45. | 1-2 | 5-6 | 11 | 1-3 |
| 25.02.26 | Dış | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 7-4 | 11 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 21.01.26 | Dış | Juventus UEFA Şampiyonlar Ligi | 13. | 0-2 | 7-4 | 11 | 3-4 |
| 25.11.25 | Dış | Ajax UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 4-10 | 14 | 2-3 |
| 21.10.25 | Dış | Newcastle United UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 8-12 | 20 | 6-3 |
| 30.09.25 | Dış | Chelsea UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 5-3 | 8 | 1-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Omonia NicosiaGenel | Omonia Nicosiaİç saha | BenficaGenel | BenficaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%887/8 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%887/8 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 10+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%756/8 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%756/8 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%635/8 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%222/9 |
| Omonia NicosiaGenel | Omonia Nicosiaİç saha | BenficaGenel | BenficaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%756/8 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 4+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%635/8 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 5+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%383/8 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 6+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%444/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,40, ikinci yarı toplam 7,00 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 4 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,44, ikinci yarı toplam 5,44 (9 maç)
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00Kornerlerde maçın yükünü Benfica’nın taşıması beklenir.Portekiz ekibi son dönemde hem kendi kullandığı köşe vuruşlarında hem de rakibe verdiği alanı sınırlamada daha güçlü bir görüntü çiziyor; Omonia ise rakibine daha fazla korner bırakan tarafta kalıyor. İki takımın son beş maçtaki korner eğilimi, son on maçla karşılaştırıldığında istikrarını koruyor ve toplam hava hafifçe yükselmiş görünüyor. Benfica’nın kanat baskısı sürerse sayısal üstünlük kurabilir. Omonia içinse duran topları savunmak kadar, geçişlerde korner kazanacak kadar cesur çıkmak da önemli olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,80 | 10,45 |
| Ev sahibi beklenen | 4,40 | 4,15 |
| Deplasman beklenen | 6,40 | 6,30 |
| 9+ korner | %707/10 | %7515/20 |
| 10+ korner | %707/10 | %6012/20 |
| 11+ korner | %707/10 | %6012/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,40 | 4,42 |
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,00 | 2,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 3,10 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 5,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 5 / 0 | 18 / 3 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,88 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,40 | 3,00 |
| Maç başı toplam kart | 5,00 | 4,88 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 1 | 13 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 2 / 8 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,00 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 3,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 17 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,67 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 1,89 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 3,56 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 9 |
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Celje UEFA Avrupa Ligi | 72. | 3-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | 63. | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 39. | 4-2 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 39. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 56. | 1-0 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 56. | 1-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 29.07.26 | Dış | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 74. | 0-1 | 5-3 | 8 | 2-0 |
| 22.07.26 | İç | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 74. | 1-0 | 3-3 | 6 | 1-0 |
| 26.02.26 | Dış | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 19.02.26 | İç | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 4-4 | 8 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Celtic UEFA Avrupa Ligi | 71. | 4-1 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | AC Milan UEFA Avrupa Ligi | 35. | 2-0 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | AGF UEFA Avrupa Ligi | 67. | 3-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | AGF UEFA Avrupa Ligi | 67. | 3-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 60. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.08.26 | İç | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 60. | 6-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 30.07.26 | İç | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 45. | 5-0 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 23.07.26 | Dış | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 45. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 25.02.26 | Dış | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 17.02.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | 63. | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 39. | 4-2 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 56. | 1-0 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 22.07.26 | İç | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 74. | 1-0 | 3-3 | 6 | 1-0 |
| 19.02.26 | İç | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 4-4 | 8 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 18.12.25 | İç | Raków Częstochowa UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 27.11.25 | İç | Dynamo Kyiv UEFA Konferans Ligi | 47. | 2-0 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 02.10.25 | İç | Mainz 05 UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | AC Milan UEFA Avrupa Ligi | 35. | 2-0 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | AGF UEFA Avrupa Ligi | 67. | 3-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 60. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 23.07.26 | Dış | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 45. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 25.02.26 | Dış | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 21.01.26 | Dış | Juventus UEFA Şampiyonlar Ligi | 13. | 0-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 25.11.25 | Dış | Ajax UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 21.10.25 | Dış | Newcastle United UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 30.09.25 | Dış | Chelsea UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 5-4 | 9 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Omonia NicosiaGenel | Omonia Nicosiaİç saha | BenficaGenel | BenficaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%756/8 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 4+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%756/8 | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 5+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%635/8 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%222/9 |
| 6+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%504/8 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%222/9 |
| 7+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%252/8 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%111/9 |
| Omonia NicosiaGenel | Omonia Nicosiaİç saha | BenficaGenel | BenficaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%756/8 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 2+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%402/5S10%504/8 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 3+ | S5%00/5S10%404/10 | S5%402/5S10%383/8 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%222/9 |
| 4+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%252/8 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%222/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,60, ikinci yarı toplam 3,80 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,40, ikinci yarı toplam 2,20 (10 maç)
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00Kart tarafında sertlikten çok kontrollü bir mücadele havası öne çıkıyor.Omonia Nicosia’nın kendi gördüğü kartlar düşük seviyede kalırken rakiplerinin daha fazla cezalandırıldığı bir tablo var. Benfica’da da benzer biçimde ölçülü bir disiplin göze çarpıyor. Üstelik iki takımın kart eğilimi, son beş maçta son on maça göre aşağı yönlü. Bu durum hakemin oyunu sık sık bölmesinden ziyade, futbolcuların pozisyonları zamanında kesmeye çalışacağını düşündürüyor. Yine de Avrupa maçının gerilimi arttıkça özellikle geçişleri durdurmak için taktik fauller belirleyici olabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,50 | 4,50 |
| Ev sahibi beklenen | 1,00 | 2,10 |
| Deplasman beklenen | 2,50 | 2,40 |
| 4+ kart | %404/10 | %6513/20 |
| 5+ kart | %303/10 | %459/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %408/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %00/10 | %204/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,50 | 1,50 |
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,20 | 9,40 | 23,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,00 | 10,60 | 26,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,90 | 11,30 | 27,20 |
| İç saha · son 108 maç | — | — | — | — | 14,63 | 10,00 | 24,63 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%756/8 |
| 21+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%635/8 |
| 23+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%504/8 |
| 25+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%383/8 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%887/8 |
| 12+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%756/8 |
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%504/8 |
| 14+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%504/8 |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 18 (son 10: 40 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,60 | 10,60 | 21,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,80 | 11,40 | 24,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,10 | 10,00 | 22,10 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 13,78 | 10,89 | 24,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 21+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 23+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 25+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 12+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 13+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 14+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%676/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 15 (son 10: 29 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 8,40 | 17,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,60 | 8,40 | 14,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,60 | 7,90 | 15,50 |
| İç saha · son 107 maç | — | — | — | — | 5,57 | 7,71 | 13,29 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%574/7 |
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%433/7 |
| 16+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%433/7 |
| 18+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%141/7 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%433/7 |
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%141/7 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%141/7 |
| 9+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%141/7 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 9 (son 10: 22 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 5,40 | 9,20 | 14,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 6,80 | 14,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,40 | 7,10 | 13,50 |
| Dış saha · son 108 maç | — | — | — | — | 7,00 | 6,25 | 13,25 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%756/8 |
| 14+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%504/8 |
| 16+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%252/8 |
| 18+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/8 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%756/8 |
| 7+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%635/8 |
| 8+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%635/8 |
| 9+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%252/8 |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 14 (son 10: 17 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,00 | 17,60 | 34,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 19,60 | 17,20 | 36,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,00 | 18,90 | 38,90 |
| İç saha · son 108 maç | — | — | — | — | 19,13 | 18,88 | 38,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 25+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%887/8 |
| 28+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%756/8 |
| 31+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%635/8 |
| 34+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%635/8 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%887/8 |
| 13+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%635/8 |
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%635/8 |
| 17+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%635/8 |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 25 (son 10: 62 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,60 | 13,20 | 25,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,20 | 15,20 | 27,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,80 | 13,80 | 29,60 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 13,89 | 16,11 | 30,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 25+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 28+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 31+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%565/9 |
| 34+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%222/9 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 13+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 15+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 17+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%444/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 18 (son 10: 46 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Celje UEFA Avrupa Ligi | 3-0 | 9-9 | 13-7 | 9-16 |
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | 1-0 | 15-4 | 6-3 | 12-15 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 4-2 | 12-10 | 12-8 | 25-26 |
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden UEFA Avrupa Ligi | 0-1 | 13-9 | 10-10 | 18-18 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 1-0 | 22-15 | 3-14 | 21-13 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 23-15 | 12-10 | 22-17 |
| 29.07.26 | Dış | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 25-15 | — | 27-35 |
| 22.07.26 | İç | Kairat UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-0 | 11-13 | — | 12-16 |
| 26.02.26 | Dış | Rijeka UEFA Konferans Ligi | 1-3 | 9-12 | 9-7 | 26-17 |
| 19.02.26 | İç | Rijeka UEFA Konferans Ligi | 0-1 | 20-11 | 5-11 | 28-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Celtic UEFA Avrupa Ligi | 4-1 | 6-9 | 4-10 | 10-11 |
| 16.09.26 | Dış | AC Milan UEFA Avrupa Ligi | 2-0 | 14-12 | 11-6 | 5-13 |
| 27.08.26 | Dış | AGF UEFA Avrupa Ligi | 3-1 | 11-9 | 6-8 | 9-13 |
| 20.08.26 | İç | AGF UEFA Avrupa Ligi | 3-1 | 17-10 | 3-11 | 22-16 |
| 13.08.26 | Dış | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 5-13 | 3-11 | 17-13 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 06.08.26 | İç | Hearts UEFA Avrupa Ligi | 6-1 | 12-12 | 4-4 | 20-5 |
| 30.07.26 | İç | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 5-0 | 12-5 | — | 26-17 |
| 23.07.26 | Dış | St. Gallen UEFA Avrupa Ligi | 1-2 | 15-13 | — | 18-28 |
| 25.02.26 | Dış | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-2 | 19-10 | 8-5 | 12-9 |
| 17.02.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 10-7 | 9-5 | 19-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00Serbest vuruş, kale vuruşu ve taçlarda maçın akışı iki farklı karakter gösterebilir.Omonia Nicosia serbest vuruşlarda istikrarlı kalırken Benfica’nın bu alandaki üretimi son dönemde geriliyor. Kale vuruşlarında ev sahibinin eğilimi yükselişte, Benfica ise düşüş yaşıyor; bu da Omonia’nın geriden oyun kurma isteğine işaret ediyor. Taç atışlarında ise iki tarafın yönü aşağıda. Bence topun kenarlara sıkıştığı, oyunun zaman zaman durduğu ama genel resimde ev sahibinin geriden çıkışlarının daha görünür olduğu bir karşılaşma izleyebiliriz.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 22,40 | 24,65 |
| Ev sahibi | 12,40 | 12,95 |
| Deplasman | 10,00 | 11,70 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,90 | 14,50 |
| Ev sahibi | 9,00 | 7,35 |
| Deplasman | 6,90 | 7,15 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 30,20 | 34,25 |
| Ev sahibi | 15,10 | 16,90 |
| Deplasman | 15,10 | 17,35 |
Omonia NicosiavsBenfica
22.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 22.10.2026
Omonia Nicosia - Benfica bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.