

HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ferencváros | 10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | +14 | 26 | BGGGG |
| 2 | Beşiktaş | 8 | 7 | 0 | 1 | 15:4 | +11 | 21 | GGMGG |
| 3 | Benfica | 8 | 6 | 1 | 1 | 25:7 | +18 | 19 | BGGGG |
| 4 | RSC Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:7 | +8 | 16 | GGGMM |
| 5 | Jagiellonia Białystok | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | +7 | 13 | BGGMG |
| 6 | Omonia Nicosia | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | +6 | 13 | GMGGG |
| 7 | Salzburg | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:7 | +2 | 13 | BGGGM |
| 8 | CSKA Sofia | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 11 | BGMMM |
| 9 | Lech Poznań | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:10 | +5 | 10 | GGBMM |
| 10 | OFI | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:2 | +6 | 9 | GGGM |
| 11 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 | 9 | GGMG |
| 12 | Qarabağ | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 | 8 | GGBB |
| 13 | Juventus | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | 6 | GG |
| 14 | Bayer Leverkusen | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | 6 | GG |
| 15 | AFC Bournemouth | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | 6 | GG |
| 16 | Olympique Lyonnais | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 | 6 | GG |
| 17 | Olympiakos Piraeus | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 | GG |
| 18 | Sunderland | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 | GG |
| 19 | PAOK | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | +1 | 6 | GGMM |
| 20 | Hradec Králové | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | +1 | 6 | GGMM |
| 21 | Hajduk Split | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | GMGM |
| 22 | CS U Craiova | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | BGBM |
| 23 | Lillestrøm | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | BGMB |
| 24 | Sparta Praha | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 | 4 | GB |
| 25 | Union Saint-Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | 4 | GB |
| 26 | Egnatia Rrogozhinë | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 4 | MGBM |
| 27 | Paphos | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 4 | MGMB |
| 28 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 | 4 | BG |
| 29 | Dinamo Zagreb | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 | 4 | BG |
| 30 | FC Avan Academy | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | BGMM |
| 31 | Saburtalo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | BGMM |
| 32 | Thun | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:12 | -5 | 4 | GMMB |
| 33 | Sheriff | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 4 | BGMM |
| 34 | Crystal Palace | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 | 3 | GM |
| 35 | AC Milan | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | 3 | MG |
| 36 | Torreense | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | GM |
| 37 | AZ | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | MG |
| 38 | Red Star Belgrade | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | GM |
| 39 | Sint-Truiden | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | GM |
| 40 | Žilina | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | MG |
| 41 | Shamrock Rovers | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | GM |
| 42 | Víkingur Reykjavík | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | MG |
| 43 | Kauno Žalgiris | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 3 | MG |
| 44 | Viktoria Plzeň | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | MGMM |
| 45 | St. Gallen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | GM |
| 46 | Universitatea Cluj | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | BB |
| 47 | Dynamo Kyiv | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | BBMM |
| 48 | Twente | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | MB |
| 49 | KuPS | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | BM |
| 50 | Rangers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 51 | Real Sociedad | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 52 | Górnik Zabrze | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | MB |
| 53 | Hapoel Be'er Sheva | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 54 | Larne | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 55 | Levski Sofia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | MB |
| 56 | Lincoln Red Imps | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 57 | Aluminij | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | BM |
| 58 | Hammarby | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | BM |
| 59 | Sturm Graz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | BM |
| 60 | Hearts | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | -5 | 1 | MB |
| 61 | NEC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | -5 | 1 | MB |
| 62 | Derry City | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 0 | MM |
| 63 | Celta de Vigo | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | MM |
| 64 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | MM |
| 65 | Tromsø | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | MM |
| 66 | Midtjylland | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 | MM |
| 67 | AGF | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | MM |
| 68 | Olympique Marseille | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 69 | Vojvodina | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 70 | Mjällby | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | MM |
| 71 | Celtic | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 | MM |
| 72 | Celje | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | MM |
| 73 | Trabzonspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | MM |
| 74 | Kairat | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| 75 | KÍ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| 76 | Vestri | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Eintracht Frankfurt | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:16 | -6 | 8 | MGBMG |
| 12 | Köln | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | MBMGM |
| 13 | Stuttgart | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:10 | -2 | 6 | GMMGM |
| 14 | Hoffenheim | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:14 | -3 | 6 | MGMMG |
| 15 | Schalke 04 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 5 | BGBMM |
| 16 | Paderborn | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | -4 | 5 | MMGMB |
| 17 | Union Berlin | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:17 | -12 | 5 | MMMGB |
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympique Lyonnais | 7 | 4 | 2 | 1 | 13:5 | +8 | 14 | GBGMG |
| 2 | PSG | 7 | 4 | 2 | 1 | 14:9 | +5 | 14 | MGGGG |
| 3 | Paris | 7 | 4 | 2 | 1 | 12:7 | +5 | 14 | GBGMG |
| 4 | Lille | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:5 | +5 | 14 | GGMGB |
| 5 | Monaco | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:6 | +4 | 14 | GBGBM |
| 6 | Rennes | 7 | 4 | 1 | 2 | 15:14 | +1 | 13 | GGMGM |
| 7 | Lorient | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 11 | GBMGG |
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 2,40 | 2,30 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 3,70 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 3,40 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,40 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 1,90 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %30 (3) |
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Borussia M'gladbach Almanya Bundesliga | — | 2-1 | 1-0 |
| 15.10.26 | İç | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 2-3 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Hamburger SV Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 1-1 |
| 20.09.26 | Dış | Paderborn Almanya Bundesliga | 16. | 1-3 | 0-2 |
| 17.09.26 | Dış | OFI UEFA Avrupa Ligi | 10. | 0-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 12.09.26 | İç | Stuttgart Almanya Bundesliga | 13. | 2-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Köln Almanya Bundesliga | 12. | 2-3 | 1-0 |
| 16.05.26 | Dış | Borussia M'gladbach Almanya Bundesliga | — | 0-4 | 0-2 |
| 09.05.26 | İç | Werder Bremen Almanya Bundesliga | — | 1-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 2-1 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | 34. | 3-2 | 2-0 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 4-0 | 2-0 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | 4. | 2-1 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 3. | 0-0 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | — | 3-1 | 2-1 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | — | 1-1 | 0-0 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 0-2 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 2-3 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Hamburger SV Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 1-1 |
| 12.09.26 | İç | Stuttgart Almanya Bundesliga | 13. | 2-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 1-0 |
| 09.05.26 | İç | Werder Bremen Almanya Bundesliga | — | 1-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.05.26 | İç | Stuttgart Almanya Bundesliga | 13. | 3-3 | 2-1 |
| 18.04.26 | İç | Borussia Dortmund Almanya Bundesliga | — | 2-1 | 1-0 |
| 04.04.26 | İç | Mainz 05 Almanya Bundesliga | — | 1-2 | 1-1 |
| 14.03.26 | İç | Wolfsburg Almanya Bundesliga | — | 1-1 | 0-0 |
| 28.02.26 | İç | St. Pauli Almanya Bundesliga | — | 0-1 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 0-1 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | 4. | 2-1 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 3. | 0-0 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 0-0 |
| 18.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 04.08.26 | Dış | Sparta Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | 24. | 1-2 | 1-0 |
| 10.05.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 0-1 |
| 19.04.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 2. | 2-1 | 2-0 |
| 05.04.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | — | 0-0 | 0-0 |
| 15.03.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | — | 0-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Yediği | 10-15 | 215-30 | 130-45+ | 245-60 | 260-75 | 475-90+ | 12toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 275-90+ | 6toplam |
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 130-45+ | 445-60 | 560-75 | 875-90+ | 23toplam |
| Yediği | 00-15 | 315-30 | 230-45+ | 145-60 | 260-75 | 275-90+ | 10toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Hoffenheim’ın son dönemdeki gol yapısı istikrarlı olsa da savunmada açık verme eğilimi dikkat çekiyor. Lyon ise hem hücumda hem savunmada yükseliş gösteriyor; bu, deplasmanda daha cesur ve akıcı bir oyun izletebilir. İki takımın son maçlarında karşılıklı goller sık görülürken, toplam gol beklentisi de yüksek seyrediyor. Hoffenheim’ın en etkili olduğu bölüm ikinci yarının başları, Lyon’un ise maçın son bölümü. Bu nedenle oyun ilerledikçe tempo artabilir, özellikle erken gelen bir gol karşılaşmayı iyice açabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,70 | 3,30 |
| Karşılıklı gol | %808/10 | %7014/20 |
| 2+ gol | %10010/10 | %9018/20 |
| 3+ gol | %909/10 | %7515/20 |
| 4+ gol | %505/10 | %459/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %255/20 |
| İY 1+ gol | %909/10 | %8016/20 |
| İY 2+ gol | %606/10 | %459/20 |
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,60 | 7,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 10,80 | 11,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 9 | 13 / 9 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,40 | +3,00 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,40 | 7,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 3,90 |
| Maç başı toplam korner | 11,60 | 11,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 10 | 20 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,20 | +3,90 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,40 | 4,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,60 | 6,00 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 10,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 8 | 14 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -3,20 | -1,60 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,20 | 4,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,20 | 5,70 |
| Maç başı toplam korner | 8,40 | 10,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 3 | 18 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | -1,00 |
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Borussia M'gladbach Almanya Bundesliga | — | 2-1 | 6-3 | 9 | 1-2 |
| 15.10.26 | İç | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 2-3 | 7-5 | 12 | 2-2 |
| 10.10.26 | İç | Hamburger SV Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 7-3 | 10 | 3-0 |
| 20.09.26 | Dış | Paderborn Almanya Bundesliga | 16. | 1-3 | 5-6 | 11 | 0-5 |
| 17.09.26 | Dış | OFI UEFA Avrupa Ligi | 10. | 0-2 | 8-4 | 12 | 3-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.09.26 | İç | Stuttgart Almanya Bundesliga | 13. | 2-1 | 5-7 | 12 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 10-3 | 13 | 3-2 |
| 29.08.26 | Dış | Köln Almanya Bundesliga | 12. | 2-3 | 7-6 | 13 | 1-2 |
| 16.05.26 | Dış | Borussia M'gladbach Almanya Bundesliga | — | 0-4 | 9-2 | 11 | 3-2 |
| 09.05.26 | İç | Werder Bremen Almanya Bundesliga | — | 1-0 | 8-3 | 11 | 6-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 1-9 | 10 | 1-1 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | 34. | 3-2 | 5-3 | 8 | 3-0 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 4-7 | 11 | 0-6 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 4-0 | 3-8 | 11 | 3-4 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | 4. | 2-1 | 4-6 | 10 | 3-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 3. | 0-0 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | — | 3-1 | 9-5 | 14 | 8-2 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | — | 1-1 | 5-5 | 10 | 2-4 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 5-7 | 12 | 3-4 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 5-6 | 11 | 3-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 2-3 | 7-5 | 12 | 2-2 |
| 10.10.26 | İç | Hamburger SV Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 7-3 | 10 | 3-0 |
| 12.09.26 | İç | Stuttgart Almanya Bundesliga | 13. | 2-1 | 5-7 | 12 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 10-3 | 13 | 3-2 |
| 09.05.26 | İç | Werder Bremen Almanya Bundesliga | — | 1-0 | 8-3 | 11 | 6-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.05.26 | İç | Stuttgart Almanya Bundesliga | 13. | 3-3 | 4-5 | 9 | 1-0 |
| 18.04.26 | İç | Borussia Dortmund Almanya Bundesliga | — | 2-1 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 04.04.26 | İç | Mainz 05 Almanya Bundesliga | — | 1-2 | 7-3 | 10 | 5-0 |
| 14.03.26 | İç | Wolfsburg Almanya Bundesliga | — | 1-1 | 16-4 | 20 | 8-1 |
| 28.02.26 | İç | St. Pauli Almanya Bundesliga | — | 0-1 | 10-3 | 13 | 4-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 4-7 | 11 | 0-6 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | 4. | 2-1 | 4-6 | 10 | 3-4 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 3. | 0-0 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 5-6 | 11 | 3-3 |
| 18.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 0-3 | 3 | 0-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.08.26 | Dış | Sparta Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | 24. | 1-2 | 9-6 | 15 | 1-2 |
| 10.05.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 8-7 | 15 | 3-2 |
| 19.04.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 2. | 2-1 | 5-13 | 18 | 5-8 |
| 05.04.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | — | 0-0 | 7-3 | 10 | 4-2 |
| 15.03.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | — | 0-0 | 2-2 | 4 | 2-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 5+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,90, ikinci yarı toplam 7,50 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,50, ikinci yarı toplam 4,90 (10 maç)
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00Kornerlerde Hoffenheim’ın belirgin bir üstünlük kurması beklenebilir.Ev sahibi son dönemde maç başına 6.6 korner üreterek kanat kullanımını ve rakip yarı sahadaki baskısını gösteriyor. Lyon’un kendi korner üretimi 3.4 seviyesinde kalırken, rakiplerine daha fazla korner verdiği görülüyor. Buna rağmen iki takımın da korner eğilimi istikrarlı; son dönem toplamı, daha geniş maç aralığına göre hafifçe gerilemiş durumda. Benim gözüme çarpan, Hoffenheim öne geçse bile hücum baskısını tamamen bırakmayacak olması. Lyon geriye düşerse kenarlardan gelerek bu sayıyı dengeleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,40 | 10,90 |
| Ev sahibi beklenen | 6,60 | 6,60 |
| Deplasman beklenen | 3,80 | 4,30 |
| 9+ korner | %909/10 | %9018/20 |
| 10+ korner | %808/10 | %8517/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %6513/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,30 | 4,70 |
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 4,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 10 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 13 / 1 | 26 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 4,20 | 4,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 13 / 1 | 23 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 3,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 1 | 14 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 2,70 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 2 | 8 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 13 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Borussia M'gladbach Almanya Bundesliga | — | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 15.10.26 | İç | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 2-3 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Hamburger SV Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 3-0 | 3 | 1-0 |
| 20.09.26 | Dış | Paderborn Almanya Bundesliga | 16. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | OFI UEFA Avrupa Ligi | 10. | 0-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.09.26 | İç | Stuttgart Almanya Bundesliga | 13. | 2-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Köln Almanya Bundesliga | 12. | 2-3 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | Borussia M'gladbach Almanya Bundesliga | — | 0-4 | 6-4 | 10 | 1-0 |
| 09.05.26 | İç | Werder Bremen Almanya Bundesliga | — | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 2-4 | 6 | 1-0 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | 34. | 3-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 4-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | 4. | 2-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 3. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | — | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | — | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 2-3 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Hamburger SV Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 3-0 | 3 | 1-0 |
| 12.09.26 | İç | Stuttgart Almanya Bundesliga | 13. | 2-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund Almanya Bundesliga | — | 2-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 09.05.26 | İç | Werder Bremen Almanya Bundesliga | — | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.05.26 | İç | Stuttgart Almanya Bundesliga | 13. | 3-3 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 18.04.26 | İç | Borussia Dortmund Almanya Bundesliga | — | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 04.04.26 | İç | Mainz 05 Almanya Bundesliga | — | 1-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 14.03.26 | İç | Wolfsburg Almanya Bundesliga | — | 1-1 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 28.02.26 | İç | St. Pauli Almanya Bundesliga | — | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | 4. | 2-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 3. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 18.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.08.26 | Dış | Sparta Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | 24. | 1-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 2-6 | 8 | 0-1 |
| 19.04.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 2. | 2-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 05.04.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | — | 0-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 15.03.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | — | 0-0 | 3-3 | 6 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,30, ikinci yarı toplam 3,10 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 2,60 (10 maç)
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00Kart tarafında dengeli ama sertleşmeye açık bir karşılaşma havası var.Hoffenheim’ın kart eğilimi istikrarlı, Lyon’da ise son maçlarda yükseliş görülüyor. Birleşik beklenti 4.2 kart civarında ve bu değer daha uzun dönemdeki 4.1 seviyesinin biraz üzerinde. Yani mücadele dozunun düşmesi kolay görünmüyor. Hoffenheim rakibin geçişlerini kesmek için daha fazla faul yapabilir; Lyon da yükselen savunma sertliğiyle buna karşılık verebilir. Özellikle maçın dengesi bozulursa itirazlar, geciken müdahaleler ve taktik fauller kart trafiğini artırabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,20 | 4,10 |
| Ev sahibi beklenen | 2,60 | 2,50 |
| Deplasman beklenen | 1,60 | 1,60 |
| 4+ kart | %707/10 | %6012/20 |
| 5+ kart | %505/10 | %408/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %255/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %303/10 | %255/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,20 | 1,25 |
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 15,80 | 26,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,40 | 12,20 | 20,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,00 | 14,00 | 23,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,20 | 12,70 | 20,90 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 23+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 25+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 20 (son 10: 31 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,00 | 9,40 | 22,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,80 | 13,00 | 27,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,00 | 10,50 | 24,50 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,50 | 11,70 | 25,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 27+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 11+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 14 (son 10: 32 / 14) · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 (son 10: 8 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 5,60 | 7,80 | 13,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,40 | 10,00 | 16,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 5,70 | 9,40 | 15,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 5,60 | 9,60 | 15,20 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 16+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 8+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 (son 10: 28 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 5,60 | 12,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 6,20 | 13,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,30 | 7,50 | 14,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,50 | 6,20 | 13,70 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 14 / 9 (son 10: 23 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 21,20 | 19,20 | 40,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 21,80 | 23,00 | 44,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,80 | 20,10 | 41,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 22,50 | 23,20 | 45,70 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 35+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 38+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 41+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 44+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 19+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 21+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 37 (son 10: 54 / 35) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,60 | 21,40 | 41,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,00 | 22,40 | 40,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,40 | 18,10 | 36,50 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,40 | 20,70 | 39,10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 35+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 38+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 41+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 44+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 23+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 49 / 31 (son 10: 49 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Borussia M'gladbach Almanya Bundesliga | 2-1 | 13-13 | 5-6 | 21-25 |
| 15.10.26 | İç | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2-3 | 8-18 | 7-7 | 13-25 |
| 10.10.26 | İç | Hamburger SV Almanya Bundesliga | 2-3 | 16-11 | 7-4 | 25-17 |
| 20.09.26 | Dış | Paderborn Almanya Bundesliga | 1-3 | 6-14 | 4-9 | 23-14 |
| 17.09.26 | Dış | OFI UEFA Avrupa Ligi | 0-2 | 8-23 | 5-13 | 24-15 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 12.09.26 | İç | Stuttgart Almanya Bundesliga | 2-1 | 8-15 | 5-11 | 19-29 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund Almanya Bundesliga | 2-3 | 7-13 | 4-9 | 28-26 |
| 29.08.26 | Dış | Köln Almanya Bundesliga | 2-3 | 10-14 | 8-12 | 21-17 |
| 16.05.26 | Dış | Borussia M'gladbach Almanya Bundesliga | 0-4 | 11-15 | 3-4 | 20-15 |
| 09.05.26 | İç | Werder Bremen Almanya Bundesliga | 1-0 | 3-4 | 9-19 | 24-18 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 2-1 | 14-6 | 6-8 | 17-19 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | 3-2 | 10-4 | 9-4 | 14-17 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 1-2 | 13-12 | 7-7 | 22-19 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4-0 | 14-13 | 8-5 | 25-23 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | 2-1 | 14-12 | 5-4 | 20-29 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 0-0 | 19-13 | 3-6 | 16-22 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 3-1 | 8-11 | 7-11 | 16-9 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 1-1 | 16-7 | 11-10 | 20-8 |
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-2 | 17-12 | 4-10 | 18-16 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 2-0 | 15-15 | 13-10 | 16-19 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00Bu maçın duran top ve oyun dışı istatistiklerinde belirgin bir hareketlilik var.Serbest vuruşlarda toplam beklenti 24.2 seviyesinde; Hoffenheim’ın eğilimi yükselişte, Lyon’unki ise istikrarlı. Kale vuruşlarında 13 toplamı, iki takımın da oyunu zaman zaman geriden kuracağını düşündürüyor ve bu alandaki yönelimler değişmiyor. Taç atışlarında ise toplam 40.7 ile geniş alanda oynanan, kenarları kullanan bir mücadele havası var. Hoffenheim’ın serbest vuruşlardaki yükselişi dikkat çekerken, diğer iki başlıkta tarafların istikrarlı görüntüsü maç akışının genel karakterini koruyabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 24,20 | 23,75 |
| Ev sahibi | 9,80 | 9,75 |
| Deplasman | 14,40 | 14,00 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 13,00 | 14,95 |
| Ev sahibi | 5,60 | 6,60 |
| Deplasman | 7,40 | 8,35 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 40,70 | 39,20 |
| Ev sahibi | 21,30 | 19,95 |
| Deplasman | 19,40 | 19,25 |
HoffenheimvsOlympique Lyonnais
22.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 22.10.2026
Hoffenheim - Olympique Lyonnais bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.