

Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ferencváros | 10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | +14 | 26 | BGGGG |
| 2 | Beşiktaş | 8 | 7 | 0 | 1 | 15:4 | +11 | 21 | GGMGG |
| 3 | Benfica | 8 | 6 | 1 | 1 | 25:7 | +18 | 19 | BGGGG |
| 4 | RSC Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:7 | +8 | 16 | GGGMM |
| 5 | Jagiellonia Białystok | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | +7 | 13 | BGGMG |
| 6 | Omonia Nicosia | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | +6 | 13 | GMGGG |
| 7 | Salzburg | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:7 | +2 | 13 | BGGGM |
| 8 | CSKA Sofia | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 11 | BGMMM |
| 9 | Lech Poznań | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:10 | +5 | 10 | GGBMM |
| 10 | OFI | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:2 | +6 | 9 | GGGM |
| 11 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 | 9 | GGMG |
| 12 | Qarabağ | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 | 8 | GGBB |
| 13 | Juventus | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | 6 | GG |
| 14 | Bayer Leverkusen | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | 6 | GG |
| 15 | AFC Bournemouth | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | 6 | GG |
| 16 | Olympique Lyonnais | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 | 6 | GG |
| 17 | Olympiakos Piraeus | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 | GG |
| 18 | Sunderland | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 | GG |
| 19 | PAOK | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | +1 | 6 | GGMM |
| 20 | Hradec Králové | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | +1 | 6 | GGMM |
| 21 | Hajduk Split | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | GMGM |
| 22 | CS U Craiova | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | BGBM |
| 23 | Lillestrøm | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | BGMB |
| 24 | Sparta Praha | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 | 4 | GB |
| 25 | Union Saint-Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | 4 | GB |
| 26 | Egnatia Rrogozhinë | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 4 | MGBM |
| 27 | Paphos | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 4 | MGMB |
| 28 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 | 4 | BG |
| 29 | Dinamo Zagreb | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 | 4 | BG |
| 30 | FC Avan Academy | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | BGMM |
| 31 | Saburtalo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | BGMM |
| 32 | Thun | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:12 | -5 | 4 | GMMB |
| 33 | Sheriff | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 4 | BGMM |
| 34 | Crystal Palace | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 | 3 | GM |
| 35 | AC Milan | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | 3 | MG |
| 36 | Torreense | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | GM |
| 37 | AZ | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | MG |
| 38 | Red Star Belgrade | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | GM |
| 39 | Sint-Truiden | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | GM |
| 40 | Žilina | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | MG |
| 41 | Shamrock Rovers | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | GM |
| 42 | Víkingur Reykjavík | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | MG |
| 43 | Kauno Žalgiris | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 3 | MG |
| 44 | Viktoria Plzeň | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | MGMM |
| 45 | St. Gallen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | GM |
| 46 | Universitatea Cluj | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | BB |
| 47 | Dynamo Kyiv | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | BBMM |
| 48 | Twente | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | MB |
| 49 | KuPS | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | BM |
| 50 | Rangers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 51 | Real Sociedad | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 52 | Górnik Zabrze | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | MB |
| 53 | Hapoel Be'er Sheva | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 54 | Larne | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 55 | Levski Sofia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | MB |
| 56 | Lincoln Red Imps | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 57 | Aluminij | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | BM |
| 58 | Hammarby | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | BM |
| 59 | Sturm Graz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | BM |
| 60 | Hearts | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | -5 | 1 | MB |
| 61 | NEC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | -5 | 1 | MB |
| 62 | Derry City | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 0 | MM |
| 63 | Celta de Vigo | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | MM |
| 64 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | MM |
| 65 | Tromsø | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | MM |
| 66 | Midtjylland | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 | MM |
| 67 | AGF | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | MM |
| 68 | Olympique Marseille | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 69 | Vojvodina | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 70 | Mjällby | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | MM |
| 71 | Celtic | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 | MM |
| 72 | Celje | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | MM |
| 73 | Trabzonspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | MM |
| 74 | Kairat | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| 75 | KÍ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| 76 | Vestri | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Rennes | 7 | 4 | 1 | 2 | 15:14 | +1 | 13 | GGMGM |
| 7 | Lorient | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 11 | GBMGG |
| 8 | Lens | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:11 | +3 | 10 | MBMGG |
| 9 | Olympique Marseille | 7 | 3 | 0 | 4 | 14:10 | +4 | 9 | MMMGG |
| 10 | Brest | 7 | 2 | 3 | 2 | 13:10 | +3 | 9 | GMMGB |
| 11 | Toulouse | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | 9 | MBGBG |
| 12 | Auxerre | 7 | 3 | 0 | 4 | 11:17 | -6 | 9 | MGGMG |
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,40 | 0,80 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,20 |
| Maç başı toplam gol | 1,60 | 2,00 |
| Karşılıklı gol | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %80 (4) | %60 (6) |
| Son 55 maç | Son 107 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 0,40 | 0,43 |
| Maç başı toplam gol | 1,40 | 1,43 |
| Karşılıklı gol | %0 (0) | %14 (1) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %57 (4) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %57 (4) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,40 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %30 (3) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | AFC Bournemouth UEFA Avrupa Ligi | 15. | 0-3 | 0-1 |
| 16.09.26 | İç | Rennes UEFA Avrupa Ligi | 28. | 0-0 | 0-0 |
| 11.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 05.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 0-2 |
| 28.07.26 | Dış | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 60. | 2-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 21.07.26 | İç | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 60. | 4-0 | 1-0 |
| 29.01.26 | İç | Brann UEFA Avrupa Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord UEFA Avrupa Ligi | — | 0-3 | 0-1 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | 38. | 0-1 | 0-0 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | — | 5-2 | 2-1 |
| 15.10.26 | İç | Olympiakos Piraeus UEFA Avrupa Ligi | 17. | 0-1 | 0-1 |
| 11.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 1-4 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.09.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 0-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | — | 2-3 | 1-2 |
| 30.08.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | — | 0-2 | 0-1 |
| 21.08.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 3-1 | 2-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Rennes UEFA Avrupa Ligi | 28. | 0-0 | 0-0 |
| 11.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 21.07.26 | İç | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 60. | 4-0 | 1-0 |
| 29.01.26 | İç | Brann UEFA Avrupa Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | 38. | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.11.25 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 0-0 | 0-0 |
| 02.10.25 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | 50. | 2-1 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | — | 5-2 | 2-1 |
| 11.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 1-4 | 1-1 |
| 11.09.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 0-1 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | — | 0-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 10.05.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | — | 1-0 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | Nantes Fransa Ligue 1 | — | 0-3 | 0-0 |
| 18.04.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 7. | 0-2 | 0-1 |
| 05.04.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 0-0 |
| 07.03.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 11. | 1-0 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Sturm GrazGenel | Sturm Grazİç saha | Olympique MarseilleGenel | Olympique MarseilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%715/7 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%292/7 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%292/7 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%141/7 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/7 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| Sturm GrazGenel | Sturm Grazİç saha | Olympique MarseilleGenel | Olympique MarseilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%292/7 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%141/7 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/7 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/7 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/7 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Yediği | 10-15 | 015-30 | 230-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 6toplam |
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 360-75 | 175-90+ | 9toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 145-60 | 360-75 | 375-90+ | 12toplam |
| Yediği | 40-15 | 115-30 | 130-45+ | 445-60 | 360-75 | 375-90+ | 16toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45Bu maçta gol tarafında iki farklı hikâye var.Sturm Graz’ın son dönemde hem üretimi hem de maçların genel gol seviyesi aşağı doğru gidiyor; iç sahada da oyun daha kontrollü bir çizgide. Buna karşılık Marseille hücumda istikrarlı, maçları hareketlendiren bir takım görüntüsünde. Savunma tarafındaki yükselişleri ise rakibe kolay fırsat bırakmayabileceklerini gösteriyor. Açıkçası karşılaşmanın kaderi, Sturm Graz’ın kendi sahasında ne kadar cesur oynayacağına bağlı. Marseille tempoyu eline alırsa pozisyon sayısı artabilir, fakat ev sahibinin düşen gol ritmi nedeniyle maçın uzun bölümleri dengeli ve temkinli geçebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,60 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %303/10 | %306/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %7014/20 |
| 3+ gol | %404/10 | %5010/20 |
| 4+ gol | %202/10 | %306/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %505/10 | %5511/20 |
| İY 2+ gol | %303/10 | %306/20 |
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 3,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,80 | 6,20 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 9,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 16 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | -2,50 |
| Son 55 maç | Son 107 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,00 | 4,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,20 | 6,00 |
| Maç başı toplam korner | 11,20 | 10,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 6 | 16 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 3 / 7 |
| Maç başı korner farkı | -1,20 | -2,00 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,60 | 4,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,80 | 4,60 |
| Maç başı toplam korner | 8,40 | 9,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 6 | 15 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,80 | +0,10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,60 | 4,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,80 | 3,40 |
| Maç başı toplam korner | 8,40 | 8,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 6 | 15 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,80 | +1,40 |
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | AFC Bournemouth UEFA Avrupa Ligi | 15. | 0-3 | 3-7 | 10 | 1-1 |
| 16.09.26 | İç | Rennes UEFA Avrupa Ligi | 28. | 0-0 | 5-4 | 9 | 1-4 |
| 11.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 7-6 | 13 | 2-3 |
| 05.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 2-4 | 6 | 0-3 |
| 28.07.26 | Dış | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 60. | 2-0 | 2-8 | 10 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 21.07.26 | İç | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 60. | 4-0 | 4-12 | 16 | 1-4 |
| 29.01.26 | İç | Brann UEFA Avrupa Ligi | — | 1-0 | 2-4 | 6 | 2-1 |
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord UEFA Avrupa Ligi | — | 0-3 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | 38. | 0-1 | 7-5 | 12 | 2-2 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 3-7 | 10 | 1-5 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | — | 5-2 | 5-2 | 7 | — |
| 15.10.26 | İç | Olympiakos Piraeus UEFA Avrupa Ligi | 17. | 0-1 | 9-1 | 10 | 5-1 |
| 11.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 3-6 | 9 | 3-2 |
| 20.09.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 3-7 | 10 | 0-1 |
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 1-4 | 3-3 | 6 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.09.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 0-1 | 5-3 | 8 | 2-2 |
| 06.09.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | — | 2-3 | 5-4 | 9 | 3-4 |
| 30.08.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | — | 0-2 | 7-5 | 12 | 1-2 |
| 21.08.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 3-4 | 7 | 3-4 |
| 17.05.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 3-1 | 4-11 | 15 | 2-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Rennes UEFA Avrupa Ligi | 28. | 0-0 | 5-4 | 9 | 1-4 |
| 11.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 7-6 | 13 | 2-3 |
| 21.07.26 | İç | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 60. | 4-0 | 4-12 | 16 | 1-4 |
| 29.01.26 | İç | Brann UEFA Avrupa Ligi | — | 1-0 | 2-4 | 6 | 2-1 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | 38. | 0-1 | 7-5 | 12 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.11.25 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 0-0 | 0-4 | 4 | 0-1 |
| 02.10.25 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | 50. | 2-1 | 3-7 | 10 | 2-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | — | 5-2 | 5-2 | 7 | — |
| 11.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 3-6 | 9 | 3-2 |
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 1-4 | 3-3 | 6 | 3-2 |
| 11.09.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 0-1 | 5-3 | 8 | 2-2 |
| 30.08.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | — | 0-2 | 7-5 | 12 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.05.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | — | 1-0 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 02.05.26 | Dış | Nantes Fransa Ligue 1 | — | 0-3 | 8-7 | 15 | 3-3 |
| 18.04.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 7. | 0-2 | 7-1 | 8 | 5-1 |
| 05.04.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 8-0 | 8 | 4-0 |
| 07.03.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 11. | 1-0 | 2-4 | 6 | 2-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Sturm GrazGenel | Sturm Grazİç saha | Olympique MarseilleGenel | Olympique MarseilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%715/7 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%715/7 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%574/7 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%433/7 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%433/7 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Sturm GrazGenel | Sturm Grazİç saha | Olympique MarseilleGenel | Olympique MarseilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%715/7 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%574/7 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%433/7 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%292/7 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%292/7 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,10, ikinci yarı toplam 5,80 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 4 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,78, ikinci yarı toplam 4,78 (9 maç)
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45Kornerlerde dengeli ama Marseille lehine hafif bir saha hikâyesi görüyorum.Sturm Graz’ın son dönemde ürettiği korner sayısı rakibine kıyasla daha sınırlı kalırken, Marseille hem hücumda daha fazla kenar kullanıyor hem de rakip savunmayı geri itebiliyor. İki takımın da genel eğilimi istikrarlı; yani burada ani bir kopuştan çok, oyunun akışına bağlı bir birikim beklenir. Ev sahibi erken baskı kurarsa kendi kornerlerini artırabilir. Ancak Marseille topa daha fazla sahip olur ve kanatları etkili kullanırsa üstünlük onun tarafına geçer. Maçın temposu yükseldikçe korner trafiği de canlı kalacaktır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,00 | 9,60 |
| Ev sahibi beklenen | 3,80 | 4,15 |
| Deplasman beklenen | 5,20 | 5,45 |
| 9+ korner | %707/10 | %6513/20 |
| 10+ korner | %505/10 | %5010/20 |
| 11+ korner | %101/10 | %255/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,93 | 4,44 |
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 22 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 107 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,86 |
| Maç başı toplam kart | 4,20 | 3,86 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 2 | 8 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 14 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 7 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 3,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 5 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 1 | 16 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 4,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 6 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 20 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | AFC Bournemouth UEFA Avrupa Ligi | 15. | 0-3 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 16.09.26 | İç | Rennes UEFA Avrupa Ligi | 28. | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 11.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 05.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 28.07.26 | Dış | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 60. | 2-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 21.07.26 | İç | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 60. | 4-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.01.26 | İç | Brann UEFA Avrupa Ligi | — | 1-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord UEFA Avrupa Ligi | — | 0-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | 38. | 0-1 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | — | 5-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 15.10.26 | İç | Olympiakos Piraeus UEFA Avrupa Ligi | 17. | 0-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 1-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.09.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 0-1 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | — | 2-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | — | 0-2 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 21.08.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 17.05.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 3-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Rennes UEFA Avrupa Ligi | 28. | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 11.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 21.07.26 | İç | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 60. | 4-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.01.26 | İç | Brann UEFA Avrupa Ligi | — | 1-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | 38. | 0-1 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.11.25 | İç | Nottingham Forest UEFA Avrupa Ligi | — | 0-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 02.10.25 | İç | Rangers UEFA Avrupa Ligi | 50. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | — | 5-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 2-0 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 2. | 1-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 11.09.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 28. | 0-1 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | — | 0-2 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.05.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | — | 1-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | Nantes Fransa Ligue 1 | — | 0-3 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 18.04.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 7. | 0-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 05.04.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 07.03.26 | Dış | Toulouse Fransa Ligue 1 | 11. | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Sturm GrazGenel | Sturm Grazİç saha | Olympique MarseilleGenel | Olympique MarseilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%715/7 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%433/7 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%292/7 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%141/7 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%141/7 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| Sturm GrazGenel | Sturm Grazİç saha | Olympique MarseilleGenel | Olympique MarseilleDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1007/7 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%715/7 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%292/7 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/7 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,60, ikinci yarı toplam 2,40 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 2,70 (10 maç)
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45Kart açısından sertlik tamamen kaybolmuş değil, fakat genel hava son dönemde biraz yumuşamış.Sturm Graz’ın kart eğilimi geniş döneme göre düşüşte; bu, mücadeleden kaçtıkları anlamına gelmez, daha çok savunmada daha kontrollü kalmaya çalıştıklarını gösterir. Marseille tarafında görünüm istikrarlı ve oyuncular ikili mücadelelerde dozunu koruyor. Karşılaşmanın Avrupa atmosferi temaslı oyunu beraberinde getirebilir, özellikle orta alandaki baskı kartları belirleyebilir. Yine de ilk bölümde gereksiz itirazlar ve geç kalınan müdahaleler olmazsa kart sayısı yükselmeden dengede kalabilir. Hakemin oyunu ne kadar akıcı bıraktığı burada önemli olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,60 | 3,95 |
| Ev sahibi beklenen | 2,10 | 2,20 |
| Deplasman beklenen | 1,50 | 1,75 |
| 4+ kart | %505/10 | %5511/20 |
| 5+ kart | %404/10 | %408/20 |
| 6+ kart | %101/10 | %153/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %102/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,20 | 1,40 |
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 15,20 | 25,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,40 | 15,20 | 26,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,10 | 16,20 | 27,30 |
| İç saha · son 107 maç | — | — | — | — | 12,14 | 16,29 | 28,43 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 22+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 24+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 26+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%574/7 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%715/7 |
| 9+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%715/7 |
| 10+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%715/7 |
| 11+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%715/7 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 18 (son 10: 35 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,60 | 12,40 | 22,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 12,20 | 23,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,50 | 11,10 | 21,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,40 | 12,60 | 25,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 22+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 24+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 26+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 12 (son 10: 28 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 7,20 | 15,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 8,40 | 16,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,70 | 7,00 | 14,70 |
| İç saha · son 107 maç | — | — | — | — | 8,14 | 6,57 | 14,71 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%866/7 |
| 13+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%866/7 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%433/7 |
| 17+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%292/7 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%574/7 |
| 9+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%292/7 |
| 10+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%141/7 |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 13 (son 10: 21 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 5,00 | 13,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,60 | 8,20 | 13,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 8,00 | 15,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,70 | 8,90 | 15,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 7 (son 10: 21 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 22,80 | 29,60 | 52,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 23,60 | 25,20 | 48,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,60 | 27,20 | 48,80 |
| İç saha · son 107 maç | — | — | — | — | 23,57 | 27,29 | 50,86 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 40+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 43+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 46+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 49+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%574/7 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1007/7 |
| 19+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%866/7 |
| 21+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%866/7 |
| 23+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%574/7 |
En yüksek / en düşük toplam: 62 / 46 (son 10: 62 / 38) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 18,40 | 20,40 | 38,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,60 | 16,00 | 33,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,50 | 16,50 | 35,00 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,60 | 16,60 | 34,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 40+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 43+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 46+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 49+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 23+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 55 / 31 (son 10: 55 / 24) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 8 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | AFC Bournemouth UEFA Avrupa Ligi | 0-3 | 12-19 | 11-5 | 18-32 |
| 16.09.26 | İç | Rennes UEFA Avrupa Ligi | 0-0 | 6-12 | 14-7 | 27-35 |
| 11.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 13-11 | 4-10 | 23-24 |
| 05.08.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-2 | 10-19 | 5-8 | 22-24 |
| 28.07.26 | Dış | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-0 | 10-15 | 9-6 | 24-33 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 21.07.26 | İç | Hearts UEFA Şampiyonlar Ligi | 4-0 | 13-18 | 8-10 | 21-30 |
| 29.01.26 | İç | Brann UEFA Avrupa Ligi | 1-0 | 4-21 | 7-7 | 25-21 |
| 22.01.26 | Dış | Feyenoord UEFA Avrupa Ligi | 0-3 | 13-12 | 8-4 | 17-28 |
| 11.12.25 | İç | Red Star Belgrade UEFA Avrupa Ligi | 0-1 | 21-14 | 7-8 | 22-16 |
| 27.11.25 | Dış | Panathinaikos UEFA Avrupa Ligi | 1-2 | 9-21 | 4-5 | 17-29 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 5-2 | 10-11 | 4-8 | 22-19 |
| 15.10.26 | İç | Olympiakos Piraeus UEFA Avrupa Ligi | 0-1 | 11-15 | 4-3 | 31-24 |
| 11.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | 2-0 | 13-15 | 8-1 | 16-15 |
| 20.09.26 | İç | PSG Fransa Ligue 1 | 1-2 | 3-9 | 16-3 | 12-24 |
| 17.09.26 | Dış | Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi | 1-4 | 11-12 | 8-10 | 11-20 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 11.09.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 0-1 | 15-13 | 4-14 | 20-17 |
| 06.09.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 2-3 | 12-9 | 8-13 | 13-11 |
| 30.08.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 0-2 | 9-10 | 4-8 | 19-9 |
| 21.08.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 4-0 | 11-6 | 4-11 | 19-9 |
| 17.05.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3-1 | 10-11 | 11-9 | 22-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45Bu maçta duran oyun ve topun sık sık oyuna yeniden sokulması belirgin bir tema olabilir.Serbest vuruşlarda iki takımın eğilimi istikrarlı; dolayısıyla mücadele sertleşse bile bu alanın düzeni kolay kolay bozulmaz. Kale vuruşlarında Marseille tarafındaki yükseliş, savunmadan daha doğrudan çıkma ya da rakibin baskısıyla topu geriden başlatma eğilimine işaret ediyor. Taç atışlarında ise iki ekipte de belirgin bir değişim yok. Açıkçası oyunun kenarlara taşındığı, topun çizgi çevresinde sıkıştığı bölümler çoğalırsa taçlar öne çıkar; merkezde yoğun baskı olursa serbest vuruşlar belirleyici hale gelir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 23,70 | 24,45 |
| Ev sahibi | 11,30 | 11,10 |
| Deplasman | 12,40 | 13,35 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 14,40 | 14,90 |
| Ev sahibi | 6,80 | 7,85 |
| Deplasman | 7,60 | 7,05 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 45,60 | 41,90 |
| Ev sahibi | 21,60 | 19,05 |
| Deplasman | 24,00 | 22,85 |
Sturm GrazvsOlympique Marseille
22.10.2026 · 19:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 22.10.2026
Sturm Graz - Olympique Marseille bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.