

AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Borussia Dortmund | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 13 | GGGGB |
| 2 | Bayern München | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:2 | +12 | 10 | GBGG |
| 3 | Freiburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | +9 | 10 | GGGB |
| 4 | Werder Bremen | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | MGBGB |
| 5 | Augsburg | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:6 | +5 | 7 | GGBM |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | +5 | 7 | MGBG |
| 7 | Mainz 05 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:6 | +4 | 7 | BGMG |
| 8 | Elversberg | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | +1 | 7 | GGMB |
| 9 | RB Leipzig | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | +4 | 6 | GMGM |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | -1 | 5 | BMGB |
| 11 | Schalke 04 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | MBGB |
| 12 | Paderborn | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | BMMG |
| 13 | Köln | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | GMBM |
| 14 | Hoffenheim | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | -3 | 3 | MMGM |
| 15 | Stuttgart | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | MGMM |
| 16 | Hamburger SV | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:13 | -11 | 3 | MMMG |
| 17 | Union Berlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:17 | -13 | 1 | BMMM |
| 18 | Borussia M'gladbach | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:16 | -10 | 0 | MMMM |
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Werder Bremen | 4. | 2-3 | 1-0 |
| 12.09.26 | İç | Bayer Leverkusen | 6. | 2-2 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 4-1 | 0-1 |
| 30.08.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 3-0 | 1-0 |
| 16.05.26 | Dış | Union Berlin | 17. | 0-4 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Union Berlin | 17. | 7-0 | 3-0 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Stuttgart | 15. | 5-1 | 1-0 |
| 16.05.26 | İç | Köln | 13. | 5-1 | 3-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Bayer Leverkusen | 6. | 2-2 | 0-1 |
| 30.08.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 3-0 | 1-0 |
| 09.05.26 | İç | Borussia M'gladbach | 18. | 3-1 | 2-0 |
| 25.04.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 1-1 | 1-0 |
| 10.04.26 | İç | Hoffenheim | 14. | 2-2 | 2-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Wolfsburg | — | 1-0 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Mainz 05 | 7. | 4-3 | 0-3 |
| 11.04.26 | Dış | St. Pauli | — | 5-0 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| AugsburgGenel | Augsburgİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ gol | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ gol | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| AugsburgGenel | Augsburgİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| Yediği | 20-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 475-90+ | 10toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 075-90+ | 3toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 230-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 6toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30Augsburg, son 5 maçında 11 gol atıp 10 gol yedi; maç başına 2,20 gol atarken 2,00 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 5 maçta ise tablo 11 atılan ve 6 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 3,40. Bayern München cephesinde son 5 maçta 19 gol atıldı, 3 gol yenildi; deplasmandaki son 5 maçta maç başı toplam gol 3,20. Gol sayısına baktığımızda Augsburg maçlarının %100'ü 2 ve üzeri, %100'ü 3 ve üzeri golle bitmiş; Bayern München maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %80. İç saha özelinde Augsburg maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %80, dış saha özelinde Bayern München maçlarında %60.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Augsburg maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %100, Bayern München maçlarında %80; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %20 ile %40 arasında. Augsburg gollerini en çok 45-60 dakikaları arasında buluyor, Bayern München ise en verimli zamanını 15-30 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Augsburg son 5 maçın 3 tanesinde, Bayern München ise 3 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Werder Bremen | 4. | 2-3 | 2-2 | 4 | 0-2 |
| 12.09.26 | İç | Bayer Leverkusen | 6. | 2-2 | 2-14 | 16 | 1-5 |
| 06.09.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 4-1 | 4-9 | 13 | 2-4 |
| 30.08.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 3-0 | 11-3 | 14 | 4-3 |
| 16.05.26 | Dış | Union Berlin | 17. | 0-4 | 9-4 | 13 | — |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Union Berlin | 17. | 7-0 | 9-2 | 11 | 5-0 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-1 | 9-3 | 12 | 1-2 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 11-0 | 11 | 4-0 |
| 28.08.26 | İç | Stuttgart | 15. | 5-1 | 9-3 | 12 | 5-2 |
| 16.05.26 | İç | Köln | 13. | 5-1 | 5-5 | 10 | 2-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Bayer Leverkusen | 6. | 2-2 | 2-14 | 16 | 1-5 |
| 30.08.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 3-0 | 11-3 | 14 | 4-3 |
| 09.05.26 | İç | Borussia M'gladbach | 18. | 3-1 | 3-2 | 5 | 2-0 |
| 25.04.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 1-1 | 9-7 | 16 | 5-1 |
| 10.04.26 | İç | Hoffenheim | 14. | 2-2 | 4-4 | 8 | 3-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-1 | 9-3 | 12 | 1-2 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 11-0 | 11 | 4-0 |
| 09.05.26 | Dış | Wolfsburg | — | 1-0 | 3-6 | 9 | 2-4 |
| 25.04.26 | Dış | Mainz 05 | 7. | 4-3 | 4-4 | 8 | 2-2 |
| 11.04.26 | Dış | St. Pauli | — | 5-0 | 4-3 | 7 | 0-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| AugsburgGenel | Augsburgİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| AugsburgGenel | Augsburgİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30Devre verisi olan 4 maç
Devre verisi olan 5 maç
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30Augsburg, son 5 maçında maç başına 5,60 korner kullanırken rakiplerine 6,40 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 12,00. Kendi sahasındaki son 5 maçta kullandığı korner ortalaması 5,80, maç başı toplam korner ise 11,80. Bayern München cephesinde son 5 maçta maç başına 8,60 korner kullanıldı, 2,60 korner verildi; deplasmandaki son 5 maçta toplam korner ortalaması 9,40. Toplam korner sayısında Augsburg maçlarının %80'i 9+ korner, %80'i 10+ korner ile bitti; Bayern München maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %100. En yüksek toplam korner Augsburg maçlarında 16, Bayern München maçlarında 12 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Augsburg son 5 maçın 2 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Bayern München ise 5 maçın 4 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 11,60; ev sahibi için beklenen korner 4,10, deplasman için 7,50. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,93. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Werder Bremen | 4. | 2-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Bayer Leverkusen | 6. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 4-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 16.05.26 | Dış | Union Berlin | 17. | 0-4 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Union Berlin | 17. | 7-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Stuttgart | 15. | 5-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Köln | 13. | 5-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Bayer Leverkusen | 6. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 09.05.26 | İç | Borussia M'gladbach | 18. | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 25.04.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 10.04.26 | İç | Hoffenheim | 14. | 2-2 | 5-3 | 8 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Wolfsburg | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Mainz 05 | 7. | 4-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 11.04.26 | Dış | St. Pauli | — | 5-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| AugsburgGenel | Augsburgİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 5+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| AugsburgGenel | Augsburgİç saha | Bayern MünchenGenel | Bayern MünchenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 2+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30Augsburg, son 5 maçında maç başına 1,20 kart görürken rakipleri 1,80 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 3,00. Kendi sahasındaki son 5 maçta gördüğü kart ortalaması 2,00, maç başı toplam kart ise 4,00. Bayern München cephesinde son 5 maçta maç başına 1,00 kart görüldü, rakiplerine 2,20 kart çıktı; deplasmandaki son 5 maçta toplam kart ortalaması 2,60. Toplam kart sayısında Augsburg maçlarının %40'ı 4+ kart, %0'ı 5+ kart ile bitti; Bayern München maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %0. En sert maç Augsburg için 4, Bayern München için 4 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,10; ev sahibi için beklenen kart 1,70, deplasman için 1,40. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,80 | 8,40 | 17,20 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 11,40 | 7,80 | 19,20 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,60 | 9,60 | 18,20 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 8,80 | 8,40 | 17,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,80 | 4,20 | 13,00 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 9,40 | 6,60 | 16,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 6+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 16 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 4,40 | 9,00 | 13,40 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 6,60 | 8,40 | 15,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 8+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,40 | 19,20 | 34,60 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 17,20 | 20,20 | 37,40 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 30+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 33+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 36+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 20+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 28 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 20,00 | 11,00 | 31,00 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 18,60 | 12,40 | 31,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 30+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 33+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 36+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Werder Bremen | 2-3 | 10-11 | 12-1 | 15-17 |
| 12.09.26 | İç | Bayer Leverkusen | 2-2 | 12-6 | 9-3 | 12-16 |
| 06.09.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 4-1 | 10-13 | 11-5 | 11-18 |
| 30.08.26 | İç | Schalke 04 | 3-0 | 6-5 | 7-7 | 15-25 |
| 16.05.26 | Dış | Union Berlin | 0-4 | 6-7 | 5-5 | 24-20 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Union Berlin | 7-0 | 8-12 | 3-7 | 21-14 |
| 13.09.26 | Dış | Elversberg | 2-1 | 9-8 | 4-7 | 15-13 |
| 05.09.26 | Dış | Schalke 04 | 0-0 | 5-12 | 6-13 | 27-12 |
| 28.08.26 | İç | Stuttgart | 5-1 | 17-10 | 4-7 | 15-8 |
| 16.05.26 | İç | Köln | 5-1 | 4-6 | 5-11 | 22-8 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30Serbest vuruş tarafında Augsburg son 5 maçında maç başına 8,80 serbest vuruş kullanırken rakipleri 8,40 kullandı; Bayern München ise maç başına 8,60 kullanıp rakiplerine 9,60 bıraktı. Maç toplamında Augsburg maçlarının %60'ı 16+ serbest vuruş ile bitti, Bayern München maçlarında bu oran %80. Kale vuruşu tarafında Augsburg son 5 maçında maç başına 8,80 kale vuruşu kullanırken rakipleri 4,20 kullandı; Bayern München ise maç başına 4,40 kullanıp rakiplerine 9,00 bıraktı. Maç toplamında Augsburg maçlarının %80'i 12+ kale vuruşu ile bitti, Bayern München maçlarında bu oran %40. Taç atışı tarafında Augsburg son 5 maçında maç başına 15,40 taç atışı kullanırken rakipleri 19,20 kullandı; Bayern München ise maç başına 20,00 kullanıp rakiplerine 11,00 bıraktı. Maç toplamında Augsburg maçlarının %60'ı 30+ taç atışı ile bitti, Bayern München maçlarında bu oran %60. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 17,70; ev sahibi için 9,20, deplasman için 8,50. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 13,20; ev sahibi için 8,90, deplasman için 4,30. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 32,80; ev sahibi için 13,20, deplasman için 19,60. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
AugsburgvsBayern München
10.10.2026 · 16:30Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026