

Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:6 | +19 | 23 | MGGGG |
| 2 | Machida Zelvia | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:10 | +15 | 23 | GBMGG |
| 3 | Tokyo | 10 | 7 | 2 | 1 | 21:8 | +13 | 23 | GGGGG |
| 4 | Vissel Kobe | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:9 | +8 | 22 | GGGMG |
| 5 | Kashiwa Reysol | 10 | 7 | 0 | 3 | 22:17 | +5 | 21 | MGGGM |
| 6 | Kashima Antlers | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:16 | +5 | 19 | MMBGG |
| 7 | Kawasaki Frontale | 10 | 4 | 4 | 2 | 21:16 | +5 | 16 | GGBMG |
| 8 | Yokohama F. Marinos | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | +4 | 16 | GBGBB |
| 9 | Urawa Reds | 10 | 5 | 0 | 5 | 17:21 | -4 | 15 | GMGMG |
| 10 | Shimizu S-Pulse | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 14 | MGGGB |
| 11 | Fagiano Okayama | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:15 | -3 | 13 | GGMMM |
| 12 | Nagoya Grampus | 10 | 4 | 0 | 6 | 12:16 | -4 | 12 | MMMGG |
| 13 | Cerezo Osaka | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 12 | BMBBM |
| 14 | Mito Hollyhock | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:14 | -2 | 9 | BMMMM |
| 15 | V-Varen Nagasaki | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | MGBBM |
| 16 | Kyoto Sanga | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:19 | -8 | 8 | MMGMM |
| 17 | Avispa Fukuoka | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:16 | -5 | 7 | BMMGM |
| 18 | Gamba Osaka | 10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | MMMMB |
| 19 | JEF United | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | GBMBB |
| 20 | Tokyo Verdy | 10 | 0 | 4 | 6 | 4:18 | -14 | 4 | BBMMM |
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,10 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %30 (3) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 2,20 | 2,30 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 2,50 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,50 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,80 | 1,78 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 0,78 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 2,56 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %56 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %33 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %22 (2) |
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 2-0 |
| 11.10.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 2-1 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 2-1 | 0-1 |
| 12.09.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 1-3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 0-1 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-1 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 3-0 | 1-0 |
| 10.10.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-0 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-4 | 1-0 |
| 12.09.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 1-1 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 3-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 1-1 |
| 23.08.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 3-1 | 1-1 |
| 15.08.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 4-0 | 2-0 |
| 08.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 5-1 | 2-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 2-0 |
| 19.09.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 2-1 | 0-1 |
| 12.09.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 15.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-1 | 0-0 |
| 06.12.25 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 0-0 |
| 09.11.25 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 1-4 | 0-3 |
| 25.10.25 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-0 | 1-0 |
| 04.10.25 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 1-1 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 3-1 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 1-1 |
| 15.08.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 4-0 | 2-0 |
| 08.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 5-1 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.12.25 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-1 | 0-0 |
| 25.10.25 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 0-0 | 0-0 |
| 04.10.25 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-2 | 0-0 |
| 23.09.25 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Shimizu S-PulseGenel | Shimizu S-Pulseİç saha | Machida ZelviaGenel | Machida ZelviaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%333/9 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%111/9 |
| Shimizu S-PulseGenel | Shimizu S-Pulseİç saha | Machida ZelviaGenel | Machida ZelviaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%565/9 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%404/10 | S5%603/5S10%333/9 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 475-90+ | 7toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 345-60 | 160-75 | 175-90+ | 6toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 260-75 | 575-90+ | 11toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 130-45+ | 445-60 | 160-75 | 175-90+ | 10toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Shimizu S-Pulse son dönemde hem hücumda hem savunmada yükselen bir görüntü veriyor; iç sahadaki tempo da bunu destekliyor. Machida Zelvia'nın gol eğilimi istikrarlı kalsa da hücum formunda hafif bir düşüş, savunmasında ise toparlanma var. Buna rağmen iki takımın yakın dönem toplam gol seviyesi, daha geniş döneme göre yukarı taşınmış durumda. Karşılıklı gol ihtimali canlı. Shimizu'nun özellikle ikinci yarıda, Machida'nın ise maçın son bölümünde etkili olması oyunun son düdüğe kadar açık kalabileceğini düşündürüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,10 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %707/10 | %6012/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %7014/20 |
| 3+ gol | %707/10 | %5511/20 |
| 4+ gol | %404/10 | %357/20 |
| 5+ gol | %101/10 | %102/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %6012/20 |
| İY 2+ gol | %101/10 | %255/20 |
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 4,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,40 | 6,10 |
| Maç başı toplam korner | 9,80 | 11,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 20 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,00 | -1,20 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,60 | 4,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 5,10 |
| Maç başı toplam korner | 8,80 | 10,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 6 | 16 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,40 | -0,20 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 4,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,80 | 4,10 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 8,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 6 | 14 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | 0,00 |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,40 | 4,78 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,40 | 5,11 |
| Maç başı toplam korner | 8,80 | 9,89 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 5 | 14 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 9 |
| Maç başı korner farkı | +2,00 | -0,33 |
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 7-4 | 11 | 4-0 |
| 11.10.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 2-1 | 1-7 | 8 | 0-5 |
| 19.09.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 2-1 | 8-3 | 11 | 4-2 |
| 12.09.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 1-5 | 6 | 0-3 |
| 06.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 1-3 | 5-8 | 13 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 1-1 | 4-3 | 7 | 3-0 |
| 29.08.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-1 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| 22.08.26 | Dış | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 0-1 | 6-7 | 13 | 1-4 |
| 15.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-1 | 7-5 | 12 | 5-4 |
| 08.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-0 | 7-13 | 20 | 4-5 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 3-0 | 1-5 | 6 | 1-1 |
| 10.10.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-0 | 10-4 | 14 | 4-2 |
| 20.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-4 | 1-8 | 9 | 0-3 |
| 12.09.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 1-1 | 5-6 | 11 | 1-4 |
| 06.09.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 3-1 | 2-6 | 8 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 29.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 2-3 | 5 | 2-0 |
| 23.08.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 3-1 | 1-3 | 4 | 0-3 |
| 15.08.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 4-0 | 8-2 | 10 | 2-2 |
| 08.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 5-1 | 5-2 | 7 | 2-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 7-4 | 11 | 4-0 |
| 19.09.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 2-1 | 8-3 | 11 | 4-2 |
| 12.09.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 1-5 | 6 | 0-3 |
| 02.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 1-1 | 4-3 | 7 | 3-0 |
| 29.08.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-1 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-1 | 7-5 | 12 | 5-4 |
| 06.12.25 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 3-6 | 9 | 1-2 |
| 09.11.25 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 1-4 | 9-2 | 11 | 2-1 |
| 25.10.25 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-0 | 5-11 | 16 | 5-5 |
| 04.10.25 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 1-1 | 2-6 | 8 | 1-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-0 | 10-4 | 14 | 4-2 |
| 06.09.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 3-1 | 2-6 | 8 | 1-1 |
| 29.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 2-3 | 5 | 2-0 |
| 15.08.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 4-0 | 8-2 | 10 | 2-2 |
| 08.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 5-1 | 5-2 | 7 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.12.25 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-1 | 7-5 | 12 | 3-3 |
| 25.10.25 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 0-0 | 7-3 | 10 | 3-1 |
| 04.10.25 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-2 | 1-11 | 12 | 1-1 |
| 23.09.25 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-1 | 1-10 | 11 | 1-7 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Shimizu S-PulseGenel | Shimizu S-Pulseİç saha | Machida ZelviaGenel | Machida ZelviaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%444/9 |
| 12+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%333/9 |
| Shimizu S-PulseGenel | Shimizu S-Pulseİç saha | Machida ZelviaGenel | Machida ZelviaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 4+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 5+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 6+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 7+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%444/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,30, ikinci yarı toplam 5,70 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,30, ikinci yarı toplam 4,90 (10 maç)
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00Kornerlerde dengeli ama hareketli bir karşılaşma bekliyorum.Shimizu S-Pulse'un eğilimi istikrarlı; buna karşın son dönemdeki toplam korner ritmi daha geniş maç grubuna göre bir miktar aşağıda. Machida Zelvia'da ise tablo tersine dönmüş, son maçlarda korner üretimi yükselişe geçmiş. Deplasman ekibi rakibe kenarlardan baskı kurmayı seviyor, Shimizu da evinde oyunu genişletince iki tarafın toplamı canlı kalabilir. Burada belirleyici nokta, erken golün kanat kullanımını artırıp artırmayacağı. Maç kilitlenirse korner sayısı doğal biçimde büyüyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,70 | 9,60 |
| Ev sahibi beklenen | 5,10 | 4,50 |
| Deplasman beklenen | 4,60 | 5,10 |
| 9+ korner | %606/10 | %5511/20 |
| 10+ korner | %505/10 | %459/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %408/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,00 | 4,30 |
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 0,80 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 2,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 1 | 13 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 0,80 | 0,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 0,60 | 0,90 |
| Maç başı toplam kart | 1,40 | 1,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 3 / 0 | 4 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 4 / 0 | 8 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 2,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 5 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 2 | 9 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 0,80 | 1,11 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 1,56 |
| Maç başı toplam kart | 2,60 | 2,67 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 1 | 4 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 4 / 0 | 10 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 9 |
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 2-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 1-3 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 1-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 0-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-0 | 3-0 | 3 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 3-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-4 | 2-3 | 5 | 1-0 |
| 12.09.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 1-1 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 06.09.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 3-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 3-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 4-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 5-1 | 1-3 | 4 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 2-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 1-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 06.12.25 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 09.11.25 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 1-4 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 25.10.25 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 04.10.25 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 3-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 4-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 5-1 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.12.25 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 25.10.25 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 0-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 04.10.25 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 23.09.25 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Shimizu S-PulseGenel | Shimizu S-Pulseİç saha | Machida ZelviaGenel | Machida ZelviaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 4+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%222/9 |
| 5+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| Shimizu S-PulseGenel | Shimizu S-Pulseİç saha | Machida ZelviaGenel | Machida ZelviaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 2+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%222/9 |
| 3+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%111/9 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,90, ikinci yarı toplam 1,50 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,70, ikinci yarı toplam 1,90 (10 maç)
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00Kart tarafında sertlik dozunun yükseldiği bir maç havası var.Her iki takımın da son dönemde kart eğilimi yukarı yönlü; üstelik yakın dönem toplamı, daha uzun periyoda göre belirgin biçimde artmış. Shimizu S-Pulse kendi sahasında ikili mücadeleleri daha kararlı karşılıyor, Machida Zelvia ise deplasmanda oyunun temaslı bölümünden kaçmıyor. Karşılaşmanın orta saha çekişmesi kartların ana kaynağı olabilir. Erken bir gerilim oluşursa hakemin oyunu sık sık durdurduğu, özellikle ikinci toplarda mücadele dozunun yükseldiği bir senaryo bekliyorum.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,30 | 2,50 |
| Ev sahibi beklenen | 1,70 | 1,50 |
| Deplasman beklenen | 1,60 | 1,00 |
| 4+ kart | %303/10 | %255/20 |
| 5+ kart | %303/10 | %153/20 |
| 6+ kart | %101/10 | %51/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %303/10 | %255/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,20 | 0,80 |
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,60 | 9,80 | 23,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,20 | 9,60 | 21,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,80 | 10,80 | 22,60 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,50 | 9,80 | 22,30 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 22+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 24+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 26+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 16 (son 10: 30 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 10,80 | 22,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,40 | 10,60 | 24,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,10 | 9,80 | 20,90 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 10,78 | 11,11 | 21,89 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%787/9 |
| 22+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%565/9 |
| 24+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 26+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%676/9 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 13+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%333/9 |
| 14+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%222/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 18 (son 10: 29 / 2) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 7,00 | 14,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 6,80 | 14,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,20 | 6,50 | 14,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,50 | 6,90 | 14,40 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 11 (son 10: 21 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,00 | 6,20 | 12,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 8,20 | 15,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 7,20 | 14,30 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 7,11 | 8,22 | 15,33 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 12+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 14+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 16+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 6+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 7+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 8+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 7 (son 10: 19 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 22,40 | 20,80 | 43,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 19,40 | 24,60 | 44,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 22,40 | 22,00 | 44,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,10 | 21,50 | 41,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 32+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 35+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 38+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 41+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 35 (son 10: 57 / 35) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,20 | 16,60 | 31,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,80 | 16,80 | 33,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,10 | 17,10 | 34,20 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 16,78 | 22,33 | 39,11 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 32+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 35+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 38+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%565/9 |
| 41+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%565/9 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 17+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 19+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 21+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%222/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 26 (son 10: 46 / 26) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 2-2 | 13-9 | 12-9 | 16-24 |
| 11.10.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 2-1 | 11-12 | 7-5 | 25-25 |
| 19.09.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 2-1 | 11-5 | 7-9 | 26-21 |
| 12.09.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 1-0 | 18-12 | 4-7 | 18-26 |
| 06.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 1-3 | 15-11 | 8-5 | 27-8 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 1-1 | 10-13 | 7-5 | 21-26 |
| 29.08.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 0-1 | 9-9 | 8-4 | 16-26 |
| 22.08.26 | Dış | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 0-1 | 10-13 | 10-7 | 23-18 |
| 15.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 0-1 | 16-10 | 5-7 | 30-27 |
| 08.08.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 1-0 | 5-14 | 14-7 | 22-19 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 3-0 | 9-15 | 7-3 | 20-23 |
| 10.10.26 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 1-0 | 16-6 | 9-8 | 13-13 |
| 20.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 2-4 | 14-10 | 3-4 | 16-10 |
| 12.09.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 1-1 | 10-8 | 5-9 | 14-15 |
| 06.09.26 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 3-1 | 11-15 | 6-7 | 13-22 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 2-1 | 10-11 | 8-9 | 17-17 |
| 29.08.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 1-1 | 13-9 | 5-9 | 20-13 |
| 23.08.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 3-1 | 1-1 | 13-6 | 20-22 |
| 15.08.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 4-0 | 16-13 | 8-9 | 12-16 |
| 08.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 5-1 | 11-10 | 7-8 | 26-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00Serbest vuruşlarda Shimizu S-Pulse tarafının son dönemde yükselen bir ritmi var; Machida Zelvia ise bu alanda istikrarlı kalıyor.Bu, ev sahibinin daha fazla baskı kurup rakibi faulle durdurmaya zorlayabileceğini gösteriyor. Kale vuruşlarında Shimizu'nun görünümü dengeli, Machida'nın eğilimi ise aşağı yönlü; deplasman ekibinin geriden oyun kurarken daha az rahat kalması mümkün. Taç atışlarında iki takım da istikrarlı. Dolayısıyla kenar mücadelesi maç boyunca korunur, ama oyunun yönünü en çok serbest vuruşlar belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 23,10 | 21,75 |
| Ev sahibi | 12,20 | 10,80 |
| Deplasman | 10,90 | 10,95 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 13,40 | 14,50 |
| Ev sahibi | 6,90 | 7,70 |
| Deplasman | 6,50 | 6,80 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 37,50 | 39,30 |
| Ev sahibi | 19,50 | 19,75 |
| Deplasman | 18,00 | 19,55 |
Shimizu S-PulsevsMachida Zelvia
21.10.2026 · 13:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 21.10.2026