

Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:6 | +19 | 23 | MGGGG |
| 2 | Machida Zelvia | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:10 | +15 | 23 | GBMGG |
| 3 | Tokyo | 10 | 7 | 2 | 1 | 21:8 | +13 | 23 | GGGGG |
| 4 | Vissel Kobe | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:9 | +8 | 22 | GGGMG |
| 5 | Kashiwa Reysol | 10 | 7 | 0 | 3 | 22:17 | +5 | 21 | MGGGM |
| 6 | Kashima Antlers | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:16 | +5 | 19 | MMBGG |
| 7 | Kawasaki Frontale | 10 | 4 | 4 | 2 | 21:16 | +5 | 16 | GGBMG |
| 8 | Yokohama F. Marinos | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | +4 | 16 | GBGBB |
| 9 | Urawa Reds | 10 | 5 | 0 | 5 | 17:21 | -4 | 15 | GMGMG |
| 10 | Shimizu S-Pulse | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 14 | MGGGB |
| 11 | Fagiano Okayama | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:15 | -3 | 13 | GGMMM |
| 12 | Nagoya Grampus | 10 | 4 | 0 | 6 | 12:16 | -4 | 12 | MMMGG |
| 13 | Cerezo Osaka | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 12 | BMBBM |
| 14 | Mito Hollyhock | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:14 | -2 | 9 | BMMMM |
| 15 | V-Varen Nagasaki | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | MGBBM |
| 16 | Kyoto Sanga | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:19 | -8 | 8 | MMGMM |
| 17 | Avispa Fukuoka | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:16 | -5 | 7 | BMMGM |
| 18 | Gamba Osaka | 10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | MMMMB |
| 19 | JEF United | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | GBMBB |
| 20 | Tokyo Verdy | 10 | 0 | 4 | 6 | 4:18 | -14 | 4 | BBMMM |
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,33 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,56 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,89 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %56 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %11 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %33 (3) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 0,90 |
| Maç başı yediği | 2,20 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,60 | 1,22 |
| Maç başı yediği | 2,80 | 2,33 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 3,56 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %78 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %22 (2) |
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 3-1 | 2-1 |
| 11.10.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-1 | 1-1 |
| 19.09.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 0-2 | 0-1 |
| 06.09.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 1-1 |
| 22.08.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 3-1 | 1-1 |
| 15.08.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-2 | 0-1 |
| 08.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-4 | 1-2 |
| 10.10.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-0 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-1 | 0-1 |
| 12.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-6 | 0-3 |
| 06.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 0-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-0 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 1-0 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 0-3 | 0-2 |
| 08.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 2-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-3 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 1-1 |
| 22.08.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 3-1 | 1-1 |
| 08.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 0-1 |
| 06.12.25 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 25.10.25 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 0-2 | 0-0 |
| 04.10.25 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 2-1 | 2-0 |
| 27.09.25 | İç | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-4 | 0-2 |
| 20.09.25 | İç | Shonan Bellmare Japonya J1 Lig | — | 3-1 | 3-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-1 | 0-1 |
| 12.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-6 | 0-3 |
| 29.08.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 0-3 | 0-2 |
| 30.11.25 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 1-3 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.11.25 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 4-1 | 3-0 |
| 18.10.25 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 1-1 |
| 04.10.25 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-2 | 0-2 |
| 23.09.25 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-3 | 1-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Nagoya GrampusGenel | Nagoya Grampusİç saha | Cerezo OsakaGenel | Cerezo OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1009/9 | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%787/9 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%676/9 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%444/9 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%222/9 |
| Nagoya GrampusGenel | Nagoya Grampusİç saha | Cerezo OsakaGenel | Cerezo OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%787/9 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%565/9 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%111/9 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%222/9 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Yediği | 10-15 | 115-30 | 230-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 8toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 330-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 11toplam |
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 430-45+ | 245-60 | 260-75 | 475-90+ | 16toplam |
| Yediği | 30-15 | 115-30 | 530-45+ | 245-60 | 360-75 | 275-90+ | 16toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Nagoya Grampus’un gol eğilimi istikrarlı; evindeki karşılaşmalarda oyun tamamen kısır kalmıyor ve özellikle karşılaşmanın son bölümünde tehdit büyüyor. Cerezo Osaka’da ise son maçlarda yükseliş var. Savunmada daha fazla açık vermesine rağmen hücum üretimi canlı kalıyor, deplasman maçları da daha hareketli geçiyor.
İşin ilginç tarafı, iki takımın gol zamanlamalarının birbirini tamamlaması. Cerezo erken bölümde etkili olmaya çalışırken Nagoya’nın son düzlükte ağırlığını koyması beklenebilir. Karşılıklı gol ihtimali canlı; maçın temposu düşse bile ikinci yarıda yeniden açılabilecek bir yapı var.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,90 | 2,65 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %5010/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %7014/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %5511/20 |
| 4+ gol | %404/10 | %255/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %102/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %7014/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %408/20 |
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 5,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,60 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 8,00 | 9,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 6 | 20 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,80 | +0,80 |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,60 | 5,44 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,20 | 4,89 |
| Maç başı toplam korner | 11,80 | 10,33 |
| En yüksek / en düşük toplam | 20 / 7 | 20 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 9 |
| Maç başı korner farkı | +1,40 | +0,56 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 5,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,00 | 5,60 |
| Maç başı toplam korner | 10,20 | 11,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 5 | 16 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,20 | 0,00 |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,00 | 4,22 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,60 | 5,44 |
| Maç başı toplam korner | 10,60 | 9,67 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 13 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 3 / 9 |
| Maç başı korner farkı | -0,60 | -1,22 |
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 3-1 | 2-7 | 9 | 0-2 |
| 11.10.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-1 | 6-4 | 10 | 4-1 |
| 19.09.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-1 | 4-2 | 6 | 2-2 |
| 12.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 0-2 | 4-3 | 7 | 2-0 |
| 06.09.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-3 | 6-2 | 8 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 1-2 | 3 | 0-2 |
| 29.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 6-9 | 15 | 0-5 |
| 22.08.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 3-1 | 4-3 | 7 | 2-0 |
| 15.08.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-2 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 08.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 13-7 | 20 | 5-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-4 | 3-2 | 5 | 2-0 |
| 10.10.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-0 | 5-4 | 9 | 2-1 |
| 19.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-1 | 4-7 | 11 | 0-4 |
| 12.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-6 | 4-9 | 13 | 0-5 |
| 06.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 0-0 | 10-3 | 13 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-0 | 7-9 | 16 | 5-2 |
| 29.08.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 9-4 | 13 | 6-2 |
| 22.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 1-0 | 7-6 | 13 | 4-1 |
| 15.08.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 0-3 | 2-4 | 6 | 2-1 |
| 08.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 5-8 | 13 | 4-5 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-3 | 6-2 | 8 | 1-1 |
| 29.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 6-9 | 15 | 0-5 |
| 22.08.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 3-1 | 4-3 | 7 | 2-0 |
| 08.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 13-7 | 20 | 5-4 |
| 06.12.25 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 4-5 | 9 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 25.10.25 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 0-2 | 4-8 | 12 | 2-5 |
| 04.10.25 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 2-1 | 5-3 | 8 | 4-1 |
| 27.09.25 | İç | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-4 | 5-2 | 7 | 2-1 |
| 20.09.25 | İç | Shonan Bellmare Japonya J1 Lig | — | 3-1 | 2-5 | 7 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-1 | 4-7 | 11 | 0-4 |
| 12.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-6 | 4-9 | 13 | 0-5 |
| 29.08.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 9-4 | 13 | 6-2 |
| 15.08.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 0-3 | 2-4 | 6 | 2-1 |
| 30.11.25 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 1-3 | 6-4 | 10 | 3-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.11.25 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 4-1 | 2-9 | 11 | 1-2 |
| 18.10.25 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 04.10.25 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-2 | 3-5 | 8 | 1-4 |
| 23.09.25 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-3 | 3-1 | 4 | 1-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Nagoya GrampusGenel | Nagoya Grampusİç saha | Cerezo OsakaGenel | Cerezo OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%676/9 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%444/9 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 10+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 11+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 12+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| Nagoya GrampusGenel | Nagoya Grampusİç saha | Cerezo OsakaGenel | Cerezo OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%898/9 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 4+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%898/9 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%565/9 |
| 5+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%565/9 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 6+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%333/9 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%111/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,60, ikinci yarı toplam 5,60 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,00, ikinci yarı toplam 6,20 (10 maç)
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00Bu maçta kornerlerde Cerezo Osaka’nın daha üretken görüntüsü öne çıkıyor.Nagoya Grampus’un yakın dönemdeki korner eğilimi düşüşte; önceki geniş döneme kıyasla hücum sürekliliği ve kenar baskısı biraz gerilemiş görünüyor. Bu da ev sahibinin oyunu sürekli rakip ceza alanı çevresine taşımasını zorlaştırabilir.
Cerezo’nun eğilimi istikrarlı ve özellikle deplasmanda kanatları daha sık kullanan bir takım görüntüsü veriyor. Nagoya kendi sahasında direnç gösterse de korner yarışında rakibin temposuna cevap vermesi gerekecek. Maçın başında denge korunursa toplam sayı sınırlı kalabilir; Cerezo öne geçerse baskı ve korner trafiği belirgin biçimde artar.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,10 | 10,20 |
| Ev sahibi beklenen | 4,70 | 5,30 |
| Deplasman beklenen | 4,40 | 4,90 |
| 9+ korner | %606/10 | %6012/20 |
| 10+ korner | %404/10 | %5010/20 |
| 11+ korner | %303/10 | %459/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,30 | 4,30 |
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,30 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 5 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 12 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,11 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 1,78 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 2,89 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 3 | 5 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 9 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 3 / 9 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,00 | 1,00 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 2,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 1 | 17 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,67 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,33 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 3,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 1 | 14 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 9 |
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 3-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-1 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 12.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 0-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 3-1 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 15.08.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-4 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 10.10.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-0 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-6 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 0-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 0-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 3-1 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 08.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 06.12.25 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 25.10.25 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 0-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 04.10.25 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 27.09.25 | İç | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 20.09.25 | İç | Shonan Bellmare Japonya J1 Lig | — | 3-1 | 2-2 | 4 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-6 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 0-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 30.11.25 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 1-3 | 2-3 | 5 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.11.25 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 4-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 18.10.25 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-1 |
| 04.10.25 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 1-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 23.09.25 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-3 | 3-2 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Nagoya GrampusGenel | Nagoya Grampusİç saha | Cerezo OsakaGenel | Cerezo OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%787/9 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 4+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 5+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%222/9 | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 6+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%111/9 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| Nagoya GrampusGenel | Nagoya Grampusİç saha | Cerezo OsakaGenel | Cerezo OsakaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 2+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%444/9 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 3+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%222/9 |
| 4+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%111/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 2,50 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 1,90 (10 maç)
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00Kart tarafında maçın yükünü daha çok Cerezo Osaka’nın taşıması beklenebilir.Cerezo’nun son dönemdeki kart eğilimi yükselişte; mücadele gücü artarken savunma geçişlerinde daha fazla faul yapma riski de beliriyor. Nagoya Grampus’ta ise kart eğilimi düşüşte ve ev sahibi son dönemde daha kontrollü bir görüntü veriyor.
Bu nedenle hakemin oyunu sık durdurduğu bir senaryoda Cerezo’nun disiplin sınırı daha fazla zorlanabilir. Nagoya’nın rakibin hızını kesmek için sertleşmesi mümkün olsa da genel tablo, kart trafiğinin deplasman ekibi tarafında yoğunlaşacağını söylüyor. Maç dengede kaldıkça gerilim artabilir; erken kopma olursa sertlik azalabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,40 | 3,20 |
| Ev sahibi beklenen | 1,10 | 1,10 |
| Deplasman beklenen | 2,30 | 2,10 |
| 4+ kart | %404/10 | %408/20 |
| 5+ kart | %404/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %102/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %204/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,20 | 1,00 |
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,60 | 11,20 | 26,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,60 | 8,60 | 24,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,20 | 10,10 | 25,30 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 14,56 | 8,00 | 22,56 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 22+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 24+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 26+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%333/9 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%787/9 |
| 13+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%787/9 |
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%787/9 |
| 15+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%565/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 21 (son 10: 31 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 (son 10: 9 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 8,20 | 19,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 9,00 | 20,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,50 | 9,10 | 19,60 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 11,00 | 8,56 | 19,56 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 22+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 24+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%111/9 |
| 26+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%111/9 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 13+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 14+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%222/9 |
| 15+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%111/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 11 (son 10: 24 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,00 | 7,20 | 13,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 8,60 | 15,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,10 | 7,80 | 13,90 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 8,67 | 8,56 | 17,22 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 14+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 16+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 18+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 8+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 9+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%333/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 11 (son 10: 21 / 6) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,40 | 9,40 | 17,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,60 | 5,00 | 11,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,00 | 7,60 | 15,60 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 8,11 | 6,44 | 14,56 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 14+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%565/9 |
| 16+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%333/9 |
| 18+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%222/9 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%787/9 |
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%444/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 11 (son 10: 32 / 10) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,80 | 16,40 | 32,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 20,00 | 21,20 | 41,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,20 | 20,70 | 36,90 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 18,67 | 20,33 | 39,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 32+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 35+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 38+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%804/5S10%565/9 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 17+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 19+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 21+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%222/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 23 (son 10: 45 / 23) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 21,00 | 16,60 | 37,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 22,40 | 19,40 | 41,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,90 | 18,30 | 40,20 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 21,11 | 18,89 | 40,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 32+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 35+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 38+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 17+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 19+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%787/9 |
| 21+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%787/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 42 / 32 (son 10: 50 / 32) · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 (son 10: 8 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 3-1 | 11-10 | 7-4 | 14-31 |
| 11.10.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 2-1 | 16-11 | 10-10 | 17-14 |
| 19.09.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 0-1 | 19-12 | 3-8 | 9-14 |
| 12.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 0-2 | 17-12 | 3-8 | 17-10 |
| 06.09.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 1-3 | 15-11 | 7-6 | 22-13 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 0-3 | 11-6 | 4-2 | 12-23 |
| 29.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 2-1 | 16-10 | 11-8 | 19-23 |
| 22.08.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 3-1 | 19-10 | 3-6 | 18-27 |
| 15.08.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 1-2 | 14-14 | 6-12 | 15-30 |
| 08.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 0-1 | 14-5 | 7-14 | 19-22 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 2-4 | 14-10 | 6-9 | 21-11 |
| 10.10.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 0-0 | 13-11 | 11-9 | 22-17 |
| 19.09.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 1-1 | 9-9 | 5-6 | 22-20 |
| 12.09.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1-6 | 8-3 | 8-3 | 21-17 |
| 06.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 0-0 | 11-8 | 12-20 | 19-18 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 2-0 | 3-5 | 10-5 | 29-21 |
| 29.08.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 0-1 | 13-10 | 5-7 | 25-12 |
| 22.08.26 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 1-0 | 13-10 | 7-10 | 18-23 |
| 15.08.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 0-3 | 11-11 | 6-4 | 21-20 |
| 08.08.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 2-1 | 10-14 | 10-3 | 21-24 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00Bu maçta serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışlarında dengeli ama hareketli bir akış bekliyorum.Serbest vuruş sayıları iki takımda da istikrarlı; bu, oyunun ikili mücadelelerde sık sık kesilse bile belirgin bir yön değişimi yaşanmadığını gösteriyor. Nagoya’nın kale vuruşları daha sınırlı kalırken Cerezo bu başlıkta daha fazla savunma başlangıcı yapıyor.
Taç atışlarında özellikle Cerezo’nun yüksek hacmi dikkat çekiyor. Bu durum oyunun kenarlara taşındığını ve topun sık sık çizgi çevresinde el değiştirdiğini anlatıyor. Her üç alanda da eğilimlerin istikrarlı olması, maçın alışılmış ritimlerin dışına taşmadan, bölüm bölüm kesilen ve kenar mücadelelerinin öne çıktığı bir yapıda ilerleyebileceğini düşündürüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 23,00 | 22,45 |
| Ev sahibi | 11,90 | 12,15 |
| Deplasman | 11,10 | 10,30 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,50 | 14,75 |
| Ev sahibi | 7,70 | 6,85 |
| Deplasman | 7,80 | 7,90 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 34,90 | 38,55 |
| Ev sahibi | 16,20 | 17,25 |
| Deplasman | 18,70 | 21,30 |
Nagoya GrampusvsCerezo Osaka
21.10.2026 · 13:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 21.10.2026