

Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KAA Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | +11 | 22 | GGBGG |
| 2 | Club Brugge | 8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | +15 | 21 | MGGGG |
| 3 | Sporting Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | +9 | 21 | GMGGG |
| 4 | Union Saint-Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | +18 | 20 | GGGGB |
| 5 | RSC Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | +3 | 16 | GBGGG |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | +3 | 13 | BGGGG |
| 7 | KRC Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | +4 | 12 | GBBMG |
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Monaco | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:6 | +4 | 14 | GBGBM |
| 6 | Rennes | 7 | 4 | 1 | 2 | 15:14 | +1 | 13 | GGMGM |
| 7 | Lorient | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 11 | GBMGG |
| 8 | Lens | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:11 | +3 | 10 | MBMGG |
| 9 | Olympique Marseille | 7 | 3 | 0 | 4 | 14:10 | +4 | 9 | MMMGG |
| 10 | Brest | 7 | 2 | 3 | 2 | 13:10 | +3 | 9 | GMMGB |
| 11 | Toulouse | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | 9 | MBGBG |
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 3,20 | 2,50 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 4,80 | 3,50 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,40 | 3,40 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 0,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 4,10 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 2,10 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 3,70 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Inter Milan UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-3 | 1-1 |
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière Belçika Pro Lig | — | 4-1 | 2-0 |
| 20.09.26 | İç | KRC Genk Belçika Pro Lig | 7. | 3-0 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC Belçika Pro Lig | — | 3-1 | 1-1 |
| 08.09.26 | İç | Aston Villa UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 1-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 04.09.26 | Dış | Lommel United Belçika Pro Lig | — | 1-0 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent Belçika Pro Lig | 1. | 1-2 | 1-1 |
| 23.08.26 | İç | Cercle Brugge Belçika Pro Lig | — | 1-0 | 1-0 |
| 15.08.26 | Dış | OH Leuven Belçika Pro Lig | — | 3-0 | 1-0 |
| 07.08.26 | İç | KV Kortrijk Belçika Pro Lig | — | 3-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 3-1 | 2-1 |
| 13.10.26 | İç | Sporting CP UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 0-1 |
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 1-0 |
| 18.09.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 0-1 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | — | 2-2 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 10.09.26 | Dış | Slavia Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 7. | 0-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | — | 5-2 | 1-0 |
| 17.05.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 3-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | KRC Genk Belçika Pro Lig | 7. | 3-0 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC Belçika Pro Lig | — | 3-1 | 1-1 |
| 08.09.26 | İç | Aston Villa UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 1-3 |
| 23.08.26 | İç | Cercle Brugge Belçika Pro Lig | — | 1-0 | 1-0 |
| 07.08.26 | İç | KV Kortrijk Belçika Pro Lig | — | 3-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 24.05.26 | İç | KAA Gent Belçika Pro Lig | 1. | 5-0 | 3-0 |
| 17.05.26 | İç | Union Saint-Gilloise Belçika Pro Lig | 4. | 5-0 | 3-0 |
| 09.05.26 | İç | Sint-Truiden Belçika Pro Lig | — | 2-0 | 1-0 |
| 22.04.26 | İç | KV Mechelen Belçika Pro Lig | — | 6-1 | 1-1 |
| 06.04.26 | İç | RSC Anderlecht Belçika Pro Lig | 5. | 4-2 | 3-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 3-1 | 2-1 |
| 18.09.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 0-1 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | — | 2-2 | 1-2 |
| 10.09.26 | Dış | Slavia Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.05.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 3-0 |
| 02.05.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | — | 1-1 | 0-0 |
| 24.04.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 10. | 3-3 | 0-3 |
| 04.04.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | — | 0-3 | 0-1 |
| 14.03.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 7. | 1-2 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Club BruggeGenel | Club Bruggeİç saha | LensGenel | LensDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 3+ gol | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 4+ gol | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ gol | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Club BruggeGenel | Club Bruggeİç saha | LensGenel | LensDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Yediği | 10-15 | 215-30 | 230-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 8toplam |
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 330-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 8toplam |
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 330-45+ | 045-60 | 160-75 | 375-90+ | 10toplam |
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 330-45+ | 345-60 | 360-75 | 475-90+ | 15toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Club Brugge son dönemde hem hücumda hem savunmada yükselen bir görüntü veriyor; özellikle iç sahadaki tempolu oyun, karşılaşmayı erken hareketlendirebilir. Lens’in gol üretimi genel olarak istikrarlı olsa da hücum eğilimi son dönemde aşağı yönlü. Buna rağmen iki takımın da maçlarında karşılıklı gol sık görülüyor ve ilk yarı hareketliliği dikkat çekiyor. Club Brugge’ün en etkili olduğu bölüm ikinci yarının ortaları, Lens’in fırsat aradığı dönem ise devre sonu. Açıkçası savunmaların uzun süre direnmesi kolay görünmüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 4,00 | 3,55 |
| Karşılıklı gol | %808/10 | %6012/20 |
| 2+ gol | %10010/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %909/10 | %8016/20 |
| 4+ gol | %606/10 | %459/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %255/20 |
| İY 1+ gol | %10010/10 | %9018/20 |
| İY 2+ gol | %606/10 | %408/20 |
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,60 | 7,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 3,40 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 10,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 8 | 20 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,20 | +3,90 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,20 | 6,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,20 | 4,10 |
| Maç başı toplam korner | 10,40 | 10,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 7 | 16 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +4,00 | +2,30 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,80 | 6,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,60 | 5,40 |
| Maç başı toplam korner | 10,40 | 12,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 9 | 28 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,20 | +1,50 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,20 | 7,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 5,10 |
| Maç başı toplam korner | 11,20 | 12,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 9 | 28 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,20 | +2,00 |
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Inter Milan UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-3 | 4-4 | 8 | 2-3 |
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière Belçika Pro Lig | — | 4-1 | 3-7 | 10 | 3-1 |
| 20.09.26 | İç | KRC Genk Belçika Pro Lig | 7. | 3-0 | 8-2 | 10 | 4-0 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC Belçika Pro Lig | — | 3-1 | 9-4 | 13 | 5-1 |
| 08.09.26 | İç | Aston Villa UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 4-5 | 9 | 2-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.09.26 | Dış | Lommel United Belçika Pro Lig | — | 1-0 | 9-2 | 11 | 6-1 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent Belçika Pro Lig | 1. | 1-2 | 5-1 | 6 | 5-1 |
| 23.08.26 | İç | Cercle Brugge Belçika Pro Lig | — | 1-0 | 9-4 | 13 | 3-3 |
| 15.08.26 | Dış | OH Leuven Belçika Pro Lig | — | 3-0 | 16-4 | 20 | 9-3 |
| 07.08.26 | İç | KV Kortrijk Belçika Pro Lig | — | 3-0 | 6-1 | 7 | — |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 3-1 | 4-6 | 10 | — |
| 13.10.26 | İç | Sporting CP UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 6-3 | 9 | 1-2 |
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 7-4 | 11 | 6-0 |
| 18.09.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 8-2 | 10 | 2-2 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | — | 2-2 | 9-3 | 12 | 5-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.09.26 | Dış | Slavia Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 9-6 | 15 | 3-3 |
| 05.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 7. | 0-1 | 8-0 | 8 | 5-0 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 6-3 | 9 | 1-1 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | — | 5-2 | 4-7 | 11 | 1-6 |
| 17.05.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 8-20 | 28 | 5-8 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | KRC Genk Belçika Pro Lig | 7. | 3-0 | 8-2 | 10 | 4-0 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC Belçika Pro Lig | — | 3-1 | 9-4 | 13 | 5-1 |
| 08.09.26 | İç | Aston Villa UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 4-5 | 9 | 2-3 |
| 23.08.26 | İç | Cercle Brugge Belçika Pro Lig | — | 1-0 | 9-4 | 13 | 3-3 |
| 07.08.26 | İç | KV Kortrijk Belçika Pro Lig | — | 3-0 | 6-1 | 7 | — |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 24.05.26 | İç | KAA Gent Belçika Pro Lig | 1. | 5-0 | 5-8 | 13 | 1-2 |
| 17.05.26 | İç | Union Saint-Gilloise Belçika Pro Lig | 4. | 5-0 | 6-10 | 16 | 3-1 |
| 09.05.26 | İç | Sint-Truiden Belçika Pro Lig | — | 2-0 | 6-2 | 8 | 3-1 |
| 22.04.26 | İç | KV Mechelen Belçika Pro Lig | — | 6-1 | 3-3 | 6 | 2-3 |
| 06.04.26 | İç | RSC Anderlecht Belçika Pro Lig | 5. | 4-2 | 8-2 | 10 | 6-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 3-1 | 4-6 | 10 | — |
| 18.09.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 8-2 | 10 | 2-2 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | — | 2-2 | 9-3 | 12 | 5-2 |
| 10.09.26 | Dış | Slavia Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 9-6 | 15 | 3-3 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 6-3 | 9 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 8-20 | 28 | 5-8 |
| 02.05.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | — | 1-1 | 8-7 | 15 | 5-4 |
| 24.04.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 10. | 3-3 | 6-0 | 6 | 3-0 |
| 04.04.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | — | 0-3 | 3-3 | 6 | 1-3 |
| 14.03.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 7. | 1-2 | 10-1 | 11 | 4-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Club BruggeGenel | Club Bruggeİç saha | LensGenel | LensDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Club BruggeGenel | Club Bruggeİç saha | LensGenel | LensDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 6,11, ikinci yarı toplam 5,00 (9 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 4 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,89, ikinci yarı toplam 6,67 (9 maç)
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00Korner açısından dengeli ama tempolu bir karşılaşma bekliyorum.Club Brugge’ün üretimi istikrarlı; Lens ise rakip ceza alanına daha sık inebilen taraf görüntüsünde. Ancak Lens’in korner eğilimi son dönemde geriliyor ve geniş dönem ortalamasından aşağıya geliyor. Ev sahibi tarafın baskısı özellikle geriye düştüğü anlarda artabilir. Bu da Brugge’ün kendi sayısını yükseltmesine yardım ederken, Lens’in geçiş hücumlarından korner bulmasını da mümkün kılar. Benim gözüme çarpan, toplam ritmin hâlâ canlı kalacağı fakat son bölümlerdeki baskının belirleyici olacağıdır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,20 | 11,50 |
| Ev sahibi beklenen | 4,60 | 6,35 |
| Deplasman beklenen | 5,60 | 5,15 |
| 9+ korner | %909/10 | %8016/20 |
| 10+ korner | %707/10 | %6513/20 |
| 11+ korner | %303/10 | %459/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,90 | 6,00 |
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,80 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 5,20 | 4,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 10 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 18 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 3,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 11 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,50 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 3,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 5 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 1 | 20 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 4 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 2,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 4,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 7 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 23 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Inter Milan UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière Belçika Pro Lig | — | 4-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | KRC Genk Belçika Pro Lig | 7. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC Belçika Pro Lig | — | 3-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Aston Villa UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.09.26 | Dış | Lommel United Belçika Pro Lig | — | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent Belçika Pro Lig | 1. | 1-2 | 5-5 | 10 | 1-1 |
| 23.08.26 | İç | Cercle Brugge Belçika Pro Lig | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | OH Leuven Belçika Pro Lig | — | 3-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 07.08.26 | İç | KV Kortrijk Belçika Pro Lig | — | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 13.10.26 | İç | Sporting CP UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-2 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 18.09.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | — | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.09.26 | Dış | Slavia Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 7. | 0-1 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | — | 5-2 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 17.05.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 4-1 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | KRC Genk Belçika Pro Lig | 7. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC Belçika Pro Lig | — | 3-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Aston Villa UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Cercle Brugge Belçika Pro Lig | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 07.08.26 | İç | KV Kortrijk Belçika Pro Lig | — | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 24.05.26 | İç | KAA Gent Belçika Pro Lig | 1. | 5-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Union Saint-Gilloise Belçika Pro Lig | 4. | 5-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 09.05.26 | İç | Sint-Truiden Belçika Pro Lig | — | 2-0 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 22.04.26 | İç | KV Mechelen Belçika Pro Lig | — | 6-1 | 0-5 | 5 | 0-1 |
| 06.04.26 | İç | RSC Anderlecht Belçika Pro Lig | 5. | 4-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | — | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 18.09.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | — | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 10.09.26 | Dış | Slavia Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | — | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | — | 4-0 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | — | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 24.04.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 10. | 3-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 04.04.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | — | 0-3 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 14.03.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 7. | 1-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Club BruggeGenel | Club Bruggeİç saha | LensGenel | LensDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| Club BruggeGenel | Club Bruggeİç saha | LensGenel | LensDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,30, ikinci yarı toplam 2,90 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 2,70 (10 maç)
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00Kart tarafında Club Brugge’ün yükselen sertlik eğilimi öne çıkıyor.Ev sahibi takımın son dönemdeki kart ortalaması, daha geniş maç grubuna göre belirgin biçimde yukarıda; bu da ikili mücadelelerde zaman zaman sınırları zorlayabileceğini gösteriyor. Lens ise kart üretimi bakımından istikrarlı bir çizgide, fakat rakiplerini fazla cezalandıran bir profil sergilemiyor. Brugge önde baskı kurarsa faul ve itirazlar artabilir. Lens’in daha kontrollü kalması beklenirken, maçın gerilimini asıl ev sahibinin reaksiyonları belirleyebilir. Şunu söylemeden geçemem: erken bir tartışmalı pozisyon dengeyi bozabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,30 | 4,00 |
| Ev sahibi beklenen | 1,80 | 1,75 |
| Deplasman beklenen | 2,50 | 2,25 |
| 4+ kart | %707/10 | %6012/20 |
| 5+ kart | %505/10 | %408/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %204/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %255/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,50 | 1,20 |
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 10,20 | 21,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,20 | 8,40 | 20,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,10 | 9,50 | 20,60 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,90 | 8,50 | 19,40 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 23+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 25+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 18 (son 10: 33 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,40 | 10,80 | 24,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 10,40 | 22,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,90 | 10,70 | 22,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,30 | 10,70 | 21,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 21+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 23+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 20 (son 10: 28 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,80 | 7,60 | 17,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,40 | 7,40 | 13,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,80 | 8,00 | 15,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 5,80 | 7,50 | 13,30 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 9 (son 10: 24 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,60 | 6,80 | 13,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 7,00 | 14,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,70 | 7,40 | 14,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,20 | 8,90 | 15,10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 8 (son 10: 20 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,20 | 14,60 | 27,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 21,80 | 16,00 | 37,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,80 | 14,90 | 31,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,70 | 15,00 | 34,70 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 28+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 31+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 34+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 37+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 17 (son 10: 60 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 20,00 | 19,00 | 39,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,20 | 21,60 | 37,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,20 | 19,30 | 37,50 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,60 | 20,50 | 38,10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 28+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 31+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 34+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 37+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 30 (son 10: 44 / 30) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | Dış | Inter Milan UEFA Şampiyonlar Ligi | 4-3 | 5-13 | 12-5 | 7-15 |
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière Belçika Pro Lig | 4-1 | 12-7 | 13-11 | 12-17 |
| 20.09.26 | İç | KRC Genk Belçika Pro Lig | 3-0 | 11-7 | 12-9 | 5-12 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC Belçika Pro Lig | 3-1 | 12-6 | 7-9 | 22-17 |
| 08.09.26 | İç | Aston Villa UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-3 | 15-18 | 5-4 | 20-12 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 04.09.26 | Dış | Lommel United Belçika Pro Lig | 1-0 | 7-15 | 7-10 | 12-11 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent Belçika Pro Lig | 1-2 | 14-10 | 7-7 | 12-10 |
| 23.08.26 | İç | Cercle Brugge Belçika Pro Lig | 1-0 | 14-5 | 4-6 | 38-22 |
| 15.08.26 | Dış | OH Leuven Belçika Pro Lig | 3-0 | 12-8 | 7-10 | 16-16 |
| 07.08.26 | İç | KV Kortrijk Belçika Pro Lig | 3-0 | 9-6 | 4-9 | 24-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | 3-1 | 13-11 | 11-7 | 14-16 |
| 13.10.26 | İç | Sporting CP UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-2 | 12-8 | 5-10 | 28-11 |
| 09.10.26 | İç | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 2-1 | 12-13 | 7-7 | 19-22 |
| 18.09.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 1-2 | 13-11 | 3-5 | 21-23 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans Fransa Ligue 1 | 2-2 | 17-11 | 7-5 | 18-23 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 10.09.26 | Dış | Slavia Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-2 | 8-8 | 7-13 | 14-19 |
| 05.09.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 0-1 | 6-18 | 7-11 | 24-15 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 1-2 | 9-11 | 9-5 | 14-27 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 5-2 | 19-5 | 3-5 | 19-18 |
| 17.05.26 | Dış | Olympique Lyonnais Fransa Ligue 1 | 4-0 | 10-11 | 8-6 | 11-19 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00Bu maçın karma başlıklarında oyun akışını serbest vuruşlar, kale vuruşları ve taçlar ayrı ayrı anlatacak.Serbest vuruşlarda Lens’in son dönemde yükselen eğilimi, deplasman ekibinin daha fazla mücadele ve temas içeren bir oyun oynadığını düşündürüyor; Club Brugge tarafı ise istikrarlı. Kale vuruşlarında ev sahibinin yükselişi, kendi yarı alanından daha sık çıkmak zorunda kaldığını gösteriyor. Taçlarda Brugge gerilerken Lens istikrarını koruyor. Açıkçası bu tablo, topun sık sık yön değiştireceği ve oyunun kenar bölgelerde sertleşeceği bir karşılaşmaya işaret ediyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 22,70 | 21,60 |
| Ev sahibi | 10,90 | 10,90 |
| Deplasman | 11,80 | 10,70 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,40 | 14,95 |
| Ev sahibi | 8,30 | 7,60 |
| Deplasman | 7,10 | 7,35 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 33,40 | 34,60 |
| Ev sahibi | 16,10 | 18,05 |
| Deplasman | 17,30 | 16,55 |
Club BruggevsLens
21.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 20.10.2026