

RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Milan | 7 | 6 | 1 | 0 | 21:9 | +12 | 19 | GGBGG |
| 2 | Lazio | 7 | 6 | 1 | 0 | 14:4 | +10 | 19 | GBGGG |
| 3 | Roma | 7 | 5 | 2 | 0 | 16:3 | +13 | 17 | GGBBG |
| 4 | AC Milan | 7 | 4 | 3 | 0 | 14:7 | +7 | 15 | BBGBG |
| 5 | Como | 7 | 4 | 2 | 1 | 12:7 | +5 | 14 | GGMBG |
| 6 | Frosinone | 7 | 4 | 1 | 2 | 13:9 | +4 | 13 | GBGMG |
| 7 | Cagliari | 7 | 4 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 13 | GGGBM |
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 2,20 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 0,80 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,60 | 2,40 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 0,80 |
| Maç başı toplam gol | 4,00 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %60 (6) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 2,20 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 107 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,14 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 2,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 3,14 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %57 (4) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %14 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %29 (2) |
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Genoa İtalya Serie A | — | 2-0 | 0-0 |
| 14.10.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 1-1 |
| 11.10.26 | Dış | Como İtalya Serie A | 5. | 0-0 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Inter Milan İtalya Serie A | 1. | 2-2 | 2-0 |
| 14.09.26 | Dış | Torino İtalya Serie A | — | 2-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 10.09.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Atalanta İtalya Serie A | — | 2-1 | 0-0 |
| 31.08.26 | Dış | Lecce İtalya Serie A | — | 4-0 | 3-0 |
| 24.08.26 | İç | Fiorentina İtalya Serie A | — | 4-0 | 1-0 |
| 24.05.26 | Dış | Hellas Verona İtalya Serie A | — | 2-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Stuttgart UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 0-1 |
| 09.09.26 | Dış | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-6 | 0-3 |
| 26.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 1-1 |
| 19.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 1-1 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 04.08.26 | Dış | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 0-0 |
| 29.07.26 | İç | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| 21.07.26 | Dış | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 2-0 |
| 18.12.25 | İç | Häcken UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
| 11.12.25 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-2 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Genoa İtalya Serie A | — | 2-0 | 0-0 |
| 14.10.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 1-1 |
| 19.09.26 | İç | Inter Milan İtalya Serie A | 1. | 2-2 | 2-0 |
| 05.09.26 | İç | Atalanta İtalya Serie A | — | 2-1 | 0-0 |
| 24.08.26 | İç | Fiorentina İtalya Serie A | — | 4-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.05.26 | İç | Lazio İtalya Serie A | 2. | 2-0 | 1-0 |
| 04.05.26 | İç | Fiorentina İtalya Serie A | — | 4-0 | 3-0 |
| 18.04.26 | İç | Atalanta İtalya Serie A | — | 1-1 | 1-1 |
| 10.04.26 | İç | Pisa İtalya Serie A | — | 3-0 | 2-0 |
| 22.03.26 | İç | Lecce İtalya Serie A | — | 1-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-6 | 0-3 |
| 26.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 1-1 |
| 04.08.26 | Dış | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 0-0 |
| 21.07.26 | Dış | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 2-0 |
| 11.12.25 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.11.25 | Dış | KuPS UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 1-1 |
| 23.10.25 | Dış | AZ UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| RomaGenel | Romaİç saha | Slovan BratislavaGenel | Slovan BratislavaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1007/7 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%866/7 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%574/7 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%292/7 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%141/7 |
| RomaGenel | Romaİç saha | Slovan BratislavaGenel | Slovan BratislavaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%715/7 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%141/7 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/7 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/7 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 475-90+ | 6toplam |
| Yediği | 00-15 | 315-30 | 330-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 11toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 345-60 | 060-75 | 475-90+ | 8toplam |
| Yediği | 00-15 | 315-30 | 530-45+ | 345-60 | 260-75 | 275-90+ | 15toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Roma’nın gol eğilimi istikrarlı, ancak hücumdaki son dönem düşüşü dikkat çekiyor; buna karşılık savunması toparlanma sinyali veriyor. Slovan Bratislava’da gol eğilimi yükselişte, hücum çizgisi istikrarlı ve savunma da son maçlarda daha dirençli görünüyor. Birleşik beklenen gol seviyesi önceki döneme göre yukarı taşınmış; bu da karşılaşmanın canlı geçebileceğini söylüyor. Roma’nın özellikle devre arasına yaklaşan bölümde, Slovan’ın ise maçın sonlarına doğru etkili olması beklenebilir. Açıkçası erken gol, oyunun bütün dengesini değiştirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,20 | 2,85 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %459/20 |
| 2+ gol | %909/10 | %9018/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %459/20 |
| 4+ gol | %303/10 | %255/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %102/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %6513/20 |
| İY 2+ gol | %505/10 | %408/20 |
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,80 | 5,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 3,40 |
| Maç başı toplam korner | 9,00 | 8,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 6 | 15 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,60 | +1,60 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,00 | 6,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,60 | 3,70 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 9,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 5 | 15 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,40 | +2,30 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,40 | 3,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 5,00 |
| Maç başı toplam korner | 8,20 | 8,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 4 | 15 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,40 | -1,50 |
| Son 55 maç | Son 107 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 2,71 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,20 | 6,29 |
| Maç başı toplam korner | 9,00 | 9,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 13 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 2 / 7 |
| Maç başı korner farkı | -1,40 | -3,57 |
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Genoa İtalya Serie A | — | 2-0 | 5-3 | 8 | 2-1 |
| 14.10.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 5-9 | 14 | 4-3 |
| 11.10.26 | Dış | Como İtalya Serie A | 5. | 0-0 | 2-6 | 8 | 2-1 |
| 19.09.26 | İç | Inter Milan İtalya Serie A | 1. | 2-2 | 4-2 | 6 | 2-1 |
| 14.09.26 | Dış | Torino İtalya Serie A | — | 2-0 | 8-1 | 9 | 4-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.09.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Atalanta İtalya Serie A | — | 2-1 | 14-1 | 15 | 7-0 |
| 31.08.26 | Dış | Lecce İtalya Serie A | — | 4-0 | 1-2 | 3 | 1-1 |
| 24.08.26 | İç | Fiorentina İtalya Serie A | — | 4-0 | 2-3 | 5 | 1-1 |
| 24.05.26 | Dış | Hellas Verona İtalya Serie A | — | 2-0 | 6-6 | 12 | 4-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Stuttgart UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 1-8 | 9 | 1-5 |
| 09.09.26 | Dış | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-6 | 2-7 | 9 | 0-4 |
| 26.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 8-5 | 13 | 2-1 |
| 19.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 4-0 | 4 | 2-0 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 2-4 | 6 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.08.26 | Dış | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 3-3 | 6 | 2-3 |
| 29.07.26 | İç | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 1-5 | 6 | 1-1 |
| 21.07.26 | Dış | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 2-9 | 11 | 2-5 |
| 18.12.25 | İç | Häcken UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 8-7 | 15 | 3-2 |
| 11.12.25 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 4-2 | 6 | 4-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Genoa İtalya Serie A | — | 2-0 | 5-3 | 8 | 2-1 |
| 14.10.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 5-9 | 14 | 4-3 |
| 19.09.26 | İç | Inter Milan İtalya Serie A | 1. | 2-2 | 4-2 | 6 | 2-1 |
| 05.09.26 | İç | Atalanta İtalya Serie A | — | 2-1 | 14-1 | 15 | 7-0 |
| 24.08.26 | İç | Fiorentina İtalya Serie A | — | 4-0 | 2-3 | 5 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | İç | Lazio İtalya Serie A | 2. | 2-0 | 8-3 | 11 | 5-1 |
| 04.05.26 | İç | Fiorentina İtalya Serie A | — | 4-0 | 4-5 | 9 | 1-4 |
| 18.04.26 | İç | Atalanta İtalya Serie A | — | 1-1 | 7-6 | 13 | 4-2 |
| 10.04.26 | İç | Pisa İtalya Serie A | — | 3-0 | 1-3 | 4 | 1-1 |
| 22.03.26 | İç | Lecce İtalya Serie A | — | 1-0 | 10-2 | 12 | 5-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-6 | 2-7 | 9 | 0-4 |
| 26.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 8-5 | 13 | 2-1 |
| 04.08.26 | Dış | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 3-3 | 6 | 2-3 |
| 21.07.26 | Dış | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 2-9 | 11 | 2-5 |
| 11.12.25 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 4-2 | 6 | 4-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.11.25 | Dış | KuPS UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 0-6 | 6 | 0-2 |
| 23.10.25 | Dış | AZ UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-12 | 12 | 0-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| RomaGenel | Romaİç saha | Slovan BratislavaGenel | Slovan BratislavaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%574/7 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%574/7 |
| 10+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%433/7 |
| 11+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%433/7 |
| 12+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%292/7 |
| RomaGenel | Romaİç saha | Slovan BratislavaGenel | Slovan BratislavaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%433/7 |
| 4+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%292/7 |
| 5+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%141/7 |
| 6+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%141/7 |
| 7+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%141/7 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,00, ikinci yarı toplam 4,40 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,30, ikinci yarı toplam 4,20 (10 maç)
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00Korner tarafında dengeli ama Roma’nın hafif üstün olduğu bir tablo var.Roma kendi sahasında kenarları daha sık kullanıyor ve rakibinden fazla korner ürettiği maçlar daha belirgin. Slovan Bratislava ise istikrarlı bir çizgide olsa da rakibine korner verme eğilimi daha yüksek. İki takımın son dönem toplamları, önceki maç grubuna oldukça yakın; yani burada büyük bir dalgalanma beklemiyorum. Maçın başında Roma’nın baskısı kenar ortalarını artırabilir, Slovan geriye düştüğünde ise bu üretim karşılıklı hale gelebilir. Yine de sürekli korner yağmuru yerine, oyunun akışına bağlı bir tablo daha olası.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 8,60 | 8,45 |
| Ev sahibi beklenen | 4,80 | 5,00 |
| Deplasman beklenen | 3,80 | 3,45 |
| 9+ korner | %505/10 | %459/20 |
| 10+ korner | %202/10 | %306/20 |
| 11+ korner | %202/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,90 | 4,15 |
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,00 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 4,80 | 4,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 2 | 7 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 13 / 1 | 19 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 4,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 9 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 18 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,80 | 2,80 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 4,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 17 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 107 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 2,43 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 2,43 |
| Maç başı toplam kart | 4,60 | 4,86 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 15 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 7 |
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Genoa İtalya Serie A | — | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 14.10.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Como İtalya Serie A | 5. | 0-0 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Inter Milan İtalya Serie A | 1. | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 14.09.26 | Dış | Torino İtalya Serie A | — | 2-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.09.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Atalanta İtalya Serie A | — | 2-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 31.08.26 | Dış | Lecce İtalya Serie A | — | 4-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 24.08.26 | İç | Fiorentina İtalya Serie A | — | 4-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 24.05.26 | Dış | Hellas Verona İtalya Serie A | — | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Stuttgart UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-6 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 26.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 1-7 | 8 | 0-1 |
| 19.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.08.26 | Dış | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.07.26 | İç | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 21.07.26 | Dış | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 18.12.25 | İç | Häcken UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 11.12.25 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Genoa İtalya Serie A | — | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 14.10.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Inter Milan İtalya Serie A | 1. | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Atalanta İtalya Serie A | — | 2-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 24.08.26 | İç | Fiorentina İtalya Serie A | — | 4-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | İç | Lazio İtalya Serie A | 2. | 2-0 | 4-5 | 9 | 1-1 |
| 04.05.26 | İç | Fiorentina İtalya Serie A | — | 4-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 18.04.26 | İç | Atalanta İtalya Serie A | — | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 10.04.26 | İç | Pisa İtalya Serie A | — | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 22.03.26 | İç | Lecce İtalya Serie A | — | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.26 | Dış | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-6 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 26.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 1-7 | 8 | 0-1 |
| 04.08.26 | Dış | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 21.07.26 | Dış | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 11.12.25 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.11.25 | Dış | KuPS UEFA Konferans Ligi | — | 1-3 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 23.10.25 | Dış | AZ UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 6-1 | 7 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| RomaGenel | Romaİç saha | Slovan BratislavaGenel | Slovan BratislavaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%715/7 |
| 5+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%574/7 |
| 6+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%433/7 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%292/7 |
| RomaGenel | Romaİç saha | Slovan BratislavaGenel | Slovan BratislavaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1007/7 |
| 2+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%574/7 |
| 3+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%433/7 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%141/7 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,90, ikinci yarı toplam 3,40 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,40, ikinci yarı toplam 3,10 (10 maç)
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00Kart açısından sertlik seviyesi belirgin, fakat iki takımın eğilimi de istikrarlı.Roma kendi maçlarında daha fazla kart gören taraf olurken, Slovan Bratislava rakiplerini daha sık kart sınırına taşıyor. Bu karşılaşmada özellikle Roma’nın baskılı oyunu ve Slovan’ın geçiş arayışları faul sayısını yükseltebilir. Son dönem kart seviyesi, önceki maç grubuna göre hafifçe yukarıda; ancak bu sıçrama kontrolsüz bir maç görüntüsü anlamına gelmiyor. Hakemin erken düdükleri oyunun tansiyonunu belirleyebilir. İlk ikili mücadeleler sertleşirse, kartlar taktik fauller üzerinden gelebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,60 | 4,40 |
| Ev sahibi beklenen | 2,90 | 2,45 |
| Deplasman beklenen | 1,70 | 1,95 |
| 4+ kart | %808/10 | %7515/20 |
| 5+ kart | %505/10 | %459/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %255/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %204/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,00 | 1,15 |
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 13,40 | 21,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 12,40 | 21,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,10 | 12,80 | 21,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,30 | 11,80 | 23,10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 23+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 25+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%201/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%00/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 17 (son 10: 31 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,80 | 11,00 | 23,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,80 | 12,60 | 26,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,30 | 12,10 | 26,40 |
| Dış saha · son 107 maç | — | — | — | — | 13,57 | 12,29 | 25,86 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 21+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 23+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%715/7 |
| 25+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%715/7 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 10+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%866/7 |
| 11+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%715/7 |
| 12+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%715/7 |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 14 (son 10: 36 / 14) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 8 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 10,20 | 18,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,60 | 12,40 | 19,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,90 | 11,50 | 18,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,30 | 9,30 | 15,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%606/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 15 (son 10: 27 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,80 | 7,00 | 16,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,40 | 5,00 | 16,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,70 | 6,50 | 16,20 |
| Dış saha · son 105 maç | — | — | — | — | 11,40 | 5,00 | 16,40 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 16+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 18+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 20+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 8+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%804/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 7 (son 10: 21 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 21,40 | 20,40 | 41,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 19,80 | 18,80 | 38,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,30 | 18,80 | 37,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,50 | 18,00 | 37,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 35+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 38+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 41+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 44+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 55 / 30 (son 10: 55 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,60 | 22,80 | 38,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,60 | 21,40 | 39,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,70 | 20,50 | 38,20 |
| Dış saha · son 107 maç | — | — | — | — | 16,86 | 19,86 | 36,71 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 35+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%715/7 |
| 38+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%292/7 |
| 41+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%292/7 |
| 44+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%292/7 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%715/7 |
| 17+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%433/7 |
| 19+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%433/7 |
| 21+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%292/7 |
En yüksek / en düşük toplam: 49 / 22 (son 10: 49 / 22) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Genoa İtalya Serie A | 2-0 | 7-10 | 4-11 | 27-28 |
| 14.10.26 | İç | Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-4 | 8-15 | 10-5 | 20-16 |
| 11.10.26 | Dış | Como İtalya Serie A | 0-0 | 9-9 | 10-8 | 25-23 |
| 19.09.26 | İç | Inter Milan İtalya Serie A | 2-2 | 7-13 | 9-11 | 16-14 |
| 14.09.26 | Dış | Torino İtalya Serie A | 2-0 | 7-20 | 7-16 | 19-21 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 10.09.26 | Dış | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-1 | 12-19 | 5-12 | 13-12 |
| 05.09.26 | İç | Atalanta İtalya Serie A | 2-1 | 10-9 | 4-23 | 21-15 |
| 31.08.26 | Dış | Lecce İtalya Serie A | 4-0 | 9-8 | 8-8 | 8-18 |
| 24.08.26 | İç | Fiorentina İtalya Serie A | 4-0 | 11-15 | 6-12 | 15-21 |
| 24.05.26 | Dış | Hellas Verona İtalya Serie A | 2-0 | 11-10 | 6-9 | 19-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Stuttgart UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-3 | 15-11 | 11-10 | 8-14 |
| 09.09.26 | Dış | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-6 | 8-6 | 17-2 | 10-17 |
| 26.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-1 | 15-11 | 12-9 | 19-30 |
| 19.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-1 | 13-12 | 1-6 | 18-28 |
| 11.08.26 | İç | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-0 | 13-15 | 8-8 | 23-25 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 04.08.26 | Dış | Mjällby UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-1 | 15-13 | — | 25-21 |
| 29.07.26 | İç | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-1 | 19-13 | — | 24-14 |
| 21.07.26 | Dış | Saburtalo UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-0 | 19-17 | — | 11-25 |
| 18.12.25 | İç | Häcken UEFA Konferans Ligi | 1-0 | 14-7 | 12-8 | 16-17 |
| 11.12.25 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | 0-2 | 12-16 | 4-9 | 23-14 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00Oyunun duran ve yeniden başlayan bölümlerinde Roma ile Slovan Bratislava farklı karakterler gösteriyor.Serbest vuruşlarda Slovan’ın üretimi daha yüksek ve bu alandaki eğilimi istikrarlı; Roma’da ise son maçlarda düşüş var. Kale vuruşlarında Roma yükselişte, Slovan istikrarlı. Bu durum Roma’nın zaman zaman geriden daha fazla oyun kurmaya çalışabileceğini düşündürüyor. Taç atışlarında da Roma’nın son dönemde artan bir hareketliliği bulunuyor, Slovan tarafı ise aynı çizgide. Açıkçası maçın ritmi, özellikle kenar mücadeleleri ve topun sık sık dışarı çıkması üzerinden şekillenebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 22,40 | 24,15 |
| Ev sahibi | 9,30 | 10,60 |
| Deplasman | 13,10 | 13,55 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 17,50 | 17,30 |
| Ev sahibi | 7,50 | 6,70 |
| Deplasman | 10,00 | 10,60 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 40,10 | 37,65 |
| Ev sahibi | 22,10 | 19,40 |
| Deplasman | 18,00 | 18,25 |
RomavsSlovan Bratislava
20.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 20.10.2026