

GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 9 | 7 | 2 | 0 | 31:10 | +21 | 23 | GGGGG |
| 2 | PSV | 9 | 6 | 1 | 2 | 27:12 | +15 | 19 | GGMGM |
| 3 | AZ | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | +10 | 19 | GGBGM |
| 4 | Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | +8 | 17 | BGGGB |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | +12 | 15 | MGGBB |
| 6 | Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | +6 | 14 | MBBGG |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | GGMGB |
| 8 | Heerenveen | 9 | 3 | 3 | 3 | 15:11 | +4 | 12 | MBGMG |
| 9 | Go Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | +2 | 11 | MBBBB |
| 10 | Excelsior | 9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | BMBMM |
| 11 | NEC | 8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | MBMBB |
| 12 | Sparta Rotterdam | 9 | 2 | 3 | 4 | 16:22 | -6 | 9 | BMMBG |
| 13 | Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | MBGBG |
| 14 | Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | MBGMG |
| 15 | Telstar | 9 | 1 | 3 | 5 | 10:18 | -8 | 6 | MBMBM |
| 16 | ADO Den Haag | 9 | 1 | 3 | 5 | 11:20 | -9 | 6 | MMBBG |
| 17 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | MBMMM |
| 18 | Willem II | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:26 | -17 | 2 | BMMMM |
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,60 | 2,20 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 4,00 | 3,90 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,30 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,80 | 3,00 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 4,20 | 4,70 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %90 (9) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 3,20 | 2,70 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 0,80 |
| Maç başı toplam gol | 4,60 | 3,50 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 5-1 | 2-1 |
| 18.09.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 3-0 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 1-1 | 1-0 |
| 06.09.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 2-2 | 2-2 |
| 28.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-3 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 23.08.26 | Dış | PSV Hollanda Eredivisie | 2. | 1-5 | 1-3 |
| 16.08.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 16. | 4-1 | 3-0 |
| 09.08.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 2-1 | 1-0 |
| 21.05.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 0-2 | 0-1 |
| 17.05.26 | Dış | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Hajduk Split UEFA Konferans Ligi | — | 1-2 | 0-1 |
| 10.10.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 1-1 | 1-1 |
| 19.09.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 2-2 | 1-1 |
| 15.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | 18. | 5-1 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 5-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 05.09.26 | İç | PSV Hollanda Eredivisie | 2. | 1-3 | 1-2 |
| 30.08.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 4-0 | 1-0 |
| 27.08.26 | İç | Sion UEFA Konferans Ligi | — | 5-3 | 3-2 |
| 20.08.26 | Dış | Sion UEFA Konferans Ligi | — | 4-2 | 0-1 |
| 16.08.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 2-2 | 2-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 3-0 | 2-0 |
| 06.09.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 2-2 | 2-2 |
| 28.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-3 | 1-2 |
| 09.08.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 2-1 | 1-0 |
| 10.05.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 2-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.05.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 2-3 | 1-1 |
| 11.04.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 0-0 | 0-0 |
| 22.03.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 3. | 3-0 | 1-0 |
| 07.03.26 | İç | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 3-1 | 1-1 |
| 14.02.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 1-2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Hajduk Split UEFA Konferans Ligi | — | 1-2 | 0-1 |
| 12.09.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 5-1 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 4-0 | 1-0 |
| 20.08.26 | Dış | Sion UEFA Konferans Ligi | — | 4-2 | 0-1 |
| 13.08.26 | Dış | Shelbourne UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.08.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 2-0 | 0-0 |
| 23.07.26 | Dış | Vojvodina UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 2-1 |
| 17.05.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 0-0 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | NAC Breda Hollanda Eredivisie | — | 2-0 | 2-0 |
| 11.04.26 | Dış | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 2-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| GroningenGenel | Groningenİç saha | AjaxGenel | AjaxDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 4+ gol | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 5+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| GroningenGenel | Groningenİç saha | AjaxGenel | AjaxDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 7toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 230-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 7toplam |
| Yediği | 30-15 | 315-30 | 430-45+ | 445-60 | 160-75 | 275-90+ | 17toplam |
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 630-45+ | 245-60 | 260-75 | 475-90+ | 17toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Groningen’in son dönemde hücum iştahı artıyor, ancak savunmadaki düşüş rakibe alan bırakıyor. Ajax’ın hücum çizgisi istikrarlı; buna karşılık onun da savunması son maçlarda güven vermiyor. İki takımın karşılıklı gol görüntüsü oldukça güçlü ve ilk yarıda hareket beklenebilir. Groningen iç sahada tempoyu erken yükseltmek isteyecektir, Ajax ise özellikle maçın ilerleyen bölümünde üretkenliğini artırabilir. Son beş maçtaki yüksek gol havası Groningen’de istikrarlı kalırken Ajax’ta önceki döneme göre hafif gerilemiş görünüyor. Yine de açık oyun ihtimali ağır basıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 4,10 | 4,30 |
| Karşılıklı gol | %909/10 | %8517/20 |
| 2+ gol | %10010/10 | %10020/20 |
| 3+ gol | %808/10 | %8517/20 |
| 4+ gol | %606/10 | %6513/20 |
| 5+ gol | %404/10 | %408/20 |
| İY 1+ gol | %10010/10 | %10020/20 |
| İY 2+ gol | %707/10 | %6513/20 |
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 4,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 5,00 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 9,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 9 | 14 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,80 | -0,80 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,00 | 5,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,40 | 5,30 |
| Maç başı toplam korner | 9,40 | 10,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 6 | 14 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,60 | 0,00 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 8,60 | 6,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 2,60 | 2,80 |
| Maç başı toplam korner | 11,20 | 9,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 8 | 16 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +6,00 | +3,90 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,60 | 7,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 5,20 |
| Maç başı toplam korner | 11,80 | 12,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 9 | 16 / 9 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,40 | +1,90 |
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 5-1 | 6-3 | 9 | 5-2 |
| 18.09.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 3-0 | 5-6 | 11 | 2-3 |
| 12.09.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 1-1 | 0-9 | 9 | 0-4 |
| 06.09.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 2-2 | 8-2 | 10 | 4-1 |
| 28.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-3 | 7-2 | 9 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.08.26 | Dış | PSV Hollanda Eredivisie | 2. | 1-5 | 4-9 | 13 | 1-2 |
| 16.08.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 16. | 4-1 | 2-5 | 7 | 0-4 |
| 09.08.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 2-1 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 21.05.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 0-2 | 0-4 | 4 | 0-1 |
| 17.05.26 | Dış | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 5-9 | 14 | 3-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Hajduk Split UEFA Konferans Ligi | — | 1-2 | 5-4 | 9 | 2-4 |
| 10.10.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 1-1 | 4-4 | 8 | 3-0 |
| 19.09.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 2-2 | 9-0 | 9 | 2-0 |
| 15.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | 18. | 5-1 | 14-2 | 16 | 6-1 |
| 12.09.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 5-1 | 11-3 | 14 | 6-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | PSV Hollanda Eredivisie | 2. | 1-3 | 1-1 | 2 | 0-1 |
| 30.08.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 4-0 | 4-5 | 9 | 3-2 |
| 27.08.26 | İç | Sion UEFA Konferans Ligi | — | 5-3 | 5-2 | 7 | 3-2 |
| 20.08.26 | Dış | Sion UEFA Konferans Ligi | — | 4-2 | 7-5 | 12 | 5-2 |
| 16.08.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 2-2 | 7-2 | 9 | 3-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 3-0 | 5-6 | 11 | 2-3 |
| 06.09.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 2-2 | 8-2 | 10 | 4-1 |
| 28.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-3 | 7-2 | 9 | 2-0 |
| 09.08.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 2-1 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 10.05.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 2-1 | 5-6 | 11 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.05.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 2-3 | 5-8 | 13 | 4-4 |
| 11.04.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 0-0 | 8-5 | 13 | 5-3 |
| 22.03.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 3. | 3-0 | 2-7 | 9 | 1-2 |
| 07.03.26 | İç | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 3-1 | 6-8 | 14 | 0-3 |
| 14.02.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 1-2 | 2-8 | 10 | 1-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Hajduk Split UEFA Konferans Ligi | — | 1-2 | 5-4 | 9 | 2-4 |
| 12.09.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 5-1 | 11-3 | 14 | 6-1 |
| 30.08.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 4-0 | 4-5 | 9 | 3-2 |
| 20.08.26 | Dış | Sion UEFA Konferans Ligi | — | 4-2 | 7-5 | 12 | 5-2 |
| 13.08.26 | Dış | Shelbourne UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 11-4 | 15 | 10-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.08.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 2-0 | 10-2 | 12 | 4-1 |
| 23.07.26 | Dış | Vojvodina UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 10-1 | 11 | 8-0 |
| 17.05.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 0-0 | 6-10 | 16 | 2-5 |
| 25.04.26 | Dış | NAC Breda Hollanda Eredivisie | — | 2-0 | 2-11 | 13 | 1-2 |
| 11.04.26 | Dış | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 5-7 | 12 | 3-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| GroningenGenel | Groningenİç saha | AjaxGenel | AjaxDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 9+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| GroningenGenel | Groningenİç saha | AjaxGenel | AjaxDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,90, ikinci yarı toplam 5,30 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,60, ikinci yarı toplam 4,90 (10 maç)
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45Korner tarafında Ajax’ın baskın karakteri öne çıkıyor.Groningen’in üretimi dengeli seyrediyor ve son dönemdeki korner toplamı önceki maç grubuna göre hafifçe yükselmiş durumda. Ajax ise hem daha fazla korner kullanıyor hem de rakibe az sayıda bırakıyor; üstelik son maçlarda bu alandaki ivmesi yukarı yönlü. Bu tablo, oyunun özellikle Ajax’ın hücum ettiği bölümlerde sıkışabileceğini düşündürüyor. Groningen evinde karşılık vermeye çalışacaktır ama kanat baskısını uzun süre koruyamazsa korner üstünlüğü deplasman ekibine geçebilir. Tempolu başlangıç ve sürekli hücum, bu başlığı canlı tutar.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,40 | 9,35 |
| Ev sahibi beklenen | 3,90 | 3,50 |
| Deplasman beklenen | 6,50 | 5,85 |
| 9+ korner | %909/10 | %7014/20 |
| 10+ korner | %404/10 | %357/20 |
| 11+ korner | %303/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,80 | 4,25 |
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı toplam kart | 2,80 | 2,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 1 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 13 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 0,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,30 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 2,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 2 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 8 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,70 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 3,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 0 | 9 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 19 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,70 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 3,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 0 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 19 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 5-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 3-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-3 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.08.26 | Dış | PSV Hollanda Eredivisie | 2. | 1-5 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 16. | 4-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 21.05.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 0-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Hajduk Split UEFA Konferans Ligi | — | 1-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | 18. | 5-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 5-1 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | PSV Hollanda Eredivisie | 2. | 1-3 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 4-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Sion UEFA Konferans Ligi | — | 5-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Sion UEFA Konferans Ligi | — | 4-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 16.08.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 2-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 3-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-3 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 2-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.05.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 2-3 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 11.04.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 0-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 22.03.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 3. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 07.03.26 | İç | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 14.02.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Hajduk Split UEFA Konferans Ligi | — | 1-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 5-1 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 4-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Sion UEFA Konferans Ligi | — | 4-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | Shelbourne UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.08.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 2-0 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 23.07.26 | Dış | Vojvodina UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 0-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | NAC Breda Hollanda Eredivisie | — | 2-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 11.04.26 | Dış | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 2-2 | 4 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| GroningenGenel | Groningenİç saha | AjaxGenel | AjaxDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| GroningenGenel | Groningenİç saha | AjaxGenel | AjaxDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 3+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,60, ikinci yarı toplam 2,00 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 2,50 (10 maç)
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45Kartlarda sert ve kontrolsüz bir maçtan çok, ölçülü mücadele havası var.Groningen’in kart görünümü istikrarlı; Ajax da benzer bir çizgide ilerliyor, ancak deplasman ekibinin kendi kart yükü biraz daha belirgin. Son dönemde toplam kart seviyesi önceki maç grubuna kıyasla hafifçe gerilemiş, yani hakemin oyunu sık sık durdurduğu bir senaryo ilk akla gelen görüntü değil. İki takımın da kırmızı kart geçmişinde hareketlilik bulunmaması, disiplinli kalma ihtimalini destekliyor. Yine de Ajax’ın hızlı hücumlarını kesmek isteyen Groningen, özellikle geçiş anlarında zamanlama hatasına dikkat etmeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,00 | 3,10 |
| Ev sahibi beklenen | 1,30 | 1,50 |
| Deplasman beklenen | 1,70 | 1,60 |
| 4+ kart | %303/10 | %357/20 |
| 5+ kart | %202/10 | %255/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %153/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %00/10 | %00/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,00 | 0,85 |
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,00 | 8,20 | 17,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,40 | 9,80 | 21,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,30 | 8,90 | 19,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,20 | 9,20 | 18,40 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 21+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 15 (son 10: 30 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,60 | 8,80 | 19,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,60 | 11,80 | 22,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,10 | 8,50 | 18,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,80 | 9,90 | 20,70 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 9 (son 10: 33 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,20 | 7,80 | 16,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,40 | 8,80 | 15,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,60 | 7,40 | 16,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 5,80 | 8,70 | 14,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 12 (son 10: 24 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 4,40 | 10,80 | 15,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 7,40 | 14,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 4,90 | 9,50 | 14,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,00 | 7,20 | 15,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 10 (son 10: 18 / 10) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,60 | 18,20 | 37,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 21,00 | 16,80 | 37,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,80 | 18,00 | 36,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,60 | 16,90 | 38,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 32+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 35+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 38+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 18+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 22+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 42 / 33 (son 10: 42 / 28) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 18,80 | 13,00 | 31,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,20 | 12,00 | 27,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,30 | 12,30 | 29,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,60 | 14,60 | 32,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 32+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 35+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%404/10 |
| 38+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 20+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 22+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 25 (son 10: 39 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 (son 10: 9 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Excelsior Hollanda Eredivisie | 5-1 | 9-10 | 11-2 | 18-24 |
| 18.09.26 | İç | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 3-0 | 11-7 | 6-6 | 21-19 |
| 12.09.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 1-1 | 8-10 | 12-4 | 13-23 |
| 06.09.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 2-2 | 9-6 | 11-4 | 18-20 |
| 28.08.26 | İç | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 2-3 | 8-8 | 1-23 | 28-5 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 23.08.26 | Dış | PSV Hollanda Eredivisie | 1-5 | 9-3 | 15-3 | 13-15 |
| 16.08.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 4-1 | 11-11 | 6-6 | 23-18 |
| 09.08.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 2-1 | 17-12 | 7-9 | 18-20 |
| 21.05.26 | Dış | Ajax Hollanda Eredivisie | 0-2 | 13-17 | 9-6 | 14-19 |
| 17.05.26 | Dış | Heracles Hollanda Eredivisie | 2-1 | 8-5 | 8-11 | 22-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Hajduk Split UEFA Konferans Ligi | 1-2 | 20-13 | 3-7 | 21-13 |
| 10.10.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 1-1 | 13-7 | 4-8 | 20-18 |
| 19.09.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 2-2 | 12-6 | 2-16 | 23-9 |
| 15.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | 5-1 | 3-6 | 4-14 | 13-12 |
| 12.09.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 5-1 | 5-12 | 9-9 | 17-13 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 05.09.26 | İç | PSV Hollanda Eredivisie | 1-3 | 13-6 | 6-7 | 23-16 |
| 30.08.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 4-0 | 11-13 | 8-5 | 9-12 |
| 27.08.26 | İç | Sion UEFA Konferans Ligi | 5-3 | 7-5 | 4-7 | 16-9 |
| 20.08.26 | Dış | Sion UEFA Konferans Ligi | 4-2 | 7-9 | 7-9 | 14-12 |
| 16.08.26 | İç | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 2-2 | 10-8 | 2-13 | 17-9 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45Duran oyunlarda maçın hikâyesi daha çok serbest vuruşlar üzerinden şekillenebilir.Groningen’in bu alandaki sayısı son dönemde düşüşte, Ajax ise istikrarlı; dolayısıyla deplasman ekibi oyunu rakip yarı alana taşıdıkça duran top baskısı kurabilir. Kale vuruşlarında iki tarafın çizgisi dengeli ve belirgin bir değişim yok. Taç atışlarında da benzer bir istikrar görülüyor; bu başlık maçın yönünü tek başına değiştirecek gibi durmuyor. Benim gözüme çarpan, Groningen’in geriden çıkarken topu kenara kaçırması halinde Ajax’ın baskıyla ikinci topları kovalamaya daha yatkın olması.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 18,30 | 18,90 |
| Ev sahibi | 8,90 | 9,40 |
| Deplasman | 9,40 | 9,50 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,60 | 15,20 |
| Ev sahibi | 9,50 | 9,05 |
| Deplasman | 6,10 | 6,15 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 34,80 | 33,20 |
| Ev sahibi | 16,30 | 15,55 |
| Deplasman | 18,50 | 17,65 |
GroningenvsAjax
18.10.2026 · 17:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 18.10.2026