

CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | +12 | 21 | GGGMG |
| 2 | Rangers | 9 | 6 | 2 | 1 | 13:7 | +6 | 20 | GGGGB |
| 3 | Hearts | 8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | +11 | 16 | GGMBG |
| 4 | Dundee | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | +3 | 14 | BMGGB |
| 5 | St. Johnstone | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 12 | GMBGB |
| 6 | Dundee United | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | MBGGB |
| 7 | Aberdeen | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:10 | 0 | 11 | BGBMG |
| 8 | St. Mirren | 9 | 3 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 10 | MMMMM |
| 9 | Falkirk | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | BGBMG |
| 10 | Motherwell | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | MMMMM |
| 11 | Kilmarnock | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:20 | -10 | 8 | BGBMG |
| 12 | Hibernian | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:14 | -5 | 7 | MMBMM |
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 0,80 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,20 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %90 (9) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 2,40 | 2,30 |
| Maç başı toplam gol | 4,00 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %90 (9) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 0-1 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 1-2 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 0-1 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 3-0 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 2-0 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-1 |
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 5-0 | 2-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 1-1 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 2-0 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 2-0 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 0-1 |
| 20.08.26 | İç | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 0-1 |
| 13.08.26 | İç | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 0-1 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 1-2 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 3-0 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 2-0 |
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 03.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-0 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 3-1 | 1-1 |
| 10.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 3-1 | 1-1 |
| 25.04.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 3-1 | 2-0 |
| 11.04.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 1-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 2-0 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 0-1 |
| 06.08.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-6 | 0-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 01.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 1-0 |
| 21.07.26 | Dış | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-4 | 0-1 |
| 16.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 1-1 |
| 09.05.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-1 | 1-1 |
| 26.04.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| CelticGenel | Celticİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| CelticGenel | Celticİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Yediği | 10-15 | 215-30 | 330-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 8toplam |
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 5toplam |
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 430-45+ | 345-60 | 160-75 | 375-90+ | 15toplam |
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 475-90+ | 12toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda, ancak Celtic’in hücumdaki düşüşü temkinli olmayı gerektiriyor.Ev sahibi son dönemde üretkenlik açısından geriye giderken savunması aynı çizgide kalmış; bu da maçın yükünü hücumun taşımasını zorlaştırıyor. Hearts ise gol bulma konusunda istikrarlı, fakat savunma tarafında son maçlarda belirgin bir gevşeme var. İki takımın karşılıklı gol ihtimali canlı duruyor. Celtic’in ilk yarının son bölümündeki baskısı ile Hearts’ın maçın son bölümündeki etkinliği, karşılaşmanın farklı anlarda açılabileceğini gösteriyor. Son dönemde toplam gol temposu da önceki döneme göre aşağı gelmiş durumda; bu yüzden kontrol ve fırsat dengesi belirleyici olur.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,80 | 3,15 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %7014/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %9018/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %7014/20 |
| 4+ gol | %303/10 | %357/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %909/10 | %9018/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %5010/20 |
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 9,00 | 8,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,80 | 4,60 |
| Maç başı toplam korner | 12,80 | 13,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 11 | 20 / 9 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +5,20 | +4,30 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 9,60 | 7,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,60 | 4,90 |
| Maç başı toplam korner | 13,20 | 12,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 20 / 9 | 20 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 5 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +6,00 | +3,00 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,20 | 6,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,20 | 5,60 |
| Maç başı toplam korner | 10,40 | 11,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 7 | 19 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +4,00 | +0,60 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 6,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,20 | 5,00 |
| Maç başı toplam korner | 11,40 | 11,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 19 / 7 | 19 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,00 | +1,70 |
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 6-8 | 14 | 3-5 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 9-2 | 11 | 3-1 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 8-4 | 12 | 5-2 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-0 | 11-2 | 13 | 7-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 10-6 | 16 | 6-3 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 15-5 | 20 | 8-3 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 5-10 | 15 | 2-4 |
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 8-3 | 11 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 6-7 | 13 | 4-5 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 5-0 | 6-2 | 8 | 4-1 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-1 | 14-2 | 16 | 9-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 8-7 | 15 | 5-1 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 8-4 | 12 | 6-2 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 6-13 | 19 | 0-3 |
| 20.08.26 | İç | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 4-5 | 9 | 2-1 |
| 13.08.26 | İç | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 0-11 | 11 | 0-5 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 8-4 | 12 | 5-2 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 15-5 | 20 | 8-3 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 8-3 | 11 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-0 | 9-4 | 13 | 6-3 |
| 16.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 3-1 | 9-6 | 15 | 3-3 |
| 10.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 3-1 | 1-7 | 8 | 0-3 |
| 25.04.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 3-1 | 9-7 | 16 | — |
| 11.04.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 3-7 | 10 | 2-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 8-7 | 15 | 5-1 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 6-13 | 19 | 0-3 |
| 06.08.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-6 | 2-6 | 8 | 1-5 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 01.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 6-4 | 10 | 1-2 |
| 21.07.26 | Dış | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-4 | 12-4 | 16 | 4-1 |
| 16.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 6-9 | 15 | 3-3 |
| 09.05.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 26.04.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 11-0 | 11 | 4-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| CelticGenel | Celticİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| CelticGenel | Celticİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 6,90, ikinci yarı toplam 6,60 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,60, ikinci yarı toplam 6,20 (10 maç)
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00Kornerlerde iki takımın da oyunu kenarlara taşıyan, rakip ceza alanı çevresinde baskı kuran bir yapısı var.Celtic kendi sahasında bu konuda daha sürekli görünüyor; Hearts ise deplasmanda üretken olsa da aynı seviyeyi her maçta koruyamıyor. Her iki takımın eğilimi istikrarlı, yani bu alanda ani bir yön değişimi beklemiyorum. Buna karşın birleşik görünüm, son dönemde önceki maç grubuna göre hafif bir gerilemeye işaret ediyor. Celtic öne geçerse baskıyı ve kenar hücumlarını artırabilir; Hearts geride kalırsa hızlı çıkışları daha fazla korner getirebilir. Oyunun yönü burada belirleyici olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,60 | 12,65 |
| Ev sahibi beklenen | 6,10 | 7,25 |
| Deplasman beklenen | 5,50 | 5,40 |
| 9+ korner | %707/10 | %8517/20 |
| 10+ korner | %707/10 | %7515/20 |
| 11+ korner | %707/10 | %7515/20 |
| İlk yarı beklenen | 6,70 | 6,25 |
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,30 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 3,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 5 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 10 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 0,80 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 4,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 4 / 0 | 19 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,40 | 2,60 |
| Maç başı toplam kart | 5,80 | 4,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 4 | 8 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 18 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,80 | 3,20 |
| Maç başı toplam kart | 5,60 | 6,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 3 | 10 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 13 / 1 | 26 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 4 / 10 |
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 5-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-1 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 5-3 | 8 | 1-0 |
| 20.08.26 | İç | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 3-1 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 3-1 | 6-2 | 8 | 0-0 |
| 25.04.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 11.04.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 5-3 | 8 | 1-0 |
| 06.08.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-6 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 01.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| 21.07.26 | Dış | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 3-7 | 10 | 0-2 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| CelticGenel | Celticİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| CelticGenel | Celticİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%1005/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 3+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%402/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 2,30 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,50, ikinci yarı toplam 3,00 (10 maç)
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00Kart tarafında maçın sertlik ihtimali özellikle Hearts cephesinde yükseliyor.Celtic’in kart görüntüsü istikrarlı ve daha kontrollü; Hearts ise son maçlarda hem kendi disiplininde hem de rakiple temaslarında daha gergin bir çizgiye yaklaşmış durumda. Bu yükseliş, ikili mücadelelerin ve geçişleri kesme çabasının karşılaşmanın önemli parçalarından biri olabileceğini söylüyor. Birleşik kart temposu da önceki döneme kıyasla yukarı çıkmış. Hearts erken baskı kuramazsa faullerle oyunu durdurmaya yönelebilir; Celtic’in sakin kalması, maçın kart dengesini doğrudan etkiler. Hakemin temaslara yaklaşımı da atmosferi büyütebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,60 | 3,90 |
| Ev sahibi beklenen | 2,30 | 1,80 |
| Deplasman beklenen | 2,30 | 2,10 |
| 4+ kart | %707/10 | %5511/20 |
| 5+ kart | %505/10 | %408/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %204/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %153/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,40 | 1,25 |
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 11,20 | 23,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,00 | 12,00 | 25,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,60 | 10,60 | 22,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,10 | 13,60 | 25,70 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 29+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 7 (son 10: 40 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,20 | 14,20 | 29,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,20 | 13,80 | 29,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,60 | 12,20 | 27,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,30 | 13,90 | 27,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 25+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 27+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 29+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 28 (son 10: 38 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 6,60 | 13,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,60 | 7,80 | 14,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,80 | 8,10 | 15,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,90 | 7,60 | 14,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 16+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 (son 10: 29 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,20 | 11,00 | 17,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,20 | 7,60 | 16,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,70 | 8,70 | 16,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,00 | 8,40 | 16,40 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 12 (son 10: 26 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,00 | 19,40 | 36,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,40 | 18,60 | 34,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,90 | 19,10 | 36,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,70 | 18,60 | 35,30 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 34+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 37+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 40+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 43+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 23+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 21 (son 10: 48 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 24,20 | 18,80 | 43,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,20 | 24,40 | 40,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,30 | 21,20 | 41,50 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,00 | 22,10 | 43,10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 34+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 37+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 40+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 43+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%201/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 35 (son 10: 51 / 30) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | 1-4 | 9-6 | 10-4 | 11-10 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 2-0 | 3-4 | 3-8 | 21-25 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 0-1 | 21-19 | 8-5 | 17-24 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1-3 | 14-18 | 12-6 | 13-18 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 1-0 | 13-9 | 3-10 | 23-20 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 2-1 | 6-14 | 6-14 | 19-13 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 3-0 | 7-10 | 1-12 | 13-11 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 2-1 | 14-7 | 3-8 | 14-25 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-5 | 20-13 | 23-6 | 18-30 |
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-0 | 9-6 | 9-8 | 20-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | 1-1 | 14-14 | 3-9 | 26-23 |
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 5-0 | 16-16 | 8-9 | 18-17 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 1-1 | 13-17 | 7-17 | 16-28 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 1-2 | 15-13 | 9-4 | 32-18 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 2-1 | 18-11 | 4-16 | 29-8 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 3-1 | 16-9 | 8-5 | 16-22 |
| 29.08.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 2-1 | 14-11 | 5-8 | 24-27 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | 2-2 | 20-18 | 18-8 | 12-34 |
| 20.08.26 | İç | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | 2-2 | 17-8 | 4-8 | 17-18 |
| 13.08.26 | İç | Benfica UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 13-5 | 11-3 | 13-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00Bu maçın karma başlıklarında en belirgin hikâye taç atışlarında Hearts’ın yükselen hareketliliği.Serbest vuruşlarda iki tarafın da eğilimi istikrarlı; dolayısıyla orta saha temasları ve kenar mücadeleleri oyunun doğal akışını bozabilir. Kale vuruşlarında Celtic’in çizgisi korunurken Hearts’ın son dönemde düşüş yaşaması, deplasman ekibinin geriden oyun kurarken daha az süreklilik gösterdiğini düşündürüyor. Taç atışlarında ise Hearts’ın yükselişi, oyunu kenarlara ve doğrudan mücadelelere taşıyabilir. Açıkçası bu üç başlıkta maçın temposunu belirleyecek ana unsur, topun merkezde mi yoksa çizgilerde mi daha fazla kalacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 26,30 | 25,00 |
| Ev sahibi | 13,10 | 11,90 |
| Deplasman | 13,20 | 13,10 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,50 | 16,15 |
| Ev sahibi | 9,10 | 8,25 |
| Deplasman | 6,40 | 7,90 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 39,70 | 38,75 |
| Ev sahibi | 17,90 | 19,05 |
| Deplasman | 21,80 | 19,70 |
CelticvsHearts
18.10.2026 · 17:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 18.10.2026