

CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 9 | 7 | 2 | 0 | 31:10 | +21 | 23 | GGGGG |
| 2 | PSV | 9 | 6 | 1 | 2 | 27:12 | +15 | 19 | GGMGM |
| 3 | AZ | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | +10 | 19 | GGBGM |
| 4 | Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | +8 | 17 | BGGGB |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | +12 | 15 | MGGBB |
| 6 | Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | +6 | 14 | MBBGG |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | GGMGB |
| 8 | Heerenveen | 9 | 3 | 3 | 3 | 15:11 | +4 | 12 | MBGMG |
| 9 | Go Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | +2 | 11 | MBBBB |
| 10 | Excelsior | 9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | BMBMM |
| 11 | NEC | 8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | MBMBB |
| 12 | Sparta Rotterdam | 9 | 2 | 3 | 4 | 16:22 | -6 | 9 | BMMBG |
| 13 | Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | MBGBG |
| 14 | Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | MBGMG |
| 15 | Telstar | 9 | 1 | 3 | 5 | 10:18 | -8 | 6 | MBMBM |
| 16 | ADO Den Haag | 9 | 1 | 3 | 5 | 11:20 | -9 | 6 | MMBBG |
| 17 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | MBMMM |
| 18 | Willem II | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:26 | -17 | 2 | BMMMM |
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,38 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 2,38 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,75 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %63 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %25 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %13 (1) |
| Son 54 maç | Son 104 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,50 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 3,25 | 3,25 |
| Maç başı toplam gol | 4,75 | 4,75 |
| Karşılıklı gol | %50 (2) | %50 (2) |
| Gol yemedi | %25 (1) | %25 (1) |
| Gol atamadı | %25 (1) | %25 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 1,80 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %50 (5) |
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 1-0 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 16. | 1-1 | 1-0 |
| 12.09.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-0 | 1-0 |
| 06.09.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 2-2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 1-4 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 23.08.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 2-5 | 0-4 |
| 15.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 1-3 | 1-2 |
| 07.08.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 0-4 | 0-3 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Hapoel Be'er Sheva UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 0-1 |
| 20.09.26 | İç | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 1-0 | 1-0 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | 18. | 1-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 3-2 | 1-2 |
| 29.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 5-2 | 2-1 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 1-0 |
| 08.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 16. | 2-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-0 | 1-0 |
| 30.08.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 1-4 | 0-2 |
| 23.08.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 2-5 | 0-4 |
| 07.08.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 0-4 | 0-3 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 0-1 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 3-2 | 1-2 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 10.05.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 1-0 |
| 23.04.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 0-0 | 0-0 |
| 09.04.26 | Dış | Shakhtar Donetsk UEFA Konferans Ligi | — | 0-3 | 0-0 |
| 22.03.26 | Dış | Groningen Hollanda Eredivisie | 6. | 0-3 | 0-1 |
| 19.03.26 | Dış | Sparta Praha UEFA Konferans Ligi | — | 4-0 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| CambuurGenel | Cambuurİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%1008/8 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%887/8 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%756/8 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%635/8 | S5%753/4S10%753/4 | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%252/8 | S5%502/4S10%502/4 | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| CambuurGenel | Cambuurİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%756/8 | S5%1004/4S10%1004/4 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%504/8 | S5%753/4S10%753/4 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%383/8 | S5%502/4S10%502/4 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%131/8 | S5%251/4S10%251/4 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/8 | S5%00/4S10%00/4 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Yediği | 00-15 | 215-30 | 030-45+ | 145-60 | 260-75 | 275-90+ | 7toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 5toplam |
| Yediği | 20-15 | 515-30 | 430-45+ | 145-60 | 360-75 | 475-90+ | 19toplam |
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 030-45+ | 245-60 | 260-75 | 275-90+ | 10toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30Bu maçta bence gol tarafında temkinli ama canlı bir senaryo öne çıkıyor.Cambuur’un son dönemde hücum iştahı artarken savunma direnci geriliyor; buna rağmen genel gol üretimi daha geniş döneme göre aşağı yönlü. İç sahadaki maçları ise daha hareketli geçiyor. AZ cephesinde hem hücum hem toplam gol eğilimi düşüşte, savunma çizgisi ise istikrarlı. Bu nedenle Cambuur’un baskısıyla başlayan, AZ’nin geçişlerde karşılık verdiği bir oyun bekliyorum. Gol gelirse maçın son bölümünde tempo ve fırsat sayısı belirgin biçimde artabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,40 | 3,38 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %5610/18 |
| 2+ gol | %707/10 | %8315/18 |
| 3+ gol | %404/10 | %5610/18 |
| 4+ gol | %202/10 | %448/18 |
| 5+ gol | %101/10 | %285/18 |
| İY 1+ gol | %606/10 | %6712/18 |
| İY 2+ gol | %101/10 | %336/18 |
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,20 | 3,88 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,00 | 5,88 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 9,75 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 6 | 13 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 5 | 1 / 8 |
| Maç başı korner farkı | -2,80 | -2,00 |
| Son 54 maç | Son 104 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,50 | 3,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,25 | 6,25 |
| Maç başı toplam korner | 9,75 | 9,75 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 13 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 4 | 0 / 4 |
| Maç başı korner farkı | -2,75 | -2,75 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,40 | 7,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 4,30 |
| Maç başı toplam korner | 11,20 | 11,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 6 | 17 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,60 | +3,30 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,60 | 7,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,40 | 5,00 |
| Maç başı toplam korner | 13,00 | 12,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 7 | 17 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,20 | +2,20 |
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 1-0 | 5-5 | 10 | 2-2 |
| 19.09.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 16. | 1-1 | 3-7 | 10 | 3-4 |
| 12.09.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-0 | 4-5 | 9 | 1-2 |
| 06.09.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 2-2 | 2-4 | 6 | 1-2 |
| 30.08.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 1-4 | 2-9 | 11 | 1-5 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.08.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 2-5 | 3-3 | 6 | 1-2 |
| 15.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 1-3 | 7-6 | 13 | 1-2 |
| 07.08.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 0-4 | 5-8 | 13 | 1-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Hapoel Be'er Sheva UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 5-1 | 6 | 4-0 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 6-7 | 13 | 2-4 |
| 20.09.26 | İç | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 1-0 | 5-2 | 7 | 0-1 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 5-12 | 17 | 3-7 |
| 11.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | 18. | 1-1 | 11-2 | 13 | 4-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 3-2 | 3-4 | 7 | 1-3 |
| 29.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 5-2 | 8-4 | 12 | 1-0 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 15-1 | 16 | 6-0 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 9-3 | 12 | 7-2 |
| 08.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 16. | 2-0 | 9-7 | 16 | 7-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-0 | 4-5 | 9 | 1-2 |
| 30.08.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 1-4 | 2-9 | 11 | 1-5 |
| 23.08.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 2-5 | 3-3 | 6 | 1-2 |
| 07.08.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 0-4 | 5-8 | 13 | 1-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 6-7 | 13 | 2-4 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 5-12 | 17 | 3-7 |
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 3-2 | 3-4 | 7 | 1-3 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 15-1 | 16 | 6-0 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 9-3 | 12 | 7-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.05.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 3-7 | 10 | 0-6 |
| 23.04.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 0-0 | 10-5 | 15 | 3-3 |
| 09.04.26 | Dış | Shakhtar Donetsk UEFA Konferans Ligi | — | 0-3 | 7-4 | 11 | 5-2 |
| 22.03.26 | Dış | Groningen Hollanda Eredivisie | 6. | 0-3 | 7-2 | 9 | 2-1 |
| 19.03.26 | Dış | Sparta Praha UEFA Konferans Ligi | — | 4-0 | 7-5 | 12 | 6-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| CambuurGenel | Cambuurİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%756/8 | S5%753/4S10%753/4 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%756/8 | S5%753/4S10%753/4 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%635/8 | S5%502/4S10%502/4 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%383/8 | S5%502/4S10%502/4 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%252/8 | S5%251/4S10%251/4 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| CambuurGenel | Cambuurİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%756/8 | S5%753/4S10%753/4 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%504/8 | S5%502/4S10%502/4 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%383/8 | S5%251/4S10%251/4 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%131/8 | S5%00/4S10%00/4 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%131/8 | S5%00/4S10%00/4 | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,00, ikinci yarı toplam 5,75 (8 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,60, ikinci yarı toplam 6,30 (10 maç)
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30Kornerlerde sahadaki dengeyi AZ’nin üretkenliği bozuyor.Cambuur bu alanda istikrarlı görünse de rakiplerine daha fazla köşe vuruşu veriyor ve son dönemde kendi lehine üstünlük kurmakta zorlanıyor. AZ ise hem daha sık korner kazanıyor hem de deplasmanda kanatları etkili kullanabilecek bir görüntü taşıyor. İki takımın toplam eğilimi önceki geniş döneme yakın, yani belirgin bir kopuş yok. Benim gözüme çarpan, Cambuur’un geriye yaslandığı anlarda AZ’nin baskıyı kenarlara taşıması; bu, korner akışını konuk ekip lehine çevirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,20 | 10,83 |
| Ev sahibi beklenen | 4,00 | 4,09 |
| Deplasman beklenen | 6,20 | 6,74 |
| 9+ korner | %707/10 | %7213/18 |
| 10+ korner | %606/10 | %6712/18 |
| 11+ korner | %404/10 | %5610/18 |
| İlk yarı beklenen | 4,90 | 4,80 |
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 1,75 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,20 | 2,13 |
| Maç başı toplam kart | 5,60 | 3,88 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 2 | 9 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 14 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 8 |
| Son 54 maç | Son 104 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 0,75 | 0,75 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,50 | 1,50 |
| Maç başı toplam kart | 2,25 | 2,25 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 0 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 3 / 0 | 3 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 4 | 0 / 4 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 3,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 8 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 4,20 | 3,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 17. | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 16. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 2-2 | 4-5 | 9 | 0-1 |
| 30.08.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 1-4 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.08.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 2-5 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 1-3 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 07.08.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 0-4 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Hapoel Be'er Sheva UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Telstar Hollanda Eredivisie | 15. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | 18. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 3-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 5-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 16. | 2-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 1-4 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 2-5 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 07.08.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 10. | 0-4 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | — | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 3-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.05.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 23.04.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 09.04.26 | Dış | Shakhtar Donetsk UEFA Konferans Ligi | — | 0-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 22.03.26 | Dış | Groningen Hollanda Eredivisie | 6. | 0-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 19.03.26 | Dış | Sparta Praha UEFA Konferans Ligi | — | 4-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| CambuurGenel | Cambuurİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%504/8 | S5%251/4S10%251/4 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%504/8 | S5%251/4S10%251/4 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%504/8 | S5%251/4S10%251/4 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%383/8 | S5%251/4S10%251/4 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%131/8 | S5%00/4S10%00/4 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| CambuurGenel | Cambuurİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%756/8 | S5%502/4S10%502/4 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%804/5S10%635/8 | S5%251/4S10%251/4 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%252/8 | S5%00/4S10%00/4 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%131/8 | S5%00/4S10%00/4 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,38, ikinci yarı toplam 2,50 (8 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,30, ikinci yarı toplam 2,00 (10 maç)
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30Kartlarda tansiyonun son dönemde yükseldiği bir karşılaşma havası var.Cambuur’un kart eğilimi önceki döneme göre belirgin biçimde yukarı çıkmış; AZ’de de benzer bir artış görülüyor. Ev sahibi daha fazla rakip kartıyla karşılaşırken, AZ’nin kendi kart seviyesi daha dengeli kalıyor. Bu tablo, özellikle ikili mücadelelerin sertleştiği orta saha bölümünü önemli hale getiriyor. Cambuur baskıyı artırdıkça faul ve itiraz riski büyüyebilir. AZ ise oyunu kontrol etmek isterken geçişleri kesmeye çalışacak; hakemin erken uyarıları maçın disiplinini doğrudan etkileyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,80 | 3,59 |
| Ev sahibi beklenen | 2,20 | 1,78 |
| Deplasman beklenen | 2,60 | 1,82 |
| 4+ kart | %707/10 | %448/18 |
| 5+ kart | %606/10 | %397/18 |
| 6+ kart | %404/10 | %285/18 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %112/18 |
| İlk yarı beklenen | 2,10 | 1,34 |
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,40 | 13,80 | 29,20 |
| İç saha · son 54 maç | — | — | — | — | 13,00 | 10,00 | 23,00 |
| Genel · son 108 maç | — | — | — | — | 13,38 | 12,00 | 25,38 |
| İç saha · son 104 maç | — | — | — | — | 13,00 | 10,00 | 23,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 24+ | S5%804/5S10%504/8 | S5%251/4S10%251/4 |
| 26+ | S5%603/5S10%383/8 | S5%251/4S10%251/4 |
| 28+ | S5%603/5S10%383/8 | S5%251/4S10%251/4 |
| 30+ | S5%603/5S10%383/8 | S5%251/4S10%251/4 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%504/8 | S5%502/4S10%502/4 |
| 14+ | S5%804/5S10%504/8 | S5%502/4S10%502/4 |
| 15+ | S5%603/5S10%383/8 | S5%251/4S10%251/4 |
| 16+ | S5%603/5S10%383/8 | S5%251/4S10%251/4 |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 20 (son 10: 36 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 6 / 8) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,80 | 12,60 | 25,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,40 | 13,20 | 26,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,30 | 12,00 | 24,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,10 | 11,30 | 23,40 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 24+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 26+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 28+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 30+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 15 (son 10: 37 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,20 | 7,60 | 16,80 |
| İç saha · son 54 maç | — | — | — | — | 7,25 | 6,00 | 13,25 |
| Genel · son 108 maç | — | — | — | — | 7,75 | 7,75 | 15,50 |
| İç saha · son 104 maç | — | — | — | — | 7,25 | 6,00 | 13,25 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%887/8 | S5%753/4S10%753/4 |
| 15+ | S5%1005/5S10%756/8 | S5%502/4S10%502/4 |
| 17+ | S5%402/5S10%383/8 | S5%00/4S10%00/4 |
| 19+ | S5%201/5S10%131/8 | S5%00/4S10%00/4 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%1005/5S10%756/8 | S5%753/4S10%753/4 |
| 7+ | S5%1005/5S10%635/8 | S5%502/4S10%502/4 |
| 8+ | S5%804/5S10%504/8 | S5%502/4S10%502/4 |
| 9+ | S5%804/5S10%504/8 | S5%502/4S10%502/4 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 15 (son 10: 19 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 5 / 8) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 5,60 | 11,20 | 16,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,60 | 10,40 | 17,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 5,80 | 10,80 | 16,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,70 | 9,00 | 15,70 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 11 (son 10: 23 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,40 | 22,00 | 37,40 |
| İç saha · son 54 maç | — | — | — | — | 15,75 | 15,75 | 31,50 |
| Genel · son 108 maç | — | — | — | — | 15,00 | 19,63 | 34,63 |
| İç saha · son 104 maç | — | — | — | — | 15,75 | 15,75 | 31,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%804/5S10%756/8 | S5%502/4S10%502/4 |
| 33+ | S5%603/5S10%383/8 | S5%251/4S10%251/4 |
| 36+ | S5%603/5S10%383/8 | S5%251/4S10%251/4 |
| 39+ | S5%402/5S10%252/8 | S5%251/4S10%251/4 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%603/5S10%635/8 | S5%753/4S10%753/4 |
| 15+ | S5%402/5S10%504/8 | S5%753/4S10%753/4 |
| 17+ | S5%402/5S10%383/8 | S5%502/4S10%502/4 |
| 19+ | S5%402/5S10%252/8 | S5%251/4S10%251/4 |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 23 (son 10: 51 / 23) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 1 / 8) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,80 | 16,20 | 34,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,00 | 13,80 | 31,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,90 | 15,70 | 33,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,30 | 13,60 | 29,90 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 36+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 39+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 19+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 30 (son 10: 39 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 1-0 | 16-15 | 7-9 | 14-18 |
| 19.09.26 | Dış | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 1-1 | 22-14 | 11-8 | 20-31 |
| 12.09.26 | İç | NEC Hollanda Eredivisie | 3-0 | 18-16 | 9-6 | 21-23 |
| 06.09.26 | Dış | Telstar Hollanda Eredivisie | 2-2 | 7-18 | 10-8 | 12-25 |
| 30.08.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 1-4 | 14-6 | 9-7 | 10-13 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 23.08.26 | İç | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 2-5 | 9-12 | 6-2 | 17-12 |
| 15.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 1-3 | 10-9 | 5-13 | 11-20 |
| 07.08.26 | İç | Excelsior Hollanda Eredivisie | 0-4 | 11-6 | 5-9 | 15-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | İç | Hapoel Be'er Sheva UEFA Avrupa Ligi | 2-1 | 16-14 | 3-8 | 19-14 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 0-2 | 12-15 | 11-12 | 20-17 |
| 20.09.26 | İç | Telstar Hollanda Eredivisie | 1-0 | 12-15 | 3-13 | 19-19 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | 0-1 | 16-12 | 8-6 | 19-13 |
| 11.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | 1-1 | 8-7 | 3-17 | 12-18 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 3-2 | 9-12 | 4-7 | 13-14 |
| 29.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 5-2 | 6-9 | 5-7 | 18-21 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 2-0 | 7-13 | 4-16 | 17-10 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 4-1 | 23-14 | 6-11 | 21-15 |
| 08.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 2-0 | 14-9 | 11-11 | 21-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30Duran oyun ve yeniden başlatma başlıklarında maçın ritmini Cambuur’un iç saha yaklaşımı belirleyebilir.Ev sahibinde serbest vuruş ve kale vuruşu eğilimi yükselirken, AZ bu iki alanda daha istikrarlı bir çizgide kalıyor. Bu durum Cambuur’un daha fazla baskı altında kaldığı veya oyunu kendi yarı sahasından başlattığı bölümlere işaret ediyor. Taç atışlarında ise iki takımın yönü dengeli; AZ’nin kenar kullanımının biraz daha yoğun olması beklenebilir. Bence maçın sık durduğu, topun çizgilere taşındığı ve oyunun merkezde uzun süre kilitlenmediği bir akış görebiliriz.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 27,30 | 24,84 |
| Ev sahibi | 14,00 | 12,69 |
| Deplasman | 13,30 | 12,15 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,80 | 16,05 |
| Ev sahibi | 10,20 | 9,28 |
| Deplasman | 6,60 | 6,78 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,70 | 34,12 |
| Ev sahibi | 15,80 | 15,35 |
| Deplasman | 19,90 | 18,77 |
CambuurvsAZ
18.10.2026 · 15:30Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 18.10.2026