

PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shakhtar Donetsk | 9 | 8 | 0 | 1 | 20:5 | +15 | 24 | GGGGG |
| 2 | Polessya | 8 | 6 | 1 | 1 | 17:7 | +10 | 19 | GGGGB |
| 3 | Dynamo Kyiv | 7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | +5 | 16 | MBGGG |
| 4 | Metalist 1925 Kharkiv | 7 | 5 | 0 | 2 | 14:5 | +9 | 15 | MGGGG |
| 5 | Karpaty | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:6 | +9 | 14 | BMGBM |
| 6 | Zorya | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 14 | BBMGG |
| 7 | LNZ Cherkasy | 8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 11 | MBGMG |
| 8 | Veres | 9 | 2 | 3 | 4 | 6:11 | -5 | 9 | BBGMM |
| 9 | Kolos Kovalivka | 8 | 2 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 8 | BMGGM |
| 10 | Epitsentr Dunayivtsi | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 8 | GBMMM |
| 11 | Bukovyna | 9 | 1 | 5 | 3 | 7:12 | -5 | 8 | BBMBM |
| 12 | Livyi Bereh | 7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | BBMGM |
| 13 | Obolon-Brovar | 8 | 1 | 4 | 3 | 4:12 | -8 | 7 | BMMBG |
| 14 | Hirnyk | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | GBMBM |
| 15 | Chornomorets | 8 | 1 | 2 | 5 | 5:11 | -6 | 5 | BMBMM |
| 16 | Kudrivka | 9 | 1 | 2 | 6 | 10:21 | -11 | 5 | MMMMG |
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 2,10 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 1,20 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 3,30 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 2,20 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 0,60 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 1,80 | 2,00 |
| Karşılıklı gol | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol yemedi | %80 (4) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 2,60 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %60 (6) |
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 11. | 2-2 | 1-1 |
| 18.09.26 | İç | Hirnyk Ukrayna Premier Lig | 14. | 1-0 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Livyi Bereh Ukrayna Premier Lig | 12. | 1-0 | 1-0 |
| 04.09.26 | İç | Kudrivka Ukrayna Premier Lig | 16. | 5-1 | 2-1 |
| 29.08.26 | Dış | Shakhtar Donetsk Ukrayna Premier Lig | 1. | 2-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.08.26 | İç | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 1-2 | 1-0 |
| 10.08.26 | İç | Metalist 1925 Kharkiv Ukrayna Premier Lig | 4. | 3-1 | 1-0 |
| 02.08.26 | Dış | Chornomorets Ukrayna Premier Lig | 15. | 2-1 | 1-1 |
| 29.07.26 | Dış | København UEFA Konferans Ligi | — | 1-2 | 0-1 |
| 23.07.26 | İç | København UEFA Konferans Ligi | — | 3-3 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Karpaty Ukrayna Premier Lig | 5. | 1-0 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 2-0 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Epitsentr Dunayivtsi Ukrayna Premier Lig | 10. | 3-0 | 1-0 |
| 06.09.26 | İç | LNZ Cherkasy Ukrayna Premier Lig | 7. | 0-0 | 0-0 |
| 31.08.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 11. | 0-3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 16.08.26 | İç | Kolos Kovalivka Ukrayna Premier Lig | 9. | 2-1 | 1-1 |
| 13.08.26 | Dış | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-1 |
| 09.08.26 | Dış | Veres Ukrayna Premier Lig | 8. | 2-1 | 1-0 |
| 06.08.26 | İç | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 1-0 |
| 30.07.26 | Dış | PAOK UEFA Avrupa Ligi | — | 0-2 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Hirnyk Ukrayna Premier Lig | 14. | 1-0 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Livyi Bereh Ukrayna Premier Lig | 12. | 1-0 | 1-0 |
| 04.09.26 | İç | Kudrivka Ukrayna Premier Lig | 16. | 5-1 | 2-1 |
| 17.08.26 | İç | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 1-2 | 1-0 |
| 10.08.26 | İç | Metalist 1925 Kharkiv Ukrayna Premier Lig | 4. | 3-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 23.07.26 | İç | København UEFA Konferans Ligi | — | 3-3 | 2-1 |
| 24.05.26 | İç | Rukh Vynnyky Ukrayna Premier Lig | — | 2-0 | 1-0 |
| 08.05.26 | İç | Oleksandria Ukrayna Premier Lig | — | 2-1 | 0-0 |
| 26.04.26 | İç | Obolon-Brovar Ukrayna Premier Lig | 13. | 3-1 | 1-0 |
| 05.04.26 | İç | Veres Ukrayna Premier Lig | 8. | 1-1 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 2-0 | 0-0 |
| 31.08.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 11. | 0-3 | 0-1 |
| 13.08.26 | Dış | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-1 |
| 09.08.26 | Dış | Veres Ukrayna Premier Lig | 8. | 2-1 | 1-0 |
| 30.07.26 | Dış | PAOK UEFA Avrupa Ligi | — | 0-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 16.07.26 | Dış | Universitatea Cluj UEFA Avrupa Ligi | — | 0-0 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | SK Poltava Ukrayna Premier Lig | — | 2-0 | 1-0 |
| 09.05.26 | Dış | LNZ Cherkasy Ukrayna Premier Lig | 7. | 0-0 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Hirnyk Ukrayna Premier Lig | 14. | 6-5 | 1-4 |
| 11.04.26 | Dış | Metalist 1925 Kharkiv Ukrayna Premier Lig | 4. | 0-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| PolessyaGenel | Polessyaİç saha | Dynamo KyivGenel | Dynamo KyivDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| PolessyaGenel | Polessyaİç saha | Dynamo KyivGenel | Dynamo KyivDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 3toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 3toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 345-60 | 260-75 | 275-90+ | 12toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 130-45+ | 345-60 | 160-75 | 175-90+ | 9toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00Bu maçta bence gol tarafı temkinli ama canlı bir akış vadediyor.Polessya’nın hücum üretimi istikrarlı olsa da genel gol eğilimi son maçlarda düşüşte; savunmasındaki gerileme ise rakibe alan bırakabileceğini gösteriyor. Dynamo Kyiv’de gol temposu daha dengeli, fakat savunma tarafında benzer bir düşüş var. Polessya’nın ilk yarılarda etkili olması, özellikle devre sonuna doğru baskıyı artırması önemli. Dynamo’nun gol arayışını daha çok maçın son bölümüne taşıması beklenebilir. Karşılıklı gol geçmişi güçlü görünmüyor; bu nedenle maçın kaderini ilk gol ve savunma konsantrasyonu belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,30 | 2,65 |
| Karşılıklı gol | %202/10 | %459/20 |
| 2+ gol | %606/10 | %7515/20 |
| 3+ gol | %404/10 | %5511/20 |
| 4+ gol | %202/10 | %204/20 |
| 5+ gol | %101/10 | %102/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %8517/20 |
| İY 2+ gol | %202/10 | %255/20 |
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,80 | 6,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,40 | 3,10 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 9,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 4 | 16 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,40 | +3,10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 5,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,40 | 3,20 |
| Maç başı toplam korner | 8,60 | 9,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 4 | 15 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,80 | +2,70 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,40 | 6,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 4,70 |
| Maç başı toplam korner | 10,80 | 10,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 8 | 16 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,00 | +1,30 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,60 | 6,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 3,40 |
| Maç başı toplam korner | 10,80 | 9,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 8 | 16 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,40 | +3,10 |
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 11. | 2-2 | 10-2 | 12 | 5-1 |
| 18.09.26 | İç | Hirnyk Ukrayna Premier Lig | 14. | 1-0 | 3-1 | 4 | 2-1 |
| 13.09.26 | İç | Livyi Bereh Ukrayna Premier Lig | 12. | 1-0 | 8-7 | 15 | — |
| 04.09.26 | İç | Kudrivka Ukrayna Premier Lig | 16. | 5-1 | 6-1 | 7 | 4-0 |
| 29.08.26 | Dış | Shakhtar Donetsk Ukrayna Premier Lig | 1. | 2-0 | 2-6 | 8 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.08.26 | İç | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 1-2 | 7-4 | 11 | 1-3 |
| 10.08.26 | İç | Metalist 1925 Kharkiv Ukrayna Premier Lig | 4. | 3-1 | 2-4 | 6 | 1-2 |
| 02.08.26 | Dış | Chornomorets Ukrayna Premier Lig | 15. | 2-1 | 8-1 | 9 | 7-0 |
| 29.07.26 | Dış | København UEFA Konferans Ligi | — | 1-2 | 14-2 | 16 | 7-0 |
| 23.07.26 | İç | København UEFA Konferans Ligi | — | 3-3 | 2-3 | 5 | 2-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Karpaty Ukrayna Premier Lig | 5. | 1-0 | 6-7 | 13 | 3-3 |
| 19.09.26 | Dış | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 2-0 | 4-4 | 8 | 2-1 |
| 14.09.26 | İç | Epitsentr Dunayivtsi Ukrayna Premier Lig | 10. | 3-0 | 7-4 | 11 | 5-2 |
| 06.09.26 | İç | LNZ Cherkasy Ukrayna Premier Lig | 7. | 0-0 | 7-3 | 10 | 5-1 |
| 31.08.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 11. | 0-3 | 8-4 | 12 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 16.08.26 | İç | Kolos Kovalivka Ukrayna Premier Lig | 9. | 2-1 | 3-1 | 4 | 2-0 |
| 13.08.26 | Dış | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 6-4 | 10 | 2-2 |
| 09.08.26 | Dış | Veres Ukrayna Premier Lig | 8. | 2-1 | 9-7 | 16 | 4-3 |
| 06.08.26 | İç | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 4-11 | 15 | 0-10 |
| 30.07.26 | Dış | PAOK UEFA Avrupa Ligi | — | 0-2 | 6-2 | 8 | 2-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Hirnyk Ukrayna Premier Lig | 14. | 1-0 | 3-1 | 4 | 2-1 |
| 13.09.26 | İç | Livyi Bereh Ukrayna Premier Lig | 12. | 1-0 | 8-7 | 15 | — |
| 04.09.26 | İç | Kudrivka Ukrayna Premier Lig | 16. | 5-1 | 6-1 | 7 | 4-0 |
| 17.08.26 | İç | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 1-2 | 7-4 | 11 | 1-3 |
| 10.08.26 | İç | Metalist 1925 Kharkiv Ukrayna Premier Lig | 4. | 3-1 | 2-4 | 6 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.07.26 | İç | København UEFA Konferans Ligi | — | 3-3 | 2-3 | 5 | 2-2 |
| 24.05.26 | İç | Rukh Vynnyky Ukrayna Premier Lig | — | 2-0 | 7-4 | 11 | 3-2 |
| 08.05.26 | İç | Oleksandria Ukrayna Premier Lig | — | 2-1 | 12-3 | 15 | 8-1 |
| 26.04.26 | İç | Obolon-Brovar Ukrayna Premier Lig | 13. | 3-1 | 4-4 | 8 | 2-1 |
| 05.04.26 | İç | Veres Ukrayna Premier Lig | 8. | 1-1 | 8-1 | 9 | — |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 2-0 | 4-4 | 8 | 2-1 |
| 31.08.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 11. | 0-3 | 8-4 | 12 | 2-2 |
| 13.08.26 | Dış | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 6-4 | 10 | 2-2 |
| 09.08.26 | Dış | Veres Ukrayna Premier Lig | 8. | 2-1 | 9-7 | 16 | 4-3 |
| 30.07.26 | Dış | PAOK UEFA Avrupa Ligi | — | 0-2 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 16.07.26 | Dış | Universitatea Cluj UEFA Avrupa Ligi | — | 0-0 | 2-6 | 8 | 2-4 |
| 16.05.26 | Dış | SK Poltava Ukrayna Premier Lig | — | 2-0 | 6-2 | 8 | 3-1 |
| 09.05.26 | Dış | LNZ Cherkasy Ukrayna Premier Lig | 7. | 0-0 | 4-2 | 6 | 2-2 |
| 26.04.26 | Dış | Hirnyk Ukrayna Premier Lig | 14. | 6-5 | 11-1 | 12 | 6-1 |
| 11.04.26 | Dış | Metalist 1925 Kharkiv Ukrayna Premier Lig | 4. | 0-1 | 9-2 | 11 | 4-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| PolessyaGenel | Polessyaİç saha | Dynamo KyivGenel | Dynamo KyivDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| PolessyaGenel | Polessyaİç saha | Dynamo KyivGenel | Dynamo KyivDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 4 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,44, ikinci yarı toplam 4,22 (9 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,20, ikinci yarı toplam 5,50 (10 maç)
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00Kornerlerde dengeli fakat hareketli bir maç bekliyorum.Polessya kendi sahasında oyunu rakip kaleye yıkabildiğinde üretkenleşiyor ve korner eğilimi son dönemle genel tablo arasında istikrarlı kalıyor. Dynamo Kyiv ise kenarları daha sık kullanan, rakip ceza alanına daha fazla top taşıyan bir görüntü veriyor; deplasman korner üretimi de bu yüzden dikkat çekiyor. İki takımın toplam korner eğiliminde belirgin bir yön değişimi yok. Dynamo’nun yüksek kornerli maçlara daha sık yaklaşması, Polessya’nın ise iç sahada karşılık vermesi beklenebilir. Maçın temposu yükselirse duran toplar önemli hale gelir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,00 | 10,00 |
| Ev sahibi beklenen | 5,10 | 5,45 |
| Deplasman beklenen | 4,90 | 4,55 |
| 9+ korner | %606/10 | %6012/20 |
| 10+ korner | %606/10 | %5511/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %459/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,48 | 4,82 |
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 3,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 1 | 10 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,30 |
| Maç başı toplam kart | 2,60 | 2,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 1 | 5 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 11 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 2,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,80 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 4,60 | 4,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 21 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,70 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 3,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 1 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 11. | 2-2 | 3-7 | 10 | 0-0 |
| 18.09.26 | İç | Hirnyk Ukrayna Premier Lig | 14. | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Livyi Bereh Ukrayna Premier Lig | 12. | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Kudrivka Ukrayna Premier Lig | 16. | 5-1 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Shakhtar Donetsk Ukrayna Premier Lig | 1. | 2-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.08.26 | İç | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.08.26 | İç | Metalist 1925 Kharkiv Ukrayna Premier Lig | 4. | 3-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 02.08.26 | Dış | Chornomorets Ukrayna Premier Lig | 15. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.07.26 | Dış | København UEFA Konferans Ligi | — | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 23.07.26 | İç | København UEFA Konferans Ligi | — | 3-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Karpaty Ukrayna Premier Lig | 5. | 1-0 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 19.09.26 | Dış | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Epitsentr Dunayivtsi Ukrayna Premier Lig | 10. | 3-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | LNZ Cherkasy Ukrayna Premier Lig | 7. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 31.08.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 11. | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 16.08.26 | İç | Kolos Kovalivka Ukrayna Premier Lig | 9. | 2-1 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| 13.08.26 | Dış | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Veres Ukrayna Premier Lig | 8. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 06.08.26 | İç | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 30.07.26 | Dış | PAOK UEFA Avrupa Ligi | — | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | İç | Hirnyk Ukrayna Premier Lig | 14. | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Livyi Bereh Ukrayna Premier Lig | 12. | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Kudrivka Ukrayna Premier Lig | 16. | 5-1 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 17.08.26 | İç | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.08.26 | İç | Metalist 1925 Kharkiv Ukrayna Premier Lig | 4. | 3-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.07.26 | İç | København UEFA Konferans Ligi | — | 3-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 24.05.26 | İç | Rukh Vynnyky Ukrayna Premier Lig | — | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 08.05.26 | İç | Oleksandria Ukrayna Premier Lig | — | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 26.04.26 | İç | Obolon-Brovar Ukrayna Premier Lig | 13. | 3-1 | 2-0 | 2 | 1-0 |
| 05.04.26 | İç | Veres Ukrayna Premier Lig | 8. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Zorya Ukrayna Premier Lig | 6. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 31.08.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 11. | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Veres Ukrayna Premier Lig | 8. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 30.07.26 | Dış | PAOK UEFA Avrupa Ligi | — | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 16.07.26 | Dış | Universitatea Cluj UEFA Avrupa Ligi | — | 0-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | SK Poltava Ukrayna Premier Lig | — | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | LNZ Cherkasy Ukrayna Premier Lig | 7. | 0-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Hirnyk Ukrayna Premier Lig | 14. | 6-5 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 11.04.26 | Dış | Metalist 1925 Kharkiv Ukrayna Premier Lig | 4. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| PolessyaGenel | Polessyaİç saha | Dynamo KyivGenel | Dynamo KyivDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| PolessyaGenel | Polessyaİç saha | Dynamo KyivGenel | Dynamo KyivDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 2,50 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,40, ikinci yarı toplam 3,20 (10 maç)
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00Kartlar açısından sertlik seviyesi dengeli ve kontrollü bir mücadele görüntüsü veriyor.İki takımın kart eğilimi son dönemde istikrarlı; son maçlarla daha geniş tablo arasında belirgin bir sıçrama bulunmuyor. Polessya rakibinden daha fazla kart görmeye yatkın değil, Dynamo Kyiv’de de benzer biçimde ölçülü bir dağılım var. Buna karşılık iki tarafın rakiplerine çıkarttırdığı kartlar, ikili mücadelelerin zaman zaman gerilebileceğini düşündürüyor. Maçın skoru uzun süre yakın kalırsa orta sahadaki temaslar artabilir. Geçmiş süreçte kırmızı kartların da görülmesi, özellikle geçiş savunmasında gereksiz itirazlara dikkat edilmesini gerektiriyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,30 | 4,10 |
| Ev sahibi beklenen | 2,20 | 2,00 |
| Deplasman beklenen | 2,10 | 2,10 |
| 4+ kart | %505/10 | %5511/20 |
| 5+ kart | %404/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %255/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %255/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,40 | 1,25 |
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 3,00 | 5,40 | 8,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 1,80 | 3,60 | 5,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 3,80 | 5,30 | 9,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 2,50 | 3,50 | 6,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 2+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 14 / 1 (son 10: 21 / 1) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 3,80 | 2,40 | 6,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 4,40 | 6,60 | 11,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 5,50 | 6,90 | 12,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 4,90 | 5,90 | 10,80 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 4+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 2+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 1 (son 10: 39 / 1) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 3,80 | 10,20 | 14,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 4,60 | 12,20 | 16,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 4,20 | 11,60 | 15,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 5,30 | 11,30 | 16,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 6 (son 10: 22 / 6) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 0 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,20 | 10,20 | 18,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 12,40 | 22,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,20 | 10,00 | 19,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,90 | 12,00 | 18,90 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 6+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 12 (son 10: 27 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,60 | 16,60 | 33,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,80 | 18,00 | 35,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,70 | 16,10 | 34,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,50 | 17,60 | 38,10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 33+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 36+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 39+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 42+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%606/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 23+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 17 (son 10: 45 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 24,20 | 19,00 | 43,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 19,80 | 21,40 | 41,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,10 | 19,90 | 40,00 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 23,00 | 22,30 | 45,30 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 33+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 36+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 39+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 42+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 19+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 59 / 34 (son 10: 59 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 2-2 | 5-5 | 1-5 | 12-5 |
| 18.09.26 | İç | Hirnyk Ukrayna Premier Lig | 1-0 | 1-0 | 6-10 | 21-21 |
| 13.09.26 | İç | Livyi Bereh Ukrayna Premier Lig | 1-0 | 5-9 | — | — |
| 04.09.26 | İç | Kudrivka Ukrayna Premier Lig | 5-1 | 0-4 | 3-15 | 15-19 |
| 29.08.26 | Dış | Shakhtar Donetsk Ukrayna Premier Lig | 2-0 | 4-9 | — | — |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 17.08.26 | İç | Zorya Ukrayna Premier Lig | 1-2 | 3-2 | 8-14 | 18-10 |
| 10.08.26 | İç | Metalist 1925 Kharkiv Ukrayna Premier Lig | 3-1 | 0-3 | 1-7 | 17-28 |
| 02.08.26 | Dış | Chornomorets Ukrayna Premier Lig | 2-1 | 1-2 | 2-9 | 25-19 |
| 29.07.26 | Dış | København UEFA Konferans Ligi | 1-2 | 6-11 | 5-14 | 27-12 |
| 23.07.26 | İç | København UEFA Konferans Ligi | 3-3 | 13-8 | 5-15 | 18-12 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Karpaty Ukrayna Premier Lig | 1-0 | 12-9 | 8-14 | 18-19 |
| 19.09.26 | Dış | Zorya Ukrayna Premier Lig | 2-0 | 0-1 | 7-14 | 24-23 |
| 14.09.26 | İç | Epitsentr Dunayivtsi Ukrayna Premier Lig | 3-0 | 3-0 | 8-7 | 27-7 |
| 06.09.26 | İç | LNZ Cherkasy Ukrayna Premier Lig | 0-0 | 1-1 | 6-6 | 33-26 |
| 31.08.26 | Dış | Bukovyna Ukrayna Premier Lig | 0-3 | 3-1 | 12-10 | 19-20 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 16.08.26 | İç | Kolos Kovalivka Ukrayna Premier Lig | 2-1 | 2-2 | 8-11 | 16-23 |
| 13.08.26 | Dış | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | 0-2 | 5-11 | 12-8 | 18-18 |
| 09.08.26 | Dış | Veres Ukrayna Premier Lig | 2-1 | 1-2 | 10-13 | 16-24 |
| 06.08.26 | İç | Qarabağ UEFA Konferans Ligi | 1-0 | 15-24 | 11-0 | 8-17 |
| 30.07.26 | Dış | PAOK UEFA Avrupa Ligi | 0-2 | 13-18 | — | 22-22 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00Serbest vuruşlarda iki takımın da son maçlarda düşüşte olması, oyunun duran top üzerinden sık sık bölünmeyebileceğini gösteriyor.Kale vuruşlarında ise tablo daha sakin; her iki ekipte de eğilim istikrarlı ve bu bölümde belirgin bir değişim yok. Taç atışları maçın daha hareketli alanını oluşturabilir. Polessya’nın çizgideki kullanımı dengeli görünürken Dynamo Kyiv’de taç sayısı son maçlarda yükselişte; bu da deplasman ekibinin oyunu kanatlara ve kenar mücadelelerine taşıdığını düşündürüyor. Genel akışta serbest vuruşlar azalırken, taçlar oyunun ritmini ve topun saha içindeki yönünü daha fazla belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 7,30 | 10,75 |
| Ev sahibi | 2,70 | 5,35 |
| Deplasman | 4,60 | 5,40 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,20 | 17,50 |
| Ev sahibi | 7,00 | 7,10 |
| Deplasman | 9,20 | 10,40 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 38,20 | 37,40 |
| Ev sahibi | 17,80 | 19,30 |
| Deplasman | 20,40 | 18,10 |
PolessyavsDynamo Kyiv
18.10.2026 · 13:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 18.10.2026