

DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 8 | 7 | 0 | 1 | 16:4 | +12 | 21 | GGGMG |
| 2 | Rangers | 8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | +6 | 19 | GGGGG |
| 3 | Hearts | 8 | 5 | 1 | 2 | 19:8 | +11 | 16 | GGMBG |
| 4 | Dundee | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:8 | +3 | 13 | MBMGG |
| 5 | St. Johnstone | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 11 | BGMBG |
| 6 | Dundee United | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | GMBGG |
| 7 | St. Mirren | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | GMMMM |
| 8 | Aberdeen | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | MBGBM |
| 9 | Motherwell | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:13 | -4 | 8 | GMMMM |
| 10 | Hibernian | 8 | 2 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 7 | MMMBM |
| 11 | Falkirk | 8 | 1 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 6 | MBGBM |
| 12 | Kilmarnock | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:18 | -11 | 5 | MBGBM |
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,10 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 0,40 | 0,60 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 1,80 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 1,80 | 3,40 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 2-1 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 2-1 |
| 06.09.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 1-0 |
| 02.09.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-1 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 22.08.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 2-0 | 1-0 |
| 08.08.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 2-0 | 1-0 |
| 03.08.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-1 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 3-2 | 1-2 |
| 12.05.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 1-3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 3-0 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 1-0 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 1-0 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 2-1 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| 09.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 2-1 |
| 02.09.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-1 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 0-1 |
| 08.08.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 2-0 | 1-0 |
| 17.05.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 3-2 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.05.26 | İç | Livingston İskoçya Premiership | — | 3-0 | 1-0 |
| 02.05.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 1-0 |
| 05.04.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-2 | 0-1 |
| 15.03.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 2-2 | 0-0 |
| 07.03.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 1-0 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 2-1 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 06.08.26 | Dış | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 31.07.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 0-1 |
| 16.05.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 5-2 | 3-2 |
| 10.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 1-1 |
| 04.05.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 1-0 |
| 12.04.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 6-3 | 1-2 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| DundeeGenel | Dundeeİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| DundeeGenel | Dundeeİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Yediği | 00-15 | 115-30 | 230-45+ | 045-60 | 160-75 | 375-90+ | 7toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 2toplam |
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 330-45+ | 145-60 | 260-75 | 575-90+ | 13toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 260-75 | 275-90+ | 6toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00Bu maçta bence gol tarafı canlı bir akış vadediyor.Dundee’nin hücum ve savunma çizgisi istikrarlı; evindeki üretim de oyunun tamamen kısır kalmayacağını düşündürüyor. Rangers’ın son maçlarda hücum gücü yükselirken savunma tarafında hafif bir gerileme var. İki ekibin genel gol eğilimi istikrarlı olsa da toplam gol beklentisi son beş karşılaşmada son on maça göre biraz yukarı çıkmış. Rangers hızlı başlangıçlarıyla ilk bölümde tehdit yaratabilir, Dundee ise özellikle karşılaşmanın son bölümünde daha etkili görünüyor. Karşılıklı gol ihtimali bu nedenle göz ardı edilmemeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,40 | 2,30 |
| Karşılıklı gol | %707/10 | %5511/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %6513/20 |
| 3+ gol | %606/10 | %459/20 |
| 4+ gol | %101/10 | %153/20 |
| 5+ gol | %00/10 | %51/20 |
| İY 1+ gol | %808/10 | %6513/20 |
| İY 2+ gol | %303/10 | %204/20 |
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 5,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,20 | 6,30 |
| Maç başı toplam korner | 12,40 | 11,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 7 | 18 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | -1,30 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 4,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,00 | 4,80 |
| Maç başı toplam korner | 10,20 | 9,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 7 | 18 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,20 | -0,20 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,20 | 6,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 4,00 |
| Maç başı toplam korner | 11,40 | 10,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 10 | 12 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,00 | +2,20 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,00 | 5,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,00 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 9,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 6 | 15 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | 0,00 | +1,10 |
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 2-1 | 10-3 | 13 | 6-1 |
| 19.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 9-9 | 18 | 3-1 |
| 06.09.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 2-14 | 16 | 1-9 |
| 02.09.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-1 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 30.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 3-5 | 8 | 0-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 2-0 | 6-6 | 12 | 3-2 |
| 08.08.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 2-0 | 5-4 | 9 | 2-2 |
| 03.08.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-1 | 4-9 | 13 | 3-6 |
| 17.05.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 3-2 | 7-2 | 9 | 3-2 |
| 12.05.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 1-3 | 2-6 | 8 | 1-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 7-3 | 10 | 2-1 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 4-8 | 12 | 2-5 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 12-0 | 12 | 9-0 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 7-5 | 12 | 3-3 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 2-1 | 6-5 | 11 | 2-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 6-6 | 12 | 3-2 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 4-5 | 9 | 0-1 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 3-3 | 6 | 2-1 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 6-2 | 8 | 5-1 |
| 09.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 7-3 | 10 | 3-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 9-9 | 18 | 3-1 |
| 02.09.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-1 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 30.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 3-5 | 8 | 0-3 |
| 08.08.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 2-0 | 5-4 | 9 | 2-2 |
| 17.05.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 3-2 | 7-2 | 9 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.05.26 | İç | Livingston İskoçya Premiership | — | 3-0 | 7-5 | 12 | 6-3 |
| 02.05.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 5-6 | 11 | 2-2 |
| 05.04.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-2 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 15.03.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 2-2 | 4-7 | 11 | 8-0 |
| 07.03.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 4-8 | 12 | 2-5 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 2-1 | 6-5 | 11 | 2-3 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 6-6 | 12 | 3-2 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 4-5 | 9 | 0-1 |
| 06.08.26 | Dış | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 31.07.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 10-5 | 15 | 4-3 |
| 16.05.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 5-2 | 4-7 | 11 | 2-4 |
| 10.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 7-1 | 8 | 3-0 |
| 04.05.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 6-2 | 8 | 3-0 |
| 12.04.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 6-3 | 1-2 | 3 | 0-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| DundeeGenel | Dundeeİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| DundeeGenel | Dundeeİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%00/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,50, ikinci yarı toplam 5,80 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,10, ikinci yarı toplam 5,10 (10 maç)
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00Kornerlerde maçın ağırlığını Rangers’ın taşımasını bekliyorum.Dundee kendi sahasında üretim yapıyor ancak rakiplerine de sık sık kenarları kullandırıyor; Rangers ise hem daha fazla korner kazanıyor hem de bu alanda son dönemde belirgin bir baskı kuruyor. İki takımın toplam korner eğilimi istikrarlı kalırken, son beş maçtaki seviyenin son on maça göre yükselmesi dikkat çekiyor. Bu, oyunun kanatlara ve savunma bloklarının üzerine daha çok yıkılabileceğini gösteriyor. Dundee’nin dirençli kalması halinde korner sayısı maç boyunca dengeli biçimde birikebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,90 | 10,75 |
| Ev sahibi beklenen | 4,70 | 4,50 |
| Deplasman beklenen | 7,20 | 6,25 |
| 9+ korner | %808/10 | %7515/20 |
| 10+ korner | %808/10 | %6012/20 |
| 11+ korner | %707/10 | %5010/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,90 | 5,30 |
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 2,60 | 3,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 0 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 5 / 1 | 13 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 0,60 | 1,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 2,00 | 3,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 0 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 3 / 0 | 10 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 2,40 | 3,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 0 | 9 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 14 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 2,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,70 |
| Maç başı toplam kart | 4,80 | 4,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 3 | 9 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 22 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 02.09.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 2-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 03.08.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 3-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 12.05.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 1-3 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 1-0 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 3-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.05.26 | İç | Livingston İskoçya Premiership | — | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 02.05.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 05.04.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-2 | 2-2 | 4 | 1-0 |
| 15.03.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 2-2 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 07.03.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.08.26 | Dış | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 31.07.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 5-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-3 | 2-6 | 8 | 0-0 |
| 04.05.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 12.04.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 11. | 6-3 | 4-3 | 7 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| DundeeGenel | Dundeeİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| DundeeGenel | Dundeeİç saha | RangersGenel | RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 3+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,90, ikinci yarı toplam 2,40 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,90, ikinci yarı toplam 2,70 (10 maç)
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00Kart tarafında sert ve kontrolsüz bir maç görüntüsü şu aşamada öne çıkmıyor.Dundee ile Rangers’ın son karşılaşmalarındaki kart üretimi, daha geniş döneme kıyasla düşüşte; iki takımın da güncel eğilimi sakinleşmiş durumda. Bu tablo, ikili mücadelelerin hiç yaşanmayacağı anlamına gelmez, fakat hakemin oyunu erken kartlarla bölmek yerine akışa izin verme ihtimalini artırıyor. Yine de Rangers’ın baskılı başlangıcı ve Dundee’nin buna karşı koyma çabası, özellikle orta alanda gerilimi yükseltebilir. İlk düdükten sonra maçın tansiyonu beklenenden hızlı artarsa denge değişebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 2,50 | 3,45 |
| Ev sahibi beklenen | 1,30 | 1,75 |
| Deplasman beklenen | 1,20 | 1,70 |
| 4+ kart | %202/10 | %408/20 |
| 5+ kart | %202/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %101/10 | %255/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %102/20 |
| İlk yarı beklenen | 0,30 | 0,90 |
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,80 | 12,00 | 23,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,40 | 11,00 | 22,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,20 | 11,60 | 22,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,80 | 8,90 | 20,70 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 29+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 16 (son 10: 30 / 16) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,60 | 14,60 | 28,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,80 | 17,00 | 32,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,30 | 14,50 | 28,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,60 | 14,60 | 30,20 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 25+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 27+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 29+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 18 (son 10: 40 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,80 | 5,00 | 17,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 5,80 | 17,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,40 | 5,10 | 17,50 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,90 | 6,70 | 17,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 9+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 15 (son 10: 22 / 13) · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 (son 10: 10 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,40 | 10,80 | 17,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,20 | 8,80 | 18,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,80 | 10,30 | 18,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,80 | 8,30 | 17,10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 13 (son 10: 25 / 13) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,20 | 23,00 | 39,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 21,00 | 23,00 | 44,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,10 | 22,60 | 40,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,60 | 22,00 | 42,60 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 34+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 37+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 40+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 43+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 33 (son 10: 50 / 32) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 20,00 | 19,00 | 39,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 21,80 | 23,20 | 45,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 22,00 | 19,90 | 41,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 22,00 | 21,70 | 43,70 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 34+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 37+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 40+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 43+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 19+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 48 / 32 (son 10: 61 / 32) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 2-1 | 12-10 | 11-6 | 15-22 |
| 19.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 2-1 | 8-8 | 14-3 | 22-21 |
| 06.09.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 1-2 | 11-18 | 16-4 | 8-29 |
| 02.09.26 | İç | St. Johnstone İskoçya Premiership | 1-1 | 14-16 | 14-6 | 22-24 |
| 30.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 1-2 | 14-8 | 9-6 | 14-19 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 22.08.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 2-0 | 10-9 | 17-2 | 18-29 |
| 08.08.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 2-0 | 12-9 | 13-9 | 21-27 |
| 03.08.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 0-1 | 9-7 | 11-8 | 19-13 |
| 17.05.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 3-2 | 9-14 | 8-5 | 26-24 |
| 12.05.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 1-3 | 13-17 | 11-2 | 16-18 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 3-1 | 13-15 | 7-10 | 14-18 |
| 20.09.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1-0 | 19-21 | 5-8 | 24-17 |
| 09.09.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 1-0 | 13-13 | 4-10 | 20-16 |
| 05.09.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 1-0 | 11-7 | 8-17 | 22-16 |
| 02.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 2-1 | 12-17 | 8-9 | 20-28 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 30.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 1-0 | 20-15 | 8-12 | 16-17 |
| 27.08.26 | Dış | Jablonec UEFA Konferans Ligi | 0-1 | 16-17 | 15-5 | 26-35 |
| 20.08.26 | İç | Jablonec UEFA Konferans Ligi | 1-0 | 10-18 | 5-8 | 24-22 |
| 13.08.26 | İç | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 17-11 | — | 22-17 |
| 09.08.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 1-2 | 12-11 | 8-14 | 32-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00Bu maçın karma istatistiklerinde oyun temposunu duran toplar ve saha dışına çıkan toplar belirleyebilir.Serbest vuruşlarda iki ekibin de eğilimi istikrarlı; mücadele boyunca temaslı ama düzenli bir akış bekliyorum. Kale vuruşlarında Dundee’nin yükü daha fazla, Rangers’ın bu alandaki son dönem eğilimi ise düşüşte. Bu, ev sahibinin savunmadan daha sık başlamasına işaret ediyor. Taç atışlarında iki taraf da istikrarlı ve Rangers’ın kullanımı daha yoğun. Dolayısıyla kenar mücadelesi canlı kalırken, topun sık sık yeniden oyuna sokulduğu parçalı bir tempo izleyebiliriz.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 26,00 | 25,80 |
| Ev sahibi | 13,20 | 12,85 |
| Deplasman | 12,80 | 12,95 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 17,50 | 17,80 |
| Ev sahibi | 11,80 | 11,35 |
| Deplasman | 5,70 | 6,45 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 39,10 | 41,30 |
| Ev sahibi | 17,60 | 19,00 |
| Deplasman | 21,50 | 22,30 |
DundeevsRangers
17.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 17.10.2026