

TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27:7 | +20 | 20 | BGGGG |
| 2 | PSV | 8 | 6 | 1 | 1 | 26:10 | +16 | 19 | GGGMG |
| 3 | AZ | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | +10 | 19 | GGBGM |
| 4 | Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16:8 | +8 | 17 | BGGGB |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22:10 | +12 | 15 | MGGBB |
| 6 | Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20:14 | +6 | 14 | MBBGG |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:15 | -1 | 14 | GGMGB |
| 8 | Heerenveen | 9 | 3 | 3 | 3 | 15:11 | +4 | 12 | MBGMG |
| 9 | Go Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19:17 | +2 | 11 | MBBBB |
| 10 | Excelsior | 9 | 3 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 11 | BMBMM |
| 11 | NEC | 8 | 2 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 9 | MBMBB |
| 12 | Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:19 | -8 | 8 | MBGBG |
| 13 | Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14:25 | -11 | 8 | MBGMG |
| 14 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13:20 | -7 | 6 | MBMMB |
| 15 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 6 | BMBMB |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 | 4 | MBMMM |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | -10 | 3 | BMMBB |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7:23 | -16 | 2 | MBMMM |
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00Bildirilen eksik yok.
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %40 (4) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 2,20 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 3,50 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 3,60 | 3,10 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 5,00 | 4,50 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 3,40 | 2,50 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 5,00 | 3,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 2-2 |
| 20.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 3. | 0-1 | 0-1 |
| 13.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 0-0 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 0-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 2-2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 30.08.26 | İç | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 0-4 | 0-1 |
| 14.08.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-3 | 0-1 |
| 08.08.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 2-1 | 2-0 |
| 17.05.26 | Dış | Volendam Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 1-1 |
| 10.05.26 | İç | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Como UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 1-1 |
| 10.10.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 3. | 2-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 13. | 5-0 | 3-0 |
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 16. | 7-0 | 3-0 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-1 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 5-2 | 4-0 |
| 16.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 2-2 | 2-0 |
| 09.08.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-0 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 2-2 |
| 06.09.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 2-2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 0-4 | 0-1 |
| 14.08.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-3 | 0-1 |
| 10.05.26 | İç | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 22.04.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 1-1 |
| 04.04.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 6. | 0-2 | 0-1 |
| 22.03.26 | İç | PSV Hollanda Eredivisie | 2. | 3-1 | 1-0 |
| 27.02.26 | İç | NAC Breda Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 1-0 |
| 15.02.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 1-1 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 16. | 7-0 | 3-0 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 0-2 |
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-1 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 5-2 | 4-0 |
| 09.08.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.05.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 16. | 2-0 | 0-0 |
| 03.05.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-1 | 0-0 |
| 12.04.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 1-1 | 1-0 |
| 05.04.26 | Dış | Volendam Hollanda Eredivisie | — | 0-0 | 0-0 |
| 08.03.26 | Dış | NAC Breda Hollanda Eredivisie | — | 3-3 | 2-3 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| TelstarGenel | Telstarİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| TelstarGenel | Telstarİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Yediği | 00-15 | 315-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 075-90+ | 6toplam |
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 375-90+ | 7toplam |
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 130-45+ | 545-60 | 160-75 | 375-90+ | 15toplam |
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 030-45+ | 345-60 | 260-75 | 575-90+ | 14toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Telstar’ın son dönemde hem hücumda hem savunmada gerilemesi, kendi sahasında bile oyunu kontrol etmekte zorlanabileceğini gösteriyor. Feyenoord ise istikrarlı görüntüsünü korurken hücum üretimini yukarı taşıyor; son maçlarında gol temposu daha canlı. İki takımın yakın dönem toplam gol ortalaması 3.5 seviyesinde ve bu, daha uzun döneme göre hafif bir yavaşlamaya işaret etse de hâlâ hareketli bir tablo. Feyenoord’un ilk yarılardaki etkinliği dikkat çekiyor. Telstar’ın gol arayışının ise özellikle son bölümde artması, maçın ilerleyen dakikalarında dengeyi değiştirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,50 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %404/10 | %5511/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %8016/20 |
| 3+ gol | %606/10 | %7515/20 |
| 4+ gol | %606/10 | %6012/20 |
| 5+ gol | %404/10 | %255/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %7515/20 |
| İY 2+ gol | %505/10 | %459/20 |
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 4,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 6,00 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 10,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 6 | 16 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,40 | -1,70 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,00 | 5,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,60 | 5,70 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 11,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 17 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,40 | -0,20 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,80 | 5,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,80 | 3,70 |
| Maç başı toplam korner | 8,60 | 9,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 5 | 15 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,00 | +1,80 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 5,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,60 | 3,40 |
| Maç başı toplam korner | 7,80 | 9,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 2 | 15 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,60 | +2,20 |
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 8-0 | 8 | 2-0 |
| 20.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 3. | 0-1 | 2-5 | 7 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 0-0 | 6-8 | 14 | 2-2 |
| 09.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 0-1 | 2-9 | 11 | 1-2 |
| 06.09.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 2-2 | 4-2 | 6 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.08.26 | İç | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 0-4 | 5-4 | 9 | 2-3 |
| 14.08.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-3 | 7-5 | 12 | 4-4 |
| 08.08.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 2-1 | 3-13 | 16 | 3-7 |
| 17.05.26 | Dış | Volendam Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 0-7 | 7 | 0-2 |
| 10.05.26 | İç | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 6-7 | 13 | 2-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Como UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 4-1 | 5 | 2-0 |
| 10.10.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 3. | 2-0 | 7-6 | 13 | 4-2 |
| 20.09.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 13. | 5-0 | 6-3 | 9 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 16. | 7-0 | 6-5 | 11 | 6-1 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-4 | 5 | 0-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-1 |
| 30.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 11-3 | 14 | 5-1 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 5-2 | 3-3 | 6 | 2-1 |
| 16.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 2-2 | 6-6 | 12 | 3-1 |
| 09.08.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-0 | 10-5 | 15 | 6-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 8-0 | 8 | 2-0 |
| 06.09.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 2-2 | 4-2 | 6 | 2-1 |
| 30.08.26 | İç | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 0-4 | 5-4 | 9 | 2-3 |
| 14.08.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-3 | 7-5 | 12 | 4-4 |
| 10.05.26 | İç | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 6-7 | 13 | 2-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.04.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 6-5 | 11 | 4-1 |
| 04.04.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 6. | 0-2 | 5-12 | 17 | 3-8 |
| 22.03.26 | İç | PSV Hollanda Eredivisie | 2. | 3-1 | 1-12 | 13 | 0-4 |
| 27.02.26 | İç | NAC Breda Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 10-4 | 14 | 5-1 |
| 15.02.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 1-1 | 3-6 | 9 | 3-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 16. | 7-0 | 6-5 | 11 | 6-1 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-4 | 5 | 0-3 |
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-1 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 5-2 | 3-3 | 6 | 2-1 |
| 09.08.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-0 | 10-5 | 15 | 6-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 16. | 2-0 | 12-2 | 14 | 7-0 |
| 03.05.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-1 | 8-1 | 9 | 3-1 |
| 12.04.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 1-1 | 1-4 | 5 | 1-2 |
| 05.04.26 | Dış | Volendam Hollanda Eredivisie | — | 0-0 | 5-5 | 10 | 0-0 |
| 08.03.26 | Dış | NAC Breda Hollanda Eredivisie | — | 3-3 | 9-4 | 13 | 5-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| TelstarGenel | Telstarİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| TelstarGenel | Telstarİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,30, ikinci yarı toplam 6,00 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,20, ikinci yarı toplam 5,00 (10 maç)
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00Kornerlerde dengeli ama tamamen sakin olmayan bir karşılaşma bekliyorum.İki takımın da son dönemdeki eğilimi istikrarlı; buna rağmen yakın dönem toplamı, daha uzun dönemdeki seviyenin altında kalmış. Bu da kenar oyunlarının sürdüğünü, fakat her maçta aynı yoğunluğun oluşmadığını anlatıyor. Feyenoord rakibinden daha fazla korner bulmaya yatkın ve hücum baskısını kanatlara taşıyabiliyor. Telstar ise iç sahada üretken olsa da rakibine verdiği korner sayısı dikkat istiyor. Maçın başında Feyenoord’un yerleşik baskısı, Telstar’ın savunmada blok halinde kalması ve çizgiye inen ataklar korner dengesini belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 8,90 | 9,75 |
| Ev sahibi beklenen | 4,10 | 4,00 |
| Deplasman beklenen | 4,80 | 5,75 |
| 9+ korner | %505/10 | %6012/20 |
| 10+ korner | %404/10 | %5010/20 |
| 11+ korner | %404/10 | %5010/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,20 | 4,25 |
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 3,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 2 | 9 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 1 | 15 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 4,20 | 3,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 0 | 9 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 1 | 12 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 3 / 5 | 4 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 2,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 0 | 5 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 10 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,00 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,00 | 1,70 |
| Maç başı toplam kart | 2,00 | 3,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 0 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 5 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 3. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 8. | 0-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 0-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 2-2 | 5-4 | 9 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.08.26 | İç | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 0-4 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 14.08.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Volendam Hollanda Eredivisie | — | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Como UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 3. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 13. | 5-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 16. | 7-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 5-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 16.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 9. | 2-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 17. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 06.09.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 2-2 | 5-4 | 9 | 1-0 |
| 30.08.26 | İç | Ajax Hollanda Eredivisie | 5. | 0-4 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 14.08.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Heracles Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.04.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 4-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 04.04.26 | İç | Groningen Hollanda Eredivisie | 6. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 22.03.26 | İç | PSV Hollanda Eredivisie | 2. | 3-1 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 27.02.26 | İç | NAC Breda Hollanda Eredivisie | — | 3-0 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 15.02.26 | İç | Twente Hollanda Eredivisie | 4. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 16. | 7-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 3-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 12. | 5-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 14. | 1-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 16. | 2-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 03.05.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 7. | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 12.04.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 11. | 1-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 05.04.26 | Dış | Volendam Hollanda Eredivisie | — | 0-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 08.03.26 | Dış | NAC Breda Hollanda Eredivisie | — | 3-3 | 4-2 | 6 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| TelstarGenel | Telstarİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| TelstarGenel | Telstarİç saha | FeyenoordGenel | FeyenoordDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 2,60 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,70, ikinci yarı toplam 1,90 (10 maç)
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00Kart tarafında son bölümlerde sertleşen bir maç havası görüyorum.Her iki takımın da kart eğilimi son 5 maçta yükselişte; yakın dönem toplamı, daha uzun döneme göre belirgin biçimde artmış durumda. Telstar’ın kendi maçlarında hem kendisinin hem rakibinin benzer düzeyde kart görmesi, ikili mücadelelerin daha fazla öne çıktığını düşündürüyor. Feyenoord’un kart ortalaması daha düşük olsa da rakibin baskısını kırmak için yaptığı müdahaleler önem kazanabilir. Özellikle Telstar geriye düşerse temaslı oyunun artması beklenir. Hakemin düdük standardı, maçın tansiyonunu ve kartların dağılımını doğrudan etkileyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,70 | 3,15 |
| Ev sahibi beklenen | 2,00 | 1,65 |
| Deplasman beklenen | 1,70 | 1,50 |
| 4+ kart | %606/10 | %5010/20 |
| 5+ kart | %303/10 | %204/20 |
| 6+ kart | %101/10 | %51/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %153/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,20 | 0,90 |
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,20 | 9,00 | 22,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,00 | 10,20 | 24,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,20 | 11,30 | 24,50 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,40 | 10,40 | 21,80 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 23+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 27+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 16+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 18 (son 10: 30 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,80 | 12,40 | 27,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 10,40 | 20,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,30 | 10,20 | 22,50 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,70 | 10,30 | 22,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 27+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 17 (son 10: 37 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,00 | 9,00 | 19,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,40 | 10,20 | 15,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,70 | 7,20 | 15,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,50 | 9,40 | 15,90 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 16 (son 10: 23 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 6,80 | 14,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,40 | 8,40 | 17,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,10 | 9,50 | 17,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,90 | 9,70 | 17,60 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 11 (son 10: 33 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 18,20 | 18,00 | 36,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,40 | 14,40 | 31,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,80 | 18,60 | 36,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,40 | 14,80 | 33,20 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 32+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 35+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 38+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 33 (son 10: 56 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,40 | 15,40 | 32,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,00 | 15,00 | 31,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,50 | 14,70 | 32,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,50 | 15,20 | 34,70 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 32+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 35+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 38+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 24 (son 10: 44 / 23) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 2-2 | 10-8 | 2-21 | 18-15 |
| 20.09.26 | Dış | AZ Hollanda Eredivisie | 0-1 | 15-12 | 13-3 | 19-19 |
| 13.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 0-0 | 13-8 | 13-8 | 15-19 |
| 09.09.26 | Dış | Twente Hollanda Eredivisie | 0-1 | 10-10 | 14-3 | 14-25 |
| 06.09.26 | İç | Cambuur Hollanda Eredivisie | 2-2 | 18-7 | 8-10 | 25-12 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 30.08.26 | İç | Ajax Hollanda Eredivisie | 0-4 | 13-11 | 5-8 | 12-9 |
| 14.08.26 | İç | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 1-3 | 17-13 | 4-4 | 18-13 |
| 08.08.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 2-1 | 12-14 | 12-4 | 20-18 |
| 17.05.26 | Dış | Volendam Hollanda Eredivisie | 2-1 | 12-18 | 8-3 | 23-33 |
| 10.05.26 | İç | Heracles Hollanda Eredivisie | 3-0 | 12-12 | 8-8 | 14-23 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | İç | Como UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-2 | 18-19 | 7-6 | 17-11 |
| 10.10.26 | İç | AZ Hollanda Eredivisie | 2-0 | 15-12 | 12-11 | 17-20 |
| 20.09.26 | İç | Utrecht Hollanda Eredivisie | 5-0 | 22-11 | 3-8 | 17-14 |
| 13.09.26 | Dış | PEC Zwolle Hollanda Eredivisie | 7-0 | 9-8 | 7-7 | 24-20 |
| 09.09.26 | Dış | FC Barcelona UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-5 | 10-12 | 9-2 | 12-12 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 05.09.26 | Dış | NEC Hollanda Eredivisie | 3-1 | 9-15 | 14-9 | 20-15 |
| 30.08.26 | İç | ADO Den Haag Hollanda Eredivisie | 2-2 | 9-5 | 5-12 | 24-10 |
| 23.08.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 5-2 | 12-9 | 2-6 | 12-17 |
| 16.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 2-2 | 8-3 | 7-16 | 20-17 |
| 09.08.26 | Dış | Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie | 1-0 | 11-8 | 15-18 | 12-11 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00Bu sayılar maçın karakterini anlatıyor: taç ve kale vuruşu topun ne sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş ise oyunun ne kadar kesik geçeceğini gösterir.Serbest vuruş tarafında Telstar maç başına 13,20, Feyenoord 14,80 kullanıyor. Kale vuruşu tarafında Telstar maç başına 10,00, Feyenoord 7,60 kullanıyor.
Öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir; maçın temposunu bu gözle izlemenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 24,70 | 23,50 |
| Ev sahibi | 12,80 | 11,70 |
| Deplasman | 11,90 | 11,80 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,70 | 16,75 |
| Ev sahibi | 8,40 | 9,10 |
| Deplasman | 8,30 | 7,65 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 34,50 | 34,30 |
| Ev sahibi | 16,80 | 16,25 |
| Deplasman | 17,70 | 18,05 |
TelstarvsFeyenoord
17.10.2026 · 21:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 17.10.2026