

StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | +5 | 14 | GGBGB |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 | 13 | BGGMG |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | +2 | 13 | GGGMG |
| 4 | Olympique Lyonnais | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 | 11 | BGBGM |
| 5 | Paris | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 | 11 | GGBGM |
| 6 | PSG | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | +3 | 11 | BMGGG |
| 7 | Toulouse | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | 9 | MBGBG |
| 8 | Brest | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | +3 | 8 | BGMMG |
| 9 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | MGBMG |
| 10 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | MBMGG |
| 11 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:10 | +1 | 7 | MMBMG |
| 12 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 7 | GGBMM |
| 13 | Angers SCO | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | GMBGM |
| 14 | Olympique Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:8 | +1 | 6 | MMMMG |
| 15 | Le Mans | 7 | 1 | 3 | 3 | 10:15 | -5 | 6 | BBGMM |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:16 | -8 | 6 | MMGGM |
| 17 | Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | GMMMM |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 2 | BMBMM |
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,90 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 3,80 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %30 (3) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 3,20 | 2,40 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 4,20 | 3,70 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %90 (9) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 10. | 1-2 | 1-1 |
| 19.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 0-1 |
| 12.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 1-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 6-2 | 2-1 |
| 29.08.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 21.08.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 0-4 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 5-4 | 1-3 |
| 13.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 2-1 |
| 10.05.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 1-1 | 1-0 |
| 07.05.26 | İç | Rayo Vallecano UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-2 | 3-0 |
| 10.10.26 | İç | Le Mans Fransa Ligue 1 | 15. | 3-1 | 1-0 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-1 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 8. | 1-0 | 1-0 |
| 09.09.26 | İç | Slovan Bratislava UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 6-1 | 3-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 04.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 1-2 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 2-2 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 2-2 | 0-2 |
| 12.08.26 | İç | Aston Villa UEFA Süper Kupa | — | 2-1 | 1-1 |
| 30.05.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 0-1 |
| 17.05.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 5-4 | 1-3 |
| 07.05.26 | İç | Rayo Vallecano UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 0-1 |
| 03.05.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 7. | 1-2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 19.04.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 0-3 | 0-1 |
| 16.04.26 | İç | Mainz 05 UEFA Konferans Ligi | — | 4-0 | 2-0 |
| 04.04.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 10. | 3-1 | 3-0 |
| 19.03.26 | İç | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 0-1 |
| 15.03.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 5. | 0-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-2 | 3-0 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-1 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 8. | 1-0 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 2-2 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 2-2 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.05.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 0-0 |
| 13.05.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 11. | 2-0 | 1-0 |
| 06.05.26 | Dış | Bayern München UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| 25.04.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 3-0 | 2-0 |
| 14.04.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| StrasbourgGenel | Strasbourgİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| StrasbourgGenel | Strasbourgİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Yediği | 10-15 | 115-30 | 230-45+ | 145-60 | 160-75 | 275-90+ | 8toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 345-60 | 260-75 | 075-90+ | 5toplam |
| Yediği | 30-15 | 115-30 | 530-45+ | 345-60 | 360-75 | 475-90+ | 19toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 445-60 | 360-75 | 175-90+ | 13toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15Bu maçta bence gol tarafı açık biçimde ön planda.Strasbourg’un hücum gücü son dönemde yükseliyor, fakat savunmadaki gerileme PSG karşısında ciddi bir sınav yaratır. Paris ekibi de hem üretkenliğini artırıyor hem de geride eskisi kadar güven vermiyor. İki takımın son maçlarında karşılıklı gol görüntüsü güçlü; ayrıca ilk yarıda oyunun hareketlenmesi beklenebilir. Strasbourg’un baskısı daha çok son bölümde artarken PSG’nin etkili olduğu aralık biraz daha erken geliyor. Açıkçası tempo yükselirse, maçın sonuna kadar skorun canlı kalması şaşırtıcı olmaz.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 4,00 | 3,75 |
| Karşılıklı gol | %909/10 | %8517/20 |
| 2+ gol | %909/10 | %9018/20 |
| 3+ gol | %808/10 | %7515/20 |
| 4+ gol | %404/10 | %408/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %204/20 |
| İY 1+ gol | %808/10 | %8517/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %408/20 |
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 1,60 | 2,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,80 | 4,90 |
| Maç başı toplam korner | 7,40 | 7,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 3 | 11 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -4,20 | -2,20 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 4,90 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,60 | 6,30 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 11,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 9 | 16 / 9 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,20 | -1,40 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 5,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 2,80 |
| Maç başı toplam korner | 9,00 | 8,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 5 | 14 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,20 | +2,60 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 4,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,40 | 4,00 |
| Maç başı toplam korner | 8,60 | 8,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 5 | 13 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,80 | +0,60 |
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 10. | 1-2 | 3-2 | 5 | 1-1 |
| 19.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 0-3 | 3 | 0-2 |
| 12.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 1-1 | 2-7 | 9 | 2-2 |
| 06.09.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 6-2 | 0-11 | 11 | 0-7 |
| 29.08.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 3-6 | 9 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 21.08.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 0-4 | 4-3 | 7 | 4-3 |
| 17.05.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 5-4 | 4-6 | 10 | 0-3 |
| 13.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 4-5 | 9 | 1-5 |
| 10.05.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 1-1 | 2-0 | 2 | 1-0 |
| 07.05.26 | İç | Rayo Vallecano UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 5-6 | 11 | 1-4 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-2 | 2-11 | 13 | 2-6 |
| 10.10.26 | İç | Le Mans Fransa Ligue 1 | 15. | 3-1 | 4-4 | 8 | 1-3 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-1 | 7-3 | 10 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 8. | 1-0 | 2-3 | 5 | 2-1 |
| 09.09.26 | İç | Slovan Bratislava UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 6-1 | 7-2 | 9 | 4-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 1-2 | 6-0 | 6 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 2-2 | 5-0 | 5 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 2-2 | 10-0 | 10 | 7-0 |
| 12.08.26 | İç | Aston Villa UEFA Süper Kupa | — | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-2 |
| 30.05.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 11-3 | 14 | 4-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 1-1 | 2-7 | 9 | 2-2 |
| 29.08.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 3-6 | 9 | 1-1 |
| 17.05.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 5-4 | 4-6 | 10 | 0-3 |
| 07.05.26 | İç | Rayo Vallecano UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 5-6 | 11 | 1-4 |
| 03.05.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 7. | 1-2 | 8-3 | 11 | 5-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 19.04.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 0-3 | 2-9 | 11 | 2-4 |
| 16.04.26 | İç | Mainz 05 UEFA Konferans Ligi | — | 4-0 | 5-4 | 9 | 2-1 |
| 04.04.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 10. | 3-1 | 4-10 | 14 | 3-4 |
| 19.03.26 | İç | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 4-8 | 12 | 4-1 |
| 15.03.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 5. | 0-0 | 12-4 | 16 | — |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-2 | 2-11 | 13 | 2-6 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-1 | 7-3 | 10 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 8. | 1-0 | 2-3 | 5 | 2-1 |
| 28.08.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 2-2 | 5-0 | 5 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 2-2 | 10-0 | 10 | 7-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 3-3 | 6 | 0-2 |
| 13.05.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 11. | 2-0 | 3-6 | 9 | 1-3 |
| 06.05.26 | Dış | Bayern München UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 8-1 | 9 | 4-0 |
| 25.04.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 3-0 | 4-5 | 9 | 2-1 |
| 14.04.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 2-8 | 10 | 2-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| StrasbourgGenel | Strasbourgİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| StrasbourgGenel | Strasbourgİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,90, ikinci yarı toplam 3,70 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,40, ikinci yarı toplam 4,80 (10 maç)
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15Bu maçta kornerlerde PSG’nin ağırlığı hissedilebilir.Strasbourg son dönemde rakiplerine fazla köşe vuruşu veriyor ve kendi üretimi sınırlı kalıyor; bu da Paris ekibinin kanatları ve yerleşik hücumları daha sık kullanabileceğini düşündürüyor. PSG’nin toplam korner görünümü uzun döneme göre hafif yükselmiş durumda, ancak genel eğilim yine de istikrarlı. Strasbourg tarafında da belirgin bir değişim yok. Benim gözüme çarpan, ev sahibinin savunmada sıkıştıkça topu kenarlara yönlendirmesi ve PSG’nin baskısıyla köşe sayısının özellikle ikinci bölümde birikebilmesi.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 8,20 | 7,90 |
| Ev sahibi beklenen | 3,10 | 2,75 |
| Deplasman beklenen | 5,10 | 5,15 |
| 9+ korner | %606/10 | %5511/20 |
| 10+ korner | %303/10 | %357/20 |
| 11+ korner | %202/10 | %204/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,70 | 3,65 |
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 3,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 5 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 15 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 11 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 13 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 0,80 | 1,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 3,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 1 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 4 / 0 | 10 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 2,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 12 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 10. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | 17. | 6-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 21.08.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 0-4 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 17.05.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 5-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 8. | 2-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 07.05.26 | İç | Rayo Vallecano UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Le Mans Fransa Ligue 1 | 15. | 3-1 | 0-5 | 5 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 13.09.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 8. | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | Slovan Bratislava UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 6-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 12.08.26 | İç | Aston Villa UEFA Süper Kupa | — | 2-1 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 30.05.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 11. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1. | 5-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 07.05.26 | İç | Rayo Vallecano UEFA Konferans Ligi | — | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 03.05.26 | İç | Toulouse Fransa Ligue 1 | 7. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 19.04.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 0-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 16.04.26 | İç | Mainz 05 UEFA Konferans Ligi | — | 4-0 | 5-6 | 11 | 0-1 |
| 04.04.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 10. | 3-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 19.03.26 | İç | Rijeka UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 15.03.26 | İç | Paris Fransa Ligue 1 | 5. | 0-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 14. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 13.09.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 8. | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 5. | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 13.05.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 11. | 2-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 06.05.26 | Dış | Bayern München UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 13. | 3-0 | 2-0 | 2 | 1-0 |
| 14.04.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| StrasbourgGenel | Strasbourgİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| StrasbourgGenel | Strasbourgİç saha | PSGGenel | PSGDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,80, ikinci yarı toplam 2,50 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,50, ikinci yarı toplam 2,90 (10 maç)
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15Kart tarafında maçın sertlik seviyesi çok yüksek görünmüyor.Strasbourg ile PSG’nin son dönemdeki kart eğilimleri istikrarlı; toplam görünüm, daha uzun döneme kıyasla hafifçe aşağıda. Strasbourg kendi adına daha fazla kart görmeye yatkınken PSG az kart alıyor, fakat Paris ekibinin rakipleri üzerinde oluşturduğu baskı rakip kartlarını artırabiliyor. Bu nedenle düelloların yükü daha çok ev sahibinin savunma hattına binebilir. Hakemin oyunu erken kesip kesmemesi önemli olacak; tempo korunursa kartlar dağınık, gerilim yükselirse özellikle Strasbourg tarafında yoğunlaşan bir tablo izleyebiliriz.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,10 | 3,35 |
| Ev sahibi beklenen | 1,90 | 2,05 |
| Deplasman beklenen | 1,20 | 1,30 |
| 4+ kart | %404/10 | %459/20 |
| 5+ kart | %303/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %00/10 | %51/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %102/20 |
| İlk yarı beklenen | 0,70 | 0,65 |
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,40 | 10,80 | 20,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,00 | 7,80 | 20,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,70 | 10,30 | 21,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,50 | 8,70 | 22,20 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 19+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 11 (son 10: 29 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,80 | 6,40 | 17,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 6,80 | 17,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,50 | 8,00 | 19,50 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,20 | 7,60 | 17,80 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 12 (son 10: 30 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 7,80 | 15,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 7,60 | 15,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,50 | 7,70 | 16,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,20 | 7,90 | 15,10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 13 (son 10: 21 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 10,00 | 16,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 8,80 | 16,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,80 | 9,30 | 16,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,10 | 7,20 | 16,30 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 14 (son 10: 21 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,00 | 17,60 | 34,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,20 | 14,20 | 29,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,40 | 17,00 | 31,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,90 | 14,30 | 30,20 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 33+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 36+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 39+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 27 (son 10: 44 / 20) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,60 | 16,60 | 36,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 20,20 | 16,40 | 36,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,10 | 18,00 | 37,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,60 | 17,40 | 36,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 36+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 39+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 27 (son 10: 45 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Nice Fransa Ligue 1 | 1-2 | 3-8 | 8-11 | 15-17 |
| 19.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 1-2 | 17-12 | 7-9 | 20-24 |
| 12.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1-1 | 10-9 | 7-6 | 12-15 |
| 06.09.26 | Dış | Troyes Fransa Ligue 1 | 6-2 | 6-16 | 11-4 | 11-18 |
| 29.08.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 2-1 | 11-9 | 5-9 | 27-14 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 21.08.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 0-4 | 6-11 | 11-4 | 9-19 |
| 17.05.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 5-4 | 11-7 | 4-7 | 8-12 |
| 13.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 2-1 | 10-11 | 14-7 | 13-18 |
| 10.05.26 | Dış | Angers SCO Fransa Ligue 1 | 1-1 | 15-13 | 7-10 | 17-21 |
| 07.05.26 | İç | Rayo Vallecano UEFA Konferans Ligi | 0-1 | 18-7 | 11-10 | 12-12 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Dış | Manchester City UEFA Şampiyonlar Ligi | 4-2 | 11-11 | 12-3 | 11-19 |
| 10.10.26 | İç | Le Mans Fransa Ligue 1 | 3-1 | 15-3 | 9-8 | 24-20 |
| 20.09.26 | Dış | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 2-1 | 9-3 | 3-16 | 24-12 |
| 13.09.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 1-0 | 13-7 | 8-6 | 22-22 |
| 09.09.26 | İç | Slovan Bratislava UEFA Şampiyonlar Ligi | 6-1 | 6-8 | 2-17 | 17-10 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 04.09.26 | İç | Monaco Fransa Ligue 1 | 1-2 | 11-9 | 4-7 | 18-14 |
| 28.08.26 | Dış | Lille Fransa Ligue 1 | 2-2 | 11-7 | 8-13 | 21-15 |
| 23.08.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 2-2 | 7-6 | 6-6 | 23-14 |
| 12.08.26 | İç | Aston Villa UEFA Süper Kupa | 2-1 | 13-15 | 12-3 | 10-30 |
| 30.05.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-1 | 19-11 | 4-14 | 21-24 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15Bu maçta duran oyun ve topun saha dışına çıkma trafiği dikkat çekebilir.Strasbourg’un serbest vuruş kullanımı son dönemde düşüşte, PSG tarafı ise istikrarlı; dolayısıyla bu alanda belirgin üstünlükten çok, oyunun akışına bağlı fırsatlar bekliyorum. Kale vuruşlarında iki takımın çizgisi dengeli ve istikrarlı görünüyor. Taç atışlarında ise Strasbourg’un yükselen eğilimi var, PSG’nin görüntüsü değişmemiş. Benim fikrim, ev sahibinin baskı altında topu kenarlara taşımasıyla taç sayısını artırabileceği, fakat genel karma trafiğin PSG’nin pas hakimiyetine göre şekilleneceği yönünde.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 18,70 | 20,25 |
| Ev sahibi | 7,90 | 9,35 |
| Deplasman | 10,80 | 10,90 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,10 | 16,15 |
| Ev sahibi | 8,80 | 8,90 |
| Deplasman | 7,30 | 7,25 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,40 | 34,25 |
| Ev sahibi | 16,80 | 16,20 |
| Deplasman | 18,60 | 18,05 |
StrasbourgvsPSG
17.10.2026 · 18:15Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 17.10.2026