

VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | +27 | 24 | GGGGG |
| 2 | Atlético Madrid | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | +10 | 19 | MGGGG |
| 3 | Real Betis | 8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | +5 | 19 | GGGBG |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | +11 | 18 | MGGMG |
| 5 | Sevilla FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | +1 | 14 | BGGMB |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | BGMGG |
| 7 | Deportivo Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | +4 | 11 | GMMBM |
| 8 | Deportivo La Coruña | 9 | 2 | 5 | 2 | 13:12 | +1 | 11 | BMBMB |
| 9 | Celta de Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | +2 | 8 | BBBGB |
| 10 | Athletic Club Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | MGGBB |
| 11 | Villarreal | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | MMGGM |
| 12 | RCD Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | BGMMB |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | MGMGB |
| 14 | Getafe CF | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | BBMGM |
| 15 | Racing Santander | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | MGMMB |
| 16 | CA Osasuna | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | MMMBM |
| 17 | Levante UD | 8 | 1 | 4 | 3 | 12:16 | -4 | 7 | BMMBB |
| 18 | Elche CF | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | MBMGB |
| 19 | Valencia CF | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | MMGMB |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | BBMMB |
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,50 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,80 | 2,80 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 4,40 | 4,30 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %100 (10) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %90 (9) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-1 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-1 | 1-1 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 2-1 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 2-3 | 1-1 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 0-1 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 2-2 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 2-2 | 2-2 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 0-0 | 0-0 |
| 18.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 3-1 | 2-0 |
| 15.09.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 4. | 2-3 | 0-2 |
| 12.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 0-0 |
| 07.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 2-3 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 28.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 2-3 | 0-3 |
| 23.08.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-5 | 0-2 |
| 17.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 1-1 | 0-1 |
| 23.05.26 | Dış | Girona FC İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-0 |
| 17.05.26 | İç | Getafe CF İspanya La Liga | 14. | 1-0 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-1 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-1 | 1-1 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 1-2 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 2-3 | 1-1 |
| 24.05.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 5-1 | 4-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 13.05.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 2-3 | 2-2 |
| 02.05.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 5-1 | 1-0 |
| 26.04.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 2-0 |
| 20.03.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 3-1 | 3-0 |
| 08.03.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 2-1 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 3-1 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 2-3 | 0-3 |
| 17.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 1-1 | 0-1 |
| 23.05.26 | Dış | Girona FC İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 12.05.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 1-1 |
| 03.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 1-3 | 0-2 |
| 26.04.26 | Dış | Real Oviedo İspanya La Liga | — | 2-1 | 2-0 |
| 03.04.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 13. | 0-1 | 0-0 |
| 14.03.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 4. | 1-4 | 0-2 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | Elche CFGenel | Elche CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 4+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | Elche CFGenel | Elche CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Yediği | 20-15 | 015-30 | 330-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 6toplam |
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 230-45+ | 045-60 | 160-75 | 375-90+ | 8toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 630-45+ | 245-60 | 160-75 | 575-90+ | 17toplam |
| Yediği | 30-15 | 315-30 | 430-45+ | 145-60 | 360-75 | 475-90+ | 18toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Villarreal’in hücum üretimi istikrarlı, ancak savunması son dönemde biraz geriye gidiyor; bu da Elche’nin fırsat bulabileceği bir tablo yaratıyor. Elche’nin hücum eğilimi yükselişte ve savunma çizgisi dengeli. İki takımın da son dönemde karşılıklı gole açık görüntüsü dikkat çekiyor. Villarreal iç sahada tempoyu artıran taraf olabilir. Özellikle karşılaşmanın son bölümü kritik; her iki ekip de en çok bu dakikalarda skor buluyor. İlk yarıda da hareket beklenir, fakat maçın asıl kopuşu ilerleyen bölümde gelebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,20 | 3,30 |
| Karşılıklı gol | %808/10 | %7515/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %8016/20 |
| 3+ gol | %707/10 | %6513/20 |
| 4+ gol | %606/10 | %6012/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %306/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %7515/20 |
| İY 2+ gol | %707/10 | %5511/20 |
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,80 | 6,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 4,80 |
| Maç başı toplam korner | 10,20 | 11,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 8 | 16 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,40 | +1,70 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,00 | 5,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,80 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 9,80 | 10,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 8 | 14 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,20 | +1,60 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,40 | 4,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 3,40 |
| Maç başı toplam korner | 8,20 | 7,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 15 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,40 | +0,70 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 3,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,80 | 5,10 |
| Maç başı toplam korner | 8,00 | 8,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 3 | 15 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,40 | -1,80 |
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 4-4 | 8 | 3-3 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 3-9 | 12 | 1-4 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-1 | 7-1 | 8 | 4-0 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 8-4 | 12 | 5-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 7-4 | 11 | 5-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 7-9 | 16 | 2-4 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 2-3 | 7-1 | 8 | 5-1 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 0-1 | 9-5 | 14 | 4-3 |
| 23.08.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 2-2 | 3-5 | 8 | 2-4 |
| 16.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 2-2 | 10-6 | 16 | 7-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 0-0 | 5-2 | 7 | 2-2 |
| 18.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 3-1 | 3-3 | 6 | 1-1 |
| 15.09.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 4. | 2-3 | 2-5 | 7 | 1-4 |
| 12.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 1-7 | 8 | 0-4 |
| 07.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 2-3 | 6-7 | 13 | 2-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 28.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 2-3 | 10-5 | 15 | 0-3 |
| 23.08.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-5 | 3-1 | 4 | 3-1 |
| 17.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 1-1 | 6-2 | 8 | 4-1 |
| 23.05.26 | Dış | Girona FC İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-2 | 3 | 1-2 |
| 17.05.26 | İç | Getafe CF İspanya La Liga | 14. | 1-0 | 4-0 | 4 | 3-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 4-4 | 8 | 3-3 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-1 | 7-1 | 8 | 4-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 7-4 | 11 | 5-3 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 2-3 | 7-1 | 8 | 5-1 |
| 24.05.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 5-1 | 5-9 | 14 | 4-5 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.05.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 2-3 | 6-4 | 10 | 2-2 |
| 02.05.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 5-1 | 7-3 | 10 | 4-0 |
| 26.04.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 7-5 | 12 | 0-4 |
| 20.03.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 3-1 | 4-5 | 9 | 2-4 |
| 08.03.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 2-1 | 4-6 | 10 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 3-1 | 3-3 | 6 | 1-1 |
| 12.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 1-7 | 8 | 0-4 |
| 28.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 2-3 | 10-5 | 15 | 0-3 |
| 17.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 1-1 | 6-2 | 8 | 4-1 |
| 23.05.26 | Dış | Girona FC İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-2 | 3 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.05.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 1-8 | 9 | 0-1 |
| 03.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 1-3 | 2-4 | 6 | 1-1 |
| 26.04.26 | Dış | Real Oviedo İspanya La Liga | — | 2-1 | 1-6 | 7 | 0-2 |
| 03.04.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 13. | 0-1 | 4-9 | 13 | 3-6 |
| 14.03.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 4. | 1-4 | 4-5 | 9 | 1-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | Elche CFGenel | Elche CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | Elche CFGenel | Elche CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 6,20, ikinci yarı toplam 5,10 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,80, ikinci yarı toplam 3,70 (10 maç)
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15Kornerlerde ev sahibi Villarreal’in ağırlığı daha belirgin görünüyor.Sarı denizaltı, rakip ceza alanına daha sık yerleşip kenarları kullanarak baskıyı büyütebilir. Elche’nin üretimi daha sınırlı, fakat deplasmanda tamamen geriye yaslanması beklenmez. Villarreal’in son dönem korner toplamı, daha geniş örnekteki seviyesinin altında; Elche’de ise yakın form daha canlı bir görüntü veriyor. Yine de iki takımın eğilimi istikrarlı. Maçın ritmi erken yükselirse toplam korner sayısı artabilir, ancak bu senaryoda belirleyici yükün Villarreal tarafında kalması daha olası.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,20 | 9,40 |
| Ev sahibi beklenen | 5,30 | 4,95 |
| Deplasman beklenen | 3,90 | 4,45 |
| 9+ korner | %404/10 | %408/20 |
| 10+ korner | %404/10 | %408/20 |
| 11+ korner | %404/10 | %408/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,80 | 5,00 |
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,20 | 2,90 |
| Maç başı toplam kart | 4,60 | 4,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 20 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 2,60 | 3,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,20 | 2,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 5,80 | 5,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 4 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 14 / 1 | 25 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 5,40 | 5,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 3 | 8 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 1 | 22 / 4 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 4 / 10 |
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 2-7 | 9 | 0-1 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 2-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 2-2 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 16.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 2-2 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 0-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 18.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 3-1 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 15.09.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 4. | 2-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 07.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 2-3 | 4-3 | 7 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 28.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 2-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-5 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 17.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 23.05.26 | Dış | Girona FC İspanya La Liga | — | 1-1 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| 17.05.26 | İç | Getafe CF İspanya La Liga | 14. | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 2-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 24.05.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 5-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.05.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 5. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 02.05.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 17. | 5-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 26.04.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 2-1 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 20.03.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 6. | 3-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 08.03.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 12. | 3-1 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 10. | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 15. | 2-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 17.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 8. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 23.05.26 | Dış | Girona FC İspanya La Liga | — | 1-1 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.05.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 3. | 1-2 | 5-3 | 8 | 1-0 |
| 03.05.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 1-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Real Oviedo İspanya La Liga | — | 2-1 | 2-2 | 4 | 1-0 |
| 03.04.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 13. | 0-1 | 4-0 | 4 | 1-0 |
| 14.03.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 4. | 1-4 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | Elche CFGenel | Elche CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | Elche CFGenel | Elche CFDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 3,90 (10 maç)
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,60, ikinci yarı toplam 3,50 (10 maç)
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15Kartlarda sertlik ve gerilim Elche tarafında daha fazla hissediliyor.Villarreal’in kart eğilimi istikrarlı olsa da son dönemdeki toplamı daha geniş maç dizisine göre hafif gerilemiş durumda. Elche ise yakın süreçte yükselen bir kart grafiğine sahip; mücadele gücü yüksek, savunma anlarında zamanlama sorunları yaşayabilir. Bu nedenle özellikle geçişlerde ve ikili mücadelelerde hakemin düdüğü sık duyulabilir. Villarreal’in rakiplerinden daha fazla kart görmesi dikkat çekici değil, fakat Elche’nin kendi kart yükü maçın disiplin tarafını belirleyebilir. Temaslı başlangıç, oyunun ilerleyen dakikalarında daha fazla itiraz getirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 5,20 | 5,00 |
| Ev sahibi beklenen | 2,00 | 2,20 |
| Deplasman beklenen | 3,20 | 2,80 |
| 4+ kart | %808/10 | %8016/20 |
| 5+ kart | %707/10 | %6012/20 |
| 6+ kart | %606/10 | %5010/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %303/10 | %255/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,40 | 1,30 |
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,40 | 9,40 | 20,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 8,20 | 19,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,50 | 10,40 | 22,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,60 | 9,90 | 21,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 22+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 24+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 26+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 15 (son 10: 28 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,20 | 14,00 | 26,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,60 | 14,40 | 30,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,00 | 15,10 | 29,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,60 | 14,40 | 30,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 22+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 24+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 26+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 17 (son 10: 40 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 8,00 | 15,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 7,60 | 15,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,70 | 7,60 | 15,30 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,50 | 7,40 | 14,90 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 20+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 10+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 11+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 (son 10: 18 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 7,40 | 19,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,00 | 5,60 | 14,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,10 | 6,80 | 14,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,60 | 5,80 | 14,40 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 20+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 15 (son 10: 23 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,00 | 20,40 | 36,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,80 | 16,00 | 32,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,90 | 16,80 | 33,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,30 | 16,70 | 33,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 30+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 33+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 36+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 33 (son 10: 48 / 19) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,80 | 16,20 | 29,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,60 | 22,40 | 37,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,70 | 19,10 | 35,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,10 | 20,20 | 37,30 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 30+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 36+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 17 (son 10: 59 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-1 | 15-8 | 9-8 | 14-20 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 0-1 | 8-13 | 9-9 | 19-21 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 3-1 | 10-9 | 8-9 | 19-21 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 3-1 | 16-10 | 5-6 | 12-21 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 1-2 | 8-7 | 7-8 | 16-19 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-3 | 15-9 | 8-3 | 11-21 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 2-3 | 14-14 | 7-9 | 22-8 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 0-1 | 15-8 | 8-10 | 34-14 |
| 23.08.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2-2 | 10-13 | 9-7 | 9-10 |
| 16.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 2-2 | 14-13 | 7-7 | 13-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 0-0 | 21-19 | 9-10 | 8-9 |
| 18.09.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 3-1 | 14-9 | 16-4 | 13-22 |
| 15.09.26 | İç | Real Madrid İspanya La Liga | 2-3 | 8-21 | 14-9 | 11-10 |
| 12.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 1-1 | 10-12 | 15-5 | 12-26 |
| 07.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 2-3 | 8-9 | 6-9 | 20-14 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 28.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 2-3 | 17-19 | 4-7 | 9-15 |
| 23.08.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 0-5 | 12-12 | 4-5 | 24-18 |
| 17.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 1-1 | 17-12 | 4-5 | 15-30 |
| 23.05.26 | Dış | Girona FC İspanya La Liga | 1-1 | 20-20 | 6-7 | 24-19 |
| 17.05.26 | İç | Getafe CF İspanya La Liga | 1-0 | 13-18 | 3-7 | 31-28 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15Bu maçın duran top ve oyun dışı anlarında farklı iki karakter öne çıkıyor.Serbest vuruşlarda Villarreal’in çizgisi istikrarlı, Elche’nin yönü ise son dönemde düşüşte; bu, konuk ekibin baskı altında daha fazla faul yapabileceğini düşündürüyor. Kale vuruşlarında ev sahibi dengeli kalırken Elche’nin eğilimi yükselişte, dolayısıyla konuk ekip topu geriden kurmak yerine zaman zaman doğrudan oyuna dönebilir. Taçlarda Villarreal’in yapısı istikrarlı, Elche’de ise düşüş var. Kenar mücadeleleri ve ikinci toplar, oyunun akışını bu küçük detaylarla şekillendirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 23,50 | 26,00 |
| Ev sahibi | 12,70 | 13,80 |
| Deplasman | 10,80 | 12,20 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 17,50 | 15,10 |
| Ev sahibi | 7,50 | 7,25 |
| Deplasman | 10,00 | 7,85 |
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 32,70 | 34,75 |
| Ev sahibi | 16,10 | 18,00 |
| Deplasman | 16,60 | 16,75 |
VillarrealvsElche CF
17.10.2026 · 17:15Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 17.10.2026